Program for Sydkystens årgangscup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 31.90 | |
2 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 32.53 | |
3 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 34.67 | |
4 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 34.69 | |
5 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 34.80 | |
6 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 35.03 | |
7 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 36.62 | |
8 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 37.29 | |
9 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 37.34 | |
10 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 37.43 | |
11 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 37.89 | |
12 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 38.22 | |
13 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 38.55 | |
14 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 39.96 | |
15 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 40.29 | |
16 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 41.23 | |
17 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 43.37 | |
18 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 43.84 | |
19 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 43.98 | |
20 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 44.17 | |
21 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 44.52 | |
22 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 46.24 | |
23 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 46.38 | |
24 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 46.40 | |
25 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 46.69 | |
26 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 46.78 | |
27 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 47.81 | |
28 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 47.95 | |
29 | 265 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 48.25 | |
30 | 263 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 48.33 | |
31 | 348 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 48.61 | |
32 | 337 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 48.62 | |
33 | 261 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 48.95 | |
34 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 49.23 | |
35 | 251 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 50.07 | |
36 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 50.95 | |
37 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 50.98 | |
38 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 51.10 | |
39 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 51.17 | |
40 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 51.31 | |
41 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 50 m | 52.28 | |
42 | 268 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 52.59 | |
43 | 439 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 52.76 | |
44 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 53.90 | |
45 | 358 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 54.31 | |
46 | 243 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 54.35 | |
47 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 55.34 | |
48 | 446 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 56.31 | |
49 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 57.01 | |
50 | 435 | Bunch Freja Lemann | 2004 | GTI | 0496AK | 25 m | 57.66 | |
51 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 59.33 | |
52 | 433 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 59.71 | |
53 | 116 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
54 | 390 | Søeborg Mikkelline | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 2, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 29.83 | |
2 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 30.36 | |
3 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 30.82 | |
4 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 31.98 | |
5 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 33.96 | |
6 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 34.33 | |
7 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 34.49 | |
8 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 34.55 | |
9 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 34.61 | |
10 | 200 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 34.67 | |
11 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 35.28 | |
12 | 244 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 36.83 | |
13 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 36.92 | |
14 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 37.37 | |
15 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 37.48 | |
16 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 37.54 | |
17 | 325 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 37.98 | |
18 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 38.39 | |
19 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 38.44 | |
20 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 38.50 | |
21 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 38.65 | |
22 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 38.71 | |
23 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 39.02 | |
24 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 39.03 | |
25 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 39.09 | |
26 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 39.31 | |
27 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 39.87 | |
28 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 40.48 | |
29 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 41.21 | |
30 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 41.24 | |
31 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 41.35 | |
32 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 41.45 | |
33 | 324 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 41.46 | |
34 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 41.80 | |
35 | 338 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 41.94 | |
36 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 41.96 | |
37 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 42.59 | |
38 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 42.79 | |
39 | 320 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 43.11 | |
40 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 43.14 | |
41 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 43.15 | |
42 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 43.94 | |
43 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 43.96 | |
44 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 44.58 | |
45 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 44.70 | |
46 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 50 m | 45.25 | |
47 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 45.32 | |
48 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 45.37 | |
49 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 50 m | 45.46 | |
50 | 360 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 45.74 | |
51 | 137 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 45.76 | |
52 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 45.97 | |
53 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 46.17 | |
54 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 46.17 | |
55 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 46.24 | |
56 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 50 m | 46.58 | |
57 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 47.14 | |
58 | 264 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 47.42 | |
59 | 365 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 47.59 | |
60 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 47.82 | |
61 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 48.03 | |
62 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 50 m | 48.16 | |
63 | 419 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 48.19 | |
64 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 49.02 | |
65 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 49.12 | |
66 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 49.24 | |
67 | 333 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 49.75 | |
68 | 255 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 49.77 | |
69 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 50.14 | |
70 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 25 m | 50.20 | |
71 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 50 m | 50.24 | |
72 | 373 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 50.27 | |
73 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 50.28 | |
74 | 249 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 50.47 | |
75 | 375 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 50.62 | |
76 | 321 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 50.82 | |
77 | 417 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 51.21 | |
78 | 377 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 51.32 | |
79 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 51.66 | |
80 | 366 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 51.82 | |
81 | 247 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 52.50 | |
82 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 53.37 | |
83 | 367 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 54.46 | |
84 | 253 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 54.96 | |
85 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 55.20 | |
86 | 258 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 55.54 | |
87 | 359 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 56.65 | |
88 | 362 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | 57.47 | |
89 | 368 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 57.49 | |
90 | 369 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 57.91 | |
91 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 58.18 | |
92 | 449 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:03.04 | |
93 | 252 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 3, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 9:58.41 | |
2 | 266 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 10:06.40 | |
3 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 10:15.27 | |
4 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 10:21.49 | |
5 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 10:23.68 | |
6 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 10:23.78 | |
7 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 10:28.64 | |
8 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 10:54.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 29.02 | |
2 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 30.40 | |
3 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 31.63 | |
4 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 33.41 | |
5 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 33.43 | |
6 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 33.95 | |
7 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 34.16 | |
8 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 34.82 | |
9 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 35.10 | |
10 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 35.47 | |
11 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 35.60 | |
12 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 35.69 | |
13 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 36.06 | |
14 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 36.36 | |
15 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 37.35 | |
16 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 37.58 | |
17 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 37.59 | |
18 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 37.87 | |
19 | 335 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 39.99 | |
20 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 40.45 | |
21 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 41.47 | |
22 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 42.03 | |
23 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 42.41 | |
24 | 241 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 42.94 | |
25 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 43.09 | |
26 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 43.34 | |
27 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 43.44 | |
28 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 44.18 | |
29 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 45.02 | |
30 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 45.12 | |
31 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 45.35 | |
32 | 336 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 45.43 | |
33 | 261 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 46.19 | |
34 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 46.88 | |
35 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 46.93 | |
36 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 47.52 | |
37 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 48.37 | |
38 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 48.47 | |
39 | 444 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 48.50 | |
40 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 48.51 | |
41 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 49.23 | |
42 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 49.66 | |
43 | 116 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 50.27 | |
44 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 50.34 | |
45 | 265 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 51.40 | |
46 | 251 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 52.83 | |
47 | 358 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 53.25 | |
48 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 53.67 | |
49 | 263 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 56.27 | |
50 | 268 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 58.10 | |
51 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 1:01.18 | |
52 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:02.08 | |
53 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | 1:03.62 | |
54 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:09.89 | |
55 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:19.26 | |
56 | 243 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
57 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | ||
58 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | ||
59 | 391 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | ||
60 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 28.11 | |
2 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 28.47 | |
3 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 30.63 | |
4 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 31.10 | |
5 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 31.49 | |
6 | 203 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 32.15 | |
7 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 32.57 | |
8 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 32.57 | |
9 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 32.84 | |
10 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 33.62 | |
11 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 34.62 | |
12 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 35.12 | |
13 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 35.22 | |
14 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 35.47 | |
15 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 35.64 | |
16 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 36.62 | |
17 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 38.34 | |
18 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 38.47 | |
19 | 338 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 38.49 | |
20 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 38.49 | |
21 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 38.87 | |
22 | 357 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 38.98 | |
23 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 39.16 | |
24 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 39.23 | |
25 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 39.51 | |
26 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 39.56 | |
27 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 39.69 | |
28 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 40.09 | |
29 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 40.20 | |
30 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 40.49 | |
31 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 40.52 | |
32 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 40.58 | |
33 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 40.80 | |
34 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 40.89 | |
35 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 41.80 | |
36 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 42.21 | |
37 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 42.29 | |
38 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 42.30 | |
39 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 42.77 | |
40 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 43.97 | |
41 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 44.03 | |
42 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 50 m | 44.40 | |
43 | 331 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 44.57 | |
44 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 44.70 | |
45 | 320 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 44.71 | |
46 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 45.42 | |
47 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 46.21 | |
48 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 46.42 | |
49 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 46.95 | |
50 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 47.02 | |
51 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 47.80 | |
52 | 247 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 48.36 | |
53 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 49.08 | |
54 | 255 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 49.44 | |
55 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 50 m | 50.19 | |
56 | 345 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 50.39 | |
57 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 50 m | 50.76 | |
58 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 51.12 | |
59 | 249 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 52.33 | |
60 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 52.34 | |
61 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 25 m | 53.70 | |
62 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 53.80 | |
63 | 419 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 53.83 | |
64 | 361 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 53.85 | |
65 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 54.19 | |
66 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 54.33 | |
67 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 54.35 | |
68 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 54.82 | |
69 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 55.76 | |
70 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 57.26 | |
71 | 321 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 57.54 | |
72 | 360 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 58.02 | |
73 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 58.16 | |
74 | 417 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 58.37 | |
75 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 59.18 | |
76 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 59.28 | |
77 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:02.79 | |
78 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 1:07.02 | |
79 | 264 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:09.52 | |
80 | 253 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:10.26 | |
81 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
82 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
83 | 137 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | ||
84 | 258 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | ||
85 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 6, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 19:39.58 | |
2 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 19:45.00 | |
3 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 19:49.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 27.24 | |
2 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 28.46 | |
3 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.56 | |
4 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 28.72 | |
5 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 29.44 | |
6 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 29.66 | |
7 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 30.50 | |
8 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 30.59 | |
9 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 30.78 | |
10 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 30.90 | |
11 | 234 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 31.19 | |
12 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 31.83 | |
13 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 32.00 | |
14 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 32.01 | |
15 | 241 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 32.07 | |
16 | 45 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.11 | |
17 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 32.41 | |
18 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 32.58 | |
19 | 311 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 32.82 | |
20 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 33.05 | |
21 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 33.43 | |
22 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 33.55 | |
23 | 43 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 33.69 | |
24 | 40 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 33.71 | |
25 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 33.82 | |
26 | 59 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 34.01 | |
27 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 34.11 | |
28 | 238 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 34.13 | |
29 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 34.26 | |
30 | 279 | Lund Rebekka E. | 2002 | FR.SUND | 0268AE | 25 m | 35.05 | |
31 | 275 | Krogh Olivia | 2003 | FR.SUND | 0358AS | 25 m | 35.30 | |
32 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 35.35 | |
33 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 35.53 | |
34 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 35.55 | |
35 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 50 m | 35.85 | |
36 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 36.01 | |
37 | 346 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 36.12 | |
38 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 36.19 | |
39 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 36.27 | |
40 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 36.30 | |
41 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 36.49 | |
42 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 36.79 | |
43 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 37.33 | |
44 | 211 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 0394AR | 25 m | 37.92 | |
45 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 38.03 | |
46 | 269 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 38.05 | |
47 | 328 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 38.05 | |
48 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 38.45 | |
49 | 261 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.02 | |
50 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 39.09 | |
51 | 53 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 39.23 | |
52 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 39.97 | |
53 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 40.00 | |
54 | 120 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 40.27 | |
55 | 329 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 40.46 | |
56 | 444 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 40.69 | |
57 | 209 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 40.74 | |
58 | 251 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 41.20 | |
59 | 317 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 41.58 | |
60 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 42.47 | |
61 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 42.87 | |
62 | 391 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 43.10 | |
63 | 326 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 43.19 | |
64 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 43.19 | |
65 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 43.55 | |
66 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 43.57 | |
67 | 446 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 43.82 | |
68 | 263 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 43.92 | |
69 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | 44.01 | |
70 | 358 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 44.18 | |
71 | 265 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 44.51 | |
72 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 44.60 | |
73 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 44.72 | |
74 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 44.98 | |
75 | 337 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 44.99 | |
76 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 45.03 | |
77 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 45.98 | |
78 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 46.01 | |
79 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 46.19 | |
80 | 268 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 46.44 | |
81 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 47.35 | |
82 | 435 | Bunch Freja Lemann | 2004 | GTI | 0496AK | 25 m | 47.46 | |
83 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 47.90 | |
84 | 381 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 47.97 | |
85 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 48.02 | |
86 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 49.62 | |
87 | 439 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 49.87 | |
88 | 227 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 49.97 | |
89 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 49.97 | |
90 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 51.07 | |
91 | 223 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 52.14 | |
92 | 243 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 53.59 | |
93 | 433 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 54.38 | |
94 | 212 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 55.01 | |
95 | 213 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 55.57 | |
96 | 225 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:00.37 | |
97 | 218 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:01.62 | |
98 | 226 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:05.01 | ||
99 | 388 | Müllertz Josefine | 2006 | GTI | 25 m | |||
100 | 390 | Søeborg Mikkelline | 2006 | GTI | 25 m | |||
101 | 393 | Østergaard Julie R. A. | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 25.51 | |
2 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 26.06 | |
3 | 277 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 26.99 | |
4 | 244 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 27.03 | |
5 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 27.28 | |
6 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 28.47 | |
7 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 28.50 | |
8 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 28.70 | |
9 | 220 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 28.80 | |
10 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 28.89 | |
11 | 50 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 29.13 | |
12 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 29.49 | |
13 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 29.51 | |
14 | 39 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 29.53 | |
15 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 29.54 | |
16 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 29.74 | |
17 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 29.92 | |
18 | 104 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 29.95 | |
19 | 42 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 30.08 | |
20 | 34 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 30.49 | |
21 | 207 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 30.53 | |
22 | 57 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 30.81 | |
23 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 30.88 | |
24 | 284 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 31.10 | |
25 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 31.29 | |
26 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 31.33 | |
27 | 134 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 31.67 | |
28 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 31.67 | |
29 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 31.76 | |
30 | 324 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 31.89 | |
31 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 32.15 | |
32 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 32.37 | |
33 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 32.38 | |
34 | 274 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 32.69 | |
35 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 32.85 | |
36 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 33.16 | |
37 | 126 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 33.20 | |
38 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 33.26 | |
39 | 41 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.67 | |
40 | 197 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 34.05 | |
41 | 63 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 34.34 | |
42 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 34.34 | |
43 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 34.34 | |
44 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 34.54 | |
45 | 331 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 34.60 | |
46 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 34.61 | |
47 | 58 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 34.90 | |
48 | 61 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 34.92 | |
49 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 35.04 | |
50 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 35.05 | |
51 | 260 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 0363AA | 25 m | 35.23 | |
52 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 35.28 | |
53 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 35.39 | |
54 | 219 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 35.73 | |
55 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 35.87 | |
56 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.89 | |
57 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 36.09 | |
58 | 320 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 36.35 | |
59 | 56 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 36.36 | |
60 | 278 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 36.97 | |
61 | 137 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 37.11 | |
62 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 37.31 | |
63 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 25 m | 37.49 | |
64 | 287 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 37.88 | |
65 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 38.19 | |
66 | 44 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 38.54 | |
67 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 38.65 | |
68 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 38.73 | |
69 | 247 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 38.74 | |
70 | 361 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 38.83 | |
71 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 39.52 | |
72 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 39.55 | |
73 | 249 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 39.82 | |
74 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 40.25 | |
75 | 360 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 40.26 | |
76 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 40.88 | |
77 | 375 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 40.90 | |
78 | 365 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 40.99 | |
79 | 235 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 41.00 | |
80 | 264 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 41.28 | |
81 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 41.70 | |
82 | 417 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 41.70 | |
83 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 41.70 | |
84 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 42.16 | |
85 | 368 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 43.27 | |
86 | 367 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 43.49 | |
87 | 333 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 43.50 | |
88 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 25 m | 43.52 | |
89 | 255 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 44.78 | |
90 | 253 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 45.15 | |
91 | 377 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 46.22 | |
92 | 373 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 46.30 | |
93 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 46.56 | |
94 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 46.77 | |
95 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 47.72 | |
96 | 369 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 47.93 | |
97 | 359 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 48.11 | |
98 | 258 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 48.66 | |
99 | 210 | Hagedorn Tobias | 2004 | HILLERØD | 0413AM | 25 m | 52.29 | |
100 | 449 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 53.50 | |
101 | 206 | Frederiksen Tobias | 2006 | HILLERØD | 0657AC | 25 m | 55.26 | |
102 | 195 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 55.37 | |
103 | 139 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
104 | 252 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
105 | 362 | Frederiksen Oskar | 2005 | GTI | 0501AG | 25 m | ||
106 | 370 | Metzdorff Elliot Nygaard | 2006 | GTI | 25 m | |||
107 | 376 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:33.36 | |
2 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:37.19 | |
3 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:39.49 | |
4 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:40.46 | |
5 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:43.34 | |
6 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:44.96 | |
7 | 234 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:47.30 | |
8 | 248 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:50.60 | |
9 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 2:52.24 | |
10 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:52.89 | |
11 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:54.67 | |
12 | 33 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:56.85 | |
13 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 3:02.60 | |
14 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:03.21 | |
15 | 43 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 3:06.04 | |
16 | 45 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:06.14 | |
17 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 3:06.62 | |
18 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:08.54 | |
19 | 335 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 3:08.75 | |
20 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:08.78 | |
21 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 3:09.99 | |
22 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 3:10.51 | |
23 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:11.03 | |
24 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 3:11.87 | |
25 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 3:13.43 | |
26 | 336 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 3:13.69 | |
27 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:15.75 | |
28 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:15.99 | |
29 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:17.35 | |
30 | 36 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 3:17.43 | |
31 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:19.78 | |
32 | 352 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 3:19.91 | |
33 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:21.17 | |
34 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:22.15 | |
35 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 3:22.79 | |
36 | 346 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 3:23.43 | |
37 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:25.02 | |
38 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 3:30.10 | |
39 | 116 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:30.78 | |
40 | 328 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:30.93 | |
41 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:32.81 | |
42 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:33.54 | |
43 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:35.56 | |
44 | 358 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 3:36.86 | |
45 | 237 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 3:37.81 | |
46 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 3:38.23 | |
47 | 317 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 3:45.73 | |
48 | 348 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 3:55.00 | |
49 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 3:20.00 | RES |
50 | 444 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 3:51.09 | RES |
51 | 326 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 3:55.03 | RES |
52 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 4:03.43 | RES |
53 | 224 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 4:13.77 | RES |
54 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 4:44.66 | RES |
55 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | RES | |
56 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | RES | |
57 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | RES | |
58 | 391 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:20.86 | |
2 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:33.59 | |
3 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:36.89 | |
4 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:36.99 | |
5 | 123 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:37.00 | |
6 | 39 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:37.82 | |
7 | 203 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:38.71 | |
8 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:40.97 | |
9 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:42.84 | |
10 | 256 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:43.67 | |
11 | 244 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 2:43.97 | |
12 | 50 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:45.00 | |
13 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:49.05 | |
14 | 199 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:50.01 | |
15 | 34 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:50.70 | |
16 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:51.70 | |
17 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:51.86 | |
18 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:52.37 | |
19 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:53.38 | |
20 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:54.22 | |
21 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:55.64 | |
22 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 2:56.85 | |
23 | 64 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:58.12 | |
24 | 81 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:58.63 | |
25 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 3:00.16 | |
26 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:01.78 | |
27 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 3:05.56 | |
28 | 357 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 3:10.02 | |
29 | 324 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 3:10.50 | |
30 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:12.18 | |
31 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 3:13.36 | |
32 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 3:13.71 | |
33 | 35 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:14.01 | |
34 | 61 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 3:14.06 | |
35 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 3:14.29 | |
36 | 79 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:16.46 | |
37 | 41 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 3:16.70 | |
38 | 260 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 0363AA | 25 m | 3:16.86 | |
39 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:18.39 | |
40 | 73 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:19.20 | |
41 | 204 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 3:20.01 | |
42 | 63 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 3:21.43 | |
43 | 331 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 3:24.08 | |
44 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:24.10 | |
45 | 345 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 3:24.88 | |
46 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 3:24.94 | |
47 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 3:25.52 | |
48 | 78 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:27.66 | |
49 | 221 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 3:27.66 | RES |
50 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 3:29.70 | RES |
51 | 232 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 3:30.01 | RES |
52 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:30.83 | RES |
53 | 216 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 3:31.32 | RES |
54 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 3:32.59 | RES |
55 | 92 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:33.54 | RES |
56 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 3:33.82 | RES |
57 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:36.30 | RES |
58 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 3:36.44 | RES |
59 | 196 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:39.76 | RES |
60 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:41.43 | RES |
61 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 3:46.90 | RES |
62 | 214 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 0507AF | 25 m | 4:00.01 | RES |
63 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 4:00.01 | RES |
64 | 360 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 4:00.46 | RES |
65 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 4:01.11 | RES |
66 | 205 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 0473AL | 25 m | 4:12.68 | RES |
67 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 4:17.77 | RES |
68 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 4:17.99 | RES |
69 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | RES | |
70 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 4:33.03 | |
2 | 266 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 4:51.50 | |
3 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 4:54.92 | |
4 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 5:00.36 | |
5 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 5:01.90 | |
6 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:03.87 | |
7 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:09.09 | |
8 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 5:11.10 | |
9 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 5:15.65 | |
10 | 194 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:39.50 | |
11 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 5:45.00 | |
12 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 5:49.88 | |
13 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 5:50.99 | |
14 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 5:53.02 | |
15 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:55.00 | |
16 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 5:57.64 | |
17 | 335 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 6:02.35 | |
18 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 6:15.00 | |
19 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 6:18.08 | |
20 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 6:24.38 | |
21 | 316 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 6:33.18 | |
22 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 6:51.21 | |
23 | 231 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 6:56.09 | |
24 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 7:17.34 | |
25 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:15.98 | |
2 | 119 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 4:43.37 | |
3 | 117 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 4:46.42 | |
4 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 4:59.00 | |
5 | 104 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 5:07.15 | |
6 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 5:09.21 | |
7 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:09.50 | |
8 | 42 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 5:09.79 | |
9 | 338 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 5:15.40 | |
10 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 5:20.94 | |
11 | 325 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 5:21.66 | |
12 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 5:53.93 | |
13 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 5:55.61 | |
14 | 78 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:55.91 | |
15 | 345 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 5:59.63 | |
16 | 73 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 6:00.00 | |
17 | 92 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 6:00.00 | |
18 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 6:00.89 | |
19 | 79 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 6:02.47 | |
20 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 6:08.01 | |
21 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 6:11.41 | |
22 | 81 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 6:22.77 | |
23 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 6:27.29 | |
24 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 6:34.86 | |
25 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | ||
26 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:14.89 | |
2 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:17.94 | |
3 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:19.93 | |
4 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 1:20.39 | |
5 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:21.87 | |
6 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:24.06 | |
7 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:26.32 | |
8 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:27.53 | |
9 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:27.86 | |
10 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:29.91 | |
11 | 120 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:31.78 | |
12 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:32.18 | |
13 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:32.34 | |
14 | 279 | Lund Rebekka E. | 2002 | FR.SUND | 0268AE | 25 m | 1:33.04 | |
15 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:33.52 | |
16 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:33.65 | |
17 | 40 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:33.70 | |
18 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:33.78 | |
19 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:34.01 | |
20 | 33 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:34.81 | |
21 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:35.91 | |
22 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:36.96 | |
23 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:37.62 | |
24 | 317 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:38.42 | |
25 | 59 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:38.88 | |
26 | 238 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:39.31 | |
27 | 311 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:40.93 | |
28 | 36 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:41.16 | |
29 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:41.16 | |
30 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:41.66 | |
31 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:41.73 | |
32 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:41.95 | |
33 | 251 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:43.03 | |
34 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 1:43.57 | |
35 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:44.38 | |
36 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:44.38 | |
37 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:44.64 | |
38 | 346 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:44.86 | |
39 | 53 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:45.01 | |
40 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:45.41 | |
41 | 116 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:45.86 | |
42 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:45.99 | |
43 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:46.16 | |
44 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:47.57 | |
45 | 358 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:48.41 | |
46 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:49.19 | |
47 | 336 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:49.74 | |
48 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 1:49.87 | |
49 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:49.90 | |
50 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:50.00 | |
51 | 329 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:50.16 | |
52 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:50.95 | |
53 | 328 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:50.99 | |
54 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:51.33 | |
55 | 261 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:51.88 | |
56 | 316 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 1:52.06 | |
57 | 60 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:53.07 | |
58 | 237 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:54.51 | |
59 | 348 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 1:55.00 | |
60 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:55.97 | |
61 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:59.30 | |
62 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:59.58 | |
63 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:59.61 | |
64 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 2:00.00 | |
65 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 2:00.05 | |
66 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 2:00.44 | |
67 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 2:01.26 | |
68 | 326 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 2:01.77 | |
69 | 269 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:02.01 | |
70 | 337 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 2:03.13 | |
71 | 446 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 2:03.81 | |
72 | 439 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 2:05.36 | |
73 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 2:05.87 | |
74 | 435 | Bunch Freja Lemann | 2004 | GTI | 0496AK | 25 m | 2:07.43 | |
75 | 275 | Krogh Olivia | 2003 | FR.SUND | 0358AS | 25 m | 2:08.43 | |
76 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | 2:08.58 | |
77 | 265 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:09.69 | |
78 | 236 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 2:10.01 | |
79 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:12.39 | |
80 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 2:12.74 | |
81 | 381 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 2:13.01 | |
82 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 2:13.07 | |
83 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 2:19.72 | |
84 | 263 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 2:20.63 | |
85 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 2:31.55 | |
86 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:38.11 | |
87 | 215 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:47.09 | |
88 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
89 | 243 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
90 | 268 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | ||
91 | 433 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:07.98 | |
2 | 129 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 277 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:14.50 | |
4 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:15.39 | |
5 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:16.92 | |
6 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:18.47 | |
7 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:20.11 | |
8 | 117 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:20.50 | |
9 | 125 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:22.30 | |
10 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:22.51 | |
11 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:24.50 | |
12 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:25.39 | |
13 | 123 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:25.50 | |
14 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:28.16 | |
15 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:28.24 | |
16 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:29.26 | |
17 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:30.20 | |
18 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:30.37 | |
19 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:30.59 | |
20 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:31.08 | |
21 | 64 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:31.53 | |
22 | 57 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:33.03 | |
23 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:33.03 | |
24 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:34.25 | |
25 | 202 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:34.63 | |
26 | 35 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:34.80 | |
27 | 58 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:36.13 | |
28 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:36.81 | |
29 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 1:37.16 | |
30 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:37.54 | |
31 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:37.70 | |
32 | 278 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:40.76 | |
33 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:41.65 | |
34 | 200 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:41.67 | |
35 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:43.59 | |
36 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:44.16 | |
37 | 56 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:44.66 | |
38 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:45.54 | |
39 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:45.62 | |
40 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 50 m | 1:49.59 | |
41 | 44 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:49.75 | |
42 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:50.88 | |
43 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 1:51.21 | |
44 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 50 m | 1:52.65 | |
45 | 361 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:53.17 | |
46 | 249 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:53.49 | |
47 | 247 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:53.99 | |
48 | 137 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 1:54.81 | |
49 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:55.42 | |
50 | 321 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:55.96 | |
51 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:57.27 | |
52 | 264 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:58.83 | |
53 | 287 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:59.58 | |
54 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 50 m | 2:01.61 | |
55 | 258 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 2:02.35 | |
56 | 253 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:03.51 | |
57 | 333 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 2:05.01 | |
58 | 375 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 2:06.91 | |
59 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 2:07.99 | |
60 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 2:10.46 | |
61 | 255 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:11.75 | |
62 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:12.12 | |
63 | 208 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 2:21.61 | |
64 | 373 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 2:27.44 | |
2 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:48.17 | |
3 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:50.01 | |
4 | 266 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:52.72 | |
5 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:04.52 | |
6 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 3:30.00 | |
7 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 3:38.45 | |
8 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:25.47 | |
2 | 119 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:40.25 | |
3 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:47.50 | |
4 | 256 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:51.73 | |
5 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:00.00 | |
6 | 325 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 3:15.69 | |
7 | 216 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 3:20.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.14 | |
2 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:10.37 | |
3 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:10.56 | |
4 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:11.36 | |
5 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:12.17 | |
6 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:13.93 | |
7 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:14.42 | |
8 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:15.76 | |
9 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:15.83 | |
10 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:16.40 | |
11 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 1:17.01 | |
12 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:17.10 | |
13 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:19.09 | |
14 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 1:19.34 | |
15 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:20.20 | |
16 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:22.77 | |
17 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:23.67 | |
18 | 43 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:23.92 | |
19 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:24.29 | |
20 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:25.33 | |
21 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:25.52 | |
22 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:26.74 | |
23 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 1:26.81 | |
24 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:27.36 | |
25 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:27.37 | |
26 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:27.40 | |
27 | 248 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:27.40 | |
28 | 36 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:27.73 | |
29 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:27.77 | |
30 | 346 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:27.84 | |
31 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:29.94 | |
32 | 279 | Lund Rebekka E. | 2002 | FR.SUND | 0268AE | 25 m | 1:29.98 | |
33 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:30.09 | |
34 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:31.65 | |
35 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:31.76 | |
36 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:32.05 | |
37 | 53 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:32.33 | |
38 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:34.80 | |
39 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:35.29 | |
40 | 60 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:35.38 | |
41 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:35.75 | |
42 | 352 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 1:36.60 | |
43 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:36.63 | |
44 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:38.38 | |
45 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:38.84 | |
46 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:39.20 | |
47 | 231 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 1:40.86 | |
48 | 329 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:41.12 | |
49 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:41.19 | |
50 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 1:42.56 | |
51 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:44.54 | |
52 | 348 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 1:44.75 | |
53 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 1:45.62 | |
54 | 317 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:47.33 | |
55 | 263 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:47.37 | |
56 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:47.52 | |
57 | 261 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:47.56 | |
58 | 211 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 0394AR | 25 m | 1:47.81 | |
59 | 224 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:50.12 | |
60 | 265 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:50.65 | |
61 | 251 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:52.88 | |
62 | 326 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:53.27 | |
63 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:56.82 | |
64 | 439 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:57.12 | |
65 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:58.01 | |
66 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:59.29 | |
67 | 236 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 2:00.01 | |
68 | 268 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:01.99 | |
69 | 435 | Bunch Freja Lemann | 2004 | GTI | 0496AK | 25 m | 2:02.20 | |
70 | 212 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:10.01 | |
71 | 215 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:10.01 | |
72 | 433 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 2:12.00 | |
73 | 213 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:15.01 | |
74 | 218 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 2:20.01 | |
75 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 2:27.97 | |
76 | 225 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:30.01 | |
77 | 226 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 3:00.01 | ||
78 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
79 | 243 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
80 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:02.56 | |
2 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:04.14 | |
3 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:05.94 | |
4 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:09.59 | |
5 | 200 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:10.14 | |
6 | 125 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:10.72 | |
7 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:12.21 | |
8 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:12.35 | |
9 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:12.69 | |
10 | 34 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:12.80 | |
11 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:14.81 | |
12 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:15.60 | |
13 | 50 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:15.79 | |
14 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:17.09 | |
15 | 284 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 1:18.14 | |
16 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:19.03 | |
17 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:19.63 | |
18 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:20.19 | |
19 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:20.38 | |
20 | 207 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:20.94 | |
21 | 325 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:21.38 | |
22 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:21.68 | |
23 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:22.56 | |
24 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:22.89 | |
25 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:23.01 | |
26 | 126 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:23.50 | |
27 | 219 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:24.27 | |
28 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:24.40 | |
29 | 199 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:24.58 | |
30 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:25.09 | |
31 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:25.29 | |
32 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:25.78 | |
33 | 35 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:25.84 | |
34 | 274 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:25.84 | |
35 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:26.49 | |
36 | 232 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:26.88 | |
37 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:26.94 | |
38 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:27.49 | |
39 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 1:27.69 | |
40 | 134 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:28.42 | |
41 | 278 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:28.80 | |
42 | 56 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:29.05 | |
43 | 63 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:29.25 | |
44 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:29.48 | |
45 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:30.05 | |
46 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:31.26 | |
47 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:31.32 | |
48 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:32.13 | |
49 | 46 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:32.35 | |
50 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:34.23 | |
51 | 139 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:34.65 | |
52 | 221 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:34.98 | |
53 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:35.35 | |
54 | 44 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:35.49 | |
55 | 320 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:35.75 | |
56 | 61 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:36.26 | |
57 | 196 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:37.16 | |
58 | 264 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:37.60 | |
59 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:39.34 | |
60 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 50 m | 1:39.71 | |
61 | 247 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:40.64 | |
62 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:41.32 | |
63 | 365 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:41.91 | |
64 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 1:42.17 | |
65 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:42.53 | |
66 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:42.71 | |
67 | 235 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 1:43.28 | |
68 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 1:45.06 | |
69 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:47.11 | |
70 | 255 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:47.81 | |
71 | 417 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 1:48.01 | |
72 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 25 m | 1:50.33 | |
73 | 249 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:51.29 | |
74 | 205 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 0473AL | 25 m | 1:53.71 | |
75 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 1:56.54 | |
76 | 253 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:58.43 | |
77 | 214 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 0507AF | 25 m | 1:59.87 | |
78 | 258 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 2:01.38 | |
79 | 359 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:01.83 | |
80 | 367 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 2:04.07 | |
81 | 449 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:05.94 | |
82 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:06.43 | |
83 | 369 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 2:11.22 | |
84 | 195 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 2:20.01 | |
85 | 210 | Hagedorn Tobias | 2004 | HILLERØD | 0413AM | 25 m | 2:30.01 | |
86 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
87 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
88 | 137 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | ||
89 | 252 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
90 | 366 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 2:07.57 | |
2 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:18.20 | |
3 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:19.69 | |
4 | 234 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:19.98 | |
5 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:20.30 | |
6 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 2:23.67 | |
7 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:24.15 | |
8 | 266 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:24.16 | |
9 | 248 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:25.03 | |
10 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:27.98 | |
11 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:29.94 | |
12 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:34.33 | |
13 | 241 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:36.87 | |
14 | 33 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:38.05 | |
15 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:38.13 | |
16 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 2:38.14 | |
17 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:39.65 | |
18 | 194 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:42.40 | |
19 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:44.75 | |
20 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:46.37 | |
21 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 2:48.11 | |
22 | 45 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:48.20 | |
23 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:48.55 | |
24 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 2:49.05 | |
25 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 2:49.40 | |
26 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:51.42 | |
27 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 2:51.55 | |
28 | 335 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 2:52.30 | |
29 | 336 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 2:54.33 | |
30 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 2:55.00 | |
31 | 316 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 2:55.25 | |
32 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:55.50 | |
33 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:55.84 | |
34 | 269 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:55.92 | |
35 | 275 | Krogh Olivia | 2003 | FR.SUND | 0358AS | 25 m | 2:56.07 | |
36 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:56.91 | |
37 | 59 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:57.27 | |
38 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 2:57.57 | |
39 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:57.67 | |
40 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:57.96 | |
41 | 352 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 2:59.11 | |
42 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 2:59.50 | |
43 | 120 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:59.62 | |
44 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 3:00.04 | |
45 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:00.11 | |
46 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:02.40 | |
47 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 3:02.49 | |
48 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:05.22 | |
49 | 116 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:06.06 | |
50 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 3:06.48 | |
51 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:07.00 | |
52 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:07.38 | |
53 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:10.00 | |
54 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 3:10.00 | |
55 | 328 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:12.26 | |
56 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:12.74 | |
57 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:15.00 | |
58 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 3:15.00 | |
59 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 3:15.03 | |
60 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 3:19.39 | |
61 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:20.00 | |
62 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:20.33 | |
63 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 3:21.14 | |
64 | 209 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 3:22.04 | |
65 | 337 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 3:24.60 | |
66 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:24.92 | |
67 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 3:28.10 | |
68 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:34.34 | |
69 | 444 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 3:35.77 | |
70 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 3:40.40 | |
71 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | 3:43.78 | |
72 | 348 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 3:45.15 | |
73 | 391 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 3:47.81 | |
74 | 223 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:50.01 | |
75 | 329 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 4:05.13 | |
76 | 227 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 4:25.39 | |
77 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | ||
78 | 446 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:01.56 | |
2 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:03.39 | |
3 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 2:07.28 | |
4 | 117 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:11.80 | |
5 | 119 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 2:12.31 | |
6 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:13.20 | |
7 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 2:13.67 | |
8 | 244 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 2:14.83 | |
9 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:15.82 | |
10 | 277 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 2:17.33 | |
11 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:18.32 | |
12 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 2:18.72 | |
13 | 220 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:18.95 | |
14 | 123 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:19.47 | |
15 | 104 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:20.40 | |
16 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:21.29 | |
17 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:21.41 | |
18 | 203 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:21.46 | |
19 | 42 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 2:22.25 | |
20 | 256 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:25.47 | |
21 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:26.21 | |
22 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:26.92 | |
23 | 338 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 2:27.77 | |
24 | 39 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:28.51 | |
25 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:29.38 | |
26 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 2:29.63 | |
27 | 284 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 2:29.87 | |
28 | 134 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:33.81 | |
29 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 2:35.56 | |
30 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 2:35.61 | |
31 | 274 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 2:35.86 | |
32 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:36.80 | |
33 | 126 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 2:37.32 | |
34 | 57 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:37.78 | |
35 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:38.34 | |
36 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:40.06 | |
37 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:41.24 | |
38 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:42.43 | |
39 | 197 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:42.46 | |
40 | 324 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:42.57 | |
41 | 79 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:42.97 | |
42 | 81 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:43.98 | |
43 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:44.29 | |
44 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 2:44.38 | |
45 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:46.93 | |
46 | 357 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 2:47.82 | |
47 | 41 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:47.89 | |
48 | 78 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:49.40 | |
49 | 204 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:49.48 | |
50 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:49.92 | |
51 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 2:51.36 | |
52 | 345 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 2:52.12 | |
53 | 58 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:54.48 | |
54 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:55.28 | |
55 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:55.44 | |
56 | 73 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:57.34 | |
57 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:57.92 | |
58 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:58.05 | |
59 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 2:58.21 | |
60 | 92 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 2:58.82 | |
61 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:00.92 | |
62 | 331 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 3:01.01 | |
63 | 260 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 0363AA | 25 m | 3:01.05 | |
64 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 3:04.14 | |
65 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 3:08.03 | |
66 | 287 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 3:10.00 | |
67 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 3:11.98 | |
68 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 3:13.87 | |
69 | 321 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 3:15.01 | |
70 | 333 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 3:17.25 | |
71 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 3:17.97 | |
72 | 419 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 3:18.16 | |
73 | 320 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 3:21.24 | |
74 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:22.80 | |
75 | 361 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 3:27.24 | |
76 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 3:30.76 | |
77 | 365 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 3:31.45 | |
78 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 3:35.28 | |
79 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 3:36.28 | |
80 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:41.49 | |
81 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 3:42.62 | |
82 | 206 | Frederiksen Tobias | 2006 | HILLERØD | 0657AC | 25 m | 4:00.01 | |
83 | 208 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 4:01.94 | |
84 | 139 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
85 | 367 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | ||
86 | 368 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | ||
87 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | ||
88 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | ||
89 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | ||
90 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 21, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:17.80 | ||
2 | 98 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 5:30.79 | ||
3 | 54 | Lyngby Es3 Piger 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 5:32.00 | ||
4 | 193 | Hils 3 Piger | 2003 | HILLERØD | 50 m | 5:36.46 | ||
5 | 55 | Lyngby Es3 Piger 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 5:50.82 | ||
6 | 99 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 5:58.64 | ||
7 | 302 | Gsc Piger | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 6:01.43 | ||
8 | 315 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 6:05.20 | ||
9 | 68 | Vest Talent Piger | 2003 | VEST | 25 m | |||
10 | 431 | Gti Piger 1 | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 22, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Køge C 1 | 2001 | KØGE | 25 m | 4:46.00 | ||
2 | 37 | Lyngby Es3 Drenge 1 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 4:48.17 | ||
3 | 308 | Hovedstaden Drenge 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:02.01 | ||
4 | 38 | Lyngby Es3 Drenge 2 | 2001 | LYNGBY | 25 m | 5:05.43 | ||
5 | 309 | Hovedstaden Drenge 2 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:08.01 | ||
6 | 97 | Køge C 2 | 2001 | KØGE | 25 m | 5:15.00 | ||
7 | 292 | Gsc Drenge | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 5:15.43 | ||
8 | 192 | Hils 3 Drenge | 2001 | HILLERØD | 25 m | 6:04.42 | ||
9 | 67 | Vest Talent Drenge | 2001 | VEST | 25 m | |||
10 | 410 | Gti Drenge | 2002 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 35.02 | |
2 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 37.65 | |
3 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 40.00 | |
4 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 40.32 | |
5 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 41.17 | |
6 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 41.67 | |
7 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 41.76 | |
8 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 42.70 | |
9 | 248 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 42.92 | |
10 | 40 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 43.32 | |
11 | 238 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 45.03 | |
12 | 43 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 45.17 | |
13 | 279 | Lund Rebekka E. | 2002 | FR.SUND | 0268AE | 25 m | 45.19 | |
14 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 45.37 | |
15 | 33 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 45.51 | |
16 | 59 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 46.19 | |
17 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 46.23 | |
18 | 45 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 46.67 | |
19 | 36 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 48.06 | |
20 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 48.37 | |
21 | 53 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 48.53 | |
22 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 49.72 | |
23 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 49.75 | |
24 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 49.98 | |
25 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 50.04 | |
26 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 50.12 | |
27 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 50 m | 50.29 | |
28 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 50.66 | |
29 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 53.51 | |
30 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 53.66 | |
31 | 120 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 53.84 | |
32 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 54.24 | |
33 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 54.66 | |
34 | 276 | Larsen Karoline | 2004 | FR.SUND | 0486AQ | 25 m | 54.93 | |
35 | 236 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 55.01 | |
36 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 55.16 | |
37 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 55.47 | |
38 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 55.70 | |
39 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 55.78 | |
40 | 211 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 0394AR | 25 m | 55.86 | |
41 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 57.37 | |
42 | 381 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 57.61 | |
43 | 435 | Bunch Freja Lemann | 2004 | GTI | 0496AK | 25 m | 57.90 | |
44 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 58.27 | |
45 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 58.45 | |
46 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 58.58 | |
47 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | 59.13 | |
48 | 446 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 59.15 | |
49 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 50 m | 59.87 | |
50 | 209 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:00.13 | |
51 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:00.17 | |
52 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:00.35 | |
53 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:00.63 | |
54 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:03.55 | |
55 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:03.73 | |
56 | 391 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 1:05.51 | |
57 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:05.73 | |
58 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:08.51 | |
59 | 212 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:10.01 | |
60 | 227 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:10.36 | |
61 | 223 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:12.96 | |
62 | 213 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:15.29 | |
63 | 215 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:17.29 | |
64 | 226 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:24.65 | ||
65 | 218 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:45.21 | |
66 | 272 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 32.60 | |
2 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 35.62 | |
3 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 36.80 | |
4 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 37.79 | |
5 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 40.01 | |
6 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 41.98 | |
7 | 200 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 42.14 | |
8 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 42.38 | |
9 | 202 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 42.72 | |
10 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 43.03 | |
11 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 43.26 | |
12 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 43.38 | |
13 | 58 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 43.54 | |
14 | 57 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 43.74 | |
15 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 44.09 | |
16 | 284 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 44.53 | |
17 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 44.79 | |
18 | 274 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 45.59 | |
19 | 64 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 45.92 | |
20 | 357 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 46.01 | |
21 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 46.04 | |
22 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 46.54 | |
23 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 46.75 | |
24 | 61 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 47.23 | |
25 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 47.29 | |
26 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 47.98 | |
27 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 48.20 | |
28 | 278 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 48.47 | |
29 | 39 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 48.62 | |
30 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 48.65 | |
31 | 41 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 48.75 | |
32 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 48.85 | |
33 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 50 m | 49.25 | |
34 | 331 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 49.29 | |
35 | 219 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 49.52 | |
36 | 56 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 49.63 | |
37 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 50.42 | |
38 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 50 m | 50.65 | |
39 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 50.74 | |
40 | 419 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 50.94 | |
41 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 51.08 | |
42 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 50 m | 51.22 | |
43 | 324 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 51.24 | |
44 | 361 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 51.31 | |
45 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 51.53 | |
46 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 51.79 | |
47 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 51.86 | |
48 | 44 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 52.09 | |
49 | 221 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 52.66 | |
50 | 232 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 52.77 | |
51 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 53.04 | |
52 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 53.05 | |
53 | 134 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 53.79 | |
54 | 139 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 54.01 | |
55 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 50 m | 54.19 | |
56 | 50 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 54.22 | |
57 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 50 m | 54.76 | |
58 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 54.86 | |
59 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 55.43 | |
60 | 285 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 55.89 | |
61 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 56.34 | |
62 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 56.34 | |
63 | 377 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 56.43 | |
64 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 56.60 | |
65 | 287 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 56.81 | |
66 | 235 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 57.14 | |
67 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 57.31 | |
68 | 375 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 58.91 | |
69 | 210 | Hagedorn Tobias | 2004 | HILLERØD | 0413AM | 25 m | 59.01 | |
70 | 367 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 59.56 | |
71 | 420 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:00.42 | |
72 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:00.57 | |
73 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 1:01.66 | |
74 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:01.75 | |
75 | 373 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:01.99 | |
76 | 360 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 1:02.42 | |
77 | 359 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:02.88 | |
78 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:04.69 | |
79 | 271 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:04.80 | |
80 | 369 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:05.47 | |
81 | 195 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 1:07.32 | |
82 | 449 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:07.52 | |
83 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 50 m | 1:07.69 | |
84 | 201 | Ejdesgaard Bertram | 2005 | HILLERØD | 0513AH | 25 m | 1:16.07 | |
85 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | ||
86 | 270 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | ||
87 | 283 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 5:20.63 | |
2 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:32.02 | |
3 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 5:33.06 | |
4 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 5:42.55 | |
5 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 50 m | 5:51.36 | |
6 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 5:51.66 | |
7 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:55.28 | |
8 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 6:05.60 | |
9 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 6:10.99 | |
10 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 6:20.00 | |
11 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 6:20.00 | |
12 | 311 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 6:29.80 | |
13 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 6:39.34 | |
14 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 6:40.87 | |
15 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 6:44.82 | |
16 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 6:45.00 | |
17 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 6:46.50 | |
18 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 6:55.00 | |
19 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 7:10.00 | |
20 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 7:11.18 | |
21 | 352 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 7:11.76 | |
22 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 7:38.64 | |
23 | 316 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 7:41.32 | |
24 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 7:57.44 | |
25 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | ||
26 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 4:50.50 | |
2 | 119 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 5:09.33 | |
3 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 5:24.28 | |
4 | 256 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 5:42.17 | |
5 | 199 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 5:57.01 | |
6 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 5:57.30 | |
7 | 81 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 6:00.00 | |
8 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 6:06.24 | |
9 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 6:14.33 | |
10 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 6:29.36 | |
11 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 6:30.00 | |
12 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 6:31.71 | |
13 | 79 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 6:35.00 | |
14 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 6:35.01 | |
15 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 6:37.00 | |
16 | 73 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 6:59.99 | |
17 | 92 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 7:00.00 | |
18 | 357 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 7:03.03 | |
19 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 7:11.96 | |
20 | 78 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 7:23.52 | |
21 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 7:28.60 | |
22 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 8:05.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 27, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 1:00.33 | |
2 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:01.59 | |
3 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:02.03 | |
4 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:02.90 | |
5 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:02.97 | |
6 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:03.94 | |
7 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:04.69 | |
8 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 1:05.00 | |
9 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 1:05.08 | |
10 | 234 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:06.34 | |
11 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:06.38 | |
12 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 1:06.55 | |
13 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:06.97 | |
14 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:07.33 | |
15 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:07.47 | |
16 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:08.20 | |
17 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:08.80 | |
18 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:09.24 | |
19 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:09.26 | |
20 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:09.27 | |
21 | 241 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:09.76 | |
22 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:10.07 | |
23 | 33 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:11.45 | |
24 | 311 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:11.93 | |
25 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:13.59 | |
26 | 45 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:13.82 | |
27 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:14.87 | |
28 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:15.39 | |
29 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:15.50 | |
30 | 194 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:15.61 | |
31 | 335 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:15.70 | |
32 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 1:15.95 | |
33 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:16.05 | |
34 | 43 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:16.09 | |
35 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:16.21 | |
36 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:16.23 | |
37 | 40 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:16.34 | |
38 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:16.48 | |
39 | 59 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:16.76 | |
40 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 1:17.59 | |
41 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:17.68 | |
42 | 346 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:17.84 | |
43 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:17.97 | |
44 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:18.82 | |
45 | 279 | Lund Rebekka E. | 2002 | FR.SUND | 0268AE | 25 m | 1:19.10 | |
46 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:19.71 | |
47 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:19.74 | |
48 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:19.82 | |
49 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 1:19.88 | |
50 | 36 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:19.94 | |
51 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 50 m | 1:20.24 | |
52 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:20.55 | |
53 | 60 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:21.01 | |
54 | 336 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:21.05 | |
55 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:21.16 | |
56 | 120 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:21.25 | |
57 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 1:21.43 | |
58 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:21.59 | |
59 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:22.54 | |
60 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 1:23.42 | |
61 | 316 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 1:24.10 | |
62 | 237 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:25.02 | |
63 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:25.37 | |
64 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:25.49 | |
65 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:25.62 | |
66 | 53 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:28.15 | |
67 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:28.54 | |
68 | 328 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:29.15 | |
69 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:29.31 | |
70 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:29.31 | |
71 | 231 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 1:30.01 | |
72 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:31.12 | |
73 | 444 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:31.38 | |
74 | 329 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 1:32.03 | |
75 | 88 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:32.60 | |
76 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:32.67 | |
77 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:33.41 | |
78 | 337 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:33.64 | |
79 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:35.37 | |
80 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:36.19 | |
81 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:37.91 | |
82 | 386 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:39.39 | |
83 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:39.64 | |
84 | 387 | Mathiesen Ida V. H. | 2005 | GTI | 0556AD | 25 m | 1:39.76 | |
85 | 389 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:40.01 | |
86 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:40.44 | |
87 | 326 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:42.11 | |
88 | 224 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:43.03 | |
89 | 272 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:43.25 | |
90 | 276 | Larsen Karoline | 2004 | FR.SUND | 0486AQ | 25 m | 1:43.42 | |
91 | 391 | Thoudahl Isabel Refdahl | 2005 | GTI | 0522AD | 25 m | 1:43.59 | |
92 | 382 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:44.37 | |
93 | 381 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:46.12 | |
94 | 348 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 25 m | 1:46.46 | |
95 | 439 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:46.80 | |
96 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:47.57 | |
97 | 317 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:48.00 | |
98 | 379 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:49.31 | |
99 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:49.36 | |
100 | 223 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:52.26 | |
101 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 1:52.82 | |
102 | 380 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:57.01 | |
103 | 433 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 1:58.21 | |
104 | 212 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 2:00.01 | |
105 | 215 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:03.52 | |
106 | 218 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 2:05.01 | |
107 | 213 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:06.39 | |
108 | 226 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:18.15 | ||
109 | 225 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:21.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 28, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 54.81 | |
2 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 56.72 | |
3 | 125 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 57.31 | |
4 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 57.62 | |
5 | 244 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 59.00 | |
6 | 117 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:01.00 | |
7 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:01.37 | |
8 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:01.51 | |
9 | 119 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:02.27 | |
10 | 270 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:03.21 | |
11 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:03.26 | |
12 | 220 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:03.26 | |
13 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:03.63 | |
14 | 42 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:04.13 | |
15 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:04.25 | |
16 | 39 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:04.29 | |
17 | 203 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:04.62 | |
18 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:04.90 | |
19 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:05.04 | |
20 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:05.21 | |
21 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:05.29 | |
22 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:05.93 | |
23 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:06.28 | |
24 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:06.42 | |
25 | 104 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:06.53 | |
26 | 57 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:06.99 | |
27 | 284 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 1:07.19 | |
28 | 50 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:07.26 | |
29 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:07.70 | |
30 | 34 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:07.90 | |
31 | 200 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:07.94 | |
32 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:08.13 | |
33 | 338 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:08.43 | |
34 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:08.43 | |
35 | 134 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:08.83 | |
36 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:09.18 | |
37 | 207 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:09.39 | |
38 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:09.52 | |
39 | 325 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:11.37 | |
40 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:11.46 | |
41 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:11.60 | |
42 | 274 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:12.36 | |
43 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:12.49 | |
44 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:13.21 | |
45 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:13.25 | |
46 | 197 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:14.10 | |
47 | 41 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:14.85 | |
48 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:15.00 | |
49 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 1:15.06 | |
50 | 64 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:15.10 | |
51 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:15.27 | |
52 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:15.32 | |
53 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:15.34 | |
54 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:15.49 | |
55 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:15.94 | |
56 | 278 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:16.15 | |
57 | 35 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:16.56 | |
58 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:16.72 | |
59 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:16.76 | |
60 | 58 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:16.93 | |
61 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:17.37 | |
62 | 63 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:18.08 | |
63 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:18.62 | |
64 | 204 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:18.73 | |
65 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:18.81 | |
66 | 345 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:18.95 | |
67 | 420 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:19.07 | |
68 | 61 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:19.22 | |
69 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:19.49 | |
70 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:19.72 | |
71 | 216 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:20.41 | |
72 | 56 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:20.64 | |
73 | 139 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:21.03 | |
74 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:21.97 | |
75 | 44 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:23.34 | |
76 | 245 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:23.54 | |
77 | 331 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:24.01 | |
78 | 287 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:24.10 | |
79 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 1:25.77 | |
80 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:28.03 | |
81 | 271 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:28.90 | |
82 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:29.99 | |
83 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 50 m | 1:30.04 | |
84 | 375 | Thune Sigurd Bach | 2004 | GTI | 0463AF | 25 m | 1:30.38 | |
85 | 360 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 1:30.61 | |
86 | 196 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:30.68 | |
87 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 50 m | 1:30.75 | |
88 | 361 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:31.63 | |
89 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | 1:32.00 | |
90 | 368 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:32.28 | |
91 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:32.34 | |
92 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:32.57 | |
93 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 25 m | 1:32.59 | |
94 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:33.73 | |
95 | 333 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 1:34.15 | |
96 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:34.64 | |
97 | 367 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:35.34 | |
98 | 321 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 1:35.41 | |
99 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 1:35.51 | |
100 | 417 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | 1:35.58 | |
101 | 363 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:35.72 | |
102 | 371 | Nesbit Nikolaj | 2004 | GTI | 0467AF | 25 m | 1:42.73 | |
103 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:42.83 | |
104 | 373 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:43.18 | |
105 | 205 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 0473AL | 25 m | 1:43.42 | |
106 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 25 m | 1:43.57 | |
107 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:43.67 | |
108 | 214 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 0507AF | 25 m | 1:46.18 | |
109 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:49.07 | |
110 | 208 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:49.82 | |
111 | 377 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 1:51.52 | |
112 | 359 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:54.64 | |
113 | 283 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:58.87 | |
114 | 206 | Frederiksen Tobias | 2006 | HILLERØD | 0657AC | 25 m | 2:00.16 | |
115 | 369 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 2:01.38 | |
116 | 201 | Ejdesgaard Bertram | 2005 | HILLERØD | 0513AH | 25 m | 2:04.21 | |
117 | 195 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 2:05.02 | |
118 | 449 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:13.63 | |
119 | 210 | Hagedorn Tobias | 2004 | HILLERØD | 0413AM | 25 m | 2:17.19 | |
120 | 285 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:30.17 | |
2 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:37.48 | |
3 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:38.26 | |
4 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:38.71 | |
5 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:44.08 | |
6 | 286 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:49.25 | |
7 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:50.86 | |
8 | 267 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:55.26 | |
9 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 2:56.12 | |
10 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:57.17 | |
11 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:58.79 | |
12 | 280 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 3:01.59 | |
13 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:02.43 | |
14 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 3:03.24 | |
15 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 3:04.88 | |
16 | 194 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 3:05.01 | |
17 | 437 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | GTI | 0442AK | 25 m | 3:05.27 | |
18 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:06.24 | |
19 | 248 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 3:06.67 | |
20 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:11.65 | |
21 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:14.01 | |
22 | 241 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 3:14.03 | |
23 | 300 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 3:14.25 | |
24 | 49 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:15.45 | |
25 | 48 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:16.73 | |
26 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:17.94 | |
27 | 318 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 3:18.96 | |
28 | 290 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 3:20.43 | |
29 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 3:21.48 | |
30 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:24.62 | |
31 | 51 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 3:25.57 | |
32 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:30.00 | |
33 | 231 | Pihl Cecilie | 2004 | HILLERØD | 0476AD | 25 m | 3:30.01 | |
34 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:30.31 | |
35 | 445 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 3:33.52 | |
36 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 3:34.30 | |
37 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:35.24 | |
38 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:37.94 | |
39 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:40.00 | |
40 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:40.00 | |
41 | 88 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:40.00 | |
42 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 3:40.00 | |
43 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 3:41.99 | |
44 | 69 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 3:46.05 | |
45 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:50.00 | |
46 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 4:03.22 | |
47 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | ||
48 | 115 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
49 | 272 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | ||
50 | 384 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:15.04 | |
2 | 402 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:15.12 | |
3 | 129 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:22.38 | |
4 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:28.56 | |
5 | 34 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:36.21 | |
6 | 334 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:38.26 | |
7 | 407 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 2:40.99 | |
8 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:41.03 | |
9 | 323 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:42.35 | |
10 | 284 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 2:42.65 | |
11 | 397 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:44.40 | |
12 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 2:44.65 | |
13 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:44.93 | |
14 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:44.97 | |
15 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:45.97 | |
16 | 413 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:46.65 | |
17 | 220 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:46.82 | |
18 | 325 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:47.47 | |
19 | 86 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:51.31 | |
20 | 71 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:51.98 | |
21 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:52.73 | |
22 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 2:54.15 | |
23 | 304 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:57.64 | |
24 | 207 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:57.71 | |
25 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:58.78 | |
26 | 77 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 2:59.38 | |
27 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 3:00.59 | |
28 | 133 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 3:00.82 | |
29 | 219 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 3:01.14 | |
30 | 57 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 3:01.71 | |
31 | 338 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 3:01.89 | |
32 | 73 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:03.41 | |
33 | 324 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 3:03.68 | |
34 | 414 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 3:04.62 | |
35 | 72 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 3:04.64 | |
36 | 232 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 3:07.71 | |
37 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:08.80 | |
38 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:09.15 | |
39 | 197 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 3:11.75 | |
40 | 79 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 3:14.72 | |
41 | 61 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 3:15.45 | |
42 | 52 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 3:15.85 | |
43 | 344 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 3:16.11 | |
44 | 35 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 3:17.49 | |
45 | 426 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 3:17.73 | |
46 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 3:19.37 | |
47 | 271 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 3:20.00 | |
48 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 3:20.54 | |
49 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:20.88 | |
50 | 78 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:21.15 | |
51 | 56 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 3:21.28 | |
52 | 92 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:22.32 | |
53 | 419 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 3:22.59 | |
54 | 81 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:28.34 | |
55 | 296 | Jessen Frederik Bahne | 2002 | GLADSAXE | 0253AP | 25 m | 3:29.08 | |
56 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 3:30.31 | |
57 | 330 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 3:36.70 | |
58 | 339 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:38.41 | |
59 | 320 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 3:41.53 | |
60 | 283 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 3:49.09 | |
61 | 350 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 3:52.89 | |
62 | 374 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | ||
63 | 415 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | ||
64 | 417 | Hansen Matias Buus | 2003 | GTI | 0381AK | 25 m | ||
65 | 430 | Villumsen William F. | 2003 | GTI | 0355AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 396 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:04.00 | |
2 | 403 | Jørgensen Thyra | 2002 | GTI | 0218AC | 25 m | 1:04.92 | |
3 | 405 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:09.05 | |
4 | 409 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:13.58 | |
5 | 198 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:13.71 | |
6 | 240 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:14.68 | |
7 | 233 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.04 | |
8 | 266 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:18.27 | |
9 | 406 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 1:20.05 | |
10 | 130 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:20.47 | |
11 | 122 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:21.29 | |
12 | 250 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:24.27 | |
13 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:24.37 | |
14 | 440 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | GTI | 0338AQ | 25 m | 1:25.35 | |
15 | 335 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:26.81 | |
16 | 442 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:28.12 | |
17 | 45 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:28.58 | |
18 | 314 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:29.29 | |
19 | 132 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:29.60 | |
20 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:31.34 | |
21 | 311 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:32.19 | |
22 | 352 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 1:32.37 | |
23 | 87 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:33.54 | |
24 | 36 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:34.39 | |
25 | 343 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:34.52 | |
26 | 336 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:36.90 | |
27 | 447 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:37.24 | |
28 | 259 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:37.97 | |
29 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:38.30 | |
30 | 281 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:40.00 | |
31 | 312 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:40.59 | |
32 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:40.69 | |
33 | 347 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:41.26 | |
34 | 337 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:42.24 | |
35 | 237 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:45.01 | |
36 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 1:50.00 | |
37 | 298 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:54.22 | |
38 | 59 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:56.46 | |
39 | 326 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 2:00.21 | |
40 | 209 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:04.42 | |
41 | 316 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 25 m | 2:07.00 | |
42 | 224 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 2:30.01 | |
43 | 227 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:30.01 | |
44 | 236 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 2:30.01 | |
45 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | ||
46 | 112 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | ||
47 | 121 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | ||
48 | 136 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | ||
49 | 279 | Lund Rebekka E. | 2002 | FR.SUND | 0268AE | 25 m | ||
50 | 444 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:00.73 | |
2 | 125 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 1:03.35 | |
3 | 117 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:07.43 | |
4 | 128 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:09.15 | |
5 | 244 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:09.47 | |
6 | 119 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:11.46 | |
7 | 262 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:12.48 | |
8 | 39 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:12.61 | |
9 | 106 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:14.23 | |
10 | 76 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:16.00 | |
11 | 398 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:16.53 | |
12 | 256 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:16.56 | |
13 | 105 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:17.22 | |
14 | 418 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:17.43 | |
15 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:18.96 | |
16 | 34 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:20.11 | |
17 | 274 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:21.40 | |
18 | 203 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:22.02 | |
19 | 199 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:22.46 | |
20 | 270 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:22.75 | |
21 | 64 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:24.59 | |
22 | 50 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 1:25.65 | |
23 | 104 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:26.90 | |
24 | 303 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:28.32 | |
25 | 278 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:28.78 | |
26 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:29.50 | |
27 | 42 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:29.54 | |
28 | 427 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:31.23 | |
29 | 216 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:33.28 | |
30 | 357 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:33.78 | |
31 | 420 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:34.15 | |
32 | 349 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:36.86 | |
33 | 345 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:38.66 | |
34 | 41 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:39.09 | |
35 | 425 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:39.17 | |
36 | 204 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:40.01 | |
37 | 332 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:44.78 | |
38 | 287 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:45.00 | |
39 | 424 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:45.09 | |
40 | 289 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:47.24 | |
41 | 242 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:48.89 | |
42 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:52.70 | |
43 | 291 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 50 m | 1:53.68 | |
44 | 196 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:55.55 | |
45 | 295 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 50 m | 1:59.91 | |
46 | 214 | Jacobsen Gustav | 2005 | HILLERØD | 0507AF | 25 m | 2:10.01 | |
47 | 205 | Frederiksen Lukas | 2004 | HILLERØD | 0473AL | 25 m | 2:25.01 | |
48 | 239 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:30.01 | |
49 | 63 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | ||
50 | 134 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | ||
51 | 139 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 217 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:39.54 | |
2 | 114 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:47.90 | |
3 | 89 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:52.59 | |
4 | 257 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:55.78 | |
5 | 103 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:59.34 | |
6 | 91 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:12.53 | |
7 | 113 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 3:15.45 | |
8 | 120 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:20.86 | |
9 | 313 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 3:20.95 | |
10 | 94 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:21.70 | |
11 | 401 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 3:23.07 | |
12 | 40 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 3:23.25 | |
13 | 131 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:23.79 | |
14 | 288 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:23.86 | |
15 | 62 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:25.39 | |
16 | 352 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 3:25.87 | |
17 | 33 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:26.83 | |
18 | 108 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:32.23 | |
19 | 342 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 3:33.26 | |
20 | 436 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 3:33.60 | |
21 | 75 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:38.89 | |
22 | 311 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 3:39.02 | |
23 | 238 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 3:39.73 | |
24 | 317 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 3:41.21 | |
25 | 294 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 3:41.40 | |
26 | 82 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:42.33 | |
27 | 356 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:43.23 | |
28 | 53 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:43.74 | |
29 | 299 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 3:44.69 | |
30 | 319 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 3:45.99 | |
31 | 328 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 3:46.38 | |
32 | 90 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:50.00 | |
33 | 327 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 3:50.00 | |
34 | 329 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 3:50.00 | |
35 | 230 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 3:52.24 | |
36 | 353 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:52.47 | |
37 | 60 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:53.76 | |
38 | 434 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:56.25 | |
39 | 70 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 4:00.00 | |
40 | 80 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 4:00.00 | |
41 | 88 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 4:00.00 | |
42 | 93 | Poulsen Mikkeline | 2004 | VEST | 0422AJ | 25 m | 4:00.00 | |
43 | 301 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 4:00.80 | |
44 | 346 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 4:02.80 | |
45 | 438 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 4:03.26 | |
46 | 95 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 4:06.34 | |
47 | 211 | Hansen Sofia | 2003 | HILLERØD | 0394AR | 25 m | 4:10.01 | |
48 | 74 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 4:11.92 | |
49 | 448 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 4:12.93 | |
50 | 84 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 4:15.00 | |
51 | 443 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 4:39.33 | |
52 | 109 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | ||
53 | 276 | Larsen Karoline | 2004 | FR.SUND | 0486AQ | 25 m | ||
54 | 433 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | ||
55 | 435 | Bunch Freja Lemann | 2004 | GTI | 0496AK | 25 m | ||
56 | 439 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | ||
57 | 441 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | ||
58 | 446 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 2:40.11 | |
2 | 125 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 25 m | 2:45.74 | |
3 | 117 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 2:48.74 | |
4 | 118 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:52.47 | |
5 | 423 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 3:10.70 | |
6 | 111 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:14.57 | |
7 | 202 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 3:15.01 | |
8 | 416 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 3:19.56 | |
9 | 341 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 3:20.05 | |
10 | 81 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:21.83 | |
11 | 35 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:24.33 | |
12 | 293 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 3:30.04 | |
13 | 83 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:30.89 | |
14 | 307 | Thau Oscar | 2002 | GLADSAXE | 0239AK | 25 m | 3:31.01 | |
15 | 429 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 3:34.16 | |
16 | 246 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:34.67 | |
17 | 351 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:37.79 | |
18 | 127 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 3:39.16 | |
19 | 110 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:40.00 | |
20 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:45.00 | |
21 | 306 | Svane Christian | 2002 | GLADSAXE | 0257AN | 25 m | 3:46.69 | |
22 | 254 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:47.30 | |
23 | 92 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:49.21 | |
24 | 422 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 3:49.64 | |
25 | 305 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 3:49.87 | |
26 | 79 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:52.50 | |
27 | 364 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 3:54.72 | |
28 | 135 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:55.00 | |
29 | 419 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 3:55.21 | |
30 | 44 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 3:56.01 | |
31 | 322 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 25 m | 3:59.00 | |
32 | 78 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:00.00 | |
33 | 340 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 4:00.18 | |
34 | 428 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 0489AB | 25 m | 4:00.27 | |
35 | 73 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 4:02.41 | |
36 | 355 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 25 m | 4:04.33 | |
37 | 321 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 25 m | 4:04.79 | |
38 | 421 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 4:07.27 | |
39 | 235 | Rasmussen Andreas | 2002 | HILLERØD | 0267AJ | 25 m | 4:10.01 | |
40 | 333 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 4:10.01 | |
41 | 221 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 4:23.03 | |
42 | 354 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 4:33.53 | |
43 | 208 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 5:25.07 | |
44 | 47 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | ||
45 | 58 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | ||
46 | 107 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
47 | 285 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | ||
48 | 372 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 35, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Hils 2 Piger 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 4:42.01 | ||
2 | 101 | Vstp Piger | 2001 | KØGE | 25 m | 4:57.79 | ||
3 | 66 | Vest Chicks | 2001 | VEST | 25 m | 5:10.00 | ||
4 | 394 | Gtigirls1 | 2001 | GTI | 25 m | |||
5 | 395 | Gtigirls2 | 2002 | GTI | 25 m | |||
6 | 432 | Gti Piger 2 | 2002 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 36, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Vstp Drenge | 1999 | KØGE | 25 m | 4:18.16 | ||
2 | 65 | Vest Boys | 2000 | VEST | 25 m | 4:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |
Løb 37, 8 x 50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Mix Vstp | 1999 | KØGE | 25 m | 3:52.00 | ||
2 | 297 | Gsc K2B | 2002 | GLADSAXE | 25 m | 5:29.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 12 marts 2015 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:41 |