Ohjelma A6 Cup 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Maja Nielsen (1996) 5:03.70 2014-05-03 |
Dansk senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 04.32,39 - 18-04-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 963 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 4:52.54 | |
2 | 932 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:02.15 | |
3 | 860 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 5:06.58 | |
4 | 929 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 5:07.58 | |
5 | 855 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:36.34 | |
6 | 1026 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 6:01.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Mikkel Wagner (1991) 4:31.94 2009-05-16 |
Dansk senior: Chris Christensen (1988) 04.05,98 - 11-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 4:19.01 | |
2 | 983 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 4:35.56 | |
3 | 1101 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 4:46.90 | |
4 | 934 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 4:52.42 | |
5 | 1042 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 5:12.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Kristina Thomsen (1991) 1:01.85 2011-04-30 |
Dansk senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 00.55,99 - 13-12-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1011 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:02.44 | |
2 | 1162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:04.44 | |
3 | 1179 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:04.82 | |
4 | 1009 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.63 | |
5 | 1141 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:05.80 | |
6 | 956 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:07.51 | |
7 | 1099 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:07.67 | |
8 | 1002 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:09.49 | |
9 | 848 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:10.33 | |
10 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:10.61 | |
11 | 999 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:10.83 | |
12 | 872 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:11.17 | |
13 | 760 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:11.50 | |
14 | 1142 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:12.51 | |
15 | 1052 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:12.71 | |
16 | 950 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:12.84 | |
17 | 1135 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:13.79 | |
18 | 1085 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:13.85 | |
19 | 1144 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:13.93 | |
20 | 1004 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:14.08 | |
21 | 1031 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:14.09 | |
22 | 1183 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:14.41 | |
23 | 1134 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:14.49 | |
24 | 829 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:14.65 | |
25 | 771 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:15.23 | |
26 | 1158 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:15.23 | |
27 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:17.24 | |
28 | 984 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:17.46 | |
29 | 1151 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 1:18.09 | |
30 | 1013 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:19.18 | |
31 | 817 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:20.17 | |
32 | 967 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:20.33 | |
33 | 852 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:20.42 | |
34 | 1051 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 1:21.55 | |
35 | 952 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:21.59 | |
36 | 774 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:21.72 | |
37 | 880 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:22.59 | |
38 | 810 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:22.94 | |
39 | 772 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:23.72 | |
40 | 1165 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 25 m | 1:24.09 | |
41 | 1060 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:24.70 | |
42 | 819 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:24.86 | |
43 | 923 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:27.02 | |
44 | 776 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:27.87 | |
45 | 920 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:27.91 | |
46 | 779 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:28.40 | |
47 | 870 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:28.79 | |
48 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 1:28.79 | |
49 | 777 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:28.91 | |
50 | 994 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:29.87 | |
51 | 1077 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:31.17 | |
52 | 865 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:31.64 | |
53 | 1086 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:32.52 | |
54 | 1195 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:32.87 | |
55 | 1078 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:34.81 | |
56 | 873 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:38.05 | |
57 | 1123 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:39.78 | |
58 | 1062 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:41.26 | |
59 | 784 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:42.91 | |
60 | 959 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:43.01 | |
61 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:44.30 | |
62 | 1063 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:45.15 | |
63 | 1040 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:47.40 | |
64 | 927 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:47.53 | |
65 | 925 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:47.85 | |
66 | 1083 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 1:48.31 | |
67 | 782 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:48.84 | |
68 | 761 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:49.97 | |
69 | 1087 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:50.74 | |
70 | 897 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 1:55.74 | |
71 | 1068 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:56.03 | |
72 | 1076 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:01.44 | |
73 | 801 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 2:01.86 | |
74 | 988 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 2:01.87 | |
75 | 762 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 50 m | 2:07.80 | |
76 | 905 | Geilman Julie | 2007 | ROSKILDE | 0778AE | 25 m | 2:07.81 | |
77 | 781 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 2:08.66 | |
78 | 766 | Etwal-Nielsen Ursula | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | |||
79 | 780 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | ||
80 | 786 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | |||
81 | 876 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
82 | 1069 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | ||
83 | 1129 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Magnus Jákupsson (1994) 53.71 2016-05-21 |
Dansk senior: Anders Jensen (1987) 00.51,54 - 19-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 960 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 56.05 | |
2 | 1104 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 57.25 | |
3 | 878 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 59.43 | |
4 | 989 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:00.18 | |
5 | 948 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:01.41 | |
6 | 1016 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:01.62 | |
7 | 1008 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:03.34 | |
8 | 961 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 25 m | 1:03.81 | |
9 | 966 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.98 | |
10 | 962 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 1:06.16 | |
11 | 864 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:07.33 | |
12 | 863 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:08.52 | |
13 | 834 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:08.57 | |
14 | 832 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:08.70 | |
15 | 931 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:08.76 | |
16 | 1161 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:09.28 | |
17 | 1000 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:10.11 | |
18 | 838 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:11.06 | |
19 | 953 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:11.18 | |
20 | 843 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:11.98 | |
21 | 969 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:12.14 | |
22 | 867 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:12.76 | |
23 | 1132 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:15.76 | |
24 | 1150 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:17.14 | |
25 | 995 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:18.07 | |
26 | 1186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:20.26 | |
27 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:20.79 | |
28 | 949 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:21.08 | |
29 | 914 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.25 | |
30 | 1055 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:22.61 | |
31 | 869 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:24.15 | |
32 | 1187 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:25.16 | |
33 | 921 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:25.64 | |
34 | 895 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:29.19 | |
35 | 981 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:29.89 | |
36 | 1168 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:29.91 | |
37 | 909 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:30.99 | |
38 | 899 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:32.36 | |
39 | 1081 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:34.19 | |
40 | 1089 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:35.22 | |
41 | 900 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:35.25 | |
42 | 877 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:38.08 | |
43 | 874 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:38.98 | |
44 | 922 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:39.97 | |
45 | 1149 | Kofoed Oliver Risager | 2005 | A6 | 0573AN | 50 m | 1:40.80 | |
46 | 968 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:42.08 | |
47 | 1029 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:43.39 | |
48 | 1056 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:44.23 | |
49 | 768 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 50 m | 1:45.22 | |
50 | 894 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:45.38 | |
51 | 1188 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:45.38 | |
52 | 1067 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:46.83 | |
53 | 871 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:47.17 | |
54 | 809 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:53.42 | |
55 | 901 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:53.84 | |
56 | 1092 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:55.18 | |
57 | 821 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:57.76 | |
58 | 971 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:59.91 | |
59 | 1148 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 2:05.86 | |
60 | 893 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 2:06.66 | |
61 | 928 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 2:12.92 | |
62 | 904 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 2:24.49 | |
63 | 763 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | ||
64 | 764 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | ||
65 | 769 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 25 m | ||
66 | 798 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
67 | 1043 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | ||
68 | 1079 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | ||
69 | 1136 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 25 m | |||
70 | 1178 | Rosfeldt Alex | 2007 | A6 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 27.12 2016-05-21 |
Dansk senior: Jeanette Ottesen (1987) 00.24,71 - 05-12-2014 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1030 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 28.25 | |
2 | 1147 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 28.80 | |
3 | 964 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 28.83 | |
4 | 935 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 29.17 | |
5 | 1006 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 30.54 | |
6 | 1140 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 30.66 | |
7 | 1199 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 30.84 | |
8 | 855 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 31.04 | |
9 | 1181 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 31.05 | |
10 | 1167 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 31.12 | |
11 | 1171 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 31.13 | |
12 | 990 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 31.23 | |
13 | 875 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 31.28 | |
14 | 1001 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 31.28 | |
15 | 1003 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 31.29 | |
16 | 807 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 31.48 | |
17 | 947 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 50 m | 31.79 | |
18 | 1010 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 31.84 | |
19 | 872 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 31.94 | |
20 | 849 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 32.29 | |
21 | 937 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 32.29 | |
22 | 1026 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 32.29 | |
23 | 844 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.43 | |
24 | 847 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 32.46 | |
25 | 1049 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 32.82 | |
26 | 815 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 33.21 | |
27 | 1021 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 33.38 | |
28 | 1121 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 33.74 | |
29 | 850 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 34.01 | |
30 | 923 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 35.10 | |
31 | 952 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 35.28 | |
32 | 987 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 35.65 | |
33 | 774 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 36.35 | |
34 | 1164 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 36.48 | |
35 | 1064 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 36.62 | |
36 | 1115 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 36.67 | |
37 | 861 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 36.70 | |
38 | 862 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 36.76 | |
39 | 881 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 36.80 | |
40 | 985 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 37.27 | |
41 | 958 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 37.49 | |
42 | 896 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 38.66 | |
43 | 1116 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 38.83 | |
44 | 778 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 38.90 | |
45 | 1028 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 38.94 | |
46 | 795 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 38.97 | |
47 | 915 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.27 | |
48 | 973 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 50 m | 39.98 | |
49 | 1060 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 40.25 | |
50 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 41.07 | |
51 | 919 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 41.24 | |
52 | 1086 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 42.05 | |
53 | 779 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 50 m | 42.73 | |
54 | 839 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 42.89 | |
55 | 978 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 43.06 | |
56 | 1073 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 43.18 | |
57 | 993 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 43.59 | |
58 | 991 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 43.96 | |
59 | 1094 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 44.15 | |
60 | 1069 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 47.38 | |
61 | 1129 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 51.50 | |
62 | 982 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 51.67 | |
63 | 788 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 52.07 | |
64 | 1123 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 54.04 | |
65 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 54.41 | |
66 | 988 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 55.05 | |
67 | 761 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 55.98 | |
68 | 1075 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 56.57 | |
69 | 1025 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:02.00 | |
70 | 785 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:02.23 | |
71 | 876 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
72 | 979 | Persson Ella | 2006 | TRITON B | 0616AP | 25 m | ||
73 | 980 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 25 m | ||
74 | 1040 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Emil Dall-Nielsen (1984) 24.99 2013-05-18 |
Dansk senior: Jakob Andkjær (1985) 00.22,79 - 13-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1098 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 23.46 | |
2 | 1176 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 25.54 | |
3 | 1007 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 25.83 | |
4 | 977 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 26.37 | |
5 | 948 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 26.78 | |
6 | 830 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 26.97 | |
7 | 836 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 27.51 | |
8 | 961 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 27.72 | |
9 | 983 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 27.78 | |
10 | 1114 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 27.85 | |
11 | 940 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 28.37 | |
12 | 998 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 28.80 | |
13 | 930 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 28.90 | |
14 | 833 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 29.21 | |
15 | 1012 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 29.35 | |
16 | 1185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 29.61 | |
17 | 1084 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 29.89 | |
18 | 934 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 30.00 | |
19 | 803 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 30.41 | |
20 | 966 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 30.75 | |
21 | 818 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 30.93 | |
22 | 841 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 31.02 | |
23 | 892 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 31.46 | |
24 | 834 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 31.59 | |
25 | 1139 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 32.75 | |
26 | 902 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 33.23 | |
27 | 995 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 33.61 | |
28 | 1024 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 33.97 | |
29 | 1023 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 33.99 | |
30 | 1193 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 34.16 | |
31 | 831 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 34.80 | |
32 | 1037 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 34.81 | |
33 | 1182 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 35.38 | |
34 | 903 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 35.73 | |
35 | 917 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 35.77 | |
36 | 1045 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 36.01 | |
37 | 951 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 36.44 | |
38 | 845 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 36.55 | |
39 | 1132 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 37.34 | |
40 | 981 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 37.46 | |
41 | 910 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 38.08 | |
42 | 1187 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 38.32 | |
43 | 1180 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 38.84 | |
44 | 820 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 39.48 | |
45 | 802 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 39.85 | |
46 | 1128 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 40.00 | |
47 | 918 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 41.02 | |
48 | 1070 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 41.24 | |
49 | 800 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 42.15 | |
50 | 907 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 43.55 | |
51 | 1160 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 43.69 | |
52 | 1046 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 44.34 | |
53 | 1032 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 45.20 | |
54 | 1145 | Jørgensen Andreas T. H. | 2005 | A6 | 0523AM | 50 m | 45.44 | |
55 | 1039 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | 47.87 | |
56 | 986 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 48.39 | |
57 | 1169 | Palmus Albert | 2007 | A6 | 0765AB | 25 m | 49.46 | |
58 | 1090 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 49.69 | |
59 | 1175 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 50.49 | |
60 | 765 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 53.39 | |
61 | 1081 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 54.35 | |
62 | 1188 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 56.23 | |
63 | 799 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | ||
64 | 1041 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | ||
65 | 1079 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | ||
66 | 1095 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Sofie Seheim (1991) 1:10.90 2009-05-16 |
Dansk senior: Rikke Møller Pedersen (1989) 01.03,74 - 10-08-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 947 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:13.11 | |
2 | 842 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:13.50 | |
3 | 1010 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:14.30 | |
4 | 992 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:14.44 | |
5 | 1162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:15.19 | |
6 | 933 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:15.77 | |
7 | 932 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:16.35 | |
8 | 958 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.68 | |
9 | 956 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:18.80 | |
10 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:19.37 | |
11 | 1020 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:22.12 | |
12 | 938 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:23.74 | |
13 | 1004 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:24.29 | |
14 | 929 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:24.34 | |
15 | 975 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:24.76 | |
16 | 846 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:26.92 | |
17 | 1158 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:27.45 | |
18 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:27.46 | |
19 | 813 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:30.40 | |
20 | 772 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:31.76 | |
21 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:32.36 | |
22 | 987 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:33.71 | |
23 | 806 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:34.08 | |
24 | 1156 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:35.10 | |
25 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:35.53 | |
26 | 1109 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 50 m | 1:36.85 | |
27 | 1143 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:38.22 | |
28 | 866 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:40.02 | |
29 | 796 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 1:40.26 | |
30 | 777 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:42.51 | |
31 | 994 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:45.15 | |
32 | 991 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 1:45.23 | |
33 | 1194 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:47.33 | |
34 | 857 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:48.87 | |
35 | 993 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:50.34 | |
36 | 1087 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:50.39 | |
37 | 782 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:51.78 | |
38 | 1083 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 1:52.79 | |
39 | 1123 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:56.12 | |
40 | 805 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 1:56.43 | |
41 | 925 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:57.72 | |
42 | 980 | Powers Anna | 2007 | TRITON B | 0702AC | 50 m | 2:02.77 | |
43 | 784 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 2:08.69 | |
44 | 982 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:13.68 | |
45 | 879 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 25 m | |||
46 | 880 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | ||
47 | 1038 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | ||
48 | 1059 | Carlberg Anna | 2005 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Niklas Hedegaard (1990) 1:02.18 2016-05-21 |
Dansk senior: Chris Christensen (1988) 00.58,78 - 19-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:00.28 | |
2 | 1005 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:04.16 | |
3 | 1106 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:06.82 | |
4 | 989 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:07.56 | |
5 | 1100 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:08.25 | |
6 | 1104 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:10.00 | |
7 | 1042 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:11.43 | |
8 | 960 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:11.74 | |
9 | 1150 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:14.92 | |
10 | 1014 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:16.76 | |
11 | 835 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:17.27 | |
12 | 799 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:17.75 | |
13 | 851 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:17.98 | |
14 | 843 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:18.37 | |
15 | 1095 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:18.53 | |
16 | 913 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:20.41 | |
17 | 808 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:20.85 | |
18 | 840 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:21.84 | |
19 | 1186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:23.17 | |
20 | 1198 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:23.27 | |
21 | 953 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:24.81 | |
22 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:33.09 | |
23 | 1160 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:35.48 | |
24 | 917 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:36.31 | |
25 | 854 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:37.39 | |
26 | 1180 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:37.86 | |
27 | 1090 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:38.73 | |
28 | 974 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:38.83 | |
29 | 912 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:40.83 | |
30 | 1067 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:43.26 | |
31 | 1066 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:45.85 | |
32 | 911 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:46.00 | |
33 | 768 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:50.96 | |
34 | 1056 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:51.45 | |
35 | 895 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:56.93 | |
36 | 909 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:57.48 | |
37 | 908 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 2:02.79 | |
38 | 976 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 2:05.07 | |
39 | 1169 | Palmus Albert | 2007 | A6 | 0765AB | 25 m | 2:06.65 | |
40 | 787 | Nielsen Victor Kærgaard | 2006 | FR.VÆRK | 0623AM | 25 m | ||
41 | 798 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
42 | 803 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | ||
43 | 821 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Ingrid Bo Andersen (2001) 2:20.65 2016-05-21 |
Dansk senior: Micha Østergaard (1987) 02.04,98 - 15-11-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 963 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:19.52 | |
2 | 860 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:22.67 | |
3 | 875 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:22.88 | |
4 | 937 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:35.29 | |
5 | 807 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:36.21 | |
6 | 849 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:47.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Morten Bak Hansen (1995) 2:03.50 2013-05-18 |
Dansk senior: Viktor Bromer (1993) 01.51,62 - 06-12-2015 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1098 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 1:55.55 | |
2 | 1008 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:10.00 | |
3 | 1016 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:13.59 | |
4 | 940 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 2:16.79 | |
5 | 898 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:37.24 | |
6 | 841 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:45.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: BWT |
A6 Cup Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 25.04 2016-05-21 |
Dansk senior: Jeanette Ottesen (1987) 00.23,49 - 12-12-2015 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1030 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 25.43 | |
2 | 964 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 25.98 | |
3 | 1179 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 26.22 | |
4 | 935 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 26.55 | |
5 | 1171 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 26.95 | |
6 | 1006 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 28.09 | |
7 | 1147 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 28.16 | |
8 | 760 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 28.21 | |
9 | 990 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 28.21 | |
10 | 1167 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 28.58 | |
11 | 842 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.60 | |
12 | 938 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 28.74 | |
13 | 848 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 29.12 | |
14 | 950 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 29.12 | |
15 | 1085 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 29.40 | |
16 | 847 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 29.45 | |
17 | 872 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 29.46 | |
18 | 992 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 29.48 | |
19 | 1026 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.62 | |
20 | 1052 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 29.67 | |
21 | 853 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 29.72 | |
22 | 1134 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 29.78 | |
23 | 1021 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 29.91 | |
24 | 1144 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 29.93 | |
25 | 1049 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 30.06 | |
26 | 975 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 30.14 | |
27 | 933 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 30.51 | |
28 | 862 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 30.55 | |
29 | 1155 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 50 m | 30.82 | |
30 | 771 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 30.87 | |
31 | 1183 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 30.90 | |
32 | 861 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 30.94 | |
33 | 1121 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 31.22 | |
34 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 31.31 | |
35 | 795 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 31.33 | |
36 | 1004 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 31.39 | |
37 | 1151 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 31.39 | |
38 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 31.56 | |
39 | 919 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 31.69 | |
40 | 819 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 31.80 | |
41 | 815 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 31.86 | |
42 | 1158 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 32.20 | |
43 | 984 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 32.37 | |
44 | 1064 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 32.57 | |
45 | 806 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 32.73 | |
46 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 32.73 | |
47 | 881 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 32.87 | |
48 | 778 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 50 m | 32.92 | |
49 | 896 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 33.37 | |
50 | 1164 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 33.42 | |
51 | 866 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 33.52 | |
52 | 817 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 33.54 | |
53 | 1120 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 33.54 | |
54 | 1028 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 33.62 | |
55 | 1116 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 33.82 | |
56 | 1165 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 25 m | 33.85 | |
57 | 1060 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 34.15 | |
58 | 915 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 34.22 | |
59 | 796 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 34.25 | |
60 | 967 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 34.30 | |
61 | 839 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 34.38 | |
62 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 34.65 | |
63 | 985 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 34.68 | |
64 | 1195 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 35.06 | |
65 | 973 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 35.66 | |
66 | 1069 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 35.79 | |
67 | 870 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 35.88 | |
68 | 804 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 36.12 | |
69 | 1078 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 36.89 | |
70 | 865 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 37.40 | |
71 | 857 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 37.41 | |
72 | 1143 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 37.42 | |
73 | 1073 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 37.44 | |
74 | 1194 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 37.56 | |
75 | 1094 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 37.88 | |
76 | 788 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 38.00 | |
77 | 1077 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 38.00 | |
78 | 873 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 38.94 | |
79 | 1075 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 39.32 | |
80 | 805 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 40.83 | |
81 | 1063 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 40.96 | |
82 | 972 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 41.10 | |
83 | 925 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 41.38 | |
84 | 1068 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 41.52 | |
85 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 41.55 | |
86 | 979 | Persson Ella | 2006 | TRITON B | 0616AP | 25 m | 41.68 | |
87 | 1062 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 42.20 | |
88 | 1040 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 42.48 | |
89 | 1129 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 42.56 | |
90 | 927 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 43.22 | |
91 | 801 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 44.56 | |
92 | 1025 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 45.06 | |
93 | 1059 | Carlberg Anna | 2005 | KVIK | 25 m | 47.36 | ||
94 | 879 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 25 m | 47.64 | ||
95 | 1076 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 47.91 | |
96 | 897 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 49.46 | |
97 | 957 | Fisker Nellie | 2006 | TRITON B | 0694AQ | 25 m | 53.47 | |
98 | 905 | Geilman Julie | 2007 | ROSKILDE | 0778AE | 25 m | 54.45 | |
99 | 1038 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | 59.02 | |
100 | 766 | Etwal-Nielsen Ursula | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | |||
101 | 780 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | ||
102 | 781 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | ||
103 | 786 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | |||
104 | 876 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
105 | 1051 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | ||
106 | 1074 | Porst Nadia | 2005 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Morten Bak Hansen (1995) 23.29 2013-05-18 |
Dansk senior: Jakob Andkjær (1985) 00.21,26 - 13-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 23.42 | |
2 | 962 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 23.44 | |
3 | 1176 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 24.32 | |
4 | 1100 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 24.57 | |
5 | 977 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 24.66 | |
6 | 830 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 24.78 | |
7 | 998 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 25.40 | |
8 | 939 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 25.67 | |
9 | 833 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 26.32 | |
10 | 930 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 26.59 | |
11 | 832 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 26.65 | |
12 | 1000 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 26.71 | |
13 | 1084 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 27.26 | |
14 | 864 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 27.43 | |
15 | 863 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 27.83 | |
16 | 838 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 27.87 | |
17 | 1012 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 27.87 | |
18 | 818 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 28.10 | |
19 | 913 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 28.11 | |
20 | 1139 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 28.26 | |
21 | 764 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 28.92 | |
22 | 1024 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 29.32 | |
23 | 892 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.35 | |
24 | 867 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 29.81 | |
25 | 1198 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 29.81 | |
26 | 1150 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 30.44 | |
27 | 969 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 30.73 | |
28 | 800 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 30.88 | |
29 | 907 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 31.10 | |
30 | 1193 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 31.18 | |
31 | 1045 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 31.27 | |
32 | 951 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 31.36 | |
33 | 903 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 31.44 | |
34 | 1037 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 31.66 | |
35 | 802 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 32.12 | |
36 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 32.18 | |
37 | 914 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 32.35 | |
38 | 902 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 32.62 | |
39 | 949 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 32.69 | |
40 | 854 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 32.90 | |
41 | 910 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 33.21 | |
42 | 1187 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 33.38 | |
43 | 1055 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 33.53 | |
44 | 899 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 33.70 | |
45 | 1046 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 33.93 | |
46 | 1070 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 34.15 | |
47 | 912 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 34.35 | |
48 | 974 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 34.73 | |
49 | 869 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 34.81 | |
50 | 1168 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 35.04 | |
51 | 1029 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 35.12 | |
52 | 1032 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 35.19 | |
53 | 1149 | Kofoed Oliver Risager | 2005 | A6 | 0573AN | 50 m | 35.42 | |
54 | 911 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 35.44 | |
55 | 900 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 35.63 | |
56 | 895 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 35.83 | |
57 | 1081 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 35.84 | |
58 | 877 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 35.95 | |
59 | 922 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 36.95 | |
60 | 814 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 37.06 | |
61 | 986 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 37.33 | |
62 | 822 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 37.66 | |
63 | 769 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 37.67 | |
64 | 918 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 37.85 | |
65 | 820 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 38.08 | |
66 | 908 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 38.84 | |
67 | 1041 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 39.21 | |
68 | 1043 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 39.21 | |
69 | 1067 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 39.26 | |
70 | 1079 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 39.27 | |
71 | 1169 | Palmus Albert | 2007 | A6 | 0765AB | 25 m | 39.97 | |
72 | 871 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 40.06 | |
73 | 968 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 40.92 | |
74 | 874 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 41.28 | |
75 | 1066 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 41.30 | |
76 | 1188 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 41.70 | |
77 | 821 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 42.05 | |
78 | 1092 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 42.87 | |
79 | 1175 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 43.09 | |
80 | 809 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 43.97 | |
81 | 971 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 45.03 | |
82 | 1039 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | 45.36 | |
83 | 1148 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 45.72 | |
84 | 894 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 45.97 | |
85 | 901 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 46.15 | |
86 | 1178 | Rosfeldt Alex | 2007 | A6 | 25 m | 46.41 | ||
87 | 763 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 50 m | 47.45 | |
88 | 928 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 47.45 | |
89 | 976 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 51.42 | |
90 | 904 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 53.21 | |
91 | 893 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 56.08 | |
92 | 787 | Nielsen Victor Kærgaard | 2006 | FR.VÆRK | 0623AM | 25 m | ||
93 | 1136 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 25 m | |||
94 | 1197 | Hansen Keanu | 2007 | A6 | 0723AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Julie Brøndum Petersen (1994) 2:03.45 2013-05-18 |
Dansk senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 01.55,04 - 15-12-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 935 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:02.70 | |
2 | 1030 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 2:05.44 | |
3 | 1105 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:07.05 | |
4 | 1001 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:07.17 | |
5 | 956 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:07.52 | |
6 | 860 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:08.56 | |
7 | 1199 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 2:08.84 | |
8 | 1181 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:08.85 | |
9 | 1002 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:11.45 | |
10 | 929 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:12.53 | |
11 | 850 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:14.66 | |
12 | 1141 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:15.37 | |
13 | 875 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:17.67 | |
14 | 1003 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:18.02 | |
15 | 1085 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:18.25 | |
16 | 844 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 2:18.91 | |
17 | 849 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:20.24 | |
18 | 1140 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:20.67 | |
19 | 937 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:21.30 | |
20 | 1013 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:22.49 | |
21 | 829 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:22.97 | |
22 | 1006 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 2:24.05 | |
23 | 807 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:24.62 | |
24 | 880 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:26.60 | |
25 | 1031 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:29.91 | |
26 | 810 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 2:30.05 | |
27 | 846 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:31.22 | |
28 | 813 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 2:32.27 | |
29 | 1115 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:35.49 | |
30 | 795 | Andersen Emmely | 2001 | HASLEV | 0154AM | 25 m | 2:36.78 | |
31 | 779 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:36.88 | |
32 | 952 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:37.63 | |
33 | 920 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:38.67 | |
34 | 919 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:41.41 | |
35 | 777 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 2:42.16 | |
36 | 984 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:42.61 | |
37 | 923 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:44.40 | |
38 | 915 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 2:44.42 | |
39 | 896 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:47.44 | |
40 | 776 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 2:53.50 | |
41 | 978 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 50 m | 2:55.87 | |
42 | 1109 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 50 m | 3:01.12 | |
43 | 1086 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:02.38 | |
44 | 1195 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:22.76 | |
45 | 784 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 3:52.28 | |
46 | 1094 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Magnus Westermann (1995) 1:48.87 2016-05-21 |
Dansk senior: Anders Lie Nielsen (1991) 01.43,69 - 07-12-2016 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:46.18 | |
2 | 1106 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:52.99 | |
3 | 1114 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:59.26 | |
4 | 960 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:00.06 | |
5 | 878 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:02.80 | |
6 | 1101 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:04.46 | |
7 | 835 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:05.01 | |
8 | 939 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 2:05.09 | |
9 | 948 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:06.11 | |
10 | 836 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:08.11 | |
11 | 1042 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:10.92 | |
12 | 808 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 2:12.22 | |
13 | 921 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 2:15.00 | |
14 | 1161 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:15.09 | |
15 | 913 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:19.44 | |
16 | 841 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:19.52 | |
17 | 931 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:20.36 | |
18 | 799 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:21.40 | |
19 | 892 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:21.69 | |
20 | 1023 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:25.11 | |
21 | 840 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 2:30.01 | |
22 | 917 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:30.46 | |
23 | 902 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:31.97 | |
24 | 907 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 2:34.26 | |
25 | 845 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 2:36.57 | |
26 | 765 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 2:41.00 | |
27 | 798 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:43.15 | |
28 | 803 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Maja Nielsen (1996) 1:05.83 2014-05-03 |
Dansk senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 00.59,34 - 05-10-2014 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1009 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:05.42 | |
2 | 963 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:05.65 | |
3 | 1171 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:07.00 | |
4 | 999 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:07.71 | |
5 | 1001 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:08.39 | |
6 | 1011 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:08.51 | |
7 | 964 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:09.44 | |
8 | 990 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:09.90 | |
9 | 947 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:09.94 | |
10 | 932 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:10.04 | |
11 | 1010 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:11.04 | |
12 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:11.09 | |
13 | 1199 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 1:11.37 | |
14 | 992 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:11.82 | |
15 | 1142 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:11.88 | |
16 | 1105 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:12.11 | |
17 | 938 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:12.37 | |
18 | 1167 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:12.77 | |
19 | 1099 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:12.91 | |
20 | 1052 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.29 | |
21 | 933 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:13.35 | |
22 | 853 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:14.71 | |
23 | 975 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:15.01 | |
24 | 1135 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:15.35 | |
25 | 950 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 1:15.67 | |
26 | 1020 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:16.59 | |
27 | 1121 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:17.75 | |
28 | 958 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:18.74 | |
29 | 774 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:19.45 | |
30 | 1049 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:19.52 | |
31 | 987 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:19.81 | |
32 | 815 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:20.31 | |
33 | 1151 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:21.06 | |
34 | 1155 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:21.18 | |
35 | 862 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:21.44 | |
36 | 1120 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:21.48 | |
37 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:21.54 | |
38 | 852 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:23.59 | |
39 | 861 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:23.71 | |
40 | 772 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:23.88 | |
41 | 967 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:25.23 | |
42 | 985 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:25.55 | |
43 | 1156 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:25.60 | |
44 | 817 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:25.87 | |
45 | 1165 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 25 m | 1:26.22 | |
46 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:26.39 | |
47 | 1051 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 1:26.90 | |
48 | 881 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 25 m | 1:27.28 | |
49 | 806 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:27.48 | |
50 | 1060 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:27.64 | |
51 | 1116 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:28.40 | |
52 | 1064 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:29.18 | |
53 | 866 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:30.26 | |
54 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:30.66 | |
55 | 865 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:32.44 | |
56 | 973 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 1:32.77 | |
57 | 994 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:32.87 | |
58 | 776 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:32.89 | |
59 | 1143 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:33.11 | |
60 | 978 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:33.83 | |
61 | 796 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 1:35.15 | |
62 | 993 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 1:36.79 | |
63 | 1073 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:37.45 | |
64 | 870 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:37.79 | |
65 | 1078 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:37.94 | |
66 | 1069 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 1:39.52 | |
67 | 1077 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:40.34 | |
68 | 991 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:40.72 | |
69 | 857 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:40.81 | |
70 | 1075 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:41.39 | |
71 | 873 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:41.62 | |
72 | 982 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:41.65 | |
73 | 782 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:44.10 | |
74 | 788 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:45.45 | |
75 | 1087 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:45.74 | |
76 | 761 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:47.34 | |
77 | 1062 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:50.12 | |
78 | 1083 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 1:50.23 | |
79 | 959 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:50.36 | |
80 | 1068 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:52.79 | |
81 | 1063 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:53.89 | |
82 | 1129 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 2:00.53 | |
83 | 1076 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:02.08 | |
84 | 1025 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:03.26 | |
85 | 762 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | ||
86 | 785 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | ||
87 | 801 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | ||
88 | 804 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | ||
89 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | ||
90 | 972 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Magnus Jákupsson (1994) 55.63 2016-05-21 |
Dansk senior: Daniel Skaaning (1993) 00.53,32 - 14-12-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1005 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 57.64 | |
2 | 1007 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 59.55 | |
3 | 989 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:00.62 | |
4 | 1176 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:00.76 | |
5 | 961 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 25 m | 1:00.80 | |
6 | 1008 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:01.16 | |
7 | 830 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:02.76 | |
8 | 977 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:02.92 | |
9 | 878 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:03.77 | |
10 | 934 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:04.17 | |
11 | 1014 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:04.77 | |
12 | 1016 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:05.18 | |
13 | 998 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:05.85 | |
14 | 930 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:06.54 | |
15 | 1185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:07.88 | |
16 | 1084 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:08.38 | |
17 | 966 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:09.22 | |
18 | 1000 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 1:10.36 | |
19 | 864 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:11.25 | |
20 | 953 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:11.38 | |
21 | 843 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:11.85 | |
22 | 1012 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 1:12.39 | |
23 | 867 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:13.87 | |
24 | 1095 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:14.05 | |
25 | 851 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:14.40 | |
26 | 1024 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:14.68 | |
27 | 840 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:15.55 | |
28 | 898 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:16.67 | |
29 | 921 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:18.17 | |
30 | 995 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:18.22 | |
31 | 1198 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:18.23 | |
32 | 831 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:18.83 | |
33 | 1037 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:21.24 | |
34 | 1045 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:21.27 | |
35 | 903 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:21.71 | |
36 | 1193 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:22.31 | |
37 | 914 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:22.83 | |
38 | 1132 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:23.17 | |
39 | 1182 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:23.62 | |
40 | 800 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:24.18 | |
41 | 1180 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:26.04 | |
42 | 951 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:26.19 | |
43 | 974 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:26.72 | |
44 | 949 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:27.48 | |
45 | 899 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:27.88 | |
46 | 910 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:28.03 | |
47 | 1128 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 1:28.59 | |
48 | 912 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:28.62 | |
49 | 802 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:29.05 | |
50 | 869 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:29.28 | |
51 | 1070 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:30.69 | |
52 | 1090 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:31.49 | |
53 | 981 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:31.57 | |
54 | 909 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:31.69 | |
55 | 1032 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:34.29 | |
56 | 1160 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:34.96 | |
57 | 1168 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:35.02 | |
58 | 918 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:36.46 | |
59 | 877 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:36.75 | |
60 | 911 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:38.37 | |
61 | 1149 | Kofoed Oliver Risager | 2005 | A6 | 0573AN | 25 m | 1:41.14 | |
62 | 1056 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:41.19 | |
63 | 986 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:41.81 | |
64 | 768 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:42.18 | |
65 | 814 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:42.50 | |
66 | 900 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:42.53 | |
67 | 1145 | Jørgensen Andreas T. H. | 2005 | A6 | 0523AM | 25 m | 1:45.14 | |
68 | 922 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:46.22 | |
69 | 1043 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:46.57 | |
70 | 908 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:47.39 | |
71 | 894 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:53.08 | |
72 | 1175 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | A6 | 0725AB | 25 m | 1:54.44 | |
73 | 1092 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:54.58 | |
74 | 1029 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 2:07.70 | |
75 | 1148 | Knudsen David | 2007 | A6 | 0791AA | 25 m | 2:19.42 | |
76 | 763 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | ||
77 | 764 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | ||
78 | 822 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | ||
79 | 968 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | ||
80 | 976 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | ||
81 | 1039 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | ||
82 | 1041 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | ||
83 | 1046 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | ||
84 | 1055 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
85 | 1089 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | ||
86 | 1136 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | A6 | 25 m | |||
87 | 1178 | Rosfeldt Alex | 2007 | A6 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: 1:59.63 2010-05-22 |
Dansk senior: Landsholdet 01.44,81 - 15-12-2001 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1172 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 2:01.00 | ||
2 | 996 | Triton Jr Damer 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 2:02.02 | ||
3 | 941 | Triton Kings | 1995 | TRITON B | 25 m | 2:02.79 | ||
4 | 826 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
5 | 882 | Skjoldmøer | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.50 | ||
6 | 1173 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 827 | Hils Piger 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
8 | 868 | Kalundborg Piger 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 828 | Hils Piger 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:14.01 | ||
10 | 945 | Triton Årgang 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 770 | Stålpiger 1 Fr.værk | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 2:15.28 | ||
12 | 884 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:18.00 | ||
13 | 1018 | Piger 1 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:20.57 | ||
14 | 1174 | A6 Piger 3 | 0 | A6 | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 792 | Haslev Tøser 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:28.00 | ||
16 | 885 | Skjoldmøer 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 946 | Triton Årgang 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 775 | Stålpiger 2 Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:35.25 | ||
19 | 793 | Haslev Tøser 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:45.00 | ||
20 | 886 | Skjoldmøer 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:55.00 | ||
21 | 794 | Haslev Tøser 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 3:00.00 | ||
22 | 944 | Triton Talent Piger | 0 | TRITON B | 25 m | 3:20.00 | ||
23 | 1048 | Frederikssund Piger | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
24 | 1097 | Værløse Chicks | 0 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: 1:44.88 2012-05-19 |
Dansk senior: Landsholdet 01.35,77 - 11-12-2008 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 942 | Triton Queens | 1995 | TRITON B | 25 m | 1:43.79 | ||
2 | 997 | Triton Jr Herrer 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | 1:52.00 | ||
3 | 823 | Hils Drenge 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:53.01 | ||
4 | 1124 | A6 Drenge 1 | 0 | A6 | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 945 | Triton Årgang 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:57.25 | ||
6 | 824 | Hils Drenge 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:59.01 | ||
7 | 887 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:02.00 | ||
8 | 858 | Kalundborg Drenge 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 825 | Hils Drenge 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
10 | 789 | Haslev Knægte 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 888 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 1125 | A6 Drenge 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 1053 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 946 | Triton Årgang 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 1126 | A6 Drenge 3 | 0 | A6 | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 790 | Haslev Knægte 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:24.00 | ||
17 | 889 | Vikinger 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 767 | Ståldrenge Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:28.27 | ||
19 | 890 | Vikinger 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:55.00 | ||
20 | 791 | Haslev Knægte 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 891 | Vikinger 5 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 3:10.00 | ||
22 | 943 | Triton Talent Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 3:20.00 | ||
23 | 1034 | Frederikssund Drenge | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 11:41 |
Løb 19, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Julie Lunau (1995) 4:25.62 2013-05-18 |
Dansk senior: Lotte Friis (1988) 03.58,02 - 10-12-2011 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 929 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 4:25.08 | |
2 | 935 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 4:25.93 | |
3 | 963 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 4:27.82 | |
4 | 956 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 4:33.39 | |
5 | 932 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 4:33.45 | |
6 | 1181 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 4:35.92 | |
7 | 1141 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 4:41.52 | |
8 | 875 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 4:46.70 | |
9 | 1142 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 4:46.85 | |
10 | 849 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 4:50.76 | |
11 | 844 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 4:51.01 | |
12 | 829 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 4:54.18 | |
13 | 1003 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 4:54.87 | |
14 | 807 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 4:55.21 | |
15 | 937 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 4:55.87 | |
16 | 1121 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 5:04.67 | |
17 | 774 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 5:23.57 | |
18 | 779 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 5:28.04 | |
19 | 810 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 5:29.68 | |
20 | 777 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:34.67 | |
21 | 915 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 5:50.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Magnus Westermann (1995) 4:07.23 2009-05-16 |
Dansk senior: Mads Glæsner (1988) 03.36,82 - 10-12-200 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 1106 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:00.94 | |
3 | 1176 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 4:15.28 | |
4 | 1114 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 4:18.78 | |
5 | 878 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 4:24.00 | |
6 | 835 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 4:32.12 | |
7 | 837 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 4:46.47 | |
8 | 841 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 4:53.63 | |
9 | 1024 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 5:24.78 | |
10 | 907 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 5:39.93 | |
11 | 798 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 5:40.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 27.68 2016-05-21 |
Dansk senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 00.26,39 - 05-12-2014 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1138 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 27.32 | |
2 | 1011 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 29.22 | |
3 | 1162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.05 | |
4 | 1179 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 30.67 | |
5 | 1030 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 30.95 | |
6 | 935 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 31.03 | |
7 | 842 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 31.82 | |
8 | 1167 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 32.33 | |
9 | 848 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 32.36 | |
10 | 760 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 32.40 | |
11 | 860 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 33.10 | |
12 | 872 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 33.20 | |
13 | 1021 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 33.68 | |
14 | 950 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 33.82 | |
15 | 999 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 33.93 | |
16 | 847 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 34.50 | |
17 | 771 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 34.64 | |
18 | 1004 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 34.95 | |
19 | 829 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.11 | |
20 | 1031 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 35.14 | |
21 | 1147 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 35.32 | |
22 | 1049 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 35.40 | |
23 | 850 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 35.59 | |
24 | 853 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 35.72 | |
25 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 35.89 | |
26 | 938 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 36.06 | |
27 | 859 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 36.37 | |
28 | 984 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 36.37 | |
29 | 852 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.43 | |
30 | 856 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 36.72 | |
31 | 937 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 37.00 | |
32 | 839 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 37.55 | |
33 | 958 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 37.74 | |
34 | 967 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 37.95 | |
35 | 861 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 38.17 | |
36 | 1064 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 38.39 | |
37 | 923 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 38.43 | |
38 | 952 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 38.49 | |
39 | 1165 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 25 m | 38.58 | |
40 | 920 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 38.76 | |
41 | 919 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 38.77 | |
42 | 1155 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 39.12 | |
43 | 778 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 39.21 | |
44 | 816 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 39.52 | |
45 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 39.75 | |
46 | 1120 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 40.46 | |
47 | 776 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 50 m | 40.60 | |
48 | 1156 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 40.81 | |
49 | 1109 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 41.02 | |
50 | 1051 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 41.19 | |
51 | 865 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 41.71 | |
52 | 1057 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 42.04 | |
53 | 1077 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 42.18 | |
54 | 973 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 42.20 | |
55 | 804 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 42.60 | |
56 | 779 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 42.77 | |
57 | 1078 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 42.78 | |
58 | 994 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 43.28 | |
59 | 1069 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 43.56 | |
60 | 1073 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 43.56 | |
61 | 866 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 43.70 | |
62 | 959 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 44.08 | |
63 | 1087 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 44.12 | |
64 | 1195 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 44.18 | |
65 | 993 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 44.39 | |
66 | 811 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 44.42 | |
67 | 1082 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 44.47 | |
68 | 978 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 44.76 | |
69 | 873 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 44.97 | |
70 | 1063 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 45.01 | |
71 | 1153 | Langsager Anna | 2006 | A6 | 0654AK | 25 m | 45.17 | |
72 | 1123 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 45.44 | |
73 | 1071 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 45.48 | |
74 | 1075 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 45.90 | |
75 | 1072 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 46.61 | |
76 | 982 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 46.62 | |
77 | 1040 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 46.74 | |
78 | 1062 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 46.82 | |
79 | 788 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 46.95 | |
80 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 49.21 | |
81 | 972 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 49.78 | |
82 | 1068 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 49.85 | |
83 | 927 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 50.22 | |
84 | 857 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 50.83 | |
85 | 991 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 50.92 | |
86 | 925 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 51.64 | |
87 | 1146 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 25 m | 51.89 | ||
88 | 761 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 52.66 | |
89 | 805 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 52.97 | |
90 | 785 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 53.16 | |
91 | 784 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 53.70 | |
92 | 1127 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | 53.77 | |
93 | 801 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 53.90 | |
94 | 786 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | 54.15 | ||
95 | 988 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 50 m | 54.21 | |
96 | 965 | Hansen Silke | 2007 | TRITON B | 0704AK | 50 m | 54.47 | |
97 | 1076 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 54.61 | |
98 | 1159 | Lindhardt Cecilie | 2007 | A6 | 0748AD | 25 m | 54.85 | |
99 | 1190 | Aagreen Sabine Søgaard | 2006 | A6 | 0606AQ | 25 m | 54.99 | |
100 | 1122 | Damgaard Luna | 2006 | A6 | 0644AL | 25 m | 56.60 | |
101 | 979 | Persson Ella | 2006 | TRITON B | 0616AP | 25 m | 57.14 | |
102 | 1163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 57.41 | |
103 | 1166 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | 58.61 | |
104 | 781 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 58.79 | |
105 | 762 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:00.44 | |
106 | 1184 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 1:00.81 | |
107 | 780 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:02.52 | |
108 | 1025 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:03.22 | |
109 | 783 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 1:03.52 | |
110 | 1111 | Asmussen Emma | 2007 | A6 | 25 m | 1:04.02 | ||
111 | 1170 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 25 m | 1:09.97 | ||
112 | 766 | Etwal-Nielsen Ursula | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | |||
113 | 819 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | ||
114 | 876 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
115 | 1038 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | ||
116 | 1052 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
117 | 1059 | Carlberg Anna | 2005 | KVIK | 25 m | |||
118 | 1074 | Porst Nadia | 2005 | KVIK | 25 m | |||
119 | 1137 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | ||
120 | 1177 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | ||
121 | 1196 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Magnus Jákupsson (1994) 24.62 2016-05-21 |
Dansk senior: Magnus Jákupsson (1994) 00.23,84 - 06-12-2015 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1098 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 24.42 | |
2 | 960 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 26.04 | |
3 | 1104 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 26.95 | |
4 | 836 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 28.07 | |
5 | 989 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 28.48 | |
6 | 1016 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 28.56 | |
7 | 948 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 29.20 | |
8 | 1100 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 29.50 | |
9 | 833 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 30.73 | |
10 | 931 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 31.26 | |
11 | 966 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 31.26 | |
12 | 834 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 31.68 | |
13 | 832 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 31.71 | |
14 | 1012 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 31.71 | |
15 | 863 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 31.82 | |
16 | 1084 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 32.03 | |
17 | 764 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 32.78 | |
18 | 1000 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 32.93 | |
19 | 838 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 33.13 | |
20 | 934 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 33.22 | |
21 | 867 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 33.80 | |
22 | 1139 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 34.62 | |
23 | 1132 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 35.31 | |
24 | 818 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 35.57 | |
25 | 921 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 35.93 | |
26 | 1055 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 36.19 | |
27 | 1193 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 36.87 | |
28 | 902 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 36.96 | |
29 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 37.10 | |
30 | 995 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 37.13 | |
31 | 802 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 37.42 | |
32 | 1150 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 37.68 | |
33 | 831 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 37.89 | |
34 | 917 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 37.89 | |
35 | 949 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 38.19 | |
36 | 1187 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 39.07 | |
37 | 869 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 39.21 | |
38 | 914 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 39.22 | |
39 | 1044 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 39.53 | |
40 | 895 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 39.98 | |
41 | 910 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 40.16 | |
42 | 903 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.24 | |
43 | 1070 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 40.36 | |
44 | 951 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 40.45 | |
45 | 1091 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 40.52 | |
46 | 981 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 41.21 | |
47 | 765 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 41.35 | |
48 | 1128 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 25 m | 41.49 | |
49 | 1089 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 42.58 | |
50 | 909 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 42.92 | |
51 | 911 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 43.16 | |
52 | 1032 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 43.20 | |
53 | 1081 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 43.90 | |
54 | 918 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 44.03 | |
55 | 900 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 44.04 | |
56 | 1061 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 44.32 | |
57 | 874 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 44.85 | |
58 | 769 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 25 m | 45.00 | |
59 | 922 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 45.39 | |
60 | 912 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 45.47 | |
61 | 1066 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 45.55 | |
62 | 1145 | Jørgensen Andreas T. H. | 2005 | A6 | 0523AM | 25 m | 45.68 | |
63 | 916 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 46.04 | |
64 | 871 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 46.24 | |
65 | 1149 | Kofoed Oliver Risager | 2005 | A6 | 0573AN | 25 m | 46.87 | |
66 | 986 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 46.98 | |
67 | 821 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 47.11 | |
68 | 814 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 47.57 | |
69 | 968 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 47.62 | |
70 | 759 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 47.66 | |
71 | 1029 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 47.87 | |
72 | 1043 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 48.38 | |
73 | 820 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 48.43 | |
74 | 822 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 48.61 | |
75 | 1092 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 48.87 | |
76 | 908 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 48.88 | |
77 | 1079 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 51.09 | |
78 | 763 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 51.93 | |
79 | 809 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 52.20 | |
80 | 971 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 52.28 | |
81 | 1041 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 52.35 | |
82 | 928 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 53.33 | |
83 | 901 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 54.65 | |
84 | 787 | Nielsen Victor Kærgaard | 2006 | FR.VÆRK | 0623AM | 25 m | 57.82 | |
85 | 955 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 1:09.13 | |
86 | 877 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
87 | 1033 | Brink William Thidemann | 2006 | FR.SUND | 0687AI | 25 m | ||
88 | 1039 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | ||
89 | 1047 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | ||
90 | 1090 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 23, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Josephine G. Lauridsen (2001) 2:35.08 2016-05-21 |
Dansk senior: Rikke Møller Pedersen (1989) 02.15,21 - 03-12-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1002 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 2:31.73 | |
2 | 932 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:39.27 | |
3 | 947 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 2:40.10 | |
4 | 992 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:42.10 | |
5 | 933 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:42.98 | |
6 | 1140 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:47.99 | |
7 | 1099 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:49.75 | |
8 | 958 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 2:50.66 | |
9 | 1144 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:51.53 | |
10 | 859 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:00.94 | |
11 | 1020 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 3:02.04 | |
12 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 3:08.08 | |
13 | 846 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:08.22 | |
14 | 1019 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 3:14.09 | |
15 | 1121 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 3:16.26 | |
16 | 772 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:20.98 | |
17 | 806 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 3:23.36 | |
18 | 1143 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 3:26.84 | |
19 | 994 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 3:43.98 | |
20 | 870 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:55.92 | |
21 | 782 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 5:07.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Kristian Outinen (1983) 2:14.83 2009-05-16 |
Dansk senior: Chris Christensen (1988) 02.05,38 - 13-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:13.76 | |
2 | 1005 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:18.28 | |
3 | 1008 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:30.76 | |
4 | 983 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:41.87 | |
5 | 1186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:55.54 | |
6 | 843 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:56.12 | |
7 | 1198 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 3:02.42 | |
8 | 851 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:03.24 | |
9 | 840 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 3:04.58 | |
10 | 799 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 3:04.75 | |
11 | 907 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 3:18.56 | |
12 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 3:20.71 | |
13 | 1180 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 3:22.57 | |
14 | 974 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:34.20 | |
15 | 808 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Amalie Mikkelsen (1997) 1:00.33 2016-05-21 |
Dansk senior: Jeanette Ottesen (1987) 00.55,10 - 11-12-2015 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 956 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:04.34 | |
2 | 860 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:06.28 | |
3 | 875 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:07.16 | |
4 | 964 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:07.94 | |
5 | 999 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:08.00 | |
6 | 990 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:09.02 | |
7 | 855 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:09.30 | |
8 | 1006 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:09.35 | |
9 | 807 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:09.50 | |
10 | 1105 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:10.17 | |
11 | 1181 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:10.38 | |
12 | 1003 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:10.45 | |
13 | 1001 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:10.52 | |
14 | 937 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:10.84 | |
15 | 1009 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:11.57 | |
16 | 872 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:11.78 | |
17 | 1167 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:12.19 | |
18 | 849 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:12.57 | |
19 | 1010 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:12.66 | |
20 | 1052 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.03 | |
21 | 1026 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:13.51 | |
22 | 847 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:13.65 | |
23 | 938 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:14.76 | |
24 | 1004 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:16.89 | |
25 | 1183 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:18.82 | |
26 | 1164 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:19.58 | |
27 | 985 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.65 | |
28 | 1013 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:22.08 | |
29 | 1120 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:22.87 | |
30 | 861 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:27.48 | |
31 | 1051 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | 1:28.64 | |
32 | 856 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 1:28.66 | |
33 | 915 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:29.06 | |
34 | 1028 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:32.84 | |
35 | 1116 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 1:34.25 | |
36 | 1060 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:35.48 | |
37 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:36.49 | |
38 | 1194 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:59.79 | |
39 | 761 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:05.22 | |
40 | 988 | Schiøtt Emilie Nygaard | 2007 | TRITON B | 0722AC | 25 m | 2:12.17 | |
41 | 783 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | ||
42 | 815 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | ||
43 | 1049 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | ||
44 | 1110 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | ||
45 | 1112 | Asmussen Merle | 2006 | A6 | 0626AL | 25 m | ||
46 | 1151 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: Magnus Jákupsson (1994) 54.56 2016-05-21 |
Dansk senior: Daniel Steen Andersen (1995) 00.51,14 - 06-04-2014 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1098 | Björk Jesper | 1993 | HS | AU5793 | 25 m | 51.72 | |
2 | 962 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 56.63 | |
3 | 1176 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 56.95 | |
4 | 1007 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 58.30 | |
5 | 1106 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 58.69 | |
6 | 948 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 59.16 | |
7 | 961 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 50 m | 1:00.18 | |
8 | 983 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:00.32 | |
9 | 830 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:00.69 | |
10 | 1101 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:02.20 | |
11 | 940 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:02.39 | |
12 | 836 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:03.71 | |
13 | 1014 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:03.96 | |
14 | 998 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:05.36 | |
15 | 1185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:06.88 | |
16 | 898 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:07.80 | |
17 | 1000 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:08.24 | |
18 | 953 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:08.37 | |
19 | 834 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:09.01 | |
20 | 803 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:10.79 | |
21 | 921 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:11.16 | |
22 | 892 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:11.18 | |
23 | 841 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:11.20 | |
24 | 1084 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:12.96 | |
25 | 995 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:15.02 | |
26 | 902 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:15.72 | |
27 | 867 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:15.76 | |
28 | 818 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:21.00 | |
29 | 914 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.57 | |
30 | 1023 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:21.99 | |
31 | 1037 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:22.00 | |
32 | 1193 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:23.01 | |
33 | 845 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:26.06 | |
34 | 951 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:27.65 | |
35 | 981 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:29.99 | |
36 | 899 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:31.16 | |
37 | 854 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:32.44 | |
38 | 910 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:32.55 | |
39 | 798 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:34.18 | |
40 | 918 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:37.61 | |
41 | 759 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:38.57 | |
42 | 1160 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 1:42.09 | |
43 | 1043 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:51.18 | |
44 | 1168 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:53.34 | |
45 | 800 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | ||
46 | 1032 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | ||
47 | 1041 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | ||
48 | 1046 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Victoria Bierre (2000) 2:14.18 2016-05-21 |
Dansk senior: Pernille Larsen (1992) 02.03,50 - 13-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1138 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:13.61 | |
2 | 963 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:16.63 | |
3 | 1099 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:24.64 | |
4 | 929 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:25.26 | |
5 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:30.01 | |
6 | 932 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:32.75 | |
7 | 1031 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:35.75 | |
8 | 950 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:37.66 | |
9 | 1142 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:39.60 | |
10 | 829 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:41.50 | |
11 | 771 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 2:46.44 | |
12 | 772 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:54.82 | |
13 | 1115 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:58.04 | |
14 | 896 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:58.55 | |
15 | 1028 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:01.94 | |
16 | 776 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 3:02.59 | |
17 | 973 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 3:11.05 | |
18 | 1195 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:28.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Lukas Gustafson (1999) 2:04.42 2016-05-21 |
Dansk senior: Anders Jensen (1987) 01.52,33 - 19-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 960 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:02.20 | |
2 | 1104 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:04.49 | |
3 | 878 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:06.46 | |
4 | 931 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:26.17 | |
5 | 953 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:28.41 | |
6 | 1161 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:28.97 | |
7 | 913 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:31.85 | |
8 | 838 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:34.47 | |
9 | 1132 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:49.85 | |
10 | 949 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:53.53 | |
11 | 895 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:10.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Isostar |
A6 Cup Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 54.46 2016-05-21 |
Dansk senior: Jeanette Ottesen (1987) 00.51,90 - 20-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1138 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 54.34 | |
2 | 1030 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 25 m | 56.57 | |
3 | 935 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 57.09 | |
4 | 1179 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 57.49 | |
5 | 1001 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 58.48 | |
6 | 1171 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 58.55 | |
7 | 1009 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 59.21 | |
8 | 860 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 59.84 | |
9 | 1105 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:00.04 | |
10 | 990 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:00.19 | |
11 | 1002 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 25 m | 1:00.26 | |
12 | 999 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:00.59 | |
13 | 760 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:00.92 | |
14 | 1011 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 25 m | 1:00.97 | |
15 | 1147 | Jørgensen Vibe Toftte | 1999 | A6 | 9956AQ | 25 m | 1:01.39 | |
16 | 1199 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 25 m | 1:01.69 | |
17 | 947 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 1:03.06 | |
18 | 992 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:03.18 | |
19 | 850 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:03.26 | |
20 | 929 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:03.45 | |
21 | 856 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.51 | |
22 | 844 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:03.68 | |
23 | 872 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:03.99 | |
24 | 848 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:04.09 | |
25 | 1141 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:04.14 | |
26 | 847 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:04.26 | |
27 | 807 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:04.81 | |
28 | 875 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:05.00 | |
29 | 855 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:05.20 | |
30 | 1052 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:05.24 | |
31 | 1121 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:05.41 | |
32 | 853 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:05.57 | |
33 | 1003 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:05.89 | |
34 | 1049 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:06.32 | |
35 | 1026 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:07.31 | |
36 | 1013 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:07.99 | |
37 | 846 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:08.05 | |
38 | 1155 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:08.63 | |
39 | 1151 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 1:09.58 | |
40 | 815 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:09.65 | |
41 | 987 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:09.92 | |
42 | 774 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:10.19 | |
43 | 919 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:10.76 | |
44 | 779 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:10.93 | |
45 | 819 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:11.13 | |
46 | 952 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:11.29 | |
47 | 861 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:11.53 | |
48 | 778 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:11.90 | |
49 | 984 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:12.69 | |
50 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.03 | |
51 | 806 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:13.06 | |
52 | 852 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:13.26 | |
53 | 967 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:13.55 | |
54 | 985 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:14.39 | |
55 | 777 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:14.76 | |
56 | 1116 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 1:15.30 | |
57 | 915 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:15.33 | |
58 | 866 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:15.85 | |
59 | 1064 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:15.90 | |
60 | 1165 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 25 m | 1:16.67 | |
61 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:17.51 | |
62 | 839 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:17.61 | |
63 | 1060 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:17.84 | |
64 | 816 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:18.35 | |
65 | 870 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:18.78 | |
66 | 994 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:19.30 | |
67 | 1195 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:19.38 | |
68 | 796 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 1:19.48 | |
69 | 896 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:20.46 | |
70 | 865 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:20.59 | |
71 | 811 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 1:21.20 | |
72 | 978 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 50 m | 1:21.22 | |
73 | 1069 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 1:22.51 | |
74 | 993 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 50 m | 1:23.91 | |
75 | 804 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:24.31 | |
76 | 1057 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:24.32 | |
77 | 1082 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:24.74 | |
78 | 1077 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.89 | |
79 | 1143 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:25.08 | |
80 | 788 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 50 m | 1:25.49 | |
81 | 1078 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:26.15 | |
82 | 991 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:26.16 | |
83 | 1194 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 1:27.11 | |
84 | 873 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:27.71 | |
85 | 1075 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:28.61 | |
86 | 1073 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:28.78 | |
87 | 857 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:29.31 | |
88 | 1123 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:29.77 | |
89 | 1072 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 1:29.94 | |
90 | 1071 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:30.51 | |
91 | 1131 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:30.60 | |
92 | 1122 | Damgaard Luna | 2006 | A6 | 0644AL | 25 m | 1:32.59 | |
93 | 959 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:32.69 | |
94 | 782 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:33.23 | |
95 | 925 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:33.89 | |
96 | 1040 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:34.71 | |
97 | 982 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:35.31 | |
98 | 1062 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:35.83 | |
99 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 1:38.29 | |
100 | 761 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 1:38.60 | |
101 | 805 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 1:39.21 | |
102 | 784 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 50 m | 1:39.84 | |
103 | 1025 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:40.49 | |
104 | 1063 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:41.43 | |
105 | 927 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:41.51 | |
106 | 1068 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:41.61 | |
107 | 1152 | Kristensen Marcela F. | 2007 | A6 | 0714AA | 25 m | 1:41.68 | |
108 | 1154 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:45.07 | |
109 | 1113 | Bakbøl Anne-Sofie Griger | 2007 | A6 | 0764AL | 25 m | 1:48.38 | |
110 | 1133 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 1:49.45 | |
111 | 786 | Nielsen Lianne Jing | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | 1:53.87 | ||
112 | 1163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:55.50 | |
113 | 965 | Hansen Silke | 2007 | TRITON B | 0704AK | 25 m | 1:57.14 | |
114 | 1157 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 1:58.30 | |
115 | 1076 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:00.13 | |
116 | 1118 | Carelli Julie Nyrup | 2007 | A6 | 0772AF | 25 m | 2:02.89 | |
117 | 785 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 2:08.50 | |
118 | 1117 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 2:08.96 | |
119 | 780 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:17.58 | |
120 | 762 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 2:20.14 | |
121 | 766 | Etwal-Nielsen Ursula | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | |||
122 | 781 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | ||
123 | 876 | Westergaard Isabella | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
124 | 1038 | Forster Caroline | 2008 | FR.SUND | 0868AB | 25 m | ||
125 | 1051 | Waltenburg Sarah | 2004 | FR.SUND | 0412AD | 25 m | ||
126 | 1059 | Carlberg Anna | 2005 | KVIK | 25 m | |||
127 | 1087 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | ||
128 | 1196 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Morten Bak Hansen (1995) 49.71 2013-05-18 |
Dansk senior: Jakob S. Andkjær (1985) 00.47,44 - 14-12-2007 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 49.27 | |
2 | 989 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 54.26 | |
3 | 1007 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 54.30 | |
4 | 960 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 54.92 | |
5 | 1114 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 55.74 | |
6 | 998 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 55.93 | |
7 | 1016 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 56.21 | |
8 | 948 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 57.26 | |
9 | 833 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 57.40 | |
10 | 835 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 57.54 | |
11 | 961 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 25 m | 58.38 | |
12 | 1000 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 25 m | 58.51 | |
13 | 832 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 58.82 | |
14 | 940 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 59.13 | |
15 | 934 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 59.40 | |
16 | 966 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 59.50 | |
17 | 863 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 59.67 | |
18 | 808 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 59.74 | |
19 | 921 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:00.55 | |
20 | 898 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:00.67 | |
21 | 913 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:01.13 | |
22 | 1012 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 50 m | 1:01.47 | |
23 | 799 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:01.82 | |
24 | 841 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:02.11 | |
25 | 1139 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:02.23 | |
26 | 764 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:02.32 | |
27 | 837 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:02.92 | |
28 | 840 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:04.26 | |
29 | 851 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:04.63 | |
30 | 892 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:04.84 | |
31 | 1198 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 1:05.04 | |
32 | 867 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:05.27 | |
33 | 843 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:05.88 | |
34 | 1193 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:06.89 | |
35 | 800 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | HASLEV | 0479AE | 25 m | 1:07.06 | |
36 | 845 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:07.92 | |
37 | 995 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:08.30 | |
38 | 1037 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 1:08.77 | |
39 | 903 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.85 | |
40 | 899 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:09.67 | |
41 | 802 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:10.09 | |
42 | 914 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:10.49 | |
43 | 951 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:10.56 | |
44 | 1180 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:12.07 | |
45 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:12.11 | |
46 | 910 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:12.13 | |
47 | 902 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:12.26 | |
48 | 854 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:12.45 | |
49 | 765 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:12.95 | |
50 | 1187 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:13.56 | |
51 | 1055 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:14.10 | |
52 | 974 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:15.21 | |
53 | 1128 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 1:15.73 | |
54 | 981 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 1:16.90 | |
55 | 759 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:17.26 | |
56 | 869 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:17.27 | |
57 | 912 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:17.55 | |
58 | 1029 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 0691AC | 25 m | 1:17.81 | |
59 | 1070 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:18.50 | |
60 | 900 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:18.99 | |
61 | 1081 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:19.06 | |
62 | 820 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:19.37 | |
63 | 909 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:21.08 | |
64 | 1089 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:21.35 | |
65 | 1044 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:22.20 | |
66 | 1091 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:22.49 | |
67 | 769 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 0227AT | 50 m | 1:23.07 | |
68 | 1149 | Kofoed Oliver Risager | 2005 | A6 | 0573AN | 50 m | 1:23.49 | |
69 | 1160 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 1:24.28 | |
70 | 908 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:24.66 | |
71 | 1061 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:24.67 | |
72 | 916 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:25.48 | |
73 | 1043 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:26.99 | |
74 | 911 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:27.39 | |
75 | 1079 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:28.19 | |
76 | 922 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:28.29 | |
77 | 1046 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:28.33 | |
78 | 1145 | Jørgensen Andreas T. H. | 2005 | A6 | 0523AM | 50 m | 1:28.90 | |
79 | 821 | Tnøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:29.41 | |
80 | 1066 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:29.80 | |
81 | 814 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:32.64 | |
82 | 968 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:33.18 | |
83 | 986 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:33.48 | |
84 | 1092 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:34.48 | |
85 | 871 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:35.18 | |
86 | 1033 | Brink William Thidemann | 2006 | FR.SUND | 0687AI | 25 m | 1:35.77 | |
87 | 901 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:39.07 | |
88 | 874 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:43.01 | |
89 | 763 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 1:44.63 | |
90 | 928 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 1:51.57 | |
91 | 976 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 2:03.48 | |
92 | 877 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
93 | 1039 | Forster Frederik | 2005 | FR.SUND | 0563AL | 25 m | ||
94 | 1047 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Sofie Seheim (1991) 33.05 2009-05-16 |
Dansk senior: Rikke Møller Peedersen (1989) 00.29,87 - 12-12-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1142 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 33.72 | |
2 | 992 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 33.89 | |
3 | 842 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 34.07 | |
4 | 1140 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 34.53 | |
5 | 1010 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 34.59 | |
6 | 933 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 34.72 | |
7 | 1162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 34.83 | |
8 | 964 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 35.34 | |
9 | 958 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 35.96 | |
10 | 1181 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 36.15 | |
11 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 36.58 | |
12 | 990 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 36.85 | |
13 | 938 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 37.13 | |
14 | 859 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 38.17 | |
15 | 1020 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 38.42 | |
16 | 1004 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 40.26 | |
17 | 1135 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 40.71 | |
18 | 1019 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 41.23 | |
19 | 806 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 41.68 | |
20 | 987 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 42.08 | |
21 | 984 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 42.16 | |
22 | 772 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 42.47 | |
23 | 1109 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 42.71 | |
24 | 1115 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 42.71 | |
25 | 924 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 43.24 | |
26 | 1130 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 43.64 | |
27 | 1155 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 43.79 | |
28 | 796 | Andreasen Freya | 2004 | HASLEV | 0464AY | 25 m | 44.46 | |
29 | 1143 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 45.33 | |
30 | 1057 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 45.43 | |
31 | 1021 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 46.04 | |
32 | 866 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 46.08 | |
33 | 1116 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 46.65 | |
34 | 788 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 47.80 | |
35 | 978 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 48.42 | |
36 | 1064 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 48.87 | |
37 | 993 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | TRITON B | 0576AH | 25 m | 49.61 | |
38 | 991 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 49.71 | |
39 | 1072 | Olavsgaard Smilla Hvid | 2006 | KVIK | 0666AJ | 25 m | 49.82 | |
40 | 857 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 49.87 | |
41 | 972 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 50.27 | |
42 | 1073 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 50.76 | |
43 | 973 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | TRITON B | 0574AK | 25 m | 50.79 | |
44 | 1087 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 50.82 | |
45 | 873 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 51.92 | |
46 | 1059 | Carlberg Anna | 2005 | KVIK | 25 m | 52.27 | ||
47 | 1082 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 52.89 | |
48 | 1153 | Langsager Anna | 2006 | A6 | 0654AK | 25 m | 53.20 | |
49 | 1075 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 53.39 | |
50 | 925 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 53.48 | |
51 | 967 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 53.91 | |
52 | 805 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 53.96 | |
53 | 1123 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 54.07 | |
54 | 1071 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 54.20 | |
55 | 1112 | Asmussen Merle | 2006 | A6 | 0626AL | 25 m | 54.23 | |
56 | 1062 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 54.36 | |
57 | 919 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 54.61 | |
58 | 776 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 55.60 | |
59 | 982 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 55.98 | |
60 | 1078 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 56.30 | |
61 | 1131 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 56.53 | |
62 | 801 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | HASLEV | 0664AH | 25 m | 57.53 | |
63 | 1117 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 57.60 | |
64 | 782 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 58.14 | |
65 | 1113 | Bakbøl Anne-Sofie Griger | 2007 | A6 | 0764AL | 25 m | 58.41 | |
66 | 783 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 58.56 | |
67 | 1068 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:01.22 | |
68 | 1154 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 25 m | 1:01.87 | |
69 | 1159 | Lindhardt Cecilie | 2007 | A6 | 0748AD | 25 m | 1:02.41 | |
70 | 1063 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:02.51 | |
71 | 954 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 1:04.14 | |
72 | 1152 | Kristensen Marcela F. | 2007 | A6 | 0714AA | 25 m | 1:04.37 | |
73 | 1133 | Hansen Mille Frydenlund | 2008 | A6 | 0878AC | 25 m | 1:04.44 | |
74 | 1110 | Antvorskov Line L. | 2007 | A6 | 0734AA | 25 m | 1:05.77 | |
75 | 979 | Persson Ella | 2006 | TRITON B | 0616AP | 25 m | 1:08.12 | |
76 | 1111 | Asmussen Emma | 2007 | A6 | 25 m | 1:09.85 | ||
77 | 957 | Fisker Nellie | 2006 | TRITON B | 0694AQ | 25 m | 1:14.21 | |
78 | 1190 | Aagreen Sabine Søgaard | 2006 | A6 | 0606AQ | 25 m | 1:18.99 | |
79 | 1184 | Thejlman Lina | 2008 | A6 | 0868AC | 25 m | 1:26.21 | |
80 | 1118 | Carelli Julie Nyrup | 2007 | A6 | 0772AF | 25 m | 1:26.96 | |
81 | 1170 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | A6 | 25 m | 1:27.02 | ||
82 | 1127 | Eg Kornelia | 2008 | A6 | 0888AC | 25 m | 1:29.59 | |
83 | 1157 | Larsen Viktoria | 2007 | A6 | 0764AN | 25 m | 1:35.10 | |
84 | 1146 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | A6 | 25 m | 1:44.89 | ||
85 | 1074 | Porst Nadia | 2005 | KVIK | 25 m | |||
86 | 1137 | Jensen Emma | 2008 | A6 | 0806AF | 25 m | ||
87 | 1166 | Olsen Louise | 2008 | A6 | 0816AF | 25 m | ||
88 | 1177 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 | 0894AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Stjernedeal |
A6 Cup Senior: Kristian Outinen (1983) 27.57 2009-05-16 |
Dansk senior: Tobias B. Bjerg (1998) 00.27,09 - 20-12-2015 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 27.52 | |
2 | 962 | Hansen Claus | 1995 | TRITON B | 9593AP | 25 m | 29.64 | |
3 | 1100 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 30.84 | |
4 | 1007 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 31.66 | |
5 | 1150 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 33.43 | |
6 | 830 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 33.63 | |
7 | 836 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 34.01 | |
8 | 1185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 34.28 | |
9 | 835 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 34.54 | |
10 | 998 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 34.84 | |
11 | 851 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 36.19 | |
12 | 1198 | Vestergaard Noel Sander | 2003 | HASLEV | 0345AO | 25 m | 38.87 | |
13 | 831 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 39.91 | |
14 | 1024 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 40.14 | |
15 | 1012 | Persson Mathias | 2001 | TRITON B | 0107AM | 25 m | 40.30 | |
16 | 907 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 41.48 | |
17 | 903 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 42.19 | |
18 | 917 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 42.46 | |
19 | 926 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 43.32 | |
20 | 899 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 44.21 | |
21 | 912 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 45.71 | |
22 | 1160 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 25 m | 45.73 | |
23 | 1090 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 46.75 | |
24 | 1037 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 47.44 | |
25 | 916 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 47.94 | |
26 | 1032 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 48.03 | |
27 | 911 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 49.13 | |
28 | 922 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 49.19 | |
29 | 1066 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 50.16 | |
30 | 895 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 50.35 | |
31 | 909 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 51.06 | |
32 | 1044 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 51.81 | |
33 | 1149 | Kofoed Oliver Risager | 2005 | A6 | 0573AN | 50 m | 52.23 | |
34 | 874 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 52.37 | |
35 | 820 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 53.22 | |
36 | 814 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 53.73 | |
37 | 1168 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 53.83 | |
38 | 822 | Tørngren Thor | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 54.31 | |
39 | 1061 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 54.39 | |
40 | 1132 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 56.50 | |
41 | 1089 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 56.59 | |
42 | 918 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 56.75 | |
43 | 900 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 57.15 | |
44 | 976 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 58.29 | |
45 | 949 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:00.46 | |
46 | 809 | Kongstad Theodor | 2006 | HASLEV | 0613AE | 25 m | 1:00.94 | |
47 | 986 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 1:01.56 | |
48 | 955 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 2:19.88 | |
49 | 787 | Nielsen Victor Kærgaard | 2006 | FR.VÆRK | 0623AM | 25 m | ||
50 | 877 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | ||
51 | 1092 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Julie Leth-Espensen (1992) 2:19.34 2010-05-22 |
Dansk senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 02.07,08 - 18-04-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 963 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:17.44 | |
2 | 1001 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:25.76 | |
3 | 1015 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:28.34 | |
4 | 1171 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:31.52 | |
5 | 1006 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 2:35.35 | |
6 | 947 | Bak Julie | 1997 | TRITON B | 9782AJ | 25 m | 2:36.88 | |
7 | 1144 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:38.49 | |
8 | 855 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:39.71 | |
9 | 1183 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:41.57 | |
10 | 850 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:41.64 | |
11 | 1164 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:44.85 | |
12 | 1026 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:45.57 | |
13 | 950 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 25 m | 2:46.74 | |
14 | 1013 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:49.26 | |
15 | 846 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:50.10 | |
16 | 1031 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:51.99 | |
17 | 810 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 2:52.50 | |
18 | 952 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:52.64 | |
19 | 906 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:52.90 | |
20 | 987 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:53.16 | |
21 | 985 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 2:55.37 | |
22 | 1028 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:58.22 | |
23 | 774 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 2:59.46 | |
24 | 896 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 3:07.04 | |
25 | 777 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 3:17.80 | |
26 | 1156 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:21.73 | |
27 | 870 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:23.69 | |
28 | 1165 | Nilsson Emily Schile | 2005 | A6 | 0542AF | 25 m | 3:24.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Watery |
A6 Cup Senior: Mikkel Wagner (1991) 2:08.09 2009-05-16 |
Dansk senior: Viktor Bromer (1993) 01.54,86 - 14-11-2013 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 970 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:00.66 | |
2 | 1005 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:06.53 | |
3 | 989 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:11.00 | |
4 | 1101 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:11.04 | |
5 | 961 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | TRITON B | 9813AG | 25 m | 2:11.65 | |
6 | 983 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:13.36 | |
7 | 1008 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:14.24 | |
8 | 934 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:15.38 | |
9 | 1014 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:16.94 | |
10 | 878 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:17.36 | |
11 | 931 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:29.40 | |
12 | 966 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:31.55 | |
13 | 803 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 2:31.56 | |
14 | 1084 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:31.94 | |
15 | 1161 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:32.28 | |
16 | 953 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:36.12 | |
17 | 913 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:39.51 | |
18 | 1186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:45.17 | |
19 | 1023 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:45.21 | |
20 | 892 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:47.19 | |
21 | 764 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 2:48.78 | |
22 | 845 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 2:50.55 | |
23 | 917 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:54.73 | |
24 | 798 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:09.53 | |
25 | 1128 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 3:16.07 | |
26 | 974 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 3:22.52 | |
27 | 1091 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 3:46.28 | |
28 | 799 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: A6 1:48.88 2016-05-21 |
Dansk senior: Landsholdet 01.35,48 - 07-12-2014 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1172 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 941 | Triton Kings | 1995 | TRITON B | 25 m | 1:52.79 | ||
3 | 1173 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 996 | Triton Jr Damer 1 | 2000 | TRITON B | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 826 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:56.01 | ||
6 | 883 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:58.20 | ||
7 | 1018 | Piger 1 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 1:59.16 | ||
8 | 945 | Triton Årgang 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:59.50 | ||
9 | 770 | Stålpiger 1 Fr.værk | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 1:59.78 | ||
10 | 827 | Hils Piger 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
11 | 828 | Hils Piger 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:04.01 | ||
12 | 868 | Kalundborg Piger 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 1174 | A6 Piger 3 | 0 | A6 | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 884 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:07.00 | ||
15 | 792 | Haslev Tøser 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 946 | Triton Årgang 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:12.00 | ||
17 | 775 | Stålpiger 2 Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:15.26 | ||
18 | 793 | Haslev Tøser 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:22.00 | ||
19 | 885 | Skjoldmøer 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:28.00 | ||
20 | 794 | Haslev Tøser 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:45.00 | ||
21 | 944 | Triton Talent Piger | 0 | TRITON B | 25 m | 2:50.00 | ||
22 | 886 | Skjoldmøer 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 3:00.00 | ||
23 | 1048 | Frederikssund Piger | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Hansens Flødeis |
A6 Cup Senior: A6 1:39.21 2012-05-19 |
Dansk senior: Landsholdet 01.27,25 - 13-12-2009 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 942 | Triton Queens | 1995 | TRITON B | 25 m | 1:38.79 | ||
2 | 1124 | A6 Drenge 1 | 0 | A6 | 25 m | 1:44.00 | ||
3 | 823 | Hils Drenge 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:44.01 | ||
4 | 887 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:45.00 | ||
5 | 945 | Triton Årgang 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:45.00 | ||
6 | 997 | Triton Jr Herrer 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | 1:48.00 | ||
7 | 824 | Hils Drenge 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:52.01 | ||
8 | 1125 | A6 Drenge 2 | 0 | A6 | 25 m | 1:53.00 | ||
9 | 789 | Haslev Knægte 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
10 | 858 | Kalundborg Drenge 1 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:55.00 | ||
11 | 825 | Hils Drenge 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:56.01 | ||
12 | 888 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:59.00 | ||
13 | 946 | Triton Årgang 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 1126 | A6 Drenge 3 | 0 | A6 | 25 m | 2:05.00 | ||
15 | 790 | Haslev Knægte 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 889 | Vikinger 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:08.00 | ||
17 | 1053 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:10.05 | ||
18 | 767 | Ståldrenge Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 1096 | Værløse Boys | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 890 | Vikinger 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:32.00 | ||
21 | 791 | Haslev Knægte 3 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:35.00 | ||
22 | 943 | Triton Talent Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 2:50.00 | ||
23 | 891 | Vikinger 5 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 3:01.00 | ||
24 | 1035 | Frederikssund Drenge Blå | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
25 | 1036 | Frederikssund Drenge Sort | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 06 maj 2017 |
Licens til A6 | Udskriftstidspunkt | 18:17 |