Program for Kong Triton pandekagecup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:20.53 | |
2 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 2:24.34 | |
3 | 90 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 2:25.67 | |
4 | 139 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 2:40.34 | |
5 | 125 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 2:56.94 | |
6 | 99 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 2:59.72 | |
7 | 16 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 2:59.87 | |
8 | 27 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:59.89 | |
9 | 18 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 3:00.63 | |
10 | 76 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 3:02.61 | |
11 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 3:02.90 | |
12 | 10 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 3:05.34 | |
13 | 110 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 3:06.54 | |
14 | 35 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 3:08.45 | |
15 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:10.82 | |
16 | 107 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:12.08 | |
17 | 21 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 3:16.13 | |
18 | 6 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 3:17.77 | |
19 | 17 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 25 m | 3:32.42 | |
20 | 11 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 4:03.03 | |
21 | 29 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 50 m | ||
22 | 119 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | ||
23 | 134 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | ||
24 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:21.24 | |
2 | 96 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:24.38 | |
3 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 2:27.54 | |
4 | 28 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 2:27.74 | |
5 | 75 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:39.22 | |
6 | 9 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 2:46.89 | |
7 | 20 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 2:47.44 | |
8 | 8 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 2:49.71 | |
9 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 2:55.78 | |
10 | 60 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:59.03 | |
11 | 19 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 3:21.60 | |
12 | 12 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 3:33.49 | |
13 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 50 m | ||
14 | 46 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 50 m | ||
15 | 92 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
16 | 116 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 31.74 | |
2 | 89 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 31.87 | |
3 | 51 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 35.02 | |
4 | 63 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 37.01 | |
5 | 120 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 38.33 | |
6 | 31 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0564BA | 25 m | 40.80 | |
7 | 16 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 41.52 | |
8 | 110 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.68 | |
9 | 40 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 46.26 | |
10 | 13 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 53.03 | |
11 | 106 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 53.44 | |
12 | 32 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 54.84 | |
13 | 108 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 55.46 | |
14 | 91 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 58.57 | |
15 | 134 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 1:00.46 | |
16 | 140 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 29.32 | |
2 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 29.50 | |
3 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 30.98 | |
4 | 65 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 31.36 | |
5 | 96 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 32.04 | |
6 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 50 m | 32.23 | |
7 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 32.57 | |
8 | 129 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 33.00 | |
9 | 111 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 35.95 | |
10 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 36.40 | |
11 | 123 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 36.69 | |
12 | 48 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 38.13 | |
13 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 38.85 | |
14 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 39.62 | |
15 | 8 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 39.97 | |
16 | 39 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 41.32 | |
17 | 128 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 44.89 | |
18 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 47.44 | |
19 | 49 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 48.56 | |
20 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 50 m | 53.82 | |
21 | 22 | Østergaard Adam | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 25 m | 57.12 | |
22 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 57.26 | |
23 | 7 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 58.52 | |
24 | 19 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 1:00.54 | |
25 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 1:09.80 | |
26 | 92 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
27 | 98 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 50 m | |||
28 | 103 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:19.82 | |
2 | 139 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.91 | |
3 | 120 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:24.98 | |
4 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:26.41 | |
5 | 133 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:27.00 | |
6 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:29.10 | |
7 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:31.43 | |
8 | 76 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:33.60 | |
9 | 136 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:34.98 | |
10 | 33 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:35.35 | |
11 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:36.92 | |
12 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:38.66 | |
13 | 35 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:39.47 | |
14 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:41.10 | |
15 | 91 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:43.82 | |
16 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:43.87 | |
17 | 29 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 1:45.95 | |
18 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:51.98 | |
19 | 18 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 1:57.21 | |
20 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:57.92 | |
21 | 36 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 1:59.78 | |
22 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:32.29 | |
23 | 38 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 50 m | |||
24 | 52 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | ||
25 | 57 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 50 m | |||
26 | 78 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | ||
27 | 85 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 50 m | |||
28 | 94 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 50 m | |||
29 | 109 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 50 m | ||
30 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 50 m | ||
31 | 140 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:14.15 | |
2 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:19.35 | |
3 | 75 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:20.54 | |
4 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:30.33 | |
5 | 48 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:31.03 | |
6 | 60 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:32.03 | |
7 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:38.57 | |
8 | 41 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:42.74 | |
9 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:44.32 | |
10 | 30 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:44.48 | |
11 | 128 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 1:45.58 | |
12 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:56.37 | |
13 | 49 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:57.93 | |
14 | 53 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | ||
15 | 58 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 50 m | ||
16 | 92 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
17 | 93 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
18 | 103 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 5:00.59 | |
2 | 51 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 5:15.72 | |
3 | 122 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 5:18.89 | |
4 | 86 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 5:23.67 | |
5 | 63 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 4:27.83 | |
2 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 4:39.11 | |
3 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 5:06.89 | |
4 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:08.91 | |
5 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 5:33.02 | |
6 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 6:41.19 | |
7 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | ||
8 | 65 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | ||
9 | 129 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Lakrids by Johan Bülow |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:26.91 | |
2 | 90 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:27.38 | |
3 | 133 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:32.70 | |
4 | 125 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:35.07 | |
5 | 31 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0564BA | 25 m | 1:39.86 | |
6 | 99 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:40.54 | |
7 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:44.60 | |
8 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:46.02 | |
9 | 6 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:47.17 | |
10 | 14 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:48.68 | |
11 | 37 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 25 m | 1:48.96 | |
12 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:49.44 | |
13 | 10 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:49.76 | |
14 | 27 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:49.97 | |
15 | 107 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:53.32 | |
16 | 35 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:54.58 | |
17 | 109 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:54.67 | |
18 | 13 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:57.39 | |
19 | 17 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 25 m | 1:58.42 | |
20 | 21 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 1:59.34 | |
21 | 33 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 2:00.62 | |
22 | 91 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 2:09.87 | |
23 | 108 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 2:12.79 | |
24 | 11 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 2:20.00 | |
25 | 36 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 2:21.55 | |
26 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 2:32.59 | |
27 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:58.63 | |
28 | 40 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 50 m | ||
29 | 52 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | ||
30 | 94 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 50 m | |||
31 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | ||
32 | 106 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 50 m | ||
33 | 119 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | ||
34 | 134 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Lakrids by Johan Bülow |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 1:14.68 | |
2 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:32.24 | |
3 | 111 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:40.42 | |
4 | 28 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:41.37 | |
5 | 128 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:43.82 | |
6 | 20 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:44.62 | |
7 | 9 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:48.36 | |
8 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:49.10 | |
9 | 39 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:51.51 | |
10 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:59.24 | |
11 | 12 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 2:02.21 | |
12 | 7 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 2:07.00 | |
13 | 22 | Østergaard Adam | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 25 m | 2:10.53 | |
14 | 46 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 50 m | ||
15 | 93 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 50 m | |||
16 | 98 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 50 m | |||
17 | 123 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 2:31.52 | |
2 | 129 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 2:57.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 50 m | 29.50 | |
2 | 89 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 29.76 | |
3 | 63 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 30.09 | |
4 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 31.01 | |
5 | 51 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 31.02 | |
6 | 77 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 31.45 | |
7 | 122 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 50 m | 31.81 | |
8 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 34.53 | |
9 | 76 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 34.91 | |
10 | 99 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 35.45 | |
11 | 136 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 36.42 | |
12 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 37.01 | |
13 | 21 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 37.42 | |
14 | 14 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 37.74 | |
15 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 37.79 | |
16 | 16 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 38.39 | |
17 | 29 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 39.08 | |
18 | 107 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 39.20 | |
19 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 40.10 | |
20 | 6 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 40.49 | |
21 | 108 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 40.54 | |
22 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 50 m | 40.74 | |
23 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 40.85 | |
24 | 17 | Krogsgaard Laura | 2007 | SØLLERØD | 0756AP | 25 m | 41.20 | |
25 | 40 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 41.69 | |
26 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 41.85 | |
27 | 109 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 42.03 | |
28 | 13 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 43.08 | |
29 | 32 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 43.08 | |
30 | 11 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 43.33 | |
31 | 52 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 43.38 | |
32 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 48.46 | |
33 | 126 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 51.93 | |
34 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 56.94 | |
35 | 36 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 1:02.31 | |
36 | 38 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 50 m | |||
37 | 57 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 50 m | |||
38 | 78 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | ||
39 | 85 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 50 m | |||
40 | 94 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 50 m | |||
41 | 140 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 27.12 | |
2 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 27.27 | |
3 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 29.14 | |
4 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 29.88 | |
5 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 29.90 | |
6 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 30.25 | |
7 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 30.40 | |
8 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 50 m | 32.07 | |
9 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 32.50 | |
10 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 32.91 | |
11 | 8 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 50 m | 34.78 | |
12 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 34.78 | |
13 | 20 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 50 m | 34.97 | |
14 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 35.17 | |
15 | 48 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 35.22 | |
16 | 60 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.58 | |
17 | 30 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 36.68 | |
18 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 38.23 | |
19 | 7 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 38.56 | |
20 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 39.60 | |
21 | 98 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 40.28 | ||
22 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 40.75 | |
23 | 41 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 41.59 | |
24 | 22 | Østergaard Adam | 2007 | SØLLERØD | 0759AI | 25 m | 42.09 | |
25 | 19 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 42.13 | |
26 | 46 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 42.67 | |
27 | 49 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 42.71 | |
28 | 12 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 46.17 | |
29 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 46.63 | |
30 | 103 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 47.99 | ||
31 | 93 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 56.65 | ||
32 | 53 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 50 m | ||
33 | 58 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 50 m | ||
34 | 116 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 2:42.52 | |
2 | 89 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 2:51.59 | |
3 | 122 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:53.13 | |
4 | 133 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:55.85 | |
5 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 3:04.24 | |
6 | 139 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:07.75 | |
7 | 125 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 50 m | 3:13.04 | |
8 | 110 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:13.45 | |
9 | 10 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:20.73 | |
10 | 31 | Dinesen Victoria | 2005 | NÆSTVED | 0564BA | 25 m | 3:21.91 | |
11 | 27 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:30.91 | |
12 | 18 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 3:35.00 | |
13 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 3:36.58 | |
14 | 14 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 3:53.41 | |
15 | 37 | Kristensen Marie-Louise | 2006 | NÆSTVED | 0608AS | 50 m | ||
16 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | ||
17 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 50 m | ||
18 | 106 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 50 m | ||
19 | 119 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:24.02 | |
2 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:27.97 | |
3 | 96 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:32.67 | |
4 | 65 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:43.43 | |
5 | 28 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 2:50.24 | |
6 | 75 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:01.22 | |
7 | 9 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 50 m | 3:14.77 | |
8 | 123 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:15.61 | |
9 | 111 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 3:16.49 | |
10 | 39 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:18.43 | |
11 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 3:27.82 | |
12 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 3:53.23 | |
13 | 30 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 17, 4x100m IM Medley Mix |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Stv Mix 1 | 0 | SLAGELSE | 50 m | 4:50.00 | ||
2 | 113 | Triton Mix 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:05.80 | ||
3 | 114 | Triton Mix 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:28.80 | ||
4 | 2 | Søllerød Sharks 1 | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 6:20.00 | ||
5 | 3 | Søllerød Sharks 2 | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 7:00.00 | ||
6 | 4 | Søllerød Sharks 3 | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 7:25.00 | ||
7 | 25 | Nif Mix 1 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
8 | 26 | Nif Mix 2 | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
9 | 67 | Roskilde 1 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
10 | 68 | Roskilde 2 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
11 | 69 | Roskilde 3 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
12 | 70 | Roskilde 4 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
13 | 88 | Stv Mix 2 | 0 | SLAGELSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:47 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 5:16.31 | |
2 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 5:22.27 | |
3 | 65 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 5:44.32 | |
4 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:54.61 | |
5 | 129 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 50 m | 6:00.42 | |
6 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 6:05.22 | |
7 | 96 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 5:58.16 | |
2 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Lakrids by Johan Bülow |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 1:03.87 | |
2 | 74 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:04.12 | |
3 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:05.31 | |
4 | 28 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:06.51 | |
5 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:11.18 | |
6 | 75 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:14.49 | |
7 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:14.52 | |
8 | 62 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 50 m | 1:14.82 | |
9 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:15.28 | |
10 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:16.88 | |
11 | 111 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:16.91 | |
12 | 39 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:16.93 | |
13 | 123 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:17.20 | |
14 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:21.24 | |
15 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:24.01 | |
16 | 82 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:24.61 | |
17 | 128 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:25.90 | |
18 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 1:27.17 | |
19 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:28.05 | |
20 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:34.64 | |
21 | 41 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:34.81 | |
22 | 56 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:35.71 | |
23 | 46 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:35.86 | |
24 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 2:11.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Lakrids by Johan Bülow |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 1:05.19 | |
2 | 86 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:05.53 | |
3 | 77 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:06.02 | |
4 | 90 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 50 m | 1:07.55 | |
5 | 63 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:07.97 | |
6 | 79 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 1:08.53 | |
7 | 122 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:08.60 | |
8 | 133 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:11.14 | |
9 | 59 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 50 m | 1:11.91 | |
10 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:14.94 | |
11 | 99 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:18.60 | |
12 | 110 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:20.48 | |
13 | 136 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:23.63 | |
14 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:24.28 | |
15 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:24.89 | |
16 | 107 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:25.37 | |
17 | 27 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:25.97 | |
18 | 83 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:26.48 | |
19 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:27.15 | |
20 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:30.06 | |
21 | 33 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:30.88 | |
22 | 40 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:33.83 | |
23 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:34.28 | |
24 | 66 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:35.01 | |
25 | 119 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:37.19 | |
26 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:37.58 | |
27 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:46.25 | |
28 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 25 m | 1:52.26 | |
29 | 134 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:54.07 | |
30 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:23.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 33.31 | |
2 | 96 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 34.29 | |
3 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 38.20 | |
4 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 39.04 | |
5 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 39.74 | |
6 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 40.14 | |
7 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 41.46 | |
8 | 65 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 41.80 | |
9 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 42.86 | |
10 | 62 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 50 m | 45.78 | |
11 | 128 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 45.98 | |
12 | 111 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 47.16 | |
13 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 48.12 | |
14 | 138 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 52.87 | |
15 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 54.50 | |
16 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:12.95 | |
17 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 50 m | 1:34.03 | |
18 | 46 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 50 m | ||
19 | 56 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 40.09 | |
2 | 125 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 41.37 | |
3 | 59 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 50 m | 43.46 | |
4 | 122 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 44.45 | |
5 | 110 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 46.83 | |
6 | 99 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 47.48 | |
7 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 48.82 | |
8 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 48.90 | |
9 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 49.09 | |
10 | 27 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 50.84 | |
11 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 51.18 | |
12 | 40 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 51.19 | |
13 | 107 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 51.64 | |
14 | 66 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 52.23 | |
15 | 83 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 54.89 | |
16 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 54.90 | |
17 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 55.23 | |
18 | 119 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 55.92 | |
19 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 50 m | 56.78 | |
20 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:04.47 | |
21 | 32 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:05.82 | |
22 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:30.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:51.31 | |
2 | 74 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:51.93 | |
3 | 28 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 2:57.09 | |
4 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:11.98 | |
5 | 82 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 3:13.83 | |
6 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 50 m | ||
7 | 116 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:38.40 | |
2 | 77 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:44.52 | |
3 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:20.61 | |
4 | 63 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 1:04.84 | |
2 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 1:06.84 | |
3 | 65 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 50 m | 1:10.59 | |
4 | 129 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:15.30 | |
5 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:17.72 | |
6 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 50 m | 1:17.84 | |
7 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:31.33 | |
8 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:34.20 | |
9 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:46.68 | |
10 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:54.84 | |
11 | 62 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:14.00 | |
2 | 79 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 1:15.26 | |
3 | 90 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 50 m | 1:15.27 | |
4 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:17.48 | |
5 | 89 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:18.83 | |
6 | 120 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:28.77 | |
7 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:29.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 31.70 | |
2 | 135 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 32.10 | |
3 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 32.64 | |
4 | 61 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 34.09 | |
5 | 127 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 34.65 | |
6 | 102 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 50 m | 34.72 | |
7 | 74 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 34.81 | |
8 | 54 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 34.98 | |
9 | 28 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 50 m | 36.64 | |
10 | 115 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 37.67 | |
11 | 129 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 38.02 | |
12 | 64 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.81 | |
13 | 75 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 38.97 | |
14 | 105 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 39.99 | |
15 | 123 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 40.18 | |
16 | 72 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 41.81 | |
17 | 39 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 43.49 | |
18 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 43.92 | |
19 | 82 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 44.31 | |
20 | 124 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 44.59 | |
21 | 131 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 45.81 | |
22 | 41 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 49.24 | |
23 | 81 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 50.41 | |
24 | 118 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 51.76 | |
25 | 56 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 52.10 | |
26 | 138 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 54.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Danske Bank, Ballerup |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 34.02 | |
2 | 89 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 34.35 | |
3 | 86 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 34.72 | |
4 | 122 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 35.10 | |
5 | 79 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 35.24 | |
6 | 77 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 35.28 | |
7 | 90 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 35.49 | |
8 | 59 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 50 m | 37.84 | |
9 | 63 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 38.08 | |
10 | 120 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 39.86 | |
11 | 130 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 40.03 | |
12 | 117 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 41.05 | |
13 | 45 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 42.61 | |
14 | 104 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 43.06 | |
15 | 83 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 43.91 | |
16 | 33 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 44.46 | |
17 | 107 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 45.69 | |
18 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 46.01 | |
19 | 42 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 46.66 | |
20 | 100 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 47.25 | |
21 | 134 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 48.08 | |
22 | 66 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 49.85 | |
23 | 32 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 49.97 | |
24 | 119 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 52.38 | |
25 | 137 | Ahlburg Carla | 2006 | TRITON B | 0626AN | 50 m | 53.69 | |
26 | 47 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 55.62 | |
27 | 126 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 50 m | 55.81 | |
28 | 44 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:07.73 | |
29 | 78 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:55.97 | |
2 | 111 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 3:32.56 | |
3 | 128 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:39.18 | |
4 | 34 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:53.36 | |
5 | 39 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:58.10 | |
6 | 43 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 4:08.89 | |
7 | 116 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: PH-EL & Sikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:03.22 | |
2 | 133 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:18.58 | |
3 | 125 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 3:27.78 | |
4 | 110 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:33.90 | |
5 | 99 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 3:34.64 | |
6 | 97 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:44.54 | |
7 | 27 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:52.41 | |
8 | 95 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:53.70 | |
9 | 136 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:54.72 | |
10 | 134 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 32, 8 X 100 fri mix |
Sponsor: KO Produktion |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Triton Mix 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 9:19.60 | ||
2 | 24 | Næstved Mix | 0 | NÆSTVED | 50 m | |||
3 | 67 | Roskilde 1 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
4 | 68 | Roskilde 2 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
5 | 69 | Roskilde 3 Mix | 0 | ROSKILDE | 50 m | |||
6 | 87 | Stv Mix 1 | 0 | SLAGELSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 33, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | ||
2 | 142 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | ||
3 | 143 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |
Løb 34, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 16:59 |