Program for Sigma Allerød Open 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:05.65 | |
2 | 60 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 5:12.84 | |
3 | 270 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 5:29.05 | |
4 | 152 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 5:35.81 | |
5 | 282 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 5:46.74 | |
6 | 191 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 6:06.81 | |
7 | 153 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 6:10.65 | |
8 | 154 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 6:33.54 | |
9 | 241 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 6:52.72 | |
10 | 233 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 6:53.23 | |
11 | 245 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 6:57.26 | |
12 | 257 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 7:02.82 | |
13 | 24 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | ||
14 | 234 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | ||
15 | 238 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | ||
16 | 256 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 4:20.80 | |
2 | 261 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:49.80 | |
3 | 108 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 5:01.86 | |
4 | 279 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 5:23.19 | |
5 | 17 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 5:27.95 | |
6 | 285 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 5:32.89 | |
7 | 249 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 5:37.19 | |
8 | 225 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 5:45.09 | |
9 | 251 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 5:47.59 | |
10 | 253 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 6:20.29 | |
11 | 250 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 7:07.51 | |
12 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | ||
13 | 28 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | ||
14 | 124 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | ||
15 | 144 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
16 | 237 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:34.38 | |
2 | 271 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:45.42 | |
3 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:47.15 | |
4 | 47 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:48.29 | |
5 | 96 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:57.46 | |
6 | 151 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:02.46 | |
7 | 290 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:17.97 | |
8 | 218 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:19.25 | |
9 | 106 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 3:21.93 | |
10 | 30 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:25.95 | |
11 | 155 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 3:29.00 | |
12 | 245 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 3:32.56 | |
13 | 168 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:41.22 | |
14 | 213 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 4:03.63 | |
15 | 18 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | ||
16 | 64 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | ||
17 | 71 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | ||
18 | 88 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
19 | 93 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
20 | 107 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
21 | 113 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
22 | 127 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | ||
23 | 133 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
24 | 139 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
25 | 146 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
26 | 210 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | ||
27 | 220 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | ||
28 | 298 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:22.31 | |
2 | 262 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:30.00 | |
3 | 246 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:40.21 | |
4 | 236 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:45.69 | |
5 | 123 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:53.80 | |
6 | 277 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 50 m | 3:01.25 | |
7 | 13 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:15.84 | |
8 | 164 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 3:20.00 | |
9 | 206 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:25.46 | |
10 | 208 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | 3:28.31 | |
11 | 250 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 3:29.76 | |
12 | 110 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:47.96 | |
13 | 199 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 3:50.00 | |
14 | 200 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 3:50.00 | |
15 | 54 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | ||
16 | 73 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | ||
17 | 95 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
18 | 116 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
19 | 148 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
20 | 149 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | ||
21 | 212 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | ||
22 | 289 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 29.89 | |
2 | 62 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 30.05 | |
3 | 271 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 30.56 | |
4 | 266 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 30.78 | |
5 | 269 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 30.79 | |
6 | 48 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 31.33 | |
7 | 74 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 31.38 | |
8 | 248 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 31.47 | |
9 | 270 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 31.88 | |
10 | 282 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 32.46 | |
11 | 129 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 32.78 | |
12 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 33.08 | |
13 | 226 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 33.43 | |
14 | 70 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 33.53 | |
15 | 145 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 33.54 | |
16 | 239 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 33.73 | |
17 | 147 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 34.03 | |
18 | 44 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 34.28 | |
19 | 252 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 34.35 | |
20 | 61 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 34.43 | |
21 | 24 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 34.77 | |
22 | 72 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 34.93 | |
23 | 241 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 35.33 | |
24 | 12 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 35.72 | |
25 | 58 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 35.98 | |
26 | 66 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 36.16 | |
27 | 76 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 36.17 | |
28 | 274 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 36.58 | |
29 | 272 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 36.76 | |
30 | 22 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 36.85 | |
31 | 275 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 36.93 | |
32 | 257 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 37.60 | |
33 | 101 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 37.67 | |
34 | 195 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 37.68 | |
35 | 154 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 37.70 | |
36 | 82 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 38.00 | |
37 | 52 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 38.23 | |
38 | 26 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 38.85 | |
39 | 273 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 39.62 | |
40 | 80 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 39.77 | |
41 | 217 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 40.05 | |
42 | 133 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 40.49 | |
43 | 190 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 40.69 | |
44 | 27 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 41.01 | |
45 | 103 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 41.09 | |
46 | 121 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 42.10 | |
47 | 59 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 42.17 | |
48 | 284 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 42.32 | |
49 | 81 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 42.51 | |
50 | 298 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 42.71 | |
51 | 10 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 43.43 | |
52 | 45 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 43.79 | |
53 | 43 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 44.69 | |
54 | 98 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 45.29 | |
55 | 21 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 46.26 | |
56 | 11 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 46.31 | |
57 | 196 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 46.92 | |
58 | 122 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 47.46 | |
59 | 87 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 47.79 | |
60 | 93 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 47.91 | |
61 | 215 | Kjølholm Emma Them | 2008 | ALLERØD | 0808AA | 25 m | 48.99 | |
62 | 50 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 49.28 | |
63 | 211 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 49.79 | |
64 | 8 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 50.13 | |
65 | 182 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 50.15 | |
66 | 165 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 51.53 | |
67 | 301 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 57.51 | |
68 | 35 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:01.64 | |
69 | 188 | Nellemann Katrine | 2008 | BIRKERØD | 0828AI | 25 m | 1:05.63 | |
70 | 173 | Heunicke Sigrid | 2009 | BIRKERØD | 0938AC | 25 m | 1:10.00 | |
71 | 23 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 1:10.87 | |
72 | 170 | Dehn-Baltzer Dagmar | 2009 | BIRKERØD | 0968AC | 25 m | 1:15.00 | |
73 | 171 | Gram Kaya | 2009 | BIRKERØD | 0978AC | 25 m | 1:15.00 | |
74 | 175 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | 1:18.00 | |
75 | 67 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 28.08 | |
2 | 279 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 29.15 | |
3 | 276 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 29.87 | |
4 | 254 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 30.63 | |
5 | 41 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 30.77 | |
6 | 181 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 30.88 | |
7 | 291 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 31.61 | |
8 | 28 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 31.89 | |
9 | 17 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 32.23 | |
10 | 246 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 32.32 | |
11 | 249 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 32.47 | |
12 | 63 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 32.96 | |
13 | 123 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 33.40 | |
14 | 144 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 33.48 | |
15 | 263 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 33.63 | |
16 | 25 | Møller Hjalte Lindballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 33.87 | |
17 | 57 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 34.13 | |
18 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 34.31 | |
19 | 97 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 34.37 | |
20 | 179 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 34.39 | |
21 | 14 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 34.57 | |
22 | 255 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 34.62 | |
23 | 283 | Holm Willads Johannes | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 34.86 | |
24 | 56 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 34.91 | |
25 | 100 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 35.37 | |
26 | 46 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 35.46 | |
27 | 162 | Andersson Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 35.49 | |
28 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 35.81 | |
29 | 94 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 35.84 | |
30 | 141 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 36.34 | |
31 | 69 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 36.55 | |
32 | 49 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 36.58 | |
33 | 148 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 36.83 | |
34 | 116 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 37.03 | |
35 | 225 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 37.24 | |
36 | 142 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 37.30 | |
37 | 292 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 50 m | 37.49 | |
38 | 7 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 37.61 | |
39 | 143 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 37.67 | |
40 | 51 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 38.15 | |
41 | 33 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 38.83 | |
42 | 178 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 39.01 | |
43 | 68 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 39.10 | |
44 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 39.19 | |
45 | 92 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 39.51 | |
46 | 9 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 39.89 | |
47 | 55 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 40.25 | |
48 | 244 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 41.12 | |
49 | 95 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 41.51 | |
50 | 240 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 41.98 | |
51 | 207 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | 42.71 | |
52 | 216 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 43.12 | |
53 | 302 | Andersen William | 2007 | ALLERØD | 0753AJ | 25 m | 43.74 | |
54 | 16 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 43.85 | |
55 | 42 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 43.91 | |
56 | 243 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 43.98 | |
57 | 258 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 46.54 | |
58 | 186 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 47.28 | |
59 | 20 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 47.53 | |
60 | 32 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 49.01 | |
61 | 299 | Heilmann Rasmus | 2008 | ALLERØD | 0801AF | 25 m | 51.03 | |
62 | 300 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 51.59 | |
63 | 31 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 53.14 | |
64 | 180 | Jensen Theodor Stenderup | 2009 | BIRKERØD | 0909AA | 25 m | 53.51 | |
65 | 161 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 25 m | 55.00 | ||
66 | 183 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 55.21 | |
67 | 176 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 56.22 | |
68 | 192 | Ross Jeppe | 2008 | BIRKERØD | 0851AF | 25 m | 56.25 | |
69 | 198 | Thykjær William | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 58.00 | ||
70 | 169 | Dalsgaard Nikolaj | 2009 | BIRKERØD | 0921AB | 25 m | 1:02.52 | |
71 | 189 | Nissen Mikkel Garm | 2008 | BIRKERØD | 0841AF | 25 m | 1:05.08 | |
72 | 193 | Ryding Bertram | 2010 | BIRKERØD | 1095AA | 25 m | 1:10.00 | |
73 | 166 | Bjerre-Hellerup Otto | 2009 | BIRKERØD | 0959AB | 25 m | 1:10.16 | |
74 | 194 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 25 m | 1:15.00 | ||
75 | 209 | Emus Linus | 2007 | ALLERØD | 0701AK | 25 m | ||
76 | 237 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 2:42.66 | |
2 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:43.29 | |
3 | 60 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:47.21 | |
4 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 2:55.42 | |
5 | 242 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:56.80 | |
6 | 129 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:03.13 | |
7 | 268 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 3:05.63 | |
8 | 152 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:06.23 | |
9 | 74 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 3:06.29 | |
10 | 274 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 3:10.16 | |
11 | 177 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 3:12.19 | |
12 | 252 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 3:15.07 | |
13 | 151 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:15.62 | |
14 | 155 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 3:17.73 | |
15 | 153 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 3:18.26 | |
16 | 156 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 3:27.63 | |
17 | 131 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:28.63 | |
18 | 30 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 3:31.40 | |
19 | 26 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:32.03 | |
20 | 233 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 3:39.18 | |
21 | 99 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:42.69 | |
22 | 295 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:48.14 | |
23 | 154 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 3:56.90 | |
24 | 219 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 4:10.97 | |
25 | 223 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 4:11.32 | |
26 | 27 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | ||
27 | 53 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | ||
28 | 71 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | ||
29 | 78 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | ||
30 | 104 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
31 | 146 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
32 | 211 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | ||
33 | 234 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:53.15 | |
2 | 224 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 3:03.02 | |
3 | 251 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 3:05.58 | |
4 | 214 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 3:06.04 | |
5 | 285 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 3:06.76 | |
6 | 277 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 3:07.76 | |
7 | 25 | Møller Hjalte Lindballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:15.05 | |
8 | 13 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:17.62 | |
9 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:22.78 | |
10 | 73 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:26.41 | |
11 | 253 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 3:26.85 | |
12 | 212 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:28.79 | |
13 | 110 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:31.43 | |
14 | 29 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:33.30 | |
15 | 149 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:51.57 | |
16 | 289 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 3:52.03 | |
17 | 293 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 3:52.11 | |
18 | 54 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | ||
19 | 94 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
20 | 115 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
21 | 141 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | ||
22 | 142 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
23 | 143 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | ||
24 | 283 | Holm Willads Johannes | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 2:56.74 | |
2 | 297 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 2:59.23 | |
3 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 3:03.66 | |
4 | 145 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:10.99 | |
5 | 226 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:18.40 | |
6 | 290 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:35.51 | |
7 | 218 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:47.10 | |
8 | 238 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 3:47.94 | |
9 | 168 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:50.00 | |
10 | 185 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 3:53.88 | |
11 | 217 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:56.19 | |
12 | 22 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 4:00.69 | |
13 | 233 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 4:04.54 | |
14 | 156 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 4:20.49 | |
15 | 184 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 4:40.00 | |
16 | 12 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
17 | 96 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
18 | 98 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
19 | 103 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | ||
20 | 107 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
21 | 121 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
22 | 127 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | ||
23 | 298 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 2:40.66 | |
2 | 201 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:47.59 | |
3 | 294 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:55.39 | |
4 | 255 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:58.72 | |
5 | 41 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 3:00.00 | |
6 | 108 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:13.63 | |
7 | 100 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 3:36.11 | |
8 | 291 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 50 m | 3:46.96 | |
9 | 292 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 3:59.25 | |
10 | 14 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 4:10.21 | |
11 | 206 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 4:25.44 | |
12 | 92 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
13 | 97 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:04.14 | |
2 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:06.11 | |
3 | 60 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:07.44 | |
4 | 271 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.55 | |
5 | 48 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:08.21 | |
6 | 266 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:08.71 | |
7 | 282 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:09.24 | |
8 | 74 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:10.15 | |
9 | 242 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:10.15 | |
10 | 269 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:10.27 | |
11 | 270 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:10.51 | |
12 | 107 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:10.56 | |
13 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:12.15 | |
14 | 248 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:12.52 | |
15 | 106 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:12.83 | |
16 | 129 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:13.77 | |
17 | 70 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:14.35 | |
18 | 252 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:14.55 | |
19 | 226 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:15.04 | |
20 | 152 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:15.71 | |
21 | 44 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:15.98 | |
22 | 72 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:17.43 | |
23 | 239 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:17.77 | |
24 | 61 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:18.32 | |
25 | 12 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:18.87 | |
26 | 272 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:19.34 | |
27 | 64 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:19.59 | |
28 | 245 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:19.63 | |
29 | 274 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:20.01 | |
30 | 290 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:20.08 | |
31 | 153 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:20.19 | |
32 | 58 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:20.44 | |
33 | 155 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:20.75 | |
34 | 257 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:21.44 | |
35 | 131 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:22.49 | |
36 | 191 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:22.86 | |
37 | 295 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:23.56 | |
38 | 256 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:25.93 | |
39 | 195 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:26.54 | |
40 | 156 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:27.13 | |
41 | 177 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:28.35 | |
42 | 275 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:28.42 | |
43 | 273 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:28.84 | |
44 | 113 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:29.51 | |
45 | 190 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:29.68 | |
46 | 103 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:32.63 | |
47 | 18 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:33.20 | |
48 | 234 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:34.03 | |
49 | 284 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:34.60 | |
50 | 88 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:34.69 | |
51 | 99 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:34.98 | |
52 | 101 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:35.73 | |
53 | 104 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:37.24 | |
54 | 11 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:37.44 | |
55 | 133 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:39.24 | |
56 | 10 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:40.25 | |
57 | 93 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:42.90 | |
58 | 8 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:43.75 | |
59 | 21 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:44.13 | |
60 | 220 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:44.19 | |
61 | 213 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:45.03 | |
62 | 139 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:47.95 | |
63 | 196 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:49.53 | |
64 | 122 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:51.38 | |
65 | 215 | Kjølholm Emma Them | 2008 | ALLERØD | 0808AA | 25 m | 1:57.99 | |
66 | 219 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:59.74 | |
67 | 188 | Nellemann Katrine | 2008 | BIRKERØD | 0828AI | 25 m | 2:15.00 | |
68 | 173 | Heunicke Sigrid | 2009 | BIRKERØD | 0938AC | 25 m | 2:20.00 | |
69 | 170 | Dehn-Baltzer Dagmar | 2009 | BIRKERØD | 0968AC | 25 m | 2:25.00 | |
70 | 171 | Gram Kaya | 2009 | BIRKERØD | 0978AC | 25 m | 2:25.00 | |
71 | 23 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 2:35.53 | |
72 | 35 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | ||
73 | 210 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 56.38 | |
2 | 261 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:01.88 | |
3 | 276 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:02.96 | |
4 | 255 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:04.45 | |
5 | 236 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:05.25 | |
6 | 279 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:06.00 | |
7 | 294 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:06.92 | |
8 | 254 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:07.27 | |
9 | 277 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:09.23 | |
10 | 124 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:09.87 | |
11 | 246 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:09.87 | |
12 | 181 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:10.21 | |
13 | 214 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:13.04 | |
14 | 291 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:13.11 | |
15 | 63 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:14.72 | |
16 | 179 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:15.31 | |
17 | 263 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:15.33 | |
18 | 97 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:16.39 | |
19 | 164 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:16.50 | |
20 | 293 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 1:18.30 | |
21 | 253 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:19.06 | |
22 | 141 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:19.09 | |
23 | 162 | Andersson Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 1:19.71 | |
24 | 7 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:21.31 | |
25 | 56 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:21.31 | |
26 | 115 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:21.75 | |
27 | 283 | Holm Willads Johannes | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:23.54 | |
28 | 142 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:24.35 | |
29 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:24.53 | |
30 | 13 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:24.69 | |
31 | 33 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:25.82 | |
32 | 29 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:26.52 | |
33 | 178 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:26.70 | |
34 | 49 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:26.84 | |
35 | 110 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:30.29 | |
36 | 148 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:30.45 | |
37 | 9 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:33.44 | |
38 | 302 | Andersen William | 2007 | ALLERØD | 0753AJ | 25 m | 1:36.04 | |
39 | 16 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:37.28 | |
40 | 42 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:38.20 | |
41 | 216 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 1:39.45 | |
42 | 209 | Emus Linus | 2007 | ALLERØD | 0701AK | 25 m | 1:40.06 | |
43 | 20 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:43.48 | |
44 | 207 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | 1:44.85 | |
45 | 199 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:44.98 | |
46 | 300 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:46.03 | |
47 | 31 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:46.20 | |
48 | 244 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 1:48.76 | |
49 | 186 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:50.00 | |
50 | 299 | Heilmann Rasmus | 2008 | ALLERØD | 0801AF | 25 m | 1:50.00 | |
51 | 200 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:51.01 | |
52 | 180 | Jensen Theodor Stenderup | 2009 | BIRKERØD | 0909AA | 25 m | 1:53.03 | |
53 | 32 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 1:54.60 | |
54 | 183 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:55.00 | |
55 | 161 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
56 | 198 | Thykjær William | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
57 | 166 | Bjerre-Hellerup Otto | 2009 | BIRKERØD | 0959AB | 25 m | 2:20.00 | |
58 | 189 | Nissen Mikkel Garm | 2008 | BIRKERØD | 0841AF | 25 m | 2:20.00 | |
59 | 192 | Ross Jeppe | 2008 | BIRKERØD | 0851AF | 25 m | 2:20.00 | |
60 | 193 | Ryding Bertram | 2010 | BIRKERØD | 1095AA | 25 m | 2:20.00 | |
61 | 194 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
62 | 240 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | ||
63 | 243 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | ||
64 | 258 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 36.88 | |
2 | 268 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 42.07 | |
3 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 42.23 | |
4 | 147 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 42.90 | |
5 | 96 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 44.32 | |
6 | 48 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 44.46 | |
7 | 76 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 45.10 | |
8 | 72 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 46.23 | |
9 | 70 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 46.48 | |
10 | 61 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 46.68 | |
11 | 22 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 46.69 | |
12 | 66 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 46.77 | |
13 | 248 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 46.91 | |
14 | 52 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 47.24 | |
15 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 47.58 | |
16 | 241 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 47.61 | |
17 | 151 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 48.17 | |
18 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 48.31 | |
19 | 238 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 48.80 | |
20 | 24 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 48.81 | |
21 | 78 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 48.98 | |
22 | 127 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 49.26 | |
23 | 53 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 49.37 | |
24 | 26 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 50.23 | |
25 | 113 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 50.42 | |
26 | 239 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 50.90 | |
27 | 131 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 51.33 | |
28 | 275 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 51.55 | |
29 | 256 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 51.76 | |
30 | 184 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 52.47 | |
31 | 30 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 52.52 | |
32 | 81 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 53.06 | |
33 | 185 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 53.47 | |
34 | 18 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 54.38 | |
35 | 27 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 54.88 | |
36 | 182 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 55.00 | |
37 | 67 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HELSINGØR | 0778AM | 25 m | 55.07 | |
38 | 223 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 55.18 | |
39 | 272 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 55.18 | |
40 | 45 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 55.66 | |
41 | 121 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 55.92 | |
42 | 146 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 55.92 | |
43 | 59 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 56.51 | |
44 | 21 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 58.76 | |
45 | 10 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:00.22 | |
46 | 80 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 1:00.87 | |
47 | 8 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:01.70 | |
48 | 98 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:02.27 | |
49 | 284 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:03.06 | |
50 | 11 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:03.41 | |
51 | 165 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:03.67 | |
52 | 88 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:03.95 | |
53 | 122 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:05.07 | |
54 | 43 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:06.75 | |
55 | 35 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:09.99 | |
56 | 23 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 1:11.44 | |
57 | 87 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:16.42 | |
58 | 50 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | ||
59 | 82 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | ||
60 | 139 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 33.42 | |
2 | 236 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 37.05 | |
3 | 41 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 37.32 | |
4 | 294 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 38.93 | |
5 | 108 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 41.91 | |
6 | 149 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 44.52 | |
7 | 261 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 44.64 | |
8 | 285 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 44.77 | |
9 | 251 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 45.31 | |
10 | 144 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 46.75 | |
11 | 115 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 46.84 | |
12 | 100 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 47.06 | |
13 | 63 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 47.58 | |
14 | 69 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 48.53 | |
15 | 224 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 49.09 | |
16 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 49.56 | |
17 | 25 | Møller Hjalte Lindballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 49.91 | |
18 | 55 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 50.18 | |
19 | 56 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 51.03 | |
20 | 250 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 51.07 | |
21 | 29 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 51.13 | |
22 | 292 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 51.18 | |
23 | 46 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 51.58 | |
24 | 57 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 51.85 | |
25 | 51 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 52.08 | |
26 | 68 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 52.96 | |
27 | 92 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 53.29 | |
28 | 289 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 53.85 | |
29 | 143 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 54.11 | |
30 | 293 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 50 m | 54.24 | |
31 | 94 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 54.50 | |
32 | 9 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 57.57 | |
33 | 28 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 58.12 | |
34 | 95 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 58.26 | |
35 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 58.86 | |
36 | 16 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:00.42 | |
37 | 31 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:01.65 | |
38 | 7 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:03.03 | |
39 | 32 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 1:05.66 | |
40 | 176 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:15.00 | |
41 | 169 | Dalsgaard Nikolaj | 2009 | BIRKERØD | 0921AB | 25 m | 1:16.05 | |
42 | 20 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | ||
43 | 33 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | ||
44 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
45 | 116 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
46 | 208 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | ||
47 | 237 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:30.00 | |
2 | 17 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 2:59.35 | |
3 | 254 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 3:04.40 | |
4 | 14 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Helsingør Piger | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.06 | ||
2 | 229 | Hs Piger 1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:20.00 | ||
3 | 265 | Solrød Piger 02 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:20.94 | ||
4 | 230 | Hs Piger 2 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 4 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:28.07 | ||
6 | 150 | Sigma Piger S4 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:44.70 | ||
7 | 38 | Helsingør Medley 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:50.00 | ||
8 | 158 | Birkerød 07 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 3:06.00 | ||
9 | 39 | Helsingør Medley 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 3:10.00 | ||
10 | 5 | Køge Piger 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 3:17.38 | ||
11 | 85 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 3:30.00 | ||
12 | 86 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 3:45.00 | ||
13 | 6 | Køge Piger 3 | 2007 | KØGE | 25 m | |||
14 | 159 | Birkerød 07-08 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | |||
15 | 160 | Birkerød 08 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | |||
16 | 204 | Sigma S5 Piger 1 | 2007 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | 205 | Sigma S5 Piger 2 | 2008 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Solrød Drenge 99 | 1996 | SOLRØD | 25 m | 2:10.09 | ||
2 | 83 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 227 | Hs Drenge 1 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:16.00 | ||
4 | 84 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:18.01 | ||
5 | 286 | Drenge Korsør | 2001 | KORSØR | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 1 | Køge Drenge 1 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:29.17 | ||
7 | 228 | Hs Drenge A | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 2 | Køge Drenge 2 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:40.29 | ||
9 | 38 | Helsingør Medley 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
10 | 157 | Birkerød 06 | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:55.00 | ||
11 | 39 | Helsingør Medley 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:59.00 | ||
12 | 3 | Køge Drenge 3 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
13 | 159 | Birkerød 07-08 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | |||
14 | 160 | Birkerød 08 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | |||
15 | 202 | Sigma S5 Drenge 1 | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | 203 | Sigma S5 Drenge 2 | 2007 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | 287 | Drenge Korsør 2 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 5:43.18 | |
2 | 152 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 6:28.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 5:07.64 | |
2 | 236 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 5:34.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 34.09 | |
2 | 47 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 34.45 | |
3 | 107 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 35.38 | |
4 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 36.29 | |
5 | 74 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 38.74 | |
6 | 44 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 38.89 | |
7 | 106 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 38.94 | |
8 | 145 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 39.51 | |
9 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 40.57 | |
10 | 248 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 40.95 | |
11 | 245 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 41.05 | |
12 | 288 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 41.24 | |
13 | 274 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 42.66 | |
14 | 131 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 42.91 | |
15 | 127 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 43.08 | |
16 | 233 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 43.10 | |
17 | 58 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 43.38 | |
18 | 24 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 43.67 | |
19 | 101 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 43.84 | |
20 | 177 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 43.95 | |
21 | 27 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 44.50 | |
22 | 30 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 44.55 | |
23 | 26 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 44.87 | |
24 | 154 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 44.88 | |
25 | 252 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 45.13 | |
26 | 275 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 45.79 | |
27 | 18 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 47.14 | |
28 | 195 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 47.20 | |
29 | 280 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 48.90 | |
30 | 8 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 48.95 | |
31 | 146 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 49.13 | |
32 | 238 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 49.42 | |
33 | 133 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 49.43 | |
34 | 21 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 50.59 | |
35 | 87 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 50.60 | |
36 | 278 | Fabrin Nicoline | 2007 | KORSØR | 0764AK | 25 m | 52.10 | |
37 | 11 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 52.41 | |
38 | 182 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 52.94 | |
39 | 10 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 53.28 | |
40 | 196 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 54.01 | |
41 | 273 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 54.03 | |
42 | 222 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 55.11 | |
43 | 256 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 55.50 | |
44 | 104 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 55.75 | |
45 | 102 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 56.93 | |
46 | 298 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:01.75 | |
47 | 35 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | ||
48 | 91 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
49 | 109 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
50 | 112 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 25 m | |||
51 | 125 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | |||
52 | 126 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 25 m | |||
53 | 130 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 25 m | |||
54 | 134 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 25 m | |||
55 | 136 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 25 m | |||
56 | 137 | Schrøder Tone Fruergaard | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 29.76 | |
2 | 63 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 35.74 | |
3 | 17 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 36.62 | |
4 | 123 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 38.35 | |
5 | 251 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 38.36 | |
6 | 124 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 39.16 | |
7 | 263 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 40.19 | |
8 | 25 | Møller Hjalte Lindballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 40.79 | |
9 | 164 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 41.67 | |
10 | 294 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 41.88 | |
11 | 179 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 42.66 | |
12 | 110 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 43.09 | |
13 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 43.29 | |
14 | 116 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 43.82 | |
15 | 33 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 44.39 | |
16 | 162 | Andersson Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 44.82 | |
17 | 13 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 44.85 | |
18 | 292 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 44.96 | |
19 | 94 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 45.08 | |
20 | 142 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 45.59 | |
21 | 149 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 45.80 | |
22 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 46.09 | |
23 | 90 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 46.66 | |
24 | 253 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 47.37 | |
25 | 95 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 49.15 | |
26 | 178 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 49.76 | |
27 | 237 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 49.82 | |
28 | 114 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 50.19 | |
29 | 9 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 51.02 | |
30 | 16 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 51.83 | |
31 | 197 | Sveen Valdemar Hougaard | 2008 | BIRKERØD | 0879AE | 25 m | 53.12 | |
32 | 128 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 53.79 | |
33 | 20 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 54.24 | |
34 | 180 | Jensen Theodor Stenderup | 2009 | BIRKERØD | 0909AA | 25 m | 54.82 | |
35 | 117 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 55.03 | |
36 | 31 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 55.19 | |
37 | 32 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | 55.27 | |
38 | 140 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 58.32 | |
39 | 186 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:01.38 | |
40 | 183 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:03.58 | |
41 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
42 | 105 | Haastrup Milas | 2007 | KVIK | 25 m | |||
43 | 120 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | |||
44 | 132 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | |||
45 | 138 | Sindberg Alexander | 2007 | KVIK | 25 m | |||
46 | 207 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | ||
47 | 209 | Emus Linus | 2007 | ALLERØD | 0701AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:27.56 | |
2 | 242 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:30.58 | |
3 | 271 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:32.11 | |
4 | 270 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:32.85 | |
5 | 282 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 2:36.50 | |
6 | 252 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:40.28 | |
7 | 152 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:40.83 | |
8 | 96 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:48.75 | |
9 | 12 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:50.95 | |
10 | 70 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 2:52.69 | |
11 | 239 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 2:53.68 | |
12 | 153 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:54.40 | |
13 | 241 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 2:59.14 | |
14 | 174 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 3:01.22 | |
15 | 151 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 3:03.70 | |
16 | 127 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 3:03.94 | |
17 | 72 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 3:06.34 | |
18 | 191 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 3:07.95 | |
19 | 234 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:14.67 | |
20 | 103 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 3:15.97 | |
21 | 217 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:16.36 | |
22 | 58 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 3:19.08 | |
23 | 257 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 3:24.06 | |
24 | 295 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:25.94 | |
25 | 210 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:52.01 | |
26 | 22 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | ||
27 | 88 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
28 | 93 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
29 | 98 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
30 | 99 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
31 | 104 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
32 | 107 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
33 | 113 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
34 | 121 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
35 | 211 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | ||
36 | 213 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | ||
37 | 219 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | ||
38 | 281 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | ||
39 | 298 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:17.23 | |
2 | 236 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:19.58 | |
3 | 41 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:25.34 | |
4 | 108 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 2:25.95 | |
5 | 254 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:26.61 | |
6 | 246 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:30.31 | |
7 | 279 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 2:34.00 | |
8 | 214 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:37.06 | |
9 | 296 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 50 m | 2:39.27 | |
10 | 224 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:39.40 | |
11 | 206 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:43.82 | |
12 | 97 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 2:47.56 | |
13 | 141 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:49.67 | |
14 | 179 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:59.58 | |
15 | 149 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:08.36 | |
16 | 92 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 3:13.70 | |
17 | 7 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:22.76 | |
18 | 200 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 3:30.00 | |
19 | 29 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:36.02 | |
20 | 216 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 3:41.25 | |
21 | 56 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | ||
22 | 115 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
23 | 143 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | ||
24 | 148 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
25 | 208 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | ||
26 | 283 | Holm Willads Johannes | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:12.61 | |
2 | 242 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
3 | 226 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:27.65 | |
4 | 48 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:28.39 | |
5 | 74 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:32.78 | |
6 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:37.59 | |
7 | 155 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:43.72 | |
8 | 272 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:52.28 | |
9 | 26 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:03.18 | |
2 | 254 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:17.51 | |
3 | 124 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:22.94 | |
4 | 236 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:23.65 | |
5 | 255 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:24.14 | |
6 | 249 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:25.76 | |
7 | 14 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:27.45 | |
8 | 123 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:38.16 | |
9 | 142 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:51.77 | |
10 | 28 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:53.68 | |
11 | 13 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 2:19.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:13.18 | |
2 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:15.61 | |
3 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:15.91 | |
4 | 60 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:17.57 | |
5 | 271 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:18.87 | |
6 | 96 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:19.56 | |
7 | 48 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:20.83 | |
8 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:21.38 | |
9 | 248 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:23.86 | |
10 | 72 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:24.44 | |
11 | 106 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:24.77 | |
12 | 147 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:24.77 | |
13 | 129 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:24.96 | |
14 | 145 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:25.10 | |
15 | 274 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:26.15 | |
16 | 226 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:26.48 | |
17 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:26.69 | |
18 | 252 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:27.07 | |
19 | 288 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:27.39 | |
20 | 152 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:27.63 | |
21 | 12 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:28.31 | |
22 | 177 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:30.07 | |
23 | 155 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:31.14 | |
24 | 151 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:32.08 | |
25 | 58 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:32.72 | |
26 | 127 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:32.86 | |
27 | 153 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:34.54 | |
28 | 217 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:36.45 | |
29 | 113 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:38.42 | |
30 | 24 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:38.96 | |
31 | 245 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:39.11 | |
32 | 22 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:39.92 | |
33 | 154 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:40.83 | |
34 | 191 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:40.85 | |
35 | 195 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:42.21 | |
36 | 156 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:42.30 | |
37 | 220 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:42.70 | |
38 | 190 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:43.88 | |
39 | 27 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:45.26 | |
40 | 168 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:46.96 | |
41 | 233 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:47.10 | |
42 | 273 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:49.56 | |
43 | 275 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:49.96 | |
44 | 185 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:51.00 | |
45 | 18 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 1:51.02 | |
46 | 238 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:51.30 | |
47 | 146 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:51.62 | |
48 | 223 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:52.05 | |
49 | 11 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:53.55 | |
50 | 281 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:53.90 | |
51 | 184 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:55.16 | |
52 | 10 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:55.75 | |
53 | 121 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:56.33 | |
54 | 8 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:57.65 | |
55 | 21 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:59.03 | |
56 | 165 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 2:01.00 | |
57 | 278 | Fabrin Nicoline | 2007 | KORSØR | 0764AK | 25 m | 2:02.09 | |
58 | 122 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 2:04.46 | |
59 | 256 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 2:09.86 | |
60 | 35 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | ||
61 | 215 | Kjølholm Emma Them | 2008 | ALLERØD | 0808AA | 25 m | ||
62 | 239 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:14.66 | |
2 | 255 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:17.07 | |
3 | 296 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:17.47 | |
4 | 294 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:19.15 | |
5 | 249 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:20.53 | |
6 | 246 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:20.82 | |
7 | 279 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:21.47 | |
8 | 181 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:22.98 | |
9 | 251 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:24.18 | |
10 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:28.84 | |
11 | 291 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:29.10 | |
12 | 141 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:30.53 | |
13 | 100 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:30.63 | |
14 | 63 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:30.66 | |
15 | 162 | Andersson Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 1:30.92 | |
16 | 25 | Møller Hjalte Lindballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:32.09 | |
17 | 115 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:33.09 | |
18 | 164 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:33.88 | |
19 | 17 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:34.29 | |
20 | 225 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:34.29 | |
21 | 56 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:35.63 | |
22 | 253 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:35.85 | |
23 | 7 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:37.47 | |
24 | 110 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:38.32 | |
25 | 116 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:38.82 | |
26 | 283 | Holm Willads Johannes | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:39.41 | |
27 | 148 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:39.77 | |
28 | 94 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:41.82 | |
29 | 29 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:42.13 | |
30 | 9 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:42.19 | |
31 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:42.36 | |
32 | 33 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:42.39 | |
33 | 250 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:42.61 | |
34 | 143 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:45.57 | |
35 | 178 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:49.00 | |
36 | 199 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:50.00 | |
37 | 16 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:55.43 | |
38 | 186 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 2:00.00 | |
39 | 20 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 2:00.37 | |
40 | 200 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 2:01.40 | |
41 | 31 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 2:25.46 | |
42 | 32 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | ||
43 | 95 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
44 | 207 | Capaldi Gustav Elvis | 2007 | ALLERØD | 0773AG | 25 m | ||
45 | 263 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 29, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 10:58.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 9:49.32 | |
2 | 261 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 9:59.78 | |
3 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | ||
4 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
5 | 292 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:19.40 | |
2 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:26.99 | |
3 | 147 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:29.44 | |
4 | 107 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:31.63 | |
5 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:32.55 | |
6 | 226 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:33.23 | |
7 | 282 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:34.78 | |
8 | 288 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:43.34 | |
9 | 241 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:44.89 | |
10 | 12 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:45.85 | |
11 | 131 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:49.64 | |
12 | 30 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:51.06 | |
13 | 185 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:52.36 | |
14 | 184 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:52.82 | |
15 | 155 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:54.45 | |
16 | 156 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:56.95 | |
17 | 234 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:57.64 | |
18 | 26 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:59.69 | |
19 | 280 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 2:01.24 | |
20 | 165 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 2:03.53 | |
21 | 222 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 2:08.34 | |
22 | 98 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 2:20.93 | |
23 | 27 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:29.38 | |
24 | 88 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
25 | 91 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
26 | 99 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
27 | 102 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
28 | 104 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
29 | 113 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
30 | 122 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
31 | 125 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | |||
32 | 136 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 25 m | |||
33 | 137 | Schrøder Tone Fruergaard | 2008 | KVIK | 25 m | |||
34 | 213 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:12.38 | |
2 | 41 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:21.47 | |
3 | 294 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:23.64 | |
4 | 255 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:23.91 | |
5 | 108 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:30.45 | |
6 | 179 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:36.19 | |
7 | 249 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:36.43 | |
8 | 89 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:38.52 | |
9 | 291 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:39.13 | |
10 | 115 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:40.51 | |
11 | 144 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:40.69 | |
12 | 97 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:44.52 | |
13 | 100 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:45.19 | |
14 | 237 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:47.05 | |
15 | 92 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:53.16 | |
16 | 246 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:57.93 | |
17 | 90 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 2:00.14 | |
18 | 149 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:00.31 | |
19 | 28 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:09.33 | |
20 | 114 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 2:12.92 | |
21 | 117 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 2:25.68 | |
22 | 120 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | |||
23 | 138 | Sindberg Alexander | 2007 | KVIK | 25 m | |||
24 | 208 | Carstensen August | 2007 | ALLERØD | 0763AG | 25 m | ||
25 | 209 | Emus Linus | 2007 | ALLERØD | 0701AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 33, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 32.08 | |
2 | 79 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 33.05 | |
3 | 62 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 33.43 | |
4 | 242 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 33.81 | |
5 | 60 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 34.60 | |
6 | 48 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 34.80 | |
7 | 75 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 35.16 | |
8 | 106 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 35.81 | |
9 | 96 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 35.86 | |
10 | 72 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 36.57 | |
11 | 74 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.89 | |
12 | 145 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 37.21 | |
13 | 70 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 38.20 | |
14 | 177 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 38.64 | |
15 | 129 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 39.34 | |
16 | 147 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 40.57 | |
17 | 24 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 41.09 | |
18 | 295 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 41.50 | |
19 | 44 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 50 m | 41.66 | |
20 | 257 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 42.85 | |
21 | 151 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 43.53 | |
22 | 272 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 44.80 | |
23 | 131 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 45.10 | |
24 | 241 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 45.54 | |
25 | 103 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 46.46 | |
26 | 133 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 47.08 | |
27 | 153 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 47.27 | |
28 | 298 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 47.78 | |
29 | 99 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 48.57 | |
30 | 88 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 48.73 | |
31 | 220 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 48.83 | |
32 | 156 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 49.42 | |
33 | 104 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 51.73 | |
34 | 273 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 51.85 | |
35 | 219 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 52.99 | |
36 | 93 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 55.90 | |
37 | 8 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:04.19 | |
38 | 21 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:09.56 | |
39 | 281 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:13.79 | |
40 | 10 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | ||
41 | 11 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
42 | 18 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | ||
43 | 35 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | ||
44 | 210 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | ||
45 | 215 | Kjølholm Emma Them | 2008 | ALLERØD | 0808AA | 25 m | ||
46 | 278 | Fabrin Nicoline | 2007 | KORSØR | 0764AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 34, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 32.53 | |
2 | 254 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 33.11 | |
3 | 206 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 34.95 | |
4 | 17 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 35.00 | |
5 | 124 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 35.54 | |
6 | 123 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 36.03 | |
7 | 14 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 37.86 | |
8 | 97 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 39.15 | |
9 | 143 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 39.30 | |
10 | 141 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 39.45 | |
11 | 181 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 39.75 | |
12 | 251 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 40.68 | |
13 | 13 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 41.34 | |
14 | 164 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 41.53 | |
15 | 25 | Møller Hjalte Lindballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 41.59 | |
16 | 162 | Andersson Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 42.00 | |
17 | 142 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 42.09 | |
18 | 250 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 42.41 | |
19 | 100 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 42.47 | |
20 | 94 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 43.28 | |
21 | 224 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 44.77 | |
22 | 225 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 45.60 | |
23 | 148 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 46.54 | |
24 | 7 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 46.56 | |
25 | 56 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 47.31 | |
26 | 29 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 47.69 | |
27 | 34 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 47.86 | |
28 | 9 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 51.44 | |
29 | 283 | Holm Willads Johannes | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 51.55 | |
30 | 33 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 54.04 | |
31 | 16 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 56.44 | |
32 | 20 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:01.77 | |
33 | 31 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | ||
34 | 32 | Skoubo Mikkas | 2010 | KØGE | 1021AA | 25 m | ||
35 | 116 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
36 | 253 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 35, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:16.13 | |
2 | 15 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:17.90 | |
3 | 270 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:21.08 | |
4 | 282 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:24.16 | |
5 | 44 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:24.77 | |
6 | 248 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:26.07 | |
7 | 65 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:26.91 | |
8 | 245 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:31.46 | |
9 | 274 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:32.93 | |
10 | 70 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:34.41 | |
11 | 174 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:34.88 | |
12 | 154 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:35.71 | |
13 | 58 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:36.04 | |
14 | 30 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:37.33 | |
15 | 233 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:37.76 | |
16 | 280 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:38.38 | |
17 | 238 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:39.86 | |
18 | 168 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:40.04 | |
19 | 275 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:40.08 | |
20 | 103 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:40.23 | |
21 | 99 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:41.37 | |
22 | 101 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:41.61 | |
23 | 121 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:43.25 | |
24 | 257 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:43.86 | |
25 | 22 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:44.66 | |
26 | 256 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:46.14 | |
27 | 146 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:46.38 | |
28 | 190 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:47.02 | |
29 | 133 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:48.92 | |
30 | 93 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:49.49 | |
31 | 182 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:51.13 | |
32 | 234 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:52.32 | |
33 | 196 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:54.62 | |
34 | 98 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:58.24 | |
35 | 223 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 2:05.75 | |
36 | 87 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
37 | 109 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
38 | 112 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 25 m | |||
39 | 122 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
40 | 126 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 25 m | |||
41 | 130 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 25 m | |||
42 | 134 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 25 m | |||
43 | 211 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | ||
44 | 239 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 36, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:05.45 | |
2 | 261 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:12.64 | |
3 | 14 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:23.12 | |
4 | 63 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:25.06 | |
5 | 144 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:25.49 | |
6 | 214 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:27.51 | |
7 | 263 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:27.69 | |
8 | 19 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:28.50 | |
9 | 291 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:29.92 | |
10 | 28 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:32.53 | |
11 | 292 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:35.02 | |
12 | 250 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:35.19 | |
13 | 110 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:37.01 | |
14 | 237 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:44.43 | |
15 | 95 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:46.50 | |
16 | 92 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:46.54 | |
17 | 128 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:47.65 | |
18 | 199 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:52.49 | |
19 | 197 | Sveen Valdemar Hougaard | 2008 | BIRKERØD | 0879AE | 25 m | 1:55.00 | |
20 | 183 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 2:05.00 | |
21 | 216 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 2:14.36 | |
22 | 105 | Haastrup Milas | 2007 | KVIK | 25 m | |||
23 | 132 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | |||
24 | 140 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Helsingør Piger | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 1:55.66 | ||
2 | 229 | Hs Piger 1 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 85 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 230 | Hs Piger 2 | 2004 | HØRSHOLM | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | 4 | Køge Piger 1 | 2005 | KØGE | 25 m | 2:15.16 | ||
6 | 265 | Solrød Piger 02 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:15.99 | ||
7 | 150 | Sigma Piger S4 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:19.00 | ||
8 | 5 | Køge Piger 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:37.75 | ||
9 | 86 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 6 | Køge Piger 3 | 2007 | KØGE | 25 m | |||
11 | 158 | Birkerød 07 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | |||
12 | 159 | Birkerød 07-08 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | |||
13 | 160 | Birkerød 08 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | |||
14 | 204 | Sigma S5 Piger 1 | 2007 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | 205 | Sigma S5 Piger 2 | 2008 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 260 | Solrød Drenge 99 | 1996 | SOLRØD | 25 m | 1:50.99 | ||
2 | 286 | Drenge Korsør | 2001 | KORSØR | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 227 | Hs Drenge 1 | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | 1 | Køge Drenge 1 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:08.16 | ||
5 | 83 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:10.05 | ||
6 | 157 | Birkerød 06 | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:11.00 | ||
7 | 84 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:15.04 | ||
8 | 228 | Hs Drenge A | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 2:24.00 | ||
9 | 2 | Køge Drenge 2 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:28.07 | ||
10 | 3 | Køge Drenge 3 | 2006 | KØGE | 25 m | |||
11 | 159 | Birkerød 07-08 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | |||
12 | 202 | Sigma S5 Drenge 1 | 2006 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 02 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 14:18 |