Ohjelma Cetus Kesäkisat
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
23 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:12.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
34 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.11.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
7 |
|
Aino Otava |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:43.07 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
43 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Joel Syrjä |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
61 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
36 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
59.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Sini Koivu |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
35 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
47 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.05 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
9 |
38 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
56 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
18 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Bea Kortelainen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
44 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
57 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
22 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Miika Pentti |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Sini Koivu |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:59.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
8 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
17 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
24 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Tuomas Jokinen |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
400m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
36 |
|
Tomi Silander |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
400m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
53 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:56.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
56 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:57.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
63 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:58.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
12 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
38 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
42 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
27 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
7 |
|
Aino Otava |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:08.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 12, 2020 to Jul 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Rintauinti Masters |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
4 |
|
Johanna Kara |
1965 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-07-12 16.12.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|