Program för Hjørring Park Vendia Swim Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Brustveit Thomas | 1993 | Stavang.SC | 25 m | 26.83 | ||
2 | 181 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 50 m | 26.92 | ||
3 | 152 | Stilling Jesper J | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 50 m | 29.67 | |
4 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 50 m | 29.71 | |
5 | 60 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 30.17 | |
6 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 30.25 | |
7 | 234 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 30.31 | |
8 | 347 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 30.44 | |
9 | 57 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 30.61 | |
10 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 30.68 | |
11 | 344 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 30.68 | |
12 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 31.03 | |
13 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 31.37 | |
14 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 31.73 | |
15 | 24 | Dalsgaard Mathias | 2000 | HORSENS | 0037AL | 25 m | 31.89 | |
16 | 154 | Ranghøj Kristian | 1995 | ST-NEPTUN | 9511AO | 50 m | 31.90 | |
17 | 145 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 32.82 | ||
18 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 33.09 | |
19 | 104 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 33.77 | |
20 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 34.11 | |
21 | 21 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 34.57 | |
22 | 2 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 50 m | 34.80 | |
23 | 34 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 36.01 | |
24 | 31 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 36.22 | |
25 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 36.46 | |
26 | 86 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 37.51 | |
27 | 76 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 38.18 | |
28 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 38.18 | |
29 | 202 | Teland Benjamin | 2001 | KristianSA | 50 m | 38.48 | ||
30 | 105 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 39.28 | |
31 | 225 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 39.35 | |
32 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 39.93 | ||
33 | 39 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 39.96 | |
34 | 101 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 40.07 | |
35 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 40.72 | ||
36 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 40.83 | |
37 | 93 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 40.93 | |
38 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 40.97 | |
39 | 75 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 41.50 | |
40 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 41.71 | |
41 | 83 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 41.77 | |
42 | 111 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 43.48 | |
43 | 70 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 44.30 | |
44 | 196 | Noddeland Fredrik | 2000 | KristianSA | 50 m | 45.69 | ||
45 | 23 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 47.73 | |
46 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 25 m | 49.01 | |
47 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 25 m | 49.63 | ||
48 | 88 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 49.69 | |
49 | 279 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 50.54 | |
50 | 144 | Jacobsen Jerlow Lytomt | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 52.59 | ||
51 | 321 | Thorhauge Rasmus | 2003 | S 68 | 0375AJ | 25 m | 56.33 | |
52 | 306 | Lykkegaard Valdemar | 2003 | S 68 | 0369AJ | 25 m | 56.85 | |
53 | 99 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 59.29 | |
54 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 50 m | |||
55 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 2, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 28.74 | |
2 | 47 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 31.51 | |
3 | 50 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 31.78 | |
4 | 200 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 50 m | 31.94 | ||
5 | 271 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 32.32 | |
6 | 258 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 50 m | 32.64 | |
7 | 158 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 32.69 | |
8 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 50 m | 33.15 | |
9 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 33.34 | |
10 | 27 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 33.75 | |
11 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 33.92 | |
12 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 34.23 | |
13 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 34.28 | |
14 | 19 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 34.77 | |
15 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 34.78 | |
16 | 262 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 34.88 | |
17 | 240 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 35.19 | |
18 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 35.35 | |
19 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 35.51 | |
20 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 35.78 | |
21 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 35.88 | |
22 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 36.16 | |
23 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 36.22 | |
24 | 80 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 50 m | 36.25 | |
25 | 142 | Hinna Marie | 2000 | Stavang.SC | 25 m | 36.35 | ||
26 | 338 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 36.35 | |
27 | 22 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 36.47 | |
28 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 36.62 | |
29 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 36.65 | |
30 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 36.73 | |
31 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 36.94 | |
32 | 25 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 37.01 | |
33 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 37.15 | |
34 | 197 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 50 m | 37.48 | ||
35 | 312 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 37.48 | |
36 | 148 | Braad Camilla | 1998 | ST-NEPTUN | 9862BE | 25 m | 37.51 | |
37 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 37.58 | EFT |
38 | 48 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 37.75 | |
39 | 276 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 38.00 | |
40 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 38.10 | |
41 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 38.26 | |
42 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 38.36 | |
43 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 38.41 | |
44 | 133 | Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 38.70 | ||
45 | 231 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 39.31 | |
46 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 39.71 | |
47 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 40.23 | |
48 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 40.27 | |
49 | 376 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 40.62 | |
50 | 98 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 41.06 | |
51 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 41.62 | |
52 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 41.66 | ||
53 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 41.70 | |
54 | 90 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 42.18 | |
55 | 41 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 42.36 | |
56 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 50 m | 42.43 | |
57 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 43.17 | |
58 | 20 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 43.36 | |
59 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 43.42 | |
60 | 264 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 44.17 | |
61 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 44.75 | |
62 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 45.10 | |
63 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 45.28 | |
64 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 45.35 | |
65 | 49 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 45.53 | |
66 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 45.58 | |
67 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 45.63 | |
68 | 176 | Andersen Stine Marie | 2003 | KristianSA | 50 m | 46.32 | ||
69 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 47.04 | ||
70 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 47.10 | |
71 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 47.87 | |
72 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 48.17 | |
73 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 48.85 | |
74 | 100 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 49.14 | |
75 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 25 m | 49.88 | |
76 | 308 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 50.62 | |
77 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 51.07 | |
78 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | 51.71 | ||
79 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 54.02 | |
80 | 102 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 54.45 | |
81 | 96 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 55.65 | |
82 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 55.72 | |
83 | 302 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 58.28 | |
84 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 25 m | 1:05.58 | |
85 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 50 m | ||
86 | 287 | Bak Nanna | 2002 | S 68 | 50 m | |||
87 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | ||
88 | 297 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 50 m | ||
89 | 307 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 50 m | |||
90 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 3, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 24.92 | |
2 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 25.94 | |
3 | 135 | Brustveit Thomas | 1993 | Stavang.SC | 25 m | 26.07 | ||
4 | 203 | Teland Hakeem | 1998 | KristianSA | 50 m | 26.34 | ||
5 | 191 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 50 m | 26.50 | ||
6 | 181 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 50 m | 26.92 | ||
7 | 146 | Mork Alexander Marki | 1995 | Stavang.SC | 25 m | 27.26 | ||
8 | 152 | Stilling Jesper J | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 50 m | 27.40 | |
9 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 50 m | 27.86 | |
10 | 54 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 28.53 | |
11 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 28.62 | |
12 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 28.65 | |
13 | 44 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 50 m | 29.15 | |
14 | 260 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 29.18 | |
15 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 50 m | 29.32 | |
16 | 360 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 29.52 | |
17 | 4 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 50 m | 29.70 | |
18 | 57 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 29.78 | |
19 | 239 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 29.99 | |
20 | 232 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 30.63 | |
21 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 30.84 | |
22 | 252 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 31.20 | |
23 | 60 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 31.22 | |
24 | 151 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 31.22 | |
25 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 31.22 | |
26 | 36 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 31.25 | |
27 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 31.26 | |
28 | 172 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 31.59 | |
29 | 339 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 31.61 | |
30 | 40 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 31.81 | |
31 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 31.85 | ||
32 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 32.36 | ||
33 | 26 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 32.46 | |
34 | 229 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 32.49 | |
35 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 32.57 | |
36 | 198 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KristianSA | 50 m | 32.59 | ||
37 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 32.74 | |
38 | 85 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 32.98 | |
39 | 182 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 50 m | 33.01 | ||
40 | 160 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 50 m | 33.03 | |
41 | 234 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 50 m | 33.95 | |
42 | 351 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 34.00 | |
43 | 147 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 34.13 | |
44 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 50 m | 34.22 | |
45 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 34.24 | |
46 | 209 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 34.24 | |
47 | 75 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 34.87 | |
48 | 21 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 34.91 | |
49 | 58 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 35.34 | |
50 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 25 m | 35.41 | |
51 | 107 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 35.86 | |
52 | 43 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 36.99 | |
53 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 37.45 | |
54 | 28 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 38.56 | |
55 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 38.96 | |
56 | 76 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 39.94 | |
57 | 233 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 40.72 | |
58 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 40.77 | |
59 | 202 | Teland Benjamin | 2001 | KristianSA | 50 m | 41.02 | ||
60 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 41.39 | |
61 | 277 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 41.69 | |
62 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 42.67 | |
63 | 101 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 43.00 | |
64 | 261 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 45.23 | |
65 | 52 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 45.39 | |
66 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 45.90 | ||
67 | 82 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 48.03 | |
68 | 99 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 50.46 | |
69 | 55 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 50.59 | |
70 | 35 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 51.89 | |
71 | 29 | Frost Joakim Grønkjær | 2003 | HORSENS | 0329AE | 25 m | 53.26 | |
72 | 70 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | ||
73 | 88 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | ||
74 | 111 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | ||
75 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 50 m | ||
76 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 50 m | ||
77 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Nilsen Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 50 m | 28.61 | ||
2 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 29.32 | ||
3 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 50 m | 29.54 | |
4 | 316 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 30.47 | |
5 | 50 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 30.66 | |
6 | 27 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 30.78 | |
7 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 30.83 | |
8 | 47 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 31.02 | |
9 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 31.23 | ||
10 | 171 | Lundborg Linnea | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 31.51 | |
11 | 206 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 50 m | 31.66 | ||
12 | 201 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 50 m | 31.73 | ||
13 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 50 m | 31.81 | |
14 | 170 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 32.06 | |
15 | 169 | Lindché Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 32.22 | |
16 | 25 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 32.33 | |
17 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 32.35 | |
18 | 284 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 50 m | 32.48 | |
19 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 32.81 | |
20 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 33.16 | |
21 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 33.83 | |
22 | 361 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 33.83 | |
23 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 33.98 | |
24 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 34.34 | |
25 | 143 | Håvarstein Andrea | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 34.38 | ||
26 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 34.46 | |
27 | 19 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 34.52 | |
28 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 34.63 | |
29 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 34.90 | |
30 | 148 | Braad Camilla | 1998 | ST-NEPTUN | 9862BE | 25 m | 34.96 | |
31 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 35.07 | ||
32 | 117 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 35.08 | |
33 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 35.09 | |
34 | 30 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 35.45 | |
35 | 251 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 25 m | 35.49 | |
36 | 266 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 35.60 | |
37 | 136 | Døskeland Synnøve | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 36.30 | ||
38 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 36.40 | |
39 | 134 | Askeland Ida | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 36.55 | ||
40 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 37.04 | |
41 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 37.05 | EFT |
42 | 249 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 37.07 | |
43 | 312 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 37.89 | |
44 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 37.99 | |
45 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 38.51 | |
46 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 38.74 | |
47 | 56 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 38.94 | |
48 | 313 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 39.21 | |
49 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 40.11 | |
50 | 362 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 40.55 | |
51 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 40.66 | |
52 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 41.04 | |
53 | 45 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 41.67 | |
54 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 50 m | 42.15 | |
55 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 42.70 | |
56 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 43.23 | |
57 | 116 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 43.38 | |
58 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 43.56 | ||
59 | 49 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 43.74 | |
60 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 43.74 | ||
61 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 43.74 | |
62 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 45.22 | |
63 | 41 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 45.67 | |
64 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 47.62 | |
65 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | 48.80 | ||
66 | 87 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 51.17 | |
67 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 52.67 | |
68 | 308 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 52.83 | |
69 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 56.64 | |
70 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:03.21 | |
71 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | ||
72 | 96 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | ||
73 | 100 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 50 m | ||
74 | 102 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 50 m | ||
75 | 291 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 50 m | |||
76 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | ||
77 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 5, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:03.54 | |
2 | 46 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 4:08.97 | |
3 | 33 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 4:23.29 | |
4 | 339 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 4:24.09 | |
5 | 150 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 4:24.63 | |
6 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 4:25.34 | |
7 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 4:25.70 | |
8 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | 4:30.18 | |
9 | 44 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 4:31.20 | |
10 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 50 m | 4:34.36 | |
11 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 4:37.35 | |
12 | 173 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 4:37.88 | |
13 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 4:38.53 | |
14 | 340 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 4:40.28 | |
15 | 250 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 4:42.09 | |
16 | 347 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 4:43.45 | |
17 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 50 m | 4:46.22 | |
18 | 31 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 4:47.73 | |
19 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 4:48.22 | |
20 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 50 m | 4:48.22 | |
21 | 36 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 4:51.03 | |
22 | 40 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 4:53.92 | |
23 | 21 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 4:55.65 | |
24 | 104 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 4:55.68 | |
25 | 58 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 4:56.17 | |
26 | 24 | Dalsgaard Mathias | 2000 | HORSENS | 0037AL | 25 m | 4:56.50 | |
27 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 4:59.91 | |
28 | 43 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 5:03.06 | |
29 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 50 m | 5:05.22 | |
30 | 94 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 5:06.56 | |
31 | 28 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 5:11.69 | |
32 | 39 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 5:12.28 | |
33 | 34 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 5:18.51 | |
34 | 144 | Jacobsen Jerlow Lytomt | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 5:18.78 | ||
35 | 254 | Stær Alexander | 2001 | SKOVBAKKEN | 0185AC | 25 m | 5:19.04 | |
36 | 5 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 50 m | 5:28.31 | |
37 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 5:43.50 | ||
38 | 85 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 5:44.43 | |
39 | 83 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 6:07.17 | |
40 | 37 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 6:43.10 | |
41 | 93 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 7:16.44 | |
42 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 50 m | ||
43 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 50 m | ||
44 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | ||
45 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 6, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 4:32.75 | |
2 | 194 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 50 m | 4:50.01 | ||
3 | 237 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 4:51.39 | |
4 | 177 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 50 m | 4:52.12 | ||
5 | 171 | Lundborg Linnea | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 4:52.98 | |
6 | 300 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 4:53.75 | |
7 | 328 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 4:53.95 | |
8 | 242 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 4:54.25 | |
9 | 268 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 4:54.53 | |
10 | 56 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 4:56.96 | |
11 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 4:58.61 | |
12 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 4:59.13 | |
13 | 149 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 4:59.21 | |
14 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 5:03.37 | |
15 | 361 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 5:05.22 | |
16 | 249 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 5:06.94 | |
17 | 112 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 5:08.85 | |
18 | 80 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 5:13.87 | |
19 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 5:15.22 | |
20 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 5:16.22 | |
21 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 5:16.49 | |
22 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 5:17.22 | |
23 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 5:19.29 | |
24 | 22 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 5:21.56 | |
25 | 30 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 5:23.53 | |
26 | 231 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 5:30.88 | |
27 | 45 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 5:43.03 | |
28 | 98 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 5:45.77 | |
29 | 48 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 5:48.56 | |
30 | 115 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 5:49.19 | |
31 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 5:50.23 | |
32 | 20 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 5:55.55 | |
33 | 84 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 5:57.21 | |
34 | 156 | Rytter Anne | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AP | 50 m | 5:59.48 | |
35 | 325 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 50 m | 6:07.69 | |
36 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 6:12.13 | |
37 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 6:24.98 | |
38 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 6:30.50 | |
39 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 6:32.64 | |
40 | 42 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 6:37.47 | |
41 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 50 m | ||
42 | 90 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | ||
43 | 155 | Rasmussen Trine | 1999 | ST-NEPTUN | 9962AV | 50 m | ||
44 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 30.06 | |
2 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 30.78 | |
3 | 157 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 31.85 | |
4 | 360 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 31.86 | |
5 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 50 m | 32.03 | |
6 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 32.86 | |
7 | 232 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 32.98 | |
8 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 33.11 | |
9 | 167 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 33.30 | |
10 | 46 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 33.37 | |
11 | 198 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KristianSA | 50 m | 33.78 | ||
12 | 54 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 34.00 | |
13 | 173 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 34.03 | |
14 | 252 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 34.21 | |
15 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 34.30 | |
16 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 34.51 | |
17 | 26 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 35.04 | |
18 | 31 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 35.11 | |
19 | 351 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 35.47 | |
20 | 234 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 35.49 | |
21 | 151 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 35.50 | |
22 | 33 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 35.68 | |
23 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 36.24 | |
24 | 259 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 36.26 | |
25 | 172 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 36.63 | |
26 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 36.77 | |
27 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 50 m | 37.22 | |
28 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 37.43 | ||
29 | 254 | Stær Alexander | 2001 | SKOVBAKKEN | 0185AC | 25 m | 38.65 | |
30 | 94 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 39.80 | |
31 | 39 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 40.22 | |
32 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 40.71 | |
33 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 40.77 | |
34 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 41.48 | |
35 | 267 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 41.86 | |
36 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 42.40 | |
37 | 233 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 42.41 | |
38 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 42.97 | |
39 | 106 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 43.09 | |
40 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 43.85 | ||
41 | 108 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 44.88 | |
42 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 46.25 | ||
43 | 153 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 46.59 | |
44 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 46.85 | |
45 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 48.42 | |
46 | 95 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 48.48 | |
47 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | 49.89 | ||
48 | 53 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 50.06 | |
49 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 50.49 | |
50 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 25 m | 56.06 | |
51 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 25 m | 56.51 | ||
52 | 279 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 56.83 | |
53 | 82 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 59.43 | |
54 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 25 m | 1:01.88 | |
55 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 25 m | 1:04.67 | ||
56 | 306 | Lykkegaard Valdemar | 2003 | S 68 | 0369AJ | 25 m | 1:16.51 | |
57 | 311 | Nielsson Rune S. | 2003 | S 68 | 25 m | 1:19.12 | ||
58 | 152 | Stilling Jesper J | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 50 m | ||
59 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 32.11 | ||
2 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 35.48 | |
3 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 35.92 | |
4 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 36.00 | ||
5 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 36.03 | |
6 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 36.65 | |
7 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 37.50 | |
8 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 37.82 | |
9 | 262 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 50 m | 37.82 | |
10 | 149 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 38.07 | |
11 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 39.10 | |
12 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 39.34 | |
13 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 39.66 | |
14 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 39.97 | |
15 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 40.02 | ||
16 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 40.62 | |
17 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 40.83 | |
18 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 41.32 | ||
19 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 41.51 | |
20 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 42.31 | |
21 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 42.53 | |
22 | 115 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 42.89 | |
23 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 42.91 | |
24 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 43.10 | |
25 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 50 m | 44.22 | |
26 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 44.46 | |
27 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 44.66 | |
28 | 6 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 50 m | 44.97 | |
29 | 8 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 50 m | 45.56 | |
30 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 46.53 | |
31 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 47.06 | |
32 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 47.07 | |
33 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 47.32 | |
34 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 48.25 | ||
35 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 48.63 | |
36 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 49.03 | |
37 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 49.31 | ||
38 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 51.23 | |
39 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 51.95 | |
40 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 52.07 | |
41 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 52.84 | |
42 | 263 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 55.41 | |
43 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 56.32 | |
44 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | 56.46 | ||
45 | 116 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 56.77 | |
46 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 25 m | 57.10 | |
47 | 291 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 25 m | 57.34 | ||
48 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 50 m | 57.84 | |
49 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 59.66 | |
50 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 59.80 | |
51 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:00.81 | |
52 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:01.55 | |
53 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:02.38 | |
54 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 25 m | 1:07.26 | |
55 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:08.49 | |
56 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:17.07 | |
57 | 297 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:23.08 | |
58 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 50 m | ||
59 | 287 | Bak Nanna | 2002 | S 68 | 50 m | |||
60 | 294 | Fuglsang Anna Mune | 2005 | S 68 | 50 m | |||
61 | 302 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | ||
62 | 307 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 50 m | |||
63 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 9, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 23.31 | |
2 | 146 | Mork Alexander Marki | 1995 | Stavang.SC | 25 m | 23.78 | ||
3 | 323 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 24.35 | |
4 | 344 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 24.74 | |
5 | 203 | Teland Hakeem | 1998 | KristianSA | 50 m | 24.78 | ||
6 | 157 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 25.14 | |
7 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 25.49 | |
8 | 191 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 50 m | 25.58 | ||
9 | 152 | Stilling Jesper J | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 25 m | 25.64 | |
10 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 25.76 | |
11 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 25.95 | |
12 | 54 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 26.15 | |
13 | 57 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 26.29 | |
14 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 26.51 | |
15 | 234 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 26.63 | |
16 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 50 m | 26.65 | |
17 | 46 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 26.69 | |
18 | 339 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 50 m | 26.84 | |
19 | 33 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 27.03 | |
20 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 27.16 | |
21 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 27.18 | |
22 | 40 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 27.50 | |
23 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 27.50 | |
24 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 27.58 | |
25 | 154 | Ranghøj Kristian | 1995 | ST-NEPTUN | 9511AO | 25 m | 27.65 | |
26 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 27.66 | |
27 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 27.78 | |
28 | 260 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 27.82 | |
29 | 60 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 27.83 | |
30 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 27.83 | |
31 | 347 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 27.83 | |
32 | 26 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 27.88 | |
33 | 147 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 27.95 | |
34 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 27.98 | ||
35 | 239 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 28.00 | |
36 | 145 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 28.05 | ||
37 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | 28.12 | |
38 | 198 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KristianSA | 50 m | 28.65 | ||
39 | 160 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 50 m | 28.72 | |
40 | 44 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 28.95 | |
41 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 28.98 | |
42 | 250 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 29.02 | |
43 | 340 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 50 m | 29.06 | |
44 | 24 | Dalsgaard Mathias | 2000 | HORSENS | 0037AL | 25 m | 29.09 | |
45 | 34 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 29.14 | |
46 | 229 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 29.14 | |
47 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 29.17 | |
48 | 182 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 50 m | 29.28 | ||
49 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 29.76 | |
50 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 29.89 | |
51 | 58 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 30.09 | |
52 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 30.09 | |
53 | 86 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 30.11 | |
54 | 209 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 30.31 | |
55 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 30.73 | |
56 | 36 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 30.91 | |
57 | 225 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 31.10 | |
58 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 31.17 | |
59 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 31.22 | |
60 | 259 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 31.52 | |
61 | 4 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 50 m | 31.80 | |
62 | 267 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 31.85 | |
63 | 43 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 32.01 | |
64 | 153 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 32.16 | |
65 | 107 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 32.25 | |
66 | 159 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 50 m | 32.42 | |
67 | 28 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 32.70 | |
68 | 108 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 32.71 | |
69 | 106 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 32.80 | |
70 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 33.36 | ||
71 | 105 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 33.54 | |
72 | 144 | Jacobsen Jerlow Lytomt | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 33.80 | ||
73 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 34.14 | |
74 | 5 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 50 m | 34.32 | |
75 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | 34.53 | ||
76 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 35.63 | ||
77 | 95 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 36.01 | |
78 | 52 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 36.17 | |
79 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 36.41 | |
80 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 36.64 | |
81 | 37 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 36.73 | |
82 | 277 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 37.14 | |
83 | 196 | Noddeland Fredrik | 2000 | KristianSA | 50 m | 37.30 | ||
84 | 55 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 38.25 | |
85 | 279 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 38.53 | |
86 | 35 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 38.59 | |
87 | 261 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 40.08 | |
88 | 53 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 40.39 | |
89 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 25 m | 40.64 | |
90 | 23 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 42.39 | |
91 | 29 | Frost Joakim Grønkjær | 2003 | HORSENS | 0329AE | 25 m | 44.56 | |
92 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 25 m | 46.13 | |
93 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 25 m | 48.78 | |
94 | 321 | Thorhauge Rasmus | 2003 | S 68 | 0375AJ | 25 m | 49.57 | |
95 | 306 | Lykkegaard Valdemar | 2003 | S 68 | 0369AJ | 25 m | 50.74 | |
96 | 311 | Nielsson Rune S. | 2003 | S 68 | 25 m | 54.02 | ||
97 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 50 m | |||
98 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 10, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Lindché Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 26.96 | |
2 | 200 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 50 m | 27.54 | ||
3 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 50 m | 27.57 | |
4 | 192 | Nilsen Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 50 m | 27.70 | ||
5 | 50 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 27.80 | |
6 | 47 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 27.95 | |
7 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 27.99 | ||
8 | 27 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 28.02 | |
9 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 28.04 | |
10 | 206 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 50 m | 28.14 | ||
11 | 170 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 28.16 | |
12 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 28.25 | |
13 | 271 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 28.37 | |
14 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 28.42 | |
15 | 237 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 28.64 | |
16 | 316 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 29.27 | |
17 | 158 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 29.42 | |
18 | 194 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 50 m | 29.56 | ||
19 | 258 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 50 m | 29.60 | |
20 | 284 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 29.66 | |
21 | 201 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 50 m | 29.87 | ||
22 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 29.90 | |
23 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 30.08 | |
24 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 30.21 | |
25 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 30.40 | |
26 | 338 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 30.41 | |
27 | 19 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 30.50 | |
28 | 143 | Håvarstein Andrea | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 30.53 | ||
29 | 117 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 30.70 | |
30 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 30.71 | |
31 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 30.74 | |
32 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 30.75 | |
33 | 240 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 30.77 | |
34 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 30.89 | |
35 | 134 | Askeland Ida | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 30.96 | ||
36 | 251 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 25 m | 30.98 | |
37 | 142 | Hinna Marie | 2000 | Stavang.SC | 25 m | 31.10 | ||
38 | 25 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 31.11 | |
39 | 148 | Braad Camilla | 1998 | ST-NEPTUN | 9862BE | 25 m | 31.12 | |
40 | 300 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 50 m | 31.20 | |
41 | 56 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 31.24 | |
42 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 31.26 | |
43 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 31.29 | |
44 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 31.38 | |
45 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 31.40 | |
46 | 325 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 31.63 | |
47 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 31.72 | |
48 | 266 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 31.78 | |
49 | 276 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 31.98 | |
50 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 31.99 | |
51 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 32.14 | EFT |
52 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 32.24 | |
53 | 137 | Døskeland Synnøve | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 32.31 | ||
54 | 328 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 32.42 | |
55 | 22 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 32.51 | |
56 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 32.64 | |
57 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 32.66 | ||
58 | 197 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 50 m | 32.72 | ||
59 | 376 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 32.72 | |
60 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 32.75 | |
61 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 32.89 | |
62 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 33.03 | |
63 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 33.04 | |
64 | 30 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 33.14 | |
65 | 6 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 50 m | 33.15 | |
66 | 133 | Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 33.15 | ||
67 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 33.50 | |
68 | 362 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 33.53 | |
69 | 193 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 50 m | 33.54 | ||
70 | 313 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 33.61 | |
71 | 84 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 33.73 | |
72 | 48 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 34.01 | |
73 | 41 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 34.34 | |
74 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 34.36 | |
75 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 34.64 | |
76 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 34.67 | |
77 | 45 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 34.79 | |
78 | 8 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 50 m | 35.76 | |
79 | 20 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 36.00 | |
80 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 36.48 | |
81 | 264 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 36.59 | |
82 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 36.60 | |
83 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 36.72 | |
84 | 49 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 37.01 | |
85 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 37.20 | |
86 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 37.75 | ||
87 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 38.22 | |
88 | 116 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 38.38 | |
89 | 263 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 38.44 | |
90 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 38.58 | ||
91 | 308 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 39.05 | |
92 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 39.46 | |
93 | 176 | Andersen Stine Marie | 2003 | KristianSA | 50 m | 40.51 | ||
94 | 42 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 40.67 | |
95 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 41.52 | |
96 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 41.58 | |
97 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | 41.80 | ||
98 | 87 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 42.54 | |
99 | 51 | Nørgaard Nanna | 2004 | HORSENS | 0416AL | 25 m | 43.31 | |
100 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 25 m | 44.25 | |
101 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 25 m | 46.96 | |
102 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | 49.08 | ||
103 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 25 m | 49.42 | |
104 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 49.82 | |
105 | 291 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 25 m | 50.70 | ||
106 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 25 m | 53.36 | |
107 | 297 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:17.94 | |
108 | 287 | Bak Nanna | 2002 | S 68 | 50 m | |||
109 | 294 | Fuglsang Anna Mune | 2005 | S 68 | 50 m | |||
110 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | ||
111 | 302 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | ||
112 | 307 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 11, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Teland Hakeem | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:56.58 | ||
2 | 135 | Brustveit Thomas | 1993 | Stavang.SC | 25 m | 1:59.16 | ||
3 | 344 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 2:01.26 | |
4 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:02.14 | |
5 | 33 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 2:03.32 | |
6 | 239 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:05.06 | |
7 | 150 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:05.60 | |
8 | 57 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 2:06.43 | |
9 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 2:06.65 | |
10 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 50 m | 2:07.87 | |
11 | 44 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:08.56 | |
12 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:09.47 | |
13 | 340 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 2:10.36 | |
14 | 347 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:10.62 | |
15 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:11.40 | |
16 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 2:13.52 | ||
17 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 2:14.71 | |
18 | 260 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:15.59 | |
19 | 31 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:16.51 | |
20 | 250 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 2:17.37 | |
21 | 229 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 2:18.18 | |
22 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:18.36 | |
23 | 36 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:18.89 | |
24 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:19.69 | |
25 | 24 | Dalsgaard Mathias | 2000 | HORSENS | 0037AL | 25 m | 2:19.84 | |
26 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | 2:20.05 | |
27 | 14 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:20.49 | |
28 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 2:20.71 | |
29 | 26 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 2:21.91 | |
30 | 58 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 2:21.97 | |
31 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:22.12 | |
32 | 119 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:22.30 | |
33 | 43 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 2:23.54 | |
34 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 2:23.58 | |
35 | 160 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 50 m | 2:24.31 | |
36 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:26.15 | |
37 | 39 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:26.73 | |
38 | 254 | Stær Alexander | 2001 | SKOVBAKKEN | 0185AC | 25 m | 2:26.94 | |
39 | 159 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 50 m | 2:27.02 | |
40 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 2:27.44 | |
41 | 34 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 2:27.88 | |
42 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 2:29.20 | |
43 | 267 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 2:29.29 | |
44 | 28 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 2:29.61 | |
45 | 5 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 50 m | 2:33.18 | |
46 | 182 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 50 m | 2:33.98 | ||
47 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 25 m | 2:35.06 | |
48 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 2:35.67 | |
49 | 86 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:36.90 | |
50 | 144 | Jacobsen Jerlow Lytomt | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 2:37.22 | ||
51 | 4 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 50 m | 2:41.01 | |
52 | 225 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 50 m | 2:42.97 | |
53 | 209 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 2:53.77 | |
54 | 101 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:55.06 | |
55 | 129 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:00.82 | |
56 | 93 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 3:01.44 | |
57 | 55 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 3:02.12 | |
58 | 2 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 50 m | 3:02.16 | |
59 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 3:05.98 | |
60 | 82 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:08.97 | |
61 | 196 | Noddeland Fredrik | 2000 | KristianSA | 50 m | 3:11.96 | ||
62 | 261 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 50 m | 3:13.22 | |
63 | 37 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 3:13.25 | |
64 | 128 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 3:13.34 | ||
65 | 111 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:13.75 | |
66 | 95 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 3:15.83 | |
67 | 99 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:23.56 | |
68 | 35 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 3:27.49 | |
69 | 130 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 3:38.44 | ||
70 | 53 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 3:47.20 | |
71 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | ||
72 | 321 | Thorhauge Rasmus | 2003 | S 68 | 0375AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 12, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:09.96 | |
2 | 200 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 50 m | 2:10.71 | ||
3 | 169 | Lindché Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 2:12.67 | |
4 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 2:14.12 | |
5 | 192 | Nilsen Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 50 m | 2:14.82 | ||
6 | 237 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:14.91 | |
7 | 206 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 50 m | 2:15.58 | ||
8 | 284 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:16.57 | |
9 | 300 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 2:17.31 | |
10 | 170 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:17.66 | |
11 | 158 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 2:18.48 | |
12 | 171 | Lundborg Linnea | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 2:18.49 | |
13 | 47 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 2:19.36 | |
14 | 316 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:19.42 | |
15 | 194 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 50 m | 2:19.99 | ||
16 | 201 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 50 m | 2:21.29 | ||
17 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:21.57 | |
18 | 177 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 50 m | 2:21.89 | ||
19 | 56 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:21.98 | |
20 | 240 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:22.29 | |
21 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:22.37 | |
22 | 268 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 2:22.86 | |
23 | 338 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 2:23.21 | |
24 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 2:24.93 | |
25 | 142 | Hinna Marie | 2000 | Stavang.SC | 25 m | 2:25.47 | ||
26 | 312 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 2:26.61 | |
27 | 117 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 2:26.97 | |
28 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:27.38 | |
29 | 266 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 2:27.44 | |
30 | 25 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 2:27.63 | |
31 | 325 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 2:28.42 | |
32 | 30 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:28.60 | |
33 | 22 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:28.64 | |
34 | 112 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 2:28.72 | |
35 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:29.01 | |
36 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:29.86 | |
37 | 80 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 2:30.04 | |
38 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:30.77 | |
39 | 148 | Braad Camilla | 1998 | ST-NEPTUN | 9862BE | 25 m | 2:31.00 | |
40 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 2:32.23 | |
41 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 2:32.29 | |
42 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:33.46 | |
43 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 2:35.38 | EFT |
44 | 231 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:36.18 | |
45 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 2:36.37 | ||
46 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:37.75 | |
47 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:38.75 | |
48 | 124 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 2:40.43 | |
49 | 156 | Rytter Anne | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AP | 25 m | 2:40.80 | |
50 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 2:42.92 | |
51 | 133 | Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 2:42.97 | ||
52 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 2:43.91 | |
53 | 376 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:45.89 | |
54 | 90 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:47.68 | |
55 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:49.27 | |
56 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:49.56 | |
57 | 20 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 2:49.92 | |
58 | 49 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:51.32 | |
59 | 362 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 2:51.51 | |
60 | 121 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 2:52.48 | |
61 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 2:53.58 | |
62 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:57.16 | |
63 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:57.95 | |
64 | 263 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 2:58.82 | |
65 | 41 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:59.45 | |
66 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 2:59.51 | |
67 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:00.19 | |
68 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 3:01.56 | |
69 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 3:01.77 | |
70 | 278 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 50 m | 3:05.22 | |
71 | 123 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 3:05.69 | |
72 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 3:10.08 | ||
73 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 3:12.95 | ||
74 | 10 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 3:19.46 | |
75 | 176 | Andersen Stine Marie | 2003 | KristianSA | 50 m | 3:23.64 | ||
76 | 126 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 3:41.78 | |
77 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | 3:44.87 | ||
78 | 122 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 4:24.06 | ||
79 | 155 | Rasmussen Trine | 1999 | ST-NEPTUN | 9962AV | 50 m | ||
80 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 50 m | ||
81 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | ||
82 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:06.65 | |
2 | 146 | Mork Alexander Marki | 1995 | Stavang.SC | 25 m | 1:09.44 | ||
3 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:09.81 | |
4 | 232 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:10.33 | |
5 | 157 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:10.34 | |
6 | 167 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 1:10.71 | |
7 | 46 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:11.21 | |
8 | 252 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 1:12.41 | |
9 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 50 m | 1:12.68 | |
10 | 173 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 1:12.99 | |
11 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:13.28 | |
12 | 54 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 1:13.45 | |
13 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 1:13.46 | |
14 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:14.21 | |
15 | 31 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:14.64 | |
16 | 172 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:15.01 | |
17 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:15.22 | |
18 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:15.49 | |
19 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:16.48 | |
20 | 151 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:16.51 | |
21 | 351 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 1:17.00 | |
22 | 60 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:17.14 | |
23 | 26 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 1:17.58 | |
24 | 40 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:18.35 | |
25 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:18.41 | |
26 | 57 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:18.66 | |
27 | 259 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:19.51 | |
28 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:19.52 | |
29 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:20.73 | ||
30 | 198 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KristianSA | 50 m | 1:21.15 | ||
31 | 254 | Stær Alexander | 2001 | SKOVBAKKEN | 0185AC | 25 m | 1:21.21 | |
32 | 94 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:22.62 | |
33 | 339 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:22.65 | |
34 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:22.88 | ||
35 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:23.69 | |
36 | 12 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 1:24.54 | |
37 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 1:25.07 | |
38 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:25.50 | |
39 | 39 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:26.63 | |
40 | 119 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:28.48 | |
41 | 107 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:28.55 | |
42 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:28.69 | |
43 | 85 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:29.25 | |
44 | 267 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:29.28 | |
45 | 106 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:29.72 | |
46 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:29.74 | |
47 | 233 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:30.15 | |
48 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:32.76 | ||
49 | 153 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 1:32.79 | |
50 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:33.05 | |
51 | 108 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:34.04 | |
52 | 83 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:34.51 | |
53 | 202 | Teland Benjamin | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:35.33 | ||
54 | 118 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:35.76 | |
55 | 5 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 50 m | 1:36.03 | |
56 | 21 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:37.53 | |
57 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:37.91 | |
58 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 1:39.69 | ||
59 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 1:40.73 | |
60 | 95 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 1:42.35 | |
61 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:42.96 | |
62 | 129 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:43.14 | |
63 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 25 m | 1:44.26 | |
64 | 277 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:55.26 | |
65 | 29 | Frost Joakim Grønkjær | 2003 | HORSENS | 0329AE | 25 m | 1:59.24 | |
66 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 25 m | 2:00.21 | |
67 | 23 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 2:05.18 | |
68 | 128 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:13.17 | ||
69 | 130 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:32.49 | ||
70 | 52 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 50 m | ||
71 | 147 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 50 m | ||
72 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 50 m | ||
73 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 50 m | |||
74 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 50 m | |||
75 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 1:12.37 | ||
2 | 50 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:13.95 | |
3 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:15.76 | |
4 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 1:16.99 | |
5 | 149 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:18.94 | |
6 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:18.95 | |
7 | 242 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:19.40 | |
8 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 1:19.54 | |
9 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:19.76 | |
10 | 262 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:21.35 | |
11 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:22.13 | ||
12 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:24.27 | |
13 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:24.58 | |
14 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:24.79 | |
15 | 328 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:25.04 | |
16 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:25.82 | |
17 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:26.01 | |
18 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 1:26.84 | |
19 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:26.90 | |
20 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:29.08 | |
21 | 134 | Askeland Ida | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 1:29.21 | ||
22 | 25 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 1:29.43 | |
23 | 115 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:29.49 | |
24 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 1:30.92 | ||
25 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:31.01 | ||
26 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:31.55 | |
27 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:31.69 | |
28 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:31.79 | |
29 | 313 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:31.80 | |
30 | 251 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 25 m | 1:32.04 | |
31 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 50 m | 1:32.11 | |
32 | 45 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:32.21 | |
33 | 19 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:32.25 | |
34 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 1:33.23 | |
35 | 193 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 50 m | 1:33.32 | ||
36 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:34.01 | |
37 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:34.59 | |
38 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:35.72 | |
39 | 48 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:35.90 | |
40 | 84 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 1:36.79 | |
41 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:36.95 | |
42 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:37.68 | |
43 | 20 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 1:37.81 | |
44 | 6 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 50 m | 1:39.13 | |
45 | 8 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 50 m | 1:39.34 | |
46 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:39.45 | |
47 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:40.50 | |
48 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:40.51 | |
49 | 269 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:41.11 | |
50 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:42.08 | |
51 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:43.05 | |
52 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:43.50 | |
53 | 49 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:44.37 | |
54 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:45.33 | |
55 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:45.70 | |
56 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:45.88 | ||
57 | 123 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:46.57 | |
58 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 1:47.43 | |
59 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:47.68 | ||
60 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:47.83 | |
61 | 98 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:48.52 | |
62 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:48.94 | ||
63 | 275 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:49.50 | |
64 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:49.80 | |
65 | 41 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:51.77 | |
66 | 10 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:53.38 | |
67 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 25 m | 1:54.54 | |
68 | 289 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:55.71 | |
69 | 222 | Christensen Cecilie V | 2002 | BSK08 | 0238AX | 25 m | 1:56.40 | |
70 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:57.32 | ||
71 | 100 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 1:57.41 | |
72 | 264 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:57.54 | |
73 | 126 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:57.68 | |
74 | 263 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:57.70 | |
75 | 42 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 1:59.06 | |
76 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:59.34 | |
77 | 122 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:04.01 | ||
78 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:07.02 | |
79 | 291 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 25 m | 2:07.40 | ||
80 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:10.00 | |
81 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 25 m | 2:12.04 | |
82 | 87 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 2:14.43 | |
83 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 2:15.32 | |
84 | 96 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:21.68 | |
85 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 2:25.57 | |
86 | 102 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 2:27.76 | |
87 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 25 m | 2:42.15 | |
88 | 51 | Nørgaard Nanna | 2004 | HORSENS | 0416AL | 50 m | ||
89 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | ||
90 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | ||
91 | 294 | Fuglsang Anna Mune | 2005 | S 68 | 50 m | |||
92 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | ||
93 | 297 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 50 m | ||
94 | 302 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | ||
95 | 307 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 50 m | |||
96 | 308 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 50 m | ||
97 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 15, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 50 m | 2:13.99 | ||
2 | 4 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 50 m | 2:18.22 | |
3 | 44 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:20.59 | |
4 | 360 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 2:21.26 | |
5 | 54 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 2:22.63 | |
6 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:32.76 | |
7 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:34.14 | |
8 | 36 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:37.32 | |
9 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 2:37.96 | |
10 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:48.65 | |
11 | 21 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:53.44 | |
12 | 118 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 3:59.33 | |
13 | 75 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | ||
14 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 16, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Nilsen Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 50 m | 2:27.02 | ||
2 | 361 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:39.10 | |
3 | 19 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 2:47.05 | |
4 | 27 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:52.39 | |
5 | 30 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 3:07.64 | |
6 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 3:09.60 | |
7 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 3:31.58 | |
8 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | ||
9 | 138 | Døskeland Synnøve | 1998 | Stavang.SC | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Brustveit Thomas | 1993 | Stavang.SC | 25 m | 57.67 | ||
2 | 181 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 50 m | 58.71 | ||
3 | 46 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 1:04.12 | |
4 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 50 m | 1:04.42 | |
5 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:04.52 | |
6 | 60 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:04.67 | |
7 | 152 | Stilling Jesper J | 1993 | ST-NEPTUN | 9315AO | 50 m | 1:05.27 | |
8 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:05.66 | |
9 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:05.75 | |
10 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | 1:05.85 | |
11 | 57 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:06.42 | |
12 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 1:07.51 | |
13 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 1:09.70 | |
14 | 24 | Dalsgaard Mathias | 2000 | HORSENS | 0037AL | 25 m | 1:10.34 | |
15 | 14 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:11.01 | |
16 | 104 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:11.26 | |
17 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:13.19 | |
18 | 145 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 1:13.65 | ||
19 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 1:14.25 | |
20 | 40 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 1:14.85 | |
21 | 2 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 50 m | 1:15.00 | |
22 | 260 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:15.71 | |
23 | 147 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 1:17.68 | |
24 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:19.31 | |
25 | 58 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 1:19.54 | |
26 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:19.67 | |
27 | 182 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:20.06 | ||
28 | 76 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:21.71 | |
29 | 86 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:21.72 | |
30 | 83 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:23.26 | |
31 | 28 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 1:24.12 | |
32 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 1:24.57 | ||
33 | 105 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:25.06 | |
34 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:25.50 | |
35 | 36 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:26.17 | |
36 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:27.37 | ||
37 | 93 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:28.27 | |
38 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:29.99 | |
39 | 34 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 50 m | 1:30.49 | |
40 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:30.99 | |
41 | 270 | Nielsen Jimmy | 2003 | SMUT | 0325AE | 25 m | 1:31.83 | |
42 | 70 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:32.21 | |
43 | 55 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 1:32.22 | |
44 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 1:32.80 | |
45 | 277 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:33.10 | |
46 | 37 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:34.08 | |
47 | 196 | Noddeland Fredrik | 2000 | KristianSA | 50 m | 1:42.05 | ||
48 | 99 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:45.46 | |
49 | 52 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:45.47 | |
50 | 35 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:45.80 | |
51 | 88 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:45.88 | |
52 | 29 | Frost Joakim Grønkjær | 2003 | HORSENS | 0329AE | 25 m | 1:46.65 | |
53 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 25 m | 1:49.30 | |
54 | 53 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:55.01 | |
55 | 306 | Lykkegaard Valdemar | 2003 | S 68 | 0369AJ | 25 m | 2:08.11 | |
56 | 23 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 50 m | ||
57 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 50 m | ||
58 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 50 m | |||
59 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 50 m | |||
60 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 50 m | |||
61 | 321 | Thorhauge Rasmus | 2003 | S 68 | 0375AJ | 50 m | ||
62 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 18, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:02.08 | |
2 | 50 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:07.43 | |
3 | 271 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:08.62 | |
4 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:08.68 | |
5 | 200 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:09.26 | ||
6 | 47 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:09.54 | |
7 | 328 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:10.11 | |
8 | 27 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:10.28 | |
9 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 1:10.84 | |
10 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:10.98 | |
11 | 258 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 50 m | 1:11.38 | |
12 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:12.08 | |
13 | 170 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 1:12.63 | |
14 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 1:13.14 | |
15 | 201 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:13.33 | ||
16 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:13.45 | |
17 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:13.69 | |
18 | 19 | Andersen Christina Løth | 1997 | HORSENS | 9768AV | 25 m | 1:13.82 | |
19 | 262 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:14.08 | |
20 | 237 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:14.34 | |
21 | 268 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:14.50 | |
22 | 240 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:14.62 | |
23 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:14.87 | |
24 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:15.12 | |
25 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:15.22 | |
26 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:15.87 | |
27 | 22 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:16.16 | |
28 | 194 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 50 m | 1:16.46 | ||
29 | 48 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:16.56 | |
30 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 1:16.64 | |
31 | 80 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:16.88 | |
32 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 1:17.02 | EFT |
33 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 1:17.24 | |
34 | 56 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:17.73 | |
35 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:17.80 | |
36 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 1:18.10 | |
37 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:18.44 | ||
38 | 142 | Hinna Marie | 2000 | Stavang.SC | 25 m | 1:18.70 | ||
39 | 338 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:18.82 | |
40 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 1:18.88 | |
41 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:19.14 | |
42 | 231 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:20.06 | |
43 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:21.07 | |
44 | 276 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:21.48 | |
45 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:21.74 | |
46 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 1:21.88 | |
47 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:22.72 | |
48 | 193 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 50 m | 1:22.83 | ||
49 | 156 | Rytter Anne | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AP | 25 m | 1:22.96 | |
50 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 1:23.76 | |
51 | 197 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:23.98 | ||
52 | 148 | Braad Camilla | 1998 | ST-NEPTUN | 9862BE | 25 m | 1:24.03 | |
53 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 1:24.16 | |
54 | 98 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:24.50 | |
55 | 45 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:24.94 | |
56 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:25.07 | |
57 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 1:25.25 | |
58 | 249 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 1:25.72 | |
59 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:26.27 | |
60 | 133 | Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 1:26.75 | ||
61 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:29.32 | |
62 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:29.72 | |
63 | 8 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 50 m | 1:29.89 | |
64 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 1:31.01 | |
65 | 269 | Nielsen Emilia | 2000 | SMUT | 0074AP | 25 m | 1:33.20 | |
66 | 176 | Andersen Stine Marie | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:33.33 | ||
67 | 49 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:33.35 | |
68 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:35.39 | |
69 | 275 | Pedersen Michelle | 2000 | SMUT | 0072AK | 25 m | 1:35.70 | |
70 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 1:36.09 | |
71 | 278 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:36.48 | |
72 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:36.67 | |
73 | 121 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 1:36.72 | |
74 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:40.65 | |
75 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:40.80 | |
76 | 263 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:41.62 | |
77 | 42 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 1:41.84 | |
78 | 41 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:41.99 | |
79 | 264 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:43.66 | |
80 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:45.55 | |
81 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:46.73 | |
82 | 102 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:48.37 | |
83 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:50.61 | |
84 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:53.54 | |
85 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 25 m | 1:56.24 | |
86 | 308 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:57.24 | |
87 | 96 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:59.66 | |
88 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 25 m | 2:02.68 | |
89 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:03.79 | |
90 | 297 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 2:12.10 | |
91 | 122 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:14.64 | ||
92 | 51 | Nørgaard Nanna | 2004 | HORSENS | 0416AL | 50 m | ||
93 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 50 m | |||
94 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | |||
95 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 50 m | ||
96 | 222 | Christensen Cecilie V | 2002 | BSK08 | 0238AX | 50 m | ||
97 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | ||
98 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 50 m | ||
99 | 287 | Bak Nanna | 2002 | S 68 | 50 m | |||
100 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | HORSENS | 9733AH | 25 m | 2:15.80 | |
2 | 323 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 50 m | 2:18.15 | |
3 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:21.23 | |
4 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:22.05 | |
5 | 239 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:23.96 | |
6 | 344 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 2:23.96 | |
7 | 360 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 50 m | 2:23.99 | |
8 | 60 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 2:24.32 | |
9 | 173 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 2:25.54 | |
10 | 232 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 2:25.86 | |
11 | 54 | Petersen Rune Friis | 1996 | HORSENS | 9675AG | 25 m | 2:26.37 | |
12 | 172 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 2:26.96 | |
13 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 2:27.86 | |
14 | 151 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 2:28.01 | |
15 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:29.42 | |
16 | 33 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 2:29.48 | |
17 | 150 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 2:30.46 | |
18 | 250 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 2:30.48 | |
19 | 167 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 2:31.72 | |
20 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:31.81 | |
21 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:32.09 | |
22 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:33.10 | |
23 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 2:34.33 | ||
24 | 31 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:34.41 | |
25 | 347 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:34.52 | |
26 | 40 | Kruse Nicolai Vad | 1999 | HORSENS | 9907AE | 25 m | 2:35.10 | |
27 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:35.60 | |
28 | 44 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:36.43 | |
29 | 24 | Dalsgaard Mathias | 2000 | HORSENS | 0037AL | 25 m | 2:36.53 | |
30 | 160 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 50 m | 2:37.30 | |
31 | 94 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:38.66 | |
32 | 254 | Stær Alexander | 2001 | SKOVBAKKEN | 0185AC | 25 m | 2:38.82 | |
33 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:39.35 | |
34 | 340 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 50 m | 2:39.56 | |
35 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 2:39.67 | ||
36 | 104 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 2:39.92 | |
37 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:41.36 | |
38 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 2:41.59 | |
39 | 229 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 2:41.65 | |
40 | 252 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:43.19 | |
41 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:43.19 | |
42 | 26 | Damsgaard Tim | 1994 | HORSENS | 9495AR | 25 m | 2:43.33 | |
43 | 351 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 2:44.15 | |
44 | 107 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:45.97 | |
45 | 85 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:46.69 | |
46 | 34 | Jensen Christian Juul | 2000 | HORSENS | 0067AQ | 25 m | 2:47.16 | |
47 | 43 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 2:49.03 | |
48 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:52.16 | |
49 | 39 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:52.19 | |
50 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:52.83 | |
51 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 2:55.10 | |
52 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:57.16 | |
53 | 259 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 2:57.65 | |
54 | 202 | Teland Benjamin | 2001 | KristianSA | 50 m | 2:58.45 | ||
55 | 75 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 2:59.86 | |
56 | 76 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 3:00.13 | |
57 | 28 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 3:00.18 | |
58 | 106 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 3:00.81 | |
59 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 50 m | 3:00.93 | |
60 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 3:03.41 | ||
61 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 50 m | 3:03.41 | |
62 | 233 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:05.86 | |
63 | 225 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 50 m | 3:08.02 | |
64 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 3:09.91 | |
65 | 105 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 3:11.25 | |
66 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 3:14.40 | |
67 | 118 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 3:22.12 | |
68 | 129 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:25.97 | |
69 | 101 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:28.49 | |
70 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 3:35.85 | |
71 | 108 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 3:36.03 | |
72 | 111 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:43.78 | |
73 | 37 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 3:44.81 | |
74 | 261 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 3:46.82 | |
75 | 277 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 3:47.74 | |
76 | 35 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 3:49.03 | |
77 | 52 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 3:55.65 | |
78 | 29 | Frost Joakim Grønkjær | 2003 | HORSENS | 0329AE | 25 m | 3:55.72 | |
79 | 53 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 3:55.86 | |
80 | 279 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 50 m | 3:58.22 | |
81 | 128 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 4:01.23 | ||
82 | 130 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 4:15.98 | ||
83 | 23 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 50 m | ||
84 | 55 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 50 m | ||
85 | 70 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | ||
86 | 82 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | ||
87 | 88 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 50 m | ||
88 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 50 m | ||
89 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:23.56 | |
2 | 50 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 2:25.86 | |
3 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 2:26.16 | ||
4 | 27 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:30.56 | |
5 | 316 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 2:30.98 | |
6 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 2:33.21 | |
7 | 59 | Thomasen Signe B. | 1996 | HORSENS | 9652AA | 25 m | 2:34.45 | |
8 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 2:35.32 | |
9 | 361 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:36.09 | |
10 | 171 | Lundborg Linnea | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 2:38.88 | |
11 | 271 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:39.34 | |
12 | 158 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 2:40.06 | |
13 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 2:40.71 | |
14 | 47 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 2:41.43 | |
15 | 206 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 50 m | 2:41.99 | ||
16 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 2:42.42 | |
17 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 25 m | 2:42.48 | |
18 | 149 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 50 m | 2:42.79 | |
19 | 300 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 2:43.11 | |
20 | 241 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:43.74 | |
21 | 242 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:43.90 | |
22 | 25 | Damsgaard Anette | 1996 | HORSENS | 9696AY | 25 m | 2:44.34 | |
23 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:45.31 | |
24 | 284 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:46.82 | |
25 | 22 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:47.09 | |
26 | 112 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 2:47.54 | |
27 | 312 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 2:48.49 | |
28 | 30 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:49.89 | |
29 | 32 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 25 m | 2:50.00 | |
30 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:53.26 | |
31 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:53.74 | |
32 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 2:53.85 | |
33 | 266 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 2:54.89 | |
34 | 48 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:55.12 | |
35 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 50 m | 2:56.15 | |
36 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 2:56.26 | |
37 | 313 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 2:56.45 | |
38 | 251 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 25 m | 2:57.85 | |
39 | 6 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 50 m | 2:57.88 | |
40 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 2:59.97 | |
41 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 3:00.12 | |
42 | 84 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 3:00.18 | |
43 | 117 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 3:00.76 | |
44 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 3:01.11 | |
45 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 50 m | 3:01.76 | |
46 | 376 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 3:05.44 | |
47 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 3:06.41 | |
48 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 3:06.79 | |
49 | 155 | Rasmussen Trine | 1999 | ST-NEPTUN | 9962AV | 50 m | 3:07.51 | |
50 | 20 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 3:07.83 | |
51 | 124 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 3:08.14 | |
52 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 3:08.25 | |
53 | 362 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 3:12.17 | |
54 | 90 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 3:15.43 | |
55 | 325 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 3:17.69 | |
56 | 123 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 3:17.94 | |
57 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 3:21.80 | ||
58 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 3:24.29 | |
59 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 3:25.54 | |
60 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 3:32.90 | |
61 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 3:37.09 | |
62 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:39.51 | |
63 | 38 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 3:48.79 | |
64 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 3:51.64 | |
65 | 100 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 3:55.12 | |
66 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 50 m | 3:58.20 | |
67 | 126 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 4:06.20 | |
68 | 87 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 4:06.22 | |
69 | 305 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 4:12.41 | |
70 | 51 | Nørgaard Nanna | 2004 | HORSENS | 0416AL | 50 m | ||
71 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 50 m | ||
72 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | ||
73 | 222 | Christensen Cecilie V | 2002 | BSK08 | 0238AX | 50 m | ||
74 | 289 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 21, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 17:09.28 | |
2 | 145 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 18:01.82 | ||
3 | 33 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 18:02.79 | |
4 | 154 | Ranghøj Kristian | 1995 | ST-NEPTUN | 9511AO | 50 m | 18:22.50 | |
5 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 50 m | 18:37.22 | |
6 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 50 m | 18:49.22 | |
7 | 21 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 19:16.14 | |
8 | 58 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 19:23.31 | |
9 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 20:01.00 | ||
10 | 43 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 21:10.48 | |
11 | 119 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 22:55.99 | |
12 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | ||
13 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 50 m | ||
14 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 22, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 17:57.14 | |
2 | 328 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 50 m | 19:10.22 | |
3 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 50 m | 20:02.29 | |
4 | 45 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 23:49.79 | |
5 | 124 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 24:36.92 | |
6 | 56 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 27:15.73 | |
7 | 42 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 50 m | ||
8 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | ||
9 | 249 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 23, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Kristiansand Sa Herrer 1 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:11.17 | ||
2 | 280 | S68 1 | 0 | S 68 | 50 m | 4:24.00 | ||
3 | 373 | As 1 Årg 98/99 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:24.00 | ||
4 | 372 | As 2 Årg 96/97 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:28.00 | ||
5 | 174 | Mass Herrar | 1998 | MASS | 50 m | 4:32.22 | ||
6 | 374 | As 3 Årg 98/99 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:38.00 | ||
7 | 15 | Horsens Drenge 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 4:45.32 | ||
8 | 61 | Sigma Birkerød 1 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 4:50.50 | ||
9 | 281 | S68 2 | 0 | S 68 | 50 m | 4:58.00 | ||
10 | 190 | Kristiansand Sa Herrer 2 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:59.52 | ||
11 | 257 | Aarhus Swim Herrer | 0 | AAS | 50 m | 5:00.00 | ||
12 | 370 | As 4 Årg 00/01 | 0 | AALBORG | 50 m | 5:00.00 | ||
13 | 64 | Sigma Birkerød 4 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 5:10.50 | ||
14 | 62 | Sigma Birkerød 2 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 5:15.50 | ||
15 | 208 | Bsk08 23 | 2000 | BSK08 | 50 m | 5:15.54 | ||
16 | 282 | S68 3 | 0 | S 68 | 50 m | 5:20.00 | ||
17 | 283 | S68 4 | 0 | S 68 | 50 m | 5:30.00 | ||
18 | 63 | Sigma Birkerød 3 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 5:30.50 | ||
19 | 127 | Aabybro Swimteam Herrer23 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 7:01.12 | ||
20 | 1 | Grindsted | 0 | GRINDSTED | 50 m | |||
21 | 16 | Horsens Drenge 2 | 2000 | HORSENS | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 24, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Kristiansand Sa Damer 1 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:30.79 | ||
2 | 17 | Horsens Piger 1 | 1996 | HORSENS | 50 m | 4:38.42 | ||
3 | 280 | S68 1 | 0 | S 68 | 50 m | 4:41.00 | ||
4 | 175 | Mass Damer | 1998 | MASS | 50 m | 4:47.54 | ||
5 | 281 | S68 2 | 0 | S 68 | 50 m | 4:58.00 | ||
6 | 187 | Kristiansand Sa Damer 2 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:59.38 | ||
7 | 256 | Aarhus Swim Damer | 0 | AAS | 50 m | 5:10.00 | ||
8 | 368 | As 2 Årg 00/01 | 0 | AALBORG | 50 m | 5:15.00 | ||
9 | 373 | As 1 Årg 98/99 | 0 | AALBORG | 50 m | 5:15.00 | ||
10 | 282 | S68 3 | 0 | S 68 | 50 m | 5:20.00 | ||
11 | 61 | Sigma Birkerød 1 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 5:20.50 | ||
12 | 66 | Sigma Swim Birkerød 2 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 5:20.50 | ||
13 | 114 | Piger 1 Pingvinen | 2000 | PINGVINEN | 50 m | 5:21.45 | ||
14 | 369 | As 3 Årg 00/01 | 0 | AALBORG | 50 m | 5:25.00 | ||
15 | 371 | As 4 Årg 02/03 | 0 | AALBORG | 50 m | 5:50.00 | ||
16 | 62 | Sigma Birkerød 2 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 6:00.50 | ||
17 | 120 | Aabybro Swimteam Damer 24 | 1998 | AABYBRO | 25 m | 6:13.22 | ||
18 | 18 | Horsens Piger 2 | 2002 | HORSENS | 50 m | |||
19 | 188 | Kristiansand Sa Damer 3 | 0 | KristianSA | 50 m | |||
20 | 213 | Bsk08 24 | 2002 | BSK08 | 50 m | |||
21 | 283 | S68 4 | 0 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:21.63 | |
2 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 2:26.61 | |
3 | 167 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 2:29.79 | |
4 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:32.99 | |
5 | 173 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 2:34.50 | |
6 | 252 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:36.37 | |
7 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 2:37.30 | |
8 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:37.59 | |
9 | 351 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 2:42.97 | |
10 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:44.01 | |
11 | 151 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 25 m | 2:47.29 | |
12 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:48.69 | |
13 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 2:51.34 | ||
14 | 94 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:55.24 | |
15 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:58.23 | |
16 | 198 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KristianSA | 50 m | 2:58.93 | ||
17 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 3:03.37 | |
18 | 104 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:05.16 | |
19 | 12 | Jensen Lasse | 2000 | HOBRO | 0011AF | 25 m | 3:05.48 | |
20 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 3:08.13 | |
21 | 106 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 3:13.97 | |
22 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 3:15.01 | |
23 | 132 | Mikkelsen Emil | 1998 | AABYBRO | 9843AU | 25 m | 3:20.52 | |
24 | 107 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 3:24.67 | |
25 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 3:26.62 | |
26 | 108 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:27.01 | |
27 | 129 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:31.86 | |
28 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 3:36.60 | |
29 | 128 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 4:51.02 | ||
30 | 130 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 5:27.01 | ||
31 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 50 m | ||
32 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 50 m | ||
33 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 50 m | |||
34 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 50 m | |||
35 | 321 | Thorhauge Rasmus | 2003 | S 68 | 0375AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 2:41.58 | |
2 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 2:42.04 | ||
3 | 242 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:45.97 | |
4 | 149 | Eske Marie | 1999 | ST-NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:46.27 | |
5 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 2:51.70 | |
6 | 262 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:56.30 | |
7 | 361 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:56.49 | |
8 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 3:00.74 | |
9 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 3:02.36 | |
10 | 112 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 3:04.30 | |
11 | 249 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 3:05.64 | |
12 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 3:08.03 | |
13 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 3:09.22 | ||
14 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 3:09.96 | |
15 | 223 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 3:10.06 | |
16 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 3:12.35 | ||
17 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 3:12.83 | |
18 | 353 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 3:14.46 | |
19 | 115 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 3:17.18 | |
20 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:18.11 | |
21 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 50 m | 3:20.33 | |
22 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 3:20.82 | |
23 | 193 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 50 m | 3:22.87 | ||
24 | 346 | Lund Emma | 2000 | AALBORG | 0014AR | 25 m | 3:26.33 | |
25 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 50 m | 3:27.94 | |
26 | 84 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 3:28.83 | |
27 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 3:31.30 | |
28 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 3:33.30 | |
29 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 3:35.86 | |
30 | 98 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:36.15 | |
31 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:41.00 | |
32 | 124 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 3:50.36 | |
33 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 3:51.50 | |
34 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 3:52.06 | |
35 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:53.37 | |
36 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 3:55.29 | |
37 | 126 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 3:57.06 | |
38 | 10 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 4:04.18 | |
39 | 122 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 4:15.22 | ||
40 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | |||
41 | 222 | Christensen Cecilie V | 2002 | BSK08 | 0238AX | 50 m | ||
42 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | ||
43 | 289 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | ||
44 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 50 m | ||
45 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 50 m | ||
46 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 27, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 51.68 | |
2 | 146 | Mork Alexander Marki | 1995 | Stavang.SC | 25 m | 53.30 | ||
3 | 181 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 50 m | 53.57 | ||
4 | 203 | Teland Hakeem | 1998 | KristianSA | 50 m | 53.68 | ||
5 | 135 | Brustveit Thomas | 1993 | Stavang.SC | 25 m | 54.32 | ||
6 | 344 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 55.11 | |
7 | 157 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 55.49 | |
8 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 56.26 | |
9 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 56.39 | |
10 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 56.52 | |
11 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 56.84 | |
12 | 150 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 25 m | 57.72 | |
13 | 239 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 58.14 | |
14 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 58.18 | |
15 | 191 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 50 m | 58.21 | ||
16 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 58.84 | |
17 | 347 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 58.96 | |
18 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 59.47 | |
19 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 59.61 | |
20 | 145 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 59.80 | ||
21 | 340 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 1:00.18 | |
22 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:00.35 | ||
23 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:00.41 | |
24 | 232 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:00.84 | |
25 | 360 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 50 m | 1:01.09 | |
26 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:01.18 | |
27 | 147 | Arnholtz Christopher | 1998 | ST-NEPTUN | 9835AR | 25 m | 1:01.18 | |
28 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:01.31 | |
29 | 173 | Häyhänen Marco | 1999 | MASS | AD7999 | 50 m | 1:01.38 | |
30 | 250 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 1:02.24 | |
31 | 160 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 50 m | 1:02.71 | |
32 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | 1:02.87 | |
33 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:03.06 | |
34 | 119 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:03.22 | |
35 | 229 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 25 m | 1:03.35 | |
36 | 14 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:04.73 | |
37 | 85 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:04.98 | |
38 | 265 | Langley Lawrence | 2001 | SMUT | 0125AI | 25 m | 1:05.27 | |
39 | 198 | Skjeie Johannes Fatland | 1997 | KristianSA | 50 m | 1:05.85 | ||
40 | 225 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 1:06.20 | |
41 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 1:06.24 | |
42 | 159 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 50 m | 1:06.44 | |
43 | 182 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:06.45 | ||
44 | 330 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 1:07.10 | |
45 | 364 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:07.30 | |
46 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 1:07.47 | |
47 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 25 m | 1:07.61 | |
48 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:07.76 | |
49 | 259 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 25 m | 1:08.26 | |
50 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:09.16 | |
51 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 25 m | 1:09.54 | |
52 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:09.80 | |
53 | 83 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:10.40 | |
54 | 4 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 50 m | 1:10.80 | |
55 | 76 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:12.02 | |
56 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:12.33 | ||
57 | 105 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:12.49 | |
58 | 144 | Jacobsen Jerlow Lytomt | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 1:12.71 | ||
59 | 153 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 1:14.02 | |
60 | 5 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 50 m | 1:14.50 | |
61 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 1:18.36 | ||
62 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 25 m | 1:18.98 | ||
63 | 132 | Mikkelsen Emil | 1998 | AABYBRO | 9843AU | 25 m | 1:19.40 | |
64 | 196 | Noddeland Fredrik | 2000 | KristianSA | 50 m | 1:20.46 | ||
65 | 93 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:21.07 | |
66 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:21.44 | |
67 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:22.68 | |
68 | 70 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:27.31 | |
69 | 128 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 1:27.33 | ||
70 | 95 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 1:27.79 | |
71 | 129 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:28.53 | |
72 | 111 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:28.94 | |
73 | 279 | Worm Rune | 2003 | SMUT | 0315AJ | 25 m | 1:29.83 | |
74 | 99 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:30.55 | |
75 | 82 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:31.69 | |
76 | 88 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:38.16 | |
77 | 290 | Carlsen Mads B. | 2001 | S 68 | 0163AO | 25 m | 1:44.43 | |
78 | 306 | Lykkegaard Valdemar | 2003 | S 68 | 0369AJ | 25 m | 1:45.39 | |
79 | 130 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 1:46.36 | ||
80 | 321 | Thorhauge Rasmus | 2003 | S 68 | 0375AJ | 25 m | 1:48.31 | |
81 | 311 | Nielsson Rune S. | 2003 | S 68 | 25 m | 1:55.06 | ||
82 | 303 | Jensen Frederik N. | 2000 | S 68 | 0065AR | 50 m | ||
83 | 309 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 50 m | |||
84 | 310 | Nielsson Asger S. | 2000 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 28, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 58.57 | |
2 | 200 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 50 m | 59.13 | ||
3 | 169 | Lindché Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 59.47 | |
4 | 183 | Jensen Tiril Fredrikke Rist | 1994 | KristianSA | 50 m | 1:00.03 | ||
5 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:00.40 | |
6 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:00.77 | |
7 | 170 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 1:00.78 | |
8 | 192 | Nilsen Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 50 m | 1:00.92 | ||
9 | 237 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:01.69 | |
10 | 271 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:01.96 | |
11 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 1:02.08 | |
12 | 171 | Lundborg Linnea | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:02.41 | |
13 | 206 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:02.64 | ||
14 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:02.70 | ||
15 | 284 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:03.10 | |
16 | 158 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:03.36 | |
17 | 258 | Bjerregaard Line Niss | 1998 | SMUT | 9866AG | 50 m | 1:04.10 | |
18 | 316 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 50 m | 1:04.41 | |
19 | 240 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:04.87 | |
20 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 1:04.89 | |
21 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 50 m | 1:05.19 | |
22 | 201 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:05.40 | ||
23 | 338 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:05.76 | |
24 | 300 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:05.87 | |
25 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:05.87 | |
26 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 1:06.80 | |
27 | 194 | Mæhre Maren | 1996 | KristianSA | 50 m | 1:06.85 | ||
28 | 312 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:07.01 | |
29 | 177 | Birkeland Caroline | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:07.02 | ||
30 | 148 | Braad Camilla | 1998 | ST-NEPTUN | 9862BE | 25 m | 1:07.20 | |
31 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 1:07.44 | |
32 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:07.50 | |
33 | 112 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 1:07.84 | |
34 | 117 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:07.87 | |
35 | 266 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 25 m | 1:08.29 | |
36 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 1:08.58 | |
37 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 50 m | 1:08.77 | |
38 | 13 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:08.90 | |
39 | 143 | Håvarstein Andrea | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 1:09.02 | ||
40 | 325 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:09.06 | |
41 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:09.21 | |
42 | 242 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 1:09.22 | |
43 | 142 | Hinna Marie | 2000 | Stavang.SC | 25 m | 1:09.25 | ||
44 | 296 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:09.25 | |
45 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:09.27 | |
46 | 134 | Askeland Ida | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 1:09.67 | ||
47 | 251 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 25 m | 1:10.04 | |
48 | 124 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 1:10.07 | |
49 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 25 m | 1:10.59 | |
50 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:10.87 | |
51 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 1:10.94 | EFT |
52 | 376 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:11.21 | |
53 | 139 | Døskeland Synnøve | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 1:11.65 | ||
54 | 276 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:11.73 | |
55 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:11.75 | |
56 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 1:11.83 | |
57 | 288 | Breum Kathrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 1:11.88 | |
58 | 197 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:12.11 | ||
59 | 299 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:12.11 | |
60 | 6 | Davidsen Gynn | 1998 | GRINDSTED | 9808AS | 50 m | 1:12.13 | |
61 | 349 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:12.34 | |
62 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:12.38 | |
63 | 133 | Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 25 m | 1:12.39 | ||
64 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:12.54 | |
65 | 313 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 1:13.32 | |
66 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 1:13.78 | |
67 | 115 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:13.88 | |
68 | 353 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:14.17 | |
69 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:14.19 | |
70 | 141 | Hagen Hedda Othilie | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 1:15.50 | ||
71 | 298 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:15.82 | |
72 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 1:16.11 | |
73 | 121 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 1:16.16 | |
74 | 90 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:16.57 | |
75 | 156 | Rytter Anne | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AP | 25 m | 1:17.10 | |
76 | 362 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 1:18.22 | |
77 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:19.11 | |
78 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 25 m | 1:19.47 | |
79 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:19.55 | |
80 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:20.15 | |
81 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 25 m | 1:20.63 | |
82 | 366 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:21.25 | |
83 | 8 | Lund Julie | 2000 | GRINDSTED | 0076AX | 50 m | 1:21.79 | |
84 | 123 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:21.97 | |
85 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:24.11 | |
86 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 1:24.24 | |
87 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 1:24.72 | |
88 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 50 m | 1:26.47 | |
89 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:28.33 | ||
90 | 308 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:29.68 | |
91 | 10 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:30.60 | |
92 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:30.71 | ||
93 | 285 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:34.21 | |
94 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 25 m | 1:35.69 | |
95 | 176 | Andersen Stine Marie | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:37.23 | ||
96 | 87 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 1:37.64 | |
97 | 100 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 1:38.13 | |
98 | 289 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:38.57 | |
99 | 126 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:38.86 | |
100 | 318 | Steffensen Kathrine | 2001 | S 68 | 0162AW | 25 m | 1:40.20 | |
101 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:40.47 | ||
102 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:44.29 | |
103 | 295 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:45.94 | |
104 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:46.60 | |
105 | 204 | Trondsen Amalie O | 2003 | KristianSA | 50 m | 1:48.52 | ||
106 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 25 m | 1:50.04 | |
107 | 102 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:50.34 | |
108 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:55.07 | |
109 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:55.14 | |
110 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 25 m | 2:01.20 | |
111 | 96 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:01.29 | |
112 | 122 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:07.06 | ||
113 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | ||
114 | 291 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 5:01.60 | |
2 | 250 | Johannsen Simon | 1998 | SKOVBAKKEN | 9847AK | 25 m | 5:19.94 | |
3 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 5:26.52 | ||
4 | 172 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 5:27.88 | |
5 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 5:34.91 | |
6 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 5:38.84 | |
7 | 94 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 5:40.64 | |
8 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 5:41.44 | |
9 | 77 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 5:43.82 | |
10 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 5:47.01 | |
11 | 107 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 5:47.96 | |
12 | 252 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 5:51.42 | |
13 | 104 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 6:00.50 | |
14 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 6:03.58 | |
15 | 75 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 6:10.50 | |
16 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 6:11.83 | |
17 | 86 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 6:30.50 | |
18 | 76 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 7:00.50 | |
19 | 106 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 50 m | 7:00.50 | |
20 | 129 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 7:02.74 | |
21 | 101 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | ||
22 | 103 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:47.84 | |
2 | 80 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 5:58.93 | |
3 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 6:08.22 | |
4 | 84 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 50 m | 6:45.00 | |
5 | 123 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 6:52.88 | |
6 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 7:15.62 | |
7 | 81 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | ||
8 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | ||
9 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:16.51 | |
2 | 163 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 50 m | 2:22.25 | |
3 | 109 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 2:24.25 | |
4 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 2:25.63 | |
5 | 344 | Larsen Andreas K | 1999 | AALBORG | 9949AL | 25 m | 2:28.80 | |
6 | 341 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:28.93 | |
7 | 145 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 2:32.73 | ||
8 | 351 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:34.57 | |
9 | 340 | Kjær Thomas | 1998 | AALBORG | 9867AN | 25 m | 2:34.79 | |
10 | 356 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:35.13 | |
11 | 14 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:35.72 | |
12 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 2:44.52 | |
13 | 2 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 50 m | 2:46.47 | |
14 | 85 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:48.44 | |
15 | 202 | Teland Benjamin | 2001 | KristianSA | 50 m | 2:49.56 | ||
16 | 3 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 50 m | 2:50.00 | |
17 | 119 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:54.33 | |
18 | 184 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 50 m | 2:58.50 | ||
19 | 105 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:59.72 | |
20 | 179 | Dogger Sebastian | 2001 | KristianSA | 50 m | 3:03.80 | ||
21 | 101 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:08.40 | |
22 | 304 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 3:10.73 | |
23 | 108 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:14.12 | |
24 | 111 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:28.77 | |
25 | 82 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:31.52 | |
26 | 70 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:34.04 | |
27 | 95 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 3:37.97 | |
28 | 99 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:43.69 | |
29 | 88 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 3:46.99 | |
30 | 196 | Noddeland Fredrik | 2000 | KristianSA | 50 m | |||
31 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 50 m | ||
32 | 317 | Steffensen Andreas | 1999 | S 68 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 2:15.96 | |
2 | 166 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 2:26.24 | |
3 | 271 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:26.44 | |
4 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:28.89 | |
5 | 336 | Jensen Caroline Hauritz | 1999 | AALBORG | 9976AV | 25 m | 2:32.01 | |
6 | 170 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 2:34.01 | |
7 | 238 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:35.46 | |
8 | 162 | Nielsen Line Juul | 1997 | PINGVINEN | 9762AZ | 50 m | 2:35.69 | |
9 | 240 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:36.71 | |
10 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:37.56 | |
11 | 284 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:37.64 | |
12 | 158 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 50 m | 2:39.10 | |
13 | 227 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 2:39.19 | |
14 | 237 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 2:40.10 | |
15 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 25 m | 2:41.37 | |
16 | 361 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:44.51 | |
17 | 112 | Jensen Hannah Fleng M. | 2000 | PINGVINEN | 0032AO | 25 m | 2:45.96 | |
18 | 335 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 2:45.98 | |
19 | 223 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 2:49.07 | |
20 | 231 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:50.85 | |
21 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 2:51.00 | |
22 | 197 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 50 m | 2:51.82 | ||
23 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:52.99 | |
24 | 161 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 9822BB | 50 m | 2:53.58 | |
25 | 319 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 2:53.65 | |
26 | 293 | Eftevand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 2:54.65 | |
27 | 156 | Rytter Anne | 2000 | ST-NEPTUN | 0082AP | 25 m | 2:55.03 | |
28 | 353 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:55.64 | |
29 | 266 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | SMUT | 0258AF | 50 m | 2:57.22 | |
30 | 276 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 50 m | 2:57.32 | |
31 | 98 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:57.35 | |
32 | 249 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 2:57.80 | |
33 | 274 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | SMUT | 0226AC | 25 m | 2:57.96 | |
34 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 2:59.10 | EFT |
35 | 90 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:59.18 | |
36 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 3:00.12 | |
37 | 155 | Rasmussen Trine | 1999 | ST-NEPTUN | 9962AV | 25 m | 3:00.36 | |
38 | 313 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | 3:00.97 | |
39 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 25 m | 3:02.95 | |
40 | 292 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 3:09.99 | |
41 | 243 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 3:10.21 | |
42 | 350 | Nielsen Caroline Rytter | 2002 | AALBORG | 0294AL | 25 m | 3:15.19 | |
43 | 121 | Kristiansen Stine Boye | 1998 | AABYBRO | 9862AV | 25 m | 3:15.64 | |
44 | 362 | Rimmen Sofie Hein | 2002 | AALBORG | 0224AD | 25 m | 3:18.23 | |
45 | 195 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 50 m | 3:23.14 | ||
46 | 110 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 3:30.85 | |
47 | 91 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:35.47 | |
48 | 87 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 3:40.83 | |
49 | 89 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:45.85 | |
50 | 100 | Ramlow Mathilde | 2004 | BIRKERØD | 0478AE | 25 m | 3:50.21 | |
51 | 102 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 3:54.04 | |
52 | 92 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 3:59.56 | |
53 | 78 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 4:01.21 | |
54 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 4:19.53 | |
55 | 97 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 4:26.37 | |
56 | 11 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 50 m | ||
57 | 96 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | ||
58 | 176 | Andersen Stine Marie | 2003 | KristianSA | 50 m | |||
59 | 178 | Bjørnevåg Adele | 2003 | KristianSA | 50 m | |||
60 | 205 | Truchan Martyna Katarzyna | 2001 | KristianSA | 50 m | |||
61 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 50 m | ||
62 | 217 | Jensen Johanne | 2002 | BSK08 | 0214AX | 50 m | ||
63 | 222 | Christensen Cecilie V | 2002 | BSK08 | 0238AX | 50 m | ||
64 | 286 | Baggesen Mille | 2003 | S 68 | 0364AN | 50 m | ||
65 | 301 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | ||
66 | 320 | Tarp Mia Kunoe | 2002 | S 68 | 0238AQ | 50 m | ||
67 | 332 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 33, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 54.91 | |
2 | 327 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 57.86 | |
3 | 191 | Larsen Simen Halse | 1997 | KristianSA | 50 m | 58.05 | ||
4 | 135 | Brustveit Thomas | 1993 | Stavang.SC | 25 m | 59.46 | ||
5 | 326 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:02.01 | |
6 | 360 | Reese Sebastian | 1998 | AALBORG | 9881AK | 25 m | 1:02.28 | |
7 | 157 | Strand Mikkel | 1997 | ST-NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:02.98 | |
8 | 4 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 50 m | 1:04.33 | |
9 | 235 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:05.24 | |
10 | 167 | Börjeson Pär | 1998 | MASS | AC6798 | 50 m | 1:05.77 | |
11 | 348 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 50 m | 1:06.09 | |
12 | 172 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 50 m | 1:06.72 | |
13 | 245 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:07.31 | |
14 | 331 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:07.74 | |
15 | 236 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:08.43 | |
16 | 272 | Ochsendorf Marc | 1996 | SMUT | 9685AI | 25 m | 1:08.56 | |
17 | 232 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:08.68 | |
18 | 345 | Larsen Martin | 1998 | AALBORG | 9879AG | 25 m | 1:08.89 | |
19 | 219 | Marcussen Frederik | 1999 | BSK08 | 9955AG | 25 m | 1:09.02 | |
20 | 355 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 50 m | 1:11.00 | |
21 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:11.36 | ||
22 | 352 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:11.92 | |
23 | 160 | Toft Mathias Maarbjerg | 1998 | AARS | 9875AR | 50 m | 1:12.37 | |
24 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 25 m | 1:12.39 | |
25 | 199 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 50 m | 1:14.74 | ||
26 | 75 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:17.75 | |
27 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 25 m | 1:18.22 | |
28 | 151 | Henriksen Niclas | 1997 | ST-NEPTUN | 9791AH | 50 m | 1:18.65 | |
29 | 367 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:18.71 | |
30 | 86 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:19.32 | |
31 | 83 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:21.69 | |
32 | 359 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:24.61 | |
33 | 343 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | AALBORG | 0059AF | 25 m | 1:26.02 | |
34 | 210 | Vestergaard Anders | 2001 | BSK08 | 0121AJ | 25 m | 1:26.84 | |
35 | 253 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:28.63 | |
36 | 132 | Mikkelsen Emil | 1998 | AABYBRO | 9843AU | 25 m | 1:31.80 | |
37 | 93 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:38.30 | |
38 | 202 | Teland Benjamin | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:38.70 | ||
39 | 128 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 25 m | 1:57.22 | ||
40 | 130 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:00.36 | ||
41 | 229 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 50 m | ||
42 | 314 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 34, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Nilsen Hanne Sofie Lundevold | 1994 | KristianSA | 50 m | 1:04.91 | ||
2 | 316 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:06.01 | |
3 | 329 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:07.46 | |
4 | 169 | Lindché Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 50 m | 1:07.56 | |
5 | 171 | Lundborg Linnea | 2000 | MASS | AZ5600 | 50 m | 1:08.77 | |
6 | 324 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:11.21 | |
7 | 201 | Sundtjønn Rebecca | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:11.75 | ||
8 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 25 m | 1:13.18 | |
9 | 207 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:15.48 | ||
10 | 13 | Jensen Maja | 1997 | HOBRO | 9718AK | 25 m | 1:15.51 | |
11 | 322 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 50 m | 1:15.58 | |
12 | 206 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 50 m | 1:17.29 | ||
13 | 273 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | SMUT | 0038AI | 25 m | 1:18.22 | |
14 | 165 | Gammelgaard Anna Sofie | 1998 | HVIDOVRE | 9898AX | 50 m | 1:18.56 | |
15 | 180 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 50 m | 1:19.32 | ||
16 | 358 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:20.38 | |
17 | 376 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:20.41 | |
18 | 338 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:20.51 | |
19 | 80 | Gjerløv Clara | 2002 | BIRKERØD | 0224AF | 25 m | 1:23.50 | |
20 | 117 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:25.09 | |
21 | 143 | Håvarstein Andrea | 1999 | Stavang.SC | 25 m | 1:25.12 | ||
22 | 342 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:25.22 | |
23 | 140 | Døskeland Synnøve | 1998 | Stavang.SC | 25 m | 1:28.62 | ||
24 | 228 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:28.75 | |
25 | 337 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:29.51 | |
26 | 375 | Frandsen Kirstine | 2001 | ST-NEPTUN | 0168AA | 25 m | 1:30.98 | EFT |
27 | 124 | Sørensen Freja Emborg | 1999 | AABYBRO | 9928BB | 25 m | 1:31.57 | |
28 | 231 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:33.33 | |
29 | 363 | Rosendal Signe | 2000 | AALBORG | 0042AN | 50 m | 1:35.15 | |
30 | 123 | Zanchetta Andrea | 2000 | AABYBRO | 0088AU | 25 m | 1:35.18 | |
31 | 244 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:36.23 | |
32 | 126 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 2:03.65 | |
33 | 214 | Weikert Ida Rom | 2002 | BSK08 | 0234AW | 50 m | ||
34 | 215 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | BSK08 | 0204AU | 50 m | ||
35 | 216 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | ||
36 | 251 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | SKOVBAKKEN | 0288AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 35, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 8:48.54 | |
2 | 334 | Harde Lasse | 1998 | AALBORG | 9829AN | 25 m | 9:43.02 | |
3 | 154 | Ranghøj Kristian | 1995 | ST-NEPTUN | 9511AO | 50 m | 9:45.72 | |
4 | 119 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 10:22.60 | |
5 | 5 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | GRINDSTED | 0227AG | 50 m | 11:00.00 | |
6 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | ||
7 | 150 | Harboe Jacob | 1998 | ST-NEPTUN | 9821AS | 50 m | ||
8 | 211 | Jensen Viktor | 2000 | BSK08 | 0059AT | 50 m | ||
9 | 212 | Kranker Lukas | 2000 | BSK08 | 0035AO | 50 m | ||
10 | 220 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 50 m | ||
11 | 226 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 36, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 50 m | 9:32.12 | |
2 | 230 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 10:07.48 | |
3 | 312 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 10:32.41 | |
4 | 268 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 10:45.73 | |
5 | 354 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 10:50.30 | |
6 | 357 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 10:59.45 | |
7 | 79 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 11:07.86 | |
8 | 113 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 11:25.54 | |
9 | 325 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 11:42.07 | |
10 | 248 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 11:45.97 | |
11 | 224 | Larsen Emma Viborg | 2001 | BSK08 | 0112AT | 50 m | ||
12 | 247 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | ||
13 | 255 | Østerberg Nikoline | 2000 | SKOVBAKKEN | 0098AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 37, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Kristiansand Sa Herrer 1 | 0 | KristianSA | 50 m | 3:45.81 | ||
2 | 373 | As 1 Årg 98/99 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:57.00 | ||
3 | 280 | S68 1 | 0 | S 68 | 50 m | 3:59.00 | ||
4 | 174 | Mass Herrar | 1998 | MASS | 50 m | 4:02.36 | ||
5 | 372 | As 2 Årg 96/97 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:04.00 | ||
6 | 374 | As 3 Årg 98/99 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:08.00 | ||
7 | 257 | Aarhus Swim Herrer | 0 | AAS | 50 m | 4:10.00 | ||
8 | 61 | Sigma Birkerød 1 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 4:10.50 | ||
9 | 370 | As 4 Årg 00/01 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:15.00 | ||
10 | 218 | Bsk08 37 | 1997 | BSK08 | 50 m | 4:22.23 | ||
11 | 190 | Kristiansand Sa Herrer 2 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:32.58 | ||
12 | 281 | S68 2 | 0 | S 68 | 50 m | 4:36.00 | ||
13 | 62 | Sigma Birkerød 2 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 4:40.50 | ||
14 | 63 | Sigma Birkerød 3 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 4:50.50 | ||
15 | 282 | S68 3 | 0 | S 68 | 50 m | 4:58.00 | ||
16 | 283 | S68 4 | 0 | S 68 | 50 m | 5:10.00 | ||
17 | 131 | Aabybro Swimteam Herrer37 | 1998 | AABYBRO | 25 m | 5:13.98 | ||
18 | 65 | Sigma Birkerød 5 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 6:00.50 | ||
19 | 7 | Grindsted Drenge | 0 | GRINDSTED | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 38, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Kristiansand Sa Damer 1 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:02.72 | ||
2 | 175 | Mass Damer | 1998 | MASS | 50 m | 4:10.12 | ||
3 | 280 | S68 1 | 0 | S 68 | 50 m | 4:16.00 | ||
4 | 256 | Aarhus Swim Damer | 0 | AAS | 50 m | 4:20.00 | ||
5 | 187 | Kristiansand Sa Damer 2 | 0 | KristianSA | 50 m | 4:21.76 | ||
6 | 368 | As 2 Årg 00/01 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:25.00 | ||
7 | 373 | As 1 Årg 98/99 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:25.00 | ||
8 | 281 | S68 2 | 0 | S 68 | 50 m | 4:26.00 | ||
9 | 369 | As 3 Årg 00/01 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:35.00 | ||
10 | 114 | Piger 1 Pingvinen | 2000 | PINGVINEN | 50 m | 4:40.46 | ||
11 | 282 | S68 3 | 0 | S 68 | 50 m | 4:44.00 | ||
12 | 371 | As 4 Årg 02/03 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:48.00 | ||
13 | 61 | Sigma Birkerød 1 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 4:50.50 | ||
14 | 283 | S68 4 | 0 | S 68 | 50 m | 5:00.00 | ||
15 | 125 | Aabybro Swimteam Damer 38 | 1998 | AABYBRO | 25 m | 5:21.45 | ||
16 | 67 | Sigma Swim Birkerød 3 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 6:30.50 | ||
17 | 68 | Sigma Swim Birkerød 4 | 0 | BIRKERØD | 50 m | 7:40.50 | ||
18 | 188 | Kristiansand Sa Damer 3 | 0 | KristianSA | 50 m | |||
19 | 221 | Bsk08 38 | 2002 | BSK08 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 24 april 2014 |
Licens til Brønderslev SK08 | Udskriftstidspunkt | 17:22 |