Startliste for Concordia Forsikring Cup 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Chris Christensen, West Swim, 0.55.94, 2009 |
Løbssponsor: Guldbageren & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 53.66 | |
2 | 233 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 53.99 | |
3 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 57.94 | |
4 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 58.50 | |
5 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 59.38 | ||
6 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 59.52 | |
7 | 3 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 59.58 | |
8 | 467 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:00.18 | |
9 | 466 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:00.34 | |
10 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 1:00.83 | |
11 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 1:01.28 | |
12 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:01.89 | |
13 | 100 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:02.31 | |
14 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:02.32 | |
15 | 450 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:02.61 | |
16 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:02.86 | |
17 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:03.00 | |
18 | 441 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:03.03 | |
19 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:03.22 | |
20 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 1:03.39 | ||
21 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:03.67 | |
22 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:03.82 | ||
23 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:04.64 | ||
24 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:04.78 | |
25 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 1:05.10 | |
26 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:05.50 | |
27 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 1:06.03 | ||
28 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:06.55 | |
29 | 442 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:06.66 | |
30 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:07.16 | |
31 | 444 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:07.60 | |
32 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:08.15 | |
33 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:08.16 | |
34 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:08.21 | |
35 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:08.88 | ||
36 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:08.93 | |
37 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:09.08 | |
38 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:09.13 | |
39 | 484 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:09.43 | |
40 | 464 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:10.06 | |
41 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:10.10 | |
42 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:10.11 | |
43 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:10.35 | |
44 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:10.36 | |
45 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:10.62 | |
46 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 1:10.66 | ||
47 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:10.82 | ||
48 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:10.89 | ||
49 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 1:11.72 | ||
50 | 13 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 1:12.48 | |
51 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:13.23 | |
52 | 8 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 1:13.36 | |
53 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:13.46 | |
54 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:13.55 | |
55 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:13.57 | |
56 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:14.44 | ||
57 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.60 | ||
58 | 541 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:14.71 | |
59 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:15.06 | ||
60 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:15.34 | |
61 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.82 | ||
62 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:16.26 | ||
63 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:17.46 | |
64 | 6 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 1:18.10 | |
65 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:18.60 | |
66 | 406 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:19.27 | |
67 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:19.47 | |
68 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:19.68 | |
69 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:22.35 | ||
70 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:22.68 | |
71 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:22.96 | |
72 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:23.14 | ||
73 | 62 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:24.22 | ||
74 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:24.22 | |
75 | 280 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:25.00 | ||
76 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:25.30 | ||
77 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:26.29 | |
78 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:26.65 | ||
79 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 1:30.21 | |
80 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:31.17 | |
81 | 627 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.24 | ||
82 | 424 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:33.59 | |
83 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:33.72 | |
84 | 569 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:35.01 | |
85 | 599 | Pedersen Laurits | 2001 | THISTED | 0131AJ | 25 m | 1:37.69 | |
86 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:41.00 | ||
87 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:41.51 | |
88 | 411 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 1:42.71 | |
89 | 408 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:44.84 | |
90 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:46.09 | |
91 | 416 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 1:50.69 | |
92 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:52.19 | |
93 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:54.50 | |
94 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:00.05 | |
95 | 22 | Mortensen Niels | 1995 | ST-NEPTUN | 9561AO | 25 m | ||
96 | 118 | Olsson Emil Rihti | 1998 | Grimstad | 25 m | |||
97 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:05 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, Esbjerg Svømmeklub, 1.02.80, 2012 |
Løbssponsor: Kvik Thisted & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 59.97 | |
2 | 257 | Levisen Julie | 1997 | AALBORG | 9766AV | 25 m | 1:02.07 | |
3 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:04.30 | |
4 | 247 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:04.82 | |
5 | 235 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 1:05.11 | |
6 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:05.37 | |
7 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.70 | ||
8 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 1:06.41 | ||
9 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:06.49 | ||
10 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:06.82 | |
11 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:06.84 | |
12 | 241 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:06.85 | |
13 | 243 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:07.06 | |
14 | 447 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:07.97 | |
15 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:08.05 | |
16 | 289 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:08.50 | |
17 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:09.02 | |
18 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:09.40 | |
19 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:09.58 | ||
20 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:09.73 | |
21 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:09.95 | ||
22 | 228 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:10.22 | |
23 | 98 | Lima Ingelin Elisabeth | 1997 | Asker SK | 25 m | 1:10.28 | ||
24 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:10.71 | |
25 | 445 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:10.79 | |
26 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 1:10.80 | |
27 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.92 | ||
28 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:10.93 | ||
29 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:10.96 | |
30 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:11.04 | |
31 | 9 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:11.05 | |
32 | 638 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.11 | ||
33 | 471 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:11.15 | |
34 | 483 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 1:11.19 | |
35 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:11.22 | |
36 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.77 | ||
37 | 316 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 1:12.04 | |
38 | 111 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:12.13 | |
39 | 17 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:12.81 | |
40 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 1:12.92 | |
41 | 440 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:13.23 | |
42 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:13.35 | ||
43 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:13.41 | |
44 | 629 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.45 | ||
45 | 298 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:13.58 | |
46 | 11 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 1:13.81 | |
47 | 67 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:13.86 | ||
48 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:13.91 | |
49 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:14.07 | ||
50 | 610 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:14.17 | |
51 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:14.26 | |
52 | 417 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:14.28 | |
53 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:14.29 | |
54 | 468 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:14.32 | |
55 | 18 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:14.46 | |
56 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:14.68 | ||
57 | 438 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:14.70 | |
58 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:14.76 | ||
59 | 24 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:14.78 | |
60 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:14.93 | |
61 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 1:15.39 | |
62 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:15.40 | |
63 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:15.45 | ||
64 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.50 | ||
65 | 637 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.55 | ||
66 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:15.56 | |
67 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:15.66 | |
68 | 5 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 1:16.38 | |
69 | 7 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 1:16.42 | |
70 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:16.48 | |
71 | 459 | Rist Jensen Emma Johanne | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:16.58 | ||
72 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:16.64 | |
73 | 606 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:16.86 | |
74 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:16.95 | ||
75 | 296 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:16.95 | |
76 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:17.06 | |
77 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:17.20 | |
78 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:17.43 | ||
79 | 409 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:17.47 | |
80 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:17.53 | ||
81 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 1:17.53 | ||
82 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:17.56 | ||
83 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:17.62 | |
84 | 419 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:18.34 | |
85 | 10 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 25 m | 1:18.47 | |
86 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:18.59 | |
87 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 1:18.67 | ||
88 | 477 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 25 m | 1:19.28 | |
89 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:19.57 | ||
90 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:20.30 | ||
91 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.36 | ||
92 | 481 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:20.38 | |
93 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:20.56 | |
94 | 470 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:21.30 | |
95 | 1 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 25 m | 1:21.60 | |
96 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:21.60 | ||
97 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:21.64 | |
98 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:21.78 | |
99 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 1:21.97 | |
100 | 452 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 1:22.00 | |
101 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:22.46 | |
102 | 14 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 1:22.70 | |
103 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:23.63 | |
104 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:23.82 | ||
105 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:23.92 | ||
106 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:24.06 | |
107 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:24.40 | ||
108 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:24.49 | ||
109 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:24.61 | |
110 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:24.71 | |
111 | 66 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:24.78 | ||
112 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:24.88 | ||
113 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:24.95 | |
114 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:25.04 | ||
115 | 291 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 1:25.15 | |
116 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:25.22 | |
117 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:25.61 | |
118 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 1:25.69 | ||
119 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:25.78 | |
120 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:26.74 | ||
121 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:26.80 | |
122 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:26.88 | ||
123 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:27.08 | |
124 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:27.34 | ||
125 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.64 | ||
126 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:28.22 | ||
127 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:28.32 | |
128 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:28.48 | |
129 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:28.52 | |
130 | 607 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:28.93 | |
131 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:29.22 | |
132 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:29.31 | |
133 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:29.35 | ||
134 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:29.50 | |
135 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:29.84 | ||
136 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:29.91 | |
137 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:30.00 | ||
138 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:31.07 | |
139 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 1:32.64 | |
140 | 642 | Tolfsen Nora Margrethe | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:33.30 | ||
141 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:33.35 | |
142 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:34.63 | ||
143 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:34.78 | ||
144 | 425 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:35.30 | |
145 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:36.43 | ||
146 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:36.49 | |
147 | 636 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:36.71 | ||
148 | 570 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 1:37.04 | |
149 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:37.81 | ||
150 | 451 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 1:38.25 | |
151 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:39.05 | |
152 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 1:39.10 | |
153 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:39.80 | ||
154 | 592 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:40.01 | |
155 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:42.31 | |
156 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:42.43 | |
157 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:42.47 | |
158 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:42.75 | |
159 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 1:42.82 | |
160 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:42.85 | |
161 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | 1:42.92 | |
162 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:44.10 | |
163 | 624 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:46.18 | ||
164 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:46.60 | |
165 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:48.06 | |
166 | 612 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:50.01 | |
167 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:50.68 | ||
168 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:52.48 | |
169 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:54.84 | ||
170 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:57.93 | ||
171 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | ||
172 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:05 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale Oen, Vestkantsvømmerne, 0.27.79, 2004 |
Løbssponsor: Haaning Automobiler & Concordi Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 27.95 | |
2 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 28.17 | |
3 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 28.18 | |
4 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 28.57 | |
5 | 3 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 29.40 | |
6 | 467 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 29.78 | |
7 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 29.95 | |
8 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 30.06 | |
9 | 450 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 30.15 | |
10 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 30.18 | |
11 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 30.34 | |
12 | 100 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 30.43 | |
13 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 30.78 | |
14 | 250 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 30.79 | |
15 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 31.33 | |
16 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 31.53 | |
17 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 31.68 | |
18 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 31.73 | |
19 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 31.76 | |
20 | 465 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 32.15 | |
21 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 32.16 | |
22 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 32.24 | ||
23 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 32.65 | |
24 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 32.86 | |
25 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 33.51 | |
26 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 33.67 | |
27 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 33.68 | |
28 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 33.77 | |
29 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 34.02 | |
30 | 418 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 34.13 | |
31 | 406 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 34.43 | |
32 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 34.84 | |
33 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 35.16 | ||
34 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 35.66 | ||
35 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 35.93 | |
36 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 36.09 | |
37 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 36.15 | ||
38 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 36.95 | ||
39 | 4 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 37.04 | |
40 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 37.04 | ||
41 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 37.35 | ||
42 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 37.79 | ||
43 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 37.99 | ||
44 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 38.08 | ||
45 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 38.35 | |
46 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 38.48 | ||
47 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 38.84 | |
48 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 39.71 | |
49 | 280 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 25 m | 40.32 | ||
50 | 414 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 40.82 | |
51 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 40.83 | |
52 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 41.45 | |
53 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 42.37 | |
54 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 42.43 | ||
55 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 43.18 | |
56 | 300 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 43.77 | |
57 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 44.20 | |
58 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 45.75 | ||
59 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 46.25 | ||
60 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 46.75 | |
61 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 54.67 | |
62 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 55.14 | |
63 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 56.75 | |
64 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 57.27 | |
65 | 597 | Nielsen Thomas F. | 2002 | THISTED | 0231AK | 25 m | 59.41 | |
66 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 59.47 | |
67 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:00.49 | |
68 | 16 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:05 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, Aalborg, 0.31.60, 2003 |
Løbssponsor: Marens Blomster & Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 30.55 | |
2 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 32.11 | ||
3 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 32.41 | |
4 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 32.44 | ||
5 | 247 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 32.63 | |
6 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 32.94 | |
7 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 33.47 | ||
8 | 445 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 33.84 | |
9 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 33.91 | |
10 | 289 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 34.08 | |
11 | 257 | Levisen Julie | 1997 | AALBORG | 9766AV | 25 m | 34.11 | |
12 | 469 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 25 m | 34.54 | |
13 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.62 | ||
14 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 34.97 | ||
15 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 35.05 | |
16 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 35.25 | |
17 | 447 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 35.64 | |
18 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 35.75 | ||
19 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 36.00 | ||
20 | 111 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 36.12 | |
21 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 36.14 | |
22 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 36.22 | ||
23 | 298 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 36.41 | |
24 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 36.46 | ||
25 | 449 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 36.56 | |
26 | 409 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 36.72 | |
27 | 480 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 36.76 | |
28 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 36.86 | ||
29 | 481 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 37.18 | |
30 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 37.30 | |
31 | 606 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 37.44 | |
32 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 37.66 | ||
33 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 37.74 | |
34 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 37.75 | |
35 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 38.34 | |
36 | 419 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 38.38 | |
37 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 38.43 | ||
38 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 39.19 | ||
39 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 39.34 | |
40 | 468 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 39.59 | |
41 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 40.28 | |
42 | 99 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 40.41 | |
43 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 40.73 | |
44 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 40.87 | |
45 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 40.94 | ||
46 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 41.32 | ||
47 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 41.32 | ||
48 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 41.61 | |
49 | 102 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 41.70 | |
50 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 41.92 | ||
51 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 42.12 | ||
52 | 607 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 42.21 | |
53 | 23 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 42.22 | |
54 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 42.27 | ||
55 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 42.38 | |
56 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 43.36 | ||
57 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 43.38 | ||
58 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 43.42 | |
59 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 43.47 | |
60 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 43.48 | ||
61 | 470 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 43.82 | |
62 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 44.18 | |
63 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 44.29 | |
64 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 44.31 | ||
65 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 44.51 | ||
66 | 642 | Tolfsen Nora Margrethe | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 44.56 | ||
67 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 44.65 | |
68 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 44.73 | |
69 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 44.79 | |
70 | 570 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 44.97 | |
71 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 45.38 | |
72 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 45.56 | |
73 | 636 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 45.56 | ||
74 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 46.08 | |
75 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 46.22 | ||
76 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 46.69 | |
77 | 421 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 47.03 | |
78 | 612 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 47.19 | |
79 | 415 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 47.25 | |
80 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 47.26 | |
81 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 47.56 | ||
82 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 48.23 | |
83 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 48.27 | ||
84 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 48.44 | |
85 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 48.59 | |
86 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 48.73 | |
87 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 49.05 | |
88 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 49.18 | ||
89 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 49.31 | ||
90 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | 49.57 | |
91 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 49.65 | |
92 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | 49.68 | |
93 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 49.70 | |
94 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 51.86 | |
95 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 52.18 | ||
96 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 52.32 | |
97 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 53.59 | |
98 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 54.74 | |
99 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 55.04 | |
100 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 55.97 | |
101 | 592 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 57.12 | |
102 | 422 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 59.99 | |
103 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 1:00.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:05 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, Esbjerg Svømmeklub, 8.04.37, 2012 |
Løbssponsor: Snedsted Turist & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 8:04.37 | |
2 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 8:09.36 | |
3 | 114 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 8:12.64 | |
4 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 8:21.55 | |
5 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 8:34.35 | |
6 | 475 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 8:34.91 | |
7 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 8:45.93 | ||
8 | 2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 8:53.81 | |
9 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 8:55.53 | |
10 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 8:55.62 | |
11 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 9:02.52 | |
12 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 9:04.72 | |
13 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 9:07.74 | ||
14 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 9:09.23 | |
15 | 476 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 9:29.44 | |
16 | 13 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 9:34.98 | |
17 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 9:35.64 | |
18 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 9:42.61 | |
19 | 418 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 9:44.18 | |
20 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 9:45.83 | |
21 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 10:01.74 | |
22 | 474 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 10:04.80 | |
23 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 10:42.57 | |
24 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 12:51.40 | |
25 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | 13:53.32 | RES |
26 | 318 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:05 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Mathilde Riis Sørensen, West Swim, 8.46.06, 2011 |
Løbssponsor: Handest VVS & Ford / Thisted Motor Compagni |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 8:30.93 | |
2 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 8:49.06 | |
3 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 9:01.31 | |
4 | 115 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 9:10.75 | |
5 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 9:17.81 | |
6 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 9:33.78 | |
7 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 9:34.99 | ||
8 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 9:36.79 | |
9 | 99 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 9:39.99 | |
10 | 449 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 9:41.85 | |
11 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 9:53.22 | ||
12 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 9:56.63 | |
13 | 617 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 9:56.84 | ||
14 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 9:57.75 | |
15 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 10:07.48 | |
16 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 10:22.27 | |
17 | 544 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 10:25.90 | |
18 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 10:26.01 | |
19 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 10:51.69 | |
20 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 11:03.56 | |
21 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 11:15.58 | |
22 | 457 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 11:24.35 | ||
23 | 539 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 11:24.39 | |
24 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 11:26.14 | |
25 | 15 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 11:30.43 | RES |
26 | 452 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 11:56.32 | RES |
27 | 477 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 25 m | 11:57.14 | RES |
28 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 12:47.97 | RES |
29 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:05 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, Norge, 0.25.64, 2002 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Tican |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 24.92 | |
2 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 25.90 | |
3 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 25.94 | |
4 | 46 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 26.92 | ||
5 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 27.15 | |
6 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 27.43 | |
7 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 27.54 | |
8 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 28.14 | ||
9 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 28.42 | |
10 | 464 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 28.71 | |
11 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 28.73 | |
12 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 28.74 | |
13 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 28.77 | |
14 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 28.87 | |
15 | 3 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 28.93 | |
16 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 28.94 | |
17 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 29.02 | |
18 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 30.25 | |
19 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 30.27 | |
20 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 30.33 | ||
21 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 30.58 | |
22 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 30.72 | ||
23 | 467 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 30.77 | |
24 | 442 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 30.83 | |
25 | 473 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 30.91 | |
26 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 30.96 | |
27 | 633 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 30.99 | ||
28 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 31.03 | |
29 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 31.16 | |
30 | 444 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 31.39 | |
31 | 407 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 31.61 | |
32 | 465 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 31.77 | |
33 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 31.88 | ||
34 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 31.97 | ||
35 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 32.01 | ||
36 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 32.27 | |
37 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 32.30 | |
38 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 32.51 | |
39 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 32.63 | |
40 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 32.94 | |
41 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 33.18 | |
42 | 6 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 33.29 | |
43 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 33.32 | ||
44 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 33.33 | |
45 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 33.43 | |
46 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 33.45 | ||
47 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 34.25 | |
48 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 34.27 | ||
49 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.63 | ||
50 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 35.11 | ||
51 | 16 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 35.79 | |
52 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 36.70 | |
53 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 37.08 | ||
54 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 37.92 | |
55 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 38.22 | ||
56 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 38.50 | ||
57 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 39.93 | ||
58 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 41.30 | ||
59 | 414 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 41.59 | |
60 | 424 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 41.59 | |
61 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 41.66 | |
62 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 41.85 | |
63 | 599 | Pedersen Laurits | 2001 | THISTED | 0131AJ | 25 m | 42.95 | |
64 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 44.45 | |
65 | 569 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 45.70 | |
66 | 416 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 46.32 | |
67 | 411 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 46.43 | |
68 | 567 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 47.32 | |
69 | 408 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 47.46 | |
70 | 597 | Nielsen Thomas F. | 2002 | THISTED | 0231AK | 25 m | 49.62 | |
71 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 50.55 | |
72 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 56.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Pernille Larsen, West Swim, 0.28.74, 2010 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 26.47 | |
2 | 241 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 27.98 | |
3 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 28.14 | |
4 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 28.35 | |
5 | 249 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | AALBORG | 9054AD | 25 m | 29.57 | |
6 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 29.62 | |
7 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.05 | |
8 | 257 | Levisen Julie | 1997 | AALBORG | 9766AV | 25 m | 30.11 | |
9 | 446 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 30.31 | |
10 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 30.32 | ||
11 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 30.63 | ||
12 | 243 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 30.90 | |
13 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 31.31 | ||
14 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 31.34 | |
15 | 98 | Lima Ingelin Elisabeth | 1997 | Asker SK | 25 m | 31.52 | ||
16 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.52 | ||
17 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 31.68 | ||
18 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 31.73 | |
19 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.86 | ||
20 | 9 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 31.90 | |
21 | 67 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 31.94 | ||
22 | 440 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 32.02 | |
23 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 32.31 | ||
24 | 417 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 32.32 | |
25 | 622 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 32.32 | ||
26 | 24 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 32.69 | |
27 | 610 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 32.74 | |
28 | 629 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 32.80 | ||
29 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 32.93 | |
30 | 316 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 33.06 | |
31 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 33.15 | ||
32 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 33.32 | |
33 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 33.41 | |
34 | 483 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 33.47 | |
35 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 33.49 | ||
36 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 33.69 | ||
37 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 33.73 | |
38 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 33.76 | |
39 | 638 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 33.97 | ||
40 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 34.28 | |
41 | 468 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 34.36 | |
42 | 479 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 34.37 | |
43 | 469 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 25 m | 34.39 | |
44 | 459 | Rist Jensen Emma Johanne | 1999 | Lillesand | 25 m | 34.44 | ||
45 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 34.50 | |
46 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 34.57 | |
47 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.57 | ||
48 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 34.59 | ||
49 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 34.73 | |
50 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 34.87 | |
51 | 64 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 25 m | 34.88 | ||
52 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 34.88 | ||
53 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 34.88 | |
54 | 10 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 25 m | 35.06 | |
55 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 35.22 | |
56 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 35.39 | |
57 | 66 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 35.42 | ||
58 | 1 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 25 m | 35.53 | |
59 | 291 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 35.56 | |
60 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 35.59 | ||
61 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 35.64 | ||
62 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 35.76 | |
63 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 35.88 | |
64 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 35.88 | |
65 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 36.17 | ||
66 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 36.44 | ||
67 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 36.45 | |
68 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 36.47 | |
69 | 477 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 25 m | 36.54 | |
70 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 36.73 | |
71 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 36.97 | |
72 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 37.48 | |
73 | 102 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 37.49 | |
74 | 636 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 37.57 | ||
75 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 37.62 | |
76 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 38.13 | ||
77 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 38.75 | |
78 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 38.98 | ||
79 | 296 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 39.01 | |
80 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 39.10 | |
81 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 39.24 | ||
82 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 39.49 | ||
83 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 39.63 | |
84 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 40.00 | ||
85 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 40.05 | |
86 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 40.10 | ||
87 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 40.14 | |
88 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 40.27 | |
89 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 40.48 | ||
90 | 14 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 40.52 | |
91 | 624 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 40.58 | ||
92 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 40.64 | ||
93 | 480 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 40.81 | |
94 | 421 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 40.83 | |
95 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 40.86 | ||
96 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 41.52 | |
97 | 481 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 41.90 | |
98 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 41.95 | |
99 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 42.11 | |
100 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 42.22 | ||
101 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 42.30 | |
102 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 42.40 | |
103 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 42.60 | |
104 | 425 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 42.73 | |
105 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 43.01 | |
106 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 43.03 | |
107 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 43.42 | |
108 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 43.52 | |
109 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 43.83 | |
110 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 44.00 | |
111 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 44.04 | |
112 | 415 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 44.20 | |
113 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 44.68 | |
114 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 44.89 | |
115 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 44.96 | ||
116 | 47 | Hansen Isabella | 1999 | KristianSA | 25 m | 45.46 | ||
117 | 422 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 45.60 | |
118 | 570 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 45.73 | |
119 | 410 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 45.88 | |
120 | 451 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 46.41 | |
121 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 46.63 | |
122 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 47.22 | |
123 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 47.37 | |
124 | 293 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 47.47 | |
125 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 49.34 | |
126 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 49.76 | |
127 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 49.97 | |
128 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 59.11 | |
129 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | ||
130 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Nicolaj Kirketerp-Møller, West Swim, 0.54.84, 2010 |
Løbssponsor: Kvik Thisted & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 52.04 | |
2 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 53.25 | |
3 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 53.60 | |
4 | 250 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 54.82 | |
5 | 439 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 55.95 | |
6 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 56.09 | |
7 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 57.01 | |
8 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 57.02 | ||
9 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 57.17 | |
10 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 57.97 | ||
11 | 441 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 58.29 | |
12 | 466 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 58.34 | |
13 | 108 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 58.42 | |
14 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 58.95 | |
15 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 59.06 | |
16 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 59.67 | |
17 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:01.75 | |
18 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 1:01.80 | |
19 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.80 | ||
20 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:02.05 | |
21 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:02.09 | ||
22 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:02.12 | |
23 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:02.43 | |
24 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:02.75 | |
25 | 2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 1:02.76 | |
26 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 1:03.69 | ||
27 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:03.71 | |
28 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 1:04.06 | |
29 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:04.11 | |
30 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:04.25 | |
31 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:04.40 | |
32 | 19 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 1:04.50 | |
33 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:04.73 | |
34 | 475 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:04.78 | |
35 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:05.09 | |
36 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:05.25 | |
37 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:05.30 | |
38 | 8 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 1:05.35 | |
39 | 541 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:06.37 | |
40 | 367 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:06.50 | |
41 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:06.58 | ||
42 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:06.77 | |
43 | 448 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:07.79 | |
44 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:07.86 | ||
45 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:07.88 | |
46 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:07.99 | |
47 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:08.43 | |
48 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:08.68 | |
49 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:09.56 | ||
50 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:11.36 | ||
51 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.49 | ||
52 | 48 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:12.32 | ||
53 | 62 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:12.73 | ||
54 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:15.61 | |
55 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:15.84 | |
56 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:16.34 | |
57 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:18.01 | |
58 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:18.04 | |
59 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:18.40 | |
60 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:20.28 | ||
61 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:22.01 | |
62 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:22.68 | ||
63 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:23.47 | |
64 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:24.69 | |
65 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:26.40 | |
66 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:28.23 | |
67 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:28.77 | |
68 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:30.76 | ||
69 | 627 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:32.41 | ||
70 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:44.46 | ||
71 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:50.70 | |
72 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:00.49 | |
73 | 22 | Mortensen Niels | 1995 | ST-NEPTUN | 9561AO | 25 m | ||
74 | 118 | Olsson Emil Rihti | 1998 | Grimstad | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, Swim Team Esbjerg, 1.00.86, 2010 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Tican |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | AALBORG | 9054AD | 25 m | 1:00.10 | |
2 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:00.18 | |
3 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:01.29 | |
4 | 446 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:02.73 | |
5 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:03.17 | |
6 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:04.35 | |
7 | 228 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:05.18 | |
8 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.52 | ||
9 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:05.68 | |
10 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:06.01 | |
11 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:06.40 | ||
12 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:06.49 | |
13 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:06.92 | |
14 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:07.58 | |
15 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:08.49 | |
16 | 12 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 1:08.53 | |
17 | 471 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:09.45 | |
18 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:09.84 | ||
19 | 17 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:10.02 | |
20 | 11 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 1:10.72 | |
21 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:11.68 | ||
22 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:11.75 | ||
23 | 438 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:11.90 | |
24 | 622 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.48 | ||
25 | 637 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.79 | ||
26 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:13.70 | ||
27 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:13.79 | ||
28 | 470 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:13.95 | |
29 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:14.00 | |
30 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:14.16 | ||
31 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:15.61 | |
32 | 5 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 1:16.05 | |
33 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:16.91 | |
34 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:18.44 | ||
35 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:19.32 | ||
36 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:19.39 | ||
37 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:19.51 | |
38 | 7 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 1:19.72 | |
39 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:19.85 | ||
40 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:20.68 | |
41 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.50 | ||
42 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:21.99 | |
43 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:22.03 | |
44 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:24.99 | |
45 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:25.44 | ||
46 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:25.52 | |
47 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 1:26.01 | |
48 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:26.16 | |
49 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 1:27.30 | |
50 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:27.93 | |
51 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:28.01 | |
52 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:28.36 | |
53 | 282 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:28.56 | ||
54 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:29.02 | ||
55 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:29.35 | ||
56 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.38 | ||
57 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:31.08 | |
58 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:31.45 | ||
59 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:31.79 | ||
60 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:31.88 | ||
61 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:34.33 | |
62 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 1:35.17 | ||
63 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:35.93 | ||
64 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:39.36 | ||
65 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:39.37 | ||
66 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:40.04 | |
67 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:41.09 | ||
68 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:46.39 | |
69 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:49.26 | |
70 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:49.46 | ||
71 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:53.35 | ||
72 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:54.63 | |
73 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:59.91 | ||
74 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 2:03.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Johan Bengtsson, Malmö Kappsim, 0.50.84, 2011 |
Løbssponsor: Thisted Låseservice & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 49.77 | |
2 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 51.68 | |
3 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 51.75 | |
4 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 52.18 | ||
5 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 52.40 | |
6 | 450 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 52.54 | |
7 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 52.58 | |
8 | 46 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 53.57 | ||
9 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 54.02 | |
10 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 54.20 | |
11 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 54.20 | |
12 | 4 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 54.27 | |
13 | 439 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 54.61 | |
14 | 108 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 54.70 | |
15 | 442 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 54.75 | |
16 | 448 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 55.35 | |
17 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 55.38 | |
18 | 467 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 55.44 | |
19 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 55.45 | ||
20 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 55.47 | ||
21 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 55.76 | |
22 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 55.88 | ||
23 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 55.89 | |
24 | 441 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 56.06 | |
25 | 367 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 56.27 | |
26 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 56.47 | |
27 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 56.53 | |
28 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 57.14 | ||
29 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 57.31 | ||
30 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 57.38 | |
31 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 57.49 | |
32 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 57.52 | |
33 | 475 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 57.52 | |
34 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 57.61 | |
35 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 57.63 | ||
36 | 19 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 57.72 | |
37 | 464 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 57.82 | |
38 | 633 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 57.84 | ||
39 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 58.13 | |
40 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 58.22 | |
41 | 473 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 58.24 | |
42 | 2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 58.39 | |
43 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 58.42 | |
44 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 58.57 | |
45 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 58.60 | |
46 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 58.68 | |
47 | 476 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 58.68 | |
48 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 58.95 | |
49 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 58.96 | |
50 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 59.02 | ||
51 | 16 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 59.36 | |
52 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 59.61 | |
53 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 59.65 | |
54 | 48 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 59.92 | ||
55 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:00.16 | ||
56 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:00.18 | |
57 | 398 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:00.26 | |
58 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:00.35 | ||
59 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:00.44 | |
60 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:00.75 | ||
61 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:01.31 | |
62 | 407 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:01.32 | |
63 | 389 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:01.47 | |
64 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:01.59 | |
65 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:01.68 | |
66 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.90 | ||
67 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 1:02.29 | ||
68 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:02.37 | |
69 | 474 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 1:02.68 | |
70 | 22 | Mortensen Niels | 1995 | ST-NEPTUN | 9561AO | 25 m | 1:02.74 | |
71 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:02.85 | |
72 | 541 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:02.93 | |
73 | 6 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 1:03.51 | |
74 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:03.66 | ||
75 | 486 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:03.71 | |
76 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:05.02 | |
77 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:05.10 | ||
78 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:05.15 | ||
79 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.47 | ||
80 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:05.54 | ||
81 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:05.61 | |
82 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:06.26 | |
83 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:06.59 | |
84 | 62 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:07.58 | ||
85 | 627 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.84 | ||
86 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:10.34 | |
87 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | 1:10.50 | |
88 | 280 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:10.70 | ||
89 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:12.10 | |
90 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:12.11 | |
91 | 414 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:12.11 | |
92 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:12.33 | ||
93 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:12.55 | ||
94 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.99 | |
95 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.57 | ||
96 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:17.42 | ||
97 | 599 | Pedersen Laurits | 2001 | THISTED | 0131AJ | 25 m | 1:18.57 | |
98 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 1:19.81 | |
99 | 424 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:19.84 | |
100 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:20.48 | |
101 | 411 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 1:20.54 | |
102 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:21.82 | |
103 | 408 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:24.80 | |
104 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:25.61 | |
105 | 569 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:26.74 | |
106 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:26.75 | |
107 | 597 | Nielsen Thomas F. | 2002 | THISTED | 0231AK | 25 m | 1:27.09 | |
108 | 567 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 1:32.04 | |
109 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:34.83 | |
110 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:38.09 | |
111 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:41.89 | |
112 | 118 | Olsson Emil Rihti | 1998 | Grimstad | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Natalie Lindborg, Malmö Kappsim, 0.55.53, 2011 |
Løbssponsor: Nykredit & HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Levisen Julie | 1997 | AALBORG | 9766AV | 25 m | 54.08 | |
2 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 57.72 | |
3 | 447 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 58.13 | |
4 | 446 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 58.66 | |
5 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 58.73 | |
6 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 58.86 | |
7 | 12 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 58.90 | |
8 | 67 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 59.13 | ||
9 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 59.49 | |
10 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 59.51 | ||
11 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 59.51 | |
12 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 59.70 | |
13 | 115 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 59.75 | |
14 | 622 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 59.98 | ||
15 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:00.15 | |
16 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:00.26 | |
17 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:00.36 | ||
18 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 1:01.21 | ||
19 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:01.24 | ||
20 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:01.62 | ||
21 | 26 | Winther Celina G | 1999 | ST-NEPTUN | 9938AU | 25 m | 1:01.64 | |
22 | 417 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:01.67 | |
23 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 1:01.78 | |
24 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.85 | ||
25 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:02.70 | ||
26 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:02.71 | |
27 | 387 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:02.73 | |
28 | 392 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:03.03 | |
29 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:03.14 | |
30 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:03.19 | ||
31 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:03.35 | ||
32 | 617 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:03.40 | ||
33 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:03.44 | ||
34 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:03.57 | ||
35 | 289 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:03.63 | |
36 | 7 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 1:03.69 | |
37 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:03.89 | ||
38 | 11 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 1:03.93 | |
39 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:04.15 | |
40 | 64 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 25 m | 1:04.16 | ||
41 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:04.61 | ||
42 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 1:04.77 | |
43 | 5 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 1:05.26 | |
44 | 468 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:05.37 | |
45 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:05.40 | ||
46 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:05.68 | ||
47 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:05.76 | |
48 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:05.83 | ||
49 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:05.87 | |
50 | 469 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 25 m | 1:06.21 | |
51 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:06.69 | |
52 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:06.74 | |
53 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:06.81 | |
54 | 480 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:06.89 | |
55 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:06.96 | |
56 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:07.01 | |
57 | 10 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 25 m | 1:07.09 | |
58 | 99 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:07.09 | |
59 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:07.17 | ||
60 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:07.37 | |
61 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:07.54 | ||
62 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:07.67 | |
63 | 102 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:07.73 | |
64 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:08.24 | |
65 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:08.49 | |
66 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:09.02 | |
67 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:09.06 | |
68 | 481 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 1:09.07 | |
69 | 66 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:09.19 | ||
70 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:09.27 | |
71 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:09.47 | |
72 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:09.60 | |
73 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:09.65 | |
74 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:09.68 | ||
75 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:09.70 | |
76 | 14 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 1:09.79 | |
77 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:10.16 | ||
78 | 485 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:10.44 | |
79 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:10.82 | ||
80 | 452 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 1:10.94 | |
81 | 477 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 25 m | 1:10.99 | |
82 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:11.20 | ||
83 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:11.28 | ||
84 | 539 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 1:11.33 | |
85 | 459 | Rist Jensen Emma Johanne | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:11.43 | ||
86 | 291 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 1:11.49 | |
87 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:11.70 | ||
88 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:11.71 | |
89 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 1:11.77 | ||
90 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:12.10 | ||
91 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:12.21 | |
92 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.64 | |
93 | 23 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 1:13.20 | |
94 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:13.89 | ||
95 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:14.00 | ||
96 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:14.70 | |
97 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 1:14.87 | |
98 | 457 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:15.08 | ||
99 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.12 | ||
100 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 1:15.28 | |
101 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:15.47 | |
102 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:15.72 | ||
103 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:16.12 | |
104 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:16.19 | |
105 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:16.29 | ||
106 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:16.39 | ||
107 | 421 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:16.72 | |
108 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 1:17.01 | |
109 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:17.50 | |
110 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:19.11 | |
111 | 415 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:19.50 | |
112 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:20.84 | |
113 | 410 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:21.03 | |
114 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.39 | ||
115 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:21.44 | |
116 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:21.51 | |
117 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:22.31 | |
118 | 47 | Hansen Isabella | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:22.50 | ||
119 | 425 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:22.82 | |
120 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:23.06 | |
121 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 1:23.31 | |
122 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 1:23.94 | |
123 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:24.95 | |
124 | 592 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:25.01 | |
125 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:25.25 | |
126 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:25.92 | ||
127 | 612 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:26.08 | |
128 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:26.13 | |
129 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.57 | ||
130 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:26.98 | |
131 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:28.33 | ||
132 | 422 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:28.76 | |
133 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:28.87 | |
134 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.10 | ||
135 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.52 | ||
136 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:30.21 | |
137 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:31.21 | |
138 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:31.59 | |
139 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:35.94 | |
140 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | 1:39.43 | |
141 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 2:34.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, Holstebro Svømmeklub, 2.11.44, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Tingstrup Murerforretning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 2:05.38 | |
2 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 2:16.27 | |
3 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.69 | |
4 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 2:21.37 | |
5 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:25.81 | |
6 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:26.25 | |
7 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:26.28 | |
8 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:26.49 | |
9 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:26.61 | |
10 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:26.88 | |
11 | 465 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:27.55 | |
12 | 100 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:29.06 | |
13 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:31.01 | |
14 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:34.70 | |
15 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:35.51 | ||
16 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 2:37.06 | ||
17 | 418 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:37.30 | |
18 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:37.59 | |
19 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:46.26 | |
20 | 475 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:51.14 | |
21 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:56.01 | |
22 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:58.23 | |
23 | 406 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 2:59.86 | |
24 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:04.45 | |
25 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 3:06.96 | |
26 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 3:11.50 | |
27 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 3:18.75 | |
28 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:28.60 | |
29 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:29.00 | |
30 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 4:15.47 | ||
31 | 114 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Elin Mårtensson, Sjöbo Simsällskap, 2.27.27, 2012 |
Løbssponsor: Guldbageren & Konpap |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 2:29.40 | |
2 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 2:34.58 | |
3 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 2:37.04 | ||
4 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:38.83 | |
5 | 638 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:39.01 | ||
6 | 445 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:40.07 | |
7 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:41.91 | |
8 | 606 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:42.11 | |
9 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:44.60 | |
10 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:46.32 | |
11 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:47.62 | |
12 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 2:49.01 | ||
13 | 298 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 2:52.62 | |
14 | 637 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:53.17 | ||
15 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:53.29 | ||
16 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:53.40 | |
17 | 409 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:56.30 | |
18 | 419 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 2:57.18 | |
19 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 2:58.14 | ||
20 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:58.15 | ||
21 | 388 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 2:58.32 | |
22 | 544 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 2:59.01 | |
23 | 478 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 2:59.25 | |
24 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:59.85 | ||
25 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 3:00.74 | |
26 | 481 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 3:03.64 | |
27 | 480 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 3:03.82 | |
28 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 3:04.73 | |
29 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 3:05.39 | |
30 | 607 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 3:08.91 | |
31 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 3:09.45 | ||
32 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 3:10.01 | |
33 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:10.86 | ||
34 | 15 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 3:14.21 | |
35 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 3:14.89 | ||
36 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 3:16.48 | |
37 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 3:16.96 | |
38 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 3:17.28 | ||
39 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 3:17.36 | |
40 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:17.39 | ||
41 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 3:17.68 | |
42 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 3:17.83 | |
43 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 3:18.92 | |
44 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 3:22.87 | ||
45 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 3:27.09 | |
46 | 282 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 25 m | 3:27.78 | ||
47 | 616 | Larsen Augusta Borchorst | 2001 | NORD | 0172AK | 25 m | 3:29.35 | |
48 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 3:30.01 | |
49 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 3:34.65 | |
50 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:38.56 | ||
51 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 3:39.47 | |
52 | 457 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 3:42.38 | ||
53 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:43.39 | ||
54 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:46.02 | |
55 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 3:46.78 | |
56 | 296 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 3:46.86 | |
57 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | 3:53.06 | |
58 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:54.41 | ||
59 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 3:56.38 | |
60 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 4:13.69 | |
61 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | ||
62 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Petter Sjødal, Norge, 0.24.44, 2002 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & 3N Lak - Lakeksperten Thisted |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 24.06 | |
2 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 24.24 | |
3 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 24.57 | |
4 | 250 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 24.62 | |
5 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 25.75 | |
6 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 25.80 | ||
7 | 439 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 25.87 | |
8 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 25.94 | |
9 | 466 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 25.99 | |
10 | 46 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 26.07 | ||
11 | 3 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 26.34 | |
12 | 441 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 26.43 | |
13 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 26.50 | ||
14 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 26.54 | |
15 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 26.63 | |
16 | 108 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 26.70 | |
17 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 26.76 | |
18 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 26.86 | |
19 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 26.95 | |
20 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 27.15 | ||
21 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 28.04 | |
22 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 28.06 | |
23 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 28.17 | |
24 | 467 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 28.23 | |
25 | 407 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 28.24 | |
26 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 28.62 | |
27 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 28.65 | |
28 | 389 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 28.72 | |
29 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 28.89 | |
30 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 29.03 | ||
31 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 29.16 | |
32 | 541 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 29.24 | |
33 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 29.41 | ||
34 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 29.57 | |
35 | 8 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 29.61 | |
36 | 2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 29.72 | |
37 | 444 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 29.72 | |
38 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 29.87 | |
39 | 48 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 29.88 | ||
40 | 4 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 30.04 | |
41 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 30.15 | |
42 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 30.21 | |
43 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 30.46 | |
44 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 30.79 | ||
45 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 30.82 | |
46 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 30.86 | |
47 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 30.88 | ||
48 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 31.06 | ||
49 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 31.36 | ||
50 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 31.99 | |
51 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 32.47 | ||
52 | 280 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 25 m | 32.86 | ||
53 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 33.40 | |
54 | 486 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 34.15 | |
55 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 34.39 | |
56 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.64 | ||
57 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 34.65 | |
58 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 34.67 | ||
59 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 34.86 | ||
60 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 35.27 | |
61 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 35.47 | |
62 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 36.10 | |
63 | 414 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 36.61 | |
64 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 36.62 | |
65 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 38.58 | ||
66 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 38.70 | |
67 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 39.04 | |
68 | 424 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 40.11 | |
69 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 40.27 | |
70 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 40.80 | ||
71 | 599 | Pedersen Laurits | 2001 | THISTED | 0131AJ | 25 m | 41.73 | |
72 | 569 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 45.21 | |
73 | 408 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 45.23 | |
74 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 45.90 | ||
75 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 47.05 | |
76 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 54.72 | |
77 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 55.56 | |
78 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 55.77 | |
79 | 118 | Olsson Emil Rihti | 1998 | Grimstad | 25 m | |||
80 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Ida Lindborg, Malmö Kappsim, 0.27.40, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Thyhallen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 26.78 | |
2 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 26.85 | |
3 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 27.62 | |
4 | 249 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | AALBORG | 9054AD | 25 m | 27.62 | |
5 | 247 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 27.84 | |
6 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.86 | |
7 | 446 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 28.24 | |
8 | 243 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 28.32 | |
9 | 241 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 28.39 | |
10 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 28.64 | ||
11 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 28.96 | |
12 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.00 | ||
13 | 98 | Lima Ingelin Elisabeth | 1997 | Asker SK | 25 m | 29.17 | ||
14 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 29.21 | |
15 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 29.32 | ||
16 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 29.67 | |
17 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 30.00 | |
18 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 30.06 | |
19 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 30.07 | |
20 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 30.58 | ||
21 | 11 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 30.62 | |
22 | 228 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 30.67 | |
23 | 622 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 30.79 | ||
24 | 12 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 30.88 | |
25 | 471 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 31.01 | |
26 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 31.16 | ||
27 | 438 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 31.17 | |
28 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 31.23 | ||
29 | 316 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 31.26 | |
30 | 392 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 31.37 | |
31 | 387 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 31.53 | |
32 | 17 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 25 m | 31.58 | |
33 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 31.58 | ||
34 | 417 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 31.63 | |
35 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 31.66 | ||
36 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 31.70 | |
37 | 24 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 31.73 | |
38 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 32.12 | ||
39 | 440 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 32.13 | |
40 | 483 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 32.21 | |
41 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 32.25 | ||
42 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 32.46 | |
43 | 470 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 32.70 | |
44 | 479 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 32.99 | |
45 | 18 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 33.05 | |
46 | 610 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 33.17 | |
47 | 459 | Rist Jensen Emma Johanne | 1999 | Lillesand | 25 m | 33.25 | ||
48 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 33.31 | ||
49 | 617 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 33.31 | ||
50 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 33.46 | |
51 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 33.61 | |
52 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 33.82 | |
53 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 33.82 | ||
54 | 419 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 34.10 | |
55 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 34.22 | |
56 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 34.30 | ||
57 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 34.35 | ||
58 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 34.42 | |
59 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 34.50 | |
60 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 34.58 | |
61 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 34.59 | ||
62 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 34.62 | ||
63 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 34.67 | ||
64 | 1 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 25 m | 34.88 | |
65 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 35.32 | |
66 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 35.50 | |
67 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 35.76 | ||
68 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 36.17 | ||
69 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 36.25 | ||
70 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 36.34 | |
71 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 36.42 | ||
72 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 36.57 | |
73 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 37.06 | ||
74 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 37.18 | |
75 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 37.50 | |
76 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 37.59 | |
77 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 37.66 | ||
78 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 37.68 | |
79 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 37.90 | |
80 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 38.10 | ||
81 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 38.45 | ||
82 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 38.48 | |
83 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 38.48 | ||
84 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 38.58 | ||
85 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 38.80 | ||
86 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 39.42 | ||
87 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 39.57 | |
88 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 40.02 | ||
89 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 40.69 | |
90 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 41.11 | |
91 | 616 | Larsen Augusta Borchorst | 2001 | NORD | 0172AK | 25 m | 41.22 | |
92 | 629 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 41.63 | ||
93 | 47 | Hansen Isabella | 1999 | KristianSA | 25 m | 41.90 | ||
94 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 42.14 | ||
95 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 42.86 | |
96 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 42.93 | ||
97 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 42.97 | |
98 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 43.25 | |
99 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 43.73 | |
100 | 624 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 43.89 | ||
101 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 44.27 | |
102 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 44.51 | ||
103 | 642 | Tolfsen Nora Margrethe | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 44.56 | ||
104 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 44.78 | |
105 | 592 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 45.01 | |
106 | 636 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 45.56 | ||
107 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 45.84 | |
108 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 45.92 | |
109 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 46.61 | |
110 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 46.79 | |
111 | 612 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 46.87 | |
112 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 48.83 | |
113 | 293 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 49.86 | |
114 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | 50.34 | |
115 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 50.37 | |
116 | 570 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 50.66 | |
117 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 52.18 | ||
118 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 54.01 | ||
119 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 56.42 | ||
120 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 58.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Frans Johannessen, West Swim, 3.51.98, 2011 |
Løbssponsor: Guldbageren & Dolle |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 114 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 3:57.68 | |
3 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:03.54 | |
4 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 4:03.62 | |
5 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 4:04.60 | |
6 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 4:09.46 | |
7 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 4:12.00 | |
8 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 4:12.21 | |
9 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 4:12.27 | |
10 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 4:14.95 | ||
11 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:20.83 | ||
12 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 4:21.73 | |
13 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 4:23.71 | |
14 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 4:24.87 | |
15 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 4:27.96 | |
16 | 484 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 4:29.39 | |
17 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 4:29.89 | |
18 | 367 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 4:30.18 | |
19 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 4:30.72 | ||
20 | 398 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 4:32.83 | |
21 | 476 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 4:34.09 | |
22 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 4:36.04 | ||
23 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 4:36.98 | |
24 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 4:41.55 | |
25 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 4:43.26 | |
26 | 62 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 4:56.06 | ||
27 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 5:04.00 | ||
28 | 627 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 5:08.07 | ||
29 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 5:17.24 | |
30 | 300 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 5:18.89 | |
31 | 406 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 5:25.63 | |
32 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 5:43.14 | |
33 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 5:52.79 | |
34 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 6:12.81 | |
35 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 6:13.07 | |
36 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 7:34.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Amalie Emma Thomsen, Esbjerg Svømmeklub, 4.14.84, 2012 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Kvik Thisted |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Nielsen Mie Ø. | 1996 | AALBORG | 9662AF | 25 m | 4:04.38 | |
2 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:10.37 | |
3 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 4:24.90 | |
4 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:27.73 | ||
5 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 4:30.29 | |
6 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 4:30.43 | ||
7 | 115 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 4:30.54 | |
8 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 4:31.72 | |
9 | 228 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 4:31.77 | |
10 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 4:32.48 | |
11 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 4:32.75 | |
12 | 449 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 4:34.11 | |
13 | 9 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 4:35.52 | |
14 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 4:37.99 | |
15 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 4:39.29 | |
16 | 99 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 4:43.27 | |
17 | 67 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 4:46.32 | ||
18 | 64 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 25 m | 4:50.01 | ||
19 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 4:52.62 | ||
20 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 4:54.05 | ||
21 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 4:58.61 | |
22 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 4:59.13 | |
23 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 4:59.60 | |
24 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 5:04.05 | |
25 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 5:04.18 | |
26 | 7 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 5:11.08 | |
27 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 5:11.77 | ||
28 | 470 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 5:15.40 | |
29 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 5:20.47 | ||
30 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 5:21.61 | |
31 | 298 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 5:23.21 | |
32 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 5:28.13 | ||
33 | 539 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 5:34.21 | |
34 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 5:34.82 | ||
35 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 5:37.35 | |
36 | 15 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 5:43.11 | |
37 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 5:49.63 | |
38 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 5:56.59 | ||
39 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 5:56.60 | |
40 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 6:09.91 | ||
41 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 6:31.29 | |
42 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 6:39.11 | |
43 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 7:32.10 | |
44 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 7:47.28 | |
45 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 8:23.55 | |
46 | 451 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Chris Christensen, Holstebro Svømmeklub, 2.02.00, 2012 |
Løbssponsor: HH Total Rengøring & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:54.86 | |
2 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 1:55.49 | |
3 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:03.94 | |
4 | 100 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:06.80 | |
5 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 2:09.29 | ||
6 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:09.75 | |
7 | 114 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 2:11.32 | |
8 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:12.61 | |
9 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:14.03 | |
10 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:14.77 | |
11 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:15.33 | |
12 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:15.98 | |
13 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.61 | |
14 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:17.26 | |
15 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 2:18.03 | |
16 | 475 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:18.82 | |
17 | 465 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:19.06 | |
18 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:19.63 | |
19 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 2:20.17 | |
20 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:20.98 | |
21 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:21.51 | |
22 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:21.63 | ||
23 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:21.80 | ||
24 | 464 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 2:22.15 | |
25 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 2:22.55 | |
26 | 389 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:22.90 | |
27 | 466 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 2:23.41 | |
28 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:24.21 | |
29 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:24.52 | |
30 | 484 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:24.97 | |
31 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 2:25.78 | ||
32 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:26.90 | ||
33 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 2:28.20 | ||
34 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:29.66 | |
35 | 418 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:30.30 | |
36 | 13 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 2:32.37 | |
37 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:33.13 | ||
38 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:34.45 | |
39 | 6 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 2:34.49 | |
40 | 8 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 2:34.62 | |
41 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:37.15 | |
42 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:37.22 | ||
43 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:40.51 | |
44 | 541 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 2:41.16 | |
45 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:43.19 | |
46 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:50.41 | |
47 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:53.90 | |
48 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:58.12 | |
49 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 3:00.15 | ||
50 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 3:03.66 | |
51 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 3:13.00 | |
52 | 318 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 3:16.61 | |
53 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 3:21.95 | |
54 | 424 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 3:24.44 | |
55 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 3:46.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, Esbjerg Svømmeklub, 2.16.24, 2012 |
Løbssponsor: Guldbageren & Tican |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Dalgaard Louise B. | 1990 | AALBORG | 9096AC | 25 m | 2:18.06 | |
2 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:19.11 | |
3 | 257 | Levisen Julie | 1997 | AALBORG | 9766AV | 25 m | 2:19.33 | |
4 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:20.54 | |
5 | 241 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 2:23.82 | |
6 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 2:24.08 | ||
7 | 247 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:24.81 | |
8 | 447 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:25.15 | |
9 | 387 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:27.36 | |
10 | 445 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:27.67 | |
11 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:27.78 | |
12 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:27.98 | |
13 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:27.98 | ||
14 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:28.51 | |
15 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 2:28.68 | |
16 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:28.91 | |
17 | 111 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:29.66 | |
18 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:29.93 | ||
19 | 471 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 2:31.77 | |
20 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:31.92 | |
21 | 392 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:32.24 | |
22 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:33.26 | |
23 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:33.86 | |
24 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 2:34.84 | |
25 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:35.04 | ||
26 | 483 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:36.19 | |
27 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:37.87 | ||
28 | 606 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:37.98 | |
29 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 2:38.15 | |
30 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:38.63 | ||
31 | 18 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:38.74 | |
32 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:39.44 | |
33 | 637 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:40.65 | ||
34 | 11 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 2:40.75 | |
35 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:41.64 | ||
36 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:41.99 | |
37 | 469 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 25 m | 2:42.17 | |
38 | 468 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 2:43.30 | |
39 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:43.74 | |
40 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:44.31 | |
41 | 544 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 2:46.87 | |
42 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:47.57 | ||
43 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:48.58 | ||
44 | 388 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 2:49.91 | |
45 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:50.13 | |
46 | 419 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 2:50.14 | |
47 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:51.59 | ||
48 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:54.67 | ||
49 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:55.16 | ||
50 | 477 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 25 m | 2:56.23 | |
51 | 282 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 25 m | 2:56.40 | ||
52 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:57.05 | |
53 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 2:57.35 | ||
54 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 2:58.82 | |
55 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:58.86 | |
56 | 607 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:59.68 | |
57 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 2:59.96 | |
58 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 3:00.49 | ||
59 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 3:00.73 | |
60 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 3:02.17 | |
61 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 3:03.17 | |
62 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 3:03.99 | |
63 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 3:06.45 | ||
64 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:12.14 | ||
65 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:14.60 | ||
66 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 3:16.82 | |
67 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:30.70 | |
68 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:33.85 | |
69 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 3:37.75 | |
70 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 3:40.72 | |
71 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | 3:40.95 | |
72 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 3:42.71 | |
73 | 293 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 4:18.68 | |
74 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | |||
75 | 17 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 25 m | ||
76 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Robin Dale Oen, Vestkantsvømmerne, 0.22.94, 2004 |
Løbssponsor: Kvik Thisted & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 23.10 | |
2 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 23.31 | |
3 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 23.61 | |
4 | 450 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 24.26 | |
5 | 46 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 24.30 | ||
6 | 439 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 24.30 | |
7 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 24.40 | |
8 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 24.47 | |
9 | 250 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 24.67 | |
10 | 585 | Knudsen Simon L. | 1996 | THISTED | 9615AE | 25 m | 24.72 | |
11 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 24.75 | |
12 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 24.75 | |
13 | 467 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 24.80 | |
14 | 441 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 24.96 | |
15 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 25.22 | ||
16 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 25.23 | |
17 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 25.24 | ||
18 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 25.25 | ||
19 | 108 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 25.26 | |
20 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 25.58 | ||
21 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 25.64 | |
22 | 4 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 25.65 | |
23 | 448 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 25.67 | |
24 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 25.70 | |
25 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 25.76 | |
26 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 25.87 | |
27 | 565 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 25.87 | |
28 | 442 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 25.89 | |
29 | 3 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | 25.93 | |
30 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 25.94 | |
31 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 25.95 | |
32 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 25.98 | ||
33 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 26.04 | |
34 | 2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 26.32 | |
35 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 26.49 | |
36 | 633 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 26.53 | ||
37 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 26.61 | |
38 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 26.62 | ||
39 | 100 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 26.88 | |
40 | 48 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 26.97 | ||
41 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 27.07 | |
42 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 27.07 | |
43 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 27.13 | |
44 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 27.14 | ||
45 | 16 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 27.18 | |
46 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 27.26 | |
47 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 27.42 | ||
48 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 27.49 | |
49 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 27.59 | |
50 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 27.98 | ||
51 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 28.05 | ||
52 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 28.09 | |
53 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 28.14 | |
54 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 28.39 | ||
55 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 28.45 | |
56 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 28.70 | |
57 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 28.79 | |
58 | 474 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 28.90 | |
59 | 406 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 29.13 | |
60 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.18 | ||
61 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 29.46 | ||
62 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 29.64 | ||
63 | 414 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 29.66 | |
64 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 30.07 | |
65 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 30.28 | |
66 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 30.32 | ||
67 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 30.33 | ||
68 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 30.42 | |
69 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 30.83 | |
70 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 31.02 | |
71 | 280 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 25 m | 31.14 | ||
72 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 31.16 | |
73 | 627 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.16 | ||
74 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 31.38 | |
75 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 31.89 | |
76 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 31.91 | ||
77 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | 33.03 | |
78 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 33.57 | ||
79 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 34.00 | |
80 | 318 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 34.36 | |
81 | 411 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 34.67 | |
82 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 35.14 | |
83 | 599 | Pedersen Laurits | 2001 | THISTED | 0131AJ | 25 m | 35.30 | |
84 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 35.63 | ||
85 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 36.05 | |
86 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 36.73 | |
87 | 597 | Nielsen Thomas F. | 2002 | THISTED | 0231AK | 25 m | 37.62 | |
88 | 569 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 38.39 | |
89 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 38.67 | |
90 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 39.58 | |
91 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 40.01 | |
92 | 567 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 41.46 | |
93 | 416 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 43.74 | |
94 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 45.51 | |
95 | 22 | Mortensen Niels | 1995 | ST-NEPTUN | 9561AO | 25 m | ||
96 | 118 | Olsson Emil Rihti | 1998 | Grimstad | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Nathalie Lindborg, Trelleborg Kappsim, 0.25.79, 2009 |
Løbssponsor: Thy Antenne Service & Ford / Thisted Motor Compagni |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Levisen Julie | 1997 | AALBORG | 9766AV | 25 m | 24.78 | |
2 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 25.55 | |
3 | 447 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 26.78 | |
4 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 26.86 | |
5 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 26.86 | ||
6 | 98 | Lima Ingelin Elisabeth | 1997 | Asker SK | 25 m | 26.89 | ||
7 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 26.97 | |
8 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 26.98 | ||
9 | 12 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 27.11 | |
10 | 629 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 27.36 | ||
11 | 622 | Fjeldstad Elise | 1995 | Vågsbygd | 25 m | 27.44 | ||
12 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 27.45 | |
13 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 27.46 | |
14 | 67 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 27.54 | ||
15 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 27.79 | |
16 | 249 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | AALBORG | 9054AD | 25 m | 27.80 | |
17 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 27.88 | |
18 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 27.97 | |
19 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 27.99 | ||
20 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 28.06 | |
21 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 28.14 | ||
22 | 417 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 28.37 | |
23 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 28.39 | ||
24 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 28.40 | ||
25 | 471 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 28.45 | |
26 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 28.48 | |
27 | 243 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 28.64 | |
28 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 28.68 | ||
29 | 617 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 28.77 | ||
30 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 28.80 | |
31 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 28.91 | |
32 | 438 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 28.92 | |
33 | 26 | Winther Celina G | 1999 | ST-NEPTUN | 9938AU | 25 m | 28.94 | |
34 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 28.97 | ||
35 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 29.02 | |
36 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 29.10 | ||
37 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 29.17 | |
38 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 29.20 | |
39 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 29.24 | |
40 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 29.27 | |
41 | 468 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 29.36 | |
42 | 469 | Cebula Laura | 1997 | VIBORG | 9722AT | 25 m | 29.39 | |
43 | 7 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 29.41 | |
44 | 316 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 29.41 | |
45 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 29.42 | |
46 | 5 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 29.43 | |
47 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 29.43 | |
48 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 29.58 | ||
49 | 449 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 29.69 | |
50 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 29.74 | ||
51 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.80 | ||
52 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 29.87 | ||
53 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 29.92 | ||
54 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 29.93 | ||
55 | 638 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 29.93 | ||
56 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 29.95 | ||
57 | 440 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 29.99 | |
58 | 289 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 30.01 | |
59 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 30.02 | |
60 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 30.04 | |
61 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 30.10 | |
62 | 479 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 30.15 | |
63 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 30.21 | |
64 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 30.41 | |
65 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 30.55 | |
66 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 30.56 | |
67 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 30.60 | ||
68 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 30.69 | |
69 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 30.75 | ||
70 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 30.75 | |
71 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 30.80 | |
72 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 30.92 | ||
73 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 30.94 | ||
74 | 544 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 30.97 | |
75 | 485 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 31.09 | |
76 | 102 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 31.12 | |
77 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 31.18 | ||
78 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 31.23 | ||
79 | 477 | Fuglsang Matilde | 2000 | VIBORG | 0088BA | 25 m | 31.30 | |
80 | 66 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 31.42 | ||
81 | 481 | Fog Kathrine | 2000 | VIBORG | 0072BC | 25 m | 31.46 | |
82 | 452 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 31.55 | |
83 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 31.58 | ||
84 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 31.61 | |
85 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 31.61 | |
86 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 31.63 | |
87 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 31.84 | |
88 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 31.86 | |
89 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 31.92 | |
90 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 31.98 | |
91 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 32.08 | ||
92 | 539 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 32.20 | |
93 | 388 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 32.32 | |
94 | 480 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 32.33 | |
95 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 32.42 | ||
96 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 32.49 | |
97 | 282 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 25 m | 32.60 | ||
98 | 23 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | 32.67 | |
99 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 32.73 | ||
100 | 14 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 32.74 | |
101 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 32.77 | |
102 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 32.79 | ||
103 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 32.92 | |
104 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 32.96 | ||
105 | 636 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 32.99 | ||
106 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 33.03 | |
107 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 33.03 | |
108 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 33.07 | |
109 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 33.07 | ||
110 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 33.22 | ||
111 | 457 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 33.42 | ||
112 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 33.54 | ||
113 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 33.67 | |
114 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 33.76 | ||
115 | 421 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 33.83 | |
116 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 33.95 | |
117 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 34.04 | |
118 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 34.10 | |
119 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 34.11 | ||
120 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 34.21 | ||
121 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 34.52 | |
122 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 34.73 | ||
123 | 642 | Tolfsen Nora Margrethe | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 34.76 | ||
124 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 34.85 | |
125 | 415 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 35.16 | |
126 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 35.45 | |
127 | 47 | Hansen Isabella | 1999 | KristianSA | 25 m | 35.68 | ||
128 | 616 | Larsen Augusta Borchorst | 2001 | NORD | 0172AK | 25 m | 35.80 | |
129 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 35.84 | |
130 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 36.01 | ||
131 | 624 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 36.33 | ||
132 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 36.38 | |
133 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 36.41 | |
134 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 36.42 | |
135 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 36.47 | |
136 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 36.63 | |
137 | 451 | Holm Emma Gleitze | 1999 | SKIVE | 9998BC | 25 m | 37.04 | |
138 | 425 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 37.06 | |
139 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 37.26 | |
140 | 410 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 37.27 | |
141 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 37.28 | |
142 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 37.36 | |
143 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 37.84 | ||
144 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 37.95 | ||
145 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 37.98 | ||
146 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 38.24 | ||
147 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 38.32 | ||
148 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 38.46 | |
149 | 570 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 39.49 | |
150 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 39.66 | |
151 | 612 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 40.01 | |
152 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 40.39 | |
153 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | 40.84 | |
154 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 41.76 | |
155 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | 43.93 | |
156 | 592 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 44.25 | |
157 | 422 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 44.62 | |
158 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 44.93 | |
159 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 45.32 | |
160 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 47.20 | |
161 | 1 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Måns Hjelm, Malmö Kappsim, 2.01.76, 2012 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Shell Service Havnen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 1:54.55 | |
2 | 233 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:58.28 | |
3 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:04.16 | |
4 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 2:05.77 | |
5 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:11.03 | |
6 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:11.53 | |
7 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:12.98 | ||
8 | 398 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:14.32 | |
9 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 2:15.98 | |
10 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:16.55 | |
11 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 2:16.83 | |
12 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:17.12 | |
13 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:17.56 | |
14 | 473 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:17.75 | |
15 | 633 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:18.46 | ||
16 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 2:19.53 | ||
17 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:19.78 | |
18 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 2:20.32 | |
19 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:20.66 | |
20 | 367 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 2:22.57 | |
21 | 389 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:23.15 | |
22 | 444 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 2:23.35 | |
23 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:23.63 | ||
24 | 407 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:24.25 | |
25 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:24.69 | |
26 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 2:25.14 | |
27 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 2:26.32 | ||
28 | 19 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:27.21 | |
29 | 13 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 2:29.59 | |
30 | 6 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 2:30.30 | |
31 | 486 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:31.14 | |
32 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:32.16 | |
33 | 8 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 2:34.54 | |
34 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:37.81 | ||
35 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:46.46 | |
36 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:50.00 | ||
37 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:52.63 | ||
38 | 300 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 3:13.83 | |
39 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 3:16.77 | ||
40 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 3:28.06 | |
41 | 416 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 3:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Ida Lindborg, Malmö Kappsim, 2.11.58, 2012 |
Løbssponsor: Anders Pedersen & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:20.16 | ||
2 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 2:21.21 | |
3 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:23.24 | ||
4 | 9 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 2:23.99 | |
5 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:24.05 | |
6 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 2:24.34 | ||
7 | 610 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:26.12 | |
8 | 392 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:28.84 | |
9 | 387 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:29.78 | |
10 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:30.41 | ||
11 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:30.48 | |
12 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 2:30.70 | |
13 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:31.36 | |
14 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 2:31.88 | ||
15 | 24 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 2:32.22 | |
16 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:35.46 | |
17 | 10 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 25 m | 2:35.93 | |
18 | 459 | Rist Jensen Emma Johanne | 1999 | Lillesand | 25 m | 2:37.30 | ||
19 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:37.54 | |
20 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:37.56 | |
21 | 111 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 2:38.58 | |
22 | 409 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:38.91 | |
23 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 2:39.72 | |
24 | 296 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:39.80 | |
25 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:40.21 | |
26 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:41.30 | |
27 | 479 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 2:41.38 | |
28 | 291 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 2:42.51 | |
29 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:44.86 | |
30 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 2:47.76 | |
31 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 2:48.37 | ||
32 | 15 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 2:51.00 | |
33 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 2:52.37 | |
34 | 452 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 2:52.53 | |
35 | 470 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:54.83 | |
36 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:54.92 | |
37 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 2:57.71 | ||
38 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:58.78 | ||
39 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 3:00.42 | |
40 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 3:01.97 | |
41 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 3:02.97 | ||
42 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 3:04.10 | |
43 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:04.35 | ||
44 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 3:05.01 | |
45 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 3:06.31 | |
46 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 3:09.99 | |
47 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 3:10.00 | ||
48 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:12.25 | ||
49 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:12.52 | ||
50 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 3:13.86 | |
51 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 3:14.01 | |
52 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 3:16.34 | |
53 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:19.57 | ||
54 | 425 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 3:32.00 | |
55 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:36.14 | |
56 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | ||
57 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
Esbjerg Svømmeklub, 3.48.09, 2012 |
Løbssponsor: Guldbageren & Tican |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:40.00 | ||
2 | 245 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:46.00 | ||
3 | 210 | Esbjerg Herrer 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:54.56 | ||
4 | 211 | Esbjerg Herrer 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:59.87 | ||
5 | 463 | Vs 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:00.00 | ||
6 | 437 | Silkeborg Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 4:04.00 | ||
7 | 246 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:10.00 | ||
8 | 57 | Kristiansand Sa Herrer 1 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:16.15 | ||
9 | 472 | Vs 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:21.00 | ||
10 | 548 | Elverum Sv G1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:23.65 | ||
11 | 574 | Thisted Drenge 1 | 1998 | THISTED | 25 m | 4:25.00 | ||
12 | 652 | Vågsb.slk H1 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:28.50 | ||
13 | 20 | Neptun Herrer | 0 | ST-NEPTUN | 25 m | 4:40.00 | ||
14 | 200 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:40.00 | ||
15 | 575 | Thisted Drenge 2 | 1998 | THISTED | 25 m | 4:45.00 | ||
16 | 59 | Kristiansand Sa Herrer 2 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:54.81 | ||
17 | 292 | A6 Drenge | 0 | A6 | 25 m | 5:19.99 | ||
18 | 134 | Aaby Swim Team H1 Hm | 1999 | AABYBRO | 25 m | 5:27.77 | ||
19 | 140 | Aaby Swim Team H2 Hm | 1993 | AABYBRO | 25 m | 6:47.77 | ||
20 | 117 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | |||
21 | 317 | Jarl Herrer | 1997 | JARL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
Elite Svøm Esbjerg, 4.15.10, 2011 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Tingstrup Murerforretning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:04.00 | ||
2 | 237 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:14.00 | ||
3 | 436 | Silkeborg Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 4:18.00 | ||
4 | 305 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 4:19.99 | ||
5 | 644 | Vågsb.slk D1Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:21.80 | ||
6 | 208 | Esbjerg Damer | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:24.35 | ||
7 | 53 | Kristiansand Sa Damer 1 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:36.25 | ||
8 | 306 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 4:37.99 | ||
9 | 646 | Vågsb.slk D2Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:39.00 | ||
10 | 238 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:40.00 | ||
11 | 463 | Vs 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 4:45.00 | ||
12 | 601 | Thisted Piger 1 | 2000 | THISTED | 25 m | 4:45.00 | ||
13 | 202 | Ullensakersvømmer J1 Sr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:45.56 | ||
14 | 25 | Neptun Tøser | 1998 | ST-NEPTUN | 25 m | 4:51.00 | ||
15 | 550 | Elverum Sv. J1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:52.00 | ||
16 | 405 | Smut Damer | 1996 | SMUT | 25 m | 4:52.21 | ||
17 | 648 | Vågsb.slk D3 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:59.00 | ||
18 | 204 | Ullensakersvømmer J2 Sr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 5:00.00 | ||
19 | 602 | Thisted Piger 2 | 2000 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
20 | 55 | Kristiansand Sa Damer 2 | 0 | KristianSA | 25 m | 5:08.34 | ||
21 | 426 | S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 5:10.00 | ||
22 | 534 | Nord Piger 1 | 0 | NORD | 25 m | 5:10.00 | ||
23 | 549 | Elverum Sv J2 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 5:21.00 | ||
24 | 307 | A6 Piger 3 | 0 | A6 | 25 m | 5:29.99 | ||
25 | 308 | A6 Piger 4 | 0 | A6 | 25 m | 5:29.99 | ||
26 | 535 | Nord Piger 2 | 0 | NORD | 25 m | 5:30.00 | ||
27 | 650 | Vågsb.slk D4 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 5:40.90 | ||
28 | 146 | Aabybro Swim Team Hm | 1999 | AABYBRO | 25 m | 6:01.77 | ||
29 | 472 | Vs 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 6:03.00 | ||
30 | 117 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, Esbjerg Svømmeklub, 1.49.86, 2012 |
Løbssponsor: Kvik Thisted & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:46.84 | |
2 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:50.20 | |
3 | 114 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:52.82 | |
4 | 91 | Fløgstad Ole-Mikal | 1997 | Skjetten | 25 m | 1:53.50 | ||
5 | 404 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:53.83 | |
6 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:55.21 | |
7 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:55.46 | |
8 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:55.54 | |
9 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:56.33 | |
10 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:56.92 | |
11 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:57.13 | |
12 | 4 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | 1:57.46 | |
13 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:57.67 | |
14 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 1:58.17 | |
15 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:58.38 | ||
16 | 396 | Kristensen Tobias M. | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AJ | 25 m | 1:58.78 | |
17 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:59.35 | |
18 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:59.42 | |
19 | 442 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:59.83 | |
20 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:59.95 | |
21 | 448 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:00.20 | |
22 | 402 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:00.60 | |
23 | 633 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:01.24 | ||
24 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 2:01.57 | ||
25 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 2:02.76 | |
26 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:02.97 | |
27 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:03.00 | ||
28 | 46 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:03.54 | ||
29 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:04.01 | |
30 | 367 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 2:04.84 | |
31 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:05.02 | |
32 | 2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | 2:05.07 | |
33 | 19 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:05.60 | |
34 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 2:05.97 | |
35 | 484 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:06.02 | |
36 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 2:06.33 | |
37 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:06.67 | |
38 | 450 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 2:06.67 | |
39 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:07.08 | |
40 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:07.16 | |
41 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:07.94 | |
42 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:08.05 | |
43 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:09.43 | ||
44 | 16 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 2:10.52 | |
45 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 2:11.17 | |
46 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:11.40 | |
47 | 444 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 2:11.51 | |
48 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 2:12.22 | ||
49 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:13.52 | ||
50 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:13.57 | ||
51 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:14.36 | |
52 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:14.87 | ||
53 | 13 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 2:15.20 | |
54 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 2:15.48 | ||
55 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 2:15.53 | |
56 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:15.69 | |
57 | 48 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:16.16 | ||
58 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:16.72 | |
59 | 486 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:18.82 | |
60 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 2:19.84 | |
61 | 62 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:21.14 | ||
62 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:22.43 | |
63 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:22.54 | |
64 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 2:22.62 | ||
65 | 627 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:25.44 | ||
66 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:25.81 | |
67 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 2:26.01 | ||
68 | 300 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 2:31.11 | |
69 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:32.92 | |
70 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:36.46 | |
71 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:38.10 | ||
72 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 2:40.89 | ||
73 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:42.26 | ||
74 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:44.24 | ||
75 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:46.36 | |
76 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 2:49.70 | |
77 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 2:52.80 | |
78 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | 2:54.81 | |
79 | 318 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 2:57.19 | |
80 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 2:58.73 | |
81 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 3:02.81 | |
82 | 408 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 3:04.34 | |
83 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 3:26.15 | |
84 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:31.48 | |
85 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:46.18 | |
86 | 22 | Mortensen Niels | 1995 | ST-NEPTUN | 9561AO | 25 m | ||
87 | 118 | Olsson Emil Rihti | 1998 | Grimstad | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Katrine Holm Sørensen, Esbjerg Svømmeklub, 2.02.51, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Beckers Farvecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:58.91 | |
2 | 247 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:03.66 | |
3 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 2:05.11 | |
4 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:05.54 | |
5 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:06.20 | ||
6 | 447 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 2:06.58 | |
7 | 115 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 2:07.04 | |
8 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:07.12 | ||
9 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 2:07.35 | |
10 | 446 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 2:07.46 | |
11 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:08.66 | |
12 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:10.12 | |
13 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:10.69 | ||
14 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 2:10.80 | |
15 | 12 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 2:11.25 | |
16 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 2:11.46 | |
17 | 391 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 2:11.49 | |
18 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 2:12.27 | ||
19 | 445 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:14.19 | |
20 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:14.42 | |
21 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:14.91 | |
22 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:15.58 | ||
23 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:16.19 | |
24 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:16.53 | |
25 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:16.57 | |
26 | 617 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:17.02 | ||
27 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 2:17.05 | ||
28 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:17.17 | |
29 | 401 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 2:17.19 | |
30 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:17.28 | ||
31 | 11 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | 2:17.98 | |
32 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 2:18.02 | ||
33 | 394 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:18.47 | |
34 | 99 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 2:19.25 | |
35 | 289 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 2:19.31 | |
36 | 483 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:19.54 | |
37 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:19.56 | |
38 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:19.65 | ||
39 | 403 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 2:20.21 | |
40 | 629 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:20.38 | ||
41 | 26 | Winther Celina G | 1999 | ST-NEPTUN | 9938AU | 25 m | 2:20.63 | |
42 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:20.77 | ||
43 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:20.84 | |
44 | 68 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:21.29 | ||
45 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:21.46 | ||
46 | 400 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 2:21.59 | |
47 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 2:21.90 | |
48 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 2:22.12 | |
49 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 2:22.14 | |
50 | 298 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 2:23.07 | |
51 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 2:23.21 | |
52 | 10 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 25 m | 2:23.26 | |
53 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 2:23.27 | ||
54 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:23.49 | ||
55 | 18 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:23.59 | |
56 | 296 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 2:24.09 | |
57 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:24.51 | |
58 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 2:24.54 | |
59 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 2:24.56 | |
60 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 2:25.26 | ||
61 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 2:25.36 | ||
62 | 606 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:25.86 | |
63 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:26.25 | ||
64 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:26.35 | ||
65 | 637 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:26.51 | ||
66 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 2:26.61 | |
67 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:26.67 | |
68 | 544 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 2:26.73 | |
69 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:26.96 | |
70 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 2:27.21 | |
71 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:27.38 | |
72 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 2:27.73 | |
73 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:27.74 | |
74 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 2:28.42 | |
75 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:28.82 | |
76 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 2:28.85 | |
77 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:29.55 | |
78 | 5 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 2:30.72 | |
79 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:31.71 | |
80 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 2:32.13 | |
81 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 2:32.23 | |
82 | 66 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:32.30 | ||
83 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 2:32.30 | ||
84 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:33.08 | |
85 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:34.07 | |
86 | 539 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 2:35.58 | |
87 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:36.37 | ||
88 | 457 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 2:36.59 | ||
89 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:37.31 | ||
90 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:37.74 | ||
91 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 2:38.30 | ||
92 | 14 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 2:39.29 | |
93 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:39.56 | ||
94 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 2:39.62 | |
95 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 2:39.83 | ||
96 | 642 | Tolfsen Nora Margrethe | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:40.57 | ||
97 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 2:40.94 | ||
98 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 2:41.96 | ||
99 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:42.27 | |
100 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:46.61 | ||
101 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:47.24 | |
102 | 624 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:47.50 | ||
103 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 2:47.85 | |
104 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 2:48.66 | |
105 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:48.94 | ||
106 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:49.16 | ||
107 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 2:50.00 | ||
108 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:50.00 | ||
109 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:50.33 | ||
110 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 2:52.83 | ||
111 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:54.04 | |
112 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:54.83 | |
113 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 2:54.94 | |
114 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 2:56.19 | ||
115 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:57.66 | |
116 | 616 | Larsen Augusta Borchorst | 2001 | NORD | 0172AK | 25 m | 2:58.66 | |
117 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:59.66 | |
118 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:59.82 | ||
119 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 3:00.42 | |
120 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 3:02.42 | |
121 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:05.01 | ||
122 | 47 | Hansen Isabella | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:05.19 | ||
123 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:06.44 | ||
124 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 3:06.88 | ||
125 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 3:07.37 | |
126 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 3:19.26 | |
127 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 3:20.11 | ||
128 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:20.22 | |
129 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 3:28.83 | |
130 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 3:31.16 | |
131 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 3:49.00 | |
132 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | ||
133 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | ||
134 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen, Holstebro Svømmeklub, 4.19.07, 2012 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Kvik Thisted |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 4:05.98 | |
2 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 4:19.01 | |
3 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 4:34.03 | |
4 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:35.66 | |
5 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 4:36.92 | |
6 | 114 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 4:37.52 | |
7 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 4:38.72 | |
8 | 399 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | HOLSTEBRO | 9533AF | 25 m | 4:39.20 | |
9 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 4:40.94 | |
10 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 4:45.07 | |
11 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 4:46.78 | ||
12 | 626 | Hille Fredrik | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:52.89 | ||
13 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 4:54.99 | |
14 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 4:58.83 | |
15 | 397 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 5:00.84 | |
16 | 256 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 5:02.31 | |
17 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 5:02.33 | |
18 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 5:04.91 | |
19 | 418 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 5:07.51 | |
20 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 5:08.13 | |
21 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 5:08.42 | |
22 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 5:12.67 | |
23 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 5:16.13 | ||
24 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 5:19.12 | ||
25 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 5:20.03 | |
26 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 5:27.67 | |
27 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 5:36.34 | |
28 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 5:47.16 | |
29 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 6:00.21 | ||
30 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 6:06.88 | |
31 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 6:21.20 | |
32 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 6:46.09 | |
33 | 321 | Jensen Jens | 1999 | JARL | 9991AU | 25 m | 7:00.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, Esbjerg Svømmeklub, 4.49.98, 2012 |
Løbssponsor: Den Bette Tømrer & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:50.55 | |
2 | 395 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 5:06.62 | |
3 | 638 | Steinsland Ina A. | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 5:08.67 | ||
4 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 5:11.13 | |
5 | 449 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 5:12.16 | |
6 | 310 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 5:13.12 | |
7 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 5:14.13 | |
8 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 5:18.30 | |
9 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 5:18.80 | ||
10 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 5:29.63 | |
11 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 6:02.22 | |
12 | 15 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 6:04.72 | |
13 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 6:21.47 | |
14 | 142 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 6:31.68 | |
15 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 6:38.40 | ||
16 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 6:46.19 | |
17 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | ||
18 | 282 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, Norge, 0.55.00, 2002 |
Løbssponsor: Guldbageren & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 54.89 | |
2 | 404 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 55.50 | |
3 | 240 | Halkjær Daniel Svane | 1991 | AALBORG | 9121AC | 25 m | 55.56 | |
4 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 56.76 | |
5 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 57.75 | |
6 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 57.82 | |
7 | 46 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 58.71 | ||
8 | 103 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 59.35 | |
9 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 59.95 | |
10 | 443 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:01.19 | |
11 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:01.56 | |
12 | 633 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.96 | ||
13 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:02.51 | |
14 | 21 | Julius Jesper Stilling | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 1:02.76 | |
15 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 1:02.85 | |
16 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:02.89 | |
17 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:03.28 | |
18 | 442 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:03.42 | |
19 | 250 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 1:03.43 | |
20 | 106 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 1:03.70 | |
21 | 407 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:04.10 | |
22 | 367 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:04.16 | |
23 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:04.48 | |
24 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:04.63 | |
25 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:04.72 | |
26 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:04.74 | |
27 | 562 | Rugsveen Eirik | 1996 | Elverum | 25 m | 1:04.97 | ||
28 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:05.63 | |
29 | 441 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:05.67 | |
30 | 444 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:06.22 | |
31 | 112 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:07.28 | |
32 | 110 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:07.37 | |
33 | 448 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:08.84 | |
34 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:09.43 | |
35 | 484 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:09.56 | |
36 | 6 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 1:09.84 | |
37 | 259 | Madsen Christoffer Bing | 1994 | AALBORG | 25 m | 1:10.22 | ||
38 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:10.69 | |
39 | 486 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:11.00 | |
40 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:11.57 | ||
41 | 320 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:11.89 | |
42 | 13 | Nielsen Rasmus Ulka | 1999 | KOLDING | 9995AN | 25 m | 1:12.11 | |
43 | 631 | Pavljuk Espen Lislevand | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.59 | ||
44 | 584 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:14.35 | |
45 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.36 | ||
46 | 194 | Laurusonis Mantas | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:16.25 | ||
47 | 563 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:20.52 | ||
48 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:21.57 | ||
49 | 315 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:22.26 | |
50 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:22.87 | |
51 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:24.57 | ||
52 | 424 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:27.86 | |
53 | 634 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.77 | ||
54 | 599 | Pedersen Laurits | 2001 | THISTED | 0131AJ | 25 m | 1:31.15 | |
55 | 416 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 1:31.83 | |
56 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:33.49 | |
57 | 597 | Nielsen Thomas F. | 2002 | THISTED | 0231AK | 25 m | 1:36.01 | |
58 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:36.55 | |
59 | 411 | Christensen Jacob Lybech | 2002 | SMUT | 0285AJ | 25 m | 1:41.16 | |
60 | 608 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:41.21 | |
61 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:41.23 | |
62 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:41.90 | |
63 | 569 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:44.33 | |
64 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:58.77 | |
65 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Pernille Larsen, West Swim, 0.59.87, 2010 |
Løbssponsor: LD Auto & Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:00.06 | |
2 | 241 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:00.93 | |
3 | 249 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | AALBORG | 9054AD | 25 m | 1:02.04 | |
4 | 391 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:03.52 | |
5 | 301 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:04.44 | |
6 | 243 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:04.76 | |
7 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.24 | ||
8 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 1:05.51 | ||
9 | 116 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:05.61 | |
10 | 446 | Mogensen Kalinka T. | 1995 | SILKEBORG | 9506AA | 25 m | 1:05.93 | |
11 | 614 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:06.79 | |
12 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:07.53 | ||
13 | 9 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:08.03 | |
14 | 640 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.10 | ||
15 | 440 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:08.30 | |
16 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:08.34 | ||
17 | 417 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:08.62 | |
18 | 610 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:08.83 | |
19 | 67 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:09.10 | ||
20 | 216 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:09.29 | |
21 | 98 | Lima Ingelin Elisabeth | 1997 | Asker SK | 25 m | 1:09.32 | ||
22 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:09.82 | |
23 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.01 | ||
24 | 209 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | ESBJERG | 9924AA | 25 m | 1:10.43 | |
25 | 551 | Famestad Ine Haga | 1997 | Elverum | 25 m | 1:10.45 | ||
26 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:10.63 | ||
27 | 629 | Madsen Silje Mariell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.27 | ||
28 | 598 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:11.32 | |
29 | 24 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:11.41 | |
30 | 269 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:11.95 | |
31 | 296 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 1:12.62 | |
32 | 104 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:12.81 | |
33 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 1:13.01 | |
34 | 111 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:13.16 | |
35 | 459 | Rist Jensen Emma Johanne | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:13.43 | ||
36 | 228 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:13.45 | |
37 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:13.69 | |
38 | 10 | Kristensen Annabell Skytt | 1999 | KOLDING | 9926AP | 25 m | 1:13.82 | |
39 | 304 | Petersson Katja | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:14.11 | |
40 | 1 | Carstensen Cathrine E | 1999 | KOLDING | 9908AU | 25 m | 1:14.22 | |
41 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.39 | ||
42 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:14.48 | |
43 | 593 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:14.52 | |
44 | 248 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:14.62 | |
45 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:14.79 | |
46 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:15.01 | |
47 | 566 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:15.12 | |
48 | 617 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.20 | ||
49 | 64 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 25 m | 1:15.37 | ||
50 | 7 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | 1:15.60 | |
51 | 427 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:15.69 | |
52 | 291 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 1:15.91 | |
53 | 207 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:16.21 | |
54 | 543 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:16.21 | |
55 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:16.31 | |
56 | 413 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:16.46 | |
57 | 547 | Christoffersen Silke | 1998 | Elverum | 25 m | 1:16.99 | ||
58 | 251 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:17.66 | |
59 | 431 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:17.68 | |
60 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:18.00 | |
61 | 609 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:18.16 | |
62 | 461 | Storvold Anne Kristine | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:18.67 | ||
63 | 66 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:18.82 | ||
64 | 539 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 1:19.81 | |
65 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 1:20.31 | ||
66 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:20.40 | |
67 | 559 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:20.58 | ||
68 | 636 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.15 | ||
69 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:21.48 | |
70 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:21.56 | ||
71 | 14 | Wiis Celina R. | 1999 | KOLDING | 9998AO | 25 m | 1:21.78 | |
72 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:22.18 | |
73 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:22.41 | |
74 | 485 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:22.72 | |
75 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:22.83 | ||
76 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:23.65 | |
77 | 313 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 25 m | 1:24.28 | |
78 | 456 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:24.45 | ||
79 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:24.65 | |
80 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:25.07 | ||
81 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:25.51 | |
82 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:26.74 | |
83 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:26.86 | |
84 | 421 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:27.31 | |
85 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:27.31 | |
86 | 624 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.31 | ||
87 | 600 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:27.84 | |
88 | 560 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:28.15 | ||
89 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:28.51 | ||
90 | 630 | Pavljuk Elin Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.51 | ||
91 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 1:29.01 | |
92 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:29.32 | |
93 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:29.70 | ||
94 | 537 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:29.92 | |
95 | 607 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:30.13 | |
96 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.22 | ||
97 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:30.55 | |
98 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:30.89 | |
99 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:31.85 | |
100 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:31.86 | |
101 | 457 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:32.18 | ||
102 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:32.82 | |
103 | 576 | Grønkjær Clara | 2002 | THISTED | 0208AO | 25 m | 1:33.10 | |
104 | 415 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:33.20 | |
105 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:33.43 | |
106 | 577 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:33.57 | |
107 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:33.67 | |
108 | 616 | Larsen Augusta Borchorst | 2001 | NORD | 0172AK | 25 m | 1:33.87 | |
109 | 425 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:34.42 | |
110 | 410 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:34.95 | |
111 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:36.18 | |
112 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:36.30 | ||
113 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:37.89 | ||
114 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 1:37.92 | |
115 | 412 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:38.23 | |
116 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:38.82 | |
117 | 582 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:39.10 | |
118 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:39.50 | |
119 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:43.71 | |
120 | 293 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:45.64 | |
121 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:46.77 | |
122 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:47.80 | |
123 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:51.89 | |
124 | 422 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:53.58 | |
125 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | ||
126 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | ||
127 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | ||
128 | 546 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Viktor Bromer, Aalborg Svømmeklub, 1.59.74, 2012 |
Løbssponsor: Handest VVS & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:52.79 | |
2 | 273 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:00.29 | |
3 | 108 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 2:07.51 | |
4 | 231 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:08.76 | |
5 | 107 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:09.48 | |
6 | 565 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 2:09.61 | |
7 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:10.54 | ||
8 | 100 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 2:11.94 | |
9 | 396 | Kristensen Tobias M. | 1996 | HOLSTEBRO | 9621AJ | 25 m | 2:12.44 | |
10 | 127 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 2:13.51 | |
11 | 439 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 2:13.75 | |
12 | 227 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 2:16.32 | |
13 | 581 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:17.06 | |
14 | 189 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:17.45 | ||
15 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:17.46 | |
16 | 19 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:24.04 | |
17 | 402 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:25.18 | |
18 | 611 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:27.15 | |
19 | 8 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | 2:27.58 | |
20 | 590 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:31.55 | |
21 | 541 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 2:36.87 | |
22 | 62 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:45.56 | ||
23 | 130 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:46.77 | |
24 | 71 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:50.14 | ||
25 | 290 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 3:02.75 | |
26 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 3:23.31 | |
27 | 131 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 3:26.34 | |
28 | 123 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 3:35.97 | |
29 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | |||
30 | 48 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | |||
31 | 52 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | |||
32 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Sara Nordenstam, NTG, 2.16.96, 2000 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Tican |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:11.42 | |
2 | 249 | Hvid Mathilde Pugholm | 1990 | AALBORG | 9054AD | 25 m | 2:11.52 | |
3 | 229 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:21.22 | |
4 | 109 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:22.15 | |
5 | 394 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 2:22.25 | |
6 | 395 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:24.54 | |
7 | 272 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:26.05 | |
8 | 432 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:27.77 | |
9 | 195 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:29.39 | ||
10 | 643 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:31.40 | ||
11 | 316 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 2:32.82 | |
12 | 557 | Jordan Ida Christiansen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:33.60 | ||
13 | 400 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 2:38.11 | |
14 | 438 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:38.92 | |
15 | 637 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:42.07 | ||
16 | 483 | Bonde Anna | 1999 | HOBRO | 9906AC | 25 m | 2:43.51 | |
17 | 17 | Blendstrup Laura | 1999 | ST-NEPTUN | 9922AG | 25 m | 2:45.56 | |
18 | 294 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:48.08 | |
19 | 225 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:56.21 | |
20 | 556 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 452 | Pedersen Elisabeth | 2000 | SKIVE | 0082AK | 25 m | 3:09.19 | |
22 | 128 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:31.10 | |
23 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 3:43.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, Holstebro Svømmeklub, 1.00.52, 2012 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring & Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 58.78 | |
2 | 262 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 1:01.27 | |
3 | 212 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:01.81 | |
4 | 260 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:02.43 | |
5 | 219 | Petersen Michael | 1994 | ESBJERG | 9409AC | 25 m | 1:05.06 | |
6 | 399 | Pedersen Andreas Levin | 1995 | HOLSTEBRO | 9533AF | 25 m | 1:05.61 | |
7 | 583 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:06.65 | |
8 | 221 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:07.25 | |
9 | 450 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:08.11 | |
10 | 113 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:08.26 | |
11 | 276 | Sørensen Mikael Thode | 1997 | AALBORG | 9771AB | 25 m | 1:08.29 | |
12 | 218 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 1:08.51 | |
13 | 215 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:08.58 | |
14 | 266 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:08.65 | |
15 | 232 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:08.69 | |
16 | 270 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:09.12 | |
17 | 435 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:10.06 | |
18 | 264 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:10.32 | |
19 | 564 | Aasheim Hans Martin | 1997 | Elverum | 25 m | 1:10.70 | ||
20 | 397 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:10.84 | |
21 | 580 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:11.40 | |
22 | 250 | Jakobsen Lasse Schrøder | 1993 | AALBORG | 9353AD | 25 m | 1:11.75 | |
23 | 312 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:12.13 | |
24 | 434 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:12.36 | |
25 | 540 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:12.44 | |
26 | 571 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:12.70 | |
27 | 418 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:13.10 | |
28 | 242 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:13.53 | |
29 | 579 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:13.72 | |
30 | 267 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:15.22 | |
31 | 553 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 1:15.56 | ||
32 | 199 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:15.82 | ||
33 | 220 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 1:16.66 | |
34 | 122 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:17.23 | |
35 | 309 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:17.33 | |
36 | 222 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:17.34 | |
37 | 223 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:17.54 | |
38 | 214 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:18.26 | |
39 | 279 | Andersen Mats | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:18.91 | ||
40 | 43 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 1:19.12 | ||
41 | 406 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:19.42 | |
42 | 254 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:20.01 | |
43 | 460 | Rist Jensen Ole Marius | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:20.85 | ||
44 | 555 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:20.92 | ||
45 | 641 | Tolfsen Anton Cornelius | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.68 | ||
46 | 252 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:22.65 | |
47 | 61 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:23.37 | ||
48 | 277 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:23.69 | |
49 | 265 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:25.65 | |
50 | 258 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:25.68 | |
51 | 133 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:27.14 | |
52 | 319 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:27.53 | |
53 | 578 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:29.63 | |
54 | 280 | Backen Emil Andreas | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:32.42 | ||
55 | 44 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:32.76 | ||
56 | 287 | Valdar Anders | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:35.00 | ||
57 | 125 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:35.11 | |
58 | 300 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:35.12 | |
59 | 50 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:35.92 | ||
60 | 573 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:36.95 | |
61 | 594 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 0051AM | 25 m | 1:40.01 | |
62 | 132 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:40.09 | |
63 | 51 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:40.60 | ||
64 | 314 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:47.00 | |
65 | 591 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:48.12 | |
66 | 595 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:50.17 | |
67 | 318 | Pedersen Rasmus | 2000 | JARL | 0065AI | 25 m | 1:50.59 | |
68 | 136 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:57.50 | |
69 | 139 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:01.47 | |
70 | 597 | Nielsen Thomas F. | 2002 | THISTED | 0231AK | 25 m | 2:15.16 | |
71 | 416 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 2:18.77 | |
72 | 138 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:19.03 | |
73 | 22 | Mortensen Niels | 1995 | ST-NEPTUN | 9561AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, Aalborg Svømmeklub, 1.07.49, 2003 |
Løbssponsor: Kvik Thisted & Ejner Hessel |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:09.98 | |
2 | 635 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.65 | ||
3 | 253 | Kobbelgaard Ghita | 1995 | AALBORG | 9528AG | 25 m | 1:11.59 | |
4 | 105 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 1:12.20 | |
5 | 49 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 25 m | 1:12.25 | ||
6 | 289 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:12.92 | |
7 | 217 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:13.25 | |
8 | 206 | Nielsen Tone Hartmark | 1998 | Mandal SK | 25 m | 1:13.43 | ||
9 | 247 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:13.79 | |
10 | 445 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:14.74 | |
11 | 234 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:15.34 | |
12 | 213 | Lange Anna C. | 1998 | ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:15.71 | |
13 | 606 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:17.04 | |
14 | 284 | Malvik Marie | 1997 | Poseidon | 25 m | 1:18.03 | ||
15 | 401 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:18.08 | |
16 | 283 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:18.28 | ||
17 | 230 | Blanch Ella Christensen | 2000 | AALBORG | 0058AE | 25 m | 1:18.45 | |
18 | 241 | Hansen Cecilie | 1995 | AALBORG | 9512AJ | 25 m | 1:18.66 | |
19 | 18 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:18.94 | |
20 | 604 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:18.95 | |
21 | 298 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:19.14 | |
22 | 197 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:19.15 | ||
23 | 111 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:20.17 | |
24 | 196 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:20.18 | ||
25 | 409 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:21.35 | |
26 | 419 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:21.46 | |
27 | 243 | Hedegaard Kristina K | 1995 | AALBORG | 9594AE | 25 m | 1:21.73 | |
28 | 224 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:21.77 | |
29 | 239 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:21.81 | |
30 | 620 | Ege Rebecca Grindland | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.10 | ||
31 | 70 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:22.13 | ||
32 | 619 | Dahl Maren Ditlefsen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.77 | ||
33 | 621 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.08 | ||
34 | 226 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 25 m | 1:23.10 | ||
35 | 9 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | 1:23.11 | |
36 | 274 | Strandqvist Camilla | 2000 | AALBORG | 0058AM | 25 m | 1:23.26 | |
37 | 552 | Famestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:23.28 | ||
38 | 271 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:23.55 | |
39 | 429 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:24.58 | |
40 | 438 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:24.61 | |
41 | 99 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:24.64 | |
42 | 420 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:24.84 | |
43 | 588 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:25.07 | |
44 | 610 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:25.28 | |
45 | 268 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:25.32 | |
46 | 544 | Schneider Julie Dahl | 1998 | NORD | 9828AR | 25 m | 1:25.54 | |
47 | 69 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:25.75 | ||
48 | 603 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:26.34 | |
49 | 190 | Farkas Julia | 1996 | Ullensaker | 25 m | 1:26.75 | ||
50 | 323 | Hedemand Mathilde | 1999 | JARL | 9978AQ | 25 m | 1:26.83 | |
51 | 311 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:26.84 | |
52 | 297 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:26.92 | |
53 | 295 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:27.12 | |
54 | 228 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:27.54 | |
55 | 15 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:28.76 | |
56 | 193 | Johannessen Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:29.14 | ||
57 | 261 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:29.48 | |
58 | 192 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:29.64 | ||
59 | 5 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 1:29.66 | |
60 | 281 | Johnsson Kristine | 2001 | Poseidon | 25 m | 1:29.83 | ||
61 | 102 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:30.24 | |
62 | 607 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:30.41 | |
63 | 454 | Brobakken Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:30.62 | ||
64 | 558 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 1:30.76 | ||
65 | 45 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:31.01 | ||
66 | 453 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:31.18 | |
67 | 324 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:31.92 | |
68 | 542 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:32.18 | |
69 | 255 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:32.19 | |
70 | 191 | Holmestrand Karoline | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:32.69 | ||
71 | 561 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:32.97 | ||
72 | 455 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:33.24 | ||
73 | 288 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 1:33.31 | |
74 | 63 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:33.32 | ||
75 | 554 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:33.37 | ||
76 | 285 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:34.20 | ||
77 | 485 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:34.44 | |
78 | 198 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:35.33 | ||
79 | 286 | Sørensen Andrea | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:36.34 | ||
80 | 570 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 1:36.57 | |
81 | 568 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:37.41 | |
82 | 433 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:37.74 | |
83 | 278 | Andersen Ine Marie | 2000 | Poseidon | 25 m | 1:38.00 | ||
84 | 596 | Nielsen Marie Kæseler | 2000 | THISTED | 0034AW | 25 m | 1:38.02 | |
85 | 616 | Larsen Augusta Borchorst | 2001 | NORD | 0172AK | 25 m | 1:38.68 | |
86 | 642 | Tolfsen Nora Margrethe | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:38.80 | ||
87 | 282 | Johnsson Margrete | 1999 | Poseidon | 25 m | 1:39.00 | ||
88 | 545 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 1:39.76 | |
89 | 612 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:40.01 | |
90 | 120 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:40.52 | |
91 | 303 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:41.07 | |
92 | 291 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 0176AM | 25 m | 1:41.22 | |
93 | 428 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:41.25 | |
94 | 589 | Madsen Line Teilberg | 2000 | THISTED | 0002BC | 25 m | 1:41.32 | |
95 | 605 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:41.94 | |
96 | 586 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:43.55 | |
97 | 628 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:43.65 | ||
98 | 639 | Søyland Adela | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:43.68 | ||
99 | 145 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:44.59 | |
100 | 592 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:45.01 | |
101 | 536 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:45.08 | |
102 | 462 | Strømman Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:45.11 | ||
103 | 572 | Brodersen Anne Sofie | 2001 | THISTED | 0186AX | 25 m | 1:45.95 | |
104 | 144 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:46.61 | |
105 | 299 | Løkkegaard Mathilde | 2003 | A6 | 0376AL | 25 m | 1:47.05 | |
106 | 613 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:47.10 | |
107 | 538 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:47.17 | |
108 | 124 | Lund Maria Søgaard | 2002 | STRUER | 0244AY | 25 m | 1:47.30 | |
109 | 587 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:47.56 | |
110 | 65 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:47.68 | ||
111 | 430 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:47.83 | |
112 | 615 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:47.93 | |
113 | 322 | Bøss Sofie Amalie | 2001 | JARL | 0128AK | 25 m | 1:48.00 | |
114 | 618 | Berge Åsne | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:49.38 | ||
115 | 302 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:50.12 | |
116 | 458 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:50.97 | ||
117 | 119 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:52.59 | |
118 | 632 | Pavljuk Kathrine Lislevand | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:52.86 | ||
119 | 623 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:53.15 | ||
120 | 482 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:53.38 | |
121 | 293 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:57.01 | |
122 | 126 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:59.88 | |
123 | 625 | Helmundsen Marthine Strædet | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:00.21 | ||
124 | 143 | Madsen Sofie S. | 2001 | AABYBRO | 0162AG | 25 m | 2:04.48 | |
125 | 422 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 2:08.74 | |
126 | 23 | Skouboe Christine | 1997 | ST-NEPTUN | 9788BA | 25 m | ||
127 | 121 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 37, 4X100m Frisvømning Herrer |
Esbjerg Svømmeklub, 3.27.37, 2012 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy & Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:24.00 | ||
2 | 245 | Aalborg Herrer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:32.00 | ||
3 | 437 | Silkeborg Herrer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 3:38.00 | ||
4 | 393 | Hsc Herrer | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 3:43.08 | ||
5 | 211 | Esbjerg Herrer 2 | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:47.06 | ||
6 | 246 | Aalborg Herrer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:50.00 | ||
7 | 58 | Kristiansand Sa Herrer 1 | 0 | KristianSA | 25 m | 3:50.89 | ||
8 | 201 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 3:55.00 | ||
9 | 574 | Thisted Drenge 1 | 1998 | THISTED | 25 m | 3:55.00 | ||
10 | 20 | Neptun Herrer | 0 | ST-NEPTUN | 25 m | 3:57.00 | ||
11 | 548 | Elverum Sv G1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 3:57.10 | ||
12 | 653 | Vågsb.slk H1 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:02.61 | ||
13 | 575 | Thisted Drenge 2 | 1998 | THISTED | 25 m | 4:15.00 | ||
14 | 60 | Kristiansand Sa Herrer 2 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:25.56 | ||
15 | 210 | Esbjerg Herrer 1 | 0 | ESBJERG | 25 m | 4:32.35 | ||
16 | 292 | A6 Drenge | 0 | A6 | 25 m | 4:39.99 | ||
17 | 129 | Aaby Swim Team H1 Cr | 1999 | AABYBRO | 25 m | 4:46.77 | ||
18 | 135 | Aaby Swim Team H2 Cr | 1993 | AABYBRO | 25 m | 6:05.77 | ||
19 | 117 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | |||
20 | 317 | Jarl Herrer | 1997 | JARL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |
Løb 38, 4X100m Frisvømning Damer |
Elite Svøm Esbjerg, 3.51.57, 2010 |
Løbssponsor: Bang & Olufsen & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:50.00 | ||
2 | 237 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 25 m | 3:58.00 | ||
3 | 436 | Silkeborg Damer | 0 | SILKEBORG | 25 m | 3:59.00 | ||
4 | 208 | Esbjerg Damer | 0 | ESBJERG | 25 m | 3:59.64 | ||
5 | 305 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 3:59.99 | ||
6 | 54 | Kristiansand Sa Damer 1 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:03.10 | ||
7 | 645 | Vågsb.slk D1Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:04.61 | ||
8 | 390 | Hsc Damer | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 4:09.44 | ||
9 | 238 | Aalborg Damer 3 | 0 | AALBORG | 25 m | 4:10.00 | ||
10 | 601 | Thisted Piger 1 | 2000 | THISTED | 25 m | 4:10.00 | ||
11 | 306 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 4:14.99 | ||
12 | 203 | Ullensakersvømmer J1 Sr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:15.00 | ||
13 | 25 | Neptun Tøser | 1998 | ST-NEPTUN | 25 m | 4:18.00 | ||
14 | 550 | Elverum Sv. J1 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:18.32 | ||
15 | 647 | Vågsb.slk D2Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 4:20.64 | ||
16 | 205 | Ullensakersvømmer J2 Sr. | 0 | Ullensaker | 25 m | 4:22.00 | ||
17 | 602 | Thisted Piger 2 | 2000 | THISTED | 25 m | 4:30.00 | ||
18 | 56 | Kristiansand Sa Damer 2 | 0 | KristianSA | 25 m | 4:33.84 | ||
19 | 534 | Nord Piger 1 | 0 | NORD | 25 m | 4:40.00 | ||
20 | 549 | Elverum Sv J2 Jr. | 0 | Elverum | 25 m | 4:40.25 | ||
21 | 426 | S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 4:50.00 | ||
22 | 307 | A6 Piger 3 | 0 | A6 | 25 m | 4:59.99 | ||
23 | 308 | A6 Piger 4 | 0 | A6 | 25 m | 4:59.99 | ||
24 | 535 | Nord Piger 2 | 0 | NORD | 25 m | 5:00.00 | ||
25 | 649 | Vågsb.slk D3 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 5:00.00 | ||
26 | 141 | Aabybro Swim Team Cr | 1999 | AABYBRO | 25 m | 5:18.77 | ||
27 | 651 | Vågsb.slk D4 Sr | 0 | Vågsbygd | 25 m | 5:30.50 | ||
28 | 117 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 11 september 2014 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 21:06 |