Program for Brøndby Swim Cup 2012
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 5:19.72 | |
2 | 247 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 5:25.61 | |
3 | 49 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 5:29.68 | |
4 | 127 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 5:30.00 | |
5 | 279 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:40.00 | |
6 | 85 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 5:44.22 | |
7 | 79 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 5:48.50 | |
8 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 5:57.67 | |
9 | 251 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 5:59.66 | |
10 | 102 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 6:00.00 | |
11 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 6:01.60 | |
12 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 6:07.96 | |
13 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 6:08.87 | |
14 | 81 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 6:09.03 | |
15 | 150 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 6:10.00 | |
16 | 137 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 6:20.00 | |
17 | 205 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 6:25.01 | |
18 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 6:25.97 | |
19 | 138 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 6:30.00 | |
20 | 265 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 6:55.70 | |
21 | 230 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 7:24.22 | |
22 | 266 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 7:44.67 | |
23 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | ||
24 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | ||
25 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | ||
26 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | ||
27 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | ||
28 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | ||
29 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | ||
30 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 2, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:19.35 | |
2 | 198 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:30.50 | |
3 | 255 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:37.14 | |
4 | 42 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:37.46 | |
5 | 274 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:45.40 | |
6 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 2:45.51 | |
7 | 66 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 2:48.36 | |
8 | 222 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:51.40 | |
9 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 2:54.00 | |
10 | 267 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:55.45 | |
11 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 2:58.12 | |
12 | 12 | Hjalgrim Jakob | 1999 | VÆRLØSE | 9961AS | 25 m | 2:59.00 | |
13 | 69 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 2:59.26 | |
14 | 144 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 3:00.00 | |
15 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 3:04.14 | |
16 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:07.09 | |
17 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 3:09.72 | |
18 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:12.38 | |
19 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 3:13.35 | |
20 | 143 | Bertelsen Tobias | 2000 | VI39 | 0003AF | 25 m | 3:18.38 | |
21 | 240 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 3:21.52 | |
22 | 210 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 3:21.53 | |
23 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:22.95 | |
24 | 241 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | ||
25 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | ||
26 | 153 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:16.75 | |
2 | 59 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:20.85 | |
3 | 245 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 1:22.00 | |
4 | 220 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:22.89 | |
5 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 1:24.42 | |
6 | 79 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:24.64 | |
7 | 48 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:25.31 | |
8 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:26.69 | |
9 | 139 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:28.07 | |
10 | 31 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:30.48 | |
11 | 10 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 1:32.90 | |
12 | 205 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 1:35.59 | |
13 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | 1:36.07 | |
14 | 32 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:36.85 | |
15 | 178 | Graversen Amalie | 2002 | FR.SUND | 0254AM | 25 m | 1:39.98 | |
16 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 1:41.62 | ||
17 | 98 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 1:41.91 | |
18 | 7 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:42.73 | |
19 | 109 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 1:42.88 | |
20 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:44.58 | |
21 | 170 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 1:44.67 | |
22 | 131 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 1:45.65 | |
23 | 130 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:46.03 | |
24 | 105 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 1:46.40 | |
25 | 138 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:46.70 | |
26 | 134 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:49.26 | ||
27 | 132 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:50.00 | |
28 | 136 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:50.65 | ||
29 | 25 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:52.32 | |
30 | 133 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:52.45 | ||
31 | 135 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 1:52.90 | |
32 | 103 | Høvring Sofie | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 1:55.00 | |
33 | 147 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:56.32 | |
34 | 114 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 2:00.64 | |
35 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | 2:08.02 | |
36 | 125 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 2:16.60 | |
37 | 187 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
38 | 19 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 0256AP | 25 m | ||
39 | 24 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | ||
40 | 260 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | ||
41 | 200 | Blokbo Matihilde | 2002 | VEST | 0282AI | 25 m | ||
42 | 11 | Helleman Amelia | 2000 | VÆRLØSE | 0088AX | 25 m | ||
43 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
44 | 238 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | ||
45 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
46 | 34 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
47 | 37 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | ||
48 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | ||
49 | 75 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | ||
50 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | 1:00.69 | |
2 | 175 | Troell Max | 1995 | SIM ENGELH | AA4395 | 25 m | 1:01.68 | |
3 | 250 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:02.86 | |
4 | 242 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 1:06.79 | |
5 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 1:07.32 | |
6 | 229 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:08.42 | |
7 | 235 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 1:09.79 | |
8 | 211 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:14.05 | |
9 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 1:17.54 | |
10 | 287 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 1:17.61 | |
11 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:19.33 | |
12 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:25.01 | |
13 | 100 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:28.44 | ||
14 | 145 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 1:29.37 | |
15 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:31.44 | |
16 | 27 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 1:31.56 | |
17 | 94 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 1:32.39 | |
18 | 107 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:32.58 | |
19 | 112 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:33.46 | ||
20 | 152 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:37.91 | |
21 | 144 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:39.16 | |
22 | 240 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:39.90 | |
23 | 96 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:42.30 | |
24 | 26 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:42.34 | |
25 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:43.03 | |
26 | 108 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
27 | 149 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:08.41 | |
28 | 212 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:26.34 | |
29 | 281 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | ||
30 | 225 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | ||
31 | 262 | Olsson Mathias Wright | 2003 | VEST | 0333AD | 25 m | ||
32 | 234 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
33 | 185 | Mølgaard Julius | 2002 | FR.SUND | 25 m | |||
34 | 183 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | ||
35 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | |||
36 | 33 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | ||
37 | 35 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
38 | 16 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
39 | 180 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:54.09 | |
2 | 85 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:00.48 | |
3 | 208 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 3:07.21 | |
4 | 119 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 3:21.55 | |
5 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:27.68 | |
6 | 139 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 3:29.07 | |
7 | 13 | Holde-Jensen Nikoline | 1999 | VÆRLØSE | 9946BA | 25 m | 3:35.43 | |
8 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:38.13 | |
9 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:38.59 | |
10 | 156 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:40.00 | |
11 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 3:41.98 | |
12 | 137 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 3:43.97 | |
13 | 264 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:44.86 | |
14 | 288 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 3:44.91 | |
15 | 161 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 3:49.43 | |
16 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:51.73 | |
17 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 3:57.50 | |
18 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 3:59.51 | |
19 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 4:05.02 | |
20 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 4:10.46 | |
21 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 4:17.41 | |
22 | 230 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 4:30.09 | |
23 | 75 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 4:32.93 | |
24 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | ||
25 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | ||
26 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | ||
27 | 186 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | ||
28 | 260 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | ||
29 | 200 | Blokbo Matihilde | 2002 | VEST | 0282AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:30.28 | |
2 | 275 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:44.89 | |
3 | 207 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:45.41 | |
4 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 2:54.73 | |
5 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 3:14.99 | |
6 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:16.12 | |
7 | 113 | Norup Andreas B | 1999 | MK 31 | 25 m | 3:28.18 | ||
8 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:36.56 | |
9 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:44.12 | |
10 | 259 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 3:48.64 | |
11 | 210 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 3:50.15 | |
12 | 99 | El-Atbi Ali | 1998 | MK 31 | 25 m | 4:04.24 | ||
13 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 4:09.56 | |
14 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | ||
15 | 22 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | ||
16 | 241 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | ||
17 | 218 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | ||
18 | 217 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | ||
19 | 184 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | ||
20 | 202 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | ||
21 | 201 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 31.06 | |
2 | 251 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 31.83 | |
3 | 282 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 31.91 | |
4 | 71 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 32.08 | |
5 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 32.82 | |
6 | 131 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 33.05 | |
7 | 247 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 33.07 | |
8 | 245 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 33.22 | |
9 | 220 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 33.23 | |
10 | 36 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 33.45 | |
11 | 10 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 34.00 | |
12 | 13 | Holde-Jensen Nikoline | 1999 | VÆRLØSE | 9946BA | 25 m | 34.83 | |
13 | 18 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 34.95 | |
14 | 136 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 35.00 | ||
15 | 32 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 35.51 | |
16 | 31 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 35.87 | |
17 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 36.37 | |
18 | 135 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 36.94 | |
19 | 7 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 37.94 | |
20 | 128 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 38.07 | |
21 | 121 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 38.08 | |
22 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 38.13 | |
23 | 170 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 39.05 | |
24 | 265 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 39.20 | |
25 | 155 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 39.54 | |
26 | 117 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 39.78 | |
27 | 98 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 40.54 | |
28 | 15 | Jørgensen Christine | 1997 | VÆRLØSE | 9766BB | 25 m | 40.57 | |
29 | 238 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 40.78 | |
30 | 114 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 41.03 | |
31 | 264 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 41.28 | |
32 | 148 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 41.29 | |
33 | 37 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 41.84 | |
34 | 11 | Helleman Amelia | 2000 | VÆRLØSE | 0088AX | 25 m | 42.39 | |
35 | 162 | Costello Matilda | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | 42.52 | ||
36 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | 42.72 | |
37 | 105 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 43.34 | |
38 | 134 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 44.26 | ||
39 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 44.77 | ||
40 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | 45.02 | |
41 | 161 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 46.23 | |
42 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 46.48 | ||
43 | 34 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 46.51 | ||
44 | 130 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 46.60 | |
45 | 19 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 0256AP | 25 m | 47.01 | |
46 | 24 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 47.20 | |
47 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 47.67 | ||
48 | 169 | Nilsson Idun | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 49.32 | ||
49 | 93 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
50 | 252 | Munksdorf Josefine | 2002 | VEST | 0238AB | 25 m | 50.06 | |
51 | 20 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 50.62 | |
52 | 21 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | 52.85 | ||
53 | 244 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 54.44 | |
54 | 116 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 25 m | 55.00 | ||
55 | 97 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 25 m | 55.09 | ||
56 | 215 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 56.80 | |
57 | 239 | Koch Maria | 2002 | VEST | 0248AL | 25 m | 58.77 | |
58 | 277 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 59.45 | |
59 | 248 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:00.83 | |
60 | 263 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 1:03.50 | |
61 | 95 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:07.17 | ||
62 | 120 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:10.90 | ||
63 | 257 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | ||
64 | 278 | Østergaard Eva | 2003 | VEST | 25 m | |||
65 | 276 | Vind India Klyver | 2003 | VEST | 25 m | |||
66 | 273 | Vang-Iversen Victoria | 2003 | VEST | 25 m | |||
67 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | ||
68 | 270 | Thomsen Liv Erholt | 2003 | VEST | 25 m | |||
69 | 177 | Wulff Victoria | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
70 | 246 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 25 m | |||
71 | 199 | Andersen Selma Grønlund | 2003 | VEST | 25 m | |||
72 | 209 | Dalgaard Cecilie | 2003 | VEST | 25 m | |||
73 | 213 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 25 m | |||
74 | 216 | Frandsen Mille | 2003 | VEST | 25 m | |||
75 | 219 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 25 m | |||
76 | 268 | Sørensen Louise | 2002 | VEST | 0236AB | 25 m | ||
77 | 237 | Jürgens Eva | 2004 | VEST | 25 m | |||
78 | 181 | Jørgensen Caroline Egholm | 2003 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | 24.19 | |
2 | 227 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 24.52 | |
3 | 223 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 25.85 | |
4 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 25.91 | |
5 | 242 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 26.22 | |
6 | 222 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 27.03 | |
7 | 235 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 27.13 | |
8 | 274 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 28.36 | |
9 | 42 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 28.70 | |
10 | 287 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 29.18 | |
11 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 29.64 | |
12 | 66 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 29.99 | |
13 | 211 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 30.10 | |
14 | 115 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 30.10 | |
15 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 32.81 | |
16 | 27 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 33.28 | |
17 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 33.41 | |
18 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 34.06 | |
19 | 100 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 25 m | 36.16 | ||
20 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 36.17 | |
21 | 94 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 36.79 | |
22 | 143 | Bertelsen Tobias | 2000 | VI39 | 0003AF | 25 m | 36.86 | |
23 | 217 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 39.18 | |
24 | 96 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 39.21 | |
25 | 22 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 40.00 | |
26 | 35 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 42.03 | ||
27 | 26 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 42.30 | |
28 | 182 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 42.41 | |
29 | 33 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 43.08 | |
30 | 108 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
31 | 111 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
32 | 122 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
33 | 110 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 25 m | 51.47 | ||
34 | 126 | Latta Elia Noël | 2002 | MK 31 | 0227AE | 25 m | 52.43 | |
35 | 106 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 53.22 | |
36 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 53.81 | ||
37 | 123 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 25 m | 55.55 | ||
38 | 104 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 25 m | 55.55 | ||
39 | 228 | Holsdorf Frederik Junker | 2003 | VEST | 0335AF | 25 m | 56.46 | |
40 | 179 | Hoff-Jørgensen Lukas | 2002 | FR.SUND | 0289AD | 25 m | 1:06.11 | |
41 | 253 | Munksdorf Markus | 2004 | VEST | 25 m | |||
42 | 221 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 25 m | |||
43 | 231 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 25 m | |||
44 | 254 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 25 m | |||
45 | 269 | Taslicukur Sebastian | 2005 | VEST | 25 m | |||
46 | 16 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
47 | 272 | Tran Davie | 2003 | VEST | 25 m | |||
48 | 224 | Harboe Bertram | 2004 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:10.00 | |
2 | 258 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:15.23 | |
3 | 59 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:15.25 | |
4 | 279 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:17.86 | |
5 | 71 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:18.09 | |
6 | 36 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 1:22.27 | |
7 | 48 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:22.55 | |
8 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:23.31 | |
9 | 208 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:25.11 | |
10 | 10 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 1:25.25 | |
11 | 18 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 1:26.06 | |
12 | 102 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:27.08 | |
13 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:27.36 | |
14 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:27.40 | |
15 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:27.43 | |
16 | 79 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:28.07 | |
17 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 1:28.37 | |
18 | 81 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:31.14 | |
19 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:32.61 | |
20 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:32.73 | |
21 | 119 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:34.11 | |
22 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:35.00 | |
23 | 150 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:36.14 | |
24 | 155 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 1:36.41 | |
25 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:37.04 | |
26 | 205 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 1:39.20 | |
27 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:39.92 | |
28 | 127 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:40.25 | |
29 | 132 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:40.56 | |
30 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:40.61 | |
31 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:41.12 | |
32 | 133 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:43.55 | ||
33 | 266 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:45.01 | |
34 | 162 | Costello Matilda | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | 1:46.10 | ||
35 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:46.31 | |
36 | 25 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:49.73 | |
37 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:56.40 | |
38 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:57.15 | |
39 | 101 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 2:00.00 | |
40 | 93 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
41 | 147 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:03.24 | |
42 | 271 | Top-Jensen Olivia | 2002 | VEST | 0294AO | 25 m | 2:09.16 | |
43 | 118 | Skifte Thea Friis | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:11.01 | ||
44 | 124 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 2:30.00 | |
45 | 97 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:42.31 | ||
46 | 120 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:44.20 | ||
47 | 95 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:54.70 | ||
48 | 256 | Nielsen Michelle Dewi | 2002 | VEST | 0246AO | 25 m | ||
49 | 187 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
50 | 214 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 25 m | |||
51 | 233 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | ||
52 | 181 | Jørgensen Caroline Egholm | 2003 | FR.SUND | 25 m | |||
53 | 178 | Graversen Amalie | 2002 | FR.SUND | 0254AM | 25 m | ||
54 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | ||
55 | 246 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Troell Max | 1995 | SIM ENGELH | AA4395 | 25 m | 1:00.26 | |
2 | 250 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:06.30 | |
3 | 198 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:10.98 | |
4 | 255 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:14.07 | |
5 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 1:17.54 | |
6 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:17.61 | |
7 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:19.30 | |
8 | 267 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:19.91 | |
9 | 144 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:22.20 | |
10 | 12 | Hjalgrim Jakob | 1999 | VÆRLØSE | 9961AS | 25 m | 1:26.08 | |
11 | 69 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:27.10 | |
12 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:27.10 | |
13 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:28.68 | |
14 | 107 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:29.25 | |
15 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:29.32 | |
16 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:32.94 | |
17 | 152 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:32.98 | |
18 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:33.43 | |
19 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:34.76 | |
20 | 112 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:34.82 | ||
21 | 145 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 1:36.56 | |
22 | 113 | Norup Andreas B | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:37.50 | ||
23 | 96 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:42.30 | |
24 | 184 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:43.20 | |
25 | 99 | El-Atbi Ali | 1998 | MK 31 | 25 m | 1:44.43 | ||
26 | 182 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:44.68 | |
27 | 281 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:49.53 | |
28 | 262 | Olsson Mathias Wright | 2003 | VEST | 0333AD | 25 m | 1:49.83 | |
29 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:50.34 | |
30 | 180 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | 1:50.95 | |
31 | 225 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:51.71 | |
32 | 183 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:53.23 | |
33 | 122 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:55.55 | ||
34 | 111 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:55.55 | ||
35 | 212 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:56.59 | |
36 | 259 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 2:22.86 | |
37 | 228 | Holsdorf Frederik Junker | 2003 | VEST | 0335AF | 25 m | ||
38 | 226 | Holm Johan | 2002 | VEST | 0263AJ | 25 m | ||
39 | 234 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
40 | 16 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
41 | 261 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | ||
42 | 185 | Mølgaard Julius | 2002 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 2:50.18 | |
2 | 31 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 3:35.00 | |
3 | 137 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 3:57.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:51.69 | |
2 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 3:35.16 | |
3 | 153 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 1:06.45 | |
2 | 71 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:07.84 | |
3 | 282 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:07.90 | |
4 | 251 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:10.16 | |
5 | 247 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 139 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:11.19 | |
7 | 258 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:11.77 | |
8 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 1:12.31 | |
9 | 59 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:13.08 | |
10 | 48 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:14.12 | |
11 | 85 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:14.24 | |
12 | 36 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 1:14.69 | |
13 | 208 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:15.82 | |
14 | 279 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:17.46 | |
15 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:19.00 | |
16 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:19.23 | |
17 | 32 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:19.49 | |
18 | 81 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:19.91 | |
19 | 13 | Holde-Jensen Nikoline | 1999 | VÆRLØSE | 9946BA | 25 m | 1:20.49 | |
20 | 121 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 1:21.06 | |
21 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:21.61 | |
22 | 127 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:23.00 | |
23 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | 1:23.02 | |
24 | 7 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:23.84 | |
25 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:23.95 | |
26 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:24.05 | |
27 | 138 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:25.00 | |
28 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:25.03 | |
29 | 170 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 1:25.27 | |
30 | 109 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 1:26.62 | |
31 | 150 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:26.91 | |
32 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:27.40 | |
33 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:27.82 | |
34 | 156 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:28.49 | |
35 | 155 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 1:28.64 | |
36 | 178 | Graversen Amalie | 2002 | FR.SUND | 0254AM | 25 m | 1:29.29 | |
37 | 114 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 1:29.33 | |
38 | 148 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:30.61 | |
39 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | 1:31.21 | |
40 | 119 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:31.43 | |
41 | 117 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 1:31.52 | |
42 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:32.00 | |
43 | 162 | Costello Matilda | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | 1:32.29 | ||
44 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:32.49 | |
45 | 132 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 1:32.67 | |
46 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:32.90 | |
47 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:32.90 | |
48 | 186 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:33.67 | |
49 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:34.23 | |
50 | 136 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:34.87 | ||
51 | 15 | Jørgensen Christine | 1997 | VÆRLØSE | 9766BB | 25 m | 1:35.54 | |
52 | 25 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:36.11 | |
53 | 98 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 1:37.07 | |
54 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 1:37.17 | ||
55 | 11 | Helleman Amelia | 2000 | VÆRLØSE | 0088AX | 25 m | 1:37.24 | |
56 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:37.45 | |
57 | 133 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:37.52 | ||
58 | 260 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:38.76 | |
59 | 134 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:40.35 | ||
60 | 37 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 1:41.78 | |
61 | 75 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:42.93 | |
62 | 103 | Høvring Sofie | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 1:45.50 | |
63 | 34 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 1:48.34 | ||
64 | 147 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:48.79 | |
65 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | 1:48.85 | |
66 | 93 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:50.00 | ||
67 | 101 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 0124AU | 25 m | 1:50.00 | |
68 | 24 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:50.75 | |
69 | 161 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 1:51.97 | |
70 | 19 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 0256AP | 25 m | 1:52.24 | |
71 | 21 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | 1:52.71 | ||
72 | 200 | Blokbo Matihilde | 2002 | VEST | 0282AI | 25 m | 1:53.11 | |
73 | 118 | Skifte Thea Friis | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:53.93 | ||
74 | 20 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:57.23 | |
75 | 116 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
76 | 125 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 2:09.90 | |
77 | 181 | Jørgensen Caroline Egholm | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:11.37 | ||
78 | 124 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 2:16.25 | |
79 | 97 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:23.43 | ||
80 | 95 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:40.13 | ||
81 | 277 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | ||
82 | 271 | Top-Jensen Olivia | 2002 | VEST | 0294AO | 25 m | ||
83 | 263 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | ||
84 | 257 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | ||
85 | 215 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | ||
86 | 187 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 25 m | |||
87 | 214 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 25 m | |||
88 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
89 | 233 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | ||
90 | 239 | Koch Maria | 2002 | VEST | 0248AL | 25 m | ||
91 | 244 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | ||
92 | 252 | Munksdorf Josefine | 2002 | VEST | 0238AB | 25 m | ||
93 | 248 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | ||
94 | 169 | Nilsson Idun | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
95 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
96 | 256 | Nielsen Michelle Dewi | 2002 | VEST | 0246AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 52.19 | |
2 | 175 | Troell Max | 1995 | SIM ENGELH | AA4395 | 25 m | 54.82 | |
3 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 56.45 | |
4 | 250 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 56.90 | |
5 | 242 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 57.97 | |
6 | 235 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 59.11 | |
7 | 222 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 59.24 | |
8 | 223 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 59.64 | |
9 | 274 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:01.24 | |
10 | 255 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:01.91 | |
11 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:02.63 | |
12 | 42 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:02.79 | |
13 | 66 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 1:04.18 | |
14 | 211 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:05.16 | |
15 | 287 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 1:05.74 | |
16 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:06.86 | |
17 | 115 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:08.68 | |
18 | 198 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:08.81 | |
19 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 1:11.92 | |
20 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:12.43 | |
21 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 1:13.27 | |
22 | 69 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:13.40 | |
23 | 27 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 1:13.65 | |
24 | 290 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:13.78 | |
25 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:14.35 | |
26 | 152 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:14.45 | |
27 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:14.64 | |
28 | 151 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:14.78 | |
29 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:14.91 | |
30 | 291 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:15.75 | |
31 | 153 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:15.94 | |
32 | 289 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 1:16.42 | |
33 | 107 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:16.45 | |
34 | 267 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:17.38 | |
35 | 12 | Hjalgrim Jakob | 1999 | VÆRLØSE | 9961AS | 25 m | 1:18.73 | |
36 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:19.94 | |
37 | 94 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 1:21.03 | |
38 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:21.22 | |
39 | 145 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 1:22.16 | |
40 | 210 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 1:22.89 | |
41 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:24.14 | |
42 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:25.33 | |
43 | 149 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:25.98 | |
44 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:26.28 | |
45 | 99 | El-Atbi Ali | 1998 | MK 31 | 25 m | 1:27.34 | ||
46 | 240 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:28.97 | |
47 | 113 | Norup Andreas B | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:30.09 | ||
48 | 22 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:30.25 | |
49 | 202 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:31.33 | |
50 | 201 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:32.19 | |
51 | 26 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:32.63 | |
52 | 35 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 1:34.49 | ||
53 | 259 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 1:34.63 | |
54 | 33 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 1:37.04 | |
55 | 281 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:41.96 | |
56 | 262 | Olsson Mathias Wright | 2003 | VEST | 0333AD | 25 m | 1:43.56 | |
57 | 218 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:45.21 | |
58 | 110 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:50.00 | ||
59 | 111 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:50.00 | ||
60 | 122 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:50.00 | ||
61 | 225 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:50.15 | |
62 | 241 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 1:51.13 | |
63 | 212 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:54.57 | |
64 | 261 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:56.55 | |
65 | 104 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
66 | 123 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
67 | 126 | Latta Elia Noël | 2002 | MK 31 | 0227AE | 25 m | 2:04.79 | |
68 | 106 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 2:10.38 | |
69 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | |||
70 | 234 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
71 | 185 | Mølgaard Julius | 2002 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 33.14 | |
2 | 36 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 38.19 | |
3 | 18 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 39.61 | |
4 | 131 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 40.55 | |
5 | 102 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 41.05 | |
6 | 13 | Holde-Jensen Nikoline | 1999 | VÆRLØSE | 9946BA | 25 m | 44.33 | |
7 | 117 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 44.37 | |
8 | 128 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 45.00 | |
9 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | 45.87 | |
10 | 264 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 46.38 | |
11 | 121 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 46.62 | |
12 | 265 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 47.17 | |
13 | 156 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 48.30 | |
14 | 105 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 48.43 | |
15 | 186 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 49.07 | |
16 | 170 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 49.27 | |
17 | 135 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 49.45 | |
18 | 130 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 49.91 | |
19 | 238 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 50.03 | |
20 | 15 | Jørgensen Christine | 1997 | VÆRLØSE | 9766BB | 25 m | 50.79 | |
21 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | 50.82 | |
22 | 266 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 50.87 | |
23 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 50.92 | ||
24 | 239 | Koch Maria | 2002 | VEST | 0248AL | 25 m | 51.94 | |
25 | 162 | Costello Matilda | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | 52.32 | ||
26 | 169 | Nilsson Idun | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 53.80 | ||
27 | 148 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 54.32 | |
28 | 230 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 54.87 | |
29 | 20 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 55.58 | |
30 | 252 | Munksdorf Josefine | 2002 | VEST | 0238AB | 25 m | 56.41 | |
31 | 256 | Nielsen Michelle Dewi | 2002 | VEST | 0246AO | 25 m | 57.59 | |
32 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 57.69 | ||
33 | 271 | Top-Jensen Olivia | 2002 | VEST | 0294AO | 25 m | 57.83 | |
34 | 21 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | 58.70 | ||
35 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | 59.73 | |
36 | 116 | Reiter Smila Mathilda | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
37 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 1:00.09 | ||
38 | 257 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | 1:01.44 | |
39 | 233 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:02.61 | |
40 | 244 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:03.72 | |
41 | 263 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 1:05.93 | |
42 | 215 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:07.69 | |
43 | 248 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:09.79 | |
44 | 120 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:13.23 | ||
45 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | ||
46 | 278 | Østergaard Eva | 2003 | VEST | 25 m | |||
47 | 177 | Wulff Victoria | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
48 | 199 | Andersen Selma Grønlund | 2003 | VEST | 25 m | |||
49 | 209 | Dalgaard Cecilie | 2003 | VEST | 25 m | |||
50 | 213 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 25 m | |||
51 | 216 | Frandsen Mille | 2003 | VEST | 25 m | |||
52 | 273 | Vang-Iversen Victoria | 2003 | VEST | 25 m | |||
53 | 219 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 25 m | |||
54 | 237 | Jürgens Eva | 2004 | VEST | 25 m | |||
55 | 270 | Thomsen Liv Erholt | 2003 | VEST | 25 m | |||
56 | 276 | Vind India Klyver | 2003 | VEST | 25 m | |||
57 | 214 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 26.22 | |
2 | 229 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 31.22 | |
3 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 33.21 | |
4 | 275 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 34.50 | |
5 | 115 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 36.33 | |
6 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 36.74 | |
7 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 39.96 | |
8 | 143 | Bertelsen Tobias | 2000 | VI39 | 0003AF | 25 m | 40.59 | |
9 | 100 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 25 m | 42.76 | ||
10 | 112 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 25 m | 44.00 | ||
11 | 201 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 45.65 | |
12 | 217 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 48.00 | |
13 | 202 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 49.69 | |
14 | 182 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 50.25 | |
15 | 184 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 52.04 | |
16 | 126 | Latta Elia Noël | 2002 | MK 31 | 0227AE | 25 m | 53.16 | |
17 | 149 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 53.79 | |
18 | 218 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 54.12 | |
19 | 108 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 25 m | 55.00 | ||
20 | 183 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 55.26 | |
21 | 261 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 56.72 | |
22 | 106 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 57.63 | |
23 | 104 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
24 | 123 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
25 | 180 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | 1:00.95 | |
26 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 1:03.33 | ||
27 | 110 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:04.93 | ||
28 | 179 | Hoff-Jørgensen Lukas | 2002 | FR.SUND | 0289AD | 25 m | 1:10.36 | |
29 | 226 | Holm Johan | 2002 | VEST | 0263AJ | 25 m | 1:15.90 | |
30 | 272 | Tran Davie | 2003 | VEST | 25 m | |||
31 | 221 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 25 m | |||
32 | 224 | Harboe Bertram | 2004 | VEST | 25 m | |||
33 | 269 | Taslicukur Sebastian | 2005 | VEST | 25 m | |||
34 | 231 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 25 m | |||
35 | 254 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 25 m | |||
36 | 253 | Munksdorf Markus | 2004 | VEST | 25 m | |||
37 | 232 | Jensen Andreas Anker | 2002 | VEST | 0273AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Vest Tøser | 2000 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
2 | 194 | Vest Chicks | 1997 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 4 | Værløse Piger 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 2:32.99 | ||
4 | 91 | Mk 31 Piger 1 | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:45.00 | ||
5 | 140 | Lynsild | 2002 | VI39 | 25 m | 2:56.81 | ||
6 | 5 | Værløse Piger 2 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m | 3:06.41 | ||
7 | 92 | Mk 31 Talent 1 | 2001 | MK 31 | 25 m | 3:40.00 | ||
8 | 6 | Værløse Piger 3 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m | |||
9 | 41 | Triton Piger Gr. 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
10 | 40 | Triton Piger Gr. 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | |||
11 | 193 | Talent Pige 1 | 2000 | VEST | 25 m | |||
12 | 160 | Sim Team Lag 2 | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
13 | 159 | Sim Team Lag 1 | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
14 | 158 | Sim Team | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Vest Small Boys | 1998 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 196 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | 2:09.69 | ||
3 | 157 | Sim Team | 1998 | SIM ENGELH | 25 m | 2:19.00 | ||
4 | 1 | Værløse Drenge 1 | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 2:20.90 | ||
5 | 90 | Mk 31 Drenge 1 | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:45.00 | ||
6 | 142 | Tsunami | 2001 | VI39 | 25 m | 2:46.99 | ||
7 | 2 | Værløse Drenge 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:52.71 | ||
8 | 39 | Triton Drenge Gr. 2 | 1998 | TRITON B | 25 m | |||
9 | 38 | Triton Drenge Gr. 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
10 | 192 | Talent Drenge 2 | 2001 | VEST | 25 m | |||
11 | 191 | Talent Drenge 1 | 2000 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:27.26 | |
2 | 50 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:34.93 | |
3 | 82 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:34.96 | |
4 | 56 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:35.73 | |
5 | 58 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:39.57 | |
6 | 279 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:43.26 | |
7 | 258 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:45.67 | |
8 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:51.44 | |
9 | 77 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:52.40 | |
10 | 88 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:52.47 | |
11 | 49 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 2:52.64 | |
12 | 245 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 2:57.27 | |
13 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 2:59.98 | |
14 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:02.07 | |
15 | 129 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 3:02.69 | ||
16 | 208 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 3:02.79 | |
17 | 79 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:03.41 | |
18 | 36 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 3:03.72 | |
19 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:03.77 | |
20 | 102 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 3:03.93 | |
21 | 18 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 3:04.45 | |
22 | 10 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 3:09.26 | |
23 | 81 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 3:11.17 | |
24 | 44 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 3:11.21 | |
25 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:15.00 | |
26 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 3:15.42 | |
27 | 137 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 3:19.70 | |
28 | 264 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:20.56 | |
29 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 3:23.14 | |
30 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 3:24.57 | |
31 | 265 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 3:25.02 | |
32 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 3:26.85 | |
33 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:27.34 | |
34 | 31 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 3:35.00 | |
35 | 132 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 3:40.00 | |
36 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 3:40.23 | |
37 | 133 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 3:40.36 | ||
38 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 3:41.54 | |
39 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 3:41.77 | |
40 | 251 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 3:42.62 | |
41 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 3:57.65 | |
42 | 75 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 4:11.84 | |
43 | 260 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Troell Max | 1995 | SIM ENGELH | AA4395 | 25 m | 4:10.34 | |
2 | 207 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 4:29.44 | |
3 | 255 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 4:40.88 | |
4 | 198 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 5:02.07 | |
5 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 5:03.13 | |
6 | 67 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 5:14.68 | |
7 | 54 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 5:21.45 | |
8 | 42 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 5:29.22 | |
9 | 12 | Hjalgrim Jakob | 1999 | VÆRLØSE | 9961AS | 25 m | 5:30.00 | |
10 | 267 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 5:36.09 | |
11 | 87 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 5:36.54 | |
12 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 5:45.00 | |
13 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 5:48.99 | |
14 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 5:55.04 | |
15 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 5:59.74 | |
16 | 69 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 6:05.24 | |
17 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 6:07.48 | |
18 | 217 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 6:16.63 | |
19 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 6:18.47 | |
20 | 210 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 6:37.60 | |
21 | 99 | El-Atbi Ali | 1998 | MK 31 | 25 m | 6:50.40 | ||
22 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | ||
23 | 241 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | ||
24 | 259 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:14.87 | |
2 | 56 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:17.13 | |
3 | 282 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:17.46 | |
4 | 50 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:24.65 | |
5 | 79 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:24.87 | |
6 | 85 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:25.35 | |
7 | 208 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:25.52 | |
8 | 71 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:26.31 | |
9 | 220 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:28.65 | |
10 | 60 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:28.99 | |
11 | 285 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 25 m | 1:29.02 | |
12 | 48 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:31.93 | |
13 | 119 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:33.30 | |
14 | 59 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:34.03 | |
15 | 76 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 1:34.57 | |
16 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:35.04 | |
17 | 139 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:36.37 | |
18 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 1:36.81 | |
19 | 32 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:38.34 | |
20 | 128 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 1:40.59 | |
21 | 44 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:40.63 | |
22 | 13 | Holde-Jensen Nikoline | 1999 | VÆRLØSE | 9946BA | 25 m | 1:41.57 | |
23 | 258 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:41.87 | |
24 | 7 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:43.02 | |
25 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:43.31 | |
26 | 247 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:44.00 | |
27 | 264 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:44.06 | |
28 | 288 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:44.23 | |
29 | 127 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:45.00 | |
30 | 135 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 1:45.89 | |
31 | 205 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 1:46.29 | |
32 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:47.16 | |
33 | 161 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 1:47.32 | |
34 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:47.42 | |
35 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:47.72 | |
36 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:48.44 | |
37 | 75 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:51.80 | |
38 | 170 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 1:53.83 | |
39 | 238 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 1:54.50 | |
40 | 11 | Helleman Amelia | 2000 | VÆRLØSE | 0088AX | 25 m | 1:54.73 | |
41 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:56.65 | |
42 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:57.29 | |
43 | 37 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 1:57.60 | |
44 | 114 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 1:59.45 | |
45 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:59.92 | |
46 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 2:01.60 | |
47 | 21 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | 2:04.98 | ||
48 | 230 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 2:06.06 | |
49 | 34 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 2:09.82 | ||
50 | 20 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:10.42 | |
51 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:22.35 | |
52 | 24 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 2:29.03 | |
53 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | ||
54 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | |||
55 | 19 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 0256AP | 25 m | ||
56 | 200 | Blokbo Matihilde | 2002 | VEST | 0282AI | 25 m | ||
57 | 169 | Nilsson Idun | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
58 | 177 | Wulff Victoria | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
59 | 268 | Sørensen Louise | 2002 | VEST | 0236AB | 25 m | ||
60 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
61 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
62 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | ||
63 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | ||
64 | 283 | Chiatly Nora | 2002 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:08.77 | |
2 | 206 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:10.31 | |
3 | 207 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:10.37 | |
4 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 1:12.83 | |
5 | 222 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:14.07 | |
6 | 275 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:14.13 | |
7 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:19.63 | |
8 | 211 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:21.17 | |
9 | 29 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 1:22.74 | |
10 | 53 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:24.03 | |
11 | 274 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:26.97 | |
12 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:28.17 | |
13 | 166 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 25 m | 1:29.66 | |
14 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:32.56 | |
15 | 115 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:34.94 | |
16 | 113 | Norup Andreas B | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:36.66 | ||
17 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:41.52 | |
18 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:43.77 | |
19 | 96 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:44.18 | |
20 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:45.23 | |
21 | 22 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:47.00 | |
22 | 240 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:48.77 | |
23 | 210 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 1:49.11 | |
24 | 26 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:53.54 | |
25 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:53.57 | |
26 | 94 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 1:54.89 | |
27 | 30 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:56.04 | |
28 | 8 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:01.55 | |
29 | 35 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 2:02.32 | ||
30 | 218 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 2:04.37 | |
31 | 202 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 2:05.55 | |
32 | 33 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 2:13.77 | |
33 | 28 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 2:26.50 | |
34 | 234 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
35 | 232 | Jensen Andreas Anker | 2002 | VEST | 0273AJ | 25 m | ||
36 | 204 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | ||
37 | 201 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | ||
38 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 23, 25 m fri + 25 m bjergning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | ||
2 | 190 | Friis Anna Møller | 2001 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
3 | 189 | Riis Asta | 2001 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
4 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:32 |
Løb 24, 25 m fri + 25 m bjergning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Gefeldt Victor Friis | 2001 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
2 | 29 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | ||
3 | 236 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | ||
4 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | ||
5 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 31.41 | |
2 | 280 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 32.91 | |
3 | 245 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 34.08 | |
4 | 72 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 35.41 | |
5 | 88 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 36.13 | |
6 | 60 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 36.28 | |
7 | 251 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 37.31 | |
8 | 31 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 38.54 | |
9 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 38.94 | |
10 | 36 | Øksnebjerg Esther | 2000 | VÆRLØSE | 0054AX | 25 m | 39.00 | |
11 | 71 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 39.95 | |
12 | 127 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 42.00 | |
13 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 42.70 | |
14 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | 44.46 | |
15 | 131 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 45.00 | |
16 | 130 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 45.00 | |
17 | 15 | Jørgensen Christine | 1997 | VÆRLØSE | 9766BB | 25 m | 45.43 | |
18 | 265 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 45.75 | |
19 | 117 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 46.39 | |
20 | 121 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 47.48 | |
21 | 98 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 48.50 | |
22 | 205 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 49.47 | |
23 | 134 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 50.26 | ||
24 | 105 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 51.30 | |
25 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 52.02 | ||
26 | 266 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 53.92 | |
27 | 135 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 56.67 | |
28 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 59.00 | ||
29 | 129 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:00.00 | ||
30 | 230 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:02.41 | |
31 | 9 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 27.55 | |
2 | 223 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 29.52 | |
3 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 29.70 | |
4 | 275 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 32.49 | |
5 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 32.81 | |
6 | 66 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 32.92 | |
7 | 255 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 34.27 | |
8 | 87 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 35.38 | |
9 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 35.97 | |
10 | 54 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 36.03 | |
11 | 211 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 36.25 | |
12 | 27 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 39.39 | |
13 | 112 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 25 m | 41.75 | ||
14 | 274 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 42.07 | |
15 | 100 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 25 m | 44.59 | ||
16 | 107 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 45.00 | |
17 | 267 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 46.68 | |
18 | 217 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 51.40 | |
19 | 259 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 52.54 | |
20 | 201 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 52.74 | |
21 | 202 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 54.11 | |
22 | 262 | Olsson Mathias Wright | 2003 | VEST | 0333AD | 25 m | 54.42 | |
23 | 281 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:00.10 | |
24 | 225 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:05.17 | |
25 | 212 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:29.17 | |
26 | 241 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | ||
27 | 204 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | ||
28 | 234 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
29 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | |||
30 | 218 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:15.45 | |
2 | 56 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:16.54 | |
3 | 249 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 2:18.32 | |
4 | 82 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:25.50 | |
5 | 49 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 2:26.77 | |
6 | 76 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 2:27.27 | |
7 | 247 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 2:30.53 | |
8 | 58 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:32.29 | |
9 | 72 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:35.33 | |
10 | 85 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:35.72 | |
11 | 88 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:37.67 | |
12 | 139 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 2:39.22 | |
13 | 44 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 2:42.34 | |
14 | 279 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:42.94 | |
15 | 102 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:44.53 | |
16 | 77 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 2:44.77 | |
17 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 2:46.66 | |
18 | 48 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 2:47.79 | |
19 | 81 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:48.75 | |
20 | 10 | Heinemann Rikke | 1997 | VÆRLØSE | 9778AU | 25 m | 2:51.05 | |
21 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:51.14 | |
22 | 13 | Holde-Jensen Nikoline | 1999 | VÆRLØSE | 9946BA | 25 m | 2:53.04 | |
23 | 137 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 2:54.31 | |
24 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:57.55 | |
25 | 32 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 2:57.88 | |
26 | 285 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 25 m | 2:59.97 | |
27 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:01.37 | |
28 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:01.73 | |
29 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 3:01.79 | |
30 | 18 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 3:02.62 | |
31 | 264 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:02.75 | |
32 | 138 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 3:04.38 | |
33 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 3:04.95 | |
34 | 121 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 3:07.13 | |
35 | 131 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 3:09.79 | |
36 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 3:11.98 | |
37 | 7 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 3:18.16 | |
38 | 170 | Palmquist Emma | 2000 | SIM ENGELH | AS1400 | 25 m | 3:21.11 | |
39 | 132 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 3:22.49 | |
40 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 3:24.07 | |
41 | 238 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 3:26.59 | |
42 | 135 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | 3:30.22 | |
43 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 3:30.73 | |
44 | 266 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 3:31.98 | |
45 | 9 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 3:33.13 | |
46 | 134 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 3:35.26 | ||
47 | 133 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 3:39.00 | ||
48 | 136 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 3:45.26 | ||
49 | 130 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 3:45.95 | |
50 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 3:46.23 | |
51 | 78 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 3:47.01 | |
52 | 19 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 0256AP | 25 m | 3:51.60 | |
53 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 4:10.68 | |
54 | 11 | Helleman Amelia | 2000 | VÆRLØSE | 0088AX | 25 m | ||
55 | 200 | Blokbo Matihilde | 2002 | VEST | 0282AI | 25 m | ||
56 | 15 | Jørgensen Christine | 1997 | VÆRLØSE | 9766BB | 25 m | ||
57 | 283 | Chiatly Nora | 2002 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
58 | 24 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | ||
59 | 34 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
60 | 37 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | ||
61 | 260 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | ||
62 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
63 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | ||
64 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | ||
65 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | ||
66 | 162 | Costello Matilda | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | |||
67 | 161 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | ||
68 | 189 | Riis Asta | 2001 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Troell Max | 1995 | SIM ENGELH | AA4395 | 25 m | 1:56.36 | |
2 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 2:03.96 | |
3 | 222 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:07.84 | |
4 | 235 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 2:09.10 | |
5 | 255 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:12.94 | |
6 | 42 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:21.52 | |
7 | 198 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:23.77 | |
8 | 66 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 2:25.21 | |
9 | 54 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:30.66 | |
10 | 67 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:33.65 | |
11 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 2:34.65 | |
12 | 53 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 2:38.03 | |
13 | 107 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 2:40.00 | |
14 | 12 | Hjalgrim Jakob | 1999 | VÆRLØSE | 9961AS | 25 m | 2:42.47 | |
15 | 115 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 2:44.14 | |
16 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:45.84 | |
17 | 284 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 2:48.83 | |
18 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:52.39 | |
19 | 217 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:54.76 | |
20 | 96 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 3:00.97 | |
21 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:01.19 | |
22 | 94 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 3:03.42 | |
23 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:06.16 | |
24 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:09.02 | |
25 | 240 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 3:10.59 | |
26 | 30 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:10.95 | |
27 | 99 | El-Atbi Ali | 1998 | MK 31 | 25 m | 3:14.09 | ||
28 | 201 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:22.23 | |
29 | 113 | Norup Andreas B | 1999 | MK 31 | 25 m | 3:31.15 | ||
30 | 33 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 3:33.75 | |
31 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 3:34.74 | |
32 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 3:53.32 | |
33 | 35 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
34 | 8 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | ||
35 | 225 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | ||
36 | 212 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | ||
37 | 22 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | ||
38 | 262 | Olsson Mathias Wright | 2003 | VEST | 0333AD | 25 m | ||
39 | 16 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
40 | 281 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | ||
41 | 26 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 1:11.99 | |
2 | 82 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:13.83 | |
3 | 245 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 1:15.72 | |
4 | 59 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:23.46 | |
5 | 251 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:23.60 | |
6 | 258 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:24.02 | |
7 | 102 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:25.43 | |
8 | 31 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:32.40 | |
9 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:33.50 | |
10 | 117 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 1:44.21 | |
11 | 138 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:46.32 | |
12 | 98 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 1:53.22 | |
13 | 119 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:53.37 | |
14 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:01.49 | |
2 | 223 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:05.90 | |
3 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:11.72 | |
4 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:17.53 | |
5 | 87 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:18.56 | |
6 | 67 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:20.40 | |
7 | 284 | Hansen Jonas | 2001 | KORSØR | 0123AH | 25 m | 1:20.44 | |
8 | 204 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 1:30.56 | |
9 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:32.12 | |
10 | 69 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:32.58 | |
11 | 100 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:33.35 | ||
12 | 112 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:37.85 | ||
13 | 210 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 1:57.03 | |
14 | 27 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 35.13 | |
2 | 282 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 35.28 | |
3 | 127 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 38.00 | |
4 | 60 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 40.07 | |
5 | 220 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 40.23 | |
6 | 136 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 43.00 | ||
7 | 285 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 25 m | 43.12 | |
8 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 44.35 | |
9 | 119 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 44.71 | |
10 | 32 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 44.94 | |
11 | 131 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 45.00 | |
12 | 132 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 9994AZ | 25 m | 45.00 | |
13 | 72 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 45.03 | |
14 | 44 | Bengtsson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 45.67 | |
15 | 174 | Svensson Sara | 2001 | SIM ENGELH | AS3801 | 25 m | 46.12 | |
16 | 128 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 46.59 | |
17 | 7 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 46.73 | |
18 | 77 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 47.82 | |
19 | 260 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 47.92 | |
20 | 76 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 48.11 | |
21 | 205 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 49.58 | |
22 | 133 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 50.22 | ||
23 | 129 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 50.36 | ||
24 | 134 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 52.49 | ||
25 | 238 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 52.66 | |
26 | 130 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 53.47 | |
27 | 266 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 53.59 | |
28 | 11 | Helleman Amelia | 2000 | VÆRLØSE | 0088AX | 25 m | 53.66 | |
29 | 37 | Østergaard Tine | 2000 | VÆRLØSE | 0044AX | 25 m | 54.04 | |
30 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 54.65 | ||
31 | 161 | Carlsson Wilma | 2000 | SIM ENGELH | AV0600 | 25 m | 55.28 | |
32 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 55.73 | ||
33 | 171 | Olsson Andrina Paulsson | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 55.74 | ||
34 | 117 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK 31 | 0212AL | 25 m | 56.15 | |
35 | 75 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 58.14 | |
36 | 21 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | 58.52 | ||
37 | 177 | Wulff Victoria | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | 1:00.90 | ||
38 | 114 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 1:01.30 | |
39 | 19 | Larsen Rosa Hansen | 2002 | VÆRLØSE | 0256AP | 25 m | 1:02.01 | |
40 | 105 | Kristoffersen Anna Aarbak | 2002 | MK 31 | 0288AL | 25 m | 1:03.60 | |
41 | 52 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:04.34 | |
42 | 200 | Blokbo Matihilde | 2002 | VEST | 0282AI | 25 m | 1:04.94 | |
43 | 169 | Nilsson Idun | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | 1:05.19 | ||
44 | 164 | Jarbsjö Bjanca | 2003 | SIM ENGELH | AI6603 | 25 m | 1:09.03 | |
45 | 24 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:11.64 | |
46 | 277 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:11.96 | |
47 | 163 | Flodmark Klara | 2001 | SIM ENGELH | AE4201 | 25 m | 1:25.14 | |
48 | 246 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 25 m | |||
49 | 34 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
50 | 20 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | ||
51 | 268 | Sørensen Louise | 2002 | VEST | 0236AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 30.57 | |
2 | 207 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 32.76 | |
3 | 176 | Troell Ted | 1994 | SIM ENGELH | AB3594 | 25 m | 33.68 | |
4 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 36.57 | |
5 | 29 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 37.28 | |
6 | 211 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 37.86 | |
7 | 53 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 40.46 | |
8 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 42.93 | |
9 | 113 | Norup Andreas B | 1999 | MK 31 | 25 m | 44.74 | ||
10 | 96 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 48.11 | |
11 | 30 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 53.71 | |
12 | 8 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 53.81 | |
13 | 112 | Mørch Halfdan H. | 2000 | MK 31 | 25 m | 53.89 | ||
14 | 35 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 57.90 | ||
15 | 168 | Llupu Vlad | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | 58.58 | ||
16 | 33 | Vejgaard Magnus | 2000 | VÆRLØSE | 0041AP | 25 m | 1:02.68 | |
17 | 28 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:03.66 | |
18 | 281 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:12.22 | |
19 | 226 | Holm Johan | 2002 | VEST | 0263AJ | 25 m | 1:14.31 | |
20 | 212 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:31.64 | |
21 | 232 | Jensen Andreas Anker | 2002 | VEST | 0273AJ | 25 m | ||
22 | 234 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
23 | 228 | Holsdorf Frederik Junker | 2003 | VEST | 0335AF | 25 m | ||
24 | 225 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | ||
25 | 188 | Gefeldt Victor Friis | 2001 | SVØMMELÆRE | 25 m | |||
26 | 16 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:31.23 | |
2 | 50 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:35.68 | |
3 | 82 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:40.36 | |
4 | 280 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:42.94 | |
5 | 58 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 2:48.27 | |
6 | 71 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:49.10 | |
7 | 49 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 2:50.24 | |
8 | 72 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:53.54 | |
9 | 208 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 2:54.08 | |
10 | 59 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 2:54.16 | |
11 | 85 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:54.36 | |
12 | 88 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:54.97 | |
13 | 279 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:57.69 | |
14 | 247 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 3:02.63 | |
15 | 48 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 3:04.07 | |
16 | 63 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:07.16 | |
17 | 79 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:07.21 | |
18 | 167 | Liljequist Cassandra | 2000 | SIM ENGELH | AP2600 | 25 m | 3:09.61 | |
19 | 64 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:11.45 | |
20 | 77 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 3:12.96 | |
21 | 81 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 3:14.68 | |
22 | 73 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:16.43 | |
23 | 18 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 3:18.38 | |
24 | 74 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:19.95 | |
25 | 137 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 3:22.17 | |
26 | 84 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:23.99 | |
27 | 61 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 3:27.83 | |
28 | 46 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 3:29.44 | |
29 | 121 | Søgaard Mia | 2001 | MK 31 | 0112AC | 25 m | 3:31.79 | |
30 | 138 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 3:32.63 | |
31 | 139 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 3:40.02 | |
32 | 265 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 3:46.78 | |
33 | 230 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 3:57.57 | |
34 | 165 | Johansson Alicia | 2003 | SIM ENGELH | 25 m | |||
35 | 51 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | ||
36 | 55 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | ||
37 | 62 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | ||
38 | 43 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | ||
39 | 172 | Sandberg Alma | 2002 | SIM ENGELH | 25 m | |||
40 | 86 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | ||
41 | 9 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | ||
42 | 47 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Troell Max | 1995 | SIM ENGELH | AA4395 | 25 m | 2:10.32 | |
2 | 235 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 2:25.75 | |
3 | 222 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:27.98 | |
4 | 275 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:31.83 | |
5 | 274 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:34.95 | |
6 | 14 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 2:37.77 | |
7 | 42 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:40.06 | |
8 | 243 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:43.69 | |
9 | 66 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 2:48.04 | |
10 | 198 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:48.10 | |
11 | 23 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 2:50.60 | |
12 | 67 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:50.98 | |
13 | 54 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:51.78 | |
14 | 87 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 2:54.60 | |
15 | 17 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 2:58.33 | |
16 | 267 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:58.38 | |
17 | 80 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 3:05.22 | |
18 | 69 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 3:07.19 | |
19 | 115 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 3:09.18 | |
20 | 100 | Hajdu Markus B. | 2000 | MK 31 | 25 m | 3:12.34 | ||
21 | 83 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 3:12.80 | |
22 | 27 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 3:14.13 | |
23 | 65 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 3:14.23 | |
24 | 57 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:15.80 | |
25 | 107 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 3:16.73 | |
26 | 12 | Hjalgrim Jakob | 1999 | VÆRLØSE | 9961AS | 25 m | 3:17.50 | |
27 | 68 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 3:18.46 | |
28 | 94 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 3:24.10 | |
29 | 70 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 3:26.23 | |
30 | 240 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 3:26.46 | |
31 | 259 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 3:26.95 | |
32 | 99 | El-Atbi Ali | 1998 | MK 31 | 25 m | 3:30.32 | ||
33 | 22 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:37.48 | |
34 | 202 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 3:43.50 | |
35 | 26 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 3:47.35 | |
36 | 241 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 4:14.50 | |
37 | 218 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | ||
38 | 262 | Olsson Mathias Wright | 2003 | VEST | 0333AD | 25 m | ||
39 | 89 | Stjerneholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | ||
40 | 45 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Værløse Piger 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 2:22.21 | ||
2 | 197 | Vest Tøser | 2000 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
3 | 194 | Vest Chicks | 1997 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
4 | 158 | Sim Team | 2000 | SIM ENGELH | 25 m | 2:34.00 | ||
5 | 91 | Mk 31 Piger 1 | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:35.00 | ||
6 | 5 | Værløse Piger 2 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m | 2:53.62 | ||
7 | 6 | Værløse Piger 3 | 2001 | VÆRLØSE | 25 m | |||
8 | 41 | Triton Piger Gr. 2 | 2000 | TRITON B | 25 m | |||
9 | 40 | Triton Piger Gr. 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | |||
10 | 193 | Talent Pige 1 | 2000 | VEST | 25 m | |||
11 | 160 | Sim Team Lag 2 | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
12 | 159 | Sim Team Lag 1 | 2001 | SIM ENGELH | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | 1:50.86 | ||
2 | 157 | Sim Team | 1998 | SIM ENGELH | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 1 | Værløse Drenge 1 | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 2:01.76 | ||
4 | 195 | Vest Small Boys | 1998 | VEST | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 90 | Mk 31 Drenge 1 | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 2 | Værløse Drenge 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:35.44 | ||
7 | 3 | Værløse Drenge 3 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | |||
8 | 39 | Triton Drenge Gr. 2 | 1998 | TRITON B | 25 m | |||
9 | 38 | Triton Drenge Gr. 1 | 1999 | TRITON B | 25 m | |||
10 | 192 | Talent Drenge 2 | 2001 | VEST | 25 m | |||
11 | 191 | Talent Drenge 1 | 2000 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 09 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 15:33 |