Ohjelma Gentofte Open 2016 - Langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 4:33.11 | |
2 | 538 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 4:43.43 | |
3 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 4:45.27 | |
4 | 385 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 4:45.59 | |
5 | 419 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:46.17 | |
6 | 392 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 4:47.66 | |
7 | 490 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:48.14 | |
8 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 4:50.92 | |
9 | 531 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 4:51.29 | |
10 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 4:54.26 | |
11 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 4:55.52 | |
12 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 4:57.31 | |
13 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 4:58.09 | |
14 | 132 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:02.52 | |
15 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 5:04.18 | |
16 | 536 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 5:05.79 | |
17 | 520 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:10.65 | |
18 | 506 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 4:05.33 | |
2 | 495 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 4:08.69 | |
3 | 496 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 4:08.99 | |
4 | 576 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:13.85 | |
5 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:16.33 | |
6 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:26.19 | |
7 | 644 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 4:30.08 | |
8 | 586 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 50 m | 4:41.88 | |
9 | 448 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 4:44.57 | |
10 | 435 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 4:45.00 | |
11 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 4:46.63 | |
12 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 4:48.44 | |
13 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 5:02.31 | |
14 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 6:06.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 641 | Andersen Laura | 1997 | ISHØJ | 9704AM | 50 m | 35.01 | |
2 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
3 | 389 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 35.64 | |
4 | 516 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 36.09 | |
5 | 508 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 36.81 | |
6 | 571 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 37.27 | |
7 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 37.53 | |
8 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 37.61 | |
9 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 37.63 | |
10 | 592 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 37.63 | |
11 | 527 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 38.02 | |
12 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 38.16 | |
13 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 38.25 | |
14 | 440 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 38.39 | |
15 | 514 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 38.74 | |
16 | 462 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 38.88 | |
17 | 591 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 39.26 | |
18 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 39.35 | |
19 | 511 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 39.43 | |
20 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 39.70 | |
21 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 39.96 | |
22 | 466 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 40.11 | |
23 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 40.49 | |
24 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 41.35 | |
25 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 41.53 | |
26 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 41.55 | |
27 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 41.78 | |
28 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 41.81 | |
29 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 41.87 | |
30 | 445 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 42.19 | |
31 | 442 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 42.21 | |
32 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 42.28 | |
33 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 42.83 | |
34 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 42.86 | |
35 | 145 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 42.88 | |
36 | 588 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 43.25 | |
37 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 43.40 | |
38 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 43.40 | |
39 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 43.45 | |
40 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 43.61 | |
41 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 44.32 | |
42 | 426 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 44.42 | |
43 | 474 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 44.46 | |
44 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 44.52 | |
45 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 45.06 | |
46 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 45.36 | |
47 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 45.81 | |
48 | 463 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 46.41 | |
49 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 46.73 | |
50 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 46.99 | |
51 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 47.07 | |
52 | 432 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 48.21 | |
53 | 601 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 48.28 | ||
54 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 48.70 | |
55 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 48.72 | |
56 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 49.84 | |
57 | 461 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 49.94 | |
58 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 50.04 | |
59 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 50.56 | |
60 | 396 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 50 m | 51.32 | |
61 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 51.35 | |
62 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 52.57 | |
63 | 523 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 53.42 | |
64 | 362 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 0654AI | 50 m | 55.02 | |
65 | 361 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 55.19 | |
66 | 404 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 55.30 | |
67 | 380 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 56.24 | |
68 | 413 | Vinderslev Frederikke | 2005 | GENTOFTE | 0506AN | 50 m | 57.86 | |
69 | 349 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:02.97 | |
70 | 378 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:06.91 | |
71 | 381 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | ||
72 | 524 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | ||
73 | 525 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | ||
74 | 655 | Dahl Alma Bendix | 2005 | HELSINGØR | 0574AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 652 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 31.31 | |
2 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 33.58 | |
3 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 33.67 | |
4 | 576 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 34.14 | |
5 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 34.42 | |
6 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 34.59 | |
7 | 543 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 34.59 | |
8 | 595 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 34.94 | |
9 | 598 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 35.02 | |
10 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 35.08 | |
11 | 528 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 35.19 | |
12 | 136 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 35.42 | |
13 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 35.55 | |
14 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 36.47 | |
15 | 439 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 36.57 | |
16 | 522 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 36.63 | |
17 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 37.22 | |
18 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 37.38 | |
19 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 38.09 | |
20 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 38.17 | |
21 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 38.40 | |
22 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 38.72 | |
23 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 38.73 | |
24 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 39.01 | |
25 | 502 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 39.06 | |
26 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 40.08 | |
27 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 40.32 | |
28 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 40.49 | |
29 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 40.69 | |
30 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 40.71 | |
31 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 41.01 | |
32 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 41.39 | |
33 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 42.09 | |
34 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 42.36 | |
35 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 42.81 | |
36 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 43.21 | |
37 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 43.30 | |
38 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 43.78 | |
39 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 44.10 | |
40 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 44.32 | |
41 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 44.91 | |
42 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 44.96 | |
43 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 45.00 | |
44 | 379 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 45.06 | |
45 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 46.07 | |
46 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 46.20 | |
47 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 46.25 | |
48 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 46.38 | |
49 | 144 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 46.41 | |
50 | 550 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 50 m | 46.90 | |
51 | 428 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 47.03 | |
52 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 47.98 | |
53 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 48.05 | |
54 | 540 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 48.10 | |
55 | 370 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 50 m | 48.30 | |
56 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 49.28 | |
57 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 49.79 | |
58 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 49.89 | |
59 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 50.76 | |
60 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 52.19 | |
61 | 363 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 53.19 | |
62 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 53.41 | |
63 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:08.35 | |
64 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | ||
65 | 371 | Jørgense Christian Skjold | 2004 | GENTOFTE | 50 m | |||
66 | 382 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | ||
67 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 524 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 31.66 | |
2 | 134 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 32.55 | |
3 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 32.55 | |
4 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 32.82 | |
5 | 574 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 33.41 | |
6 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 33.55 | |
7 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 33.74 | |
8 | 407 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 34.03 | |
9 | 507 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 34.13 | |
10 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 34.43 | |
11 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 34.54 | |
12 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 34.58 | |
13 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 34.72 | |
14 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 34.81 | |
15 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 35.27 | |
16 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 35.69 | |
17 | 632 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 35.92 | |
18 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 35.93 | |
19 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 36.21 | |
20 | 514 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 36.37 | |
21 | 606 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 37.05 | |
22 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 37.67 | |
23 | 536 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 37.67 | |
24 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 37.98 | |
25 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 38.12 | |
26 | 147 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 50 m | 38.19 | |
27 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 38.24 | |
28 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 38.35 | |
29 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 38.50 | |
30 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 38.59 | |
31 | 525 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 38.96 | |
32 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 39.35 | |
33 | 442 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 39.39 | |
34 | 414 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 39.48 | |
35 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 39.90 | |
36 | 627 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 40.00 | |
37 | 534 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 40.21 | |
38 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 40.27 | |
39 | 365 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 40.30 | |
40 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 40.40 | |
41 | 463 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 40.73 | |
42 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 41.07 | |
43 | 597 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 41.21 | |
44 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 41.21 | |
45 | 467 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 41.24 | |
46 | 451 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 41.70 | |
47 | 454 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 41.88 | |
48 | 367 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 50 m | 42.51 | |
49 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 42.55 | |
50 | 604 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 42.91 | |
51 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 43.03 | |
52 | 600 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 50 m | 43.16 | |
53 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 43.18 | |
54 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 44.14 | |
55 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 44.39 | |
56 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 44.56 | |
57 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 45.23 | |
58 | 391 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 45.40 | |
59 | 372 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 50 m | 46.48 | |
60 | 589 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 46.52 | ||
61 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 47.35 | |
62 | 655 | Dahl Alma Bendix | 2005 | HELSINGØR | 0574AN | 50 m | 47.79 | |
63 | 624 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 48.03 | |
64 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 48.43 | |
65 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 48.81 | |
66 | 362 | Green Tate | 2006 | GENTOFTE | 0654AI | 50 m | 49.69 | |
67 | 373 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 54.06 | |
68 | 368 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 50 m | |||
69 | 376 | Larsen Christine Heimann | 2005 | GENTOFTE | 50 m | |||
70 | 508 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | ||
71 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 28.85 | |
2 | 526 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 29.36 | |
3 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 31.19 | |
4 | 572 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 31.49 | |
5 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 31.69 | |
6 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 31.76 | |
7 | 596 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 50 m | 32.00 | |
8 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 32.05 | |
9 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 32.43 | |
10 | 646 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 32.52 | |
11 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 32.57 | |
12 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 32.76 | |
13 | 546 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 50 m | 32.86 | |
14 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 33.13 | |
15 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 33.21 | |
16 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 33.97 | |
17 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 34.01 | |
18 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 34.48 | |
19 | 548 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 34.53 | |
20 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 34.73 | |
21 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 34.89 | |
22 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 35.67 | |
23 | 587 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 36.00 | ||
24 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 36.04 | |
25 | 605 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 50 m | 36.19 | |
26 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 36.60 | |
27 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 36.60 | |
28 | 594 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 36.62 | |
29 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 36.68 | |
30 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 36.95 | |
31 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 37.03 | |
32 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 37.41 | |
33 | 144 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 37.61 | |
34 | 512 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 37.63 | |
35 | 585 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 38.00 | |
36 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 38.31 | |
37 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 38.33 | |
38 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 38.41 | |
39 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 38.67 | |
40 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 39.23 | |
41 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 39.28 | |
42 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 39.28 | |
43 | 384 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 50 m | 39.73 | |
44 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 39.76 | |
45 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 39.78 | |
46 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 39.97 | |
47 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 40.13 | |
48 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 40.58 | |
49 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 40.84 | |
50 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 40.94 | |
51 | 458 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 41.48 | |
52 | 450 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 41.55 | |
53 | 590 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 41.57 | |
54 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 42.00 | |
55 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 42.33 | |
56 | 358 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 42.62 | |
57 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 42.96 | |
58 | 370 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 50 m | 45.73 | |
59 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 45.89 | |
60 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 46.37 | |
61 | 406 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 48.90 | |
62 | 386 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 52.16 | ||
63 | 650 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | ||
64 | 651 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 59.98 | |
2 | 571 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:00.74 | |
3 | 419 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:01.49 | |
4 | 392 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:01.88 | |
5 | 529 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:01.95 | |
6 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:01.96 | |
7 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:02.17 | |
8 | 524 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:02.17 | |
9 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 1:02.17 | |
10 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:02.63 | |
11 | 538 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 1:02.75 | |
12 | 508 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:02.89 | |
13 | 632 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 1:03.23 | |
14 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:03.40 | |
15 | 574 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:03.46 | |
16 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:03.71 | |
17 | 507 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:03.83 | |
18 | 462 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:04.09 | |
19 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:04.21 | |
20 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:04.36 | |
21 | 534 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 1:04.50 | |
22 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:04.83 | |
23 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:05.12 | |
24 | 592 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:05.42 | |
25 | 536 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 1:05.65 | |
26 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:05.89 | |
27 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:06.06 | |
28 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:06.18 | |
29 | 407 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:06.23 | |
30 | 490 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:06.55 | |
31 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:06.94 | |
32 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:07.15 | |
33 | 425 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:07.21 | |
34 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:07.57 | |
35 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:07.83 | |
36 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:07.95 | |
37 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:08.09 | |
38 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:08.22 | |
39 | 152 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 1:08.42 | |
40 | 532 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:08.68 | |
41 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:08.79 | |
42 | 597 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:09.04 | |
43 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:09.51 | |
44 | 525 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:09.61 | |
45 | 591 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 1:10.05 | |
46 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:10.26 | |
47 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:10.34 | |
48 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:10.35 | |
49 | 601 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:10.36 | ||
50 | 606 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 1:10.55 | |
51 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:10.60 | |
52 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 1:10.79 | |
53 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:10.95 | |
54 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:11.34 | |
55 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:11.87 | |
56 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 1:12.27 | |
57 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:12.68 | |
58 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 1:13.03 | |
59 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 1:13.03 | |
60 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:13.47 | |
61 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 1:14.29 | |
62 | 461 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:14.40 | |
63 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 1:14.93 | |
64 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:14.98 | |
65 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:15.11 | |
66 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 1:15.25 | |
67 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:15.30 | |
68 | 627 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 1:15.48 | |
69 | 460 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:15.65 | |
70 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:15.68 | |
71 | 604 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:15.70 | |
72 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 1:15.82 | |
73 | 602 | Salomonsen Sif | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:16.00 | ||
74 | 414 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:16.47 | |
75 | 588 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:16.58 | |
76 | 432 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:17.51 | |
77 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:18.02 | |
78 | 454 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:18.15 | |
79 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 1:18.39 | |
80 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 1:18.50 | |
81 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 1:18.71 | |
82 | 600 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 50 m | 1:19.55 | |
83 | 365 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 1:20.07 | |
84 | 426 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:20.25 | |
85 | 367 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 50 m | 1:20.35 | |
86 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 1:20.50 | |
87 | 467 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:20.53 | |
88 | 589 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:21.32 | ||
89 | 451 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:21.52 | |
90 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 1:24.26 | |
91 | 391 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 1:26.45 | |
92 | 474 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:27.14 | |
93 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 1:27.64 | |
94 | 523 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:28.04 | |
95 | 361 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:28.11 | |
96 | 404 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:28.81 | |
97 | 373 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:29.80 | |
98 | 380 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:30.81 | |
99 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:32.41 | |
100 | 372 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 50 m | 1:32.75 | |
101 | 655 | Dahl Alma Bendix | 2005 | HELSINGØR | 0574AN | 50 m | 1:35.10 | |
102 | 396 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 50 m | 1:37.20 | |
103 | 378 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:38.00 | |
104 | 413 | Vinderslev Frederikke | 2005 | GENTOFTE | 0506AN | 50 m | 1:38.39 | |
105 | 376 | Larsen Christine Heimann | 2005 | GENTOFTE | 50 m | 1:39.33 | ||
106 | 349 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:39.80 | |
107 | 368 | Jacobsen Vilja Meinert | 2005 | GENTOFTE | 50 m | 1:41.28 | ||
108 | 381 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 1:41.90 | |
109 | 514 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 53.12 | |
2 | 495 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 54.71 | |
3 | 496 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 54.80 | |
4 | 447 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 55.48 | |
5 | 439 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 56.13 | |
6 | 573 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 56.46 | |
7 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 56.67 | |
8 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 57.24 | |
9 | 499 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 57.53 | |
10 | 430 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 57.56 | |
11 | 575 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 58.08 | |
12 | 528 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 58.60 | |
13 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 58.61 | |
14 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 58.63 | |
15 | 448 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 58.67 | |
16 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 58.81 | |
17 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 58.93 | |
18 | 530 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 59.07 | |
19 | 502 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 59.52 | |
20 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 59.55 | |
21 | 572 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 59.74 | |
22 | 546 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 50 m | 59.80 | |
23 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 59.98 | |
24 | 644 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:00.25 | |
25 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 1:00.52 | |
26 | 522 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:00.55 | |
27 | 652 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:00.56 | |
28 | 596 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 50 m | 1:00.60 | |
29 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 1:01.31 | |
30 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:01.33 | |
31 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 1:01.75 | |
32 | 646 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 1:02.28 | |
33 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:02.33 | |
34 | 586 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 50 m | 1:02.77 | |
35 | 543 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:03.06 | |
36 | 423 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:03.14 | |
37 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 1:03.15 | |
38 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 1:03.45 | |
39 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:03.45 | |
40 | 595 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:04.14 | |
41 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 1:04.20 | |
42 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:04.35 | |
43 | 540 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 1:04.83 | |
44 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:04.88 | |
45 | 587 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:05.00 | ||
46 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:05.02 | |
47 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:05.03 | |
48 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:05.29 | |
49 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:05.29 | |
50 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 1:05.38 | |
51 | 548 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:05.58 | |
52 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:05.59 | |
53 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 1:05.67 | |
54 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 1:05.71 | |
55 | 605 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 50 m | 1:05.75 | |
56 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:06.14 | |
57 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 1:06.61 | |
58 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:06.69 | |
59 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 1:06.89 | |
60 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:07.00 | |
61 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 1:07.95 | |
62 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:08.02 | |
63 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:08.19 | |
64 | 590 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:09.15 | |
65 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:09.31 | |
66 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 1:09.61 | |
67 | 594 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 1:10.27 | |
68 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:10.59 | |
69 | 358 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 1:10.82 | |
70 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 1:11.18 | |
71 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:11.41 | |
72 | 585 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:11.45 | |
73 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 1:11.54 | |
74 | 550 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 50 m | 1:11.62 | |
75 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:11.71 | |
76 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:11.71 | |
77 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:11.89 | |
78 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:12.01 | |
79 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:12.15 | |
80 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:12.74 | |
81 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 1:13.09 | |
82 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 1:13.55 | |
83 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:14.13 | |
84 | 384 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 50 m | 1:14.58 | |
85 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 1:15.22 | |
86 | 144 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 50 m | 1:15.36 | |
87 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 1:15.64 | |
88 | 450 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:15.71 | |
89 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:15.94 | |
90 | 149 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 1:16.14 | |
91 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 1:16.30 | |
92 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:17.89 | |
93 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 1:18.52 | |
94 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 1:18.59 | |
95 | 458 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:19.41 | |
96 | 428 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:19.44 | |
97 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 1:19.56 | |
98 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 1:24.60 | |
99 | 406 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:29.19 | |
100 | 386 | Maxmølris Phillip | 2004 | GENTOFTE | 50 m | 1:29.48 | ||
101 | 379 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 1:30.76 | |
102 | 382 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 50 m | 1:31.57 | |
103 | 371 | Jørgense Christian Skjold | 2004 | GENTOFTE | 50 m | |||
104 | 650 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | ||
105 | 651 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 9, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:16.68 | |
2 | 462 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:25.04 | |
3 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 5:26.62 | |
4 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 5:32.43 | |
5 | 490 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:35.40 | |
6 | 642 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 5:35.74 | |
7 | 506 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 5:38.09 | |
8 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 5:44.82 | |
9 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 5:47.54 | |
10 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 5:54.71 | |
11 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 6:09.24 | |
12 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 6:14.67 | |
13 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 6:15.49 | |
14 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 6:27.05 | |
15 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 10, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:50.59 | |
2 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 4:50.63 | |
3 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 5:03.58 | |
4 | 572 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 5:04.51 | |
5 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 5:05.76 | |
6 | 519 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 5:08.31 | |
7 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 5:10.58 | |
8 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 5:16.67 | |
9 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 5:21.19 | |
10 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 5:22.11 | |
11 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 5:31.18 | |
12 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 5:33.25 | |
13 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 5:36.68 | |
14 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 5:50.98 | |
15 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 5:52.14 | |
16 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 6:24.93 | |
17 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 6:36.81 | |
18 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 6:38.40 | |
19 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 7:12.52 | |
20 | 551 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 30.32 | |
2 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 30.47 | |
3 | 387 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 50 m | 30.92 | |
4 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 30.94 | |
5 | 425 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.05 | |
6 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 31.09 | |
7 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 31.22 | |
8 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 31.42 | |
9 | 134 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 31.61 | |
10 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 31.76 | |
11 | 574 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 32.02 | |
12 | 407 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 32.03 | |
13 | 538 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 32.10 | |
14 | 632 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 32.13 | |
15 | 503 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 32.27 | |
16 | 445 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 32.29 | |
17 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 32.40 | |
18 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 32.54 | |
19 | 507 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 32.56 | |
20 | 466 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 32.85 | |
21 | 527 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 32.88 | |
22 | 529 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 32.90 | |
23 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 32.95 | |
24 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 32.97 | |
25 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 33.36 | |
26 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 33.40 | |
27 | 389 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 33.48 | |
28 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 33.91 | |
29 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 34.29 | |
30 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 34.46 | |
31 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 34.69 | |
32 | 534 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 34.76 | |
33 | 597 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 35.32 | |
34 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 35.39 | |
35 | 434 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 35.41 | |
36 | 414 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 35.52 | |
37 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 36.07 | |
38 | 442 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 36.11 | |
39 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 36.27 | |
40 | 509 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 36.97 | |
41 | 601 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 37.00 | ||
42 | 602 | Salomonsen Sif | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 37.00 | ||
43 | 591 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 37.03 | |
44 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 37.29 | |
45 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 37.31 | |
46 | 145 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 37.35 | |
47 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 37.77 | |
48 | 511 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 37.80 | |
49 | 606 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 38.26 | |
50 | 426 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 38.30 | |
51 | 451 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 38.53 | |
52 | 461 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 38.64 | |
53 | 454 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 38.69 | |
54 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 39.20 | |
55 | 464 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 39.56 | |
56 | 463 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 39.87 | |
57 | 627 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 40.65 | |
58 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 40.71 | |
59 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 40.82 | |
60 | 460 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 41.00 | |
61 | 541 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 50 m | 41.14 | |
62 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 41.29 | |
63 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 42.14 | |
64 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 42.33 | |
65 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 42.45 | |
66 | 432 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 42.46 | |
67 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 42.51 | |
68 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 42.68 | |
69 | 600 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 50 m | 43.00 | |
70 | 155 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 43.51 | |
71 | 545 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 50 m | 43.57 | |
72 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 43.64 | |
73 | 577 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 43.69 | |
74 | 604 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 43.76 | |
75 | 467 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 43.82 | |
76 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 43.89 | |
77 | 474 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 44.13 | |
78 | 143 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 44.62 | |
79 | 655 | Dahl Alma Bendix | 2005 | HELSINGØR | 0574AN | 50 m | 45.16 | |
80 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 45.81 | |
81 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 46.26 | |
82 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 46.38 | |
83 | 459 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 47.79 | |
84 | 542 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 50 m | 50.35 | |
85 | 547 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 50.53 | |
86 | 153 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 50 m | 52.59 | |
87 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 53.52 | |
88 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:07.59 | |
89 | 554 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 27.44 | |
2 | 448 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.45 | |
3 | 439 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 27.77 | |
4 | 430 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 27.87 | |
5 | 499 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 28.53 | |
6 | 526 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 28.53 | |
7 | 575 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 28.65 | |
8 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 29.05 | |
9 | 502 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 29.20 | |
10 | 435 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 29.36 | |
11 | 546 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 50 m | 30.04 | |
12 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 30.11 | |
13 | 528 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 30.13 | |
14 | 596 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 50 m | 30.14 | |
15 | 645 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 30.23 | |
16 | 644 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 30.27 | |
17 | 646 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 30.48 | |
18 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 31.06 | |
19 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 31.19 | |
20 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 31.27 | |
21 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 31.48 | |
22 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 31.51 | |
23 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 31.56 | |
24 | 543 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 31.69 | |
25 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 31.76 | |
26 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 32.14 | |
27 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 32.21 | |
28 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 32.52 | |
29 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 32.56 | |
30 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 32.63 | |
31 | 482 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 32.68 | |
32 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 32.72 | |
33 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 33.12 | |
34 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 33.30 | |
35 | 605 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 50 m | 33.77 | |
36 | 154 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 34.03 | |
37 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 34.08 | |
38 | 595 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 34.26 | |
39 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 34.29 | |
40 | 594 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 34.34 | |
41 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 34.43 | |
42 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 34.86 | |
43 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 34.89 | |
44 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 35.02 | |
45 | 598 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 35.47 | |
46 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 35.78 | |
47 | 587 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 36.00 | ||
48 | 549 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 36.02 | |
49 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 36.09 | |
50 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 36.64 | |
51 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 36.67 | |
52 | 586 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 50 m | 36.79 | |
53 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 36.89 | |
54 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 36.95 | |
55 | 585 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 37.16 | |
56 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 37.67 | |
57 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 37.86 | |
58 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 38.15 | |
59 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 38.28 | |
60 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 38.38 | |
61 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 38.45 | |
62 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 39.47 | |
63 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 39.50 | |
64 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 39.70 | |
65 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 39.77 | |
66 | 450 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 39.90 | |
67 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 40.03 | |
68 | 551 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 40.36 | |
69 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 41.30 | |
70 | 550 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 50 m | 41.45 | |
71 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 41.60 | |
72 | 370 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 50 m | 41.73 | |
73 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 42.41 | |
74 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 42.53 | |
75 | 142 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 42.65 | |
76 | 458 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 43.81 | |
77 | 428 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 45.62 | |
78 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 46.81 | |
79 | 148 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 50 m | |||
80 | 533 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | ||
81 | 544 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | ||
82 | 654 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:09.41 | |
2 | 571 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:10.86 | |
3 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:11.83 | |
4 | 392 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:14.87 | |
5 | 538 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 2:15.01 | |
6 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:15.50 | |
7 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:15.64 | |
8 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:16.58 | |
9 | 504 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:17.96 | |
10 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:18.67 | |
11 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:18.92 | |
12 | 490 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:19.08 | |
13 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:19.12 | |
14 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:19.21 | |
15 | 531 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:19.24 | |
16 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:19.54 | |
17 | 534 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 2:20.02 | |
18 | 462 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:20.34 | |
19 | 425 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 2:20.40 | |
20 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:20.69 | |
21 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:21.60 | |
22 | 503 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 2:22.46 | |
23 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 2:22.70 | |
24 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:22.92 | |
25 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 2:23.43 | |
26 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:23.82 | |
27 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:24.24 | |
28 | 532 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 2:24.54 | |
29 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:25.86 | |
30 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:26.92 | |
31 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:30.50 | |
32 | 357 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:30.74 | |
33 | 597 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 2:30.96 | |
34 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 2:31.68 | |
35 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:32.30 | |
36 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 2:32.60 | |
37 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:33.03 | |
38 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:34.73 | |
39 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 2:35.16 | |
40 | 146 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 50 m | 2:35.26 | |
41 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 2:36.43 | |
42 | 446 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:37.36 | |
43 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 2:38.50 | |
44 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:38.86 | |
45 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 2:39.21 | |
46 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 2:40.54 | |
47 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:41.12 | |
48 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:41.38 | |
49 | 470 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:42.11 | |
50 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:43.10 | |
51 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 2:43.42 | |
52 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 2:43.61 | |
53 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 2:43.63 | |
54 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:43.91 | |
55 | 604 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 2:46.09 | |
56 | 147 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 50 m | 2:47.54 | |
57 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 2:48.61 | |
58 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 2:48.62 | |
59 | 464 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 2:48.77 | |
60 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:50.00 | |
61 | 422 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 2:51.69 | |
62 | 414 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:52.01 | |
63 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 2:52.82 | |
64 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 2:53.15 | |
65 | 577 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 2:53.90 | |
66 | 467 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:55.35 | |
67 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 3:01.19 | |
68 | 588 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 3:01.21 | |
69 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 3:04.28 | |
70 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 3:05.07 | |
71 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 3:06.20 | |
72 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 3:09.46 | |
73 | 459 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 3:10.69 | |
74 | 547 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 3:12.24 | |
75 | 655 | Dahl Alma Bendix | 2005 | HELSINGØR | 0574AN | 50 m | 3:16.04 | |
76 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 3:19.70 | |
77 | 542 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 488 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 1:54.57 | |
2 | 495 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 1:55.67 | |
3 | 496 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 1:57.21 | |
4 | 573 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:00.94 | |
5 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:01.92 | |
6 | 439 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:02.26 | |
7 | 576 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:03.11 | |
8 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:04.34 | |
9 | 528 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 2:06.13 | |
10 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:06.26 | |
11 | 499 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:06.53 | |
12 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:08.29 | |
13 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:08.39 | |
14 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:08.60 | |
15 | 530 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 2:11.41 | |
16 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:11.59 | |
17 | 522 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:14.07 | |
18 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:14.30 | |
19 | 586 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 50 m | 2:14.73 | |
20 | 646 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | 2:15.97 | |
21 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:16.21 | |
22 | 546 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 50 m | 2:16.26 | |
23 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 2:16.45 | |
24 | 596 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 50 m | 2:17.12 | |
25 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:17.58 | |
26 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 2:17.69 | |
27 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:19.11 | |
28 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:19.56 | |
29 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 2:19.77 | |
30 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:20.38 | |
31 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:20.56 | |
32 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 2:24.24 | |
33 | 605 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 50 m | 2:24.36 | |
34 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:24.97 | |
35 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 2:25.00 | |
36 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:26.06 | |
37 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 2:26.08 | |
38 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:26.88 | |
39 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 2:27.59 | |
40 | 587 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:28.00 | ||
41 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 2:28.61 | |
42 | 550 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 50 m | 2:31.01 | |
43 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 2:31.31 | |
44 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 2:31.71 | |
45 | 585 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 2:32.00 | |
46 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:32.34 | |
47 | 590 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 2:32.87 | |
48 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 2:33.42 | |
49 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:33.62 | |
50 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 2:34.19 | |
51 | 549 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 2:34.36 | |
52 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 2:34.69 | |
53 | 539 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 50 m | 2:34.90 | |
54 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:35.07 | |
55 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 2:35.91 | |
56 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:36.39 | |
57 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:36.67 | |
58 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:36.80 | |
59 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 2:37.15 | |
60 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 2:37.66 | |
61 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:37.76 | |
62 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 2:38.36 | |
63 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:38.83 | |
64 | 358 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 2:41.00 | |
65 | 377 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:41.01 | |
66 | 647 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 2:41.15 | |
67 | 384 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 50 m | 2:41.77 | |
68 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 2:41.86 | |
69 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:42.54 | |
70 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:44.56 | |
71 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:46.45 | |
72 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 2:46.51 | |
73 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 2:47.28 | |
74 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 2:47.90 | |
75 | 142 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 2:52.71 | |
76 | 370 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 50 m | 2:57.69 | |
77 | 450 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:57.80 | |
78 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 2:57.88 | |
79 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 3:00.05 | |
80 | 544 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 3:01.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
2 | 389 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:16.15 | |
3 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:17.90 | |
4 | 516 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:18.11 | |
5 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 1:18.26 | |
6 | 387 | Meyer Silke | 1998 | GENTOFTE | 9886AE | 50 m | 1:19.24 | |
7 | 592 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:19.83 | |
8 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:20.29 | |
9 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:22.49 | |
10 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 1:22.53 | |
11 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:22.59 | |
12 | 440 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:23.94 | |
13 | 527 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:23.94 | |
14 | 511 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 1:24.86 | |
15 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:25.03 | |
16 | 591 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 1:25.36 | |
17 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:25.49 | |
18 | 466 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:25.50 | |
19 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:25.99 | |
20 | 132 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 1:26.67 | |
21 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:27.58 | |
22 | 392 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:27.67 | |
23 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:27.87 | |
24 | 445 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:28.64 | |
25 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:28.75 | |
26 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:28.92 | |
27 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:29.07 | |
28 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:29.24 | |
29 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:30.24 | |
30 | 601 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:30.40 | ||
31 | 143 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 1:30.50 | |
32 | 588 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:30.80 | |
33 | 442 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:31.12 | |
34 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 1:33.06 | |
35 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 1:34.67 | |
36 | 145 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 1:34.89 | |
37 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 1:35.62 | |
38 | 426 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:35.72 | |
39 | 554 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 50 m | 1:36.13 | |
40 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:36.18 | |
41 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 1:36.32 | |
42 | 589 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:36.40 | ||
43 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:36.51 | |
44 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 1:37.83 | |
45 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 1:37.85 | |
46 | 541 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 50 m | 1:38.16 | |
47 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 1:38.26 | |
48 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:40.42 | |
49 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 1:40.63 | |
50 | 461 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 1:40.97 | |
51 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 1:41.79 | |
52 | 422 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:42.35 | |
53 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 1:42.38 | |
54 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 1:43.32 | |
55 | 460 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 1:43.33 | |
56 | 545 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 50 m | 1:46.01 | |
57 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:46.18 | |
58 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:51.63 | |
59 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:51.72 | |
60 | 153 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 50 m | 1:53.02 | |
61 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:56.48 | |
62 | 474 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:27.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:11.71 | |
2 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:12.07 | |
3 | 482 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 1:12.78 | |
4 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 1:13.87 | |
5 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 1:13.93 | |
6 | 595 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:13.94 | |
7 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:14.20 | |
8 | 543 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:14.31 | |
9 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:14.36 | |
10 | 488 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 1:14.36 | |
11 | 136 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 1:14.94 | |
12 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:16.32 | |
13 | 598 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 1:17.66 | |
14 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:17.89 | |
15 | 471 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:18.47 | |
16 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:19.29 | |
17 | 522 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:19.32 | |
18 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:20.67 | |
19 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 1:20.85 | |
20 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 1:22.36 | |
21 | 423 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:22.99 | |
22 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:23.01 | |
23 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 1:25.94 | |
24 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:26.34 | |
25 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:26.69 | |
26 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 1:27.05 | |
27 | 539 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 50 m | 1:27.92 | |
28 | 608 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 1:28.49 | |
29 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 1:28.88 | |
30 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 1:29.42 | |
31 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 1:31.30 | |
32 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 1:32.20 | |
33 | 154 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 1:32.56 | |
34 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:32.89 | |
35 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 1:33.27 | |
36 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:33.66 | |
37 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 1:33.78 | |
38 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:33.84 | |
39 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:34.15 | |
40 | 533 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 1:35.16 | |
41 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 1:35.47 | |
42 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 1:35.85 | |
43 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:36.31 | |
44 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:37.99 | |
45 | 428 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:38.83 | |
46 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:39.87 | |
47 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:40.16 | |
48 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:43.05 | |
49 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 1:43.07 | |
50 | 550 | Madsen Frederik | 2002 | SLAGELSE | 0251AH | 50 m | 1:43.19 | |
51 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:43.43 | |
52 | 551 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 1:45.40 | |
53 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 1:49.64 | |
54 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 1:50.34 | |
55 | 148 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 574 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:27.98 | |
2 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:29.72 | |
3 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:30.95 | |
4 | 571 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:31.46 | |
5 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:32.75 | |
6 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:32.86 | |
7 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:33.43 | |
8 | 592 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:33.69 | |
9 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:36.49 | |
10 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:37.84 | |
11 | 407 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 2:37.88 | |
12 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 2:40.81 | |
13 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:41.21 | |
14 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:41.72 | |
15 | 389 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:41.94 | |
16 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:43.51 | |
17 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:44.13 | |
18 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:44.29 | |
19 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:46.55 | |
20 | 632 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 2:47.52 | |
21 | 434 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:48.59 | |
22 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:48.90 | |
23 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:50.60 | |
24 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:50.81 | |
25 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:51.03 | |
26 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 2:53.71 | |
27 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 2:55.02 | |
28 | 456 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 2:55.10 | |
29 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:55.57 | |
30 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:55.88 | |
31 | 446 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:56.34 | |
32 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:57.52 | |
33 | 414 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 2:57.83 | |
34 | 470 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 2:58.40 | |
35 | 606 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 2:59.92 | |
36 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 3:00.00 | |
37 | 432 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 3:00.28 | |
38 | 357 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 3:01.44 | |
39 | 627 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 3:01.77 | |
40 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 3:04.45 | |
41 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 3:04.51 | |
42 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 3:08.56 | |
43 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 3:09.03 | |
44 | 589 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 3:09.95 | ||
45 | 147 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 50 m | 3:11.00 | |
46 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 3:11.34 | |
47 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 3:13.11 | |
48 | 600 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 50 m | 3:13.64 | |
49 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 3:13.69 | |
50 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 3:14.25 | |
51 | 155 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 3:15.15 | |
52 | 454 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 3:16.24 | |
53 | 143 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 3:16.74 | |
54 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 3:17.25 | |
55 | 451 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 3:17.54 | |
56 | 577 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 3:20.09 | |
57 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 3:20.87 | |
58 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 3:26.26 | |
59 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 3:45.50 | |
60 | 534 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 4:21.17 | |
61 | 464 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | ||
62 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 18, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:14.97 | |
2 | 573 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:15.12 | |
3 | 572 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:20.39 | |
4 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:27.60 | |
5 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 2:27.90 | |
6 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:28.81 | |
7 | 482 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:30.82 | |
8 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 2:31.82 | |
9 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:32.34 | |
10 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:32.47 | |
11 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 2:35.00 | |
12 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:35.21 | |
13 | 439 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:35.51 | |
14 | 519 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:37.02 | |
15 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:37.23 | |
16 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 2:37.97 | |
17 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:38.93 | |
18 | 608 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 2:39.85 | |
19 | 546 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 50 m | 2:39.95 | |
20 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:40.72 | |
21 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 2:41.15 | |
22 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:41.58 | |
23 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:43.35 | |
24 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:44.55 | |
25 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:46.42 | |
26 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:49.62 | |
27 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 2:50.00 | |
28 | 594 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 2:50.00 | |
29 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 2:50.12 | |
30 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 2:52.52 | |
31 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 2:53.03 | |
32 | 377 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:54.45 | |
33 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 2:54.92 | |
34 | 647 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 2:57.76 | |
35 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 2:58.15 | |
36 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 2:58.26 | |
37 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 2:58.34 | |
38 | 590 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 2:58.78 | |
39 | 384 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 50 m | 3:01.18 | |
40 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 3:01.19 | |
41 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 3:02.44 | |
42 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 3:03.26 | |
43 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 3:03.77 | |
44 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 3:04.25 | |
45 | 142 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 3:06.09 | |
46 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 3:06.53 | |
47 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 3:07.21 | |
48 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 3:08.68 | |
49 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 3:10.81 | |
50 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 3:14.22 | |
51 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 3:17.92 | |
52 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 3:21.00 | |
53 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 3:23.22 | |
54 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 3:25.86 | |
55 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 3:26.00 | |
56 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 3:28.59 | |
57 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 3:31.08 | |
58 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 3:36.51 | |
59 | 502 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | ||
60 | 646 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:31.98 | |
2 | 504 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:34.07 | |
3 | 642 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 2:36.63 | |
4 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:39.84 | |
5 | 506 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 2:42.64 | |
6 | 357 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:48.25 | |
7 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:48.61 | |
8 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 3:02.12 | |
9 | 509 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:10.90 | |
2 | 448 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:13.52 | |
3 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:16.09 | |
4 | 575 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:19.04 | |
5 | 644 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 2:23.81 | |
6 | 645 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:25.21 | |
7 | 576 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:25.54 | |
8 | 435 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:28.23 | |
9 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:28.36 | |
10 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 2:35.27 | |
11 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:36.86 | |
12 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:37.64 | |
13 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:43.86 | |
14 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 2:44.03 | |
15 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:49.11 | |
16 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:58.32 | |
17 | 608 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 3:04.22 | |
18 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | ||
19 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 21, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:03.01 | ||
2 | 345 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:08.00 | ||
3 | 68 | Stv 1 D | 0 | STV | 50 m | 4:12.00 | ||
4 | 346 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:20.00 | ||
5 | 477 | Køge Piger 1 | 2001 | KØGE | 50 m | 4:25.00 | ||
6 | 478 | Køge Piger 2 | 2001 | KØGE | 50 m | 4:25.00 | ||
7 | 583 | Mk 31 Piger 1 | 2001 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:30.00 | ||
8 | 347 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:40.00 | ||
9 | 584 | Mk 31 Piger 2 | 2002 | VAT CPH-MK | 50 m | 5:00.00 | ||
10 | 70 | Stv 2 D | 0 | STV | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 22, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 3:36.40 | ||
2 | 475 | Køge Drenge 1 | 2000 | KØGE | 50 m | 3:40.00 | ||
3 | 569 | Kvik Drenge | 0 | KVIK | 50 m | 3:50.00 | ||
4 | 476 | Køge Drenge 2 | 2000 | KØGE | 50 m | 3:57.00 | ||
5 | 69 | Stv 1 H | 0 | STV | 50 m | 4:00.00 | ||
6 | 581 | Mk 31 Drenge 1 | 1999 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:08.00 | ||
7 | 27 | Drenge Gti | 2002 | GTI | 50 m | 4:14.49 | ||
8 | 71 | Stv 2 H | 0 | STV | 50 m | 4:20.00 | ||
9 | 582 | Mk 31 Drenge 2 | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:30.00 | ||
10 | 72 | Stv 3 H | 0 | STV | 50 m | |||
11 | 342 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
12 | 343 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
13 | 344 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 4:51.18 | |
2 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 4:53.09 | |
3 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 4:54.80 | |
4 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 4:57.29 | |
5 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 4:58.19 | |
6 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 5:05.52 | |
7 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 5:05.56 | |
8 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 5:08.26 | |
9 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 5:10.39 | |
10 | 597 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 5:13.68 | |
11 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 5:16.57 | |
12 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 5:17.00 | |
13 | 469 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 5:20.00 | |
14 | 649 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 5:22.00 | |
15 | 427 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 5:24.80 | |
16 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 5:34.80 | |
17 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 5:35.21 | |
18 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 5:47.72 | |
19 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 5:52.18 | |
20 | 577 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 6:16.48 | |
21 | 460 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 6:31.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 439 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:20.15 | |
2 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 4:21.32 | |
3 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 4:30.40 | |
4 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 4:31.27 | |
5 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 4:44.80 | |
6 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 4:45.35 | |
7 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 4:53.04 | |
8 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 4:53.96 | |
9 | 465 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 4:57.80 | |
10 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 4:58.95 | |
11 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 5:00.14 | |
12 | 358 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 5:08.00 | |
13 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 5:08.11 | |
14 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 5:09.16 | |
15 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 5:19.37 | |
16 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 5:30.00 | |
17 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 5:36.40 | |
18 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 5:44.06 | |
19 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 6:12.91 | |
20 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 6:34.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.83 | |
2 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:07.95 | |
3 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:08.51 | |
4 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:09.37 | |
5 | 642 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:09.59 | |
6 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 1:09.73 | |
7 | 504 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:10.26 | |
8 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:11.00 | |
9 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:11.24 | |
10 | 503 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 1:12.35 | |
11 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:12.75 | |
12 | 445 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:12.90 | |
13 | 425 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:13.32 | |
14 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:13.35 | |
15 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:13.47 | |
16 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:16.43 | |
17 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:16.89 | |
18 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:19.10 | |
19 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:19.23 | |
20 | 385 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:19.81 | |
21 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:20.02 | |
22 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:20.28 | |
23 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 1:20.36 | |
24 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:20.42 | |
25 | 509 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:22.63 | |
26 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:23.23 | |
27 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:25.03 | |
28 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:27.72 | |
29 | 466 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:34.02 | |
30 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:35.84 | |
31 | 155 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 1:39.40 | |
32 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:48.31 | |
33 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 1:54.92 | |
34 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 2:09.55 | |
35 | 527 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 59.08 | |
2 | 496 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 59.97 | |
3 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:01.26 | |
4 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:01.63 | |
5 | 575 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:02.06 | |
6 | 555 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 1:03.05 | |
7 | 644 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:04.71 | |
8 | 435 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:05.06 | |
9 | 645 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 1:05.30 | |
10 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:06.38 | |
11 | 502 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:07.52 | |
12 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 1:08.71 | |
13 | 596 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 50 m | 1:09.41 | |
14 | 595 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:09.46 | |
15 | 548 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:09.87 | |
16 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 1:09.89 | |
17 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 1:10.19 | |
18 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 1:10.69 | |
19 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 1:11.53 | |
20 | 540 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 1:12.33 | |
21 | 608 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 1:12.93 | |
22 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:12.98 | |
23 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 1:13.44 | |
24 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:13.77 | |
25 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 1:14.19 | |
26 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:14.84 | |
27 | 587 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:15.00 | ||
28 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 1:15.50 | |
29 | 154 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 1:16.05 | |
30 | 594 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 1:16.17 | |
31 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:17.10 | |
32 | 605 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 50 m | 1:17.65 | |
33 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:17.96 | |
34 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:18.40 | |
35 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 1:20.75 | |
36 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:21.40 | |
37 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:23.55 | |
38 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:24.61 | |
39 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 1:25.61 | |
40 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:27.06 | |
41 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:27.86 | |
42 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:28.51 | |
43 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 1:29.47 | |
44 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 1:29.48 | |
45 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:32.82 | |
46 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:36.02 | |
47 | 142 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:36.40 | |
48 | 647 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 1:36.72 | |
49 | 377 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:37.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
2 | 462 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:34.33 | |
3 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:34.57 | |
4 | 493 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:34.63 | |
5 | 392 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:35.45 | |
6 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:37.14 | |
7 | 529 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:37.50 | |
8 | 531 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:39.62 | |
9 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:40.43 | |
10 | 490 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:40.76 | |
11 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:41.04 | |
12 | 449 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:41.81 | |
13 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 2:42.69 | |
14 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 2:45.12 | |
15 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:46.01 | |
16 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:46.40 | |
17 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:46.73 | |
18 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:46.97 | |
19 | 357 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:47.79 | |
20 | 591 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 2:51.60 | |
21 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:51.92 | |
22 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:53.60 | |
23 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:53.60 | |
24 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:54.01 | |
25 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:54.49 | |
26 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 2:55.08 | |
27 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:57.66 | |
28 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 2:57.86 | |
29 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 2:59.94 | |
30 | 152 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 3:00.00 | |
31 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 3:00.55 | |
32 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 3:00.60 | |
33 | 145 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 3:03.00 | |
34 | 601 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 3:04.38 | ||
35 | 146 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 50 m | 3:04.56 | |
36 | 461 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 3:05.37 | |
37 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 3:05.84 | |
38 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 3:08.28 | |
39 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 3:10.14 | |
40 | 463 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 3:10.15 | |
41 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:10.21 | |
42 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 3:10.22 | |
43 | 143 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 3:10.28 | |
44 | 589 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 3:12.22 | ||
45 | 426 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:13.43 | |
46 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 3:15.82 | |
47 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 3:15.90 | |
48 | 577 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 3:19.03 | |
49 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 3:21.63 | |
50 | 474 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:23.40 | |
51 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 3:25.56 | |
52 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 3:34.04 | |
53 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 3:41.19 | |
54 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 3:44.85 | |
55 | 506 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | ||
56 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 573 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:13.90 | |
2 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:16.46 | |
3 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:16.99 | |
4 | 576 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:20.48 | |
5 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:23.35 | |
6 | 572 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:24.34 | |
7 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:24.52 | |
8 | 519 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:25.12 | |
9 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:26.36 | |
10 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 2:28.91 | |
11 | 586 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 50 m | 2:31.31 | |
12 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:32.55 | |
13 | 528 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 2:34.14 | |
14 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:34.14 | |
15 | 423 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 2:34.15 | |
16 | 522 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:35.51 | |
17 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:36.43 | |
18 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 2:38.21 | |
19 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:38.64 | |
20 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:38.67 | |
21 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:40.06 | |
22 | 471 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:40.18 | |
23 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:41.20 | |
24 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 2:41.22 | |
25 | 598 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 2:42.32 | |
26 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:46.56 | |
27 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 2:46.67 | |
28 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:48.77 | |
29 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 2:49.47 | |
30 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 2:50.53 | |
31 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 2:53.74 | |
32 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:55.07 | |
33 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 2:55.16 | |
34 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 2:55.77 | |
35 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 2:57.66 | |
36 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 2:58.23 | |
37 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 2:59.73 | |
38 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 3:00.39 | |
39 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 3:03.59 | |
40 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 3:03.68 | |
41 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 3:04.34 | |
42 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 3:04.94 | |
43 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 3:05.73 | |
44 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 3:07.29 | |
45 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 3:08.44 | |
46 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 3:12.07 | |
47 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 3:12.65 | |
48 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 3:13.87 | |
49 | 450 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 3:18.33 | |
50 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 3:21.19 | |
51 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 3:24.63 | |
52 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 3:29.94 | |
53 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 3:34.20 | |
54 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 4:28.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:10.28 | |
2 | 552 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:10.56 | |
3 | 134 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:10.57 | |
4 | 571 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:10.70 | |
5 | 592 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:11.56 | |
6 | 574 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:12.16 | |
7 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 1:12.27 | |
8 | 535 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:12.47 | |
9 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:13.06 | |
10 | 385 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 1:13.09 | |
11 | 504 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:13.16 | |
12 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:13.18 | |
13 | 407 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 1:13.49 | |
14 | 632 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 1:13.86 | |
15 | 507 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:14.05 | |
16 | 328 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 1:14.06 | |
17 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:14.07 | |
18 | 562 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:14.13 | |
19 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 1:14.39 | |
20 | 494 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:14.42 | |
21 | 532 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:15.42 | |
22 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:15.69 | |
23 | 424 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 1:16.08 | |
24 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:16.23 | |
25 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 1:17.23 | |
26 | 434 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:17.99 | |
27 | 503 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 1:18.07 | |
28 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:18.69 | |
29 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:19.05 | |
30 | 462 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:20.17 | |
31 | 357 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:20.52 | |
32 | 536 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 1:20.54 | |
33 | 446 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:21.39 | |
34 | 489 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:21.96 | |
35 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 1:22.09 | |
36 | 606 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 1:22.36 | |
37 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 1:22.52 | |
38 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 1:22.62 | |
39 | 470 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:22.85 | |
40 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:22.97 | |
41 | 463 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:23.46 | |
42 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:23.50 | |
43 | 432 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 1:23.54 | |
44 | 147 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 50 m | 1:24.02 | |
45 | 627 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 1:24.48 | |
46 | 350 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:24.49 | |
47 | 601 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:24.85 | ||
48 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:25.90 | |
49 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 1:26.68 | |
50 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 1:27.44 | |
51 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 1:28.00 | |
52 | 600 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 50 m | 1:28.03 | |
53 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 1:28.90 | |
54 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:29.02 | |
55 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 1:30.03 | |
56 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:30.12 | |
57 | 451 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:30.64 | |
58 | 589 | Dyndgaard Lotte | 2003 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:30.70 | ||
59 | 143 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 1:31.20 | |
60 | 454 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:31.45 | |
61 | 541 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 50 m | 1:31.83 | |
62 | 599 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:31.83 | |
63 | 464 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:32.55 | |
64 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:33.21 | |
65 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 1:34.53 | |
66 | 459 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:34.56 | |
67 | 422 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 1:34.82 | |
68 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 1:36.76 | |
69 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 1:37.58 | |
70 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 1:38.35 | |
71 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 1:38.71 | |
72 | 150 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 50 m | 1:39.40 | |
73 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 1:41.80 | |
74 | 153 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 50 m | 1:42.37 | |
75 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 1:43.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:01.88 | |
2 | 573 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 1:02.66 | |
3 | 526 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:03.35 | |
4 | 411 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:03.63 | |
5 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:05.45 | |
6 | 572 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:06.22 | |
7 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:09.10 | |
8 | 596 | Mørch Halfdan H. | 2000 | VAT CPH-MK | 0009AF | 50 m | 1:09.45 | |
9 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 1:09.55 | |
10 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:09.72 | |
11 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:10.43 | |
12 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:10.54 | |
13 | 448 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:11.12 | |
14 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:11.51 | |
15 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 1:12.28 | |
16 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 1:13.09 | |
17 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 1:13.78 | |
18 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:13.87 | |
19 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 1:14.22 | |
20 | 608 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 1:14.33 | |
21 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 1:14.36 | |
22 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:15.31 | |
23 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 1:15.49 | |
24 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 1:16.68 | |
25 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:17.19 | |
26 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 1:17.79 | |
27 | 548 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 1:18.37 | |
28 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:19.08 | |
29 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 1:19.45 | |
30 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 1:21.12 | |
31 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:21.14 | |
32 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:22.93 | |
33 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:23.24 | |
34 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 1:23.55 | |
35 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 1:23.80 | |
36 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:23.90 | |
37 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:24.33 | |
38 | 512 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:24.34 | |
39 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 1:24.62 | |
40 | 377 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:24.88 | |
41 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 1:24.96 | |
42 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 1:25.02 | |
43 | 590 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:25.34 | |
44 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:25.56 | |
45 | 384 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 50 m | 1:26.11 | |
46 | 647 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 1:26.21 | |
47 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 1:26.73 | |
48 | 458 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:26.92 | |
49 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 1:27.02 | |
50 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:27.79 | |
51 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 1:27.79 | |
52 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 1:27.80 | |
53 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:29.14 | |
54 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:29.17 | |
55 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 1:29.42 | |
56 | 149 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 1:29.50 | |
57 | 358 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 1:31.03 | |
58 | 585 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:31.58 | |
59 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:32.08 | |
60 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 1:32.37 | |
61 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 1:32.80 | |
62 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 1:33.96 | |
63 | 370 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 50 m | 1:34.01 | |
64 | 142 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 1:34.92 | |
65 | 540 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 1:36.05 | |
66 | 148 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:39.96 | |
2 | 399 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:47.97 | |
3 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:49.30 | |
4 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:57.26 | |
5 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:57.95 | |
6 | 132 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 2:58.02 | |
7 | 490 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:58.34 | |
8 | 440 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:59.02 | |
9 | 511 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 3:00.15 | |
10 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 3:03.67 | |
11 | 498 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 3:03.72 | |
12 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 3:05.78 | |
13 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 3:08.48 | |
14 | 442 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 3:11.63 | |
15 | 588 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 3:18.37 | |
16 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 3:20.35 | |
17 | 578 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 3:27.58 | |
18 | 541 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 50 m | 3:30.00 | |
19 | 474 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:32.20 | |
20 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 3:32.43 | |
21 | 422 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 3:35.25 | |
22 | 460 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 3:36.27 | |
23 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 3:42.43 | |
24 | 607 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 50 m | 3:48.02 | |
25 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 3:54.19 | |
26 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 4:15.59 | |
27 | 527 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 2:33.30 | |
2 | 435 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:34.52 | |
3 | 136 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:36.18 | |
4 | 576 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:37.57 | |
5 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:38.15 | |
6 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 2:39.93 | |
7 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:42.37 | |
8 | 555 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:42.54 | |
9 | 486 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:45.40 | |
10 | 519 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:47.12 | |
11 | 543 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 2:47.43 | |
12 | 471 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:50.68 | |
13 | 491 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:50.89 | |
14 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:51.55 | |
15 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 2:54.23 | |
16 | 401 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 50 m | 2:54.53 | |
17 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 2:54.75 | |
18 | 557 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 2:56.05 | |
19 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 3:00.82 | |
20 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 3:04.34 | |
21 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 3:06.00 | |
22 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 3:07.70 | |
23 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 3:08.81 | |
24 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 3:10.24 | |
25 | 622 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 50 m | 3:16.89 | |
26 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 3:22.91 | |
27 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 3:29.77 | |
28 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 3:30.00 | |
29 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 3:36.89 | |
30 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 3:37.32 | |
31 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 3:51.49 | |
32 | 428 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | ||
33 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 33, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 571 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 27.95 | |
2 | 328 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 50 m | 28.07 | |
3 | 472 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 28.58 | |
4 | 354 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 28.63 | |
5 | 529 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.67 | |
6 | 392 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 28.77 | |
7 | 537 | Frederiksen Amalie | 2001 | SLAGELSE | 0182AP | 50 m | 28.82 | |
8 | 437 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 29.11 | |
9 | 603 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.11 | |
10 | 507 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 29.13 | |
11 | 500 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 29.14 | |
12 | 394 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 29.29 | |
13 | 632 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 29.32 | |
14 | 574 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 29.41 | |
15 | 425 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 29.51 | |
16 | 395 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 29.77 | |
17 | 592 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 29.82 | |
18 | 503 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 50 m | 29.87 | |
19 | 497 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 29.99 | |
20 | 407 | Thimmer Cassandra | 1999 | GENTOFTE | 9914AW | 50 m | 30.09 | |
21 | 506 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 30.16 | |
22 | 385 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 30.20 | |
23 | 375 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 30.43 | |
24 | 152 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 50 m | 30.46 | |
25 | 445 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 30.46 | |
26 | 536 | Andersen Victoria | 2001 | SLAGELSE | 0192AM | 50 m | 30.54 | |
27 | 434 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 30.55 | |
28 | 640 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 30.63 | |
29 | 398 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 30.70 | |
30 | 479 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 31.19 | |
31 | 429 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 31.31 | |
32 | 420 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 31.32 | |
33 | 626 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 50 m | 31.32 | |
34 | 357 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 31.39 | |
35 | 511 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 31.46 | |
36 | 593 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 31.54 | |
37 | 597 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 31.73 | |
38 | 492 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 50 m | 31.77 | |
39 | 591 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 50 m | 31.80 | |
40 | 612 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 50 m | 31.84 | |
41 | 433 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 31.88 | |
42 | 606 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 50 m | 31.98 | |
43 | 442 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 32.23 | |
44 | 509 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 32.24 | |
45 | 637 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 32.47 | |
46 | 359 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 32.58 | |
47 | 421 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.61 | |
48 | 463 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 32.69 | |
49 | 446 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 32.75 | |
50 | 409 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 32.85 | |
51 | 145 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 50 m | 32.90 | |
52 | 625 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 32.99 | |
53 | 602 | Salomonsen Sif | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 33.00 | ||
54 | 360 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 33.03 | |
55 | 541 | Jensen Line Helene | 2001 | SLAGELSE | 0174AT | 50 m | 33.06 | |
56 | 147 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 50 m | 33.12 | |
57 | 432 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 50 m | 33.18 | |
58 | 639 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 33.23 | |
59 | 146 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 50 m | 33.33 | |
60 | 610 | Hansen Esther Hek | 2004 | ISHØJ | 0492AB | 50 m | 33.33 | |
61 | 470 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 33.37 | |
62 | 355 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 50 m | 33.49 | |
63 | 400 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 50 m | 33.50 | |
64 | 454 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 34.09 | |
65 | 415 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 34.16 | |
66 | 564 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 34.18 | |
67 | 577 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 34.51 | |
68 | 422 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 50 m | 34.57 | |
69 | 588 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 34.67 | |
70 | 405 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 50 m | 34.82 | |
71 | 627 | Foltmar-Michaelsen Alma | 2004 | TUNE | 0442AK | 50 m | 34.85 | |
72 | 393 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 34.95 | |
73 | 426 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 34.98 | |
74 | 510 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 50 m | 35.06 | |
75 | 635 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 50 m | 35.11 | |
76 | 390 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 50 m | 35.14 | |
77 | 464 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 35.16 | |
78 | 634 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 35.19 | |
79 | 565 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 35.56 | |
80 | 461 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 50 m | 35.57 | |
81 | 563 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 35.64 | |
82 | 150 | Jørgensen Charlotte W. | 2000 | VORDINGB | 0048BF | 50 m | 35.94 | |
83 | 623 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GREVE | 0452AD | 50 m | 36.07 | |
84 | 155 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 36.26 | |
85 | 600 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 50 m | 36.29 | |
86 | 451 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 36.35 | |
87 | 633 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 50 m | 36.36 | |
88 | 441 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 50 m | 36.47 | |
89 | 143 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | 36.54 | |
90 | 624 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 50 m | 36.91 | |
91 | 408 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 50 m | 37.16 | |
92 | 515 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 50 m | 37.49 | |
93 | 459 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 38.53 | |
94 | 631 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 50 m | 39.21 | |
95 | 620 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 50 m | 39.28 | |
96 | 153 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 50 m | 42.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 25.20 | |
2 | 411 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 26.01 | |
3 | 480 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 26.17 | |
4 | 430 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 26.36 | |
5 | 570 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 26.50 | |
6 | 528 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 50 m | 26.61 | |
7 | 530 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 26.90 | |
8 | 351 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 26.97 | |
9 | 483 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 27.01 | |
10 | 412 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 50 m | 27.25 | |
11 | 502 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 27.46 | |
12 | 644 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 27.50 | |
13 | 383 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 50 m | 27.54 | |
14 | 485 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 27.59 | |
15 | 522 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 27.80 | |
16 | 526 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 28.27 | |
17 | 643 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | TUNE | 0019AM | 50 m | 28.39 | |
18 | 586 | Brylov Daniel | 2000 | VAT CPH-MK | 0063AA | 50 m | 28.56 | |
19 | 487 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 28.64 | |
20 | 543 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 28.66 | |
21 | 618 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 50 m | 28.74 | |
22 | 587 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 28.90 | ||
23 | 353 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 50 m | 29.04 | |
24 | 645 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 29.16 | |
25 | 611 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 50 m | 29.19 | |
26 | 598 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 29.22 | |
27 | 560 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 29.34 | |
28 | 517 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 29.40 | |
29 | 553 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 29.41 | |
30 | 481 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 29.46 | |
31 | 431 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 29.49 | |
32 | 540 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 29.63 | |
33 | 452 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 29.70 | |
34 | 605 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 50 m | 29.76 | |
35 | 348 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 50 m | 29.78 | |
36 | 356 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 29.78 | |
37 | 595 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 29.78 | |
38 | 444 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 29.83 | |
39 | 630 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 50 m | 29.92 | |
40 | 608 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 50 m | 30.04 | |
41 | 436 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 30.11 | |
42 | 559 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 30.14 | |
43 | 580 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 30.16 | |
44 | 513 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 30.17 | |
45 | 154 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 30.22 | |
46 | 457 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 30.26 | |
47 | 621 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 50 m | 30.29 | |
48 | 438 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 30.32 | |
49 | 410 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 30.44 | |
50 | 616 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 30.44 | |
51 | 558 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 30.61 | |
52 | 455 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 30.63 | |
53 | 613 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 50 m | 30.72 | |
54 | 548 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 50 m | 30.78 | |
55 | 638 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 30.80 | |
56 | 590 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 30.96 | |
57 | 364 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 50 m | 31.00 | |
58 | 615 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 50 m | 32.32 | |
59 | 585 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 32.43 | |
60 | 397 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 50 m | 32.50 | |
61 | 568 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 32.56 | |
62 | 402 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 32.59 | |
63 | 374 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 50 m | 32.62 | |
64 | 505 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 32.71 | |
65 | 648 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 32.76 | |
66 | 501 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 32.84 | |
67 | 141 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 32.93 | |
68 | 377 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 33.00 | |
69 | 149 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 50 m | 33.15 | |
70 | 614 | Bugge Marius | 2003 | GREVE | 0319AC | 50 m | 33.23 | |
71 | 369 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 33.25 | |
72 | 594 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | VAT CPH-MK | 0355AF | 50 m | 33.27 | |
73 | 609 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 50 m | 33.33 | |
74 | 636 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 33.34 | |
75 | 443 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 33.36 | |
76 | 579 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 50 m | 33.43 | |
77 | 629 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | TUNE | 0387AC | 50 m | 33.47 | |
78 | 566 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 33.55 | |
79 | 366 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 33.65 | |
80 | 388 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 50 m | 33.89 | |
81 | 358 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 33.94 | |
82 | 450 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 34.39 | |
83 | 647 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 50 m | 34.52 | |
84 | 384 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 50 m | 34.53 | |
85 | 142 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | 34.72 | |
86 | 567 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 34.88 | |
87 | 418 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 34.98 | |
88 | 458 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 35.09 | |
89 | 518 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 50 m | 35.69 | |
90 | 617 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 50 m | 35.73 | |
91 | 352 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 35.90 | |
92 | 619 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 50 m | 36.59 | |
93 | 370 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 50 m | 36.84 | |
94 | 628 | Hansen Matias Buus | 2003 | TUNE | 0381AK | 50 m | 38.74 | |
95 | 148 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 50 m | 41.59 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 35, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:31.67 | ||
2 | 345 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | 4:45.00 | ||
3 | 477 | Køge Piger 1 | 2001 | KØGE | 50 m | 4:49.00 | ||
4 | 68 | Stv 1 D | 0 | STV | 50 m | 4:50.00 | ||
5 | 478 | Køge Piger 2 | 2001 | KØGE | 50 m | 4:53.00 | ||
6 | 583 | Mk 31 Piger 1 | 2001 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:53.00 | ||
7 | 561 | Super Sild | 2003 | VI39 | 50 m | 5:04.00 | ||
8 | 584 | Mk 31 Piger 2 | 2002 | VAT CPH-MK | 50 m | 5:25.00 | ||
9 | 346 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
10 | 347 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |
Løb 36, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:12.33 | ||
2 | 475 | Køge Drenge 1 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:18.00 | ||
3 | 569 | Kvik Drenge | 0 | KVIK | 50 m | 4:20.00 | ||
4 | 69 | Stv 1 H | 0 | STV | 50 m | 4:25.00 | ||
5 | 476 | Køge Drenge 2 | 2000 | KØGE | 50 m | 4:27.00 | ||
6 | 27 | Drenge Gti | 2002 | GTI | 50 m | 4:34.22 | ||
7 | 581 | Mk 31 Drenge 1 | 1999 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:38.00 | ||
8 | 556 | Medley Racers | 2003 | VI39 | 50 m | 4:44.00 | ||
9 | 582 | Mk 31 Drenge 2 | 2000 | VAT CPH-MK | 50 m | 4:55.00 | ||
10 | 71 | Stv 2 H | 0 | STV | 50 m | |||
11 | 342 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
12 | 343 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
13 | 344 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.00 | Udskriftsdato | 14 april 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:52 |