Startliste for Spårvägenmästerskapen (SM)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
66 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
63 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
79 |
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Louise Olsson |
1992 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
51.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
52 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
83 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
98 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
80 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
68 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
70 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
84 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Clara Korch |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
76 |
|
Venus Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
82 |
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
94 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
38.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
99 |
|
Hugo Brolin |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
75 |
|
Ture Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
74 |
|
Sigge Lövholm |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
85 |
|
Sven Quas |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
86 |
|
Ruben Eneström Hellerstedt |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
77 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
72 |
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
SWE |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
92 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Isak Eliasson |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
96 |
|
William Lulek |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
6 |
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Isabelle Hanson |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:20.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
400m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:18.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
4:36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
89 |
|
Isabelle Wrejde |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
43.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
43.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Venus Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
70 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
84 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
25 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
99 |
|
Hugo Brolin |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Sigge Lövholm |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
86 |
|
Ruben Eneström Hellerstedt |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
77 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
101 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
75 |
|
Ture Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Sven Quas |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:52.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Louise Olsson |
1992 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:59.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
SWE |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
52 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
47 |
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
51.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Louise Olsson |
1992 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
83 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
80 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
98 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
60 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
76 |
|
Venus Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
70 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
81 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
91 |
|
Isak Eliasson |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
22.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
46.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
72 |
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
51.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
75 |
|
Ture Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Oscar Ebenhag |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
57.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Sigge Lövholm |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:01.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
77 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
86 |
|
Ruben Eneström Hellerstedt |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
89 |
|
Isabelle Wrejde |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Isabelle Hanson |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
William Lulek |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
400m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Mia Hellström |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
66 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
35.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
38.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
43.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Venus Kidane |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Elma Butti |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
48.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
82 |
|
Varnika Handa |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
11 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Roy Hjort Mowitz |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Igor Bedlinski |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Gustav Bernhardsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Oscar Adamsson |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Ruben Eneström Hellerstedt |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Sigge Lövholm |
2009 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
77 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
97 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Louise Olsson |
1992 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
98 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
35 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
33.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
34 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
89 |
|
Isabelle Wrejde |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
92 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Isak Eliasson |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
22.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
31 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
42 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Georg Blomgren |
2008 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
95 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:02.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
58 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
94 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
54.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Örebro Simallians |
SWE |
55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
28 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
2 |
|
Isabelle Hanson |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:47.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
William Lulek |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:07.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
62 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
400m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
6 |
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
106 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
SWE |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
41.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
55 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Gustav Annas |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
34 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Ida Sundbom |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:25.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:18 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
22 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
40 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:20.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
9:28.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
10:58.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
11:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
11:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
8:15.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
9:05.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
9:18.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
9:41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
34 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:19 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Örebro Simallians |
SWE |
29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
106 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
SWE |
56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Anna Viinapuu |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Isabelle Hanson |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
24 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Isabelle Wrejde |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
10 |
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
45 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
55 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
92 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Isak Eliasson |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
Simklubben Neptun |
SWE |
51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
56.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
William Lulek |
1998 |
Simklubben Neptun |
SWE |
57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
48 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
23 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
44 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:59.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Emma Sundstedt |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Smilla Palmborg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:11.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:27.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:51.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
62 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
97 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
55.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Marcus Larsson |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
28 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
58.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
29 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:02.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
John Ström |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
46 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:18.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
89 |
|
Isabelle Wrejde |
1999 |
Simklubben Neptun |
SWE |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
35 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Julia Augustsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
Örebro Simallians |
SWE |
25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
17 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
46 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
48 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
69 |
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:21 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
45 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Isabelle Hanson |
1998 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
29 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
34 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:33.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Helena Fältman |
1980 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Filippa Lock |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
400m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
6:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
6:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Anna Malmring |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
15 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
32 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
37 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
27 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
35 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:25.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:46.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:56.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Jonas Malmring |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
23 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Alan Eriksson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Kristian Kasper |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:23.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1500m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
17:52.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägenmästerskapen (SM) 16-18 juni 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2020 till den 18 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1500m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
16:05.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
18:08.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 12:36:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|