Startliste for Lyngby Open 2011 - Trongården
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 29.60 | |
2 | 495 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 30.16 | |
3 | 311 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 30.82 | |
4 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 31.89 | |
5 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 31.93 | |
6 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 32.13 | |
7 | 628 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 32.36 | |
8 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 32.74 | |
9 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 32.87 | |
10 | 503 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 33.09 | |
11 | 968 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 33.11 | |
12 | 89 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 33.24 | |
13 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 33.41 | |
14 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 33.78 | |
15 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 33.87 | |
16 | 516 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 34.37 | |
17 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 34.43 | |
18 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 34.59 | |
19 | 551 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 34.60 | |
20 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 25 m | 34.64 | |
21 | 404 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 34.75 | |
22 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 34.75 | |
23 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 34.80 | |
24 | 896 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 34.98 | |
25 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 35.49 | |
26 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 35.68 | |
27 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 35.69 | |
28 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 35.70 | |
29 | 400 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 35.73 | |
30 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 35.94 | |
31 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 35.97 | |
32 | 297 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 36.10 | |
33 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 36.16 | |
34 | 75 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 36.43 | |
35 | 3 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 36.45 | |
36 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 36.56 | |
37 | 625 | Olsen Cirkeline | 1999 | HERLUFSHOL | 9964AQ | 25 m | 36.91 | |
38 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 36.95 | |
39 | 95 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 37.05 | |
40 | 529 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 37.15 | |
41 | 907 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 37.30 | |
42 | 854 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 37.40 | |
43 | 150 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 37.83 | |
44 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 37.91 | |
45 | 879 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 38.36 | |
46 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 38.42 | |
47 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 38.67 | |
48 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 38.96 | |
49 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 39.02 | |
50 | 892 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 39.12 | |
51 | 109 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 39.64 | |
52 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 39.76 | |
53 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 39.88 | |
54 | 889 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 39.93 | |
55 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 40.19 | |
56 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 40.22 | |
57 | 151 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | 40.65 | |
58 | 428 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 40.87 | |
59 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 41.47 | |
60 | 535 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 41.48 | |
61 | 894 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 41.56 | |
62 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 42.06 | |
63 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 42.08 | |
64 | 481 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 43.16 | |
65 | 398 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 44.06 | |
66 | 303 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 44.19 | |
67 | 992 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 44.51 | |
68 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 44.53 | |
69 | 959 | Jansen Julia Trock | 1999 | LYNGBY | 9958AW | 25 m | 44.54 | |
70 | 900 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 44.73 | |
71 | 897 | Hansen Anna Skovby | 2000 | HELSINGØR | 0082AM | 25 m | 44.87 | |
72 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 45.00 | |
73 | 928 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 45.06 | |
74 | 196 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 45.45 | ||
75 | 422 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 46.38 | |
76 | 977 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 46.55 | |
77 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 46.57 | |
78 | 979 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 46.94 | |
79 | 410 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 46.94 | |
80 | 903 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 47.42 | |
81 | 988 | Simonsen Maja Laurberg | 2001 | LYNGBY | 0108AJ | 25 m | 47.82 | |
82 | 7 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 48.03 | |
83 | 421 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 48.33 | |
84 | 878 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 48.39 | |
85 | 920 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 48.71 | |
86 | 436 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 48.84 | |
87 | 295 | Andersen Anna | 2001 | VORDINGB | 0106AI | 25 m | 49.00 | |
88 | 952 | Hansen Rikke | 1999 | LYNGBY | 9932AX | 25 m | 49.09 | |
89 | 934 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 50.23 | |
90 | 438 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 25 m | 50.39 | |
91 | 15 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | 50.71 | ||
92 | 908 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 51.02 | ||
93 | 910 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 57.93 | ||
94 | 961 | Jersild Agnete | 2000 | LYNGBY | 0004AT | 25 m | 59.63 | |
95 | 960 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
96 | 975 | Møller Nanna Nyegaard | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
97 | 969 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:01.26 | |
98 | 895 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:01.38 | |
99 | 1004 | Wolff-Sneedor Elvira | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
100 | 1003 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
101 | 1005 | Arildslund Amalie | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
102 | 1011 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
103 | 1013 | Tversted Martha Vitus | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
104 | 1010 | Storkfelt Cecilie | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1028 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 27.64 | |
2 | 546 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 27.95 | |
3 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 28.02 | |
4 | 194 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 28.06 | |
5 | 11 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 28.25 | |
6 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 28.76 | |
7 | 964 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 28.86 | |
8 | 458 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 29.12 | |
9 | 613 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 29.12 | |
10 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 29.14 | |
11 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 29.52 | |
12 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 30.01 | |
13 | 623 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 30.06 | |
14 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 30.20 | |
15 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 30.35 | |
16 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 30.39 | |
17 | 316 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 30.63 | |
18 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 30.64 | |
19 | 904 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 30.90 | |
20 | 868 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 30.98 | |
21 | 616 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 25 m | 31.08 | |
22 | 482 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 31.11 | |
23 | 544 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 31.26 | |
24 | 201 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 31.36 | |
25 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 31.48 | |
26 | 971 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 31.48 | |
27 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 31.56 | |
28 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 31.59 | |
29 | 543 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 31.69 | |
30 | 193 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 31.70 | |
31 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 31.75 | |
32 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 31.97 | |
33 | 197 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 32.01 | |
34 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 32.08 | |
35 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 32.11 | |
36 | 202 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 32.27 | |
37 | 149 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 32.36 | |
38 | 313 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 32.40 | |
39 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 32.49 | |
40 | 307 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 32.54 | |
41 | 510 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 32.55 | |
42 | 891 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 32.67 | |
43 | 857 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 32.68 | |
44 | 215 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 32.69 | |
45 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 32.78 | |
46 | 541 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 32.86 | |
47 | 104 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 32.87 | |
48 | 195 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 32.92 | |
49 | 30 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 33.00 | |
50 | 614 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 33.01 | |
51 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 33.07 | |
52 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 33.09 | |
53 | 901 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 33.20 | |
54 | 986 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 33.23 | |
55 | 943 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 33.26 | |
56 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 33.40 | |
57 | 314 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 33.48 | |
58 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 33.65 | |
59 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 33.80 | |
60 | 187 | Nielsen Christian | 1998 | NAKSKOV | 9841AM | 25 m | 33.82 | |
61 | 87 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 33.86 | |
62 | 296 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 33.88 | |
63 | 513 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 33.89 | |
64 | 188 | Nielsen Frederik Bruun | 1999 | NAKSKOV | 9907AF | 25 m | 34.07 | |
65 | 547 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 34.12 | |
66 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 34.14 | |
67 | 22 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 34.16 | |
68 | 1030 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 34.23 | |
69 | 627 | Rasmussen Patrick | 1997 | HERLUFSHOL | 9797AP | 25 m | 34.23 | |
70 | 349 | Hristos Kanavos | 1998 | GREECE | 25 m | 34.30 | ||
71 | 154 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 34.32 | |
72 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 34.71 | |
73 | 111 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 35.10 | |
74 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 35.16 | |
75 | 925 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 35.34 | |
76 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 35.37 | |
77 | 531 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 35.52 | |
78 | 924 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 35.60 | ||
79 | 424 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 35.81 | |
80 | 152 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 35.84 | |
81 | 484 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 35.86 | |
82 | 226 | Telleborn Tobias | 1998 | KARLSKRONA | AF0598 | 25 m | 35.91 | |
83 | 935 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 36.36 | |
84 | 989 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 36.56 | |
85 | 991 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 36.64 | |
86 | 612 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 36.91 | |
87 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 36.92 | |
88 | 875 | Rasmussen Simon Wang | 1999 | HØRSHOLM | 9919AK | 25 m | 37.04 | |
89 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 37.06 | |
90 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 37.53 | |
91 | 853 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 37.71 | |
92 | 29 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 37.90 | |
93 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 37.94 | |
94 | 203 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 37.95 | |
95 | 206 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 38.11 | |
96 | 871 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 38.23 | |
97 | 225 | Svanberg Fredrik | 2000 | KARLSKRONA | AA2700 | 25 m | 38.50 | |
98 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 38.62 | |
99 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 38.65 | |
100 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 38.77 | |
101 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 38.77 | |
102 | 865 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 39.08 | |
103 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 39.36 | |
104 | 929 | Andersen Andreas Chr. | 2000 | LYNGBY | 0089AK | 25 m | 39.44 | |
105 | 439 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 39.91 | |
106 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 40.29 | |
107 | 915 | Rasmussen Jacob | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 40.45 | ||
108 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 40.45 | |
109 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 40.67 | |
110 | 433 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 25 m | 40.89 | ||
111 | 902 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 40.96 | |
112 | 79 | Brandt Gillbert | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 41.29 | ||
113 | 200 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 41.73 | ||
114 | 199 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 42.07 | ||
115 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 42.98 | |
116 | 431 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 43.75 | |
117 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 43.90 | |
118 | 938 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 25 m | 44.29 | |
119 | 855 | Frahm Christian | 2000 | HØRSHOLM | 0011AI | 25 m | 44.30 | |
120 | 483 | Neergaard Mikkel | 1999 | SK-SYD | 9971AI | 25 m | 44.51 | |
121 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 44.89 | |
122 | 873 | Poulsen Andreas Dyrborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 45.00 | |
123 | 917 | Rosenkrands Jeppe | 2001 | HELSINGØR | 0191AD | 25 m | 45.06 | |
124 | 479 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | 45.44 | |
125 | 190 | Palmer Oliver | 1999 | NAKSKOV | 9937AI | 25 m | 45.78 | |
126 | 923 | Thorsen William | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 46.04 | ||
127 | 397 | Axelsen Daniel | 2000 | TRITON B | 0049AJ | 25 m | 46.39 | |
128 | 870 | Lund Frederik | 2001 | HØRSHOLM | 0119AG | 25 m | 46.53 | |
129 | 435 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 47.11 | |
130 | 859 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 48.12 | |
131 | 993 | Townsend Nate | 2002 | LYNGBY | 0219AC | 25 m | 48.23 | |
132 | 913 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 48.29 | ||
133 | 402 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 25 m | 49.34 | |
134 | 888 | Bagger William | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 49.38 | ||
135 | 415 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 50.17 | |
136 | 1029 | Holde Albert | 1999 | HØRSHOLM | 9959AN | 25 m | 50.30 | |
137 | 914 | Petersen Nikolaj | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 50.70 | ||
138 | 480 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 51.11 | |
139 | 413 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 53.27 | |
140 | 956 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
141 | 954 | Hyllested-Vest Asbjørn | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
142 | 987 | Simonse William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
143 | 999 | Wiberg Andreas | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
144 | 998 | Vestergaard Jakob Snitker | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
145 | 19 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 25 m | 1:03.76 | ||
146 | 1012 | Tversted Johan Vitus | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
147 | 1009 | Parner Malthe Kirk | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
148 | 1007 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
149 | 1002 | Møller Andreas Ølsgård | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
150 | 1001 | Tversted Carl-Christian | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
151 | 1000 | Hansen Martin Hillerup | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
152 | 1008 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 35.27 | |
2 | 342 | Ioanna Kakkava | 1999 | GREECE | 25 m | 35.84 | ||
3 | 629 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 35.98 | |
4 | 311 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 36.09 | |
5 | 516 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 37.06 | |
6 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 37.44 | |
7 | 984 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 37.69 | |
8 | 503 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 37.86 | |
9 | 12 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 38.24 | |
10 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 38.57 | |
11 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 38.62 | |
12 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 38.74 | |
13 | 419 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 39.33 | |
14 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 39.83 | |
15 | 946 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 39.98 | |
16 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 40.15 | |
17 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 41.38 | |
18 | 896 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 41.86 | |
19 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 41.91 | |
20 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 42.22 | |
21 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 42.22 | |
22 | 97 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 42.32 | |
23 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 42.41 | |
24 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 43.76 | |
25 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 43.77 | |
26 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 43.79 | |
27 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 44.49 | |
28 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 44.50 | |
29 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 45.00 | |
30 | 407 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 45.39 | |
31 | 218 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 45.47 | |
32 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 45.49 | |
33 | 905 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 45.61 | |
34 | 434 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 45.75 | |
35 | 437 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 45.86 | |
36 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 45.87 | |
37 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 45.94 | |
38 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 46.06 | |
39 | 109 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 46.95 | |
40 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 47.23 | |
41 | 408 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 47.66 | |
42 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 48.20 | |
43 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 48.50 | |
44 | 863 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 48.84 | |
45 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 49.30 | |
46 | 894 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 49.42 | |
47 | 889 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 49.51 | |
48 | 864 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 50.43 | |
49 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 53.42 | |
50 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 50 m | 53.77 | |
51 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 54.12 | |
52 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 54.29 | |
53 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 56.88 | |
54 | 903 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:00.10 | |
55 | 977 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:00.79 | |
56 | 183 | Hansen Petrine Brandt | 1999 | NAKSKOV | 9984AF | 25 m | 1:01.43 | |
57 | 920 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 1:02.00 | |
58 | 897 | Hansen Anna Skovby | 2000 | HELSINGØR | 0082AM | 25 m | 1:05.00 | |
59 | 7 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 1:05.26 | |
60 | 928 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:07.00 | |
61 | 15 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | 1:20.00 | ||
62 | 895 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:21.76 | |
63 | 303 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | ||
64 | 1004 | Wolff-Sneedor Elvira | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
65 | 186 | Madsen Amalie L. | 2000 | NAKSKOV | 0088AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 514 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 30.70 | |
2 | 194 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 31.90 | |
3 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 32.32 | |
4 | 482 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 32.42 | |
5 | 545 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 32.82 | |
6 | 313 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 32.97 | |
7 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 33.01 | |
8 | 876 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 33.03 | |
9 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 33.85 | |
10 | 458 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 33.93 | |
11 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 34.81 | |
12 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 34.89 | |
13 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 34.97 | |
14 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 35.08 | |
15 | 904 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 35.40 | |
16 | 944 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 35.67 | |
17 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 35.83 | |
18 | 505 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 36.09 | |
19 | 202 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 36.35 | |
20 | 970 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 36.45 | |
21 | 972 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 37.35 | |
22 | 307 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 37.44 | |
23 | 430 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 37.45 | |
24 | 995 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 37.64 | |
25 | 911 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 37.77 | |
26 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 37.85 | |
27 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 50 m | 38.15 | |
28 | 308 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 38.80 | |
29 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 39.03 | |
30 | 149 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 39.21 | |
31 | 937 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 39.32 | |
32 | 30 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 39.87 | |
33 | 901 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 40.35 | |
34 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 40.39 | |
35 | 184 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 40.65 | |
36 | 875 | Rasmussen Simon Wang | 1999 | HØRSHOLM | 9919AK | 25 m | 41.45 | |
37 | 349 | Hristos Kanavos | 1998 | GREECE | 25 m | 41.73 | ||
38 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 42.29 | |
39 | 396 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 42.33 | |
40 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 42.98 | |
41 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 43.28 | |
42 | 978 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 43.64 | |
43 | 517 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 43.98 | |
44 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 44.51 | |
45 | 871 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 44.68 | |
46 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 45.29 | |
47 | 225 | Svanberg Fredrik | 2000 | KARLSKRONA | AA2700 | 25 m | 45.94 | |
48 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 46.01 | |
49 | 403 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 46.59 | |
50 | 925 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 46.92 | |
51 | 79 | Brandt Gillbert | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 47.54 | ||
52 | 1030 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 47.64 | |
53 | 898 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 48.70 | |
54 | 923 | Thorsen William | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 50.94 | ||
55 | 405 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 51.41 | |
56 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 57.96 | |
57 | 859 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 58.79 | |
58 | 412 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 1:02.22 | |
59 | 1012 | Tversted Johan Vitus | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
60 | 1001 | Tversted Carl-Christian | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 35.26 | |
2 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 36.06 | |
3 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 36.57 | |
4 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 37.14 | |
5 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 37.47 | |
6 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 38.59 | |
7 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 38.80 | |
8 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 38.86 | |
9 | 401 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 39.52 | |
10 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 39.67 | |
11 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 39.82 | |
12 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 39.87 | |
13 | 407 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 39.87 | |
14 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 40.31 | |
15 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 40.93 | |
16 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 41.23 | |
17 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 41.34 | |
18 | 529 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 41.51 | |
19 | 958 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 42.31 | |
20 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 43.20 | |
21 | 404 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 43.52 | |
22 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 43.63 | |
23 | 3 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 43.79 | |
24 | 535 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 44.22 | |
25 | 186 | Madsen Amalie L. | 2000 | NAKSKOV | 0088AI | 25 m | 44.33 | |
26 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 44.72 | |
27 | 968 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 50 m | 44.79 | |
28 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 44.88 | |
29 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 45.43 | |
30 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 46.20 | |
31 | 12 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 46.28 | |
32 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 46.34 | |
33 | 400 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 46.98 | |
34 | 879 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 47.16 | |
35 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 48.36 | |
36 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 48.42 | |
37 | 428 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 48.62 | |
38 | 151 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | 48.87 | |
39 | 150 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 49.09 | |
40 | 7 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 49.17 | |
41 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 49.42 | |
42 | 429 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 49.55 | |
43 | 864 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 49.74 | |
44 | 878 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 50.00 | |
45 | 988 | Simonsen Maja Laurberg | 2001 | LYNGBY | 0108AJ | 25 m | 50.67 | |
46 | 928 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 50.77 | |
47 | 892 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 50 m | 50.89 | |
48 | 214 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 51.63 | |
49 | 863 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 51.97 | |
50 | 398 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 52.19 | |
51 | 952 | Hansen Rikke | 1999 | LYNGBY | 9932AX | 25 m | 52.70 | |
52 | 897 | Hansen Anna Skovby | 2000 | HELSINGØR | 0082AM | 50 m | 53.11 | |
53 | 969 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 53.54 | |
54 | 900 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 54.82 | |
55 | 959 | Jansen Julia Trock | 1999 | LYNGBY | 9958AW | 25 m | 55.26 | |
56 | 295 | Andersen Anna | 2001 | VORDINGB | 0106AI | 25 m | 55.28 | |
57 | 438 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 50 m | 55.51 | |
58 | 908 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 55.81 | ||
59 | 960 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
60 | 975 | Møller Nanna Nyegaard | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
61 | 15 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | 1:00.00 | ||
62 | 910 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:04.18 | ||
63 | 922 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:15.00 | ||
64 | 1011 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
65 | 1013 | Tversted Martha Vitus | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
66 | 1010 | Storkfelt Cecilie | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
67 | 1006 | Christiansen Louise | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
68 | 1005 | Arildslund Amalie | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
69 | 1004 | Wolff-Sneedor Elvira | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
70 | 1003 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 32.67 | |
2 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 33.18 | |
3 | 546 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 33.36 | |
4 | 1028 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 33.43 | |
5 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 33.51 | |
6 | 544 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 34.06 | |
7 | 613 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 34.16 | |
8 | 964 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 34.73 | |
9 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 35.07 | |
10 | 971 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 35.95 | |
11 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 36.04 | |
12 | 985 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 36.72 | |
13 | 430 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 36.80 | |
14 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 36.87 | |
15 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 37.20 | |
16 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 37.26 | |
17 | 403 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 37.79 | |
18 | 87 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 37.96 | |
19 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 38.06 | |
20 | 314 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 38.23 | |
21 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 38.34 | |
22 | 541 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 38.36 | |
23 | 857 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 38.38 | |
24 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 38.47 | |
25 | 904 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 38.56 | |
26 | 348 | Georgios Kommatas | 1998 | GREECE | 25 m | 38.57 | ||
27 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 39.26 | |
28 | 412 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 39.60 | |
29 | 111 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 39.84 | |
30 | 308 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 39.86 | |
31 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 40.02 | |
32 | 898 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 40.06 | |
33 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 40.17 | |
34 | 29 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 40.22 | |
35 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 40.39 | |
36 | 316 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 40.82 | |
37 | 187 | Nielsen Christian | 1998 | NAKSKOV | 9841AM | 25 m | 40.99 | |
38 | 944 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 41.09 | |
39 | 995 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 41.26 | |
40 | 891 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 41.66 | |
41 | 614 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 42.28 | |
42 | 154 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 42.58 | |
43 | 531 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 43.01 | |
44 | 925 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 43.05 | |
45 | 875 | Rasmussen Simon Wang | 1999 | HØRSHOLM | 9919AK | 25 m | 43.35 | |
46 | 188 | Nielsen Frederik Bruun | 1999 | NAKSKOV | 9907AF | 25 m | 43.51 | |
47 | 152 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 43.61 | |
48 | 203 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 43.72 | |
49 | 967 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 43.75 | |
50 | 935 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 44.15 | |
51 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 44.26 | |
52 | 396 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 44.52 | |
53 | 989 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 44.67 | |
54 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 44.95 | |
55 | 871 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 45.00 | |
56 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 45.00 | |
57 | 902 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 45.05 | |
58 | 439 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 45.07 | |
59 | 991 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 45.18 | |
60 | 484 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 45.33 | |
61 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 45.67 | |
62 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 46.01 | |
63 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 46.19 | |
64 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 46.44 | |
65 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 47.09 | |
66 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 48.29 | |
67 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 48.71 | |
68 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 49.23 | |
69 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 50.05 | |
70 | 433 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 50 m | 50.18 | ||
71 | 938 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 25 m | 50.76 | |
72 | 913 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 50.80 | ||
73 | 296 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 51.36 | |
74 | 431 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 51.96 | |
75 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 51.98 | |
76 | 397 | Axelsen Daniel | 2000 | TRITON B | 0049AJ | 25 m | 52.20 | |
77 | 199 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 52.36 | ||
78 | 413 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 53.03 | |
79 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 53.25 | |
80 | 929 | Andersen Andreas Chr. | 2000 | LYNGBY | 0089AK | 25 m | 55.14 | |
81 | 479 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | 56.69 | |
82 | 914 | Petersen Nikolaj | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 56.90 | ||
83 | 888 | Bagger William | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 58.12 | ||
84 | 480 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 58.79 | |
85 | 917 | Rosenkrands Jeppe | 2001 | HELSINGØR | 0191AD | 25 m | 59.54 | |
86 | 947 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 59.89 | |
87 | 956 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
88 | 999 | Wiberg Andreas | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
89 | 954 | Hyllested-Vest Asbjørn | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
90 | 987 | Simonse William | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
91 | 998 | Vestergaard Jakob Snitker | 2000 | LYNGBY | 25 m | 1:00.00 | ||
92 | 915 | Rasmussen Jacob | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:00.22 | ||
93 | 435 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:04.11 | |
94 | 1012 | Tversted Johan Vitus | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
95 | 1009 | Parner Malthe Kirk | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
96 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | ||
97 | 1002 | Møller Andreas Ølsgård | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
98 | 1001 | Tversted Carl-Christian | 2000 | LYNGBY | 25 m | |||
99 | 1000 | Hansen Martin Hillerup | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
100 | 1008 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
101 | 1007 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 39.63 | |
2 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 40.82 | |
3 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 41.80 | |
4 | 907 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 42.51 | |
5 | 551 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 42.60 | |
6 | 341 | Efstathia Matsia | 1999 | GREECE | 25 m | 43.45 | ||
7 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 43.75 | |
8 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 44.37 | |
9 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 44.50 | |
10 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 44.68 | |
11 | 629 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 44.74 | |
12 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 45.33 | |
13 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 45.35 | |
14 | 625 | Olsen Cirkeline | 1999 | HERLUFSHOL | 9964AQ | 25 m | 46.03 | |
15 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 46.66 | |
16 | 75 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 47.19 | |
17 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 47.22 | |
18 | 894 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 47.52 | |
19 | 97 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 47.64 | |
20 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 48.58 | |
21 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 49.13 | |
22 | 183 | Hansen Petrine Brandt | 1999 | NAKSKOV | 9984AF | 25 m | 49.29 | |
23 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 49.39 | |
24 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 49.64 | |
25 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 50 m | 50.06 | |
26 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 50.21 | |
27 | 854 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 50.65 | |
28 | 946 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 50 m | 50.70 | |
29 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 50.81 | |
30 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 51.48 | |
31 | 984 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 51.49 | |
32 | 419 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 51.76 | |
33 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 52.42 | |
34 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 52.46 | |
35 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 52.73 | |
36 | 958 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 53.53 | |
37 | 992 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 53.90 | |
38 | 900 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 54.01 | |
39 | 889 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 54.02 | |
40 | 303 | Lundqvist Johanna | 1999 | TRELLEB K | BF6699 | 25 m | 54.11 | |
41 | 218 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 54.17 | |
42 | 196 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 55.56 | ||
43 | 481 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 55.70 | |
44 | 897 | Hansen Anna Skovby | 2000 | HELSINGØR | 0082AM | 25 m | 56.14 | |
45 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 56.27 | |
46 | 421 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 56.79 | |
47 | 905 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 57.10 | |
48 | 214 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 58.33 | |
49 | 436 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 58.47 | |
50 | 979 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 59.32 | |
51 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:00.02 | |
52 | 903 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:00.70 | |
53 | 961 | Jersild Agnete | 2000 | LYNGBY | 0004AT | 25 m | 1:01.66 | |
54 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:03.50 | |
55 | 422 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 1:04.60 | |
56 | 295 | Andersen Anna | 2001 | VORDINGB | 0106AI | 25 m | 1:05.59 | |
57 | 934 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 1:08.42 | |
58 | 910 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:09.31 | ||
59 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:10.09 | |
60 | 878 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 1:10.48 | |
61 | 7 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 1:12.31 | |
62 | 895 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:13.01 | |
63 | 922 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:15.00 | ||
64 | 15 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | 1:15.00 | ||
65 | 908 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:15.19 | ||
66 | 969 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 1:15.67 | |
67 | 882 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 25 m | 1:20.09 | |
68 | 410 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:22.36 | |
69 | 1010 | Storkfelt Cecilie | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
70 | 1011 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
71 | 1013 | Tversted Martha Vitus | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
72 | 1003 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 34.38 | |
2 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 37.20 | |
3 | 194 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 37.28 | |
4 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 37.88 | |
5 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 38.24 | |
6 | 543 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 39.78 | |
7 | 868 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 39.87 | |
8 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 40.06 | |
9 | 808 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 40.21 | |
10 | 202 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 40.37 | |
11 | 11 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 40.70 | |
12 | 545 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 41.40 | |
13 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 42.38 | |
14 | 806 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 42.72 | |
15 | 350 | Spyridon Christopoulos | 1998 | GREECE | 25 m | 42.85 | ||
16 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 43.24 | |
17 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 43.25 | |
18 | 226 | Telleborn Tobias | 1998 | KARLSKRONA | AF0598 | 25 m | 43.39 | |
19 | 937 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 43.48 | |
20 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 43.51 | |
21 | 547 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 43.66 | |
22 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 44.48 | |
23 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 44.65 | |
24 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 45.00 | |
25 | 873 | Poulsen Andreas Dyrborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 45.00 | |
26 | 870 | Lund Frederik | 2001 | HØRSHOLM | 0119AG | 25 m | 45.00 | |
27 | 911 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 45.47 | |
28 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 45.90 | |
29 | 972 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 45.91 | |
30 | 616 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 25 m | 45.92 | |
31 | 517 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 46.29 | |
32 | 978 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 50 m | 46.40 | |
33 | 891 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 47.24 | |
34 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 47.88 | |
35 | 898 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 48.28 | |
36 | 986 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 50.06 | |
37 | 206 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 50.39 | |
38 | 970 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 50.82 | |
39 | 925 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 50.95 | |
40 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 51.57 | |
41 | 184 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 51.82 | |
42 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 52.44 | |
43 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 52.89 | |
44 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 53.09 | |
45 | 435 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 53.63 | |
46 | 424 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 53.73 | |
47 | 200 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 53.81 | ||
48 | 225 | Svanberg Fredrik | 2000 | KARLSKRONA | AA2700 | 25 m | 54.56 | |
49 | 853 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 54.87 | |
50 | 203 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 55.21 | |
51 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 55.67 | |
52 | 612 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 55.71 | |
53 | 415 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 55.89 | |
54 | 1029 | Holde Albert | 1999 | HØRSHOLM | 9959AN | 25 m | 56.42 | |
55 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 58.48 | |
56 | 413 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 58.53 | |
57 | 402 | Grønlund Johan Veggerby | 2000 | TRITON B | 0011AG | 25 m | 1:00.75 | |
58 | 483 | Neergaard Mikkel | 1999 | SK-SYD | 9971AI | 25 m | 1:04.45 | |
59 | 405 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:05.36 | |
60 | 947 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:05.89 | |
61 | 993 | Townsend Nate | 2002 | LYNGBY | 0219AC | 25 m | 1:09.13 | |
62 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:09.46 | |
63 | 888 | Bagger William | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:12.07 | ||
64 | 915 | Rasmussen Jacob | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:16.08 | ||
65 | 19 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 25 m | 1:21.25 | ||
66 | 913 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:24.08 | ||
67 | 1002 | Møller Andreas Ølsgård | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
68 | 190 | Palmer Oliver | 1999 | NAKSKOV | 9937AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 628 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 5:11.89 | |
2 | 495 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 5:29.90 | |
3 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 5:31.14 | |
4 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 5:38.88 | |
5 | 297 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 5:43.95 | |
6 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 5:48.46 | |
7 | 95 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 5:48.64 | |
8 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 5:50.12 | |
9 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 5:54.85 | |
10 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 6:46.60 | |
11 | 3 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 7:00.00 | |
12 | 879 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 7:20.00 | |
13 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 514 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 4:39.65 | |
2 | 482 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 4:47.18 | |
3 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 4:53.17 | |
4 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 4:55.45 | |
5 | 623 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 4:58.91 | |
6 | 510 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 5:03.26 | |
7 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 5:06.94 | |
8 | 505 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 5:07.67 | |
9 | 104 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 5:25.36 | |
10 | 195 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 5:30.31 | |
11 | 201 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 5:32.97 | |
12 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 5:33.63 | |
13 | 967 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 5:41.72 | |
14 | 943 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 5:49.45 | |
15 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 5:49.57 | |
16 | 193 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 5:51.19 | |
17 | 197 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 6:01.86 | |
18 | 901 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 6:02.27 | |
19 | 296 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 6:11.19 | |
20 | 215 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 6:33.79 | |
21 | 853 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 6:34.99 | |
22 | 860 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 7:05.88 | |
23 | 513 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 629 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:17.09 | |
2 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:17.66 | |
3 | 311 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:18.43 | |
4 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:19.78 | |
5 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:20.96 | |
6 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:21.13 | |
7 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:21.83 | |
8 | 462 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:22.21 | |
9 | 984 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:22.89 | |
10 | 463 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:23.89 | |
11 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:24.03 | |
12 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:24.17 | |
13 | 628 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:24.29 | |
14 | 404 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:24.45 | |
15 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:24.91 | |
16 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:25.35 | |
17 | 342 | Ioanna Kakkava | 1999 | GREECE | 25 m | 1:25.78 | ||
18 | 807 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:26.17 | |
19 | 320 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:26.22 | |
20 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:26.50 | |
21 | 323 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:26.86 | |
22 | 471 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:26.98 | |
23 | 469 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:27.15 | |
24 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:27.38 | |
25 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:28.13 | |
26 | 813 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 1:28.46 | |
27 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 1:28.51 | |
28 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:29.10 | |
29 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:29.26 | |
30 | 529 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:30.66 | |
31 | 968 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 1:30.89 | |
32 | 907 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:31.18 | |
33 | 400 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:31.20 | |
34 | 95 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:31.47 | |
35 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 25 m | 1:31.54 | |
36 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:31.55 | |
37 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:31.77 | |
38 | 97 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:31.80 | |
39 | 167 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:32.32 | |
40 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:32.59 | |
41 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:32.67 | |
42 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:33.08 | |
43 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:33.68 | |
44 | 158 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:34.15 | |
45 | 75 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:34.42 | |
46 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:34.75 | |
47 | 318 | Duedahl-Olesen Christine | 1999 | GLADSAXE | 9998AH | 25 m | 1:35.22 | |
48 | 896 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:35.22 | |
49 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:35.39 | |
50 | 475 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:35.48 | |
51 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 1:35.48 | |
52 | 269 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:35.49 | |
53 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:35.51 | |
54 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:35.97 | |
55 | 278 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:36.29 | |
56 | 297 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:36.33 | |
57 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 1:36.38 | |
58 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:36.39 | |
59 | 109 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:37.07 | |
60 | 1021 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:37.12 | |
61 | 889 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 1:37.94 | |
62 | 885 | Thorngreen Nana | 1999 | HØRSHOLM | 9984AH | 25 m | 1:38.68 | |
63 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:39.32 | |
64 | 218 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:39.45 | |
65 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:39.57 | |
66 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:40.10 | |
67 | 283 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:40.18 | |
68 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 1:40.88 | |
69 | 332 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 25 m | 1:40.89 | |
70 | 160 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:40.98 | |
71 | 854 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:41.17 | |
72 | 894 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:41.23 | |
73 | 477 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 1:41.35 | |
74 | 333 | Norking Mathilde | 1999 | GLADSAXE | 9996AK | 25 m | 1:41.93 | |
75 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 1:42.49 | |
76 | 863 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:43.43 | |
77 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 1:43.59 | |
78 | 461 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:43.86 | |
79 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:44.01 | |
80 | 270 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:44.28 | |
81 | 535 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:44.29 | |
82 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 1:44.64 | |
83 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:45.89 | |
84 | 434 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:46.15 | |
85 | 324 | Henum Klara | 2001 | GLADSAXE | 0114AD | 25 m | 1:48.26 | |
86 | 428 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 1:49.14 | |
87 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:50.00 | |
88 | 992 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:52.11 | |
89 | 864 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:52.24 | |
90 | 903 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:52.25 | |
91 | 892 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:52.49 | |
92 | 295 | Andersen Anna | 2001 | VORDINGB | 0106AI | 25 m | 1:53.10 | |
93 | 879 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:54.16 | |
94 | 214 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 1:57.92 | |
95 | 908 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.00 | ||
96 | 196 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.09 | ||
97 | 959 | Jansen Julia Trock | 1999 | LYNGBY | 9958AW | 25 m | 2:02.42 | |
98 | 1026 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:03.36 | |
99 | 881 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 2:03.66 | |
100 | 900 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 2:05.00 | |
101 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 2:07.60 | |
102 | 920 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 2:17.71 | |
103 | 895 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 2:20.00 | |
104 | 328 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | ||
105 | 330 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 25 m | ||
106 | 339 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | ||
107 | 186 | Madsen Amalie L. | 2000 | NAKSKOV | 0088AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:08.94 | |
2 | 122 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:09.85 | |
3 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:10.42 | |
4 | 1028 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 1:11.26 | |
5 | 806 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:11.46 | |
6 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:11.58 | |
7 | 11 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 1:11.77 | |
8 | 128 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:12.45 | |
9 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:13.16 | |
10 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:13.70 | |
11 | 292 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:13.80 | |
12 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:14.11 | |
13 | 286 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:14.73 | |
14 | 808 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:14.90 | |
15 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:14.95 | |
16 | 466 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:15.54 | |
17 | 313 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:16.23 | |
18 | 964 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:16.61 | |
19 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:16.75 | |
20 | 458 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 1:16.78 | |
21 | 162 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 1:17.52 | |
22 | 868 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:17.64 | |
23 | 505 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:18.07 | |
24 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:18.09 | |
25 | 985 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:18.66 | |
26 | 972 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 1:18.68 | |
27 | 971 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:18.75 | |
28 | 281 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:19.20 | |
29 | 876 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:19.78 | |
30 | 924 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 1:19.78 | ||
31 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:19.94 | |
32 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 1:20.19 | |
33 | 202 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:20.22 | |
34 | 944 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:20.26 | |
35 | 194 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:20.45 | |
36 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:20.57 | |
37 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:20.80 | |
38 | 201 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:21.34 | |
39 | 238 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:21.62 | |
40 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 1:21.86 | |
41 | 275 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:21.94 | |
42 | 241 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:22.02 | |
43 | 513 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:22.25 | |
44 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:22.27 | |
45 | 161 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:22.36 | |
46 | 476 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:22.77 | |
47 | 510 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:22.79 | |
48 | 184 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:23.32 | |
49 | 911 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:23.52 | |
50 | 468 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:23.74 | |
51 | 197 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:23.77 | |
52 | 814 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:23.95 | |
53 | 809 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:24.04 | |
54 | 204 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:24.19 | |
55 | 237 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:24.29 | |
56 | 1017 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:24.30 | |
57 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:24.64 | |
58 | 229 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:24.72 | |
59 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:24.80 | |
60 | 104 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:25.61 | |
61 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:26.03 | |
62 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 1:26.29 | |
63 | 235 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:26.33 | |
64 | 517 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:26.54 | |
65 | 316 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:26.82 | |
66 | 970 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:27.48 | |
67 | 623 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 1:27.65 | |
68 | 195 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 1:27.82 | |
69 | 307 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:27.83 | |
70 | 805 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:27.87 | |
71 | 901 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 1:28.09 | |
72 | 314 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:28.19 | |
73 | 296 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:28.47 | |
74 | 234 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:29.29 | |
75 | 338 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:29.60 | |
76 | 319 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:29.83 | |
77 | 308 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 1:30.01 | |
78 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:30.02 | |
79 | 921 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:30.52 | |
80 | 81 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 1:30.99 | |
81 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:31.40 | |
82 | 334 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:31.54 | |
83 | 335 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:31.56 | |
84 | 1014 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:31.60 | |
85 | 812 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:31.70 | |
86 | 1015 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:31.83 | |
87 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:31.83 | |
88 | 29 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:32.47 | |
89 | 1023 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:32.74 | |
90 | 1025 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:32.76 | |
91 | 170 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | 1:32.93 | |
92 | 943 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:33.43 | |
93 | 215 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 1:33.87 | |
94 | 206 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:33.91 | |
95 | 531 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:34.56 | |
96 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 1:34.86 | |
97 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:34.96 | |
98 | 902 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:35.00 | |
99 | 166 | Mäkelä Tobias | 1999 | GSK | 9975AD | 25 m | 1:35.48 | |
100 | 322 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 25 m | 1:35.50 | |
101 | 203 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:35.97 | |
102 | 460 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:36.13 | |
103 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:36.22 | |
104 | 164 | Jakobsen Jonas Riber | 1999 | GSK | 9931AH | 25 m | 1:37.39 | |
105 | 329 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:37.46 | |
106 | 226 | Telleborn Tobias | 1998 | KARLSKRONA | AF0598 | 25 m | 1:38.13 | |
107 | 1030 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:38.53 | |
108 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:38.54 | |
109 | 465 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:38.56 | |
110 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 1:38.89 | |
111 | 225 | Svanberg Fredrik | 2000 | KARLSKRONA | AA2700 | 25 m | 1:39.43 | |
112 | 424 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 1:39.51 | |
113 | 232 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:39.59 | |
114 | 816 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 25 m | 1:39.67 | |
115 | 337 | Sidor Lucas | 2000 | GLADSAXE | 0051AC | 25 m | 1:39.69 | |
116 | 331 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:39.72 | |
117 | 935 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:39.83 | |
118 | 865 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 1:40.00 | |
119 | 906 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:40.34 | |
120 | 79 | Brandt Gillbert | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:41.01 | ||
121 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 1:41.89 | |
122 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:42.01 | |
123 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 1:42.06 | |
124 | 871 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 1:42.19 | |
125 | 239 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:42.47 | |
126 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 1:42.78 | |
127 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:43.83 | |
128 | 317 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 25 m | 1:43.84 | |
129 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:44.45 | |
130 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:46.09 | |
131 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:47.05 | |
132 | 405 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:47.31 | |
133 | 859 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:47.93 | |
134 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 1:49.79 | |
135 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 1:49.80 | |
136 | 1024 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 1:50.00 | |
137 | 860 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 1:50.54 | |
138 | 853 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:51.33 | |
139 | 1019 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:51.34 | |
140 | 918 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:51.68 | |
141 | 233 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:52.09 | |
142 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:52.20 | |
143 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:52.39 | |
144 | 188 | Nielsen Frederik Bruun | 1999 | NAKSKOV | 9907AF | 25 m | 1:54.35 | |
145 | 431 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:54.95 | |
146 | 923 | Thorsen William | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.14 | ||
147 | 199 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.01 | ||
148 | 200 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.02 | ||
149 | 327 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:12.36 | |
150 | 913 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
151 | 240 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | ||
152 | 612 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | ||
153 | 336 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | ||
154 | 190 | Palmer Oliver | 1999 | NAKSKOV | 9937AI | 25 m | ||
155 | 484 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | ||
156 | 187 | Nielsen Christian | 1998 | NAKSKOV | 9841AM | 25 m | ||
157 | 325 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 3:02.18 | |
2 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 3:03.42 | |
3 | 537 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 3:08.09 | |
4 | 813 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 3:09.00 | |
5 | 341 | Efstathia Matsia | 1999 | GREECE | 25 m | 3:14.25 | ||
6 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 3:17.00 | |
7 | 437 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:21.47 | |
8 | 516 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 3:21.98 | |
9 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 3:22.96 | |
10 | 401 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 3:23.99 | |
11 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 3:24.90 | |
12 | 503 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:25.71 | |
13 | 429 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:27.24 | |
14 | 495 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 3:31.97 | |
15 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 3:32.83 | |
16 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 3:32.97 | |
17 | 894 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 3:34.13 | |
18 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 3:34.74 | |
19 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 3:35.63 | |
20 | 75 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 3:36.61 | |
21 | 863 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 3:45.17 | |
22 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 3:46.90 | |
23 | 472 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 3:48.92 | |
24 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 3:49.79 | |
25 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 3:51.10 | |
26 | 408 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 3:55.06 | |
27 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 3:57.25 | |
28 | 428 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 3:57.34 | |
29 | 332 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 25 m | 3:58.98 | |
30 | 157 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | 4:01.46 | |
31 | 886 | Vissing Sophia Panduro | 2000 | HØRSHOLM | 0008AQ | 25 m | 4:03.94 | |
32 | 398 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 4:04.29 | |
33 | 889 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 4:05.00 | |
34 | 160 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 4:07.77 | |
35 | 900 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 4:15.00 | |
36 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 4:28.76 | |
37 | 278 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 4:36.60 | |
38 | 168 | Møller Josephine | 1999 | GSK | 9958AT | 25 m | 5:00.00 | |
39 | 183 | Hansen Petrine Brandt | 1999 | NAKSKOV | 9984AF | 25 m | ||
40 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | ||
41 | 330 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 25 m | ||
42 | 321 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:38.51 | |
2 | 128 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 2:49.92 | |
3 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:54.93 | |
4 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:55.94 | |
5 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:58.81 | |
6 | 204 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 3:00.10 | |
7 | 868 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 3:02.87 | |
8 | 466 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 3:04.00 | |
9 | 978 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 3:04.39 | |
10 | 202 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 3:04.62 | |
11 | 350 | Spyridon Christopoulos | 1998 | GREECE | 25 m | 3:06.02 | ||
12 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 3:07.70 | |
13 | 292 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 3:10.00 | |
14 | 281 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 3:13.26 | |
15 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 3:16.63 | |
16 | 238 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 3:17.45 | |
17 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 3:20.00 | |
18 | 226 | Telleborn Tobias | 1998 | KARLSKRONA | AF0598 | 25 m | 3:20.62 | |
19 | 937 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 3:20.82 | |
20 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 3:21.57 | |
21 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 3:26.32 | |
22 | 162 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 3:29.12 | |
23 | 1020 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 3:30.00 | |
24 | 338 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 3:33.20 | |
25 | 921 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 3:33.69 | |
26 | 296 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 3:34.53 | |
27 | 1022 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 3:35.92 | |
28 | 911 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 3:37.93 | |
29 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 3:39.39 | |
30 | 161 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 50 m | 3:41.92 | |
31 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 3:43.61 | |
32 | 334 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 3:45.16 | |
33 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 3:45.24 | |
34 | 473 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 3:45.89 | |
35 | 857 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 3:50.78 | |
36 | 149 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 3:59.55 | |
37 | 465 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 3:59.69 | |
38 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 3:59.99 | |
39 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 3:59.99 | |
40 | 206 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 4:01.02 | |
41 | 918 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 4:05.00 | |
42 | 317 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 25 m | 4:05.39 | |
43 | 860 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 4:10.00 | |
44 | 414 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 4:12.30 | |
45 | 319 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 4:15.93 | |
46 | 439 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 4:18.78 | |
47 | 906 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 4:19.55 | |
48 | 169 | Nielsen Thorbjørn S. | 1998 | GSK | 9855AH | 50 m | 4:23.19 | |
49 | 853 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 4:25.46 | |
50 | 887 | Westerby Alexander | 2000 | HØRSHOLM | 0071AH | 25 m | 4:32.19 | |
51 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 4:32.20 | |
52 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | ||
53 | 337 | Sidor Lucas | 2000 | GLADSAXE | 0051AC | 25 m | ||
54 | 483 | Neergaard Mikkel | 1999 | SK-SYD | 9971AI | 25 m | ||
55 | 325 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | ||
56 | 241 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | ||
57 | 336 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:14.52 | |
2 | 89 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:17.00 | |
3 | 463 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:17.05 | |
4 | 984 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:17.43 | |
5 | 516 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:17.70 | |
6 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:19.18 | |
7 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:19.24 | |
8 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:20.10 | |
9 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:21.50 | |
10 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:22.00 | |
11 | 320 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:22.13 | |
12 | 495 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:22.36 | |
13 | 323 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:22.73 | |
14 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:23.53 | |
15 | 885 | Thorngreen Nana | 1999 | HØRSHOLM | 9984AH | 25 m | 1:23.64 | |
16 | 419 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:26.06 | |
17 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:26.06 | |
18 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:26.09 | |
19 | 503 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:27.25 | |
20 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:27.29 | |
21 | 529 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:27.32 | |
22 | 408 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:28.16 | |
23 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:28.36 | |
24 | 400 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:28.64 | |
25 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:29.50 | |
26 | 407 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 50 m | 1:30.16 | |
27 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:30.66 | |
28 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:30.69 | |
29 | 620 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 1:30.82 | |
30 | 471 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:31.00 | |
31 | 958 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 1:31.25 | |
32 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 1:31.47 | |
33 | 946 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 1:32.23 | |
34 | 167 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:33.16 | |
35 | 218 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:33.26 | |
36 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:33.40 | |
37 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:33.70 | |
38 | 437 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:34.34 | |
39 | 269 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:34.61 | |
40 | 879 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:35.02 | |
41 | 283 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:35.09 | |
42 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:35.57 | |
43 | 896 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:36.04 | |
44 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 1:36.16 | |
45 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:36.20 | |
46 | 158 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:36.26 | |
47 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 1:36.32 | |
48 | 163 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:36.79 | |
49 | 270 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:37.03 | |
50 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:37.30 | |
51 | 318 | Duedahl-Olesen Christine | 1999 | GLADSAXE | 9998AH | 25 m | 1:37.44 | |
52 | 477 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 1:38.00 | |
53 | 551 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 1:38.67 | |
54 | 429 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:38.97 | |
55 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:40.16 | |
56 | 926 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:40.39 | |
57 | 339 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 1:41.08 | |
58 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 1:43.42 | |
59 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 1:43.42 | |
60 | 324 | Henum Klara | 2001 | GLADSAXE | 0114AD | 25 m | 1:43.54 | |
61 | 333 | Norking Mathilde | 1999 | GLADSAXE | 9996AK | 25 m | 1:43.79 | |
62 | 398 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:43.80 | |
63 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 1:44.03 | |
64 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 1:44.98 | |
65 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:46.22 | |
66 | 417 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:46.41 | |
67 | 328 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:46.64 | |
68 | 864 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:47.48 | |
69 | 295 | Andersen Anna | 2001 | VORDINGB | 0106AI | 25 m | 1:47.68 | |
70 | 892 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:48.77 | |
71 | 907 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:49.22 | |
72 | 150 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:50.61 | |
73 | 214 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 1:50.65 | |
74 | 321 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | 1:53.57 | |
75 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:54.38 | |
76 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:57.69 | |
77 | 438 | Villadsen Mille K | 2001 | TRITON B | 0132AA | 25 m | 1:58.25 | |
78 | 908 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.99 | ||
79 | 900 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 2:00.00 | |
80 | 420 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:05.36 | |
81 | 481 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 2:07.82 | |
82 | 910 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
83 | 472 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 2:24.51 | |
84 | 427 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 546 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:09.03 | |
2 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:11.36 | |
3 | 128 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:11.48 | |
4 | 544 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:11.70 | |
5 | 978 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 1:12.03 | |
6 | 286 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:12.13 | |
7 | 122 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:12.30 | |
8 | 924 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 1:14.23 | ||
9 | 514 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:14.48 | |
10 | 613 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 1:15.00 | |
11 | 201 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:15.34 | |
12 | 806 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:15.61 | |
13 | 348 | Georgios Kommatas | 1998 | GREECE | 25 m | 1:16.45 | ||
14 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:17.70 | |
15 | 505 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:18.01 | |
16 | 510 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:18.98 | |
17 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:20.16 | |
18 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 1:20.58 | |
19 | 275 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:20.63 | |
20 | 857 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 1:21.24 | |
21 | 194 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:21.81 | |
22 | 314 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:22.17 | |
23 | 234 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:22.34 | |
24 | 545 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:22.39 | |
25 | 972 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 1:22.45 | |
26 | 87 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 1:22.54 | |
27 | 970 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:22.79 | |
28 | 430 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 1:22.95 | |
29 | 901 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 1:23.06 | |
30 | 229 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:23.10 | |
31 | 308 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 1:23.16 | |
32 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:23.74 | |
33 | 513 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:23.89 | |
34 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 1:24.56 | |
35 | 235 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:25.08 | |
36 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:25.56 | |
37 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:25.69 | |
38 | 338 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:26.98 | |
39 | 170 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | 1:27.04 | |
40 | 986 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:27.04 | |
41 | 188 | Nielsen Frederik Bruun | 1999 | NAKSKOV | 9907AF | 25 m | 1:27.16 | |
42 | 403 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:27.29 | |
43 | 111 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 1:27.39 | |
44 | 967 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:27.89 | |
45 | 547 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 1:28.16 | |
46 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:28.22 | |
47 | 944 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:28.75 | |
48 | 412 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:28.78 | |
49 | 995 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:28.87 | |
50 | 335 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:28.91 | |
51 | 237 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:28.94 | |
52 | 29 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:28.96 | |
53 | 614 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:29.09 | |
54 | 814 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:29.34 | |
55 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:29.45 | |
56 | 989 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:30.32 | |
57 | 1023 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:30.49 | |
58 | 322 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 25 m | 1:31.01 | |
59 | 865 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 1:31.30 | |
60 | 809 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:31.65 | |
61 | 991 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:31.72 | |
62 | 1014 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:32.49 | |
63 | 1025 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:32.74 | |
64 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 1:32.85 | |
65 | 906 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:32.87 | |
66 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 1:32.92 | |
67 | 618 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:33.04 | |
68 | 424 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 1:33.79 | |
69 | 396 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:33.83 | |
70 | 1024 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 1:34.07 | |
71 | 875 | Rasmussen Simon Wang | 1999 | HØRSHOLM | 9919AK | 25 m | 1:34.09 | |
72 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 1:34.39 | |
73 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:34.82 | |
74 | 439 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:35.95 | |
75 | 902 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:36.02 | |
76 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:36.41 | |
77 | 169 | Nielsen Thorbjørn S. | 1998 | GSK | 9855AH | 25 m | 1:36.48 | |
78 | 812 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:36.73 | |
79 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:36.93 | |
80 | 334 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:38.36 | |
81 | 467 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:38.50 | |
82 | 159 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:39.02 | |
83 | 871 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 1:39.79 | |
84 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 1:39.95 | |
85 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:40.36 | |
86 | 336 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:41.44 | |
87 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:41.51 | |
88 | 152 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 1:41.80 | |
89 | 331 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:42.26 | |
90 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 1:43.11 | |
91 | 853 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:43.25 | |
92 | 190 | Palmer Oliver | 1999 | NAKSKOV | 9937AI | 25 m | 1:43.50 | |
93 | 468 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:43.62 | |
94 | 1019 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:44.48 | |
95 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 1:45.51 | |
96 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:47.07 | |
97 | 431 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:49.34 | |
98 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:50.86 | |
99 | 414 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:57.01 | |
100 | 327 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 2:00.61 | |
101 | 154 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | ||
102 | 329 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | ||
103 | 239 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | ||
104 | 479 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | ||
105 | 480 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | ||
106 | 233 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:07.61 | |
2 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:07.91 | |
3 | 629 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:07.96 | |
4 | 311 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:09.49 | |
5 | 628 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:10.27 | |
6 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:10.69 | |
7 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:11.19 | |
8 | 462 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:11.29 | |
9 | 89 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:11.85 | |
10 | 401 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:12.46 | |
11 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:12.57 | |
12 | 551 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 1:13.42 | |
13 | 968 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 1:13.52 | |
14 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:13.65 | |
15 | 807 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:14.06 | |
16 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:14.09 | |
17 | 404 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:14.84 | |
18 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:15.04 | |
19 | 469 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:16.57 | |
20 | 323 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:16.78 | |
21 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:17.02 | |
22 | 278 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:17.03 | |
23 | 854 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:17.18 | |
24 | 896 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:17.42 | |
25 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:17.98 | |
26 | 907 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:18.19 | |
27 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 1:18.23 | |
28 | 620 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 1:18.25 | |
29 | 946 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 1:18.95 | |
30 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:19.06 | |
31 | 95 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:19.07 | |
32 | 297 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:19.49 | |
33 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:19.50 | |
34 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 25 m | 1:19.51 | |
35 | 97 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:20.03 | |
36 | 537 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:20.92 | |
37 | 625 | Olsen Cirkeline | 1999 | HERLUFSHOL | 9964AQ | 25 m | 1:21.42 | |
38 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:21.58 | |
39 | 958 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 1:22.24 | |
40 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:22.29 | |
41 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 1:23.55 | |
42 | 333 | Norking Mathilde | 1999 | GLADSAXE | 9996AK | 25 m | 1:23.58 | |
43 | 475 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:23.79 | |
44 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:24.19 | |
45 | 926 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:24.34 | |
46 | 1021 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:24.41 | |
47 | 407 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:24.48 | |
48 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:24.70 | |
49 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 1:24.92 | |
50 | 471 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:25.67 | |
51 | 419 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:25.69 | |
52 | 150 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:26.47 | |
53 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:26.61 | |
54 | 339 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 1:27.26 | |
55 | 306 | Sörensson Josefin | 1999 | TRELLEB K | AN4299 | 25 m | 1:27.88 | |
56 | 157 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | 1:28.25 | |
57 | 324 | Henum Klara | 2001 | GLADSAXE | 0114AD | 25 m | 1:28.47 | |
58 | 183 | Hansen Petrine Brandt | 1999 | NAKSKOV | 9984AF | 25 m | 1:29.26 | |
59 | 109 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:29.77 | |
60 | 332 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 25 m | 1:29.95 | |
61 | 318 | Duedahl-Olesen Christine | 1999 | GLADSAXE | 9998AH | 25 m | 1:29.98 | |
62 | 535 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:30.00 | |
63 | 440 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:30.00 | |
64 | 889 | Bahrensceer Victoria S. | 1999 | HELSINGØR | 9962AN | 25 m | 1:30.12 | |
65 | 461 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:30.22 | |
66 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:30.53 | |
67 | 481 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 1:30.55 | |
68 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:30.57 | |
69 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:31.31 | |
70 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:32.07 | |
71 | 881 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:32.31 | |
72 | 427 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:32.48 | |
73 | 920 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 1:32.55 | |
74 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:33.82 | |
75 | 892 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:33.91 | |
76 | 163 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:34.10 | |
77 | 186 | Madsen Amalie L. | 2000 | NAKSKOV | 0088AI | 25 m | 1:34.54 | |
78 | 886 | Vissing Sophia Panduro | 2000 | HØRSHOLM | 0008AQ | 25 m | 1:36.83 | |
79 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 1:37.35 | |
80 | 321 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | 1:37.77 | |
81 | 196 | Kure Cecilie | 2000 | KALUNDBORG | 25 m | 1:38.45 | ||
82 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 1:39.08 | |
83 | 151 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | 1:39.29 | |
84 | 330 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 25 m | 1:39.30 | |
85 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:39.73 | |
86 | 992 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:39.79 | |
87 | 959 | Jansen Julia Trock | 1999 | LYNGBY | 9958AW | 25 m | 1:39.79 | |
88 | 168 | Møller Josephine | 1999 | GSK | 9958AT | 25 m | 1:39.85 | |
89 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:40.00 | |
90 | 428 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 1:40.00 | |
91 | 328 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:40.26 | |
92 | 295 | Andersen Anna | 2001 | VORDINGB | 0106AI | 25 m | 1:40.77 | |
93 | 417 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:42.04 | |
94 | 903 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:43.15 | |
95 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:44.66 | |
96 | 410 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:46.81 | |
97 | 864 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:48.12 | |
98 | 422 | Markussen Ida | 2001 | TRITON B | 0142AC | 25 m | 1:48.29 | |
99 | 436 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:48.70 | |
100 | 894 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:49.37 | |
101 | 1026 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 1:56.57 | |
102 | 420 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:58.41 | |
103 | 908 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.25 | ||
104 | 882 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 25 m | 2:00.45 | |
105 | 910 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.77 | ||
106 | 895 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 2:15.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1028 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 59.97 | |
2 | 546 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:00.00 | |
3 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:00.95 | |
4 | 11 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 1:01.13 | |
5 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:01.97 | |
6 | 458 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 1:03.46 | |
7 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 1:04.19 | |
8 | 286 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:04.43 | |
9 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:04.45 | |
10 | 808 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:04.46 | |
11 | 613 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 1:04.82 | |
12 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:05.04 | |
13 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:05.27 | |
14 | 964 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:05.35 | |
15 | 876 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:05.85 | |
16 | 545 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:05.87 | |
17 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:05.90 | |
18 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:06.00 | |
19 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:06.17 | |
20 | 544 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:07.61 | |
21 | 543 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:07.73 | |
22 | 474 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 1:08.15 | |
23 | 204 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:08.20 | |
24 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:08.80 | |
25 | 197 | Larsen Carl Lykkebo | 1998 | KALUNDBORG | 9841AB | 25 m | 1:08.88 | |
26 | 316 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:08.92 | |
27 | 971 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:09.13 | |
28 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 1:09.15 | |
29 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:09.18 | |
30 | 215 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 1:09.24 | |
31 | 541 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:09.30 | |
32 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:09.44 | |
33 | 476 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:09.46 | |
34 | 986 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:10.12 | |
35 | 281 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:10.18 | |
36 | 985 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:10.34 | |
37 | 238 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:10.46 | |
38 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:10.46 | |
39 | 313 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:10.49 | |
40 | 237 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:10.59 | |
41 | 184 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | 1:10.91 | |
42 | 229 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:10.95 | |
43 | 307 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:11.18 | |
44 | 234 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:11.73 | |
45 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:11.76 | |
46 | 195 | Hansen Mads Peter | 1998 | KALUNDBORG | 9845AM | 25 m | 1:11.83 | |
47 | 235 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:11.98 | |
48 | 275 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:12.00 | |
49 | 623 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 1:12.09 | |
50 | 149 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 1:12.65 | |
51 | 1017 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:12.78 | |
52 | 104 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:12.97 | |
53 | 547 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 1:13.20 | |
54 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:13.22 | |
55 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 1:13.25 | |
56 | 202 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 50 m | 1:13.42 | |
57 | 22 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:13.77 | |
58 | 87 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 1:13.78 | |
59 | 468 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:13.79 | |
60 | 430 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 1:14.22 | |
61 | 241 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:14.76 | |
62 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 1:14.78 | |
63 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:14.80 | |
64 | 627 | Rasmussen Patrick | 1997 | HERLUFSHOL | 9797AP | 25 m | 1:15.14 | |
65 | 154 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:15.16 | |
66 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 1:15.56 | |
67 | 995 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:15.64 | |
68 | 473 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:15.68 | |
69 | 1022 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:15.81 | |
70 | 296 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:15.88 | |
71 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 1:16.09 | |
72 | 967 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:16.52 | |
73 | 403 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:16.72 | |
74 | 614 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:16.81 | |
75 | 989 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:16.96 | |
76 | 517 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:17.01 | |
77 | 319 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:17.04 | |
78 | 187 | Nielsen Christian | 1998 | NAKSKOV | 9841AM | 25 m | 1:17.61 | |
79 | 1020 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:17.81 | |
80 | 81 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 1:17.95 | |
81 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:18.31 | |
82 | 335 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:18.61 | |
83 | 943 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:18.65 | |
84 | 901 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 1:18.69 | |
85 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:18.83 | |
86 | 460 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:18.85 | |
87 | 111 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 1:18.85 | |
88 | 226 | Telleborn Tobias | 1998 | KARLSKRONA | AF0598 | 25 m | 1:18.96 | |
89 | 412 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:19.01 | |
90 | 1030 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:19.10 | |
91 | 322 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 25 m | 1:19.30 | |
92 | 805 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:19.54 | |
93 | 991 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:19.63 | |
94 | 467 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:19.64 | |
95 | 906 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:19.89 | |
96 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 1:20.16 | |
97 | 816 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 25 m | 1:20.22 | |
98 | 166 | Mäkelä Tobias | 1999 | GSK | 9975AD | 25 m | 1:20.79 | |
99 | 329 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:21.01 | |
100 | 159 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:21.11 | |
101 | 924 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 1:21.12 | ||
102 | 875 | Rasmussen Simon Wang | 1999 | HØRSHOLM | 9919AK | 25 m | 1:21.27 | |
103 | 331 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 1:21.41 | |
104 | 203 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:21.73 | |
105 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:22.63 | |
106 | 531 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:22.76 | |
107 | 1015 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:22.87 | |
108 | 396 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:23.13 | |
109 | 337 | Sidor Lucas | 2000 | GLADSAXE | 0051AC | 25 m | 1:23.27 | |
110 | 612 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | 1:23.34 | |
111 | 937 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:23.67 | |
112 | 232 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:24.00 | |
113 | 1014 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:25.21 | |
114 | 152 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 1:25.21 | |
115 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 1:25.61 | |
116 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:25.70 | |
117 | 484 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 1:26.13 | |
118 | 935 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:26.32 | |
119 | 225 | Svanberg Fredrik | 2000 | KARLSKRONA | AA2700 | 25 m | 1:26.49 | |
120 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 1:26.89 | |
121 | 239 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:26.91 | |
122 | 240 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:28.45 | |
123 | 618 | Johansen Emil | 2000 | HERLUFSHOL | 0083AF | 25 m | 1:28.64 | |
124 | 164 | Jakobsen Jonas Riber | 1999 | GSK | 9931AH | 25 m | 1:29.38 | |
125 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 1:30.34 | |
126 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 1:30.51 | |
127 | 405 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:31.64 | |
128 | 317 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 25 m | 1:32.30 | |
129 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 1:32.42 | |
130 | 902 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:32.47 | |
131 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:33.42 | |
132 | 233 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:34.18 | |
133 | 887 | Westerby Alexander | 2000 | HØRSHOLM | 0071AH | 25 m | 1:34.25 | |
134 | 199 | Olsen Christian | 1999 | KALUNDBORG | 25 m | 1:34.35 | ||
135 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 1:34.49 | |
136 | 860 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 1:35.34 | |
137 | 200 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | 1:36.68 | ||
138 | 327 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:37.16 | |
139 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 1:39.79 | |
140 | 923 | Thorsen William | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:40.00 | ||
141 | 79 | Brandt Gillbert | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:40.00 | ||
142 | 431 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:40.00 | |
143 | 479 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | 1:42.13 | |
144 | 325 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:42.86 | |
145 | 415 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:43.81 | |
146 | 414 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:45.08 | |
147 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:48.31 | |
148 | 855 | Frahm Christian | 2000 | HØRSHOLM | 0011AI | 25 m | 1:48.60 | |
149 | 411 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:48.73 | |
150 | 859 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:49.11 | |
151 | 1029 | Holde Albert | 1999 | HØRSHOLM | 9959AN | 25 m | 1:50.10 | |
152 | 913 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:57.46 | ||
153 | 480 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 2:03.42 | |
154 | 918 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:04.32 | |
155 | 810 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | FARUM | 9949AM | 25 m | ||
156 | 483 | Neergaard Mikkel | 1999 | SK-SYD | 9971AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 629 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 2:46.17 | |
2 | 516 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:48.50 | |
3 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:48.96 | |
4 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 2:52.63 | |
5 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:53.40 | |
6 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 3:00.01 | |
7 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 3:02.88 | |
8 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 3:04.16 | |
9 | 503 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:04.58 | |
10 | 323 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 3:04.87 | |
11 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 3:04.99 | |
12 | 537 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 3:05.34 | |
13 | 813 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 3:05.89 | |
14 | 807 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 3:06.33 | |
15 | 320 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 3:10.55 | |
16 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 3:13.34 | |
17 | 471 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:17.78 | |
18 | 278 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 3:17.87 | |
19 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 3:18.12 | |
20 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 3:18.59 | |
21 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 3:20.66 | |
22 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 3:20.66 | |
23 | 958 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 3:20.66 | |
24 | 269 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 3:25.69 | |
25 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 25 m | 3:26.79 | |
26 | 475 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 3:28.97 | |
27 | 218 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 3:29.00 | |
28 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 3:29.79 | |
29 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 3:30.00 | |
30 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 3:31.91 | |
31 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 50 m | 3:32.46 | |
32 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 3:32.79 | |
33 | 75 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 3:33.61 | |
34 | 12 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 3:34.81 | |
35 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 3:35.79 | |
36 | 477 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 3:35.91 | |
37 | 905 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 3:36.21 | |
38 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 3:36.41 | |
39 | 3 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 3:38.54 | |
40 | 109 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 3:38.70 | |
41 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 3:38.79 | |
42 | 167 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 3:38.91 | |
43 | 318 | Duedahl-Olesen Christine | 1999 | GLADSAXE | 9998AH | 25 m | 3:39.00 | |
44 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 3:39.28 | |
45 | 885 | Thorngreen Nana | 1999 | HØRSHOLM | 9984AH | 25 m | 3:40.00 | |
46 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 3:41.79 | |
47 | 332 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 25 m | 3:43.32 | |
48 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 3:47.79 | |
49 | 324 | Henum Klara | 2001 | GLADSAXE | 0114AD | 25 m | 3:49.26 | |
50 | 285 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 3:50.00 | |
51 | 339 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 3:51.57 | |
52 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 3:51.79 | |
53 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 3:55.35 | |
54 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 3:59.79 | |
55 | 274 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:00.00 | |
56 | 277 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 4:00.00 | |
57 | 273 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | 4:00.00 | |
58 | 328 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 4:01.48 | |
59 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 4:04.49 | |
60 | 330 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 25 m | 4:22.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 806 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:29.50 | |
2 | 125 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 2:33.79 | |
3 | 11 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 2:35.24 | |
4 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:37.10 | |
5 | 482 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:38.80 | |
6 | 281 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:41.85 | |
7 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:42.99 | |
8 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:45.01 | |
9 | 985 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 2:45.04 | |
10 | 127 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 2:46.15 | |
11 | 868 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 2:48.06 | |
12 | 120 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 2:48.33 | |
13 | 808 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 2:49.32 | |
14 | 476 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:49.41 | |
15 | 904 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 2:50.29 | |
16 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:50.85 | |
17 | 123 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 2:52.11 | |
18 | 964 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:52.14 | |
19 | 237 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:52.34 | |
20 | 971 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:52.42 | |
21 | 313 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 2:54.30 | |
22 | 119 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 2:54.50 | |
23 | 809 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 2:55.00 | |
24 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 2:56.28 | |
25 | 972 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 2:56.48 | |
26 | 911 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 2:56.51 | |
27 | 814 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:57.05 | |
28 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:57.61 | |
29 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 2:58.40 | |
30 | 430 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 2:58.75 | |
31 | 513 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 2:59.00 | |
32 | 473 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:59.88 | |
33 | 978 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 3:01.27 | |
34 | 921 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 3:01.32 | |
35 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 3:02.86 | |
36 | 1022 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 3:04.04 | |
37 | 412 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 3:04.75 | |
38 | 468 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 3:05.00 | |
39 | 104 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 3:05.09 | |
40 | 229 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 3:05.87 | |
41 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 3:07.45 | |
42 | 338 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 3:09.09 | |
43 | 857 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 3:10.54 | |
44 | 307 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 3:11.43 | |
45 | 161 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 3:11.55 | |
46 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 3:11.83 | |
47 | 805 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 3:12.00 | |
48 | 810 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | FARUM | 9949AM | 25 m | 3:15.00 | |
49 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 3:15.32 | |
50 | 322 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 25 m | 3:18.31 | |
51 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 3:18.68 | |
52 | 816 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 25 m | 3:20.00 | |
53 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 3:21.18 | |
54 | 81 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 3:23.98 | |
55 | 294 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 3:32.68 | |
56 | 280 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 3:33.10 | |
57 | 337 | Sidor Lucas | 2000 | GLADSAXE | 0051AC | 25 m | 3:34.26 | |
58 | 206 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 3:34.85 | |
59 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 3:35.05 | |
60 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 3:39.58 | |
61 | 291 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:43.88 | |
62 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 3:49.79 | |
63 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 3:51.73 | |
64 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 3:54.79 | |
65 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 3:54.79 | |
66 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 3:57.79 | |
67 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 3:59.79 | |
68 | 169 | Nielsen Thorbjørn S. | 1998 | GSK | 9855AH | 25 m | 4:00.00 | |
69 | 272 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | 4:01.10 | |
70 | 166 | Mäkelä Tobias | 1999 | GSK | 9975AD | 25 m | 4:02.27 | |
71 | 164 | Jakobsen Jonas Riber | 1999 | GSK | 9931AH | 25 m | 4:05.99 | |
72 | 327 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 4:27.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 2:26.12 | |
2 | 628 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 2:29.11 | |
3 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:30.98 | |
4 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:35.36 | |
5 | 495 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 2:37.07 | |
6 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 2:38.14 | |
7 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:38.17 | |
8 | 121 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 2:39.65 | |
9 | 401 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:40.28 | |
10 | 463 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:40.43 | |
11 | 278 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 2:43.13 | |
12 | 404 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:43.68 | |
13 | 529 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 2:44.74 | |
14 | 469 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:46.01 | |
15 | 968 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 2:46.25 | |
16 | 854 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 2:49.32 | |
17 | 97 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 2:50.26 | |
18 | 297 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 2:50.41 | |
19 | 158 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 2:51.62 | |
20 | 419 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:52.39 | |
21 | 16 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 2:56.61 | |
22 | 946 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 2:57.88 | |
23 | 157 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | 2:57.99 | |
24 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 2:58.37 | |
25 | 400 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 3:00.41 | |
26 | 333 | Norking Mathilde | 1999 | GLADSAXE | 9996AK | 25 m | 3:01.98 | |
27 | 437 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:03.67 | |
28 | 269 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 3:03.90 | |
29 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 3:04.14 | |
30 | 3 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 3:04.17 | |
31 | 283 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 3:08.13 | |
32 | 95 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 3:09.47 | |
33 | 408 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 3:10.88 | |
34 | 270 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 3:12.94 | |
35 | 399 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 3:17.16 | |
36 | 339 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 3:17.86 | |
37 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 3:18.39 | |
38 | 160 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 50 m | 3:19.03 | |
39 | 429 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:19.40 | |
40 | 279 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 3:20.00 | |
41 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 3:24.94 | |
42 | 481 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 3:31.53 | |
43 | 321 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | 3:35.01 | |
44 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 3:37.84 | |
45 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 3:40.00 | |
46 | 882 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 25 m | 3:47.29 | |
47 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 3:50.00 | |
48 | 168 | Møller Josephine | 1999 | GSK | 9958AT | 25 m | 3:50.00 | |
49 | 863 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 3:50.00 | |
50 | 417 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 3:58.10 | |
51 | 436 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:58.23 | |
52 | 282 | Konradsen Ida Victoria | 2000 | BIRKERØD | 0074AE | 25 m | 4:00.00 | |
53 | 472 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 5:34.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 514 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:07.22 | |
2 | 124 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 2:11.44 | |
3 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 2:12.84 | |
4 | 1028 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 2:14.87 | |
5 | 482 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:16.55 | |
6 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:17.05 | |
7 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 2:18.36 | |
8 | 466 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:18.73 | |
9 | 286 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:20.01 | |
10 | 458 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 2:21.25 | |
11 | 876 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:22.53 | |
12 | 125 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 2:22.63 | |
13 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:23.05 | |
14 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:23.18 | |
15 | 281 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:23.31 | |
16 | 292 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 2:23.76 | |
17 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 2:25.79 | |
18 | 162 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 2:27.63 | |
19 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:28.32 | |
20 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:28.37 | |
21 | 505 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:28.76 | |
22 | 241 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:29.04 | |
23 | 316 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 2:32.58 | |
24 | 510 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:32.82 | |
25 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:32.92 | |
26 | 235 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:34.50 | |
27 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 2:34.93 | |
28 | 275 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:36.90 | |
29 | 319 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:37.51 | |
30 | 891 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 2:37.79 | |
31 | 87 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 2:38.69 | |
32 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 2:38.73 | |
33 | 234 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 2:39.78 | |
34 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 2:40.04 | |
35 | 986 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:40.60 | |
36 | 812 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 2:40.95 | |
37 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 2:41.01 | |
38 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 2:41.33 | |
39 | 149 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 2:42.42 | |
40 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 2:42.91 | |
41 | 154 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 2:43.61 | |
42 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 2:44.49 | |
43 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:46.17 | |
44 | 238 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:46.40 | |
45 | 314 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 2:46.83 | |
46 | 335 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 2:46.86 | |
47 | 213 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:48.24 | |
48 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 2:49.66 | |
49 | 170 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | 2:53.59 | |
50 | 465 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:54.00 | |
51 | 478 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 2:55.00 | |
52 | 331 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:55.68 | |
53 | 159 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 2:56.98 | |
54 | 329 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 2:58.24 | |
55 | 467 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:58.87 | |
56 | 230 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 3:01.89 | |
57 | 865 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 3:04.86 | |
58 | 396 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 3:05.95 | |
59 | 280 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 3:07.56 | |
60 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 3:08.30 | |
61 | 484 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 25 m | 3:08.40 | |
62 | 424 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 3:10.14 | |
63 | 152 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 3:10.83 | |
64 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 3:15.00 | |
65 | 111 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 3:15.95 | |
66 | 317 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 25 m | 3:17.73 | |
67 | 188 | Nielsen Frederik Bruun | 1999 | NAKSKOV | 9907AF | 25 m | 3:22.21 | |
68 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 3:23.01 | |
69 | 627 | Rasmussen Patrick | 1997 | HERLUFSHOL | 9797AP | 25 m | 3:26.53 | |
70 | 336 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 3:28.35 | |
71 | 79 | Brandt Gillbert | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 3:30.00 | ||
72 | 288 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 3:30.00 | |
73 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 3:30.00 | |
74 | 272 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | 3:36.90 | |
75 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 3:42.99 | |
76 | 327 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 3:52.82 | |
77 | 276 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | 4:23.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:41.30 | |
2 | 89 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:43.59 | |
3 | 80 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:52.31 | |
4 | 495 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 2:52.75 | |
5 | 984 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:52.80 | |
6 | 407 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:58.31 | |
7 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 2:59.17 | |
8 | 156 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:59.56 | |
9 | 529 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 3:02.35 | |
10 | 885 | Thorngreen Nana | 1999 | HØRSHOLM | 9984AH | 25 m | 3:05.73 | |
11 | 320 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 3:06.45 | |
12 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 3:09.09 | |
13 | 813 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 25 m | 3:09.64 | |
14 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 3:12.07 | |
15 | 958 | Jacobsen Naya | 1999 | LYNGBY | 9996AO | 25 m | 3:13.44 | |
16 | 28 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 3:16.80 | |
17 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 3:20.00 | |
18 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 3:20.27 | |
19 | 218 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 3:21.63 | |
20 | 905 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 3:24.28 | |
21 | 290 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 3:24.66 | |
22 | 167 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 3:26.85 | |
23 | 318 | Duedahl-Olesen Christine | 1999 | GLADSAXE | 9998AH | 25 m | 3:29.16 | |
24 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 3:29.24 | |
25 | 982 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 3:30.01 | |
26 | 279 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 3:31.51 | |
27 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 3:33.70 | |
28 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 3:33.89 | |
29 | 535 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 3:35.00 | |
30 | 277 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 3:38.20 | |
31 | 333 | Norking Mathilde | 1999 | GLADSAXE | 9996AK | 25 m | 3:39.16 | |
32 | 273 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | 3:40.00 | |
33 | 285 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 3:40.00 | |
34 | 398 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 3:41.50 | |
35 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 3:42.15 | |
36 | 434 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 3:51.27 | |
37 | 163 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 50 m | 3:58.48 | |
38 | 214 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 4:01.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:30.07 | |
2 | 124 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 2:30.53 | |
3 | 106 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:31.23 | |
4 | 127 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 2:32.11 | |
5 | 971 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:36.04 | |
6 | 476 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:41.52 | |
7 | 904 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 2:41.86 | |
8 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 2:42.59 | |
9 | 120 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 2:42.70 | |
10 | 119 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 2:43.20 | |
11 | 514 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:45.14 | |
12 | 510 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:45.57 | |
13 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:47.32 | |
14 | 348 | Georgios Kommatas | 1998 | GREECE | 25 m | 2:49.70 | ||
15 | 123 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 2:50.00 | |
16 | 275 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:50.65 | |
17 | 308 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | 2:53.09 | |
18 | 87 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 2:53.70 | |
19 | 104 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:53.81 | |
20 | 809 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 2:55.00 | |
21 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 2:55.44 | |
22 | 314 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 2:55.77 | |
23 | 229 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:56.64 | |
24 | 235 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:59.18 | |
25 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 3:04.74 | |
26 | 335 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 3:05.11 | |
27 | 970 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 3:05.89 | |
28 | 291 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:06.30 | |
29 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 3:07.56 | |
30 | 995 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 3:07.89 | |
31 | 170 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | 3:08.44 | |
32 | 237 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 3:09.17 | |
33 | 991 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 3:10.63 | |
34 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 3:11.49 | |
35 | 294 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 3:12.46 | |
36 | 322 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 25 m | 3:12.68 | |
37 | 113 | Sanbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 3:12.77 | |
38 | 102 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 3:14.28 | |
39 | 891 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 3:14.37 | |
40 | 23 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 3:14.76 | |
41 | 875 | Rasmussen Simon Wang | 1999 | HØRSHOLM | 9919AK | 25 m | 3:16.30 | |
42 | 29 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 3:17.89 | |
43 | 467 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 3:23.73 | |
44 | 337 | Sidor Lucas | 2000 | GLADSAXE | 0051AC | 25 m | 3:29.62 | |
45 | 91 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 3:30.00 | |
46 | 276 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | 3:40.00 | |
47 | 288 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 3:50.00 | |
48 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 3:50.79 | |
49 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 3:50.79 | |
50 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 3:50.79 | |
51 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 3:50.79 | |
52 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 3:50.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:18.35 | |
2 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:18.73 | |
3 | 629 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:19.82 | |
4 | 516 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:22.21 | |
5 | 342 | Ioanna Kakkava | 1999 | GREECE | 25 m | 1:22.74 | ||
6 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:23.48 | |
7 | 323 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:25.43 | |
8 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:26.85 | |
9 | 320 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:30.61 | |
10 | 301 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEB K | AE4400 | 25 m | 1:30.97 | |
11 | 121 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:32.17 | |
12 | 13 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:34.13 | |
13 | 462 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:35.50 | |
14 | 12 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 1:36.20 | |
15 | 946 | Fraser Elise | 1999 | LYNGBY | 9954AU | 25 m | 1:37.79 | |
16 | 469 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:37.98 | |
17 | 86 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:39.75 | |
18 | 984 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:40.01 | |
19 | 10 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:40.03 | |
20 | 503 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:40.65 | |
21 | 981 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:40.79 | |
22 | 996 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:40.79 | |
23 | 477 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 1:42.44 | |
24 | 463 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:44.05 | |
25 | 854 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:46.26 | |
26 | 905 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 50 m | 1:46.69 | |
27 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:48.79 | |
28 | 96 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:49.00 | |
29 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:49.79 | |
30 | 434 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:50.00 | |
31 | 461 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:55.99 | |
32 | 475 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:57.85 | |
33 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:59.00 | |
34 | 1026 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:00.00 | |
35 | 283 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 2:05.00 | |
36 | 401 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | ||
37 | 186 | Madsen Amalie L. | 2000 | NAKSKOV | 0088AI | 25 m | ||
38 | 150 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 1:07.75 | |
2 | 964 | Kistorp Jonas Nervic | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:09.14 | |
3 | 546 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 1:09.36 | |
4 | 876 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:10.42 | |
5 | 292 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 77 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:10.57 | |
7 | 406 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:10.76 | |
8 | 103 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:12.00 | |
9 | 8 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 1:12.21 | |
10 | 545 | Mortensen Henrik | 1998 | GLADSAXE | 9855AC | 25 m | 1:12.22 | |
11 | 313 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:12.99 | |
12 | 120 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 1:14.76 | |
13 | 808 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:15.00 | |
14 | 868 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:15.22 | |
15 | 806 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:15.24 | |
16 | 544 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:15.83 | |
17 | 941 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:16.33 | |
18 | 458 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 1:16.68 | |
19 | 482 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 1:18.05 | |
20 | 100 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:18.77 | |
21 | 1028 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 1:20.44 | |
22 | 21 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:20.92 | |
23 | 543 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:21.19 | |
24 | 944 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:22.07 | |
25 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 1:22.41 | |
26 | 307 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:26.42 | |
27 | 238 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:26.51 | |
28 | 541 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:26.55 | |
29 | 237 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:28.51 | |
30 | 229 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:28.71 | |
31 | 921 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:29.89 | |
32 | 26 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:30.00 | |
33 | 224 | Ström Alexander | 1998 | KARLSKRONA | AF7998 | 25 m | 1:30.46 | |
34 | 805 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:30.95 | |
35 | 970 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:31.53 | |
36 | 234 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:31.62 | |
37 | 943 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:32.66 | |
38 | 322 | Hansen Oscar Svane | 1999 | GLADSAXE | 9943AD | 25 m | 1:33.61 | |
39 | 349 | Hristos Kanavos | 1998 | GREECE | 25 m | 1:35.33 | ||
40 | 81 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 1:35.73 | |
41 | 1022 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:37.29 | |
42 | 995 | Walter Marco | 1998 | LYNGBY | 9891AL | 25 m | 1:37.42 | |
43 | 1016 | Hartoft Mads | 2000 | STT | 0045AB | 25 m | 1:39.00 | |
44 | 967 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:39.27 | |
45 | 1015 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:40.00 | |
46 | 1017 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:40.89 | |
47 | 300 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 25 m | 1:41.50 | |
48 | 986 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:42.16 | |
49 | 334 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:43.25 | |
50 | 166 | Mäkelä Tobias | 1999 | GSK | 9975AD | 25 m | 1:44.25 | |
51 | 338 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:44.48 | |
52 | 1024 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 1:44.76 | |
53 | 1023 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:45.00 | |
54 | 329 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:45.32 | |
55 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:46.80 | |
56 | 531 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:47.00 | |
57 | 989 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:47.06 | |
58 | 937 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:47.06 | |
59 | 473 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:47.32 | |
60 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:48.66 | |
61 | 88 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 1:48.98 | |
62 | 1020 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:50.00 | |
63 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:50.79 | |
64 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:50.79 | |
65 | 935 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:51.79 | |
66 | 1019 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:55.00 | |
67 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:56.94 | |
68 | 79 | Brandt Gillbert | 1998 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.99 | ||
69 | 319 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:11.88 | |
70 | 337 | Sidor Lucas | 2000 | GLADSAXE | 0051AC | 25 m | ||
71 | 513 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | ||
72 | 11 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | ||
73 | 325 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | ||
74 | 184 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 25 m | ||
75 | 327 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | ||
76 | 336 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:26.45 | |
2 | 965 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:26.68 | |
3 | 884 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:26.71 | |
4 | 404 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:29.17 | |
5 | 537 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:29.56 | |
6 | 82 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:29.85 | |
7 | 551 | Strøm Stine Lærke | 1999 | GLADSAXE | 9962AC | 25 m | 1:31.64 | |
8 | 341 | Efstathia Matsia | 1999 | GREECE | 25 m | 1:32.46 | ||
9 | 302 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:33.84 | |
10 | 437 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:33.97 | |
11 | 532 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:34.32 | |
12 | 471 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:36.26 | |
13 | 533 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:37.07 | |
14 | 983 | Refn Sara Krell | 1999 | LYNGBY | 9944AN | 25 m | 1:37.74 | |
15 | 994 | Townsend Rachel | 2000 | LYNGBY | 0002AP | 25 m | 1:38.37 | |
16 | 429 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:38.70 | |
17 | 220 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 1:39.52 | |
18 | 862 | Heineke Christine Matilde | 2000 | HØRSHOLM | 0092AO | 25 m | 1:39.95 | |
19 | 869 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:40.00 | |
20 | 807 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:40.00 | |
21 | 5 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:40.04 | |
22 | 462 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:40.66 | |
23 | 97 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:40.93 | |
24 | 75 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:41.54 | |
25 | 110 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:41.63 | |
26 | 209 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:43.08 | |
27 | 304 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:43.13 | |
28 | 535 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:43.62 | |
29 | 863 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:44.08 | |
30 | 968 | Lerche Clara | 1999 | LYNGBY | 9946AN | 25 m | 1:44.57 | |
31 | 950 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:44.65 | |
32 | 323 | Henum Amalie | 1999 | GLADSAXE | 9968AH | 25 m | 1:45.61 | |
33 | 407 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:45.87 | |
34 | 89 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:45.99 | |
35 | 121 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:46.30 | |
36 | 866 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:46.99 | |
37 | 157 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | 1:47.02 | |
38 | 867 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:47.23 | |
39 | 305 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 25 m | 1:47.48 | |
40 | 130 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 1:47.81 | |
41 | 183 | Hansen Petrine Brandt | 1999 | NAKSKOV | 9984AF | 25 m | 1:47.86 | |
42 | 95 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:48.02 | |
43 | 620 | Karstensen Johanne | 1999 | HERLUFSHOL | 9998AG | 25 m | 1:48.04 | |
44 | 160 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:48.28 | |
45 | 400 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:48.35 | |
46 | 85 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:48.39 | |
47 | 419 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:49.32 | |
48 | 931 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:49.93 | |
49 | 472 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 1:50.40 | |
50 | 628 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:50.68 | |
51 | 109 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:50.74 | |
52 | 332 | Nielsen Amalie Drud | 2000 | GLADSAXE | 0058AI | 25 m | 1:50.88 | |
53 | 274 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:51.03 | |
54 | 333 | Norking Mathilde | 1999 | GLADSAXE | 9996AK | 25 m | 1:51.52 | |
55 | 399 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:51.82 | |
56 | 297 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:52.76 | |
57 | 879 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:54.66 | |
58 | 270 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:55.02 | |
59 | 158 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:56.27 | |
60 | 883 | Stampe Katrine | 2000 | HØRSHOLM | 0068AM | 25 m | 1:57.22 | |
61 | 417 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:58.46 | |
62 | 277 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:58.69 | |
63 | 214 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 1:58.84 | |
64 | 330 | Meno Sarah C. | 2000 | GLADSAXE | 0054AJ | 25 m | 1:58.89 | |
65 | 278 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:59.10 | |
66 | 992 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:59.79 | |
67 | 959 | Jansen Julia Trock | 1999 | LYNGBY | 9958AW | 25 m | 1:59.79 | |
68 | 1018 | Høholm Iben Wiese | 2000 | STT | 0044AG | 25 m | 2:00.00 | |
69 | 461 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 2:00.00 | |
70 | 78 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:00.95 | |
71 | 436 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:02.23 | |
72 | 939 | Christja Mathilde Harring | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 2:02.27 | |
73 | 933 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:04.23 | |
74 | 434 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:04.58 | |
75 | 1026 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:04.61 | |
76 | 285 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:05.00 | |
77 | 321 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | 2:06.09 | |
78 | 874 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 2:06.34 | |
79 | 273 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | 2:06.80 | |
80 | 324 | Henum Klara | 2001 | GLADSAXE | 0114AD | 25 m | 2:07.01 | |
81 | 481 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 2:07.45 | |
82 | 163 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 2:10.00 | |
83 | 945 | Fraser Caroline | 2002 | LYNGBY | 0288AC | 25 m | 2:10.89 | |
84 | 279 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 2:13.55 | |
85 | 339 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:16.67 | |
86 | 282 | Konradsen Ida Victoria | 2000 | BIRKERØD | 0074AE | 25 m | 2:17.73 | |
87 | 882 | Stampe Julie | 2002 | HØRSHOLM | 0276AB | 25 m | 2:17.89 | |
88 | 408 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:21.24 | |
89 | 328 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:25.20 | |
90 | 168 | Møller Josephine | 1999 | GSK | 9958AT | 25 m | 5:00.00 | |
91 | 150 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | ||
92 | 318 | Duedahl-Olesen Christine | 1999 | GLADSAXE | 9998AH | 25 m | ||
93 | 151 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | ||
94 | 398 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:13.62 | |
2 | 456 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:17.58 | |
3 | 432 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:19.81 | |
4 | 810 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | FARUM | 9949AM | 25 m | 1:19.92 | |
5 | 32 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:21.64 | |
6 | 123 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 1:22.31 | |
7 | 466 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:22.48 | |
8 | 92 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:23.32 | |
9 | 985 | Sieben Lasse | 1997 | LYNGBY | 9739AD | 25 m | 1:24.24 | |
10 | 543 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:25.51 | |
11 | 162 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 1:27.50 | |
12 | 241 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:28.38 | |
13 | 221 | Hjalmarsson Fredrik | 1998 | KARLSKRONA | AE8798 | 25 m | 1:29.32 | |
14 | 6 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:29.50 | |
15 | 119 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 1:30.32 | |
16 | 238 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:30.60 | |
17 | 286 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:31.15 | |
18 | 350 | Spyridon Christopoulos | 1998 | GREECE | 25 m | 1:31.68 | ||
19 | 281 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:32.26 | |
20 | 616 | Deleuran Jakob | 1998 | HERLUFSHOL | 9895AI | 25 m | 1:32.42 | |
21 | 430 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 1:32.72 | |
22 | 937 | Børling Christoffer | 1998 | LYNGBY | 9883AL | 25 m | 1:33.48 | |
23 | 94 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:33.59 | |
24 | 972 | Mikkelsen Jakob Steen | 1998 | LYNGBY | 9871AJ | 25 m | 1:33.64 | |
25 | 547 | Pedersen Gustav Nilsson | 1997 | GLADSAXE | 9747AG | 25 m | 1:33.85 | |
26 | 226 | Telleborn Tobias | 1998 | KARLSKRONA | AF0598 | 25 m | 1:33.90 | |
27 | 911 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:34.56 | |
28 | 212 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:34.61 | |
29 | 127 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 1:35.56 | |
30 | 161 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:35.77 | |
31 | 116 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:35.80 | |
32 | 517 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:35.99 | |
33 | 188 | Nielsen Frederik Bruun | 1999 | NAKSKOV | 9907AF | 25 m | 1:36.60 | |
34 | 857 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 1:38.47 | |
35 | 541 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:39.23 | |
36 | 114 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:39.57 | |
37 | 978 | Nielsen Lau Funch | 1997 | LYNGBY | 9761AP | 25 m | 1:39.75 | |
38 | 25 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:40.00 | |
39 | 921 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:40.13 | |
40 | 338 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:40.68 | |
41 | 877 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:41.00 | |
42 | 334 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:41.10 | |
43 | 275 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:41.10 | |
44 | 473 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:41.66 | |
45 | 424 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 1:41.87 | |
46 | 891 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 1:42.16 | |
47 | 1015 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:43.30 | |
48 | 457 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:44.74 | |
49 | 1024 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 1:45.00 | |
50 | 989 | Skov Frederik Rosenvinge | 1998 | LYNGBY | 9815AO | 25 m | 1:45.45 | |
51 | 531 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:46.45 | |
52 | 943 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:46.50 | |
53 | 967 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:46.50 | |
54 | 944 | Fournais Tobias | 1998 | LYNGBY | 9841AD | 25 m | 1:46.50 | |
55 | 74 | Bach Sebastian Fog | 1999 | GENTOFTE | 9913AM | 25 m | 1:46.52 | |
56 | 1020 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:46.82 | |
57 | 814 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:47.39 | |
58 | 152 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 1:47.44 | |
59 | 206 | Ballerini André | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:47.55 | |
60 | 164 | Jakobsen Jonas Riber | 1999 | GSK | 9931AH | 25 m | 1:47.64 | |
61 | 111 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 1:48.13 | |
62 | 465 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:48.68 | |
63 | 991 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:48.81 | |
64 | 335 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:49.00 | |
65 | 213 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:49.38 | |
66 | 99 | John Albert Alexander | 1999 | GENTOFTE | 9909AN | 25 m | 1:49.99 | |
67 | 159 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:50.00 | |
68 | 816 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 25 m | 1:50.00 | |
69 | 117 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:50.16 | |
70 | 325 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:51.16 | |
71 | 1016 | Hartoft Mads | 2000 | STT | 0045AB | 25 m | 1:51.60 | |
72 | 319 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 1:51.97 | |
73 | 425 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 1:52.23 | |
74 | 1017 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:52.26 | |
75 | 288 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:52.99 | |
76 | 317 | Christiansen Daniel Kühn | 2000 | GLADSAXE | 0015AF | 25 m | 1:53.54 | |
77 | 865 | Jensen David | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 1:54.54 | |
78 | 169 | Nielsen Thorbjørn S. | 1998 | GSK | 9855AH | 25 m | 1:54.67 | |
79 | 84 | Dalsgaard William | 1998 | GENTOFTE | 9823AA | 25 m | 1:54.73 | |
80 | 329 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:55.01 | |
81 | 1023 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:55.94 | |
82 | 861 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:56.32 | |
83 | 403 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:57.95 | |
84 | 948 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:58.19 | |
85 | 1019 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:59.27 | |
86 | 859 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:59.35 | |
87 | 942 | Elsig Niels | 2001 | LYNGBY | 0103AH | 25 m | 1:59.79 | |
88 | 940 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:59.79 | |
89 | 935 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:59.79 | |
90 | 953 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:59.79 | |
91 | 860 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 2:03.85 | |
92 | 966 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 2:04.52 | |
93 | 276 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | 2:05.08 | |
94 | 291 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:06.59 | |
95 | 294 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:07.32 | |
96 | 280 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 2:08.69 | |
97 | 108 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:10.25 | |
98 | 412 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 2:13.50 | |
99 | 951 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 25 m | 2:16.62 | |
100 | 973 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 25 m | 2:22.10 | |
101 | 190 | Palmer Oliver | 1999 | NAKSKOV | 9937AI | 25 m | 2:29.80 | |
102 | 272 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | 2:39.44 | |
103 | 505 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | ||
104 | 331 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | ||
105 | 225 | Svanberg Fredrik | 2000 | KARLSKRONA | AA2700 | 25 m | ||
106 | 153 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | ||
107 | 483 | Neergaard Mikkel | 1999 | SK-SYD | 9971AI | 25 m | ||
108 | 154 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | ||
109 | 187 | Nielsen Christian | 1998 | NAKSKOV | 9841AM | 25 m | ||
110 | 233 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | ||
111 | 149 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:48 |