Startliste for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2019, Gentofte
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Sigma 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:05.54 | ||
2 | 189 | Gentofte Piger 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.20 | ||
3 | 150 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.46 | ||
4 | 234 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:11.38 | ||
5 | 58 | Lyngby Royal Canaries | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:13.61 | ||
6 | 214 | Triton Piger 1 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:14.13 | ||
7 | 123 | Helsingør Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.39 | ||
8 | 237 | Sigma 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:16.65 | ||
9 | 190 | Gentofte Piger 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.31 | ||
10 | 86 | Hils Piger | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:19.62 | ||
11 | 105 | Herlev Tøser | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:19.85 | ||
12 | 151 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.01 | ||
13 | 193 | Gentofte Piger 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:23.59 | ||
14 | 72 | Red Stags | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:23.77 | ||
15 | 125 | Helsingør Piger 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:24.45 | ||
16 | 235 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:25.86 | ||
17 | 225 | Søllerød Girls | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:26.06 | ||
18 | 106 | Herlev Tøser 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:26.14 | ||
19 | 152 | Gsc Piger 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:30.59 | ||
20 | 240 | Sigma 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:31.06 | ||
21 | 107 | Herlev Tøser 3 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:37.51 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 2, 4X50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.41 | ||
2 | 238 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:59.30 | ||
3 | 104 | Herlev Knægte | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:01.36 | ||
4 | 191 | Gentofte Drenge 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.02 | ||
5 | 124 | Helsingør Drenge 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.12 | ||
6 | 85 | Hils Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:04.56 | ||
7 | 155 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.73 | ||
8 | 73 | Red Stags | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:07.31 | ||
9 | 192 | Gentofte Drenge 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.72 | ||
10 | 239 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:10.24 | ||
11 | 194 | Gentofte Drenge 3 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:12.73 | ||
12 | 156 | Gsc Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.91 | ||
13 | 233 | Værløse Drenge | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:16.92 | ||
14 | 241 | Sigma 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:18.43 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:15.15 | |
2 | 77 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:20.65 | |
3 | 134 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:22.72 | |
4 | 222 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 2:25.58 | |
5 | 37 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:25.90 | |
6 | 144 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:26.31 | |
7 | 76 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:26.64 | |
8 | 5 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:27.15 | |
9 | 138 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 2:27.24 | |
10 | 4 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:29.37 | |
11 | 210 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:29.60 | |
12 | 74 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 2:31.52 | |
13 | 208 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:31.61 | |
14 | 56 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:32.37 | |
15 | 119 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 2:32.46 | |
16 | 1 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:32.66 | |
17 | 10 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 2:32.85 | |
18 | 221 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 2:33.68 | |
19 | 121 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:35.37 | |
20 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:36.07 | |
21 | 139 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:36.43 | |
22 | 84 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:36.68 | |
23 | 54 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:37.46 | |
24 | 41 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 2:37.60 | |
25 | 3 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 2:38.06 | |
26 | 20 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 2:38.85 | |
27 | 61 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 2:38.98 | |
28 | 29 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:39.22 | |
29 | 168 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | 2:43.12 | |
30 | 65 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 2:43.25 | |
31 | 63 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 2:44.91 | |
32 | 95 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 2:44.92 | |
33 | 11 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 2:45.00 | |
34 | 98 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 2:45.49 | |
35 | 142 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 2:46.29 | |
36 | 75 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 2:46.37 | |
37 | 88 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 2:47.38 | |
38 | 137 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 2:47.45 | |
39 | 97 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 2:48.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:00.29 | |
2 | 113 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:05.35 | |
3 | 126 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:06.44 | |
4 | 216 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:09.81 | |
5 | 68 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:15.87 | |
6 | 70 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 2:18.97 | |
7 | 204 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:19.24 | |
8 | 161 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:19.80 | |
9 | 135 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 2:21.35 | |
10 | 71 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:22.45 | |
11 | 83 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:22.87 | |
12 | 53 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:23.08 | |
13 | 118 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 2:23.11 | |
14 | 128 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:24.16 | |
15 | 131 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:25.65 | |
16 | 175 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 2:25.90 | |
17 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:26.67 | |
18 | 116 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 2:28.60 | |
19 | 79 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 2:29.82 | |
20 | 21 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 2:29.98 | |
21 | 226 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 2:30.95 | |
22 | 52 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 2:32.67 | |
23 | 162 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 2:33.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:36.18 | |
2 | 50 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:38.82 | |
3 | 56 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:39.88 | |
4 | 5 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 2:41.47 | |
5 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:42.28 | |
6 | 188 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 2:43.44 | |
7 | 7 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:43.86 | |
8 | 36 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:44.11 | |
9 | 197 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:44.34 | |
10 | 208 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:46.90 | |
11 | 99 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:48.59 | |
12 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:49.18 | |
13 | 13 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:50.56 | |
14 | 69 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 2:51.37 | |
15 | 49 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:52.07 | |
16 | 76 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:52.09 | |
17 | 223 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 2:52.97 | |
18 | 229 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 2:52.97 | |
19 | 9 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 2:53.19 | |
20 | 117 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 2:53.59 | |
21 | 1 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:54.40 | |
22 | 87 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:54.80 | |
23 | 100 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:55.15 | |
24 | 166 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:55.43 | |
25 | 57 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:55.52 | |
26 | 174 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 2:55.67 | |
27 | 112 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 2:56.67 | |
28 | 201 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 2:57.04 | |
29 | 64 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 2:57.41 | |
30 | 140 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:57.47 | |
31 | 219 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 2:57.64 | |
32 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 2:58.20 | |
33 | 3 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 2:58.21 | |
34 | 200 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 2:58.33 | |
35 | 157 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 3:03.66 | |
36 | 122 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 3:06.80 | |
37 | 199 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:07.03 | |
38 | 211 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 3:07.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:29.15 | |
2 | 175 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 2:30.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 4:42.91 | |
2 | 2 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 4:51.17 | |
3 | 37 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 5:04.53 | |
4 | 129 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 5:06.12 | |
5 | 222 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 5:10.31 | |
6 | 10 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 5:18.77 | |
7 | 231 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 5:19.00 | |
8 | 84 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 5:24.61 | |
9 | 102 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 5:26.50 | |
10 | 206 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 5:29.35 | |
11 | 186 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 5:31.49 | |
12 | 185 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 5:35.23 | |
13 | 219 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 5:36.39 | |
14 | 20 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 5:36.76 | |
15 | 61 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 5:37.27 | |
16 | 29 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 5:40.02 | |
17 | 62 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 5:40.43 | |
18 | 64 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 5:40.64 | |
19 | 95 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 5:50.07 | |
20 | 224 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 5:57.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 4:34.77 | |
2 | 213 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 4:43.82 | |
3 | 67 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 4:57.19 | |
4 | 83 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 5:07.06 | |
5 | 230 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 5:09.20 | |
6 | 184 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 5:12.09 | |
7 | 21 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 5:12.55 | |
8 | 130 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 5:12.59 | |
9 | 79 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 5:13.79 | |
10 | 52 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 5:18.82 | |
11 | 181 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 5:24.95 | |
12 | 146 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 5:25.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:30.04 | |
2 | 2 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:35.79 | |
3 | 111 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 2:44.71 | |
4 | 51 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:45.01 | |
5 | 99 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:46.06 | |
6 | 4 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 2:47.02 | |
7 | 185 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:47.60 | |
8 | 76 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:47.80 | |
9 | 144 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:48.44 | |
10 | 54 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:48.61 | |
11 | 221 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 2:49.71 | |
12 | 87 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:49.87 | |
13 | 56 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:50.96 | |
14 | 37 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:51.37 | |
15 | 186 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 2:51.89 | |
16 | 102 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 2:52.09 | |
17 | 231 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 2:52.86 | |
18 | 140 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:53.56 | |
19 | 229 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 2:54.25 | |
20 | 1 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 2:54.36 | |
21 | 69 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 2:54.63 | |
22 | 222 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 2:55.67 | |
23 | 74 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 2:56.76 | |
24 | 100 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:56.92 | |
25 | 115 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 2:57.01 | |
26 | 197 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:57.64 | |
27 | 11 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 2:58.01 | |
28 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 2:58.77 | |
29 | 145 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 2:59.68 | |
30 | 108 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 2:59.91 | |
31 | 60 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 3:00.43 | |
32 | 138 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:00.65 | |
33 | 174 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 3:00.88 | |
34 | 63 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:01.99 | |
35 | 98 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:05.49 | |
36 | 199 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:07.06 | |
37 | 188 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 3:07.22 | |
38 | 61 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:07.61 | |
39 | 217 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 3:07.67 | |
40 | 13 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:07.73 | |
41 | 224 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 3:07.78 | |
42 | 20 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 3:09.43 | |
43 | 166 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 3:09.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:28.36 | |
2 | 141 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:30.48 | |
3 | 147 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:33.50 | |
4 | 204 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:34.34 | |
5 | 169 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:34.56 | |
6 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:34.70 | |
7 | 232 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:35.68 | |
8 | 213 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:36.15 | |
9 | 70 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 2:37.49 | |
10 | 78 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 2:37.74 | |
11 | 196 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:41.89 | |
12 | 94 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:42.45 | |
13 | 160 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 2:43.25 | |
14 | 81 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 2:43.68 | |
15 | 71 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:46.20 | |
16 | 67 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 2:46.27 | |
17 | 203 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 2:46.41 | |
18 | 149 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 2:48.21 | |
19 | 162 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 2:49.38 | |
20 | 131 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:50.62 | |
21 | 183 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:51.21 | |
22 | 21 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 2:52.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 15, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Sigma 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:12.24 | ||
2 | 234 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:13.40 | ||
3 | 189 | Gentofte Piger 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:16.12 | ||
4 | 150 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.99 | ||
5 | 58 | Lyngby Royal Canaries | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:19.78 | ||
6 | 214 | Triton Piger 1 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:21.13 | ||
7 | 190 | Gentofte Piger 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:21.49 | ||
8 | 86 | Hils Piger | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:23.94 | ||
9 | 235 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:25.61 | ||
10 | 193 | Gentofte Piger 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:27.25 | ||
11 | 151 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:27.48 | ||
12 | 105 | Herlev Tøser | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:27.75 | ||
13 | 123 | Helsingør Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:28.51 | ||
14 | 237 | Sigma 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:29.59 | ||
15 | 72 | Red Stags | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.69 | ||
16 | 106 | Herlev Tøser 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:33.67 | ||
17 | 240 | Sigma 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:35.19 | ||
18 | 225 | Søllerød Girls | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:35.60 | ||
19 | 152 | Gsc Piger 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:41.26 | ||
20 | 107 | Herlev Tøser 3 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:41.32 | ||
21 | 125 | Helsingør Piger 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:41.71 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 16, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.67 | ||
2 | 238 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:08.87 | ||
3 | 191 | Gentofte Drenge 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.54 | ||
4 | 45 | Roskilde Backstroke Beasts | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:09.61 | ||
5 | 124 | Helsingør Drenge 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:09.91 | ||
6 | 192 | Gentofte Drenge 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:14.39 | ||
7 | 104 | Herlev Knægte | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:14.43 | ||
8 | 155 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.15 | ||
9 | 239 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:17.67 | ||
10 | 85 | Hils Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:20.49 | ||
11 | 73 | Red Stags | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:21.37 | ||
12 | 156 | Gsc Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.20 | ||
13 | 194 | Gentofte Drenge 3 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:22.80 | ||
14 | 233 | Værløse Drenge | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:26.24 | ||
15 | 241 | Sigma 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:29.32 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 21, 4X50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Sigma 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:24.70 | ||
2 | 58 | Lyngby Royal Canaries | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:28.11 | ||
3 | 234 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:28.81 | ||
4 | 150 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:29.34 | ||
5 | 123 | Helsingør Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:33.14 | ||
6 | 189 | Gentofte Piger 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:37.56 | ||
7 | 105 | Herlev Tøser | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:41.25 | ||
8 | 151 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:41.72 | ||
9 | 190 | Gentofte Piger 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:44.39 | ||
10 | 72 | Red Stags | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:44.58 | ||
11 | 214 | Triton Piger 1 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:49.35 | ||
12 | 237 | Sigma 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:51.16 | ||
13 | 193 | Gentofte Piger 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:52.44 | ||
14 | 106 | Herlev Tøser 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:54.61 | ||
15 | 235 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:55.78 | ||
16 | 86 | Hils Piger | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:59.65 | ||
17 | 240 | Sigma 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 3:00.63 | ||
18 | 152 | Gsc Piger 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 3:01.43 | ||
19 | 225 | Søllerød Girls | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 3:01.78 | ||
20 | 107 | Herlev Tøser 3 | 2006 | HERLEV | 25 m | 3:06.18 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 22, 4X50m Brystsvømning Herre |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:16.97 | ||
2 | 191 | Gentofte Drenge 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.83 | ||
3 | 238 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:18.44 | ||
4 | 85 | Hils Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:26.03 | ||
5 | 73 | Red Stags | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:26.70 | ||
6 | 124 | Helsingør Drenge 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:29.10 | ||
7 | 239 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:29.16 | ||
8 | 192 | Gentofte Drenge 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:29.59 | ||
9 | 155 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:31.11 | ||
10 | 104 | Herlev Knægte | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:32.48 | ||
11 | 194 | Gentofte Drenge 3 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:37.92 | ||
12 | 241 | Sigma 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:46.76 | ||
13 | 156 | Gsc Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 3:03.92 | ||
14 | 233 | Værløse Drenge | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 3:13.20 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 34.84 | |
2 | 98 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 35.35 | |
3 | 217 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 35.40 | |
4 | 10 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 35.64 | |
5 | 3 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 35.68 | |
6 | 145 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 36.25 | |
7 | 168 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | 36.57 | |
8 | 223 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 36.84 | |
9 | 138 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 36.91 | |
10 | 174 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 37.41 | |
11 | 197 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 37.89 | |
12 | 222 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 38.16 | |
13 | 142 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 38.25 | |
14 | 137 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 38.29 | |
15 | 182 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 38.81 | |
16 | 65 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 38.94 | |
17 | 157 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 39.56 | |
18 | 215 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 48.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 32.08 | |
2 | 59 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 32.10 | |
3 | 183 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 32.58 | |
4 | 184 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 32.67 | |
5 | 149 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 33.03 | |
6 | 209 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 33.15 | |
7 | 66 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 33.19 | |
8 | 160 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 33.33 | |
9 | 53 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 33.74 | |
10 | 83 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 33.94 | |
11 | 131 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 34.17 | |
12 | 227 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 34.51 | |
13 | 203 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 34.57 | |
14 | 146 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 34.78 | |
15 | 79 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 35.09 | |
16 | 109 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 35.13 | |
17 | 52 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 35.35 | |
18 | 226 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 35.92 | |
19 | 205 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 36.83 | |
20 | 21 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 36.99 | |
21 | 218 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 37.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 27, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:51.00 | |
2 | 84 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:52.60 | |
3 | 221 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 2:58.56 | |
4 | 2 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 3:10.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 28, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:28.20 | |
2 | 147 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:30.69 | |
3 | 213 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:33.74 | |
4 | 68 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:35.61 | |
5 | 127 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:38.55 | |
6 | 216 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:50.74 | |
7 | 94 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:54.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 31, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 5:54.47 | |
2 | 84 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:06.49 | |
3 | 87 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 6:09.82 | |
4 | 60 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 6:15.62 | |
5 | 36 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 6:29.55 | |
6 | 4 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 6:34.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 32, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 5:41.07 | |
2 | 232 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 5:45.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 35, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:52.55 | |
2 | 132 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:54.20 | |
3 | 139 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:01.05 | |
4 | 4 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 3:02.79 | |
5 | 110 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 3:04.00 | |
6 | 117 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 3:05.85 | |
7 | 63 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:07.75 | |
8 | 11 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 3:08.70 | |
9 | 202 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 3:09.88 | |
10 | 229 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:11.02 | |
11 | 62 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:12.75 | |
12 | 140 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 3:16.57 | |
13 | 228 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:21.12 | |
14 | 89 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 3:21.55 | |
15 | 224 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 3:22.00 | |
16 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:23.92 | |
17 | 211 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 3:24.03 | |
18 | 95 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:27.48 | |
19 | 88 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 3:30.25 | |
20 | 97 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 3:30.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 36, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:40.91 | |
2 | 169 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:48.26 | |
3 | 161 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:50.65 | |
4 | 70 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 2:53.05 | |
5 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:54.85 | |
6 | 53 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:55.18 | |
7 | 230 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:59.73 | |
8 | 78 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 3:03.80 | |
9 | 175 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 3:04.30 | |
10 | 26 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:05.39 | |
11 | 81 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:07.20 | |
12 | 180 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 3:15.56 | |
13 | 66 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 3:15.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Sigma 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 1:57.48 | ||
2 | 234 | A6 Piger 1 | 2006 | A6 | 25 m | 1:57.84 | ||
3 | 189 | Gentofte Piger 1 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.86 | ||
4 | 150 | Gsc Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.88 | ||
5 | 86 | Hils Piger | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:01.29 | ||
6 | 214 | Triton Piger 1 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:03.45 | ||
7 | 72 | Red Stags | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:03.47 | ||
8 | 58 | Lyngby Royal Canaries | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:03.63 | ||
9 | 190 | Gentofte Piger 2 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:04.14 | ||
10 | 123 | Helsingør Piger 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.04 | ||
11 | 237 | Sigma 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:05.82 | ||
12 | 105 | Herlev Tøser | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:07.17 | ||
13 | 151 | Gsc Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:07.67 | ||
14 | 235 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:08.21 | ||
15 | 193 | Gentofte Piger 3 | 2006 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.58 | ||
16 | 106 | Herlev Tøser 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:09.91 | ||
17 | 225 | Søllerød Girls | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:09.92 | ||
18 | 240 | Sigma 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:10.79 | ||
19 | 152 | Gsc Piger 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.52 | ||
20 | 107 | Herlev Tøser 3 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:16.58 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Gsc Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.83 | ||
2 | 238 | Sigma 1 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:49.05 | ||
3 | 45 | Roskilde Backstroke Beasts | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:49.20 | ||
4 | 124 | Helsingør Drenge 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:49.59 | ||
5 | 191 | Gentofte Drenge 1 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:52.01 | ||
6 | 73 | Red Stags | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 1:52.09 | ||
7 | 85 | Hils Drenge | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:54.26 | ||
8 | 155 | Gsc Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.75 | ||
9 | 239 | Sigma 2 | 2005 | SIGMA | 25 m | 1:54.88 | ||
10 | 104 | Herlev Knægte | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:55.35 | ||
11 | 192 | Gentofte Drenge 2 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.94 | ||
12 | 194 | Gentofte Drenge 3 | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.43 | ||
13 | 156 | Gsc Drenge 3 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.50 | ||
14 | 233 | Værløse Drenge | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:02.30 | ||
15 | 241 | Sigma 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:06.36 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:08.05 | |
2 | 22 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 24 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:09.36 | |
4 | 136 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:11.46 | |
5 | 6 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:11.54 | |
6 | 84 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:12.61 | |
7 | 23 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:13.19 | |
8 | 57 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:13.73 | |
9 | 48 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:14.42 | |
10 | 12 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.50 | |
11 | 134 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:14.81 | |
12 | 27 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:15.00 | |
13 | 206 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:15.17 | |
14 | 32 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:15.58 | |
15 | 163 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:15.70 | |
16 | 50 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:16.02 | |
17 | 133 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:16.70 | |
18 | 96 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:16.80 | |
19 | 158 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:16.85 | |
20 | 185 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:16.93 | |
21 | 7 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:16.95 | |
22 | 186 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:17.16 | |
23 | 129 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:17.53 | |
24 | 119 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:18.11 | |
25 | 221 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:18.22 | |
26 | 15 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:19.09 | |
27 | 69 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:19.40 | |
28 | 187 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:19.90 | |
29 | 111 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:19.91 | |
30 | 49 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:20.12 | |
31 | 208 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:20.19 | |
32 | 47 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:20.72 | |
33 | 77 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:20.84 | |
34 | 231 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:20.85 | |
35 | 177 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:20.88 | |
36 | 167 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:21.00 | |
37 | 28 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:21.07 | |
38 | 179 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:21.07 | |
39 | 164 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:21.15 | |
40 | 18 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:21.29 | |
41 | 51 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.39 | |
42 | 223 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:21.71 | |
43 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:22.02 | |
44 | 217 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:22.36 | |
45 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:22.60 | |
46 | 60 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:23.40 | |
47 | 103 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:23.61 | |
48 | 29 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:25.42 | |
49 | 132 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:25.42 | |
50 | 115 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:25.57 | |
51 | 9 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:25.88 | |
52 | 142 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:26.30 | |
53 | 210 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:26.74 | |
54 | 10 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:27.22 | |
55 | 93 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:27.95 | |
56 | 137 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:28.78 | |
57 | 195 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:28.98 | |
58 | 172 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:30.19 | |
59 | 3 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:30.38 | |
60 | 198 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:30.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 106, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 58.50 | |
2 | 8 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 59.53 | |
3 | 38 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 59.58 | |
4 | 220 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:02.72 | |
5 | 148 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:03.92 | |
6 | 82 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.10 | |
7 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:05.66 | |
8 | 92 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:05.82 | |
9 | 165 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:05.95 | |
10 | 30 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:06.06 | |
11 | 19 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:06.19 | |
12 | 216 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:06.44 | |
13 | 159 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:06.83 | |
14 | 34 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:06.85 | |
15 | 90 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:06.93 | |
16 | 80 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:07.39 | |
17 | 143 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:07.83 | |
18 | 126 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:08.05 | |
19 | 91 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:08.08 | |
20 | 147 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:08.37 | |
21 | 35 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:08.58 | |
22 | 40 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:08.78 | |
23 | 33 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:08.94 | |
24 | 171 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:09.04 | |
25 | 176 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:09.77 | |
26 | 170 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:09.80 | |
27 | 213 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:09.87 | |
28 | 127 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:11.06 | |
29 | 173 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:11.80 | |
30 | 141 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:12.51 | |
31 | 149 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:13.21 | |
32 | 94 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:13.34 | |
33 | 25 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:14.34 | |
34 | 17 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:15.46 | |
35 | 14 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:15.60 | |
36 | 53 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:16.01 | |
37 | 31 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:16.06 | |
38 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:16.06 | |
39 | 184 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:16.22 | |
40 | 16 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:16.26 | |
41 | 227 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:16.86 | |
42 | 59 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:17.48 | |
43 | 83 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.99 | |
44 | 130 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:18.97 | |
45 | 52 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:19.12 | |
46 | 226 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:21.29 | |
47 | 128 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:23.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 111, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:14.48 | |
2 | 24 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:15.13 | |
3 | 48 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.96 | |
4 | 32 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:16.65 | |
5 | 132 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:19.04 | |
6 | 133 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:20.05 | |
7 | 15 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:21.40 | |
8 | 54 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:21.40 | |
9 | 51 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.69 | |
10 | 110 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:21.76 | |
11 | 96 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:21.82 | |
12 | 47 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:21.91 | |
13 | 22 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:22.14 | |
14 | 117 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:22.17 | |
15 | 111 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:22.58 | |
16 | 115 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:22.89 | |
17 | 129 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:22.99 | |
18 | 136 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:23.70 | |
19 | 139 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:23.83 | |
20 | 57 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:24.01 | |
21 | 7 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:24.09 | |
22 | 4 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:24.16 | |
23 | 178 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:25.40 | |
24 | 50 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:25.92 | |
25 | 163 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:26.18 | |
26 | 195 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:26.96 | |
27 | 27 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:26.97 | |
28 | 187 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:27.08 | |
29 | 89 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:27.18 | |
30 | 229 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:27.27 | |
31 | 63 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:27.39 | |
32 | 12 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:27.40 | |
33 | 134 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:27.68 | |
34 | 62 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:27.84 | |
35 | 210 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:28.03 | |
36 | 168 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | 1:28.23 | |
37 | 11 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:28.41 | |
38 | 206 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:28.51 | |
39 | 158 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:28.58 | |
40 | 23 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:28.79 | |
41 | 112 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:28.94 | |
42 | 167 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:29.04 | |
43 | 140 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:29.17 | |
44 | 164 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:29.58 | |
45 | 49 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:30.66 | |
46 | 120 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:31.26 | |
47 | 145 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:31.44 | |
48 | 121 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:31.49 | |
49 | 179 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:31.56 | |
50 | 198 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:31.88 | |
51 | 5 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:31.89 | |
52 | 108 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:32.56 | |
53 | 224 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:32.74 | |
54 | 77 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:32.89 | |
55 | 172 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:32.99 | |
56 | 202 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:33.22 | |
57 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:33.40 | |
58 | 228 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:33.56 | |
59 | 28 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:33.68 | |
60 | 18 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:34.48 | |
61 | 97 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:34.80 | |
62 | 177 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:35.75 | |
63 | 157 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:35.81 | |
64 | 211 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:36.18 | |
65 | 137 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:38.35 | |
66 | 182 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:38.59 | |
67 | 93 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:38.73 | |
68 | 88 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:38.82 | |
69 | 215 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:39.03 | |
70 | 13 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:39.17 | |
71 | 75 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:46.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 112, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:06.73 | |
2 | 19 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:07.06 | |
3 | 82 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:12.01 | |
4 | 165 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:12.22 | |
5 | 113 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:12.58 | |
6 | 143 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:12.67 | |
7 | 159 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:13.05 | |
8 | 141 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:13.22 | |
9 | 14 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:14.46 | |
10 | 34 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:15.14 | |
11 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:16.13 | |
12 | 68 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:16.21 | |
13 | 91 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.67 | |
14 | 204 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.78 | |
15 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:17.61 | |
16 | 17 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:17.63 | |
17 | 169 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:17.73 | |
18 | 126 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:18.32 | |
19 | 161 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:18.56 | |
20 | 78 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:18.92 | |
21 | 170 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:18.98 | |
22 | 16 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:19.07 | |
23 | 148 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:19.15 | |
24 | 220 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:19.87 | |
25 | 80 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:19.94 | |
26 | 31 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:20.05 | |
27 | 70 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 1:20.22 | |
28 | 8 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:20.73 | |
29 | 53 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:21.38 | |
30 | 90 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:21.53 | |
31 | 131 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:21.89 | |
32 | 196 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:22.81 | |
33 | 176 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:23.14 | |
34 | 230 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:23.16 | |
35 | 171 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:23.22 | |
36 | 92 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:23.52 | |
37 | 116 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:23.81 | |
38 | 40 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:24.11 | |
39 | 81 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:24.52 | |
40 | 35 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:24.65 | |
41 | 127 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:24.81 | |
42 | 160 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:25.06 | |
43 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:25.28 | |
44 | 135 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:25.55 | |
45 | 66 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:25.85 | |
46 | 175 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:25.88 | |
47 | 26 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:25.96 | |
48 | 30 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:26.17 | |
49 | 59 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:26.54 | |
50 | 173 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:26.95 | |
51 | 25 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:27.16 | |
52 | 71 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:28.56 | |
53 | 180 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:28.57 | |
54 | 52 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:29.10 | |
55 | 209 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:29.16 | |
56 | 183 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:30.02 | |
57 | 33 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:30.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 123, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:08.53 | |
2 | 48 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:09.18 | |
3 | 32 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:09.61 | |
4 | 22 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:09.80 | |
5 | 24 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.18 | |
6 | 2 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:11.56 | |
7 | 178 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:11.80 | |
8 | 133 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:12.25 | |
9 | 158 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:12.55 | |
10 | 136 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:13.19 | |
11 | 15 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:13.94 | |
12 | 23 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:14.02 | |
13 | 77 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:15.52 | |
14 | 134 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:15.52 | |
15 | 179 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:15.53 | |
16 | 111 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:15.74 | |
17 | 129 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:15.89 | |
18 | 7 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:16.24 | |
19 | 132 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:16.34 | |
20 | 187 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:16.41 | |
21 | 47 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:16.86 | |
22 | 12 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:17.02 | |
23 | 69 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:17.33 | |
24 | 76 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:17.41 | |
25 | 163 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:17.54 | |
26 | 185 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:17.60 | |
27 | 115 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:17.87 | |
28 | 49 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:18.13 | |
29 | 51 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:18.15 | |
30 | 206 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:18.22 | |
31 | 5 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:18.28 | |
32 | 27 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:18.38 | |
33 | 50 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:18.73 | |
34 | 164 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:18.83 | |
35 | 186 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:18.84 | |
36 | 210 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:18.99 | |
37 | 57 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:19.02 | |
38 | 195 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:19.04 | |
39 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:19.30 | |
40 | 208 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:19.46 | |
41 | 139 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:19.81 | |
42 | 221 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:20.20 | |
43 | 231 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:20.31 | |
44 | 18 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:20.37 | |
45 | 102 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:20.81 | |
46 | 167 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:20.86 | |
47 | 87 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:20.98 | |
48 | 60 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:21.36 | |
49 | 1 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:21.54 | |
50 | 37 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:21.76 | |
51 | 9 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:21.80 | |
52 | 222 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:22.26 | |
53 | 41 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:22.28 | |
54 | 36 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:22.36 | |
55 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:22.36 | |
56 | 93 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:22.43 | |
57 | 229 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:22.66 | |
58 | 112 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:22.70 | |
59 | 11 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:23.02 | |
60 | 54 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:23.08 | |
61 | 28 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:23.20 | |
62 | 56 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:23.24 | |
63 | 217 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:23.31 | |
64 | 29 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:23.35 | |
65 | 110 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:23.43 | |
66 | 200 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:23.44 | |
67 | 74 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:23.69 | |
68 | 89 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:23.74 | |
69 | 103 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:23.79 | |
70 | 174 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:23.93 | |
71 | 64 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:24.21 | |
72 | 121 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:24.23 | |
73 | 122 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:24.44 | |
74 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:24.62 | |
75 | 224 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:24.82 | |
76 | 198 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:24.98 | |
77 | 119 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:25.05 | |
78 | 137 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:25.21 | |
79 | 199 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:25.55 | |
80 | 120 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:25.59 | |
81 | 223 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:25.73 | |
82 | 20 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:26.25 | |
83 | 157 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:26.30 | |
84 | 177 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:26.54 | |
85 | 61 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:26.98 | |
86 | 13 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:27.04 | |
87 | 182 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:27.24 | |
88 | 172 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:27.32 | |
89 | 65 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:28.00 | |
90 | 202 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:28.42 | |
91 | 95 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:28.45 | |
92 | 201 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:28.47 | |
93 | 44 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:29.71 | |
94 | 97 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:29.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 124, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:02.38 | |
2 | 113 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:02.86 | |
3 | 143 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:03.61 | |
4 | 19 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:04.74 | |
5 | 82 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:04.98 | |
6 | 159 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:05.60 | |
7 | 8 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:05.73 | |
8 | 80 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:06.23 | |
9 | 148 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:06.31 | |
10 | 220 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:06.84 | |
11 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:07.54 | |
12 | 126 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:08.09 | |
13 | 91 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:08.13 | |
14 | 141 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:08.23 | |
15 | 204 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:08.41 | |
16 | 14 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:08.43 | |
17 | 165 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:08.45 | |
18 | 127 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:08.65 | |
19 | 92 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:08.76 | |
20 | 34 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:09.03 | |
21 | 170 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:09.14 | |
22 | 216 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:09.96 | |
23 | 40 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:10.69 | |
24 | 90 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:11.08 | |
25 | 171 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:11.15 | |
26 | 35 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:11.21 | |
27 | 176 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:11.36 | |
28 | 16 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:11.60 | |
29 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:11.72 | |
30 | 30 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:12.05 | |
31 | 25 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:12.13 | |
32 | 118 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:12.27 | |
33 | 78 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:12.36 | |
34 | 31 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:13.30 | |
35 | 67 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:13.59 | |
36 | 17 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:13.68 | |
37 | 59 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:14.11 | |
38 | 173 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:14.25 | |
39 | 71 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:14.27 | |
40 | 131 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:14.29 | |
41 | 209 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:14.57 | |
42 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:14.73 | |
43 | 184 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:15.01 | |
44 | 232 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:15.12 | |
45 | 160 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:15.36 | |
46 | 183 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:15.51 | |
47 | 70 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 1:15.87 | |
48 | 230 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:16.70 | |
49 | 196 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:17.16 | |
50 | 33 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:17.48 | |
51 | 83 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.97 | |
52 | 81 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:18.61 | |
53 | 149 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:19.18 | |
54 | 146 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:19.47 | |
55 | 203 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:19.75 | |
56 | 53 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:19.95 | |
57 | 66 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:20.38 | |
58 | 218 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:20.64 | |
59 | 162 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:21.39 | |
60 | 26 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:21.67 | |
61 | 116 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:21.91 | |
62 | 227 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:22.21 | |
63 | 180 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:22.24 | |
64 | 205 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:22.37 | |
65 | 79 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:22.76 | |
66 | 21 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 1:23.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 129, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:07.91 | |
2 | 158 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:09.62 | |
3 | 32 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:09.88 | |
4 | 24 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:10.11 | |
5 | 77 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:10.12 | |
6 | 6 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:10.61 | |
7 | 48 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:10.97 | |
8 | 178 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:12.37 | |
9 | 185 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:13.20 | |
10 | 134 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:13.59 | |
11 | 50 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:13.70 | |
12 | 164 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:14.38 | |
13 | 144 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:14.50 | |
14 | 47 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:14.53 | |
15 | 133 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:14.57 | |
16 | 179 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:14.60 | |
17 | 5 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:14.85 | |
18 | 117 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:14.90 | |
19 | 136 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:15.25 | |
20 | 76 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:15.73 | |
21 | 49 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:15.86 | |
22 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:15.96 | |
23 | 188 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:16.09 | |
24 | 167 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:16.12 | |
25 | 99 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:16.31 | |
26 | 56 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:16.43 | |
27 | 10 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:16.57 | |
28 | 23 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:16.88 | |
29 | 100 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:16.95 | |
30 | 138 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:17.02 | |
31 | 132 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:17.05 | |
32 | 69 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:17.07 | |
33 | 208 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:17.19 | |
34 | 210 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:17.38 | |
35 | 7 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:17.39 | |
36 | 36 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:17.71 | |
37 | 206 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:17.75 | |
38 | 112 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:18.09 | |
39 | 129 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:18.14 | |
40 | 111 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:18.28 | |
41 | 163 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:18.40 | |
42 | 115 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:18.57 | |
43 | 74 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:18.61 | |
44 | 197 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:18.70 | |
45 | 3 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:18.74 | |
46 | 229 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:18.78 | |
47 | 110 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:18.91 | |
48 | 15 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:18.96 | |
49 | 186 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:19.11 | |
50 | 174 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:19.30 | |
51 | 57 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:19.86 | |
52 | 187 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.06 | |
53 | 12 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:20.38 | |
54 | 101 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:20.47 | |
55 | 9 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:20.57 | |
56 | 54 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:20.96 | |
57 | 29 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:21.64 | |
58 | 119 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:21.73 | |
59 | 51 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.74 | |
60 | 195 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:21.80 | |
61 | 1 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:22.02 | |
62 | 13 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:22.04 | |
63 | 62 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:22.13 | |
64 | 166 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:22.17 | |
65 | 27 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:22.22 | |
66 | 108 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:22.39 | |
67 | 28 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:22.43 | |
68 | 120 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:22.55 | |
69 | 121 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:22.57 | |
70 | 177 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:22.73 | |
71 | 18 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:23.04 | |
72 | 172 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:23.10 | |
73 | 200 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:23.21 | |
74 | 219 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:23.24 | |
75 | 44 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:24.84 | |
76 | 103 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:24.90 | |
77 | 201 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:25.14 | |
78 | 199 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:25.51 | |
79 | 93 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:25.70 | |
80 | 20 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:26.15 | |
81 | 98 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:26.23 | |
82 | 145 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:26.62 | |
83 | 198 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:26.84 | |
84 | 122 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:27.75 | |
85 | 95 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:28.05 | |
86 | 228 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 1:33.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 130, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:01.09 | |
2 | 8 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.27 | |
3 | 143 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:04.06 | |
4 | 127 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:04.38 | |
5 | 38 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:05.28 | |
6 | 171 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:06.26 | |
7 | 147 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:06.29 | |
8 | 17 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:06.65 | |
9 | 148 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:06.65 | |
10 | 92 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:06.86 | |
11 | 159 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:07.12 | |
12 | 82 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:07.66 | |
13 | 220 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:08.27 | |
14 | 170 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:08.38 | |
15 | 34 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:08.66 | |
16 | 68 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:08.84 | |
17 | 19 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:08.97 | |
18 | 169 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:08.99 | |
19 | 126 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:09.25 | |
20 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:09.38 | |
21 | 40 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:09.39 | |
22 | 30 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:09.57 | |
23 | 80 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:09.59 | |
24 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.79 | |
25 | 175 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:10.22 | |
26 | 232 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:10.30 | |
27 | 176 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:10.37 | |
28 | 141 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:10.56 | |
29 | 118 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:11.75 | |
30 | 67 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:11.88 | |
31 | 204 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:11.94 | |
32 | 91 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:12.43 | |
33 | 25 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:12.67 | |
34 | 14 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:12.81 | |
35 | 35 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:12.94 | |
36 | 135 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:13.77 | |
37 | 31 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:14.00 | |
38 | 146 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:14.15 | |
39 | 165 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:14.18 | |
40 | 94 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:14.29 | |
41 | 90 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:14.64 | |
42 | 130 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:14.77 | |
43 | 173 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:15.06 | |
44 | 230 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:15.59 | |
45 | 161 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:16.11 | |
46 | 16 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:16.88 | |
47 | 196 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:17.08 | |
48 | 33 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:17.75 | |
49 | 26 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:18.97 | |
50 | 116 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:19.21 | |
51 | 109 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:19.72 | |
52 | 209 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:20.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 133, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:00.37 | |
2 | 6 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:01.04 | |
3 | 48 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:01.60 | |
4 | 2 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:02.16 | |
5 | 22 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:02.65 | |
6 | 178 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:02.92 | |
7 | 32 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 25 m | 1:02.98 | |
8 | 24 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:04.01 | |
9 | 77 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:04.20 | |
10 | 7 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:04.53 | |
11 | 134 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:05.01 | |
12 | 136 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:05.06 | |
13 | 163 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:05.20 | |
14 | 186 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:05.75 | |
15 | 76 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:06.14 | |
16 | 133 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:06.36 | |
17 | 144 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:06.49 | |
18 | 18 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:06.60 | |
19 | 179 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:06.60 | |
20 | 158 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:06.67 | |
21 | 5 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:06.90 | |
22 | 167 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:06.90 | |
23 | 50 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:06.99 | |
24 | 99 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:07.27 | |
25 | 4 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:07.29 | |
26 | 164 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:07.33 | |
27 | 84 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:07.34 | |
28 | 15 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:07.52 | |
29 | 10 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:07.59 | |
30 | 110 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:07.62 | |
31 | 29 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:07.67 | |
32 | 74 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:07.71 | |
33 | 231 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:07.99 | |
34 | 172 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:08.08 | |
35 | 138 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:08.09 | |
36 | 117 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:08.34 | |
37 | 210 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:08.34 | |
38 | 37 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:08.62 | |
39 | 12 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:08.71 | |
40 | 69 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:08.74 | |
41 | 111 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:08.74 | |
42 | 41 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:08.84 | |
43 | 51 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:08.93 | |
44 | 47 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:09.04 | |
45 | 222 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:09.06 | |
46 | 195 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:09.32 | |
47 | 140 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:09.53 | |
48 | 119 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:09.62 | |
49 | 9 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | SLANGERUP | 0682AF | 25 m | 1:09.72 | |
50 | 129 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:09.83 | |
51 | 60 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:09.89 | |
52 | 185 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:09.95 | |
53 | 102 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:09.97 | |
54 | 208 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:09.98 | |
55 | 207 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:10.01 | |
56 | 206 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:10.24 | |
57 | 187 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:10.27 | |
58 | 132 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:10.42 | |
59 | 57 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:10.45 | |
60 | 55 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:10.54 | |
61 | 93 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:10.87 | |
62 | 121 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:10.89 | |
63 | 1 | Larsen Anna Merl | 2006 | JYLLINGE | 0636AK | 25 m | 1:11.01 | |
64 | 221 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:11.08 | |
65 | 27 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:11.43 | |
66 | 3 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:11.51 | |
67 | 219 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:11.66 | |
68 | 120 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:11.87 | |
69 | 64 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:12.02 | |
70 | 20 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:12.29 | |
71 | 28 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:12.34 | |
72 | 168 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | 1:12.44 | |
73 | 223 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:12.44 | |
74 | 62 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:12.52 | |
75 | 56 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:12.56 | |
76 | 100 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:12.64 | |
77 | 224 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:13.20 | |
78 | 177 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:13.21 | |
79 | 11 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:13.56 | |
80 | 198 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:13.58 | |
81 | 49 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:13.98 | |
82 | 166 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:14.39 | |
83 | 63 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:14.70 | |
84 | 88 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:14.70 | |
85 | 217 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:14.75 | |
86 | 200 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:14.80 | |
87 | 112 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:15.04 | |
88 | 98 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:15.90 | |
89 | 145 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:15.91 | |
90 | 75 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:15.97 | |
91 | 182 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:15.99 | |
92 | 44 | Sørensen Silje Hylleberg | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:16.34 | |
93 | 65 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:16.82 | |
94 | 215 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:20.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 134, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 54.14 | |
2 | 38 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 54.54 | |
3 | 8 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 56.05 | |
4 | 34 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 56.33 | |
5 | 143 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 57.87 | |
6 | 148 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 58.38 | |
7 | 80 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 58.39 | |
8 | 159 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 58.84 | |
9 | 216 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 58.87 | |
10 | 220 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 59.04 | |
11 | 43 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 59.20 | |
12 | 126 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 59.33 | |
13 | 82 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 59.47 | |
14 | 92 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 59.62 | |
15 | 19 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 59.80 | |
16 | 14 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 59.96 | |
17 | 204 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:00.23 | |
18 | 30 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:00.56 | |
19 | 40 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:00.92 | |
20 | 16 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:00.93 | |
21 | 91 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:01.12 | |
22 | 118 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:01.30 | |
23 | 35 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:01.38 | |
24 | 147 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:01.55 | |
25 | 59 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:01.63 | |
26 | 127 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:01.86 | |
27 | 90 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:02.08 | |
28 | 170 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:02.32 | |
29 | 46 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:02.34 | |
30 | 165 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:02.40 | |
31 | 78 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:02.50 | |
32 | 17 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:02.75 | |
33 | 141 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:02.94 | |
34 | 25 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:03.09 | |
35 | 70 | Tullberg Magnus | 2005 | HØRSHOLM | 0593AD | 25 m | 1:03.25 | |
36 | 171 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:03.53 | |
37 | 135 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:03.65 | |
38 | 176 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:04.23 | |
39 | 173 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:04.26 | |
40 | 203 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:04.45 | |
41 | 128 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:04.53 | |
42 | 42 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:05.00 | |
43 | 81 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:05.32 | |
44 | 71 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:05.43 | |
45 | 116 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:05.54 | |
46 | 83 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:05.81 | |
47 | 130 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:05.89 | |
48 | 196 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:06.06 | |
49 | 213 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:06.27 | |
50 | 31 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:06.29 | |
51 | 33 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:06.37 | |
52 | 184 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:06.49 | |
53 | 131 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:06.93 | |
54 | 226 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:07.20 | |
55 | 21 | Nimb Christian | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 25 m | 1:08.15 | |
56 | 209 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:08.41 | |
57 | 79 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:08.48 | |
58 | 146 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:09.09 | |
59 | 162 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:09.96 | |
60 | 109 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:10.13 | |
61 | 26 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:10.28 | |
62 | 205 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:11.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Gentofte Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:59 |