Startliste for Alm.Brand Bank Aalborg Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:58.91 | |
2 | 347 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:03.66 | |
3 | 43 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:05.12 | |
4 | 163 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:05.54 | |
5 | 15 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 2:05.63 | |
6 | 30 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:07.37 | |
7 | 356 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | HOVEDSTAD | 9488AF | 25 m | 2:08.00 | |
8 | 107 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:08.21 | |
9 | 353 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:08.96 | |
10 | 345 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:09.60 | |
11 | 349 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:10.67 | |
12 | 361 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:11.33 | |
13 | 350 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:12.00 | |
14 | 346 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:12.08 | |
15 | 344 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 2:13.65 | |
16 | 381 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:15.12 | |
17 | 304 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:15.20 | |
18 | 63 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 2:17.46 | |
19 | 74 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:17.83 | |
20 | 242 | Jensen Hannah | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 2:18.03 | |
21 | 274 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:18.05 | |
22 | 296 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:18.41 | |
23 | 201 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:19.14 | |
24 | 3 | Nielsen Anne | 1999 | STIDSHOLT | 9968BC | 25 m | 2:19.63 | |
25 | 200 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:20.15 | |
26 | 211 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:20.65 | |
27 | 256 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:20.68 | |
28 | 264 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 2:20.68 | |
29 | 358 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:21.40 | |
30 | 141 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:21.43 | |
31 | 278 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:21.43 | |
32 | 86 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:21.77 | |
33 | 308 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:21.99 | |
34 | 267 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:22.37 | |
35 | 53 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:22.51 | |
36 | 247 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 2:22.88 | |
37 | 126 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 2:23.10 | |
38 | 153 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:23.72 | |
39 | 272 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 2:24.38 | |
40 | 340 | Aasland Maria Otilie | 1999 | Øvre Eiker | 25 m | 2:25.23 | ||
41 | 279 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:26.15 | |
42 | 342 | Berggren Thale | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 2:26.80 | ||
43 | 250 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 2:27.32 | |
44 | 207 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:27.50 | |
45 | 266 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 2:28.26 | |
46 | 333 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:28.83 | |
47 | 263 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 2:28.94 | |
48 | 157 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:29.87 | |
49 | 240 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 2:31.73 | |
50 | 135 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 2:32.16 | |
51 | 154 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:32.80 | |
52 | 61 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:34.07 | |
53 | 37 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:34.51 | |
54 | 382 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 2:35.85 | |
55 | 29 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 2:36.21 | |
56 | 387 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:38.49 | |
57 | 255 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:39.89 | |
58 | 123 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 2:40.16 | |
59 | 319 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:40.20 | |
60 | 386 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:40.32 | |
61 | 4 | Brogaard Freja | 1999 | STIDSHOLT | 9928BA | 25 m | 2:41.70 | |
62 | 7 | Stærmose Signe | 1999 | STIDSHOLT | 9936AR | 25 m | 2:42.44 | |
63 | 103 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:42.96 | |
64 | 286 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:44.64 | |
65 | 76 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:47.16 | |
66 | 415 | Bratland Marthe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 2:47.97 | ||
67 | 389 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 2:52.73 | |
68 | 171 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 2:54.56 | |
69 | 95 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 2:54.82 | |
70 | 79 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 2:56.89 | |
71 | 169 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 2:57.33 | |
72 | 290 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 2:58.23 | |
73 | 248 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 2:59.52 | |
74 | 36 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 3:01.19 | |
75 | 117 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 3:03.52 | |
76 | 295 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 3:04.62 | |
77 | 60 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 3:07.04 | |
78 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 3:07.74 | |
79 | 219 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:08.61 | |
80 | 234 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 3:10.31 | |
81 | 303 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 25 m | 3:10.55 | |
82 | 292 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:13.03 | |
83 | 332 | Nielsen Emilia | 2003 | NORD | 0354AO | 25 m | 3:14.94 | |
84 | 432 | Steenberg Charlotte Hennum | 2003 | N. Eiker | 25 m | 3:20.38 | ||
85 | 307 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 3:20.46 | |
86 | 320 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:20.78 | |
87 | 168 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 3:24.74 | |
88 | 38 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 3:27.51 | |
89 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:38.64 | |
90 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | ||
91 | 57 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
92 | 120 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | ||
93 | 239 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | ||
94 | 241 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | ||
95 | 243 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 02 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:16 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:48.54 | |
2 | 26 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 1:50.41 | |
3 | 366 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:51.78 | |
4 | 16 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:52.89 | |
5 | 363 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 1:57.11 | |
6 | 368 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 1:57.50 | |
7 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 1:57.75 | |
8 | 311 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:58.43 | |
9 | 127 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 1:59.46 | |
10 | 146 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:00.98 | |
11 | 66 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:01.54 | |
12 | 162 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:03.58 | |
13 | 105 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:04.30 | |
14 | 246 | Jensen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 2:04.84 | |
15 | 365 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 50 m | 2:05.03 | |
16 | 148 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:05.21 | |
17 | 371 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 50 m | 2:05.55 | |
18 | 152 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:06.66 | |
19 | 245 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:07.78 | |
20 | 93 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:08.86 | |
21 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:09.60 | |
22 | 257 | Winther Asger | 1993 | PINGVINEN | 9341AF | 25 m | 2:12.11 | |
23 | 144 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 2:12.12 | |
24 | 173 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:12.90 | |
25 | 270 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:13.28 | |
26 | 411 | Stenberg Andreas Attila | 1999 | Drammen SK | 25 m | 2:14.33 | ||
27 | 111 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:14.99 | |
28 | 268 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 2:15.10 | |
29 | 67 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 2:15.34 | |
30 | 265 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:17.81 | |
31 | 324 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:21.73 | |
32 | 108 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:22.06 | |
33 | 175 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 2:22.27 | |
34 | 302 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 25 m | 2:26.14 | |
35 | 404 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 2:26.48 | |
36 | 398 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 2:27.02 | |
37 | 92 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:28.86 | |
38 | 294 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 2:31.29 | |
39 | 306 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:33.18 | |
40 | 129 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:33.89 | |
41 | 115 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 2:35.15 | |
42 | 373 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 2:35.51 | |
43 | 237 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 2:35.63 | |
44 | 399 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 2:37.27 | |
45 | 31 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 2:39.03 | |
46 | 285 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 2:39.31 | |
47 | 75 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 2:40.12 | |
48 | 212 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:40.77 | |
49 | 213 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:40.81 | |
50 | 408 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 2:42.16 | |
51 | 101 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 2:42.50 | |
52 | 417 | Gulliksen Hans-Christian Moe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 2:44.38 | ||
53 | 109 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:44.67 | |
54 | 206 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:46.89 | |
55 | 325 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:47.27 | |
56 | 6 | Pedersen Rasmus | 2000 | STIDSHOLT | 0065AI | 25 m | 2:47.79 | |
57 | 244 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 2:53.87 | |
58 | 215 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:56.09 | |
59 | 89 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 2:56.34 | |
60 | 202 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 2:59.59 | |
61 | 251 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 3:02.83 | |
62 | 25 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 50 m | 3:04.28 | |
63 | 78 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 0333AL | 25 m | 3:08.50 | |
64 | 69 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 50 m | 3:17.33 | |
65 | 227 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 3:30.23 | |
66 | 58 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | ||
67 | 62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | ||
68 | 100 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | ||
69 | 236 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | ||
70 | 284 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
71 | 326 | Laursen Frederik | 2005 | NORD | 0561AI | 25 m | ||
72 | 337 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | NORD | 0545AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 30.29 | |
2 | 205 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 25 m | 30.33 | |
3 | 2 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | STIDSHOLT | 9942AG | 25 m | 30.46 | |
4 | 349 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 30.83 | |
5 | 233 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 30.89 | |
6 | 113 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 31.01 | |
7 | 310 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 31.39 | |
8 | 161 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 31.55 | |
9 | 340 | Aasland Maria Otilie | 1999 | Øvre Eiker | 25 m | 31.62 | ||
10 | 262 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 31.78 | |
11 | 378 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 31.99 | |
12 | 107 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 32.02 | |
13 | 352 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 32.50 | |
14 | 200 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 32.51 | |
15 | 14 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 32.67 | |
16 | 72 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 32.81 | |
17 | 19 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 32.82 | |
18 | 301 | Thomsen Amalie | 1999 | ST-NEPTUN | 9904AO | 25 m | 32.89 | |
19 | 160 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 33.10 | |
20 | 80 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 33.33 | |
21 | 158 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 33.50 | |
22 | 106 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 50 m | 33.58 | |
23 | 155 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.72 | |
24 | 277 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 33.88 | |
25 | 53 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 33.90 | |
26 | 201 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 33.93 | |
27 | 296 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 33.98 | |
28 | 74 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 34.01 | |
29 | 94 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 34.06 | |
30 | 52 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 50 m | 34.10 | |
31 | 28 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 34.14 | |
32 | 151 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 34.30 | |
33 | 263 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 34.34 | |
34 | 174 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 34.56 | |
35 | 379 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 34.58 | |
36 | 153 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 34.62 | |
37 | 20 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 34.97 | |
38 | 136 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 34.99 | |
39 | 150 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 35.14 | |
40 | 382 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 35.24 | |
41 | 37 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 35.30 | |
42 | 230 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 35.36 | |
43 | 63 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 50 m | 35.49 | |
44 | 3 | Nielsen Anne | 1999 | STIDSHOLT | 9968BC | 25 m | 35.57 | |
45 | 338 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 35.79 | |
46 | 384 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 35.86 | |
47 | 217 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 35.99 | |
48 | 275 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 35.99 | |
49 | 82 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 36.65 | |
50 | 208 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 36.89 | |
51 | 207 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 36.99 | |
52 | 253 | Rosendal Signe | 2000 | PINGVINEN | 0042AN | 25 m | 37.04 | |
53 | 229 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 37.05 | |
54 | 13 | Veile Camilla | 2000 | STIDSHOLT | 0096AQ | 25 m | 37.31 | |
55 | 317 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 37.56 | |
56 | 218 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 37.94 | |
57 | 8 | Østergaard Simone | 2000 | STIDSHOLT | 0032BE | 25 m | 38.67 | |
58 | 156 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 50 m | 38.81 | |
59 | 103 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 38.94 | |
60 | 254 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 50 m | 39.99 | |
61 | 297 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 40.31 | |
62 | 427 | Pettersen Nora Moen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 40.59 | ||
63 | 222 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 40.60 | |
64 | 132 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 40.75 | |
65 | 319 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 40.97 | |
66 | 59 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 41.07 | |
67 | 429 | Stenberg Elisabeth Maria | 2001 | N. Eiker | 25 m | 41.94 | ||
68 | 159 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 41.99 | |
69 | 389 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 42.19 | |
70 | 414 | Boldvik Siri Madelen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 42.44 | ||
71 | 216 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 42.74 | |
72 | 425 | Nguyen Serena Phuong-My | 2002 | N. Eiker | 25 m | 43.08 | ||
73 | 44 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 44.03 | |
74 | 17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 44.20 | |
75 | 420 | Mach Helene | 2002 | N. Eiker | 25 m | 44.77 | ||
76 | 209 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 45.08 | |
77 | 84 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 50 m | 45.61 | |
78 | 54 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 45.87 | |
79 | 413 | Bergeli Stine | 2003 | N. Eiker | 25 m | 46.72 | ||
80 | 318 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | NORD | 0292AS | 25 m | 46.74 | |
81 | 316 | Agesen Sofie Lynglund | 2002 | NORD | 0212AY | 25 m | 47.31 | |
82 | 228 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 47.45 | |
83 | 55 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 47.79 | |
84 | 397 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 48.66 | |
85 | 320 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 48.93 | |
86 | 198 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 25 m | 50.14 | |
87 | 45 | Gjeldstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 51.48 | |
88 | 332 | Nielsen Emilia | 2003 | NORD | 0354AO | 25 m | 51.81 | |
89 | 91 | Nyholm Josefine | 2004 | AALBORG | 0474AQ | 25 m | 52.49 | |
90 | 22 | Boesen Sara R. | 2005 | AALBORG | 0524AL | 25 m | 52.70 | |
91 | 339 | Aaby Louise Bast Berg | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 54.04 | |
92 | 226 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 55.01 | |
93 | 231 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 55.98 | |
94 | 431 | Stærke Petrea Hostrup | 0 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:03.40 | |
95 | 11 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 25.90 | |
2 | 116 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 25.94 | |
3 | 365 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 26.54 | |
4 | 363 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 26.80 | |
5 | 271 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 28.20 | |
6 | 143 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 28.43 | |
7 | 121 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 28.60 | |
8 | 375 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 28.96 | |
9 | 128 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 29.11 | |
10 | 204 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 29.38 | |
11 | 322 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 29.42 | |
12 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 29.66 | |
13 | 73 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 29.87 | |
14 | 405 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 30.03 | |
15 | 176 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 30.27 | |
16 | 83 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 30.30 | |
17 | 47 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 30.36 | |
18 | 149 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 30.36 | |
19 | 66 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 30.43 | |
20 | 276 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 30.80 | |
21 | 273 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 32.17 | |
22 | 328 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 32.77 | |
23 | 293 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 32.93 | |
24 | 309 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 33.26 | |
25 | 283 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 33.65 | |
26 | 9 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | STIDSHOLT | 0033AF | 25 m | 33.75 | |
27 | 214 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 34.13 | |
28 | 220 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 35.42 | |
29 | 237 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 36.60 | |
30 | 129 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 37.28 | |
31 | 412 | Bergeli Fredrik | 2000 | N. Eiker | 25 m | 37.55 | ||
32 | 199 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 37.76 | |
33 | 404 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 38.34 | |
34 | 232 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 38.82 | |
35 | 325 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 39.21 | |
36 | 426 | Nyrud Morgan | 1999 | N. Eiker | 25 m | 41.02 | ||
37 | 430 | Storbakken Håvard | 2001 | N. Eiker | 25 m | 41.34 | ||
38 | 64 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 42.45 | |
39 | 224 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 43.63 | |
40 | 374 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 43.94 | |
41 | 227 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 46.46 | |
42 | 42 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 46.95 | |
43 | 65 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 47.45 | |
44 | 287 | Dalsgaard Kenneth | 2002 | ST-NEPTUN | 0221AS | 25 m | 47.99 | |
45 | 321 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 48.55 | |
46 | 236 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 49.71 | |
47 | 330 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 50.28 | |
48 | 326 | Laursen Frederik | 2005 | NORD | 0561AI | 25 m | 52.61 | |
49 | 210 | Jensen Lauge Markmann | 2004 | ODDER | 0479AK | 25 m | 52.96 | |
50 | 337 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | NORD | 0545AH | 25 m | 56.86 | |
51 | 203 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 57.50 | |
52 | 56 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:02.70 | |
53 | 212 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.56 | |
2 | 345 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 1:11.16 | |
3 | 72 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:11.59 | |
4 | 344 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 1:12.49 | |
5 | 350 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:13.54 | |
6 | 52 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:13.70 | |
7 | 158 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:15.66 | |
8 | 359 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 1:16.00 | |
9 | 341 | Hals Mari | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 1:16.10 | ||
10 | 156 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:16.26 | |
11 | 98 | Pallesen Victoria | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:18.00 | |
12 | 288 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:18.32 | |
13 | 142 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:18.61 | |
14 | 235 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:18.97 | |
15 | 97 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 1:20.03 | |
16 | 360 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 1:20.55 | |
17 | 110 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 1:20.63 | |
18 | 28 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:21.54 | |
19 | 159 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:21.79 | |
20 | 242 | Jensen Hannah | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 1:22.06 | |
21 | 18 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:22.29 | |
22 | 118 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:22.79 | |
23 | 14 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:22.81 | |
24 | 172 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 1:23.16 | |
25 | 5 | Poulsen Kathrin | 2000 | STIDSHOLT | 0072AV | 25 m | 1:23.79 | |
26 | 254 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:23.87 | |
27 | 278 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:23.91 | |
28 | 272 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:24.15 | |
29 | 151 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:24.45 | |
30 | 167 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 1:24.61 | |
31 | 106 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:24.82 | |
32 | 400 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 1:26.06 | |
33 | 13 | Veile Camilla | 2000 | STIDSHOLT | 0096AQ | 25 m | 1:26.09 | |
34 | 256 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:26.52 | |
35 | 424 | Nerland Stine | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:26.60 | ||
36 | 292 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:29.97 | |
37 | 323 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:31.53 | |
38 | 331 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:31.77 | |
39 | 125 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:32.64 | |
40 | 29 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:32.65 | |
41 | 396 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:33.27 | |
42 | 7 | Stærmose Signe | 1999 | STIDSHOLT | 9936AR | 25 m | 1:33.36 | |
43 | 387 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:33.81 | |
44 | 82 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:34.01 | |
45 | 385 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:34.06 | |
46 | 290 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:34.50 | |
47 | 386 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:35.41 | |
48 | 336 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 1:37.62 | |
49 | 316 | Agesen Sofie Lynglund | 2002 | NORD | 0212AY | 25 m | 1:37.71 | |
50 | 123 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:38.69 | |
51 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 50 m | 1:39.20 | |
52 | 166 | Kramer Julie | 2000 | BSK08 | 0018BF | 25 m | 1:39.23 | |
53 | 418 | Halfdansen Lone Østmo | 2002 | N. Eiker | 25 m | 1:39.41 | ||
54 | 425 | Nguyen Serena Phuong-My | 2002 | N. Eiker | 25 m | 1:41.72 | ||
55 | 4 | Brogaard Freja | 1999 | STIDSHOLT | 9928BA | 25 m | 1:41.74 | |
56 | 248 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:43.36 | |
57 | 76 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:43.41 | |
58 | 223 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:44.65 | |
59 | 54 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:45.71 | |
60 | 171 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:46.74 | |
61 | 170 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:48.13 | |
62 | 168 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 50 m | 1:48.62 | |
63 | 38 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:51.24 | |
64 | 295 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 1:52.94 | |
65 | 231 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:53.75 | |
66 | 241 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:54.23 | |
67 | 228 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:54.31 | |
68 | 95 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:54.33 | |
69 | 239 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 50 m | 1:55.44 | |
70 | 234 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:55.46 | |
71 | 122 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:55.99 | |
72 | 243 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:57.49 | |
73 | 225 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 2:06.55 | |
74 | 198 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 25 m | 2:06.74 | |
75 | 99 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 2:08.93 | |
76 | 22 | Boesen Sara R. | 2005 | AALBORG | 0524AL | 25 m | 2:11.38 | |
77 | 36 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | ||
78 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | ||
79 | 45 | Gjeldstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | ||
80 | 91 | Nyholm Josefine | 2004 | AALBORG | 0474AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:01.33 | |
2 | 87 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 50 m | 1:03.12 | |
3 | 364 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 1:03.46 | |
4 | 24 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:04.42 | |
5 | 96 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 1:08.68 | |
6 | 299 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:09.29 | |
7 | 90 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:09.41 | |
8 | 146 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:12.77 | |
9 | 268 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:12.89 | |
10 | 246 | Jensen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:13.20 | |
11 | 245 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:13.48 | |
12 | 276 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:14.73 | |
13 | 334 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 1:15.29 | |
14 | 298 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 1:16.05 | |
15 | 111 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:16.42 | |
16 | 130 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:16.64 | |
17 | 261 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:17.29 | |
18 | 144 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:18.13 | |
19 | 257 | Winther Asger | 1993 | PINGVINEN | 9341AF | 25 m | 1:18.29 | |
20 | 175 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:18.64 | |
21 | 411 | Stenberg Andreas Attila | 1999 | Drammen SK | 25 m | 1:18.79 | ||
22 | 145 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:19.57 | |
23 | 108 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:21.84 | |
24 | 176 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:25.27 | |
25 | 221 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:26.54 | |
26 | 416 | Calli Mikail | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:30.66 | ||
27 | 407 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:31.80 | |
28 | 417 | Gulliksen Hans-Christian Moe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:33.09 | ||
29 | 104 | Pool Sander van Der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:34.66 | |
30 | 134 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:35.01 | |
31 | 399 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | 1:35.28 | |
32 | 403 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:35.33 | |
33 | 81 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:42.34 | |
34 | 215 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:42.52 | |
35 | 102 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:42.87 | |
36 | 75 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:43.05 | |
37 | 244 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:44.07 | |
38 | 388 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:45.66 | |
39 | 100 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:47.32 | |
40 | 321 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:50.68 | |
41 | 71 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 1:51.20 | |
42 | 58 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:58.59 | |
43 | 65 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 2:16.46 | |
44 | 330 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 2:23.17 | |
45 | 203 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 2:39.89 | |
46 | 56 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.25 | |
2 | 205 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 28.56 | |
3 | 360 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 28.80 | |
4 | 346 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 28.86 | |
5 | 2 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | STIDSHOLT | 9942AG | 25 m | 28.88 | |
6 | 30 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 29.33 | |
7 | 113 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 29.46 | |
8 | 43 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 29.70 | |
9 | 19 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 29.77 | |
10 | 341 | Hals Mari | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 29.80 | ||
11 | 233 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 30.14 | |
12 | 310 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 30.16 | |
13 | 378 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 30.37 | |
14 | 126 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 30.80 | |
15 | 274 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 30.88 | |
16 | 161 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 31.02 | |
17 | 304 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 31.29 | |
18 | 262 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 31.40 | |
19 | 275 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 31.49 | |
20 | 5 | Poulsen Kathrin | 2000 | STIDSHOLT | 0072AV | 25 m | 31.63 | |
21 | 20 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 31.94 | |
22 | 97 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 31.95 | |
23 | 242 | Jensen Hannah | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 31.95 | |
24 | 288 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 32.01 | |
25 | 279 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 32.47 | |
26 | 253 | Rosendal Signe | 2000 | PINGVINEN | 0042AN | 25 m | 32.84 | |
27 | 277 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 32.86 | |
28 | 267 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 33.11 | |
29 | 86 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 33.18 | |
30 | 359 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 33.29 | |
31 | 264 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 33.30 | |
32 | 136 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 33.31 | |
33 | 141 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 33.40 | |
34 | 174 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 33.41 | |
35 | 98 | Pallesen Victoria | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 33.54 | |
36 | 427 | Pettersen Nora Moen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 33.58 | ||
37 | 301 | Thomsen Amalie | 1999 | ST-NEPTUN | 9904AO | 50 m | 33.65 | |
38 | 155 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 34.02 | |
39 | 18 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 34.11 | |
40 | 333 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 34.36 | |
41 | 208 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.49 | |
42 | 266 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 34.49 | |
43 | 135 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 34.66 | |
44 | 118 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 34.74 | |
45 | 342 | Berggren Thale | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 34.80 | ||
46 | 424 | Nerland Stine | 2001 | N. Eiker | 25 m | 34.82 | ||
47 | 396 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 35.17 | |
48 | 84 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 50 m | 35.29 | |
49 | 419 | Johansen Linn Helen Langvad | 2001 | N. Eiker | 25 m | 35.72 | ||
50 | 255 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 36.56 | |
51 | 319 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 37.25 | |
52 | 230 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 50 m | 37.32 | |
53 | 61 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 37.56 | |
54 | 401 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 37.65 | |
55 | 150 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 37.75 | |
56 | 157 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 37.79 | |
57 | 335 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 38.09 | |
58 | 429 | Stenberg Elisabeth Maria | 2001 | N. Eiker | 25 m | 38.51 | ||
59 | 338 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 38.86 | |
60 | 222 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 38.95 | |
61 | 154 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 39.29 | |
62 | 132 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 39.56 | |
63 | 169 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 41.24 | |
64 | 122 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 41.38 | |
65 | 336 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 41.67 | |
66 | 415 | Bratland Marthe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 41.70 | ||
67 | 397 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 41.79 | |
68 | 425 | Nguyen Serena Phuong-My | 2002 | N. Eiker | 25 m | 41.86 | ||
69 | 117 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 43.03 | |
70 | 308 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 43.37 | |
71 | 432 | Steenberg Charlotte Hennum | 2003 | N. Eiker | 25 m | 43.77 | ||
72 | 414 | Boldvik Siri Madelen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 43.86 | ||
73 | 418 | Halfdansen Lone Østmo | 2002 | N. Eiker | 25 m | 43.94 | ||
74 | 303 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 25 m | 43.96 | |
75 | 60 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 44.38 | |
76 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 44.46 | |
77 | 420 | Mach Helene | 2002 | N. Eiker | 25 m | 44.58 | ||
78 | 218 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 44.84 | |
79 | 219 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 46.12 | |
80 | 413 | Bergeli Stine | 2003 | N. Eiker | 25 m | 47.50 | ||
81 | 225 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 49.86 | |
82 | 332 | Nielsen Emilia | 2003 | NORD | 0354AO | 25 m | 50.25 | |
83 | 166 | Kramer Julie | 2000 | BSK08 | 0018BF | 25 m | 50.31 | |
84 | 17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 50.34 | |
85 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 50 m | 50.58 | |
86 | 99 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 52.85 | |
87 | 55 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 54.03 | |
88 | 120 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 55.75 | |
89 | 170 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 50 m | 55.77 | |
90 | 307 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 56.21 | |
91 | 339 | Aaby Louise Bast Berg | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 1:09.27 | |
92 | 68 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 25 m | |||
93 | 216 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | ||
94 | 278 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | ||
95 | 297 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 24.45 | |
2 | 26 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 50 m | 25.09 | |
3 | 116 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 50 m | 25.27 | |
4 | 21 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 50 m | 25.87 | |
5 | 271 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 26.37 | |
6 | 87 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 50 m | 26.68 | |
7 | 16 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 50 m | 26.75 | |
8 | 366 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 50 m | 26.75 | |
9 | 143 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 26.77 | |
10 | 127 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 26.95 | |
11 | 375 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 27.32 | |
12 | 311 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 27.39 | |
13 | 85 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 27.50 | |
14 | 162 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 27.55 | |
15 | 121 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 50 m | 27.75 | |
16 | 128 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 27.86 | |
17 | 148 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 28.10 | |
18 | 322 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 28.29 | |
19 | 405 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 28.30 | |
20 | 93 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 28.33 | |
21 | 329 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 28.34 | |
22 | 73 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 28.69 | |
23 | 423 | Nerland Haakon | 2000 | N. Eiker | 25 m | 28.79 | ||
24 | 152 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 29.14 | |
25 | 105 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 29.29 | |
26 | 289 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 29.42 | |
27 | 67 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 29.48 | |
28 | 83 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 29.75 | |
29 | 149 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 29.83 | |
30 | 265 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 30.23 | |
31 | 115 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 30.25 | |
32 | 328 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 50 m | 30.27 | |
33 | 70 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 50 m | 30.28 | |
34 | 300 | Sørensen Jonas | 1995 | ST-NEPTUN | 9505AR | 25 m | 30.30 | |
35 | 9 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | STIDSHOLT | 0033AF | 25 m | 30.31 | |
36 | 204 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 30.35 | |
37 | 283 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 31.16 | |
38 | 47 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 31.69 | |
39 | 298 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 31.89 | |
40 | 293 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 32.51 | |
41 | 398 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 32.58 | |
42 | 412 | Bergeli Fredrik | 2000 | N. Eiker | 25 m | 33.20 | ||
43 | 77 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 33.35 | |
44 | 92 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 33.35 | |
45 | 306 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 33.40 | |
46 | 373 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 33.81 | |
47 | 408 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 33.83 | |
48 | 309 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 33.85 | |
49 | 133 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 50 m | 34.28 | |
50 | 430 | Storbakken Håvard | 2001 | N. Eiker | 25 m | 34.61 | ||
51 | 220 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 34.81 | |
52 | 221 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 35.20 | |
53 | 404 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 35.53 | |
54 | 294 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 35.75 | |
55 | 134 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 36.67 | |
56 | 302 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 25 m | 36.76 | |
57 | 232 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 37.07 | |
58 | 324 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 37.68 | |
59 | 416 | Calli Mikail | 2001 | N. Eiker | 25 m | 37.76 | ||
60 | 287 | Dalsgaard Kenneth | 2002 | ST-NEPTUN | 0221AS | 25 m | 37.92 | |
61 | 199 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 38.21 | |
62 | 101 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 38.39 | |
63 | 109 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 38.56 | |
64 | 202 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 39.49 | |
65 | 407 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 39.50 | |
66 | 213 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 39.74 | |
67 | 374 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 40.21 | |
68 | 25 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 41.14 | |
69 | 89 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 41.75 | |
70 | 206 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 42.67 | |
71 | 64 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 44.14 | |
72 | 78 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 0333AL | 25 m | 45.01 | |
73 | 62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 45.19 | |
74 | 104 | Pool Sander van Der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 46.72 | |
75 | 224 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 48.25 | |
76 | 388 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 50 m | 50.17 | |
77 | 71 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | ||
78 | 284 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
79 | 299 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:50.55 | |
2 | 163 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 4:58.48 | |
3 | 15 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 5:06.94 | |
4 | 353 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 5:15.04 | |
5 | 361 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 5:16.02 | |
6 | 80 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 5:17.42 | |
7 | 358 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 5:19.68 | |
8 | 110 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 5:20.67 | |
9 | 114 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 5:23.53 | |
10 | 381 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:25.14 | |
11 | 352 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 5:25.73 | |
12 | 160 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 5:31.96 | |
13 | 323 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:47.71 | |
14 | 172 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 5:55.00 | |
15 | 112 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 5:55.32 | |
16 | 217 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | ||
17 | 317 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:31.64 | |
2 | 371 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 4:41.88 | |
3 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 4:43.69 | |
4 | 368 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 4:46.26 | |
5 | 96 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 4:49.84 | |
6 | 90 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 4:52.53 | |
7 | 364 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 4:59.75 | |
8 | 24 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 50 m | 5:10.73 | |
9 | 77 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 5:25.37 | |
10 | 130 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 50 m | 5:26.76 | |
11 | 42 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 5:27.28 | |
12 | 124 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 5:27.75 | |
13 | 23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 5:29.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:10.37 | |
2 | 43 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 4:20.48 | |
3 | 119 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 4:21.06 | |
4 | 30 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 4:30.12 | |
5 | 361 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:31.39 | |
6 | 356 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | HOVEDSTAD | 9488AF | 25 m | 4:32.00 | |
7 | 113 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 4:35.06 | |
8 | 353 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 4:36.45 | |
9 | 80 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 4:39.06 | |
10 | 107 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 4:40.15 | |
11 | 358 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 4:44.00 | |
12 | 349 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 4:45.83 | |
13 | 381 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 4:50.51 | |
14 | 296 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 4:55.97 | |
15 | 278 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 4:57.44 | |
16 | 288 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 4:57.61 | |
17 | 247 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 4:57.76 | |
18 | 256 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 4:57.93 | |
19 | 274 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 4:59.65 | |
20 | 211 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 4:59.78 | |
21 | 86 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 5:01.05 | |
22 | 342 | Berggren Thale | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 5:01.20 | ||
23 | 153 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 5:02.21 | |
24 | 28 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 5:03.69 | |
25 | 323 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:04.89 | |
26 | 250 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 5:08.22 | |
27 | 406 | Nielsen Anne T. | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 5:09.36 | |
28 | 424 | Nerland Stine | 2001 | N. Eiker | 25 m | 5:17.94 | ||
29 | 157 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 5:18.51 | |
30 | 240 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 5:31.36 | |
31 | 179 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 5:46.16 | |
32 | 387 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 5:53.13 | |
33 | 384 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 5:56.22 | |
34 | 187 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 5:57.92 | |
35 | 318 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | NORD | 0292AS | 25 m | 6:07.94 | |
36 | 255 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 6:09.94 | |
37 | 432 | Steenberg Charlotte Hennum | 2003 | N. Eiker | 25 m | 6:48.54 | ||
38 | 171 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 6:50.00 | |
39 | 279 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | ||
40 | 320 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 3:48.64 | |
2 | 366 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 3:57.13 | |
3 | 26 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 3:59.74 | |
4 | 121 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 50 m | 4:05.82 | |
5 | 368 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 4:06.26 | |
6 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 4:08.73 | |
7 | 146 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 4:18.42 | |
8 | 148 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 4:25.64 | |
9 | 90 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 4:25.80 | |
10 | 23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:37.02 | |
11 | 149 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 4:38.40 | |
12 | 77 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 4:39.44 | |
13 | 265 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 4:45.64 | |
14 | 411 | Stenberg Andreas Attila | 1999 | Drammen SK | 25 m | 4:46.69 | ||
15 | 268 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 4:47.40 | |
16 | 73 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 4:47.60 | |
17 | 152 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 50 m | 4:49.15 | |
18 | 270 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 50 m | 4:56.20 | |
19 | 426 | Nyrud Morgan | 1999 | N. Eiker | 25 m | 5:16.73 | ||
20 | 237 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 5:20.23 | |
21 | 294 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 5:22.18 | |
22 | 6 | Pedersen Rasmus | 2000 | STIDSHOLT | 0065AI | 25 m | 5:54.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 13, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:04.82 | |
2 | 360 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 1:05.79 | |
3 | 205 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 25 m | 1:05.94 | |
4 | 72 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:06.82 | |
5 | 15 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:07.68 | |
6 | 346 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:07.79 | |
7 | 19 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:08.66 | |
8 | 233 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:10.11 | |
9 | 2 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | STIDSHOLT | 9942AG | 25 m | 1:10.12 | |
10 | 161 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:11.00 | |
11 | 20 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:11.04 | |
12 | 200 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:11.05 | |
13 | 106 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:11.35 | |
14 | 242 | Jensen Hannah | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 1:11.60 | |
15 | 158 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:11.91 | |
16 | 142 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:12.50 | |
17 | 14 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:12.80 | |
18 | 160 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:12.82 | |
19 | 304 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:12.84 | |
20 | 402 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:12.90 | |
21 | 277 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:13.03 | |
22 | 94 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:13.15 | |
23 | 74 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:13.16 | |
24 | 151 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:13.20 | |
25 | 267 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:13.33 | |
26 | 114 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:13.39 | |
27 | 155 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:13.67 | |
28 | 18 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:14.19 | |
29 | 5 | Poulsen Kathrin | 2000 | STIDSHOLT | 0072AV | 25 m | 1:14.46 | |
30 | 341 | Hals Mari | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 1:14.50 | ||
31 | 141 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:15.06 | |
32 | 379 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:15.28 | |
33 | 126 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:15.37 | |
34 | 156 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:15.55 | |
35 | 3 | Nielsen Anne | 1999 | STIDSHOLT | 9968BC | 25 m | 1:16.09 | |
36 | 53 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:16.21 | |
37 | 247 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:16.34 | |
38 | 118 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:16.45 | |
39 | 253 | Rosendal Signe | 2000 | PINGVINEN | 0042AN | 25 m | 1:16.77 | |
40 | 406 | Nielsen Anne T. | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 1:16.78 | |
41 | 352 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:16.89 | |
42 | 275 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:16.93 | |
43 | 263 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:17.51 | |
44 | 98 | Pallesen Victoria | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:17.89 | |
45 | 235 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:17.91 | |
46 | 159 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:18.07 | |
47 | 167 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 1:18.57 | |
48 | 333 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:18.94 | |
49 | 13 | Veile Camilla | 2000 | STIDSHOLT | 0096AQ | 25 m | 1:19.66 | |
50 | 112 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:19.71 | |
51 | 240 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 1:19.87 | |
52 | 230 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:19.93 | |
53 | 382 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:19.94 | |
54 | 174 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:21.11 | |
55 | 427 | Pettersen Nora Moen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:21.13 | ||
56 | 331 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:21.88 | |
57 | 308 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:22.98 | |
58 | 82 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:23.03 | |
59 | 338 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:23.30 | |
60 | 150 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:23.38 | |
61 | 336 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 1:23.97 | |
62 | 186 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:24.11 | |
63 | 59 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:24.45 | |
64 | 419 | Johansen Linn Helen Langvad | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:24.83 | ||
65 | 4 | Brogaard Freja | 1999 | STIDSHOLT | 9928BA | 25 m | 1:24.92 | |
66 | 222 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:25.79 | |
67 | 76 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:25.95 | |
68 | 385 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:26.17 | |
69 | 123 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:26.42 | |
70 | 396 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:26.67 | |
71 | 125 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:26.72 | |
72 | 103 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:26.91 | |
73 | 290 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:27.45 | |
74 | 223 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:27.66 | |
75 | 95 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:27.84 | |
76 | 401 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 1:28.25 | |
77 | 229 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:28.34 | |
78 | 169 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 1:28.74 | |
79 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 25 m | 1:29.30 | |
80 | 415 | Bratland Marthe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:29.34 | ||
81 | 384 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:29.45 | |
82 | 189 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:29.63 | |
83 | 319 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:29.69 | |
84 | 122 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:29.93 | |
85 | 286 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:29.93 | |
86 | 187 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:30.06 | |
87 | 248 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:30.44 | |
88 | 44 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:30.87 | |
89 | 181 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 1:31.68 | ||
90 | 216 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:32.51 | |
91 | 36 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:32.91 | |
92 | 79 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:33.20 | |
93 | 389 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:33.88 | |
94 | 425 | Nguyen Serena Phuong-My | 2002 | N. Eiker | 25 m | 1:33.96 | ||
95 | 183 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 1:33.98 | ||
96 | 117 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:34.29 | |
97 | 335 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 1:34.57 | |
98 | 171 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:35.69 | |
99 | 60 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:36.64 | |
100 | 414 | Boldvik Siri Madelen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:36.66 | ||
101 | 38 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:37.60 | |
102 | 413 | Bergeli Stine | 2003 | N. Eiker | 25 m | 1:37.60 | ||
103 | 219 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:37.61 | |
104 | 234 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:38.16 | |
105 | 295 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:39.28 | |
106 | 397 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:40.32 | |
107 | 166 | Kramer Julie | 2000 | BSK08 | 0018BF | 25 m | 1:40.49 | |
108 | 327 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:40.69 | |
109 | 209 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 1:41.06 | |
110 | 17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:41.43 | |
111 | 54 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:42.18 | |
112 | 57 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 25 m | 1:42.26 | ||
113 | 228 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:42.86 | |
114 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:44.49 | |
115 | 241 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:45.82 | |
116 | 120 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 1:47.97 | |
117 | 168 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:48.18 | |
118 | 225 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:48.22 | |
119 | 99 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 1:49.61 | |
120 | 55 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:50.35 | |
121 | 243 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:51.24 | |
122 | 170 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:51.60 | |
123 | 332 | Nielsen Emilia | 2003 | NORD | 0354AO | 25 m | 1:53.29 | |
124 | 198 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 25 m | 1:57.51 | |
125 | 390 | Jensen Astrid | 2005 | SMUT | 0566AO | 25 m | 2:04.29 | |
126 | 339 | Aaby Louise Bast Berg | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 2:10.86 | |
127 | 226 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 2:11.57 | |
128 | 431 | Stærke Petrea Hostrup | 0 | GSK | 0664AD | 25 m | 2:11.68 | |
129 | 393 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 25 m | 2:17.35 | ||
130 | 392 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 25 m | 2:20.00 | ||
131 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | ||
132 | 68 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 25 m | |||
133 | 91 | Nyholm Josefine | 2004 | AALBORG | 0474AQ | 25 m | ||
134 | 239 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | ||
135 | 278 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | ||
136 | 429 | Stenberg Elisabeth Maria | 2001 | N. Eiker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 14, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 57.81 | |
2 | 143 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:00.89 | |
3 | 16 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:00.96 | |
4 | 24 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:01.00 | |
5 | 299 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:01.39 | |
6 | 85 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:01.70 | |
7 | 363 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 1:01.88 | |
8 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:02.12 | |
9 | 311 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:02.16 | |
10 | 365 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 1:02.32 | |
11 | 96 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:02.36 | |
12 | 105 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:04.14 | |
13 | 147 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:04.20 | |
14 | 405 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:04.30 | |
15 | 257 | Winther Asger | 1993 | PINGVINEN | 9341AF | 25 m | 1:04.31 | |
16 | 364 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 1:04.52 | |
17 | 128 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 1:05.04 | |
18 | 66 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:05.21 | |
19 | 246 | Jensen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:05.22 | |
20 | 148 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:05.83 | |
21 | 271 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:05.89 | |
22 | 124 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:06.42 | |
23 | 328 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:06.83 | |
24 | 289 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:07.95 | |
25 | 47 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:07.99 | |
26 | 245 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 1:08.31 | |
27 | 93 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:08.34 | |
28 | 42 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:08.40 | |
29 | 70 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 1:08.40 | |
30 | 111 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:08.40 | |
31 | 334 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 1:08.67 | |
32 | 276 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:08.92 | |
33 | 329 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:09.00 | |
34 | 67 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:09.03 | |
35 | 162 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:09.36 | |
36 | 108 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:10.96 | |
37 | 273 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:11.56 | |
38 | 144 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:12.22 | |
39 | 175 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:12.30 | |
40 | 130 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:12.34 | |
41 | 214 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:12.37 | |
42 | 188 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:13.03 | |
43 | 173 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:13.06 | |
44 | 293 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 1:13.42 | |
45 | 180 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:13.65 | ||
46 | 77 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:13.81 | |
47 | 115 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 1:13.98 | |
48 | 92 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:14.80 | |
49 | 221 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:15.79 | |
50 | 409 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 1:15.92 | |
51 | 261 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:15.93 | |
52 | 300 | Sørensen Jonas | 1995 | ST-NEPTUN | 9505AR | 25 m | 1:16.51 | |
53 | 373 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:17.82 | |
54 | 322 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 1:17.91 | |
55 | 423 | Nerland Haakon | 2000 | N. Eiker | 25 m | 1:18.60 | ||
56 | 145 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:19.00 | |
57 | 404 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:19.17 | |
58 | 134 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:19.19 | |
59 | 302 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 25 m | 1:20.17 | |
60 | 31 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:20.35 | |
61 | 75 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:20.49 | |
62 | 129 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:20.53 | |
63 | 133 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:21.23 | |
64 | 306 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:21.75 | |
65 | 199 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:22.00 | |
66 | 182 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 1:24.24 | ||
67 | 407 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:24.29 | |
68 | 25 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:24.52 | |
69 | 101 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:24.58 | |
70 | 6 | Pedersen Rasmus | 2000 | STIDSHOLT | 0065AI | 25 m | 1:27.19 | |
71 | 212 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:27.24 | |
72 | 403 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:28.69 | |
73 | 104 | Pool Sander van Der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:29.55 | |
74 | 206 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:31.08 | |
75 | 64 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:31.54 | |
76 | 244 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:31.95 | |
77 | 251 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:33.03 | |
78 | 224 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:33.31 | |
79 | 102 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:34.14 | |
80 | 89 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 1:35.02 | |
81 | 78 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 0333AL | 25 m | 1:37.17 | |
82 | 215 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:37.70 | |
83 | 62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:38.10 | |
84 | 325 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:38.22 | |
85 | 71 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:38.82 | |
86 | 100 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:42.43 | |
87 | 69 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:49.58 | |
88 | 210 | Jensen Lauge Markmann | 2004 | ODDER | 0479AK | 25 m | 1:58.17 | |
89 | 330 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:59.17 | |
90 | 56 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 2:03.73 | |
91 | 249 | Olsen Malthe Stahl | 2004 | PINGVINEN | 0493AK | 25 m | 2:05.38 | |
92 | 232 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | ||
93 | 236 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | ||
94 | 285 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | ||
95 | 337 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | NORD | 0545AH | 25 m | ||
96 | 412 | Bergeli Fredrik | 2000 | N. Eiker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 25.91 | |
2 | 345 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 27.14 | |
3 | 119 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.45 | |
4 | 344 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 50 m | 27.72 | |
5 | 72 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 27.79 | |
6 | 350 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 27.82 | |
7 | 43 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 27.91 | |
8 | 2 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | STIDSHOLT | 9942AG | 25 m | 28.02 | |
9 | 262 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 28.03 | |
10 | 163 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 28.08 | |
11 | 346 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.28 | |
12 | 256 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 28.71 | |
13 | 112 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 28.79 | |
14 | 20 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 28.80 | |
15 | 340 | Aasland Maria Otilie | 1999 | Øvre Eiker | 25 m | 28.80 | ||
16 | 341 | Hals Mari | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 28.80 | ||
17 | 86 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 29.19 | |
18 | 201 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 29.21 | |
19 | 310 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 29.22 | |
20 | 3 | Nielsen Anne | 1999 | STIDSHOLT | 9968BC | 25 m | 29.26 | |
21 | 5 | Poulsen Kathrin | 2000 | STIDSHOLT | 0072AV | 25 m | 29.30 | |
22 | 110 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 29.37 | |
23 | 304 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 29.40 | |
24 | 63 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 50 m | 29.81 | |
25 | 84 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 29.82 | |
26 | 218 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 29.89 | |
27 | 264 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 29.91 | |
28 | 28 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 29.99 | |
29 | 211 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 30.10 | |
30 | 235 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 30.16 | |
31 | 207 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 30.19 | |
32 | 406 | Nielsen Anne T. | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 30.21 | |
33 | 272 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 30.39 | |
34 | 301 | Thomsen Amalie | 1999 | ST-NEPTUN | 9904AO | 25 m | 30.44 | |
35 | 135 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 30.52 | |
36 | 424 | Nerland Stine | 2001 | N. Eiker | 25 m | 30.74 | ||
37 | 400 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 30.78 | |
38 | 274 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 31.11 | |
39 | 179 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 31.17 | |
40 | 37 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 31.22 | |
41 | 97 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 31.42 | |
42 | 331 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 50 m | 31.42 | |
43 | 382 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 31.46 | |
44 | 156 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 31.77 | |
45 | 61 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 31.78 | |
46 | 342 | Berggren Thale | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 31.80 | ||
47 | 13 | Veile Camilla | 2000 | STIDSHOLT | 0096AQ | 25 m | 31.83 | |
48 | 29 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 31.90 | |
49 | 266 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 32.17 | |
50 | 338 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 32.20 | |
51 | 217 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 32.44 | |
52 | 208 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 32.52 | |
53 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 50 m | 32.59 | |
54 | 7 | Stærmose Signe | 1999 | STIDSHOLT | 9936AR | 25 m | 32.73 | |
55 | 8 | Østergaard Simone | 2000 | STIDSHOLT | 0032BE | 25 m | 32.73 | |
56 | 336 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 32.76 | |
57 | 385 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 32.76 | |
58 | 297 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 32.78 | |
59 | 427 | Pettersen Nora Moen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 32.85 | ||
60 | 103 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 32.94 | |
61 | 186 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 32.94 | |
62 | 59 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 33.14 | |
63 | 386 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 33.33 | |
64 | 401 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 33.37 | |
65 | 384 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 50 m | 33.39 | |
66 | 290 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 33.44 | |
67 | 76 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 33.45 | |
68 | 185 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 33.56 | |
69 | 154 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 33.68 | |
70 | 222 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 33.70 | |
71 | 157 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 34.30 | |
72 | 223 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.34 | |
73 | 234 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 34.52 | |
74 | 229 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 34.72 | |
75 | 286 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 34.76 | |
76 | 125 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 34.90 | |
77 | 389 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 35.02 | |
78 | 36 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 35.11 | |
79 | 335 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 35.38 | |
80 | 183 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 35.66 | ||
81 | 303 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 25 m | 36.17 | |
82 | 292 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 36.41 | |
83 | 189 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 36.61 | |
84 | 418 | Halfdansen Lone Østmo | 2002 | N. Eiker | 25 m | 36.78 | ||
85 | 327 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 37.11 | |
86 | 181 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 37.14 | ||
87 | 44 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 37.16 | |
88 | 425 | Nguyen Serena Phuong-My | 2002 | N. Eiker | 25 m | 37.24 | ||
89 | 413 | Bergeli Stine | 2003 | N. Eiker | 25 m | 37.66 | ||
90 | 99 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 37.94 | |
91 | 117 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 38.02 | |
92 | 219 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 38.13 | |
93 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 38.32 | |
94 | 295 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 38.34 | |
95 | 316 | Agesen Sofie Lynglund | 2002 | NORD | 0212AY | 25 m | 38.52 | |
96 | 38 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 38.97 | |
97 | 17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 39.02 | |
98 | 307 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 39.04 | |
99 | 209 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 39.24 | |
100 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 39.27 | |
101 | 420 | Mach Helene | 2002 | N. Eiker | 25 m | 39.70 | ||
102 | 120 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 39.83 | |
103 | 410 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 40.09 | |
104 | 225 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 40.61 | |
105 | 332 | Nielsen Emilia | 2003 | NORD | 0354AO | 25 m | 40.74 | |
106 | 10 | Pontoppidan Thea | 1999 | STIDSHOLT | 9918BD | 25 m | 41.41 | |
107 | 22 | Boesen Sara R. | 2005 | AALBORG | 0524AL | 25 m | 41.88 | |
108 | 170 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 42.23 | |
109 | 231 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 42.29 | |
110 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 43.08 | |
111 | 12 | Mangelsen Amanda Liv | 1999 | STIDSHOLT | 9952BD | 25 m | 43.24 | |
112 | 68 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 25 m | 43.25 | ||
113 | 91 | Nyholm Josefine | 2004 | AALBORG | 0474AQ | 25 m | 43.41 | |
114 | 55 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 44.02 | |
115 | 45 | Gjeldstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 44.36 | |
116 | 390 | Jensen Astrid | 2005 | SMUT | 0566AO | 25 m | 44.89 | |
117 | 393 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 25 m | 45.87 | ||
118 | 431 | Stærke Petrea Hostrup | 0 | GSK | 0664AD | 25 m | 47.08 | |
119 | 392 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 25 m | 49.99 | ||
120 | 226 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 51.71 | |
121 | 391 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 25 m | 55.09 | ||
122 | 11 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | |||
123 | 269 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 23.14 | |
2 | 46 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 23.61 | |
3 | 366 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 24.35 | |
4 | 299 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 24.58 | |
5 | 128 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 25.07 | |
6 | 83 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 25.10 | |
7 | 127 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 25.27 | |
8 | 24 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 25.47 | |
9 | 143 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 25.65 | |
10 | 368 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 25.71 | |
11 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 25.76 | |
12 | 121 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 25.96 | |
13 | 245 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 26.21 | |
14 | 66 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 50 m | 26.28 | |
15 | 273 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 26.37 | |
16 | 204 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 26.44 | |
17 | 147 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 26.65 | |
18 | 423 | Nerland Haakon | 2000 | N. Eiker | 25 m | 26.83 | ||
19 | 124 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 26.84 | |
20 | 148 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 26.99 | |
21 | 105 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 50 m | 27.04 | |
22 | 283 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 27.11 | |
23 | 42 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 27.13 | |
24 | 67 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 27.26 | |
25 | 70 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 27.32 | |
26 | 149 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.39 | |
27 | 188 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 27.43 | |
28 | 9 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | STIDSHOLT | 0033AF | 25 m | 27.50 | |
29 | 176 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 27.66 | |
30 | 411 | Stenberg Andreas Attila | 1999 | Drammen SK | 25 m | 27.69 | ||
31 | 214 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 27.86 | |
32 | 115 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 27.87 | |
33 | 270 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 27.88 | |
34 | 23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 28.00 | |
35 | 298 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 50 m | 28.45 | |
36 | 77 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 28.72 | |
37 | 324 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 28.95 | |
38 | 430 | Storbakken Håvard | 2001 | N. Eiker | 25 m | 29.00 | ||
39 | 294 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 29.18 | |
40 | 184 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 29.60 | ||
41 | 412 | Bergeli Fredrik | 2000 | N. Eiker | 25 m | 29.64 | ||
42 | 237 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 29.81 | |
43 | 309 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 29.82 | |
44 | 180 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 29.92 | ||
45 | 220 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 29.99 | |
46 | 409 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 30.10 | |
47 | 133 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 30.29 | |
48 | 428 | Sekhon Angad Adrew Singh | 1999 | N. Eiker | 25 m | 30.29 | ||
49 | 373 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 30.41 | |
50 | 404 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 30.56 | |
51 | 232 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 31.30 | |
52 | 101 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 31.53 | |
53 | 199 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 31.54 | |
54 | 6 | Pedersen Rasmus | 2000 | STIDSHOLT | 0065AI | 25 m | 31.61 | |
55 | 31 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 31.65 | |
56 | 426 | Nyrud Morgan | 1999 | N. Eiker | 25 m | 31.76 | ||
57 | 325 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 31.79 | |
58 | 417 | Gulliksen Hans-Christian Moe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 31.92 | ||
59 | 416 | Calli Mikail | 2001 | N. Eiker | 25 m | 32.07 | ||
60 | 285 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 32.42 | |
61 | 408 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 32.51 | |
62 | 287 | Dalsgaard Kenneth | 2002 | ST-NEPTUN | 0221AS | 25 m | 32.65 | |
63 | 213 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 32.80 | |
64 | 206 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 33.59 | |
65 | 202 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 34.20 | |
66 | 224 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 34.41 | |
67 | 58 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 34.58 | |
68 | 212 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 34.76 | |
69 | 89 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 35.47 | |
70 | 64 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 35.91 | |
71 | 78 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 0333AL | 25 m | 36.11 | |
72 | 71 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 37.45 | |
73 | 227 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 37.76 | |
74 | 102 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 37.80 | |
75 | 62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 38.98 | |
76 | 69 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 39.29 | |
77 | 100 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 39.59 | |
78 | 65 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 40.21 | |
79 | 330 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 40.65 | |
80 | 321 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 40.86 | |
81 | 56 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 41.02 | |
82 | 249 | Olsen Malthe Stahl | 2004 | PINGVINEN | 0493AK | 25 m | 41.60 | |
83 | 337 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | NORD | 0545AH | 25 m | 44.47 | |
84 | 326 | Laursen Frederik | 2005 | NORD | 0561AI | 25 m | 47.46 | |
85 | 203 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 48.36 | |
86 | 210 | Jensen Lauge Markmann | 2004 | ODDER | 0479AK | 25 m | ||
87 | 284 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:33.02 | |
2 | 345 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 2:36.19 | |
3 | 344 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 2:36.46 | |
4 | 350 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:37.43 | |
5 | 158 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:39.59 | |
6 | 27 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:41.55 | |
7 | 19 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:42.50 | |
8 | 288 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:46.27 | |
9 | 142 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:47.14 | |
10 | 359 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 2:50.40 | |
11 | 242 | Jensen Hannah | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 2:51.15 | |
12 | 98 | Pallesen Victoria | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:51.17 | |
13 | 159 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:51.98 | |
14 | 97 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 2:53.91 | |
15 | 267 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:54.51 | |
16 | 172 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 2:55.49 | |
17 | 94 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:56.21 | |
18 | 402 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 2:56.84 | |
19 | 118 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 2:57.03 | |
20 | 18 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:58.27 | |
21 | 381 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:59.85 | |
22 | 167 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 3:00.32 | |
23 | 424 | Nerland Stine | 2001 | N. Eiker | 25 m | 3:03.42 | ||
24 | 254 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 3:04.84 | |
25 | 400 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 3:06.99 | |
26 | 189 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 3:13.80 | |
27 | 386 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 3:22.37 | |
28 | 385 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 3:24.50 | |
29 | 7 | Stærmose Signe | 1999 | STIDSHOLT | 9936AR | 25 m | 3:26.54 | |
30 | 166 | Kramer Julie | 2000 | BSK08 | 0018BF | 25 m | 3:37.27 | |
31 | 248 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 3:41.64 | |
32 | 171 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 3:41.73 | |
33 | 396 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 3:42.17 | |
34 | 432 | Steenberg Charlotte Hennum | 2003 | N. Eiker | 25 m | 3:46.04 | ||
35 | 168 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 3:50.67 | |
36 | 316 | Agesen Sofie Lynglund | 2002 | NORD | 0212AY | 25 m | 3:51.01 | |
37 | 410 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 3:59.15 | |
38 | 54 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | ||
39 | 57 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
40 | 185 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | ||
41 | 231 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 2:12.67 | |
2 | 364 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 2:15.71 | |
3 | 85 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.69 | |
4 | 96 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 2:28.11 | |
5 | 26 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 2:35.00 | |
6 | 146 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:36.72 | |
7 | 334 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 2:41.45 | |
8 | 268 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 2:42.54 | |
9 | 130 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:47.46 | |
10 | 298 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:48.23 | |
11 | 173 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:50.93 | |
12 | 145 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:55.80 | |
13 | 409 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 2:57.74 | |
14 | 221 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 3:05.83 | |
15 | 144 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 3:15.23 | |
16 | 177 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 3:16.44 | |
17 | 416 | Calli Mikail | 2001 | N. Eiker | 25 m | 3:17.48 | ||
18 | 407 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 3:19.07 | |
19 | 403 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 3:28.11 | |
20 | 134 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 50 m | 3:29.45 | |
21 | 215 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 3:40.25 | |
22 | 81 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | ||
23 | 326 | Laursen Frederik | 2005 | NORD | 0561AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:05.52 | |
2 | 233 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:06.10 | |
3 | 2 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | STIDSHOLT | 9942AG | 25 m | 1:06.12 | |
4 | 310 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:07.26 | |
5 | 161 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:07.45 | |
6 | 106 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:07.46 | |
7 | 378 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:08.13 | |
8 | 200 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:08.67 | |
9 | 352 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:08.67 | |
10 | 14 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:09.18 | |
11 | 15 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:09.31 | |
12 | 340 | Aasland Maria Otilie | 1999 | Øvre Eiker | 25 m | 1:09.34 | ||
13 | 74 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:09.89 | |
14 | 160 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:10.83 | |
15 | 107 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:10.87 | |
16 | 262 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:11.08 | |
17 | 113 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 1:11.14 | |
18 | 155 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:11.25 | |
19 | 358 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:11.59 | |
20 | 80 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:11.65 | |
21 | 296 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 1:11.72 | |
22 | 279 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:12.30 | |
23 | 263 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:12.37 | |
24 | 153 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.42 | |
25 | 379 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:12.49 | |
26 | 53 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 1:12.69 | |
27 | 110 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:12.96 | |
28 | 37 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:13.06 | |
29 | 235 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:13.15 | |
30 | 277 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:13.84 | |
31 | 63 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:13.95 | |
32 | 201 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:14.79 | |
33 | 3 | Nielsen Anne | 1999 | STIDSHOLT | 9968BC | 25 m | 1:15.03 | |
34 | 301 | Thomsen Amalie | 1999 | ST-NEPTUN | 9904AO | 50 m | 1:15.16 | |
35 | 211 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 1:15.33 | |
36 | 136 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:15.45 | |
37 | 150 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:15.50 | |
38 | 230 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:15.50 | |
39 | 218 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:15.70 | |
40 | 156 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:15.84 | |
41 | 126 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 1:16.34 | |
42 | 154 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:16.46 | |
43 | 174 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:16.55 | |
44 | 142 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:16.65 | |
45 | 240 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 1:17.02 | |
46 | 247 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:17.10 | |
47 | 338 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:17.82 | |
48 | 387 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:18.24 | |
49 | 253 | Rosendal Signe | 2000 | PINGVINEN | 0042AN | 25 m | 1:19.49 | |
50 | 207 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:19.95 | |
51 | 217 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:19.95 | |
52 | 384 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:19.96 | |
53 | 208 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:20.32 | |
54 | 308 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:21.09 | |
55 | 275 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 1:21.10 | |
56 | 229 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:21.18 | |
57 | 359 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 50 m | 1:21.19 | |
58 | 254 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:21.28 | |
59 | 29 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:21.66 | |
60 | 59 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:23.17 | |
61 | 427 | Pettersen Nora Moen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:23.54 | ||
62 | 82 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:23.76 | |
63 | 151 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 50 m | 1:24.34 | |
64 | 255 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:24.59 | |
65 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 25 m | 1:24.62 | |
66 | 122 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:24.90 | |
67 | 8 | Østergaard Simone | 2000 | STIDSHOLT | 0032BE | 25 m | 1:25.03 | |
68 | 84 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:25.10 | |
69 | 76 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:25.13 | |
70 | 132 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 1:25.35 | |
71 | 286 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:26.71 | |
72 | 397 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:26.97 | |
73 | 290 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:27.15 | |
74 | 79 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:27.31 | |
75 | 95 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:28.09 | |
76 | 419 | Johansen Linn Helen Langvad | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:28.31 | ||
77 | 303 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 25 m | 1:28.69 | |
78 | 415 | Bratland Marthe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:29.28 | ||
79 | 414 | Boldvik Siri Madelen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:31.04 | ||
80 | 418 | Halfdansen Lone Østmo | 2002 | N. Eiker | 25 m | 1:31.20 | ||
81 | 216 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:31.23 | |
82 | 44 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:32.12 | |
83 | 389 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:33.51 | |
84 | 123 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:33.70 | |
85 | 223 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:33.78 | |
86 | 327 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:33.93 | |
87 | 38 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:34.04 | |
88 | 4 | Brogaard Freja | 1999 | STIDSHOLT | 9928BA | 25 m | 1:34.89 | |
89 | 234 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:35.48 | |
90 | 99 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 1:35.86 | |
91 | 295 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:36.07 | |
92 | 17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:37.61 | |
93 | 239 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 50 m | 1:37.88 | |
94 | 241 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:38.03 | |
95 | 209 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 1:39.68 | |
96 | 125 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:39.86 | |
97 | 318 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | NORD | 0292AS | 25 m | 1:40.07 | |
98 | 420 | Mach Helene | 2002 | N. Eiker | 25 m | 1:41.41 | ||
99 | 60 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 1:41.42 | |
100 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:41.79 | |
101 | 228 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:42.64 | |
102 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:43.47 | |
103 | 307 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:47.53 | |
104 | 55 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:49.07 | |
105 | 243 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:52.84 | |
106 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 50 m | 1:53.62 | |
107 | 198 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 25 m | 1:54.16 | |
108 | 431 | Stærke Petrea Hostrup | 0 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:55.76 | |
109 | 339 | Aaby Louise Bast Berg | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 1:57.71 | |
110 | 45 | Gjeldstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:57.99 | |
111 | 393 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 25 m | 1:59.22 | ||
112 | 22 | Boesen Sara R. | 2005 | AALBORG | 0524AL | 25 m | 1:59.28 | |
113 | 226 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 2:00.19 | |
114 | 392 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 25 m | 2:10.89 | ||
115 | 11 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | |||
116 | 68 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 25 m | |||
117 | 292 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | ||
118 | 429 | Stenberg Elisabeth Maria | 2001 | N. Eiker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 56.45 | |
2 | 116 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 56.76 | |
3 | 365 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 57.45 | |
4 | 271 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:01.00 | |
5 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 1:01.10 | |
6 | 371 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:01.37 | |
7 | 147 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:01.78 | |
8 | 204 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 1:02.34 | |
9 | 375 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:02.36 | |
10 | 83 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 1:02.75 | |
11 | 257 | Winther Asger | 1993 | PINGVINEN | 9341AF | 25 m | 1:03.38 | |
12 | 246 | Jensen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:04.16 | |
13 | 73 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 1:04.83 | |
14 | 176 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:05.43 | |
15 | 47 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:05.48 | |
16 | 273 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:05.62 | |
17 | 276 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:05.89 | |
18 | 405 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:05.92 | |
19 | 127 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 1:06.36 | |
20 | 322 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 50 m | 1:08.65 | |
21 | 111 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:08.67 | |
22 | 265 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:08.89 | |
23 | 328 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 50 m | 1:10.80 | |
24 | 70 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 1:11.16 | |
25 | 9 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | STIDSHOLT | 0033AF | 25 m | 1:11.47 | |
26 | 23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:11.50 | |
27 | 220 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:12.03 | |
28 | 293 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 1:12.38 | |
29 | 289 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:12.44 | |
30 | 214 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:12.87 | |
31 | 108 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:13.26 | |
32 | 261 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:13.53 | |
33 | 309 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:13.55 | |
34 | 324 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:13.78 | |
35 | 283 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 1:14.08 | |
36 | 92 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:15.54 | |
37 | 285 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:16.22 | |
38 | 90 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:16.42 | |
39 | 417 | Gulliksen Hans-Christian Moe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:16.78 | ||
40 | 129 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:17.96 | |
41 | 373 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:18.58 | |
42 | 75 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:18.97 | |
43 | 302 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 25 m | 1:19.12 | |
44 | 404 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:19.92 | |
45 | 213 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:20.88 | |
46 | 182 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 1:21.33 | ||
47 | 31 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:24.13 | |
48 | 408 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:24.50 | |
49 | 25 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:25.23 | |
50 | 430 | Storbakken Håvard | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:25.52 | ||
51 | 202 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:27.23 | |
52 | 251 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:27.84 | |
53 | 58 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:27.97 | |
54 | 109 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:30.13 | |
55 | 81 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:30.96 | |
56 | 104 | Pool Sander van Der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:31.66 | |
57 | 62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:34.93 | |
58 | 212 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:35.13 | |
59 | 287 | Dalsgaard Kenneth | 2002 | ST-NEPTUN | 0221AS | 25 m | 1:35.93 | |
60 | 244 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:37.64 | |
61 | 249 | Olsen Malthe Stahl | 2004 | PINGVINEN | 0493AK | 25 m | 1:39.85 | |
62 | 236 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 1:41.02 | |
63 | 102 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:42.57 | |
64 | 227 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:46.11 | |
65 | 56 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:46.60 | |
66 | 69 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:49.54 | |
67 | 100 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 50 m | 1:49.93 | |
68 | 65 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:50.91 | |
69 | 203 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:50.92 | |
70 | 321 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:52.40 | |
71 | 210 | Jensen Lauge Markmann | 2004 | ODDER | 0479AK | 25 m | 1:59.91 | |
72 | 284 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
73 | 306 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:10.21 | |
2 | 360 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 2:17.24 | |
3 | 353 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:19.68 | |
4 | 52 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:25.35 | |
5 | 30 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 2:27.01 | |
6 | 205 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:31.43 | |
7 | 361 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 2:35.58 | |
8 | 114 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:39.18 | |
9 | 163 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:40.50 | |
10 | 141 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:44.70 | |
11 | 5 | Poulsen Kathrin | 2000 | STIDSHOLT | 0072AV | 25 m | 2:44.78 | |
12 | 323 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:45.97 | |
13 | 61 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:50.21 | |
14 | 333 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:54.09 | |
15 | 172 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 2:55.00 | |
16 | 186 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 3:39.95 | |
17 | 169 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:59.36 | |
2 | 21 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:04.50 | |
3 | 26 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 2:08.91 | |
4 | 271 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:14.95 | |
5 | 311 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:17.11 | |
6 | 375 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:18.92 | |
7 | 371 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:20.27 | |
8 | 162 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:22.17 | |
9 | 152 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:24.97 | |
10 | 329 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 2:30.39 | |
11 | 93 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 2:31.57 | |
12 | 175 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 2:37.81 | |
13 | 1 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:43.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Hovedstaden Damer 1 | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.93 | ||
2 | 32 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
3 | 351 | Hovedstaden Damer 2 | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:02.14 | ||
4 | 193 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 139 | Thisted Piger 01 | 2001 | THISTED | 25 m | 2:05.73 | ||
6 | 33 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
7 | 377 | Smuts Labre Larver 1 | 0 | SMUT | 25 m | 2:08.22 | ||
8 | 357 | Hovedstaden Damer 3 | 2000 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:08.36 | ||
9 | 258 | Agf Damer 1 | 2000 | AGF | 25 m | 2:09.60 | ||
10 | 34 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 259 | Agf Damer 2 | 2000 | AGF | 25 m | 2:14.10 | ||
12 | 35 | Aalborg Damer 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 194 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 281 | Neptun Piger K1 | 1999 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:17.35 | ||
15 | 140 | Thisted Piger 02 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:17.65 | ||
16 | 195 | Odder Piger 3 | 0 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 238 | Med Muller Duller | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2:20.00 | ||
18 | 395 | Aars Piger 1 | 1994 | AARS | 25 m | 2:27.00 | ||
19 | 314 | Nord Piger 1 | 2002 | NORD | 25 m | 2:28.00 | ||
20 | 196 | Odder Piger 4 | 0 | ODDER | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 383 | Smuts Labre Larver 2 | 0 | SMUT | 25 m | 2:35.22 | ||
22 | 315 | Nord Piger 2 | 2002 | NORD | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 197 | Odder Piger 5 | 0 | ODDER | 25 m | 2:45.00 | ||
24 | 282 | Neptun Piger K3 K4 | 0 | ST-NEPTUN | 25 m | 3:05.21 | ||
25 | 164 | Bsk08 Girls 23 | 2002 | BSK08 | 25 m | |||
26 | 422 | Nedre Eiker SK J1 Jr. | 0 | N. Eiker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 362 | Hovedstaden Herrer 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:48.08 | ||
3 | 49 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:49.00 | ||
4 | 369 | Hovedstaden Herrer 2 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:53.32 | ||
5 | 138 | Thisted Drenge 99 | 1999 | THISTED | 25 m | 1:55.85 | ||
6 | 260 | Agf Unge Knægte | 2000 | AGF | 25 m | 1:57.40 | ||
7 | 50 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
8 | 291 | Neptun Herre K1K+ | 1999 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:01.98 | ||
9 | 313 | Nord Herrer | 0 | NORD | 25 m | 2:02.00 | ||
10 | 51 | Aalborg Herrer 4 | 0 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 137 | Thisted Drenge 00 | 2000 | THISTED | 25 m | 2:06.36 | ||
12 | 190 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 2:07.00 | ||
13 | 280 | Neptun Drenge 1 K1K2 | 0 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:09.99 | ||
14 | 394 | Aars Drenge 1 | 1988 | AARS | 25 m | 2:13.00 | ||
15 | 191 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 372 | Smuts Boys | 0 | SMUT | 25 m | 2:24.22 | ||
17 | 192 | Odder Drenge 3 | 0 | ODDER | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 312 | Nord Drenge | 2000 | NORD | 25 m | 2:32.00 | ||
19 | 252 | Boys Pingvin | 2003 | PINGVINEN | 25 m | 3:11.00 | ||
20 | 421 | Nedre Eiker SK G1 Jr | 0 | N. Eiker | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 01 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:37 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
Sponsor: DHL Freight (Danmark) A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:15.14 | |
2 | 347 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:17.45 | |
3 | 119 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:18.79 | |
4 | 19 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:19.28 | |
5 | 360 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 2:21.14 | |
6 | 163 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:21.71 | |
7 | 113 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:21.73 | |
8 | 346 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:21.74 | |
9 | 43 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:23.14 | |
10 | 205 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 25 m | 2:23.74 | |
11 | 52 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:24.81 | |
12 | 110 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:26.85 | |
13 | 310 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:27.36 | |
14 | 356 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | HOVEDSTAD | 9488AF | 25 m | 2:28.00 | |
15 | 353 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 2:28.84 | |
16 | 358 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:31.16 | |
17 | 14 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:31.31 | |
18 | 107 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:33.67 | |
19 | 161 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:34.28 | |
20 | 114 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:34.50 | |
21 | 158 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:36.07 | |
22 | 296 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:36.40 | |
23 | 378 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:37.23 | |
24 | 160 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:37.52 | |
25 | 267 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:38.06 | |
26 | 288 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:38.74 | |
27 | 94 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:38.84 | |
28 | 274 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:39.32 | |
29 | 18 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:39.43 | |
30 | 402 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 2:39.76 | |
31 | 155 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:41.31 | |
32 | 247 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 2:42.06 | |
33 | 277 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:42.26 | |
34 | 172 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 2:43.67 | |
35 | 400 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 2:44.61 | |
36 | 153 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:44.68 | |
37 | 159 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:45.16 | |
38 | 256 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:45.56 | |
39 | 424 | Nerland Stine | 2001 | N. Eiker | 25 m | 2:47.48 | ||
40 | 61 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:48.01 | |
41 | 141 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:48.65 | |
42 | 154 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:51.26 | |
43 | 136 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 2:51.31 | |
44 | 37 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:53.00 | |
45 | 240 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 2:56.81 | |
46 | 419 | Johansen Linn Helen Langvad | 2001 | N. Eiker | 25 m | 2:57.40 | ||
47 | 59 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:58.45 | |
48 | 255 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 3:03.91 | |
49 | 123 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 3:04.58 | |
50 | 222 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 3:05.48 | |
51 | 125 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 3:06.37 | |
52 | 396 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 3:06.62 | |
53 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 25 m | 3:07.11 | |
54 | 336 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 3:09.83 | |
55 | 401 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 3:11.13 | |
56 | 187 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 3:14.31 | |
57 | 122 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 3:14.37 | |
58 | 132 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 3:18.59 | |
59 | 432 | Steenberg Charlotte Hennum | 2003 | N. Eiker | 25 m | 3:18.63 | ||
60 | 79 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 3:19.87 | |
61 | 223 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 3:22.50 | |
62 | 335 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 3:29.79 | |
63 | 219 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:34.67 | |
64 | 57 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
65 | 60 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | ||
66 | 278 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | ||
67 | 317 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Olka Sportsrejser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 21 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:01.48 | |
2 | 365 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 2:08.90 | |
3 | 371 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:11.14 | |
4 | 311 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:11.39 | |
5 | 368 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 2:12.28 | |
6 | 364 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 2:14.28 | |
7 | 85 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:14.47 | |
8 | 96 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:14.57 | |
9 | 24 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:15.98 | |
10 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:16.76 | |
11 | 83 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:19.08 | |
12 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 2:21.78 | |
13 | 246 | Jensen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 2:23.71 | |
14 | 257 | Winther Asger | 1993 | PINGVINEN | 9341AF | 25 m | 2:25.73 | |
15 | 162 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:28.92 | |
16 | 23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:29.02 | |
17 | 173 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:29.53 | |
18 | 93 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:30.97 | |
19 | 329 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 2:32.21 | |
20 | 130 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:32.97 | |
21 | 70 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 2:33.13 | |
22 | 108 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:36.42 | |
23 | 261 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:38.82 | |
24 | 180 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 2:42.35 | ||
25 | 133 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 2:46.46 | |
26 | 188 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 2:47.97 | |
27 | 115 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 2:48.03 | |
28 | 145 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:52.51 | |
29 | 306 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:52.53 | |
30 | 31 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 2:54.74 | |
31 | 6 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:12.64 | |
32 | 251 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 3:24.75 | |
33 | 78 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 0333AL | 25 m | 3:31.55 | |
34 | 64 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 3:36.40 | |
35 | 89 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 3:40.00 | |
36 | 249 | Olsen Malthe Stahl | 2004 | PINGVINEN | 0493AK | 25 m | ||
37 | 285 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 27, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Restaurant Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 57.07 | |
2 | 345 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 57.93 | |
3 | 344 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 58.42 | |
4 | 15 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 58.90 | |
5 | 107 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:00.01 | |
6 | 30 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:00.03 | |
7 | 349 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:01.07 | |
8 | 361 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:01.35 | |
9 | 350 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:01.37 | |
10 | 262 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:01.89 | |
11 | 434 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:02.00 | |
12 | 80 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:02.01 | |
13 | 74 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:02.88 | |
14 | 304 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:03.03 | |
15 | 20 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:03.12 | |
16 | 200 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 1:03.15 | |
17 | 381 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:03.17 | |
18 | 106 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:03.43 | |
19 | 279 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:03.55 | |
20 | 256 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:03.65 | |
21 | 28 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:03.72 | |
22 | 233 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 1:03.74 | |
23 | 63 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:03.79 | |
24 | 402 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:03.87 | |
25 | 340 | Aasland Maria Otilie | 1999 | Øvre Eiker | 25 m | 1:04.03 | ||
26 | 3 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:04.11 | |
27 | 264 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:04.23 | |
28 | 352 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 1:04.28 | |
29 | 114 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:04.31 | |
30 | 86 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:04.39 | |
31 | 112 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:04.54 | |
32 | 84 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:04.55 | |
33 | 275 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:04.62 | |
34 | 201 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 1:04.69 | |
35 | 207 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:04.92 | |
36 | 53 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:05.04 | |
37 | 126 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:05.16 | |
38 | 308 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:05.29 | |
39 | 272 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:05.37 | |
40 | 218 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:05.98 | |
41 | 174 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:06.05 | |
42 | 211 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 1:06.49 | |
43 | 94 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:06.63 | |
44 | 135 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:06.69 | |
45 | 118 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:06.90 | |
46 | 263 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:07.27 | |
47 | 235 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:07.31 | |
48 | 301 | Thomsen Amalie | 1999 | ST-NEPTUN | 9904AO | 25 m | 1:07.76 | |
49 | 37 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:08.12 | |
50 | 250 | Outzen Camilla | 2000 | PINGVINEN | 0092AK | 25 m | 1:09.18 | |
51 | 59 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:09.41 | |
52 | 13 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 1:09.89 | |
53 | 331 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:10.39 | |
54 | 7 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 1:10.55 | |
55 | 8 | Østergaard Simone | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:10.55 | |
56 | 157 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:10.62 | |
57 | 342 | Berggren Thale | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 1:10.70 | ||
58 | 29 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:10.99 | |
59 | 338 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 1:12.11 | |
60 | 297 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 1:13.57 | |
61 | 384 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:13.62 | |
62 | 131 | Woroniecka Marta | 2003 | AALBORG | 0376AP | 25 m | 1:13.89 | |
63 | 179 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:13.93 | |
64 | 82 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:14.11 | |
65 | 4 | Brogaard Freja | 1999 | BJERRE HER | 9928BA | 25 m | 1:14.12 | |
66 | 217 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:14.18 | |
67 | 186 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:14.44 | |
68 | 385 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:14.49 | |
69 | 429 | Stenberg Elisabeth Maria | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:14.98 | ||
70 | 103 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:15.07 | |
71 | 187 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:15.63 | |
72 | 123 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:16.31 | |
73 | 286 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:16.52 | |
74 | 76 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:16.91 | |
75 | 415 | Bratland Marthe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:17.43 | ||
76 | 414 | Boldvik Siri Madelen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:18.28 | ||
77 | 292 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:18.77 | |
78 | 401 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 1:19.31 | |
79 | 229 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:19.38 | |
80 | 185 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:20.01 | |
81 | 79 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:21.09 | |
82 | 335 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 1:21.18 | |
83 | 95 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:21.33 | |
84 | 303 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 25 m | 1:21.40 | |
85 | 122 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:21.55 | |
86 | 418 | Halfdansen Lone Østmo | 2002 | N. Eiker | 25 m | 1:22.14 | ||
87 | 171 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:22.30 | |
88 | 36 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:22.54 | |
89 | 248 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:23.01 | |
90 | 413 | Bergeli Stine | 2003 | N. Eiker | 25 m | 1:23.70 | ||
91 | 234 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:23.79 | |
92 | 295 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:24.38 | |
93 | 44 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:24.60 | |
94 | 181 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 25 m | 1:24.67 | ||
95 | 60 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:24.94 | |
96 | 183 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 1:25.04 | ||
97 | 397 | Falch Sara | 2002 | AARS | 0208BA | 25 m | 1:25.44 | |
98 | 99 | Pedersen Emma Holm | 2005 | AALBORG | 0534AJ | 25 m | 1:25.50 | |
99 | 117 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:25.64 | |
100 | 216 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:26.05 | |
101 | 40 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:26.82 | |
102 | 38 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:27.26 | |
103 | 332 | Nielsen Emilia | 2003 | NORD | 0354AO | 25 m | 1:27.87 | |
104 | 41 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:28.20 | |
105 | 307 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:28.45 | |
106 | 410 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 1:29.27 | |
107 | 120 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 1:29.28 | |
108 | 54 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:29.44 | |
109 | 219 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:29.51 | |
110 | 241 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:29.64 | |
111 | 209 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 1:29.80 | |
112 | 228 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | 1:30.14 | |
113 | 225 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:30.53 | |
114 | 231 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:36.81 | |
115 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:37.32 | |
116 | 243 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | 1:37.38 | |
117 | 22 | Boesen Sara R. | 2005 | AALBORG | 0524AL | 25 m | 1:38.40 | |
118 | 91 | Nyholm Josefine | 2004 | AALBORG | 0474AQ | 25 m | 1:40.23 | |
119 | 339 | Aaby Louise Bast Berg | 1998 | NORD | 9872BE | 25 m | 1:41.44 | |
120 | 55 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:41.75 | |
121 | 198 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 25 m | 1:43.66 | |
122 | 226 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 1:44.04 | |
123 | 45 | Gjeldstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:47.97 | |
124 | 431 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:51.35 | |
125 | 11 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | |||
126 | 12 | Mangelsen Amanda Liv | 1999 | MUNKEBO | 9952BD | 25 m | ||
127 | 68 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 25 m | |||
128 | 239 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Man Fredrikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 50.71 | |
2 | 366 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 52.10 | |
3 | 87 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 52.63 | |
4 | 127 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 52.73 | |
5 | 128 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 54.15 | |
6 | 299 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 54.21 | |
7 | 368 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 25 m | 54.56 | |
8 | 66 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 54.75 | |
9 | 363 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 54.85 | |
10 | 367 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 25 m | 55.36 | |
11 | 147 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 55.63 | |
12 | 143 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 55.89 | |
13 | 105 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 56.20 | |
14 | 146 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 56.43 | |
15 | 245 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 57.80 | |
16 | 90 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 57.87 | |
17 | 283 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 57.92 | |
18 | 47 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 57.93 | |
19 | 42 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 58.06 | |
20 | 73 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 58.24 | |
21 | 322 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 58.35 | |
22 | 273 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 58.57 | |
23 | 152 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 58.76 | |
24 | 124 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 58.93 | |
25 | 204 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 58.96 | |
26 | 67 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 59.20 | |
27 | 149 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 59.27 | |
28 | 23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 59.61 | |
29 | 334 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 59.79 | |
30 | 268 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:00.12 | |
31 | 111 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:00.23 | |
32 | 423 | Nerland Haakon | 2000 | N. Eiker | 25 m | 1:01.27 | ||
33 | 9 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 1:01.47 | |
34 | 144 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:01.56 | |
35 | 270 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:01.70 | |
36 | 214 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:02.12 | |
37 | 77 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:02.15 | |
38 | 265 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:02.54 | |
39 | 188 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:02.80 | |
40 | 176 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:03.09 | |
41 | 411 | Stenberg Andreas Attila | 1999 | Drammen SK | 25 m | 1:03.20 | ||
42 | 115 | Stegenborg Scott | 2000 | AALBORG | 0063AH | 25 m | 1:04.48 | |
43 | 184 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:04.99 | ||
44 | 294 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:05.39 | |
45 | 221 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:05.50 | |
46 | 398 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 1:05.50 | |
47 | 409 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 1:05.59 | |
48 | 220 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:05.79 | |
49 | 133 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:05.93 | |
50 | 309 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:06.27 | |
51 | 92 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:06.62 | |
52 | 302 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 25 m | 1:07.37 | |
53 | 428 | Sekhon Angad Adrew Singh | 1999 | N. Eiker | 25 m | 1:07.45 | ||
54 | 430 | Storbakken Håvard | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:07.62 | ||
55 | 237 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | 1:07.88 | |
56 | 261 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:07.92 | |
57 | 373 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:08.55 | |
58 | 412 | Bergeli Fredrik | 2000 | N. Eiker | 25 m | 1:09.05 | ||
59 | 180 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:09.12 | ||
60 | 31 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:09.79 | |
61 | 182 | Hansen Niels Christian | 2001 | KORAL | 25 m | 1:09.97 | ||
62 | 75 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 1:10.03 | |
63 | 426 | Nyrud Morgan | 1999 | N. Eiker | 25 m | 1:10.14 | ||
64 | 232 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:10.34 | |
65 | 129 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:10.45 | |
66 | 416 | Calli Mikail | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:10.53 | ||
67 | 177 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 1:10.83 | |
68 | 134 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:11.11 | |
69 | 325 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:11.42 | |
70 | 417 | Gulliksen Hans-Christian Moe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:11.84 | ||
71 | 206 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:12.19 | |
72 | 101 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 1:12.20 | |
73 | 408 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:13.06 | |
74 | 199 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:13.60 | |
75 | 403 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:15.72 | |
76 | 212 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:16.16 | |
77 | 25 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:16.67 | |
78 | 109 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:17.40 | |
79 | 244 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:17.57 | |
80 | 407 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:17.75 | |
81 | 213 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:18.22 | |
82 | 202 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:18.42 | |
83 | 374 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:19.00 | |
84 | 104 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 1:19.16 | |
85 | 6 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:19.22 | |
86 | 251 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:19.33 | |
87 | 81 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:19.36 | |
88 | 58 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:19.42 | |
89 | 64 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:19.60 | |
90 | 78 | Larsen Nikolai Levi | 2003 | AALBORG | 0333AL | 25 m | 1:20.09 | |
91 | 215 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:20.85 | |
92 | 89 | Nielsen Jonas Lindberg | 2004 | AALBORG | 0495AF | 25 m | 1:21.93 | |
93 | 227 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 1:22.15 | |
94 | 224 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:22.35 | |
95 | 102 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | 1:23.48 | |
96 | 71 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:28.27 | |
97 | 69 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:28.68 | |
98 | 100 | Pedersen Mikkel | 2004 | AALBORG | 0403AJ | 25 m | 1:29.64 | |
99 | 65 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:31.70 | |
100 | 249 | Olsen Malthe Stahl | 2004 | PINGVINEN | 0493AK | 25 m | 1:32.42 | |
101 | 236 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | 1:32.56 | |
102 | 56 | Iversen Malte P | 2004 | AALBORG | 0403AN | 25 m | 1:34.34 | |
103 | 330 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:34.70 | |
104 | 321 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:35.68 | |
105 | 337 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | NORD | 0545AH | 25 m | 1:45.91 | |
106 | 210 | Jensen Lauge Markmann | 2004 | ODDER | 0479AK | 25 m | 2:06.63 | |
107 | 203 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 2:06.94 | |
108 | 284 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 29, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Skagen Kulturcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 32.94 | |
2 | 344 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 33.03 | |
3 | 345 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 33.20 | |
4 | 359 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 33.21 | |
5 | 27 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 33.79 | |
6 | 350 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 34.33 | |
7 | 341 | Hals Mari | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 34.40 | ||
8 | 158 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 35.03 | |
9 | 98 | Pallesen Victoria | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 35.11 | |
10 | 156 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 35.23 | |
11 | 235 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 35.49 | |
12 | 97 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 35.65 | |
13 | 142 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 35.74 | |
14 | 267 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 36.05 | |
15 | 288 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 36.26 | |
16 | 379 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 37.20 | |
17 | 20 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 37.30 | |
18 | 254 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 38.42 | |
19 | 272 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 38.43 | |
20 | 118 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 38.58 | |
21 | 269 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 38.63 | |
22 | 172 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 38.83 | |
23 | 159 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 38.88 | |
24 | 13 | Veile Camilla | 2000 | DURUP | 0096AQ | 25 m | 38.98 | |
25 | 253 | Rosendal Signe | 2000 | PINGVINEN | 0042AN | 25 m | 39.10 | |
26 | 179 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 40.24 | |
27 | 189 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 40.71 | |
28 | 333 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 40.73 | |
29 | 167 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 40.74 | |
30 | 151 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 41.32 | |
31 | 297 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 41.59 | |
32 | 230 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 41.62 | |
33 | 29 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 42.39 | |
34 | 7 | Stærmose Signe | 1999 | NYBORG | 9936AR | 25 m | 43.37 | |
35 | 385 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 43.39 | |
36 | 4 | Brogaard Freja | 1999 | BJERRE HER | 9928BA | 25 m | 43.92 | |
37 | 418 | Halfdansen Lone Østmo | 2002 | N. Eiker | 25 m | 44.15 | ||
38 | 386 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 44.62 | |
39 | 166 | Kramer Julie | 2000 | BSK08 | 0018BF | 25 m | 44.74 | |
40 | 317 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 45.05 | |
41 | 425 | Nguyen Serena Phuong-My | 2002 | N. Eiker | 25 m | 45.22 | ||
42 | 125 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 45.44 | |
43 | 112 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 46.60 | |
44 | 168 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 46.98 | |
45 | 429 | Stenberg Elisabeth Maria | 2001 | N. Eiker | 25 m | 47.16 | ||
46 | 414 | Boldvik Siri Madelen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 47.34 | ||
47 | 216 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 48.89 | |
48 | 170 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 49.19 | |
49 | 420 | Mach Helene | 2002 | N. Eiker | 25 m | 49.26 | ||
50 | 410 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 49.94 | |
51 | 10 | Pontoppidan Thea | 1999 | HORSENS | 9918BD | 25 m | 51.11 | |
52 | 68 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 25 m | 51.48 | ||
53 | 413 | Bergeli Stine | 2003 | N. Eiker | 25 m | 52.18 | ||
54 | 36 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 52.72 | |
55 | 120 | Sørensen Maja M S | 2004 | AALBORG | 0448AR | 25 m | 53.04 | |
56 | 54 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 53.24 | |
57 | 183 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 53.85 | ||
58 | 209 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 55.70 | |
59 | 117 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 56.06 | |
60 | 231 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 56.54 | |
61 | 45 | Gjeldstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 58.04 | |
62 | 225 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 58.42 | |
63 | 22 | Boesen Sara R. | 2005 | AALBORG | 0524AL | 25 m | 59.16 | |
64 | 198 | Bundgaard Malou Lundkvist | 2004 | ODDER | 0488AM | 25 m | 59.38 | |
65 | 305 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:02.11 | |
66 | 307 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:09.51 | |
67 | 11 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | |||
68 | 91 | Nyholm Josefine | 2004 | AALBORG | 0474AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 30, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Aalborg kongrescenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 27.71 | |
2 | 87 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 27.87 | |
3 | 24 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 28.87 | |
4 | 364 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 25 m | 29.75 | |
5 | 96 | Pallesen Daniel | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 30.19 | |
6 | 26 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 30.81 | |
7 | 299 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 31.08 | |
8 | 143 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 31.39 | |
9 | 328 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 31.51 | |
10 | 90 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 32.15 | |
11 | 268 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 32.67 | |
12 | 245 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 32.88 | |
13 | 146 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 33.35 | |
14 | 178 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 33.76 | |
15 | 47 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 33.91 | |
16 | 334 | Poulsen Emil | 1997 | NORD | 9729AP | 25 m | 34.49 | |
17 | 124 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 34.64 | |
18 | 111 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 34.70 | |
19 | 66 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 35.00 | |
20 | 130 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 35.23 | |
21 | 70 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 35.80 | |
22 | 175 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 36.76 | |
23 | 145 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 36.86 | |
24 | 409 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | AARS | 9939AR | 25 m | 37.57 | |
25 | 144 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 37.76 | |
26 | 188 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 38.06 | |
27 | 416 | Calli Mikail | 2001 | N. Eiker | 25 m | 38.32 | ||
28 | 412 | Bergeli Fredrik | 2000 | N. Eiker | 25 m | 39.23 | ||
29 | 214 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 40.07 | |
30 | 403 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 42.63 | |
31 | 407 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 42.63 | |
32 | 104 | Pool Sander van der | 2002 | AALBORG | 0237AM | 25 m | 43.07 | |
33 | 428 | Sekhon Angad Adrew Singh | 1999 | N. Eiker | 25 m | 45.75 | ||
34 | 215 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 46.71 | |
35 | 109 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 47.43 | |
36 | 81 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 47.47 | |
37 | 101 | Pedersen Nicklas | 2001 | AALBORG | 0181AJ | 25 m | 48.92 | |
38 | 224 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 50.06 | |
39 | 321 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 50.66 | |
40 | 249 | Olsen Malthe Stahl | 2004 | PINGVINEN | 0493AK | 25 m | 57.30 | |
41 | 69 | Kjær Mathias | 2003 | AALBORG | 0349AI | 25 m | 1:00.31 | |
42 | 65 | Justesen Frederik P | 2003 | AALBORG | 0383AL | 25 m | 1:00.50 | |
43 | 326 | Laursen Frederik | 2005 | NORD | 0561AI | 25 m | 1:09.70 | |
44 | 330 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:09.99 | |
45 | 203 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 25 m | 1:10.30 | |
46 | 411 | Stenberg Andreas Attila | 1999 | Drammen SK | 25 m | 2:35.32 | ||
47 | 71 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | ||
48 | 270 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Man Fredrikshavn |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 25 m | 59.22 | |
2 | 52 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:01.94 | |
3 | 360 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 25 m | 1:03.17 | |
4 | 113 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:03.27 | |
5 | 30 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:03.85 | |
6 | 346 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:03.86 | |
7 | 205 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 25 m | 1:04.53 | |
8 | 19 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:04.58 | |
9 | 43 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:04.74 | |
10 | 110 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:04.85 | |
11 | 80 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:08.21 | |
12 | 126 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:08.75 | |
13 | 378 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:08.85 | |
14 | 114 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:08.88 | |
15 | 304 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:09.26 | |
16 | 275 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:10.54 | |
17 | 381 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:10.82 | |
18 | 14 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:11.55 | |
19 | 5 | Poulsen Kathrin | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:11.71 | |
20 | 262 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:11.71 | |
21 | 341 | Hals Mari | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 1:12.10 | ||
22 | 15 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:12.46 | |
23 | 361 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:12.57 | |
24 | 279 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:13.35 | |
25 | 86 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:14.18 | |
26 | 74 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:14.85 | |
27 | 63 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:15.51 | |
28 | 323 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:15.74 | |
29 | 141 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:16.23 | |
30 | 342 | Berggren Thale | 1997 | Øvre Eiker | 25 m | 1:16.50 | ||
31 | 333 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:16.51 | |
32 | 264 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:17.22 | |
33 | 247 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:17.79 | |
34 | 277 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:18.35 | |
35 | 427 | Pettersen Nora Moen | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:18.95 | ||
36 | 135 | Kornum Maria | 2001 | SØHESTEN | 0114AV | 25 m | 1:21.24 | |
37 | 150 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:21.32 | |
38 | 208 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:21.61 | |
39 | 97 | Pallesen Rebecca | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 1:21.63 | |
40 | 154 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:22.26 | |
41 | 419 | Johansen Linn Helen Langvad | 2001 | N. Eiker | 25 m | 1:22.81 | ||
42 | 255 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:25.10 | |
43 | 186 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:25.47 | |
44 | 240 | Frandsen Kirstine | 2001 | PINGVINEN | 0168AA | 25 m | 1:26.73 | |
45 | 396 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:27.64 | |
46 | 387 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:31.77 | |
47 | 335 | Rasmussen Klara H. | 2003 | NORD | 0302AO | 25 m | 1:32.25 | |
48 | 401 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 1:32.59 | |
49 | 303 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 25 m | 1:33.21 | |
50 | 53 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:34.76 | |
51 | 327 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:36.47 | |
52 | 432 | Steenberg Charlotte Hennum | 2003 | N. Eiker | 25 m | 1:40.36 | ||
53 | 132 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 1:44.13 | |
54 | 187 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:46.69 | |
55 | 308 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:51.15 | |
56 | 57 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
57 | 185 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | ||
58 | 222 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:42 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: OK Benzin |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 53.41 | |
2 | 116 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 55.00 | |
3 | 127 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 58.80 | |
4 | 366 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 59.28 | |
5 | 16 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 59.45 | |
6 | 271 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 59.52 | |
7 | 311 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 59.82 | |
8 | 375 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:00.36 | |
9 | 148 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:01.48 | |
10 | 257 | Winther Asger | 1993 | PINGVINEN | 9341AF | 25 m | 1:01.65 | |
11 | 93 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:01.84 | |
12 | 162 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:02.35 | |
13 | 329 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:02.43 | |
14 | 42 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:03.27 | |
15 | 405 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 1:03.55 | |
16 | 152 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:03.98 | |
17 | 67 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | AALBORG | 9807AK | 25 m | 1:05.38 | |
18 | 246 | Jensen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:05.60 | |
19 | 105 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:06.67 | |
20 | 149 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:07.68 | |
21 | 276 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:07.78 | |
22 | 265 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:08.18 | |
23 | 423 | Nerland Haakon | 2000 | N. Eiker | 25 m | 1:10.54 | ||
24 | 175 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:11.01 | |
25 | 92 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:12.35 | |
26 | 433 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:13.67 | |
27 | 180 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:14.37 | ||
28 | 221 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:16.67 | |
29 | 184 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:17.08 | ||
30 | 306 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:19.16 | |
31 | 133 | Johansen David | 2001 | SØHESTEN | 0179AN | 25 m | 1:19.35 | |
32 | 177 | Sønderholm Sebastian | 2002 | HOBRO | 0283AF | 25 m | 1:22.08 | |
33 | 408 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:22.34 | |
34 | 293 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 1:22.75 | |
35 | 134 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:25.25 | |
36 | 145 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:27.07 | |
37 | 232 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:27.22 | |
38 | 426 | Nyrud Morgan | 1999 | N. Eiker | 25 m | 1:29.57 | ||
39 | 199 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:30.02 | |
40 | 202 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:39.65 | |
41 | 374 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:41.44 | |
42 | 251 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:42.38 | |
43 | 237 | Andersen Emil Viltoft | 2000 | PINGVINEN | 0059AO | 25 m | ||
44 | 284 | Bernberg Bjarke | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
45 | 300 | Sørensen Jonas | 1995 | ST-NEPTUN | 9505AR | 25 m | ||
46 | 399 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:43 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nibe Festival |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:16.50 | |
2 | 163 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:22.38 | |
3 | 310 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:22.66 | |
4 | 349 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:23.70 | |
5 | 106 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:24.72 | |
6 | 233 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:24.88 | |
7 | 378 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:26.00 | |
8 | 200 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:28.36 | |
9 | 352 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 25 m | 2:28.88 | |
10 | 98 | Pallesen Victoria | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:29.26 | |
11 | 274 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:30.29 | |
12 | 153 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:32.03 | |
13 | 296 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:32.76 | |
14 | 155 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:33.89 | |
15 | 94 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:33.90 | |
16 | 160 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:34.77 | |
17 | 358 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:34.94 | |
18 | 142 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:34.99 | |
19 | 201 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:35.32 | |
20 | 263 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 2:37.44 | |
21 | 28 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:37.68 | |
22 | 61 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:39.59 | |
23 | 211 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:41.97 | |
24 | 174 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 2:42.21 | |
25 | 136 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 2:42.95 | |
26 | 150 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:43.33 | |
27 | 18 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:43.46 | |
28 | 359 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 2:44.10 | |
29 | 230 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 2:45.96 | |
30 | 84 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 2:47.34 | |
31 | 387 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:47.43 | |
32 | 229 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:48.28 | |
33 | 157 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:48.46 | |
34 | 151 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:50.63 | |
35 | 317 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:50.67 | |
36 | 254 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 2:51.54 | |
37 | 323 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:55.33 | |
38 | 217 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:55.56 | |
39 | 112 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 2:57.11 | |
40 | 386 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 2:59.22 | |
41 | 82 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 2:59.31 | |
42 | 95 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 3:01.13 | |
43 | 103 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 3:01.27 | |
44 | 286 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 3:03.78 | |
45 | 223 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 3:06.96 | |
46 | 415 | Bratland Marthe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 3:11.12 | ||
47 | 79 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 3:12.87 | |
48 | 292 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:16.25 | |
49 | 248 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 3:19.72 | |
50 | 8 | Østergaard Simone | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 3:26.54 | |
51 | 320 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:52.50 | |
52 | 431 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 3:58.74 | |
53 | 44 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | ||
54 | 57 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
55 | 207 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | ||
56 | 218 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | ||
57 | 226 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | ||
58 | 228 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | ||
59 | 239 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | ||
60 | 241 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | ||
61 | 243 | Klein Linea Lodberg | 2005 | PINGVINEN | 0536AK | 25 m | ||
62 | 301 | Thomsen Amalie | 1999 | ST-NEPTUN | 9904AO | 25 m | ||
63 | 336 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:43 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Kvickly Vestbyen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Calveras Marc | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AS | 25 m | 2:02.20 | |
2 | 116 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:02.99 | |
3 | 83 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:07.71 | |
4 | 365 | Petersen Morten Børre | 1996 | HOVEDSTAD | 9639AD | 25 m | 2:09.69 | |
5 | 370 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 2:10.78 | |
6 | 371 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:11.15 | |
7 | 21 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:11.79 | |
8 | 147 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:13.25 | |
9 | 87 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 2:14.00 | |
10 | 375 | Bonderup Emil | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:16.64 | |
11 | 128 | V-Nielsen Frederik | 1995 | AALBORG | 9591AC | 25 m | 2:16.71 | |
12 | 204 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 25 m | 2:16.71 | |
13 | 73 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:20.01 | |
14 | 273 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:20.24 | |
15 | 176 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:21.26 | |
16 | 124 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:25.36 | |
17 | 276 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:27.51 | |
18 | 270 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:32.74 | |
19 | 108 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:34.64 | |
20 | 220 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:34.65 | |
21 | 293 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 2:36.80 | |
22 | 309 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:38.78 | |
23 | 261 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:41.46 | |
24 | 129 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:47.61 | |
25 | 417 | Gulliksen Hans-Christian Moe | 2001 | N. Eiker | 25 m | 2:50.49 | ||
26 | 213 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:50.97 | |
27 | 75 | Kristensen Jonathan L | 2000 | AALBORG | 0037AH | 25 m | 2:55.11 | |
28 | 58 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 3:04.68 | |
29 | 430 | Storbakken Håvard | 2001 | N. Eiker | 25 m | 3:04.89 | ||
30 | 398 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 3:11.60 | |
31 | 109 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 3:13.19 | |
32 | 294 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 3:13.78 | |
33 | 62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 3:13.87 | |
34 | 206 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 3:13.97 | |
35 | 227 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 25 m | 3:59.18 | |
36 | 25 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | ||
37 | 81 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | ||
38 | 102 | Pedersen Oliver | 2003 | AALBORG | 0317AJ | 25 m | ||
39 | 210 | Jensen Lauge Markmann | 2004 | ODDER | 0479AK | 25 m | ||
40 | 236 | Albæk Marcus | 2004 | PINGVINEN | 0465AM | 25 m | ||
41 | 244 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | ||
42 | 285 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | ||
43 | 302 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | ST-NEPTUN | 0109AJ | 25 m | ||
44 | 399 | Hald Magnus | 2002 | AARS | 0225AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:43 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Olesens Busser |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 343 | Hovedstaden Damer 1 | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:49.06 | ||
2 | 32 | Aalborg Damer 1 | 1994 | AALBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 33 | Aalborg Damer 2 | 1998 | AALBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
4 | 193 | Odder Piger | 1998 | ODDER | 25 m | 1:54.00 | ||
5 | 355 | Hovedstaden Damer 2 | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:54.16 | ||
6 | 258 | Agf Damer 1 | 2000 | AGF | 25 m | 1:56.50 | ||
7 | 139 | Thisted Piger 01 | 2000 | THISTED | 25 m | 1:57.29 | ||
8 | 34 | Aalborg Damer 3 | 2002 | AALBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
9 | 357 | Hovedstaden Damer 3 | 1998 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.54 | ||
10 | 259 | Agf Damer 2 | 2000 | AGF | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 377 | Smuts Labre Larver 1 | 1995 | SMUT | 25 m | 2:00.22 | ||
12 | 35 | Aalborg Damer 4 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
13 | 281 | Neptun Piger K1 | 1997 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:02.87 | ||
14 | 238 | Med Muller Duller | 2000 | PINGVINEN | 25 m | 2:04.00 | ||
15 | 194 | Odder Piger 2 | 2001 | ODDER | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 140 | Thisted Piger 02 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:08.57 | ||
17 | 314 | Nord Piger 1 | 1997 | NORD | 25 m | 2:12.00 | ||
18 | 383 | Smuts Labre Larver 2 | 2003 | SMUT | 25 m | 2:13.22 | ||
19 | 395 | Aars Piger 1 | 1994 | AARS | 25 m | 2:14.00 | ||
20 | 195 | Odder Piger 3 | 2002 | ODDER | 25 m | 2:15.00 | ||
21 | 422 | Nedre Eiker SK J1 Jr. | 2001 | N. Eiker | 25 m | 2:15.00 | ||
22 | 315 | Nord Piger 2 | 2002 | NORD | 25 m | 2:24.00 | ||
23 | 196 | Odder Piger 4 | 2003 | ODDER | 25 m | 2:25.00 | ||
24 | 197 | Odder Piger 5 | 2002 | ODDER | 25 m | 2:30.00 | ||
25 | 282 | Neptun Piger K3 K4 | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:37.70 | ||
26 | 435 | Koral Piger | 2001 | KORAL | 25 m | |||
27 | 437 | Aalborg Damer 5 | 0 | AALBORG | 25 m | |||
28 | 438 | Aalborg Damer 6 | 0 | AALBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:43 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Aalborg Svømmeklub venner |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Aalborg Herrer 1 | 1994 | AALBORG | 25 m | 1:39.00 | ||
2 | 49 | Aalborg Herrer 2 | 1991 | AALBORG | 25 m | 1:41.00 | ||
3 | 362 | Hovedstaden Herrer 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:41.79 | ||
4 | 138 | Thisted Drenge 99 | 1996 | THISTED | 25 m | 1:45.99 | ||
5 | 369 | Hovedstaden Herrer 2 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:46.27 | ||
6 | 260 | Agf Unge Knægte | 2000 | AGF | 25 m | 1:48.20 | ||
7 | 50 | Aalborg Herrer 3 | 2000 | AALBORG | 25 m | 1:49.00 | ||
8 | 280 | Neptun Drenge 1 K1K2 | 1995 | ST-NEPTUN | 25 m | 1:51.44 | ||
9 | 291 | Neptun Herre K1K+ | 1997 | ST-NEPTUN | 25 m | 1:52.34 | ||
10 | 190 | Odder Drenge | 2001 | ODDER | 25 m | 1:55.00 | ||
11 | 313 | Nord Herrer | 1993 | NORD | 25 m | 1:55.00 | ||
12 | 137 | Thisted Drenge 00 | 2000 | THISTED | 25 m | 1:55.46 | ||
13 | 372 | Smuts Boys | 1995 | SMUT | 25 m | 1:59.22 | ||
14 | 421 | Nedre Eiker SK G1 Jr | 2000 | N. Eiker | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 394 | Aars Drenge 1 | 1988 | AARS | 25 m | 2:04.00 | ||
16 | 191 | Odder Drenge 2 | 2002 | ODDER | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 192 | Odder Drenge 3 | 2000 | ODDER | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 312 | Nord Drenge | 2003 | NORD | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 252 | Boys Pingvin | 2003 | PINGVINEN | 25 m | 2:44.00 | ||
20 | 51 | Aalborg Herrer 4 | 2000 | AALBORG | 25 m | 2:53.00 | ||
21 | 436 | Koral Drenge | 1992 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 07 november 2015 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:43 |