Program for Triton Open 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 5:05.72 | |
2 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 5:15.05 | |
3 | 429 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 5:19.52 | |
4 | 93 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:24.83 | |
5 | 370 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 5:30.24 | |
6 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:30.34 | |
7 | 224 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 5:35.38 | |
8 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:36.71 | |
9 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 5:37.47 | |
10 | 218 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 5:40.34 | |
11 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 5:55.55 | |
12 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 6:04.87 | |
13 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 6:05.35 | |
14 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 6:08.48 | |
15 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 6:11.96 | |
16 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 6:20.00 | |
17 | 176 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 6:20.00 | |
18 | 228 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 6:25.57 | |
19 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 6:27.88 | |
20 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 6:35.00 | |
21 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 7:08.89 | |
22 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 7:10.08 | |
23 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 7:10.11 | |
24 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 7:13.00 | |
25 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 7:20.31 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 50 m | 4:33.13 | |
2 | 111 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 4:51.98 | |
3 | 352 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:56.60 | |
4 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 5:04.02 | |
5 | 130 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 5:04.77 | |
6 | 135 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 5:06.97 | |
7 | 78 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 5:07.07 | |
8 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 5:10.04 | |
9 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 5:20.52 | |
10 | 376 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 5:41.86 | |
11 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 5:43.55 | |
12 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 5:49.34 | |
13 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 6:02.02 | |
14 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 6:22.73 | |
15 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 6:28.02 | |
16 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 6:29.01 | |
17 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 6:35.49 | |
18 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 6:35.86 | |
19 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 6:37.97 | |
20 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 7:01.39 | |
21 | 190 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 28.04 | |
2 | 390 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 28.16 | |
3 | 369 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 28.55 | |
4 | 42 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 28.70 | |
5 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 28.82 | |
6 | 197 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 50 m | 29.14 | |
7 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 29.28 | |
8 | 384 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 29.35 | |
9 | 45 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 29.53 | |
10 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 29.63 | |
11 | 195 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 29.78 | |
12 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 29.94 | |
13 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 29.98 | |
14 | 227 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 30.09 | |
15 | 393 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 30.39 | |
16 | 6 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 50 m | 30.41 | |
17 | 389 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 30.42 | |
18 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 30.52 | |
19 | 333 | Kousgard Katja | 1974 | TRITON B | 7402AA | 50 m | 30.62 | |
20 | 437 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 30.78 | |
21 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 30.79 | |
22 | 221 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 30.80 | |
23 | 368 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 31.00 | |
24 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 31.25 | |
25 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 31.25 | |
26 | 181 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 50 m | 31.29 | |
27 | 430 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 31.43 | |
28 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 31.45 | |
29 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 31.83 | |
30 | 361 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 31.90 | |
31 | 14 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 50 m | 31.93 | |
32 | 188 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 50 m | 32.03 | |
33 | 356 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 32.25 | |
34 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 32.47 | |
35 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 32.48 | |
36 | 371 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 32.54 | |
37 | 228 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 32.59 | |
38 | 206 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 32.89 | |
39 | 22 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 50 m | 32.90 | |
40 | 354 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 50 m | 32.94 | |
41 | 186 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 50 m | 32.98 | |
42 | 460 | Veggerby Caroline | 2003 | VI 39 | 0318AN | 50 m | 33.00 | |
43 | 165 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 33.12 | |
44 | 201 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 50 m | 33.18 | |
45 | 177 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 33.19 | |
46 | 346 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 33.27 | |
47 | 173 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 33.27 | |
48 | 353 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 33.44 | |
49 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 33.58 | |
50 | 194 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 50 m | 33.66 | |
51 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 33.72 | |
52 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 33.83 | |
53 | 108 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 33.84 | |
54 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 33.84 | |
55 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 33.91 | |
56 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 34.07 | |
57 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 34.16 | |
58 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 34.22 | |
59 | 383 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 34.53 | |
60 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 34.58 | |
61 | 347 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 34.59 | |
62 | 198 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 50 m | 34.66 | |
63 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 34.72 | |
64 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 34.78 | |
65 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 35.02 | |
66 | 153 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 35.11 | |
67 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 35.23 | |
68 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 35.43 | |
69 | 24 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 50 m | 35.50 | |
70 | 20 | Olsen Nadia Diana | 2001 | NÆSTVED | 0156AZ | 50 m | 35.70 | |
71 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 35.76 | |
72 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 35.85 | |
73 | 25 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 36.17 | |
74 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 36.21 | |
75 | 362 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 36.54 | |
76 | 124 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 36.77 | |
77 | 199 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 37.33 | |
78 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 50 m | 37.51 | |
79 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 37.56 | |
80 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 37.74 | |
81 | 103 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 37.87 | |
82 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 38.00 | |
83 | 54 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 50 m | 38.10 | |
84 | 375 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 38.14 | |
85 | 174 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 38.14 | |
86 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 38.33 | |
87 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 38.34 | |
88 | 448 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 38.47 | |
89 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 38.70 | |
90 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 38.73 | |
91 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 38.73 | |
92 | 150 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 50 m | 39.08 | |
93 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 39.62 | |
94 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 39.94 | |
95 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 39.95 | |
96 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 40.02 | |
97 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 40.35 | |
98 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 40.57 | |
99 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 40.64 | |
100 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 40.85 | |
101 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 41.00 | |
102 | 245 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 50 m | 41.02 | |
103 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 41.15 | |
104 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 41.97 | |
105 | 17 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 42.01 | |
106 | 444 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 42.22 | |
107 | 171 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 42.29 | |
108 | 445 | Emcken Josefine | 2003 | VI 39 | 0386AU | 50 m | 43.41 | |
109 | 84 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 44.53 | |
110 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 44.97 | |
111 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 45.10 | |
112 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 45.16 | |
113 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 45.28 | |
114 | 230 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 45.38 | |
115 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 45.53 | |
116 | 94 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 0402AN | 50 m | 45.75 | |
117 | 149 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 45.79 | |
118 | 128 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 0502AF | 50 m | 46.59 | |
119 | 239 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 47.46 | |
120 | 238 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 48.53 | |
121 | 240 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 49.93 | |
122 | 244 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | 49.97 | |
123 | 237 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | 54.36 | |
124 | 102 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | ||
125 | 475 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 29.01 | EXT |
126 | 469 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 29.31 | EXT |
127 | 488 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 30.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 26.12 | |
2 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 26.45 | |
3 | 192 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 26.45 | |
4 | 200 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 50 m | 26.58 | |
5 | 196 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 26.59 | |
6 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 26.67 | |
7 | 77 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 26.98 | |
8 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 27.16 | |
9 | 334 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | 27.20 | |
10 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 27.21 | |
11 | 365 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 27.34 | |
12 | 214 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 27.39 | |
13 | 360 | Maric Luka | 1998 | NAKSKOV | 9895AQ | 50 m | 27.59 | |
14 | 101 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 27.73 | |
15 | 210 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 27.78 | |
16 | 373 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 27.78 | |
17 | 215 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 27.99 | |
18 | 388 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 28.09 | |
19 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 28.09 | |
20 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 28.34 | |
21 | 134 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 28.41 | |
22 | 211 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 28.73 | |
23 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 29.07 | |
24 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 29.41 | |
25 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 29.53 | |
26 | 359 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 29.72 | |
27 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 29.86 | |
28 | 340 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 30.11 | |
29 | 382 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 30.16 | |
30 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 30.91 | |
31 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 31.29 | |
32 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 31.29 | |
33 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 31.32 | |
34 | 453 | Køhn Joakim | 2003 | VI 39 | 0375AE | 50 m | 31.35 | |
35 | 348 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 50 m | 31.39 | |
36 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 31.42 | |
37 | 342 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 31.53 | |
38 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 31.75 | |
39 | 420 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 31.87 | |
40 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 32.15 | |
41 | 202 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 50 m | 32.18 | |
42 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 32.30 | |
43 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 32.33 | |
44 | 355 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 32.51 | |
45 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 32.84 | |
46 | 185 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 32.94 | |
47 | 439 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 33.15 | |
48 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 33.40 | |
49 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 33.49 | |
50 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 33.68 | |
51 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 33.69 | |
52 | 113 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 33.96 | |
53 | 189 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 33.99 | |
54 | 438 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 34.24 | |
55 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 34.28 | |
56 | 446 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 34.71 | |
57 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 34.79 | |
58 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 35.04 | |
59 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 35.25 | |
60 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 35.28 | |
61 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 35.44 | |
62 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 35.53 | |
63 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 35.54 | |
64 | 345 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 35.62 | |
65 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 35.66 | |
66 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 35.82 | |
67 | 279 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 35.94 | |
68 | 310 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 36.23 | |
69 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 36.43 | |
70 | 456 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI 39 | 0343AE | 50 m | 36.80 | |
71 | 8 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 37.77 | |
72 | 145 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 38.13 | |
73 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 38.33 | |
74 | 454 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 38.45 | |
75 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 38.73 | |
76 | 146 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | 38.75 | |
77 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 38.76 | |
78 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 38.96 | |
79 | 235 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 39.73 | |
80 | 154 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 40.27 | |
81 | 277 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 41.13 | |
82 | 147 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 41.21 | |
83 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 41.61 | |
84 | 234 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 41.85 | |
85 | 455 | Petersen Sean | 2006 | VI 39 | 0625AA | 50 m | 42.14 | |
86 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 43.01 | |
87 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 43.12 | |
88 | 414 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 43.18 | |
89 | 163 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 43.61 | |
90 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 43.98 | |
91 | 243 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 44.26 | |
92 | 229 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 0523AH | 50 m | 45.19 | |
93 | 450 | Janischefska Matias | 2004 | VI 39 | 0421AK | 50 m | 45.23 | |
94 | 161 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 47.04 | |
95 | 152 | Riegels Vilhelm | 2003 | STT | 50 m | |||
96 | 486 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 50 m | 43.45 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 35.67 | |
2 | 422 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 36.25 | |
3 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 36.43 | |
4 | 115 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 36.84 | |
5 | 413 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 37.51 | |
6 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 38.72 | |
7 | 5 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 50 m | 38.88 | |
8 | 409 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 39.48 | |
9 | 333 | Kousgard Katja | 1974 | TRITON B | 7402AA | 50 m | 39.50 | |
10 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 40.09 | |
11 | 125 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 40.26 | |
12 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 40.47 | |
13 | 357 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 40.69 | |
14 | 220 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 40.70 | |
15 | 181 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 50 m | 40.95 | |
16 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 41.07 | |
17 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 41.64 | |
18 | 346 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 41.78 | |
19 | 354 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 50 m | 42.11 | |
20 | 393 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 42.31 | |
21 | 198 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 50 m | 42.79 | |
22 | 206 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 42.84 | |
23 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 42.97 | |
24 | 353 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 43.07 | |
25 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 44.46 | |
26 | 191 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 50 m | 45.06 | |
27 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 45.53 | |
28 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 45.63 | |
29 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 46.02 | |
30 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 46.53 | |
31 | 174 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 46.61 | |
32 | 25 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 46.95 | |
33 | 173 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 47.55 | |
34 | 123 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 47.96 | |
35 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 48.16 | |
36 | 186 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 50 m | 48.17 | |
37 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 48.32 | |
38 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 49.21 | |
39 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 49.38 | |
40 | 176 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 50.75 | |
41 | 103 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 50.83 | |
42 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 51.25 | |
43 | 151 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 50 m | 53.11 | |
44 | 150 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 50 m | 53.49 | |
45 | 445 | Emcken Josefine | 2003 | VI 39 | 0386AU | 50 m | 54.16 | |
46 | 54 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 50 m | 54.38 | |
47 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 55.69 | |
48 | 17 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 56.04 | |
49 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 56.27 | |
50 | 448 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 56.57 | |
51 | 244 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | 57.24 | |
52 | 245 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 50 m | 57.43 | |
53 | 84 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 58.72 | |
54 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 58.93 | |
55 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 59.88 | |
56 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:03.42 | |
57 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:04.44 | |
58 | 94 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 0402AN | 50 m | 1:14.19 | |
59 | 153 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | ||
60 | 128 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 0502AF | 50 m | ||
61 | 237 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | ||
62 | 240 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | ||
63 | 482 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 37.51 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 30.98 | |
2 | 473 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 33.19 | |
3 | 106 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 33.76 | |
4 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 35.43 | |
5 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 35.50 | |
6 | 101 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 36.58 | |
7 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 36.62 | |
8 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 37.25 | |
9 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 37.79 | |
10 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 39.84 | |
11 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 40.80 | |
12 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 40.92 | |
13 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 41.01 | |
14 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 41.31 | |
15 | 355 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 42.31 | |
16 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 42.37 | |
17 | 179 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 44.01 | |
18 | 438 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 44.07 | |
19 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 45.00 | |
20 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 45.32 | |
21 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 46.20 | |
22 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 46.41 | |
23 | 113 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 46.58 | |
24 | 388 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 46.62 | |
25 | 46 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 46.83 | |
26 | 169 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 47.83 | |
27 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 48.32 | |
28 | 104 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 48.44 | |
29 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 48.46 | |
30 | 233 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 48.66 | |
31 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 49.40 | |
32 | 154 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 51.38 | |
33 | 146 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | 52.61 | |
34 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 52.86 | |
35 | 145 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | 53.04 | |
36 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 53.77 | |
37 | 414 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 54.33 | |
38 | 234 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 57.30 | |
39 | 147 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 57.59 | |
40 | 163 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 57.78 | |
41 | 456 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI 39 | 0343AE | 50 m | 57.86 | |
42 | 450 | Janischefska Matias | 2004 | VI 39 | 0421AK | 50 m | 1:11.27 | |
43 | 229 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 0523AH | 50 m | ||
44 | 334 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | ||
45 | 359 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | ||
46 | 243 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | ||
47 | 486 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 50 m | 55.36 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:06.66 | |
2 | 467 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:09.30 | |
3 | 76 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:09.41 | |
4 | 42 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:10.45 | |
5 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:11.32 | |
6 | 468 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 2:11.82 | |
7 | 483 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:12.19 | |
8 | 45 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:13.55 | |
9 | 423 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 2:14.49 | |
10 | 426 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 2:14.93 | |
11 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:15.23 | |
12 | 390 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:15.41 | |
13 | 384 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:15.77 | |
14 | 351 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 2:16.04 | |
15 | 115 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:16.40 | |
16 | 195 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 2:16.76 | |
17 | 476 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:17.32 | |
18 | 481 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 2:17.51 | |
19 | 422 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 2:18.59 | |
20 | 117 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:19.40 | |
21 | 197 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 50 m | 2:19.44 | |
22 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:19.49 | |
23 | 66 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:20.87 | |
24 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 2:21.94 | |
25 | 389 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:22.05 | |
26 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:22.48 | |
27 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:22.56 | |
28 | 227 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:24.13 | |
29 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:24.44 | |
30 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:25.15 | |
31 | 221 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:26.44 | |
32 | 349 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:27.06 | |
33 | 368 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 2:27.43 | |
34 | 5 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 50 m | 2:28.00 | |
35 | 371 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 2:28.61 | |
36 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 2:29.13 | |
37 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 2:29.40 | |
38 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 2:29.46 | |
39 | 194 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 50 m | 2:30.10 | |
40 | 354 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 50 m | 2:30.31 | |
41 | 105 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 2:32.12 | |
42 | 14 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 50 m | 2:33.23 | |
43 | 430 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:34.11 | |
44 | 22 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 50 m | 2:35.23 | |
45 | 201 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 50 m | 2:36.88 | |
46 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:36.94 | |
47 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:38.63 | |
48 | 383 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 2:39.45 | |
49 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:39.72 | |
50 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:39.94 | |
51 | 300 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:40.60 | |
52 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:41.40 | |
53 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 2:43.08 | |
54 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 2:43.19 | |
55 | 188 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 50 m | 2:43.80 | |
56 | 460 | Veggerby Caroline | 2003 | VI 39 | 0318AN | 50 m | 2:44.47 | |
57 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 2:44.60 | |
58 | 358 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 2:45.03 | |
59 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 2:45.63 | |
60 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:46.60 | |
61 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 2:46.72 | |
62 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 2:47.43 | |
63 | 102 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 2:47.48 | |
64 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 2:47.80 | |
65 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:49.95 | |
66 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 2:50.90 | |
67 | 99 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:51.42 | |
68 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 2:51.75 | |
69 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 2:52.19 | |
70 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:52.40 | |
71 | 424 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 2:53.45 | |
72 | 199 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 2:55.83 | |
73 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:56.86 | |
74 | 108 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 2:56.98 | |
75 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:57.18 | |
76 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 2:57.24 | |
77 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 2:58.76 | |
78 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 3:00.52 | |
79 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 3:02.49 | |
80 | 236 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 3:03.51 | |
81 | 375 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:04.02 | |
82 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 3:04.05 | |
83 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 3:05.89 | |
84 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 3:07.28 | |
85 | 165 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 3:10.00 | |
86 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 3:10.00 | |
87 | 20 | Olsen Nadia Diana | 2001 | NÆSTVED | 0156AZ | 50 m | 3:11.28 | |
88 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 3:14.06 | |
89 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 3:15.00 | |
90 | 17 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 3:17.43 | |
91 | 245 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 50 m | 3:19.50 | |
92 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 3:20.00 | |
93 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 3:20.00 | |
94 | 103 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 3:20.52 | |
95 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 3:24.08 | |
96 | 171 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 3:28.70 | |
97 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 3:28.90 | |
98 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 3:30.00 | |
99 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 3:30.00 | |
100 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 3:30.33 | |
101 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 3:33.31 | |
102 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 3:33.83 | |
103 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 3:38.89 | |
104 | 444 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 3:55.89 | |
105 | 239 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | ||
106 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | ||
107 | 24 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 50 m | ||
108 | 488 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 2:18.00 | EXT |
109 | 490 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:22.50 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 1:58.20 | |
2 | 352 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:58.20 | |
3 | 200 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 50 m | 2:01.30 | |
4 | 193 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 50 m | 2:01.81 | |
5 | 75 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 2:01.99 | |
6 | 50 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:02.22 | |
7 | 77 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:04.79 | |
8 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:04.94 | |
9 | 78 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:07.61 | |
10 | 134 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:07.65 | |
11 | 135 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:07.85 | |
12 | 373 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:08.40 | |
13 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:10.56 | |
14 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:10.97 | |
15 | 210 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 2:11.78 | |
16 | 130 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:12.46 | |
17 | 214 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:13.18 | |
18 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 2:13.30 | |
19 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:14.22 | |
20 | 360 | Maric Luka | 1998 | NAKSKOV | 9895AQ | 50 m | 2:15.40 | |
21 | 211 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:15.70 | |
22 | 142 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:17.32 | |
23 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 2:18.03 | |
24 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:18.56 | |
25 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:19.10 | |
26 | 382 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 2:19.25 | |
27 | 215 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 2:20.70 | |
28 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 2:21.75 | |
29 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 2:22.07 | |
30 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 2:22.59 | |
31 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:22.93 | |
32 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:25.48 | |
33 | 453 | Køhn Joakim | 2003 | VI 39 | 0375AE | 50 m | 2:25.76 | |
34 | 122 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 2:26.95 | |
35 | 355 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 2:27.29 | |
36 | 439 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 2:27.44 | |
37 | 190 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | 2:27.72 | |
38 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 2:28.07 | |
39 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:28.57 | |
40 | 420 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 2:29.15 | |
41 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:29.59 | |
42 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:30.47 | |
43 | 185 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 2:32.69 | |
44 | 202 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 50 m | 2:32.76 | |
45 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 2:35.42 | |
46 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 2:35.81 | |
47 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 2:36.28 | |
48 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 2:37.00 | |
49 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:37.54 | |
50 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 2:37.87 | |
51 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 2:38.56 | |
52 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 2:39.17 | |
53 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 2:39.58 | |
54 | 46 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 2:40.74 | |
55 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 2:40.96 | |
56 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 2:41.35 | |
57 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 2:41.54 | |
58 | 189 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 2:44.06 | |
59 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 2:45.87 | |
60 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 2:47.08 | |
61 | 179 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 2:48.74 | |
62 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 2:51.58 | |
63 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 2:51.84 | |
64 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 2:52.72 | |
65 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 2:55.01 | |
66 | 279 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:55.26 | |
67 | 310 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 2:55.32 | |
68 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:57.47 | |
69 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 2:57.55 | |
70 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 2:57.56 | |
71 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 2:57.83 | |
72 | 364 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:58.48 | |
73 | 233 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 2:59.28 | |
74 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 3:00.97 | |
75 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 3:01.24 | |
76 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 3:02.70 | |
77 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 3:07.40 | |
78 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 3:07.92 | |
79 | 8 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 3:09.12 | |
80 | 446 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 3:09.98 | |
81 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 3:10.87 | |
82 | 455 | Petersen Sean | 2006 | VI 39 | 0625AA | 50 m | 3:13.52 | |
83 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 3:16.61 | |
84 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 3:17.54 | |
85 | 338 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 3:18.04 | |
86 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 3:23.11 | |
87 | 235 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 3:24.22 | |
88 | 277 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 3:29.05 | |
89 | 454 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 3:29.95 | |
90 | 161 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 3:41.21 | |
91 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 3:44.99 | |
92 | 232 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 3:47.74 | |
93 | 336 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 50 m | 3:54.66 | |
94 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 4:09.48 | |
95 | 152 | Riegels Vilhelm | 2003 | STT | 50 m | |||
96 | 337 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | ||
97 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | ||
98 | 169 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:27.93 | |
2 | 386 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:28.55 | |
3 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:28.66 | |
4 | 351 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 2:29.42 | |
5 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:29.45 | |
6 | 429 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:30.37 | |
7 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:30.96 | |
8 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:31.27 | |
9 | 426 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 2:33.69 | |
10 | 115 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:34.02 | |
11 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:34.33 | |
12 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:35.46 | |
13 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 2:36.55 | |
14 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:36.63 | |
15 | 349 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:37.64 | |
16 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:38.00 | |
17 | 227 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 2:39.18 | |
18 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:40.33 | |
19 | 186 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 50 m | 2:41.12 | |
20 | 370 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:42.08 | |
21 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:42.38 | |
22 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:44.78 | |
23 | 188 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 50 m | 2:45.15 | |
24 | 430 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:48.35 | |
25 | 139 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 2:48.90 | |
26 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 2:49.22 | |
27 | 358 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 2:53.46 | |
28 | 387 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:53.97 | |
29 | 220 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 2:55.16 | |
30 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:55.81 | |
31 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:56.00 | |
32 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:56.60 | |
33 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 2:59.96 | |
34 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:00.02 | |
35 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 3:00.09 | |
36 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 3:03.38 | |
37 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 3:05.60 | |
38 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 3:07.09 | |
39 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 3:08.02 | |
40 | 12 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 3:08.51 | |
41 | 177 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 3:09.54 | |
42 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 3:10.13 | |
43 | 173 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 3:11.41 | |
44 | 165 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 3:11.88 | |
45 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 3:12.00 | |
46 | 347 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 3:13.97 | |
47 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 3:16.00 | |
48 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 3:16.06 | |
49 | 375 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:17.53 | |
50 | 424 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 3:18.10 | |
51 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:19.06 | |
52 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 3:19.11 | |
53 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 3:22.94 | |
54 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:23.93 | |
55 | 409 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 3:24.96 | |
56 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 3:25.76 | |
57 | 54 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 50 m | 3:26.28 | |
58 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:28.04 | |
59 | 119 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 3:28.84 | |
60 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 3:29.02 | |
61 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 3:30.00 | |
62 | 236 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 3:31.97 | |
63 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 3:35.00 | |
64 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 3:35.00 | |
65 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 3:35.00 | |
66 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 3:35.03 | |
67 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 3:36.84 | |
68 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 3:40.00 | |
69 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 3:40.00 | |
70 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 3:40.00 | |
71 | 230 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 3:48.15 | |
72 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 3:54.89 | |
73 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 3:55.86 | |
74 | 238 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 3:57.48 | |
75 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 3:57.71 | |
76 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 3:59.76 | |
77 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 3:59.86 | |
78 | 239 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 4:01.09 | |
79 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 4:02.54 | |
80 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 4:10.75 | |
81 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 4:13.46 | |
82 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 4:13.64 | |
83 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 4:15.00 | |
84 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 4:15.00 | |
85 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 4:18.66 | |
86 | 306 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 4:25.00 | |
87 | 305 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 50 m | 4:25.00 | |
88 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 4:25.00 | |
89 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 4:27.22 | |
90 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 4:28.46 | |
91 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 4:29.33 | |
92 | 258 | Bille Signe | 2005 | HOVEDSTAD | 0574AE | 50 m | 4:40.00 | |
93 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 4:40.86 | |
94 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | ||
95 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | ||
96 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | ||
97 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | ||
98 | 237 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | ||
99 | 84 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | ||
100 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | ||
101 | 133 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | ||
102 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | ||
103 | 490 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 2:24.10 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:14.92 | |
2 | 134 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:20.84 | |
3 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:21.36 | |
4 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:24.11 | |
5 | 352 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 2:27.00 | |
6 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:28.14 | |
7 | 111 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:28.44 | |
8 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:30.21 | |
9 | 142 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:32.09 | |
10 | 78 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:33.46 | |
11 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 2:33.54 | |
12 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:33.86 | |
13 | 380 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:34.82 | |
14 | 135 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:35.50 | |
15 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:39.18 | |
16 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:39.24 | |
17 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 2:39.56 | |
18 | 113 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 2:42.13 | |
19 | 385 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 2:44.43 | |
20 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:48.21 | |
21 | 453 | Køhn Joakim | 2003 | VI 39 | 0375AE | 50 m | 2:50.38 | |
22 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:50.42 | |
23 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:50.89 | |
24 | 114 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 2:52.04 | |
25 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 2:52.34 | |
26 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:53.45 | |
27 | 376 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:54.12 | |
28 | 80 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 2:55.21 | |
29 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 2:57.59 | |
30 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 2:59.38 | |
31 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 2:59.68 | |
32 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 3:00.04 | |
33 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 3:05.06 | |
34 | 310 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 3:08.32 | |
35 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 3:10.91 | |
36 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 3:11.83 | |
37 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 3:13.37 | |
38 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 3:14.93 | |
39 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 3:16.32 | |
40 | 446 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 3:16.35 | |
41 | 13 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 3:16.67 | |
42 | 74 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 3:18.11 | |
43 | 345 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 3:19.31 | |
44 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 3:20.33 | |
45 | 364 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 3:20.78 | |
46 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 3:22.31 | |
47 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 3:22.45 | |
48 | 69 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 3:25.85 | |
49 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 3:30.12 | |
50 | 379 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 0363AA | 50 m | 3:31.19 | |
51 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 3:34.87 | |
52 | 279 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 3:37.33 | |
53 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 3:39.69 | |
54 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 3:44.40 | |
55 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:49.18 | |
56 | 277 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 3:54.67 | |
57 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 3:56.51 | |
58 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 3:59.17 | |
59 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 4:01.08 | |
60 | 232 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 4:04.98 | |
61 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 4:10.00 | |
62 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 4:10.28 | |
63 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 4:15.00 | |
64 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 4:17.09 | |
65 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 4:25.00 | |
66 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 4:40.00 | |
67 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 4:40.00 | |
68 | 8 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | ||
69 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | ||
70 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | ||
71 | 163 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | ||
72 | 241 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 50 m | ||
73 | 235 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | ||
74 | 491 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 4:40.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 29.89 | |
2 | 423 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 31.07 | |
3 | 66 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 31.22 | |
4 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 32.29 | |
5 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 32.55 | |
6 | 437 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 32.65 | |
7 | 221 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 33.12 | |
8 | 393 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 33.19 | |
9 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 33.40 | |
10 | 99 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 33.56 | |
11 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 33.70 | |
12 | 227 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 33.80 | |
13 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 34.15 | |
14 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 34.16 | |
15 | 218 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 34.28 | |
16 | 197 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 50 m | 34.32 | |
17 | 194 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 50 m | 34.62 | |
18 | 361 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 35.16 | |
19 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 35.33 | |
20 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 35.42 | |
21 | 14 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 50 m | 35.48 | |
22 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 36.03 | |
23 | 195 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 36.07 | |
24 | 356 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 36.53 | |
25 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 36.73 | |
26 | 201 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 50 m | 37.96 | |
27 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 38.08 | |
28 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 38.13 | |
29 | 181 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 50 m | 38.49 | |
30 | 353 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 38.75 | |
31 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 39.16 | |
32 | 368 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 39.20 | |
33 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 39.99 | |
34 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 40.20 | |
35 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 41.47 | |
36 | 176 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 41.57 | |
37 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 42.97 | |
38 | 487 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 43.15 | EFT |
39 | 199 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 44.03 | |
40 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 44.49 | |
41 | 25 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 44.82 | |
42 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 45.17 | |
43 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 45.22 | |
44 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 46.28 | |
45 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 46.31 | |
46 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 46.70 | |
47 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 46.74 | |
48 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 46.89 | |
49 | 54 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 50 m | 47.39 | |
50 | 17 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 48.11 | |
51 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 48.21 | |
52 | 238 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 48.73 | |
53 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 49.18 | |
54 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 49.31 | |
55 | 166 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 54.23 | |
56 | 171 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 54.69 | |
57 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:02.18 | |
58 | 128 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 0502AF | 50 m | 1:02.50 | |
59 | 133 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 1:08.57 | |
60 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | ||
61 | 362 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | ||
62 | 467 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 29.01 | EXT |
63 | 468 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 30.37 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 25.59 | |
2 | 478 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 26.24 | |
3 | 192 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 27.37 | |
4 | 75 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 27.75 | |
5 | 473 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 27.81 | |
6 | 121 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 27.90 | |
7 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 28.12 | |
8 | 77 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 28.86 | |
9 | 196 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 29.12 | |
10 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 29.29 | |
11 | 214 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 29.43 | |
12 | 101 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 30.43 | |
13 | 360 | Maric Luka | 1998 | NAKSKOV | 9895AQ | 50 m | 31.06 | |
14 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 31.08 | |
15 | 210 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 31.12 | |
16 | 211 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 31.36 | |
17 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 31.50 | |
18 | 365 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 31.52 | |
19 | 190 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | 32.40 | |
20 | 122 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 32.54 | |
21 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 32.81 | |
22 | 215 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 33.00 | |
23 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 33.65 | |
24 | 466 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 34.15 | |
25 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 34.18 | |
26 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 34.50 | |
27 | 439 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 34.73 | |
28 | 348 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 50 m | 35.06 | |
29 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 35.12 | |
30 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 35.46 | |
31 | 340 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 36.06 | |
32 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 36.66 | |
33 | 80 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 37.14 | |
34 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 37.31 | |
35 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 37.92 | |
36 | 420 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 38.10 | |
37 | 438 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 38.24 | |
38 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 38.48 | |
39 | 359 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 38.60 | |
40 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 39.54 | |
41 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 39.95 | |
42 | 69 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 40.38 | |
43 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 40.83 | |
44 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 40.89 | |
45 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 41.40 | |
46 | 345 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 42.07 | |
47 | 46 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 43.21 | |
48 | 241 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 50 m | 43.39 | |
49 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 43.59 | |
50 | 454 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 43.77 | |
51 | 74 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 44.88 | |
52 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 45.36 | |
53 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 45.66 | |
54 | 455 | Petersen Sean | 2006 | VI 39 | 0625AA | 50 m | 46.03 | |
55 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 47.24 | |
56 | 41 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 50 m | 48.19 | ||
57 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 49.44 | |
58 | 65 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 49.93 | |
59 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 50.69 | |
60 | 39 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 51.01 | |
61 | 366 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 50 m | 52.47 | |
62 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 57.06 | |
63 | 161 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 57.72 | |
64 | 398 | Christensen Nicolai | 2006 | A6 | 0671AA | 50 m | 59.00 | EFT |
65 | 451 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI 39 | 0539AC | 50 m | 1:02.03 | |
66 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 1:04.18 | |
67 | 92 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | ||
68 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | ||
69 | 450 | Janischefska Matias | 2004 | VI 39 | 0421AK | 50 m | ||
70 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | ||
71 | 243 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | ||
72 | 342 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | ||
73 | 338 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | ||
74 | 189 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:14.98 | |
2 | 42 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:15.34 | |
3 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:15.44 | |
4 | 115 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:17.70 | |
5 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:18.44 | |
6 | 422 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:20.16 | |
7 | 413 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:21.34 | |
8 | 224 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 1:22.61 | |
9 | 5 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 50 m | 1:23.20 | |
10 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:23.46 | |
11 | 117 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:23.56 | |
12 | 409 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:25.33 | |
13 | 125 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:25.55 | |
14 | 357 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:26.18 | |
15 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:26.57 | |
16 | 218 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 1:26.80 | |
17 | 220 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:27.47 | |
18 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:27.81 | |
19 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:28.62 | |
20 | 197 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 50 m | 1:29.83 | |
21 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 1:29.89 | |
22 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:30.74 | |
23 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:31.47 | |
24 | 444 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 1:33.00 | |
25 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:33.07 | |
26 | 206 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 1:33.64 | |
27 | 105 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:33.86 | |
28 | 353 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 1:33.91 | |
29 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:33.99 | |
30 | 354 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 50 m | 1:34.00 | |
31 | 356 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 1:34.02 | |
32 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:34.09 | |
33 | 198 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 50 m | 1:34.13 | |
34 | 487 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:34.62 | EFT |
35 | 191 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 50 m | 1:34.71 | |
36 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:34.82 | |
37 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 1:35.24 | |
38 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 1:35.50 | |
39 | 358 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 1:36.14 | |
40 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:36.57 | |
41 | 346 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 1:36.72 | |
42 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:37.05 | |
43 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:37.86 | |
44 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:38.02 | |
45 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:39.02 | |
46 | 300 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:39.83 | |
47 | 347 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 1:39.98 | |
48 | 424 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:40.38 | |
49 | 25 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 1:40.38 | |
50 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:40.62 | |
51 | 174 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 1:41.78 | |
52 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 1:41.93 | |
53 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:42.14 | |
54 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:42.25 | |
55 | 375 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 1:42.76 | |
56 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 1:42.78 | |
57 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:42.78 | |
58 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:42.91 | |
59 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:42.99 | |
60 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:43.40 | |
61 | 108 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 1:43.52 | |
62 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:44.08 | |
63 | 460 | Veggerby Caroline | 2003 | VI 39 | 0318AN | 50 m | 1:45.42 | |
64 | 236 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 1:45.45 | |
65 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:45.76 | |
66 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:46.49 | |
67 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 1:46.85 | |
68 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:47.06 | |
69 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:47.26 | |
70 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:48.56 | |
71 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:48.79 | |
72 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 1:49.62 | |
73 | 123 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:49.82 | |
74 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 1:49.93 | |
75 | 445 | Emcken Josefine | 2003 | VI 39 | 0386AU | 50 m | 1:51.73 | |
76 | 362 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:53.06 | |
77 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:53.20 | |
78 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 1:53.56 | |
79 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 1:54.26 | |
80 | 54 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 50 m | 1:54.36 | |
81 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:54.60 | |
82 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 1:56.84 | |
83 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:57.38 | |
84 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 1:57.73 | |
85 | 119 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 1:58.04 | |
86 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:58.13 | |
87 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 2:00.12 | |
88 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 2:00.95 | |
89 | 230 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 2:01.29 | |
90 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 2:02.02 | |
91 | 244 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | 2:02.34 | |
92 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:02.92 | |
93 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:04.10 | |
94 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:04.52 | |
95 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 2:05.33 | |
96 | 240 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:06.13 | |
97 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:06.58 | |
98 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 2:06.96 | |
99 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 2:07.46 | |
100 | 171 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 2:09.48 | |
101 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 2:11.47 | |
102 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 2:11.66 | |
103 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 2:12.87 | |
104 | 17 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 2:15.16 | |
105 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 2:17.40 | |
106 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 2:17.41 | |
107 | 306 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 2:23.00 | |
108 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 2:24.37 | |
109 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 2:27.27 | |
110 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 2:27.71 | |
111 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 2:28.81 | |
112 | 258 | Bille Signe | 2005 | HOVEDSTAD | 0574AE | 50 m | 2:30.00 | |
113 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 2:31.31 | |
114 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 2:31.84 | |
115 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 2:32.77 | |
116 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 2:37.22 | |
117 | 305 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 50 m | 2:40.00 | |
118 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 2:44.25 | |
119 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | ||
120 | 84 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | ||
121 | 94 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 0402AN | 50 m | ||
122 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | ||
123 | 12 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 473 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 1:09.91 | |
2 | 106 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:10.19 | |
3 | 484 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 1:10.23 | |
4 | 193 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 50 m | 1:13.30 | |
5 | 134 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:15.58 | |
6 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:17.92 | |
7 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:18.13 | |
8 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:21.01 | |
9 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:21.43 | |
10 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:21.70 | |
11 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:21.81 | |
12 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:24.07 | |
13 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 1:25.09 | |
14 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 1:27.37 | |
15 | 114 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:28.04 | |
16 | 446 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 1:28.30 | |
17 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:29.21 | |
18 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:29.44 | |
19 | 438 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:30.62 | |
20 | 420 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 1:32.35 | |
21 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:32.81 | |
22 | 92 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:33.24 | |
23 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 1:33.33 | |
24 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 1:33.35 | |
25 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 1:35.13 | |
26 | 46 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 1:35.29 | |
27 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:35.99 | |
28 | 355 | Kristensen Jonas | 1999 | NAKSKOV | 9911AH | 50 m | 1:36.47 | |
29 | 179 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 1:36.89 | |
30 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:36.95 | |
31 | 233 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:41.93 | |
32 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 1:42.38 | |
33 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:42.97 | |
34 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 1:43.43 | |
35 | 169 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 1:46.78 | |
36 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:47.05 | |
37 | 379 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 0363AA | 50 m | 1:47.07 | |
38 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:47.86 | |
39 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 1:48.24 | |
40 | 461 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI 39 | 0351AB | 50 m | 1:49.28 | |
41 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:49.71 | |
42 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:50.05 | |
43 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:51.84 | |
44 | 234 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 1:52.11 | |
45 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 1:52.73 | |
46 | 41 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 50 m | 1:52.77 | ||
47 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:53.00 | |
48 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 1:56.28 | |
49 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:56.33 | |
50 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:58.23 | |
51 | 65 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 1:58.84 | |
52 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 2:01.04 | |
53 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:04.86 | |
54 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 2:05.29 | |
55 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 2:05.99 | |
56 | 39 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:06.02 | |
57 | 456 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI 39 | 0343AE | 50 m | 2:06.61 | |
58 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 2:07.01 | |
59 | 279 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:07.70 | |
60 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 2:10.73 | |
61 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:12.79 | |
62 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 2:15.00 | |
63 | 336 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 50 m | 2:15.57 | |
64 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 2:26.52 | |
65 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 2:30.00 | |
66 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 2:30.00 | |
67 | 337 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 2:34.43 | |
68 | 13 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | ||
69 | 229 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 0523AH | 50 m | ||
70 | 491 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 2:30.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 15, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 9:34.40 | |
2 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 9:39.48 | |
3 | 195 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 9:44.35 | |
4 | 426 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 9:48.10 | |
5 | 93 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 9:53.85 | |
6 | 370 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 10:01.51 | |
7 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 10:09.23 | |
8 | 351 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 10:13.16 | |
9 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 10:17.08 | |
10 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 10:23.37 | |
11 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 10:30.78 | |
12 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 10:50.00 | |
13 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 11:07.85 | |
14 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 11:10.00 | |
15 | 100 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 11:18.07 | |
16 | 387 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 11:38.12 | |
17 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 11:40.00 | RES |
18 | 300 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 12:08.01 | RES |
19 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 13:01.65 | RES |
20 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | RES | |
21 | 489 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 16, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 352 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:04.60 | |
2 | 200 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 50 m | 4:10.97 | |
3 | 193 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 50 m | 4:12.95 | |
4 | 75 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:14.64 | |
5 | 196 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 4:14.74 | |
6 | 478 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 4:19.89 | |
7 | 50 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:22.10 | |
8 | 466 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 4:22.63 | |
9 | 78 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:26.07 | |
10 | 135 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 4:27.40 | |
11 | 130 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:31.05 | |
12 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:32.45 | |
13 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:38.77 | |
14 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 4:47.31 | |
15 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 4:50.70 | |
16 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 4:54.36 | |
17 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 4:59.08 | |
18 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 5:00.19 | |
19 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 5:00.84 | |
20 | 439 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 5:07.31 | |
21 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 5:09.94 | |
22 | 185 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 5:10.12 | |
23 | 376 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 5:10.65 | |
24 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 5:13.42 | |
25 | 202 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 50 m | 5:15.76 | |
26 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 5:20.59 | |
27 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 5:20.94 | |
28 | 340 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 5:26.91 | |
29 | 453 | Køhn Joakim | 2003 | VI 39 | 0375AE | 50 m | 5:29.92 | |
30 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 5:33.51 | |
31 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 5:35.05 | |
32 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 5:44.75 | |
33 | 179 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 5:45.00 | |
34 | 46 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 50 m | 5:49.19 | |
35 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 5:54.72 | |
36 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 6:01.56 | |
37 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 6:07.70 | |
38 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 6:07.83 | |
39 | 279 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 6:10.01 | |
40 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 6:16.04 | |
41 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 6:17.07 | |
42 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 6:18.05 | |
43 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 6:21.05 | |
44 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 6:36.80 | |
45 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 6:40.01 | |
46 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 7:00.00 | |
47 | 454 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 7:08.39 | |
48 | 92 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | ||
49 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | ||
50 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | ||
51 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | ||
52 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | ||
53 | 241 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 0365AI | 50 m | ||
54 | 484 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | ||
55 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | ||
56 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 17, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:04.20 | |
2 | 45 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 1:07.31 | |
3 | 429 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 1:07.49 | |
4 | 422 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:08.27 | |
5 | 423 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 1:08.55 | |
6 | 66 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 1:08.57 | |
7 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:09.49 | |
8 | 99 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:12.95 | |
9 | 194 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 50 m | 1:14.11 | |
10 | 93 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:14.78 | |
11 | 437 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 1:16.41 | |
12 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.69 | |
13 | 413 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:17.43 | |
14 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:18.33 | |
15 | 361 | Sjursen Gabriella | 2000 | NAKSKOV | 0038AT | 50 m | 1:19.46 | |
16 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:20.06 | |
17 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:20.22 | |
18 | 14 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 50 m | 1:20.65 | |
19 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 1:20.87 | |
20 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:21.75 | |
21 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:21.77 | |
22 | 409 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:21.80 | |
23 | 368 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:22.15 | |
24 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:22.60 | |
25 | 228 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:22.69 | |
26 | 206 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 1:23.46 | |
27 | 430 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:24.15 | |
28 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:24.62 | |
29 | 201 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 50 m | 1:24.86 | |
30 | 117 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:25.67 | |
31 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:26.33 | |
32 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 1:27.78 | |
33 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 1:27.81 | |
34 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:28.35 | |
35 | 358 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 1:29.07 | |
36 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:29.44 | |
37 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:29.92 | |
38 | 105 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:30.64 | |
39 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:30.78 | |
40 | 176 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 1:31.27 | |
41 | 448 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 1:32.47 | |
42 | 460 | Veggerby Caroline | 2003 | VI 39 | 0318AN | 50 m | 1:32.48 | |
43 | 220 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:32.56 | |
44 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:33.37 | |
45 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:34.49 | |
46 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:36.36 | |
47 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:36.52 | |
48 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:37.25 | |
49 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:40.57 | |
50 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 1:46.39 | |
51 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:46.85 | |
52 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 1:47.12 | |
53 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:48.23 | |
54 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 1:51.16 | |
55 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:52.58 | |
56 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 1:52.74 | |
57 | 239 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 1:53.20 | |
58 | 444 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 1:55.96 | |
59 | 238 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 1:59.10 | |
60 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 2:04.72 | |
61 | 230 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | ||
62 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | ||
63 | 469 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:11.40 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 18, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 56.65 | |
2 | 478 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 57.42 | |
3 | 193 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 50 m | 58.49 | |
4 | 121 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 59.02 | |
5 | 192 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 59.93 | |
6 | 200 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 50 m | 1:00.06 | |
7 | 111 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:01.37 | |
8 | 473 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 1:01.42 | |
9 | 106 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:02.76 | |
10 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:03.11 | |
11 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:03.81 | |
12 | 77 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:05.03 | |
13 | 50 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:06.07 | |
14 | 101 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:06.14 | |
15 | 142 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:06.92 | |
16 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:08.09 | |
17 | 214 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:09.90 | |
18 | 211 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:10.51 | |
19 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:11.26 | |
20 | 130 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 1:12.16 | |
21 | 215 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:12.79 | |
22 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:13.57 | |
23 | 210 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 1:13.69 | |
24 | 380 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:13.88 | |
25 | 190 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | 1:14.08 | |
26 | 342 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:14.52 | |
27 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:15.67 | |
28 | 385 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:18.00 | |
29 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:18.12 | |
30 | 113 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:22.18 | |
31 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:23.80 | |
32 | 420 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 1:25.50 | |
33 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:28.54 | |
34 | 456 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI 39 | 0343AE | 50 m | 1:30.50 | |
35 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:30.96 | |
36 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 1:34.02 | |
37 | 461 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI 39 | 0351AB | 50 m | 1:36.63 | |
38 | 310 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 1:40.06 | |
39 | 277 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:41.15 | |
40 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 1:43.68 | |
41 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:45.95 | |
42 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:48.34 | |
43 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 1:48.51 | |
44 | 364 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:50.29 | |
45 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 1:55.91 | |
46 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 31.56 | |
2 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 32.31 | |
3 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 33.43 | |
4 | 393 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 33.50 | |
5 | 227 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 50 m | 34.18 | |
6 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 34.31 | |
7 | 386 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 34.35 | |
8 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 34.72 | |
9 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 34.85 | |
10 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 35.56 | |
11 | 349 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 35.60 | |
12 | 188 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 50 m | 35.76 | |
13 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 35.79 | |
14 | 139 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 36.11 | |
15 | 186 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 50 m | 36.28 | |
16 | 224 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 36.43 | |
17 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 36.46 | |
18 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 36.79 | |
19 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 37.28 | |
20 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 37.34 | |
21 | 228 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 37.41 | |
22 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 37.96 | |
23 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 38.00 | |
24 | 221 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 38.69 | |
25 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 38.91 | |
26 | 181 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 50 m | 39.31 | |
27 | 165 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 39.35 | |
28 | 12 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 39.43 | |
29 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 39.48 | |
30 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 39.61 | |
31 | 108 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 39.92 | |
32 | 177 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 40.13 | |
33 | 173 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 40.46 | |
34 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 40.49 | |
35 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 41.14 | |
36 | 125 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 41.16 | |
37 | 5 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 50 m | 41.29 | |
38 | 346 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 41.67 | |
39 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 42.47 | |
40 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 42.61 | |
41 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 42.83 | |
42 | 191 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 50 m | 43.09 | |
43 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 43.20 | |
44 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 43.33 | |
45 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 44.16 | |
46 | 54 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 50 m | 44.31 | |
47 | 174 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 44.89 | |
48 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 44.94 | |
49 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 45.19 | |
50 | 448 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 45.34 | |
51 | 25 | Kristiansen Josefine M. | 2002 | NÆSTVED | 0212AV | 50 m | 45.40 | |
52 | 375 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 45.44 | |
53 | 100 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 46.04 | |
54 | 199 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 46.30 | |
55 | 119 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 47.13 | |
56 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 47.91 | |
57 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 47.92 | |
58 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 48.95 | |
59 | 17 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 48.99 | |
60 | 123 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 49.05 | |
61 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 49.49 | |
62 | 487 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 50.71 | EFT |
63 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 51.56 | |
64 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 51.89 | |
65 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 51.93 | |
66 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 52.04 | |
67 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 52.15 | |
68 | 84 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 52.42 | |
69 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 52.73 | |
70 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 53.17 | |
71 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 53.48 | |
72 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 53.59 | |
73 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 53.98 | |
74 | 240 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 54.25 | |
75 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 54.55 | |
76 | 171 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 55.02 | |
77 | 166 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 55.54 | |
78 | 445 | Emcken Josefine | 2003 | VI 39 | 0386AU | 50 m | 55.93 | |
79 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 56.02 | |
80 | 306 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 56.19 | |
81 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 56.41 | |
82 | 133 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 56.52 | |
83 | 244 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | 56.89 | |
84 | 128 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 0502AF | 50 m | 57.57 | |
85 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 57.58 | |
86 | 94 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 0402AN | 50 m | 57.59 | |
87 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 58.06 | |
88 | 305 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 50 m | 58.89 | |
89 | 237 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | 1:04.32 | |
90 | 258 | Bille Signe | 2005 | HOVEDSTAD | 0574AE | 50 m | 1:09.01 | |
91 | 24 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 50 m | ||
92 | 357 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | ||
93 | 475 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 30.31 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 29.23 | |
2 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 32.19 | |
3 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 33.52 | |
4 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 33.69 | |
5 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 34.02 | |
6 | 348 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 50 m | 34.31 | |
7 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 35.53 | |
8 | 359 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 35.55 | |
9 | 365 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 35.78 | |
10 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 36.20 | |
11 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 36.41 | |
12 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 36.59 | |
13 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 36.66 | |
14 | 80 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 37.64 | |
15 | 114 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 38.21 | |
16 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 38.36 | |
17 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 39.87 | |
18 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 39.95 | |
19 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 40.04 | |
20 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 40.29 | |
21 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 40.57 | |
22 | 189 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 41.00 | |
23 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 41.27 | |
24 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 41.38 | |
25 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 41.98 | |
26 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 42.07 | |
27 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 42.24 | |
28 | 74 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 42.55 | |
29 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 42.73 | |
30 | 279 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 42.95 | |
31 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 43.35 | |
32 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 43.60 | |
33 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 43.77 | |
34 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 43.80 | |
35 | 69 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 43.94 | |
36 | 13 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 44.33 | |
37 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 44.41 | |
38 | 185 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 44.86 | |
39 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 44.89 | |
40 | 41 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 50 m | 45.08 | ||
41 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 45.83 | |
42 | 379 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 0363AA | 50 m | 45.90 | |
43 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 46.77 | |
44 | 366 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 50 m | 46.86 | |
45 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 46.87 | |
46 | 163 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 46.95 | |
47 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 47.06 | |
48 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 47.56 | |
49 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 47.60 | |
50 | 8 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 47.82 | |
51 | 235 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 47.88 | |
52 | 39 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 48.94 | |
53 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 49.05 | |
54 | 232 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 49.12 | |
55 | 455 | Petersen Sean | 2006 | VI 39 | 0625AA | 50 m | 49.65 | |
56 | 65 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 49.85 | |
57 | 233 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 49.97 | |
58 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 50.17 | |
59 | 243 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 50.38 | |
60 | 234 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 50.42 | |
61 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 50.81 | |
62 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 51.28 | |
63 | 451 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI 39 | 0539AC | 50 m | 51.53 | |
64 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 51.71 | |
65 | 398 | Christensen Nicolai | 2006 | A6 | 0671AA | 50 m | 52.10 | EFT |
66 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 52.23 | |
67 | 161 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 52.37 | |
68 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 52.67 | |
69 | 169 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 53.13 | |
70 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 53.15 | |
71 | 454 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 53.87 | |
72 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 54.33 | |
73 | 229 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 0523AH | 50 m | 54.55 | |
74 | 450 | Janischefska Matias | 2004 | VI 39 | 0421AK | 50 m | 55.62 | |
75 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 56.57 | |
76 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 1:04.79 | |
77 | 338 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | ||
78 | 337 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | ||
79 | 336 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 50 m | ||
80 | 491 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 56.28 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 21, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Triton Elite Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:06.00 | ||
2 | 90 | Triton Første Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:10.00 | ||
3 | 29 | Kvik Piger B1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:10.00 | ||
4 | 91 | Triton Første Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:20.00 | ||
5 | 30 | Kvik Piger B2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:20.00 | ||
6 | 223 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:21.04 | ||
7 | 31 | Kvik Piger C1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:25.00 | ||
8 | 226 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:33.98 | ||
9 | 32 | Kvik Piger C2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:40.00 | ||
10 | 249 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:42.50 | ||
11 | 158 | Værløse Piger 1 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 4:57.61 | ||
12 | 251 | Hovedstaden Piger 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:58.30 | ||
13 | 250 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:18.50 | ||
14 | 87 | Talent Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:20.00 | ||
15 | 242 | Glostrup Piger 1 | 2004 | GSK | 50 m | 6:00.00 | ||
16 | 159 | Værløse Piger 2 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 22, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Triton Elite Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 3:50.00 | ||
2 | 26 | Kvik Drenge B | 1900 | KVIK | 50 m | 3:52.00 | ||
3 | 88 | Triton Første Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 3:56.00 | ||
4 | 207 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 3:56.78 | ||
5 | 89 | Triton Første Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:08.00 | ||
6 | 27 | Kvik Drenge C1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:10.00 | ||
7 | 213 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:10.68 | ||
8 | 28 | Kvik Drenge C2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:25.00 | ||
9 | 246 | Hovedstaden Drenge 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:25.00 | ||
10 | 85 | Talent Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:30.00 | ||
11 | 247 | Hovedstaden Drenge 2 | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:45.00 | ||
12 | 156 | Værløse Drenge 1 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 4:56.94 | ||
13 | 248 | Hovedstaden Drenge 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:20.00 | ||
14 | 86 | Talent Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:40.00 | ||
15 | 231 | Glostrup Drenge 1 | 2003 | GSK | 50 m | 5:45.00 | ||
16 | 335 | Nakskov Drenge | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
17 | 341 | Nakskov Drenge 1 | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
18 | 157 | Værløse Drenge 2 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 10 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 15:58 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
Sponsor: AVN Gruppen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 479 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:19.96 | |
2 | 472 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:24.99 | |
3 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:25.35 | |
4 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:26.20 | |
5 | 42 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:26.53 | |
6 | 45 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:29.63 | |
7 | 115 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:31.13 | |
8 | 467 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:31.76 | |
9 | 429 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 2:31.88 | |
10 | 470 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 2:32.10 | |
11 | 469 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:33.00 | |
12 | 93 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:34.59 | |
13 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:35.17 | |
14 | 66 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:38.00 | |
15 | 482 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:38.30 | |
16 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:38.49 | |
17 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:38.59 | |
18 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:42.78 | |
19 | 117 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:44.68 | |
20 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:44.91 | |
21 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:45.69 | |
22 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:46.33 | |
23 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:46.50 | |
24 | 197 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 50 m | 2:47.27 | |
25 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:47.37 | |
26 | 125 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:49.14 | |
27 | 99 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:50.53 | |
28 | 409 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:50.75 | |
29 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 2:51.21 | |
30 | 194 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 50 m | 2:54.03 | |
31 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:55.39 | |
32 | 356 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 2:56.30 | |
33 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:56.59 | |
34 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:57.81 | |
35 | 206 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 2:58.47 | |
36 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:59.99 | |
37 | 353 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 3:00.72 | |
38 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:02.62 | |
39 | 23 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 50 m | 3:02.79 | |
40 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:04.44 | |
41 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 3:05.04 | |
42 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:05.80 | |
43 | 346 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 3:06.11 | |
44 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 3:06.59 | |
45 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 3:06.71 | |
46 | 139 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 3:07.24 | |
47 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 3:07.63 | |
48 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 3:08.41 | |
49 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 3:09.19 | |
50 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:09.24 | |
51 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:09.79 | |
52 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 3:10.72 | |
53 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 3:11.19 | |
54 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 3:12.86 | |
55 | 347 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 3:13.52 | |
56 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 3:14.95 | |
57 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 3:15.00 | |
58 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 3:15.57 | |
59 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 3:16.65 | |
60 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 3:16.78 | |
61 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 3:18.18 | |
62 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 3:18.89 | |
63 | 9 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 3:19.89 | |
64 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 3:19.96 | |
65 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 3:20.65 | |
66 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 3:20.78 | |
67 | 176 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 3:21.07 | |
68 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 3:21.63 | |
69 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 3:21.70 | |
70 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 3:25.35 | |
71 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 3:28.21 | |
72 | 119 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 3:28.54 | |
73 | 22 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 50 m | 3:29.88 | |
74 | 11 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 50 m | 3:31.03 | |
75 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 3:35.62 | |
76 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 3:37.19 | |
77 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 3:40.00 | |
78 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 3:45.25 | |
79 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 3:46.25 | |
80 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 3:47.08 | |
81 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 3:47.11 | |
82 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 3:47.46 | |
83 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 3:50.00 | |
84 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 3:50.00 | |
85 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 3:51.42 | |
86 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 3:53.14 | |
87 | 448 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 3:53.74 | |
88 | 424 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 3:54.91 | |
89 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 4:00.00 | |
90 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 4:00.00 | |
91 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 4:00.00 | |
92 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 4:06.31 | |
93 | 436 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 4:07.99 | |
94 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 4:30.00 | |
95 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 4:30.00 | |
96 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 4:30.00 | |
97 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 4:30.00 | |
98 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 4:30.00 | |
99 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 4:30.00 | |
100 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 4:30.00 | |
101 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 4:30.00 | |
102 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 4:30.00 | |
103 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 4:30.00 | |
104 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 4:40.00 | |
105 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 4:40.00 | |
106 | 12 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | ||
107 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | ||
108 | 153 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | ||
109 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | ||
110 | 239 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | ||
111 | 244 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | ||
112 | 416 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | ||
113 | 423 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 2:33.39 | EXT |
114 | 413 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 2:38.56 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
Sponsor: AVN Gruppen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 473 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 2:16.81 | |
2 | 106 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:18.55 | |
3 | 121 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:20.04 | |
4 | 192 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 2:20.54 | |
5 | 111 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:20.61 | |
6 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:20.79 | |
7 | 477 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:22.47 | |
8 | 77 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:24.23 | |
9 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 2:24.24 | |
10 | 135 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:25.36 | |
11 | 50 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:26.35 | |
12 | 196 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 2:28.18 | |
13 | 214 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:29.86 | |
14 | 130 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:30.05 | |
15 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:30.23 | |
16 | 62 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:30.77 | |
17 | 142 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:30.79 | |
18 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:33.53 | |
19 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:33.89 | |
20 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 2:34.29 | |
21 | 101 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:36.28 | |
22 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:37.32 | |
23 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 2:38.72 | |
24 | 348 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 50 m | 2:39.40 | |
25 | 380 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 2:40.23 | |
26 | 190 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | 2:43.02 | |
27 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:43.68 | |
28 | 113 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 2:43.69 | |
29 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:43.79 | |
30 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 2:44.97 | |
31 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 2:45.01 | |
32 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:45.04 | |
33 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 2:45.22 | |
34 | 376 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 2:45.75 | |
35 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:49.93 | |
36 | 211 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:50.02 | |
37 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 2:51.25 | |
38 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:51.50 | |
39 | 439 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 2:52.10 | |
40 | 342 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 2:52.64 | |
41 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:53.35 | |
42 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:55.45 | |
43 | 438 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:56.03 | |
44 | 340 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 2:56.32 | |
45 | 122 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 2:57.43 | |
46 | 446 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 2:57.79 | |
47 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 2:58.28 | |
48 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 2:59.51 | |
49 | 114 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 3:01.04 | |
50 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 3:01.18 | |
51 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 3:01.99 | |
52 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 3:02.02 | |
53 | 453 | Køhn Joakim | 2003 | VI 39 | 0375AE | 50 m | 3:03.47 | |
54 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 3:04.59 | |
55 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 3:05.20 | |
56 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 3:05.65 | |
57 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 3:05.71 | |
58 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 3:05.82 | |
59 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 3:06.43 | |
60 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 3:06.96 | |
61 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 3:09.46 | |
62 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 3:09.81 | |
63 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 3:10.64 | |
64 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 3:11.33 | |
65 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 3:14.08 | |
66 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 3:14.60 | |
67 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 3:21.39 | |
68 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 3:25.58 | |
69 | 461 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI 39 | 0351AB | 50 m | 3:26.15 | |
70 | 364 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 3:26.78 | |
71 | 310 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 3:29.08 | |
72 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 3:31.94 | |
73 | 456 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI 39 | 0343AE | 50 m | 3:32.08 | |
74 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 3:40.64 | |
75 | 277 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 3:41.03 | |
76 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 3:42.02 | |
77 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 3:43.12 | |
78 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 3:43.35 | |
79 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 3:45.02 | |
80 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 3:45.63 | |
81 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 3:47.33 | |
82 | 454 | Munkholm Matias | 2004 | VI 39 | 0435AB | 50 m | 3:50.48 | |
83 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 3:51.39 | |
84 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 3:58.85 | |
85 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 4:04.68 | |
86 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 4:05.31 | |
87 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 4:17.99 | |
88 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 4:25.00 | |
89 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 4:30.00 | |
90 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 4:30.00 | |
91 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 4:30.00 | |
92 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 4:30.00 | |
93 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 4:30.00 | |
94 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 4:30.00 | |
95 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 4:30.00 | |
96 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 4:30.00 | |
97 | 144 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | ||
98 | 145 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | ||
99 | 147 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | ||
100 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | ||
101 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | ||
102 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | ||
103 | 183 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 50 m | ||
104 | 232 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | ||
105 | 234 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | ||
106 | 432 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | ||
107 | 451 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI 39 | 0539AC | 50 m | ||
108 | 455 | Petersen Sean | 2006 | VI 39 | 0625AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Sydbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:49.51 | |
2 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:51.47 | |
3 | 5 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 50 m | 2:56.34 | |
4 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 3:02.00 | |
5 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 3:02.25 | |
6 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 3:02.45 | |
7 | 357 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:03.54 | |
8 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 3:15.39 | |
9 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 3:16.00 | |
10 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 3:17.45 | |
11 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:18.82 | |
12 | 191 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 50 m | 3:20.72 | |
13 | 300 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 3:21.43 | |
14 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 3:22.71 | |
15 | 198 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 50 m | 3:22.78 | |
16 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 3:28.18 | |
17 | 444 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 3:28.38 | |
18 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 3:30.00 | |
19 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 3:30.11 | |
20 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:30.27 | |
21 | 174 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 3:37.01 | |
22 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 3:37.10 | |
23 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 3:37.50 | |
24 | 123 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 3:41.39 | |
25 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 3:44.34 | |
26 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 3:44.68 | |
27 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 3:47.54 | |
28 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 3:48.72 | |
29 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 3:50.00 | |
30 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 4:00.00 | |
31 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 4:00.24 | |
32 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 4:10.00 | |
33 | 416 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 4:14.05 | |
34 | 236 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 4:16.21 | |
35 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 4:17.79 | |
36 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 4:19.59 | |
37 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 4:26.84 | |
38 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 4:26.90 | |
39 | 258 | Bille Signe | 2005 | HOVEDSTAD | 0574AE | 50 m | 4:30.00 | |
40 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 4:31.53 | |
41 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 4:35.00 | |
42 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 4:35.00 | |
43 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 4:35.00 | |
44 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 4:35.00 | |
45 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 4:35.00 | |
46 | 305 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 50 m | 4:35.00 | |
47 | 306 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 4:35.00 | |
48 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 4:35.00 | |
49 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 4:40.00 | |
50 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 5:24.03 | |
51 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 5:36.09 | |
52 | 150 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 50 m | ||
53 | 240 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | ||
54 | 358 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | ||
55 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | ||
56 | 427 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | A6 | 0414AL | 50 m | ||
57 | 435 | Tengstedt Freja Betak | 2005 | A6 | 0502AB | 50 m | ||
58 | 445 | Emcken Josefine | 2003 | VI 39 | 0386AU | 50 m | ||
59 | 482 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:56.91 | EXT |
60 | 487 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 3:10.59 | EXT |
61 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 3:50.00 | EXT |
62 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 3:51.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Sydbank |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:52.62 | |
2 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:56.13 | |
3 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 3:00.36 | |
4 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 3:09.72 | |
5 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 3:13.06 | |
6 | 446 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI 39 | 0371AG | 50 m | 3:15.59 | |
7 | 179 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 3:30.28 | |
8 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 3:38.91 | |
9 | 233 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 3:40.71 | |
10 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 3:45.74 | |
11 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:48.52 | |
12 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 4:03.14 | |
13 | 440 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 4:17.28 | |
14 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 4:25.00 | |
15 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 4:35.00 | |
16 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 4:35.00 | |
17 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 4:35.00 | |
18 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 4:35.00 | |
19 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 4:35.00 | |
20 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 4:35.43 | |
21 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 4:40.00 | |
22 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 4:40.00 | |
23 | 282 | Hansen Conrad Holten | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AD | 50 m | 4:40.00 | |
24 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 4:40.00 | |
25 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | ||
26 | 433 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | A6 | 0477AC | 50 m | ||
27 | 486 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 50 m | 4:07.96 | EXT |
28 | 491 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 4:40.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: P. Obel Hjemmepleje |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:07.49 | |
2 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:08.77 | |
3 | 429 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 1:10.71 | |
4 | 426 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:10.86 | |
5 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:11.18 | |
6 | 351 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 1:11.31 | |
7 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:13.44 | |
8 | 393 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 1:13.97 | |
9 | 413 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:14.05 | |
10 | 63 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:14.89 | |
11 | 349 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:15.01 | |
12 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:16.18 | |
13 | 188 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 50 m | 1:16.87 | |
14 | 220 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:16.88 | |
15 | 186 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 50 m | 1:16.96 | |
16 | 6 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 50 m | 1:17.10 | |
17 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:17.65 | |
18 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:17.71 | |
19 | 221 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:17.87 | |
20 | 105 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:18.49 | |
21 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:18.71 | |
22 | 125 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:19.82 | |
23 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:20.17 | |
24 | 216 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:20.56 | |
25 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:20.82 | |
26 | 228 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:21.37 | |
27 | 460 | Veggerby Caroline | 2003 | VI 39 | 0318AN | 50 m | 1:21.97 | |
28 | 203 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 50 m | 1:22.16 | |
29 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:22.23 | |
30 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 1:23.59 | |
31 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:23.81 | |
32 | 181 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 50 m | 1:23.97 | |
33 | 177 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 1:24.34 | |
34 | 12 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:24.56 | |
35 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:25.28 | |
36 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:25.61 | |
37 | 59 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:25.62 | |
38 | 23 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 50 m | 1:25.75 | |
39 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 1:26.18 | |
40 | 437 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 1:26.18 | |
41 | 108 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 1:26.66 | |
42 | 201 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 50 m | 1:27.23 | |
43 | 173 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 1:27.98 | |
44 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:28.85 | |
45 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:28.97 | |
46 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:28.98 | |
47 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:29.84 | |
48 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:30.96 | |
49 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 1:31.22 | |
50 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:32.44 | |
51 | 236 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 1:32.49 | |
52 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 1:32.85 | |
53 | 153 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 1:33.13 | |
54 | 124 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:33.30 | |
55 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:33.34 | |
56 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:33.42 | |
57 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 1:33.48 | |
58 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:33.64 | |
59 | 9 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:33.92 | |
60 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:34.52 | |
61 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:34.52 | |
62 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 1:34.56 | |
63 | 362 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:34.80 | |
64 | 96 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 1:35.89 | |
65 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:35.99 | |
66 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:36.02 | |
67 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 1:36.19 | |
68 | 119 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 1:36.82 | |
69 | 448 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI 39 | 0542AE | 50 m | 1:36.88 | |
70 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:37.18 | |
71 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:37.34 | |
72 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 1:38.82 | |
73 | 184 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 50 m | 1:39.09 | |
74 | 444 | Blond Lærke | 2003 | VI 39 | 0362AW | 50 m | 1:39.55 | |
75 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 1:39.65 | |
76 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:40.58 | |
77 | 230 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 1:41.20 | |
78 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:41.56 | |
79 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:42.35 | |
80 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 1:42.58 | |
81 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 1:42.74 | |
82 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:43.50 | |
83 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 1:43.69 | |
84 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:43.94 | |
85 | 238 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 1:43.97 | |
86 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:45.02 | |
87 | 436 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 1:45.45 | |
88 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:46.73 | |
89 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:47.86 | |
90 | 149 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 1:48.71 | |
91 | 427 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | A6 | 0414AL | 50 m | 1:48.79 | |
92 | 396 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 50 m | 1:49.02 | ||
93 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 1:49.26 | |
94 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:49.74 | |
95 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 1:50.13 | |
96 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:50.76 | |
97 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 1:52.39 | |
98 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:52.57 | |
99 | 445 | Emcken Josefine | 2003 | VI 39 | 0386AU | 50 m | 1:53.00 | |
100 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:53.13 | |
101 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:53.37 | |
102 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:53.86 | |
103 | 395 | Brage Silja | 2005 | A6 | 50 m | 1:54.33 | ||
104 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:54.62 | |
105 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:54.66 | |
106 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 1:55.77 | |
107 | 402 | From Frederikke Meisner | 2004 | A6 | 0418AM | 50 m | 1:56.49 | |
108 | 128 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 0502AF | 50 m | 1:58.57 | |
109 | 3 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 50 m | 1:59.88 | |
110 | 431 | Schile Emily | 2005 | A6 | 50 m | 1:59.90 | ||
111 | 237 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | 2:01.25 | |
112 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 2:01.87 | |
113 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 2:03.47 | |
114 | 240 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:03.99 | |
115 | 94 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 0402AN | 50 m | 2:04.89 | |
116 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 2:04.93 | |
117 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 2:05.72 | |
118 | 258 | Bille Signe | 2005 | HOVEDSTAD | 0574AE | 50 m | 2:10.00 | |
119 | 306 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 2:11.09 | |
120 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 2:11.46 | |
121 | 392 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 50 m | 2:15.40 | |
122 | 305 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 50 m | 2:30.00 | |
123 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | ||
124 | 415 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 50 m | |||
125 | 435 | Tengstedt Freja Betak | 2005 | A6 | 0502AB | 50 m | ||
126 | 475 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:04.81 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: P. Obel Hjemmepleje |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:02.49 | |
2 | 192 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 1:05.47 | |
3 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:06.40 | |
4 | 211 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:07.28 | |
5 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:07.43 | |
6 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:08.30 | |
7 | 214 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 1:08.95 | |
8 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:09.22 | |
9 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 1:09.67 | |
10 | 62 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:09.89 | |
11 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 1:10.43 | |
12 | 111 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:10.56 | |
13 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:10.88 | |
14 | 380 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:11.97 | |
15 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:13.41 | |
16 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 1:13.89 | |
17 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:14.12 | |
18 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 1:14.58 | |
19 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:14.62 | |
20 | 348 | Edvardsen Mathias | 1998 | NAKSKOV | 9869AH | 50 m | 1:15.24 | |
21 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:16.35 | |
22 | 359 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 1:17.64 | |
23 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 1:18.25 | |
24 | 142 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:18.62 | |
25 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:20.40 | |
26 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:20.63 | |
27 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 1:21.40 | |
28 | 114 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:21.64 | |
29 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 1:21.68 | |
30 | 80 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 1:21.93 | |
31 | 453 | Køhn Joakim | 2003 | VI 39 | 0375AE | 50 m | 1:22.49 | |
32 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:23.86 | |
33 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:23.94 | |
34 | 365 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:24.83 | |
35 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 1:25.52 | |
36 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:25.66 | |
37 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 1:25.97 | |
38 | 443 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 1:26.23 | |
39 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 1:26.62 | |
40 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 1:27.67 | |
41 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 1:28.12 | |
42 | 189 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 1:29.48 | |
43 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:29.51 | |
44 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:29.53 | |
45 | 13 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 1:29.93 | |
46 | 461 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI 39 | 0351AB | 50 m | 1:31.10 | |
47 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 1:31.39 | |
48 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:32.17 | |
49 | 345 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:32.29 | |
50 | 74 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 1:32.73 | |
51 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:33.18 | |
52 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:33.22 | |
53 | 456 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI 39 | 0343AE | 50 m | 1:34.14 | |
54 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 1:34.50 | |
55 | 41 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 50 m | 1:34.68 | ||
56 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:35.09 | |
57 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 1:35.55 | |
58 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 1:35.97 | |
59 | 69 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:36.85 | |
60 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:37.14 | |
61 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 1:38.27 | |
62 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:38.63 | |
63 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:39.39 | |
64 | 404 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 1:39.44 | |
65 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 1:39.81 | |
66 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 1:40.09 | |
67 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 1:42.66 | |
68 | 432 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:43.09 | |
69 | 39 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:43.67 | |
70 | 235 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 1:43.94 | |
71 | 336 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 50 m | 1:44.28 | |
72 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:44.36 | |
73 | 65 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 1:44.50 | |
74 | 183 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 50 m | 1:44.60 | |
75 | 144 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 1:44.61 | |
76 | 182 | Winther Elias | 2003 | VÆRLØSE | 0343AN | 50 m | 1:47.59 | |
77 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 1:49.33 | |
78 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 1:50.96 | |
79 | 451 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI 39 | 0539AC | 50 m | 1:51.06 | |
80 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:53.19 | |
81 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 1:53.55 | |
82 | 161 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 1:53.78 | |
83 | 243 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 1:53.84 | |
84 | 337 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 1:55.07 | |
85 | 440 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:55.46 | |
86 | 8 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:55.55 | |
87 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:57.23 | |
88 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 1:58.22 | |
89 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:58.71 | |
90 | 232 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:58.76 | |
91 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 1:59.26 | |
92 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 1:59.54 | |
93 | 229 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 0523AH | 50 m | 1:59.84 | |
94 | 154 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 2:13.59 | |
95 | 282 | Hansen Conrad Holten | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AD | 50 m | 2:14.63 | |
96 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 2:15.87 | |
97 | 450 | Janischefska Matias | 2004 | VI 39 | 0421AK | 50 m | 2:20.82 | |
98 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | ||
99 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | ||
100 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | ||
101 | 145 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 50 m | ||
102 | 146 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | ||
103 | 403 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 50 m | |||
104 | 408 | Jensen Nicklas Plank | 2004 | A6 | 50 m | |||
105 | 419 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | ||
106 | 491 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 2:14.03 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 29, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Appstract |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 483 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:34.44 | |
2 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 4:39.96 | |
3 | 469 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 4:45.00 | |
4 | 475 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 4:46.03 | |
5 | 195 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 4:48.00 | |
6 | 474 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 4:48.68 | |
7 | 117 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 4:51.58 | |
8 | 218 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 4:56.68 | |
9 | 410 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 50 m | 4:58.09 | |
10 | 482 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 5:00.10 | |
11 | 49 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 5:06.62 | |
12 | 430 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 5:07.94 | |
13 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 5:08.12 | |
14 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 5:08.39 | |
15 | 224 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 5:14.33 | |
16 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 5:23.56 | |
17 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 5:24.66 | |
18 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 5:28.64 | |
19 | 409 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 5:28.94 | |
20 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 5:36.25 | |
21 | 300 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:37.40 | |
22 | 387 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 5:37.46 | |
23 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 5:38.87 | |
24 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 5:46.94 | |
25 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 5:54.19 | |
26 | 356 | Larsen Nicoline | 1999 | NAKSKOV | 9938AK | 50 m | 5:56.07 | |
27 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 6:03.88 | |
28 | 327 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 6:06.55 | |
29 | 176 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 50 m | 6:08.68 | |
30 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 6:08.69 | |
31 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 6:08.79 | |
32 | 199 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 6:09.50 | |
33 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 6:10.23 | |
34 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 6:18.65 | |
35 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 6:23.47 | |
36 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 6:25.31 | |
37 | 332 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 6:25.56 | |
38 | 264 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 6:30.00 | |
39 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 6:30.01 | |
40 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 6:50.00 | |
41 | 290 | Jensen Rosa IL Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 50 m | 7:00.00 | |
42 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 7:00.37 | |
43 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 8:16.77 | |
44 | 424 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | ||
45 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 5:34.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 30, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Schulstad |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 352 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 16:02.88 | |
2 | 75 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 16:42.84 | |
3 | 78 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 17:18.19 | |
4 | 111 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 17:49.81 | |
5 | 134 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 18:09.37 | |
6 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 18:59.01 | |
7 | 376 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 19:53.42 | |
8 | 185 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 21:09.29 | |
9 | 106 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | RES | |
10 | 130 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 31, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Pattegrise.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:21.20 | |
2 | 467 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 2:21.66 | |
3 | 45 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:25.65 | |
4 | 66 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 2:29.75 | |
5 | 472 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:30.00 | |
6 | 481 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 2:31.86 | |
7 | 442 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 50 m | 2:34.82 | |
8 | 476 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:39.09 | |
9 | 194 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 50 m | 2:40.12 | |
10 | 99 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:40.79 | |
11 | 138 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:43.69 | |
12 | 308 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:01.50 | |
13 | 268 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 3:13.05 | |
14 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 3:16.00 | |
15 | 425 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 32, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Pattegrise.dk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 478 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 2:06.08 | |
2 | 477 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:07.31 | |
3 | 200 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 50 m | 2:12.09 | |
4 | 142 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:26.24 | |
5 | 77 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:26.34 | |
6 | 95 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:44.13 | |
7 | 110 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:55.64 | |
8 | 262 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 3:03.83 | |
9 | 342 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 3:07.70 | |
10 | 315 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 3:18.28 | |
11 | 439 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Arne Stubbe Automobiler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:00.39 | |
2 | 97 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:01.54 | |
3 | 48 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:01.73 | |
4 | 426 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:01.95 | |
5 | 423 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 50 m | 1:02.09 | |
6 | 115 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:02.43 | |
7 | 351 | Harlund Emilia | 1999 | NAKSKOV | 9938AS | 50 m | 1:02.45 | |
8 | 197 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 50 m | 1:03.33 | |
9 | 195 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 1:03.38 | |
10 | 33 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:03.41 | |
11 | 222 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 50 m | 1:03.77 | |
12 | 93 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:03.96 | |
13 | 68 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:04.22 | |
14 | 224 | Tang-Holbek Sara | 2000 | LYNGBY | 0044AF | 50 m | 1:04.80 | |
15 | 225 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:05.64 | |
16 | 204 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:05.68 | |
17 | 6 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 50 m | 1:06.25 | |
18 | 413 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 50 m | 1:06.69 | |
19 | 221 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:06.74 | |
20 | 70 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:06.86 | |
21 | 370 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:06.95 | |
22 | 218 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 50 m | 1:07.07 | |
23 | 5 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 50 m | 1:07.50 | |
24 | 393 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 50 m | 1:07.54 | |
25 | 368 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:07.87 | |
26 | 437 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | A6 | 0164AP | 50 m | 1:08.01 | |
27 | 15 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:08.30 | |
28 | 349 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:08.68 | |
29 | 188 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 50 m | 1:08.81 | |
30 | 181 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 50 m | 1:09.25 | |
31 | 411 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 1:09.58 | |
32 | 23 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 50 m | 1:09.79 | |
33 | 377 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:09.83 | |
34 | 47 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:10.14 | |
35 | 228 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:10.21 | |
36 | 116 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:10.23 | |
37 | 186 | Bzorek Ida | 1997 | SK-SYD | 9742AT | 50 m | 1:10.32 | |
38 | 354 | Jørgensen Julie | 1999 | NAKSKOV | 9996AX | 50 m | 1:10.33 | |
39 | 203 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 50 m | 1:10.37 | |
40 | 430 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:10.42 | |
41 | 140 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:10.47 | |
42 | 220 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:10.59 | |
43 | 37 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:11.04 | |
44 | 105 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:11.81 | |
45 | 35 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:12.08 | |
46 | 22 | Steen Line Aarkrogh | 2001 | NÆSTVED | 0124AZ | 50 m | 1:12.10 | |
47 | 177 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 1:12.18 | |
48 | 201 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 50 m | 1:12.18 | |
49 | 206 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 50 m | 1:12.18 | |
50 | 276 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:12.18 | |
51 | 125 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:12.26 | |
52 | 353 | Jørgensen Frida Munch | 1999 | NAKSKOV | 9924AF | 50 m | 1:12.45 | |
53 | 346 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 50 m | 1:12.67 | |
54 | 139 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:12.76 | |
55 | 43 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:12.80 | |
56 | 357 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:13.34 | |
57 | 300 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:13.61 | |
58 | 56 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:13.99 | |
59 | 57 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:14.03 | |
60 | 283 | Hebeltoft Ida | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 1:14.38 | |
61 | 61 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:14.41 | |
62 | 347 | Clausen Isabella Agnete | 2001 | NAKSKOV | 0124BB | 50 m | 1:15.11 | |
63 | 460 | Veggerby Caroline | 2003 | VI 39 | 0318AN | 50 m | 1:15.42 | |
64 | 173 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 1:15.58 | |
65 | 400 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 1:16.48 | |
66 | 198 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 50 m | 1:16.80 | |
67 | 118 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:16.83 | |
68 | 378 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 1:16.92 | |
69 | 120 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 1:17.33 | |
70 | 96 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 1:17.39 | |
71 | 311 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:17.51 | |
72 | 81 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:18.37 | |
73 | 358 | Madsen Julie K | 2001 | NAKSKOV | 0154AN | 50 m | 1:18.43 | |
74 | 7 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 50 m | 1:18.44 | |
75 | 280 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:18.54 | |
76 | 9 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:18.55 | |
77 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:18.67 | |
78 | 286 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:18.99 | |
79 | 137 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:19.38 | |
80 | 73 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:19.62 | |
81 | 60 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:19.68 | |
82 | 44 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:19.71 | |
83 | 294 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 1:20.04 | |
84 | 266 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:20.11 | |
85 | 51 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:20.12 | |
86 | 199 | Sander-Bjerge Sophia | 1999 | SK-SYD | 9968BA | 50 m | 1:20.31 | |
87 | 406 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 50 m | 1:20.85 | |
88 | 236 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 1:21.04 | |
89 | 405 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:21.07 | |
90 | 362 | Truelsen Line Due | 2002 | NAKSKOV | 0262AP | 50 m | 1:21.16 | |
91 | 449 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI 39 | 0402AP | 50 m | 1:21.23 | |
92 | 4 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 1:21.25 | |
93 | 319 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:21.66 | |
94 | 129 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 50 m | 1:21.99 | |
95 | 124 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:22.01 | |
96 | 412 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:23.95 | |
97 | 67 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 1:25.62 | |
98 | 399 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 50 m | 1:25.95 | |
99 | 174 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 1:26.12 | |
100 | 322 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:26.89 | |
101 | 313 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:27.02 | |
102 | 191 | Jacobsen Celine Nordal | 2001 | SK-SYD | 0188AZ | 50 m | 1:27.17 | |
103 | 284 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:27.51 | |
104 | 153 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 50 m | 1:28.55 | |
105 | 11 | Hansen Frederikke B. | 2005 | NÆSTVED | 0532AE | 50 m | 1:28.72 | |
106 | 397 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 50 m | 1:28.94 | |
107 | 71 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 1:29.03 | |
108 | 328 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:29.95 | |
109 | 263 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 50 m | 1:31.05 | |
110 | 168 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 1:31.06 | |
111 | 12 | Hansen Freja Zerbst | 2001 | NÆSTVED | 0162BB | 50 m | 1:31.09 | |
112 | 123 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:31.52 | |
113 | 312 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:31.68 | |
114 | 260 | Brandt Anna Leopold | 2004 | HOVEDSTAD | 0478AM | 50 m | 1:31.84 | |
115 | 3 | Arentsen Freja | 2005 | NÆSTVED | 0582AJ | 50 m | 1:32.61 | |
116 | 184 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 50 m | 1:33.15 | |
117 | 296 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:33.22 | |
118 | 270 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 50 m | 1:33.23 | |
119 | 436 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 1:33.95 | |
120 | 162 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:34.45 | |
121 | 150 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 50 m | 1:34.77 | |
122 | 230 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 50 m | 1:35.36 | |
123 | 309 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:35.95 | |
124 | 128 | Refsgaard Anna | 2005 | TRITON B | 0502AF | 50 m | 1:36.49 | |
125 | 391 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:36.98 | |
126 | 314 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AI | 50 m | 1:37.14 | |
127 | 396 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 50 m | 1:37.28 | ||
128 | 131 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:37.64 | |
129 | 285 | Hove Ronja | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AE | 50 m | 1:37.88 | |
130 | 331 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:38.14 | |
131 | 265 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 50 m | 1:38.71 | |
132 | 297 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:39.53 | |
133 | 431 | Schile Emily | 2005 | A6 | 50 m | 1:40.72 | ||
134 | 239 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 1:41.08 | |
135 | 132 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 50 m | 1:41.48 | |
136 | 238 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 50 m | 1:43.73 | |
137 | 170 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:43.84 | |
138 | 416 | Larsen Julie | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 1:44.62 | |
139 | 288 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 1:45.99 | |
140 | 320 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:47.13 | |
141 | 299 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HOVEDSTAD | 0458AL | 50 m | 1:48.39 | |
142 | 325 | Sørensen Ellen M. Weise | 2005 | HOVEDSTAD | 0532AD | 50 m | 1:48.89 | |
143 | 306 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 1:49.07 | |
144 | 149 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 50 m | 1:49.93 | |
145 | 237 | Jensen Frida Vaabengaard | 2004 | GSK | 0486AP | 50 m | 1:50.29 | |
146 | 317 | Salomonsen Kajsa | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AD | 50 m | 1:51.46 | |
147 | 402 | From Frederikke Meisner | 2004 | A6 | 0418AM | 50 m | 1:52.62 | |
148 | 289 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 1:53.72 | |
149 | 323 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 50 m | 1:54.78 | |
150 | 269 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:54.80 | |
151 | 287 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:55.75 | |
152 | 305 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 50 m | 1:56.09 | |
153 | 258 | Bille Signe | 2005 | HOVEDSTAD | 0574AE | 50 m | 2:06.86 | |
154 | 392 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 50 m | 2:11.30 | |
155 | 94 | Bentien Helena | 2004 | TRITON B | 0402AN | 50 m | ||
156 | 244 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 50 m | ||
157 | 395 | Brage Silja | 2005 | A6 | 50 m | |||
158 | 415 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 50 m | |||
159 | 468 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 50 m | 1:01.51 | EXT |
160 | 470 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 1:03.00 | EXT |
161 | 490 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 50 m | 1:04.00 | EXT |
162 | 487 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:15.67 | EXT |
163 | 274 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:25.98 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Arne Stubbe Automobiler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 54.60 | |
2 | 478 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 55.18 | |
3 | 121 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 55.56 | |
4 | 196 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 56.43 | |
5 | 352 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 57.24 | |
6 | 50 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 57.45 | |
7 | 200 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 50 m | 57.57 | |
8 | 208 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 57.57 | |
9 | 209 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 57.89 | |
10 | 106 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 58.36 | |
11 | 104 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 58.39 | |
12 | 428 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 58.63 | |
13 | 53 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 59.07 | |
14 | 78 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 59.28 | |
15 | 134 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 59.53 | |
16 | 135 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 59.62 | |
17 | 101 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 59.80 | |
18 | 205 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 59.96 | |
19 | 360 | Maric Luka | 1998 | NAKSKOV | 9895AQ | 50 m | 1:00.58 | |
20 | 365 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:00.60 | |
21 | 58 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:00.84 | |
22 | 212 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:01.18 | |
23 | 40 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 50 m | 1:01.52 | |
24 | 72 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 50 m | 1:01.86 | |
25 | 380 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:03.11 | |
26 | 34 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:04.00 | |
27 | 62 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:04.17 | |
28 | 164 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 50 m | 1:05.14 | |
29 | 359 | Madsen Magnus | 2000 | NAKSKOV | 0011AM | 50 m | 1:05.69 | |
30 | 122 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 1:06.01 | |
31 | 394 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:06.04 | |
32 | 340 | Hansen Valdemar Piihl | 2001 | NAKSKOV | 0177AI | 50 m | 1:06.34 | |
33 | 18 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:06.55 | |
34 | 52 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 50 m | 1:06.78 | |
35 | 190 | Høring Teis Gerdt | 1999 | SK-SYD | 9909AP | 50 m | 1:07.17 | |
36 | 291 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 1:07.23 | |
37 | 136 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:08.35 | |
38 | 178 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 1:08.92 | |
39 | 418 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 1:08.94 | |
40 | 113 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:09.02 | |
41 | 202 | Troelsen Victor | 2001 | SK-SYD | 0195AP | 50 m | 1:09.05 | |
42 | 452 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI 39 | 0365AE | 50 m | 1:10.15 | |
43 | 107 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:10.49 | |
44 | 114 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:10.96 | |
45 | 185 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 50 m | 1:11.07 | |
46 | 259 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:11.33 | |
47 | 80 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 1:11.47 | |
48 | 19 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 50 m | 1:11.68 | |
49 | 55 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 50 m | 1:11.97 | |
50 | 160 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 1:12.34 | |
51 | 304 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:12.48 | |
52 | 83 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:12.72 | |
53 | 261 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:13.28 | |
54 | 98 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:13.49 | |
55 | 175 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 1:13.63 | |
56 | 79 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 1:13.67 | |
57 | 21 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:14.10 | |
58 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 50 m | 1:15.38 | |
59 | 112 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:15.50 | |
60 | 74 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 1:16.00 | |
61 | 324 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:16.12 | |
62 | 179 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 50 m | 1:16.16 | |
63 | 374 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:16.24 | |
64 | 189 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 1:16.72 | |
65 | 345 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 50 m | 1:16.76 | |
66 | 364 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:16.87 | |
67 | 438 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 1:17.96 | |
68 | 421 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:18.99 | |
69 | 275 | Fuhrmann Jet Lee | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:19.02 | |
70 | 38 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 1:20.26 | |
71 | 64 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 1:20.46 | |
72 | 310 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 1:20.55 | |
73 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 50 m | 1:20.57 | |
74 | 318 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 1:20.67 | |
75 | 316 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 1:20.85 | |
76 | 41 | Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 50 m | 1:20.95 | ||
77 | 69 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:22.31 | |
78 | 329 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:22.45 | |
79 | 141 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:22.56 | |
80 | 298 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:22.90 | |
81 | 13 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 50 m | 1:22.92 | |
82 | 8 | Clausen Mathias | 2002 | NÆSTVED | 0237AO | 50 m | 1:23.18 | |
83 | 432 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:23.35 | |
84 | 16 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 50 m | 1:24.10 | |
85 | 271 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 50 m | 1:24.61 | |
86 | 39 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:25.38 | |
87 | 233 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:25.42 | |
88 | 183 | Zhy Lindy | 2002 | VÆRLØSE | 0227AN | 50 m | 1:25.81 | |
89 | 257 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 1:26.96 | |
90 | 326 | Sørensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 1:27.00 | |
91 | 235 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 50 m | 1:28.04 | |
92 | 127 | Pedersen Gustav | 2004 | TRITON B | 0497AF | 50 m | 1:28.15 | |
93 | 172 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 1:28.42 | |
94 | 277 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:28.42 | |
95 | 254 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 1:28.89 | |
96 | 234 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | GSK | 0589AB | 50 m | 1:28.99 | |
97 | 295 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 1:29.29 | |
98 | 407 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 50 m | 1:30.03 | ||
99 | 281 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 50 m | 1:30.16 | |
100 | 147 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 50 m | 1:30.22 | |
101 | 278 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 0351AM | 50 m | 1:30.65 | |
102 | 256 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 1:30.87 | |
103 | 307 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:31.49 | |
104 | 2 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 50 m | 1:32.03 | |
105 | 338 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 1:32.05 | |
106 | 232 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:32.34 | |
107 | 65 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 50 m | 1:32.53 | |
108 | 182 | Winther Elias | 2003 | VÆRLØSE | 0343AN | 50 m | 1:33.63 | |
109 | 336 | Jäger Tobias | 2004 | NAKSKOV | 0497AH | 50 m | 1:33.76 | |
110 | 126 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:34.00 | |
111 | 303 | Mathiesen Mads Sølberg | 2005 | HOVEDSTAD | 0567AB | 50 m | 1:34.55 | |
112 | 408 | Jensen Nicklas Plank | 2004 | A6 | 50 m | 1:34.79 | ||
113 | 455 | Petersen Sean | 2006 | VI 39 | 0625AA | 50 m | 1:35.42 | |
114 | 253 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:37.41 | |
115 | 404 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 1:38.69 | |
116 | 243 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 50 m | 1:38.75 | |
117 | 337 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 1:39.49 | |
118 | 330 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 50 m | 1:39.64 | |
119 | 144 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 50 m | 1:40.10 | |
120 | 441 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 50 m | 1:42.12 | ||
121 | 161 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 1:42.49 | |
122 | 229 | Braagaard Malthe | 2005 | GSK | 0523AH | 50 m | 1:44.13 | |
123 | 419 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 1:45.60 | |
124 | 403 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 50 m | 1:45.79 | ||
125 | 292 | Klarskov Fabian R. | 2004 | HOVEDSTAD | 0415AD | 50 m | 1:48.30 | |
126 | 450 | Janischefska Matias | 2004 | VI 39 | 0421AK | 50 m | 1:49.12 | |
127 | 267 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 1:52.71 | |
128 | 273 | Fogh Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:53.97 | |
129 | 252 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 2:01.20 | |
130 | 272 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 2:05.14 | |
131 | 282 | Hansen Conrad Holten | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AD | 50 m | 2:12.10 | |
132 | 154 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 0487AE | 50 m | 2:14.72 | |
133 | 146 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 50 m | ||
134 | 434 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 50 m | |||
135 | 486 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 50 m | 1:33.92 | EXT |
136 | 491 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 1:58.61 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 35, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Schulstad |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Triton Elite Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:26.00 | ||
2 | 29 | Kvik Piger B1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:30.00 | ||
3 | 464 | Triton Elite Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:30.00 | ||
4 | 90 | Triton Første Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:45.00 | ||
5 | 363 | Roskilde Piger 1 | 1999 | ROSKILDE | 50 m | 4:47.68 | ||
6 | 223 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:48.29 | ||
7 | 30 | Kvik Piger B2 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:50.00 | ||
8 | 31 | Kvik Piger C1 | 1900 | KVIK | 50 m | 5:00.00 | ||
9 | 91 | Triton Første Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:00.00 | ||
10 | 32 | Kvik Piger C2 | 1900 | KVIK | 50 m | 5:10.00 | ||
11 | 226 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 50 m | 5:10.14 | ||
12 | 249 | Hovedstaden Piger 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:16.40 | ||
13 | 251 | Hovedstaden Piger 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:39.30 | ||
14 | 158 | Værløse Piger 1 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 5:57.28 | ||
15 | 250 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:58.90 | ||
16 | 87 | Talent Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 6:10.00 | ||
17 | 242 | Glostrup Piger 1 | 2004 | GSK | 50 m | 6:45.00 | ||
18 | 159 | Værløse Piger 2 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |
Løb 36, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Schulstad |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Triton Elite Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:04.00 | ||
2 | 88 | Triton Første Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:06.00 | ||
3 | 89 | Triton Første Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 4:20.00 | ||
4 | 26 | Kvik Drenge B | 1900 | KVIK | 50 m | 4:25.00 | ||
5 | 27 | Kvik Drenge C1 | 1900 | KVIK | 50 m | 4:35.00 | ||
6 | 207 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 50 m | 4:36.21 | ||
7 | 28 | Kvik Drenge C2 | 1900 | KVIK | 50 m | 5:00.00 | ||
8 | 246 | Hovedstaden Drenge 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:15.00 | ||
9 | 247 | Hovedstaden Drenge 2 | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:25.00 | ||
10 | 156 | Værløse Drenge 1 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 5:42.86 | ||
11 | 85 | Talent Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | 5:50.00 | ||
12 | 248 | Hovedstaden Drenge 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:55.00 | ||
13 | 231 | Glostrup Drenge 1 | 2003 | GSK | 50 m | 6:30.00 | ||
14 | 86 | Talent Drenge 2 | 0 | TRITON B | 50 m | 7:00.00 | ||
15 | 143 | Stt - Drenge | 0 | STT | 50 m | |||
16 | 157 | Værløse Drenge 2 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | |||
17 | 335 | Nakskov Drenge | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
18 | 341 | Nakskov Drenge 1 | 0 | NAKSKOV | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 12 april 2015 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 07:53 |