Ohjelma Åbne Københavnske Masters 2019/Copenhagen Open Masters 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3415 | Tietze Linda Lund | 1984 | HASLEV | 8442AA | 25 m | 59.59 | |
2 | 3465 | Gammelmark Louise Fiskaali | 1981 | 25 m | 1:02.20 | |||
3 | 3344 | Gallone Stefania | 1998 | KU-SVØM | 9820BF | 25 m | 1:03.00 | |
4 | 3063 | Lothe Lise | 1967 | Sørlandet | 25 m | 1:03.47 | ||
5 | 3338 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | KU-SVØM | 9448AA | 25 m | 1:04.00 | |
6 | 3341 | Duus Lisa Steen | 1997 | KU-SVØM | 9764AI | 25 m | 1:04.00 | |
7 | 2586 | Philipsson Anette | 1965 | LASS | AA3265 | 25 m | 1:05.35 | |
8 | 3091 | Juul Tilde | 1974 | SIGMA | 7426AA | 25 m | 1:08.29 | |
9 | 3388 | Dahl Helene Marie | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:09.00 | ||
10 | 3081 | Andersen Ane | 1990 | SIGMA | 9016AF | 25 m | 1:09.10 | |
11 | 3092 | Karlby Lone Tolstrup | 1976 | SIGMA | 7622AA | 25 m | 1:09.35 | |
12 | 3299 | Hansen Lærke Smidt | 1988 | KU-SVØM | 8896AA | 25 m | 1:10.00 | |
13 | 3349 | Vest Stine Dahl | 1994 | KU-SVØM | 9492AH | 25 m | 1:10.00 | |
14 | 3407 | Pflücker Dagmar | 1972 | TRISPORT | 382715 | 25 m | 1:10.40 | |
15 | 3405 | Caul Genesis | 1991 | CLH2O | 25 m | 1:11.00 | ||
16 | 3505 | Vickery Anette | 1976 | GSK | 7652AA | 25 m | 1:11.00 | |
17 | 885 | Jensen Birgit Dønnum | 1967 | Eidsvoll | 25 m | 1:11.90 | ||
18 | 3387 | Høj Lisbet Riiber | 1971 | DRAGØR | 25 m | 1:14.00 | ||
19 | 3370 | Severinsen Anette | 1974 | STT | 25 m | 1:15.00 | ||
20 | 3483 | Vezzani Giorgia | 1995 | HSK HERMES | 25 m | 1:15.00 | ||
21 | 3492 | Hvarfvenius Gina | 1997 | HS | AY5297 | 25 m | 1:15.00 | |
22 | 3451 | Kristiansen Anne R. | 1996 | FREM | 9648au | 25 m | 1:16.42 | |
23 | 886 | Jensen Inger J. Dønnum | 1969 | Eidsvoll | 25 m | 1:22.00 | ||
24 | 3139 | Damberg Inge-Lise | 1957 | STT | 5762AA | 25 m | 1:22.00 | |
25 | 2579 | Adolfsson Ilze | 1972 | LASS | AA9672 | 25 m | 1:22.85 | |
26 | 3158 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | STT | 4322AA | 25 m | 1:25.00 | |
27 | 241 | Hjertnes Hilde Margrethe | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:29.00 | ||
28 | 3481 | Plum Inger | 1952 | HSK HERMES | 25 m | 1:37.00 | ||
29 | 3372 | Hausmann Dorothee | 1964 | ROSTOCK | 165528 | 25 m | 1:45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3494 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937al | 25 m | 54.00 | |
2 | 3473 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901ah | 25 m | 57.00 | |
3 | 3476 | Frolovs Aleksandrs | 1990 | HSK HERMES | 25 m | 58.00 | ||
4 | 3336 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 58.07 | |
5 | 3498 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971ad | 25 m | 59.00 | |
6 | 3366 | Henning Rasmus | 1975 | SIGMA | 7523AB | 25 m | 59.38 | |
7 | 3504 | Stermann Ragnar | 1966 | SG MÜLHEIM | 25 m | 59.50 | ||
8 | 3472 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279ab | 25 m | 59.90 | |
9 | 3287 | Solvang Rune | 1980 | KU-SVØM | 8065AA | 25 m | 1:00.00 | |
10 | 3270 | Klint Torben Marott | 1974 | STT | 7441AB | 25 m | 1:00.06 | |
11 | 3432 | Hamre Morten | 1969 | Bergen OM | 25 m | 1:01.00 | ||
12 | 3495 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111af | 25 m | 1:01.00 | |
13 | 3098 | Nissen Ole Garm | 1978 | SIGMA | 7841AB | 25 m | 1:01.75 | |
14 | 3392 | Bøving-Andersen Christian | 1986 | DRAGØR | 25 m | 1:02.00 | ||
15 | 3367 | Kirkelund Morten | 1980 | SIGMA | 8001AC | 25 m | 1:02.37 | |
16 | 3489 | Comstedt Ulf | 1976 | LASS | AB0576 | 25 m | 1:04.87 | |
17 | 3406 | Villarroel Nicolás | 1985 | CLH2O | 25 m | 1:05.00 | ||
18 | 3457 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 6917aa | 25 m | 1:05.08 | |
19 | 3445 | Örth Mats | 1955 | HS | AA7355 | 25 m | 1:07.95 | |
20 | 2750 | Vågshaug Eirik | 1958 | Eidsvoll | 25 m | 1:08.00 | ||
21 | 3312 | Thode Niklas | 1973 | KU-SVØM | 7381AA | 25 m | 1:08.00 | |
22 | 2751 | Svendsen Rune | 1968 | Eidsvoll | 25 m | 1:08.55 | ||
23 | 3456 | Grauballe Caspar | 1974 | HØRSHOLM | 7469aa | 25 m | 1:09.32 | |
24 | 3345 | Morgan John J | 1962 | KU-SVØM | 25 m | 1:10.00 | ||
25 | 3446 | Andersson Axel | 1996 | HS | 25 m | 1:10.00 | ||
26 | 3479 | Lovisa Claudio | 1986 | HSK HERMES | 25 m | 1:10.00 | ||
27 | 3501 | Andreassen Emil | 1986 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
28 | 3353 | Herzig Peter | 1980 | SK BERN | 110273 | 25 m | 1:10.01 | |
29 | 3358 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | STT | 6201AA | 25 m | 1:10.22 | |
30 | 3423 | Lou Kasper | 1974 | GLADSAXE | 7443AB | 25 m | 1:10.30 | |
31 | 3458 | Juul Claus Bobjerg | 1972 | HØRSHOLM | 7259aa | 25 m | 1:10.77 | |
32 | 3402 | Nakken Thomas | 1975 | Haldens SK | 25 m | 1:13.44 | ||
33 | 3414 | Korkut Erman | 1982 | BRØNDBY | 25 m | 1:15.00 | ||
34 | 3108 | Ryan Olav | 1951 | SIGMA | 5101AA | 25 m | 1:15.11 | |
35 | 3296 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 1:16.00 | |
36 | 3357 | Lyngbo Sofus | 1960 | STT | 6097AA | 25 m | 1:16.94 | |
37 | 3293 | Rasmussen Ebbe | 1949 | KU-SVØM | 4901AA | 25 m | 1:17.00 | |
38 | 3447 | Füller Markus | 1963 | TRI X | 50327 | 25 m | 1:18.00 | |
39 | 3060 | Brynildsen Cato | 1965 | Haldens SK | 25 m | 1:20.00 | ||
40 | 2752 | Halvorson Jan Ole | 1957 | Eidsvoll | 25 m | 1:28.00 | ||
41 | 3052 | Myrvang Bjørn Ove | 1952 | Eidsvoll | 25 m | 1:29.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3450 | Dam Trine | 2001 | FREM | 0126AT | 25 m | 35.04 | |
2 | 3310 | Nyström Emma Festirstein | 1996 | KU-SVØM | 9632BA | 25 m | 35.10 | |
3 | 3362 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 37.87 | |
4 | 3147 | Thulstrup Pia | 1961 | STT | 6144AA | 25 m | 37.97 | |
5 | 3277 | Hansen Laura Smidt | 1992 | KU-SVØM | 9268AK | 25 m | 39.39 | |
6 | 2425 | Borglin Camilla | 1971 | SK TRITON | AA5471 | 25 m | 39.41 | |
7 | 3299 | Hansen Lærke Smidt | 1988 | KU-SVØM | 8896AA | 25 m | 40.00 | |
8 | 3096 | Maunsbach Cecilia | 1964 | SIGMA | 6464AA | 25 m | 41.00 | |
9 | 885 | Jensen Birgit Dønnum | 1967 | Eidsvoll | 25 m | 41.20 | ||
10 | 3448 | Falk Katja Westergren | 1984 | ÄNGELHOLM | AD8884 | 25 m | 41.50 | |
11 | 3106 | Frandsen Nina | 1985 | ALLERØD | 8524AA | 25 m | 41.57 | |
12 | 3386 | Gardziuliene Ausra | 1969 | KLAIPEDA | 25 m | 42.70 | ||
13 | 2584 | Magnusson Catharina | 1966 | LASS | AA1666 | 25 m | 43.00 | |
14 | 3347 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | KU-SVØM | 9702AZ | 25 m | 43.00 | |
15 | 3452 | Pii Anne-Sofie | 1970 | FREM | 7014aa | 25 m | 43.80 | |
16 | 2874 | Årsköld Sofie | 1975 | SK TRITON | AB3275 | 25 m | 43.94 | |
17 | 3429 | Nilsen Gro Jørstad | 1967 | Bergen OM | 25 m | 45.00 | ||
18 | 3455 | Gottlieb Bente Holm | 1966 | HØRSHOLM | 6682aa | 25 m | 46.27 | |
19 | 3095 | Lilleør Henriette | 1970 | SIGMA | 7026AA | 25 m | 47.01 | |
20 | 3144 | Lundgaard Sinne | 1966 | STT | 6664AA | 25 m | 52.81 | |
21 | 3346 | Hvid Carmit Romano | 1957 | KU-SVØM | 25 m | 55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3464 | Horacek Jakub | 1984 | VSK | 25 m | 30.00 | ||
2 | 3283 | Christensen Christian | 1991 | KU-SVØM | 9181AB | 25 m | 31.00 | |
3 | 3470 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379ah | 25 m | 34.00 | |
4 | 3097 | Nielsen Michael | 1985 | SIGMA | 8531AA | 25 m | 34.15 | |
5 | 3468 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563ao | 25 m | 34.50 | |
6 | 3503 | Janssen Thomas | 1968 | SG MÜLHEIM | 251149 | 25 m | 34.50 | |
7 | 2424 | Ahlgren Peter | 1968 | SK TRITON | AB3368 | 25 m | 34.74 | |
8 | 3090 | Holmsteen Peter | 1963 | SIGMA | 6361AA | 25 m | 35.82 | |
9 | 3271 | Rasmussen Henrik Schramm | 1967 | STT | 6719AA | 25 m | 36.00 | |
10 | 3294 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 37.00 | |
11 | 3142 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 37.23 | |
12 | 3406 | Villarroel Nicolás | 1985 | CLH2O | 25 m | 37.50 | ||
13 | 3469 | Christiansen Jimmy Dahl | 1975 | VEST | 7519aa | 25 m | 37.50 | |
14 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 37.59 | ||
15 | 2348 | Fjellstad Kjetil | 1968 | Haldens SK | 25 m | 37.98 | ||
16 | 3353 | Herzig Peter | 1980 | SK BERN | 110273 | 25 m | 37.98 | |
17 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 38.00 | |
18 | 3467 | Rusin Jan | 1982 | VEST | 8265ab | 25 m | 38.00 | |
19 | 3377 | Krüger Pedro | 1960 | ROSTOCK | 361927 | 25 m | 38.50 | |
20 | 3378 | Pröber Dirk | 1962 | ROSTOCK | 165529 | 25 m | 38.50 | |
21 | 3083 | Drachmann Christian | 1968 | SIGMA | 6833AA | 25 m | 38.92 | |
22 | 3304 | Bundgaard Christian | 1971 | KU-SVØM | 7103AA | 25 m | 40.00 | |
23 | 3100 | Pedersen John Bøgehus | 1968 | SIGMA | 6837AA | 25 m | 40.07 | |
24 | 3297 | Harning Morten | 1966 | KU-SVØM | 6695AA | 25 m | 40.42 | |
25 | 2194 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 25 m | 41.00 | |
26 | 3434 | Borgen Lars | 1963 | Eidsvoll | 25 m | 41.00 | ||
27 | 3374 | Mühlner Dieter | 1953 | ROSTOCK | 8186 | 25 m | 43.60 | |
28 | 3052 | Myrvang Bjørn Ove | 1952 | Eidsvoll | 25 m | 49.90 | ||
29 | 3497 | Bertelsen Hans | 1997 | SK-SYD | 25 m | 50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Skou Sophia | 1975 | KVIK | 7582AA | 25 m | 1:06.00 | |
2 | 3344 | Gallone Stefania | 1998 | KU-SVØM | 9820BF | 25 m | 1:08.00 | |
3 | 3354 | Ramsbjer Nathalie | 1985 | SK TRITON | AA8885 | 25 m | 1:08.32 | |
4 | 3279 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | KU-SVØM | 9354AF | 25 m | 1:12.00 | |
5 | 3465 | Gammelmark Louise Fiskaali | 1981 | 25 m | 1:12.00 | |||
6 | 3477 | Jensen Nicole | 1996 | HSK HERMES | 25 m | 1:13.57 | ||
7 | 3065 | Thorrstensen Janne | 1966 | Sørlandet | 25 m | 1:14.00 | ||
8 | 3488 | Högfeldt Helena Gällerdal | 1975 | LASS | AB6575 | 25 m | 1:15.25 | |
9 | 3389 | Hansen Tina S. | 1989 | DRAGØR | 25 m | 1:18.00 | ||
10 | 3391 | Phi Ulla | 1979 | DRAGØR | 25 m | 1:18.00 | ||
11 | 3505 | Vickery Anette | 1976 | GSK | 7652AA | 25 m | 1:20.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3416 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 59.60 | |
2 | 3496 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751ab | 25 m | 59.60 | |
3 | 3453 | Pedersen Anders Bo | 1981 | FREM | 8191aa | 25 m | 1:02.01 | |
4 | 3420 | Kilen Anders | 1975 | GLADSAXE | 7531AA | 25 m | 1:03.00 | |
5 | 3087 | Gjerløv Mads | 1972 | SIGMA | 7237AA | 25 m | 1:04.09 | |
6 | 3504 | Stermann Ragnar | 1966 | SG MÜLHEIM | 25 m | 1:06.00 | ||
7 | 3421 | Krygell Anders | 1982 | GLADSAXE | 8265AA | 25 m | 1:06.50 | |
8 | 3365 | Pedersen Henrik | 1965 | SIGMA | 6561AA | 25 m | 1:07.19 | |
9 | 3336 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 1:08.45 | |
10 | 3339 | Hofgaard Johan | 1998 | KU-SVØM | 9897AV | 25 m | 1:08.69 | |
11 | 3431 | Jøssang Asle | 1972 | Bergen OM | 25 m | 1:09.10 | ||
12 | 3469 | Christiansen Jimmy Dahl | 1975 | VEST | 7519aa | 25 m | 1:10.00 | |
13 | 3425 | Thomsen Michael | 1960 | GLADSAXE | 6061AA | 25 m | 1:10.14 | |
14 | 3359 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 1:17.06 | |
15 | 3414 | Korkut Erman | 1982 | BRØNDBY | 25 m | 1:30.00 | ||
16 | 3353 | Herzig Peter | 1980 | SK BERN | 110273 | 25 m | 1:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3363 | Schmidt Julie | 1995 | SIGMA | 9578AK | 25 m | 31.12 | |
2 | 3063 | Lothe Lise | 1967 | Sørlandet | 25 m | 32.56 | ||
3 | 3026 | Puggaard Berit | 1972 | KVIK | 7224AA | 25 m | 33.00 | |
4 | 2245 | Lindborg Caroline | 1966 | GÖTEBORG | AA1466 | 25 m | 34.00 | |
5 | 3277 | Hansen Laura Smidt | 1992 | KU-SVØM | 9268AK | 25 m | 34.00 | |
6 | 3373 | Schulz Steffi | 1977 | ROSTOCK | 407859 | 25 m | 35.20 | |
7 | 3364 | Dahl Dorte | 1977 | SIGMA | 25 m | 37.00 | ||
8 | 3405 | Caul Genesis | 1991 | CLH2O | 25 m | 37.00 | ||
9 | 3448 | Falk Katja Westergren | 1984 | ÄNGELHOLM | AD8884 | 25 m | 39.05 | |
10 | 3436 | Knaack Lina | 1997 | ROSTOCK | 25 m | 40.00 | ||
11 | 3483 | Vezzani Giorgia | 1995 | HSK HERMES | 25 m | 40.00 | ||
12 | 3492 | Hvarfvenius Gina | 1997 | HS | AY5297 | 25 m | 40.00 | |
13 | 3452 | Pii Anne-Sofie | 1970 | FREM | 7014aa | 25 m | 41.20 | |
14 | 3390 | Sindhøj Christina | 1983 | DRAGØR | 25 m | 42.00 | ||
15 | 3093 | Kostecki Anja | 1973 | SIGMA | 7366AA | 25 m | 43.23 | |
16 | 3095 | Lilleør Henriette | 1970 | SIGMA | 7026AA | 25 m | 43.72 | |
17 | 3158 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | STT | 4322AA | 25 m | 45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3460 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443ao | 25 m | 26.49 | |
2 | 3473 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901ah | 25 m | 26.80 | |
3 | 3105 | Frandsen Henrik | 1980 | SIGMA | 8005AA | 25 m | 29.84 | |
4 | 3504 | Stermann Ragnar | 1966 | SG MÜLHEIM | 25 m | 30.80 | ||
5 | 3343 | Hansen Rasmus Stendorph | 1990 | KU-SVØM | 9055AE | 25 m | 31.00 | |
6 | 3424 | Vogel Mark | 1970 | GLADSAXE | 7091AA | 25 m | 31.65 | |
7 | 3083 | Drachmann Christian | 1968 | SIGMA | 6833AA | 25 m | 31.88 | |
8 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 32.00 | |
9 | 3470 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379ah | 25 m | 32.00 | |
10 | 3098 | Nissen Ole Garm | 1978 | SIGMA | 7841AB | 25 m | 33.29 | |
11 | 3355 | Balalis Vytautas | 1977 | KLAIPEDA | 25 m | 34.00 | ||
12 | 3501 | Andreassen Emil | 1986 | KVIK | 25 m | 34.00 | ||
13 | 3457 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 6917aa | 25 m | 35.50 | |
14 | 2750 | Vågshaug Eirik | 1958 | Eidsvoll | 25 m | 36.00 | ||
15 | 3502 | Sulsbruck Henrik | 1976 | KVIK | 25 m | 36.00 | ||
16 | 3375 | Münch Holger | 1972 | ROSTOCK | 208814 | 25 m | 37.00 | |
17 | 3293 | Rasmussen Ebbe | 1949 | KU-SVØM | 4901AA | 25 m | 37.90 | |
18 | 3432 | Hamre Morten | 1969 | Bergen OM | 25 m | 38.00 | ||
19 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 38.37 | ||
20 | 3357 | Lyngbo Sofus | 1960 | STT | 6097AA | 25 m | 40.31 | |
21 | 3108 | Ryan Olav | 1951 | SIGMA | 5101AA | 25 m | 41.11 | |
22 | 2752 | Halvorson Jan Ole | 1957 | Eidsvoll | 25 m | 45.00 | ||
23 | 3104 | Elborne Steen | 1957 | SIGMA | 5731AA | 25 m | 47.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3368 | Sigma Damer C | 168 | SIGMA | 25 m | 2:13.27 | ||
2 | 3490 | Lass Lag 1 | 206 | LASS | 25 m | 2:29.50 | ||
3 | 3379 | Rostock Masters Damer | 186 | ROSTOCK | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 3395 | Dragør Ladydragons | 160 | DRAGØR | 25 m | 2:35.00 | ||
5 | 3328 | Ku Damer 1 103 | 103 | KU-SVØM | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 2028 | Bom Damer | 238 | Bergen OM | 25 m | 2:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3428 | Gsc Masters | 180 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 3499 | Syd Swim | 93 | SK-SYD | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 3474 | Vest Gotham Masters 1 | 139 | VEST | 25 m | 2:07.00 | ||
4 | 3383 | Rostock Masters Herrer 2 | 246 | ROSTOCK | 25 m | 2:09.00 | ||
5 | 3117 | Sigma Herrer D | 202 | SIGMA | 25 m | 2:10.71 | ||
6 | 3122 | Sigma Herrer E | 243 | SIGMA | 25 m | 2:15.07 | ||
7 | 3396 | Dragør Dragons | 198 | DRAGØR | 25 m | 2:16.00 | ||
8 | 3461 | Hørsholm Herrer 1 | 182 | HØRSHOLM | 25 m | 2:21.00 | ||
9 | 3435 | Eidsvoll Herrer | 238 | Eidsvoll | 25 m | 2:27.00 | ||
10 | 3404 | Haldens Svømmeklub 2 | 217 | Haldens SK | 25 m | 2:37.35 | ||
11 | 3331 | Ku Herrer 1 255 | 255 | KU-SVØM | 25 m | 2:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 11, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3441 | Sigma Mix D | 200 | SIGMA | 25 m | 1:51.73 | ||
2 | 3384 | SK Triton Mix 160 1 | 183 | SK TRITON | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 3493 | Masters Sørlandet | 221 | Sørlandet | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 3119 | Sigma Mix C | 162 | SIGMA | 25 m | 2:11.20 | ||
5 | 3022 | Kvik Masters Mix | 172 | KVIK | 25 m | 2:16.00 | ||
6 | 3145 | Stt Mix | 246 | STT | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 3433 | Bom Mix | 210 | Bergen OM | 25 m | 2:22.00 | ||
8 | 3120 | Sigma Mix D | 204 | SIGMA | 25 m | 2:22.86 | ||
9 | 3397 | Dragør Mix Dragons 1 | 170 | DRAGØR | 25 m | 2:24.00 | ||
10 | 3398 | Dragør Dragons Mix 2 | 188 | DRAGØR | 25 m | 2:24.00 | ||
11 | 3380 | Rostock Masters Mix 1 | 229 | ROSTOCK | 25 m | 2:25.00 | ||
12 | 3412 | Tri-Sport Schwerin E.v Mix | 203 | TRISPORT | 25 m | 2:28.00 | ||
13 | 3484 | Hermes Old Mix D | 200 | HSK HERMES | 25 m | 2:28.00 | ||
14 | 3463 | Hørsholm Mix | 189 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 3286 | Ku Young Mix 90 | 90 | KU-SVØM | 25 m | 2:40.00 | ||
16 | 3333 | Ku Mix | 113 | KU-SVØM | 25 m | 2:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 12, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3310 | Nyström Emma Festirstein | 1996 | KU-SVØM | 9632BA | 25 m | 1:08.91 | |
2 | 3321 | Vilhelmsson Anna-Lena | 1970 | MKK | AB5270 | 25 m | 1:10.55 | |
3 | 3103 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 1:11.91 | |
4 | 3460 | Nilsson Malin | 1973 | GÖTEBORG | AA6273 | 25 m | 1:12.70 | |
5 | 3106 | Frandsen Nina | 1985 | ALLERØD | 8524AA | 25 m | 1:13.87 | |
6 | 3256 | Fröberg Anette | 1977 | HS | AB0777 | 25 m | 1:14.88 | |
7 | 3277 | Hansen Laura Smidt | 1992 | KU-SVØM | 9268AK | 25 m | 1:14.90 | |
8 | 3379 | Rundgren Malin | 1965 | MKK | 25 m | 1:15.22 | ||
9 | 3458 | Smith Helen | 1964 | GÖTEBORG | AA2664 | 25 m | 1:16.63 | |
10 | 3147 | Thulstrup Pia | 1961 | STT | 6144AA | 25 m | 1:17.93 | |
11 | 3372 | Högfeldt Helena Gällerdal | 1975 | LASS | AB657 | 25 m | 1:19.00 | |
12 | 2362 | Bertildotter Nina | 1976 | GÖTEBORG | AA1476 | 25 m | 1:19.12 | |
13 | 2425 | Borglin Camilla | 1971 | SK TRITON | AA5471 | 25 m | 1:20.00 | |
14 | 3538 | Lønne Mie | 1992 | KU-SVØM | 9238AB | 25 m | 1:20.00 | |
15 | 3185 | Gottlieb Bente Holm | 1966 | HØRSHOLM | 6682AA | 25 m | 1:21.42 | |
16 | 896 | Bergesen Torill | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:23.00 | ||
17 | 3096 | Maunsbach Cecilia | 1964 | BIRKERØD | 6464AA | 25 m | 1:24.04 | |
18 | 3444 | Lübbert Frauke | 1974 | TSS | 140445 | 25 m | 1:24.50 | |
19 | 3401 | Jacobsen Signe Kjær | 1994 | GSK | 9406AD | 25 m | 1:25.89 | |
20 | 3173 | Bang Anna K | 1966 | Bergen OM | 25 m | 1:26.60 | ||
21 | 3457 | Akander Amanda | 1988 | GÖTEBORG | BJ1888 | 25 m | 1:30.00 | |
22 | 3188 | Ladegaard Hanne Gosvig | 1968 | HØRSHOLM | 6804AA | 25 m | 1:34.60 | |
23 | 3418 | Oszlánszki Tünde | 1972 | SZ.U.E. | 25 m | 1:35.00 | ||
24 | 3139 | Damberg Inge-Lise | 1957 | STT | 5762AA | 25 m | 1:35.90 | |
25 | 2579 | Adolfsson Ilze | 1972 | LASS | AA9672 | 25 m | 1:36.49 | |
26 | 240 | Hernes Marit | 1958 | Bergen OM | 25 m | 1:40.00 | ||
27 | 1404 | Foldvik Kirsten Sundby | 1958 | Larvik SK | 25 m | 1:41.03 | ||
28 | 3124 | Sørensen Bente | 1947 | SVØMKORSØR | 4702AA | 25 m | 1:41.17 | |
29 | 3146 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 1:41.95 | |
30 | 3357 | Møller Else | 1958 | HOVEDSTAD | 5812AA | 25 m | 1:58.00 | |
31 | 3337 | Klitten Katharina | 1974 | HILLERØD | 7436AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 13, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3558 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 56.14 | |
2 | 3319 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:01.30 | |
3 | 3417 | Prestinoni Stefano | 1977 | SK NEPTUN | AA9577 | 25 m | 1:03.00 | |
4 | 1521 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 25 m | 1:03.01 | |
5 | 3105 | Frandsen Henrik | 1980 | ALLERØD | 8005AA | 25 m | 1:03.17 | |
6 | 3395 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 25 m | 1:06.15 | |
7 | 3367 | Billström Anders | 1973 | KUNGSBACKA | AB8973 | 25 m | 1:06.70 | |
8 | 3322 | Persson Lenny | 1977 | MKK | AA2577 | 25 m | 1:07.38 | |
9 | 3056 | Nielsen Lars | 1979 | NÆSTVED | 7973AB | 25 m | 1:08.88 | |
10 | 1181 | Nissen Klaus | 1964 | KVIK | 6481AA | 25 m | 1:08.99 | |
11 | 3382 | Rodriguez Andres | 1987 | MKK | AN9787 | 25 m | 1:09.00 | |
12 | 2821 | Olofsson Joakim | 1970 | ÄNGELHOLM | AB9170 | 25 m | 1:09.06 | |
13 | 3287 | Solvang Rune | 1980 | KU-SVØM | 8065AA | 25 m | 1:10.00 | |
14 | 3478 | Byrialsen Bo | 1977 | GLADSAXE | 7703AB | 25 m | 1:10.00 | |
15 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 1:10.09 | |
16 | 3474 | Andersson Martin | 1970 | VARBERG | AA5370 | 25 m | 1:10.10 | |
17 | 3463 | Wolffram Thorbjørn | 1964 | GÖTEBORG | AA0164 | 25 m | 1:10.43 | |
18 | 2365 | Mentor Lennart | 1960 | GÖTEBORG | AB0360 | 25 m | 1:12.00 | |
19 | 3142 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 1:13.50 | |
20 | 3428 | Högberg Weine | 1978 | S 77 | AB8578 | 25 m | 1:13.61 | |
21 | 3436 | Andersen Bjørn Sigmund | 1963 | Sandefjord | 25 m | 1:14.00 | ||
22 | 3525 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 1:14.19 | |
23 | 3291 | Petersen Anders | 1979 | KU-SVØM | 7985AA | 25 m | 1:15.00 | |
24 | 3514 | Dahlgaard Søren Emil | 1984 | ALLERØD | 8453AB | 25 m | 1:15.07 | |
25 | 3506 | Mindemann Florian | 1988 | RM | 244791 | 25 m | 1:15.18 | |
26 | 3397 | Madsen Mads | 1973 | BIRKERØD | 7389AA | 25 m | 1:15.34 | |
27 | 3405 | Hornskov Søren | 1973 | GSK | 7365AA | 25 m | 1:16.00 | |
28 | 3289 | Andersen Morten | 1990 | KU-SVØM | 9001AD | 25 m | 1:17.00 | |
29 | 2240 | Wahlberg Magnus | 1966 | MKK | AB3566 | 25 m | 1:18.28 | |
30 | 2194 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 25 m | 1:20.00 | |
31 | 3002 | Brink Jess | 1966 | GSK | 6651AA | 25 m | 1:21.00 | |
32 | 2343 | Lundin Peter | 1959 | KUNGSBACKA | AA6559 | 25 m | 1:22.00 | |
33 | 3419 | Haakonsen Jan Monteverde | 1955 | Oslo IL | 25 m | 1:24.05 | ||
34 | 3416 | Kalecik Lubomir | 1949 | VSKUK | 25 m | 1:25.00 | ||
35 | 3545 | Kragh Regnar | 1973 | KU-SVØM | 7303AA | 25 m | 1:25.00 | |
36 | 1405 | Røed Øyvind | 1963 | Larvik SK | 25 m | 1:28.55 | ||
37 | 3126 | Birch Jørn | 1959 | SVØMKORSØR | 5903AA | 25 m | 1:32.31 | |
38 | 3365 | Thomasson Björn | 1988 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:33.50 | ||
39 | 1722 | Lund Arve | 1958 | Oslo IL | 25 m | 1:38.00 | ||
40 | 1958 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 25 m | 1:45.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 14, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3350 | Åberg Helena | 1971 | HS | AA2271 | 25 m | 26.45 | |
2 | 3546 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 25 m | 28.00 | |
3 | 3460 | Nilsson Malin | 1973 | GÖTEBORG | AA6273 | 25 m | 28.18 | |
4 | 218 | Skou Sophia | 1975 | KVIK | 7582AA | 25 m | 28.50 | |
5 | 2361 | Olsson Anna | 1978 | GÖTEBORG | AB2278 | 25 m | 28.50 | |
6 | 3106 | Frandsen Nina | 1985 | ALLERØD | 8524AA | 25 m | 28.51 | |
7 | 3554 | Almqvist Linnea | 1991 | POSEIDON | BS1891 | 25 m | 28.60 | |
8 | 3377 | Eriksson Sofie | 1986 | MKK | AJ2686 | 25 m | 29.28 | |
9 | 3362 | Oredsson Beatrice | 1992 | KUNGSBACKA | AF4892 | 25 m | 29.50 | |
10 | 1824 | Lundeholm Sara | 1980 | S 77 | AA0280 | 25 m | 29.59 | |
11 | 1704 | Gustafsson Maria | 1967 | DANDERYD | aa4667 | 25 m | 29.90 | |
12 | 3459 | Jacobsen Maria | 1977 | GÖTEBORG | AA6277 | 25 m | 29.90 | |
13 | 2661 | Anderson Ulrika | 1966 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 29.98 | |
14 | 1959 | Sekkesæter Trine Aa | 1967 | RO-MA | 25 m | 30.00 | ||
15 | 3489 | Thuv Mariann | 1976 | RO-MA | 25 m | 30.17 | ||
16 | 3379 | Rundgren Malin | 1965 | MKK | 25 m | 30.22 | ||
17 | 2266 | Sørensen Margit | 1972 | KØGE | 7216AA | 25 m | 30.50 | |
18 | 2363 | Jensen Anna | 1974 | GÖTEBORG | AA9274 | 25 m | 30.50 | |
19 | 3488 | Westmoen Anita | 1965 | RO-MA | 25 m | 30.53 | ||
20 | 3081 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 50 m | 30.71 | |
21 | 3499 | Hermes Uta | 1967 | RM | 121993 | 25 m | 30.90 | |
22 | 3155 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 8376AA | 25 m | 31.00 | |
23 | 3445 | Pflücker Dagmar | 1972 | TSS | 382715 | 25 m | 31.00 | |
24 | 3559 | Inde Åsa | 1960 | SS04 | AA7260 | 25 m | 31.35 | |
25 | 3156 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 8958AB | 25 m | 31.50 | |
26 | 2740 | Carstensen Tine | 1962 | NÆSTVED | 6212AA | 25 m | 31.99 | |
27 | 3003 | Schmidt Sophie | 1991 | KVIK | 9166AG | 25 m | 32.00 | |
28 | 3476 | Løvenskjold Simone | 1991 | GLADSAXE | 9138AD | 25 m | 32.00 | |
29 | 3458 | Smith Helen | 1964 | GÖTEBORG | AA2664 | 25 m | 32.18 | |
30 | 3457 | Akander Amanda | 1988 | GÖTEBORG | BJ1888 | 25 m | 32.26 | |
31 | 1825 | Svanberg Annika | 1962 | S 77 | AA7462 | 25 m | 32.62 | |
32 | 3498 | Rendez Astrid | 1960 | RM | 177801 | 25 m | 32.70 | |
33 | 3255 | Bjelm Anna | 1966 | HS | AA8466 | 25 m | 32.73 | |
34 | 3373 | Eldh Zarah | 1980 | LASS | 25 m | 33.00 | ||
35 | 3524 | Andersen Kirstine B. | 1997 | HØRSHOLM | 9746BC | 25 m | 33.08 | |
36 | 3496 | Mahnke Gabriela | 1960 | RM | 165527 | 25 m | 33.50 | |
37 | 2874 | Årsköld Sofie | 1975 | SK TRITON | AB3275 | 25 m | 33.66 | |
38 | 3082 | Bøgsted Anette | 1962 | BIRKERØD | 6234AA | 25 m | 33.82 | |
39 | 2763 | Solberg Gry | 1960 | Oslo IL | 25 m | 34.00 | ||
40 | 3360 | Johansson Helen | 1968 | KUNGSBACKA | AA5468 | 25 m | 34.10 | |
41 | 2584 | Magnusson Catharina | 1966 | LASS | AA1666 | 25 m | 34.73 | |
42 | 3408 | Nilsen Gro Jørrstad | 1967 | Bergen OM | 25 m | 35.00 | ||
43 | 3143 | Jørgensen Marie-Louise R. | 1972 | STT | 7228AA | 25 m | 35.17 | |
44 | 3095 | Lilleør Henriette | 1970 | BIRKERØD | 7026AA | 50 m | 35.53 | |
45 | 3394 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 25 m | 35.86 | |
46 | 875 | Nielsen Anni Ø | 1958 | KVIK | 5822AA | 25 m | 36.00 | |
47 | 3164 | Sivertsen Anne Elisabeth Fyhn | 1952 | Oslo IL | 25 m | 36.00 | ||
48 | 3534 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | KU-SVØM | 9702AZ | 25 m | 36.00 | |
49 | 3340 | Bruhn Charlotte | 1969 | HILLERØD | 6914AA | 50 m | 36.39 | |
50 | 3515 | Puustjärvi Eveliina | 1985 | SiWa | 85A181 | 25 m | 36.40 | |
51 | 3158 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | HOVEDSTAD | 4322AA | 25 m | 36.67 | |
52 | 3124 | Sørensen Bente | 1947 | SVØMKORSØR | 4702AA | 25 m | 38.53 | |
53 | 241 | Hjertnes Hilde Margrethe | 1957 | Bergen OM | 25 m | 38.90 | ||
54 | 3497 | Hausmann Dorothee | 1964 | RM | 165528 | 25 m | 39.00 | |
55 | 3093 | Kostecki Anja | 1973 | BIRKERØD | 7366AA | 25 m | 39.18 | |
56 | 3141 | Gryholt Heidi | 1965 | STT | 6544AA | 25 m | 40.23 | |
57 | 3363 | Sundfors Anette | 1965 | KUNGSBACKA | AB1265 | 25 m | 40.50 | |
58 | 3430 | Stakston Silje Grid | 1975 | Sandefjord | 25 m | 40.67 | ||
59 | 3361 | Thomasson Susanne | 1987 | KUNGSBACKA | 25 m | 50.00 | ||
60 | 3452 | Møhl Elsebeth | 1959 | STT | 5952AA | 25 m | 1:01.23 | |
61 | 3172 | Lennheden Ann-Marie | 1957 | SK LAXEN | 25 m | |||
62 | 3341 | Gross Lene | 1962 | HILLERØD | 6274AA | 25 m | ||
63 | 3348 | Nilsson Suzanne | 1966 | HS | AA9466 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 15, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3285 | Andkjær Jakob | 1985 | KU-SVØM | 8559AA | 25 m | 23.50 | |
2 | 3031 | Kilen Anders | 1975 | GLADSAXE | 7531AA | 25 m | 24.50 | |
3 | 3422 | Gadding Kimmo | 1982 | Cetus | 82A094 | 25 m | 24.93 | |
4 | 3358 | Reux Thomas | 1991 | KARLSTAD | BA8791 | 25 m | 25.17 | |
5 | 3087 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 25.33 | |
6 | 3431 | Pedersen Tommy | 1975 | Sandefjord | 25 m | 25.50 | ||
7 | 3367 | Billström Anders | 1973 | KUNGSBACKA | AB8973 | 25 m | 25.54 | |
8 | 3490 | Neumann Lukas | 1989 | RO-MA | 25 m | 25.60 | ||
9 | 3344 | Odgaard Tommy | 1986 | HILLERØD | 8699AA | 25 m | 25.61 | |
10 | 3107 | Rjabovs Glebs | 1991 | ALLERØD | 25 m | 25.65 | ||
11 | 3505 | Sauerstein Andre | 1973 | RM | 184149 | 25 m | 25.77 | |
12 | 3097 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 50 m | 25.80 | |
13 | 3387 | Falk Jonas | 1979 | MKK | AB9979 | 25 m | 25.80 | |
14 | 3423 | Saxén Ville | 1981 | Cetus | 81A092 | 25 m | 25.83 | |
15 | 3382 | Rodriguez Andres | 1987 | MKK | AN9787 | 25 m | 25.85 | |
16 | 3478 | Byrialsen Bo | 1977 | GLADSAXE | 7703AB | 25 m | 26.00 | |
17 | 3479 | Svrsek Sebastian | 1992 | GLADSAXE | 9201AM | 25 m | 26.00 | |
18 | 3383 | Jangvall Henrik | 1966 | MKK | AN3366 | 25 m | 26.15 | |
19 | 3347 | Brink Richard | 1992 | HS | AU9192 | 25 m | 26.35 | |
20 | 3396 | Dalsgaard Anders | 1970 | BIRKERØD | 7055AA | 25 m | 26.43 | |
21 | 3502 | Naethbohm Henry | 1967 | RM | 8244 | 25 m | 26.50 | |
22 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 27.10 | |
23 | 3428 | Högberg Weine | 1978 | S 77 | AB8578 | 25 m | 27.21 | |
24 | 3518 | Borgen Vidar | 1969 | Kongsten | 25 m | 27.50 | ||
25 | 2334 | Meurling Johan | 1973 | S 77 | AB2373 | 25 m | 27.80 | |
26 | 3504 | Raab Peter | 1967 | RM | 162970 | 25 m | 27.80 | |
27 | 3100 | Pedersen John Bøgehus | 1968 | BIRKERØD | 6837AA | 25 m | 27.97 | |
28 | 3174 | Lien Øivind | 1956 | Bergen OM | 25 m | 28.00 | ||
29 | 3393 | Villarroel Nicolas | 1985 | CL-H2O | 105116 | 25 m | 28.00 | |
30 | 3295 | Jeppesen Henrik | 1966 | KU-SVØM | 6623AA | 25 m | 28.02 | |
31 | 2965 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 28.05 | |
32 | 3517 | Sjøblom Rune | 1957 | Kongsten | 25 m | 28.40 | ||
33 | 3291 | Petersen Anders | 1979 | KU-SVØM | 7985AA | 25 m | 28.50 | |
34 | 3366 | Mcpherson Douglas | 1965 | KUNGSBACKA | AB2165 | 25 m | 28.50 | |
35 | 3402 | Hansen Kaj Mantzius | 1974 | GSK | 7461AA | 25 m | 28.50 | |
36 | 3506 | Mindemann Florian | 1988 | RM | 244791 | 25 m | 28.55 | |
37 | 2343 | Lundin Peter | 1959 | KUNGSBACKA | AA6559 | 25 m | 28.60 | |
38 | 3514 | Dahlgaard Søren Emil | 1984 | ALLERØD | 8453AB | 25 m | 28.70 | |
39 | 3435 | Venstad Jarle | 1962 | Sandefjord | 25 m | 28.84 | ||
40 | 3473 | Palmqvist Hans | 1962 | VARBERG | AA2362 | 25 m | 28.89 | |
41 | 2583 | Lindahl David | 1982 | LASS | AE5182 | 25 m | 28.90 | |
42 | 3380 | Ek Robert | 1961 | MKK | AB4161 | 25 m | 28.90 | |
43 | 3405 | Hornskov Søren | 1973 | GSK | 7365AA | 25 m | 29.00 | |
44 | 3446 | Schäfer Stefan | 1967 | TSS | 302800 | 25 m | 29.00 | |
45 | 3501 | Münch Holger | 1972 | RM | 208814 | 25 m | 29.00 | |
46 | 3259 | Johansson Björn | 1958 | HS | AA8958 | 25 m | 29.02 | |
47 | 3345 | Mortensen Rune Dahl | 1978 | HILLERØD | 7881AB | 50 m | 29.13 | |
48 | 2380 | Gertmo Daniel | 1973 | S 77 | AA2973 | 25 m | 29.21 | |
49 | 3519 | Kristiansen Lars Einar | 1995 | Kongsten | 25 m | 29.50 | ||
50 | 3189 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 6917AA | 25 m | 29.59 | |
51 | 3453 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | STT | 6201AA | 25 m | 29.78 | |
52 | 3084 | Felding Bo | 1968 | BIRKERØD | 25 m | 29.81 | ||
53 | 2886 | Holgersen Helge | 1966 | Bergen OM | 25 m | 30.00 | ||
54 | 3521 | Bæk Emil Østergaard | 1985 | HØRSHOLM | 8595AC | 25 m | 30.00 | |
55 | 3532 | Schiess Erik Sandberg | 1997 | KU-SVØM | 9759AQ | 25 m | 30.00 | |
56 | 3338 | Starcke Bjørn | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 50 m | 30.14 | |
57 | 3101 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 30.15 | |
58 | 1951 | Rodrigues Antonio | 1954 | SK RAN | AA9154 | 25 m | 30.30 | |
59 | 3434 | Christoffersen Sigurd | 1975 | Sandefjord | 25 m | 30.49 | ||
60 | 3433 | Olsen Ken Harald | 1968 | Sandefjord | 25 m | 30.61 | ||
61 | 2819 | Moe Per Olaf | 1962 | Haldens SK | 25 m | 30.70 | ||
62 | 3522 | Kaavé Michael Rosenørn | 1973 | HØRSHOLM | 7305AB | 25 m | 30.72 | |
63 | 3000 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 25 m | 31.00 | |
64 | 3012 | Quist Kell | 1972 | KVIK | 7265AA | 25 m | 31.00 | |
65 | 3406 | Grønskov Leif | 1958 | GSK | 5821AA | 25 m | 31.00 | |
66 | 3425 | Hajek Thomas | 1956 | SPHOR | 25 m | 31.00 | ||
67 | 3409 | Eide Tom | 1957 | Bergen OM | 25 m | 31.40 | ||
68 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 31.71 | ||
69 | 2031 | Holm-Olsen Ole Richard | 1972 | Haldens SK | 25 m | 31.72 | ||
70 | 304 | Kristensen Tommy | 1963 | Haldens SK | 25 m | 32.00 | ||
71 | 3516 | Berger Thorbjørn | 1961 | Kongsten | 25 m | 32.00 | ||
72 | 3342 | Hansen Peter | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 25 m | 32.29 | |
73 | 3461 | Justh Karl | 1957 | GÖTEBORG | AA6557 | 25 m | 32.40 | |
74 | 3137 | Bækgaard Finn | 1955 | STT | 5521AA | 25 m | 32.90 | |
75 | 3480 | Lou Kasper | 1974 | GLADSAXE | 7443AB | 25 m | 33.00 | |
76 | 3523 | Juul Claus Bobjerg | 1972 | HØRSHOLM | 7259AA | 25 m | 33.00 | |
77 | 3108 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 25 m | 33.27 | |
78 | 3343 | Laursen Thomas | 1972 | HILLERØD | 7271AB | 25 m | 33.56 | |
79 | 3384 | Fransson Robert | 1961 | MKK | AB4161 | 25 m | 33.85 | |
80 | 3129 | Hvilsom Anders | 1971 | SVØMKORSØR | 7141AB | 25 m | 33.86 | |
81 | 3071 | Carstensen Frank | 1955 | Sørlandet | 25 m | 33.99 | ||
82 | 3365 | Thomasson Björn | 1988 | KUNGSBACKA | 25 m | 34.00 | ||
83 | 3420 | Sekse Tom Olav | 1954 | Oslo IL | 25 m | 34.00 | ||
84 | 3060 | Brynildsen Cato | 1965 | Haldens SK | 25 m | 34.80 | ||
85 | 602 | Offerdal Rune | 1969 | Haldens SK | 25 m | 36.00 | ||
86 | 3421 | Dakakni Maher Kamal | 1986 | Oslo IL | 25 m | 36.00 | ||
87 | 3552 | Frischauf Michael | 1983 | VEST | 25 m | 37.00 | ||
88 | 3062 | Tønnesen Kai | 1969 | Haldens SK | 25 m | 37.50 | ||
89 | 3470 | Karlsen Paa-Anders Hov | 1968 | Haldens SK | 25 m | 39.00 | ||
90 | 3454 | Frøik Jørgen | 1970 | STT | 7093AB | 25 m | 41.03 | |
91 | 3561 | Gonzales-Aranda Maurice | 1993 | HOVEDSTAD | 520661 | 25 m | ||
92 | 3562 | Lodeby-Josefson Kåre | 1973 | MASS | AC3773 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2363 | Jensen Anna | 1974 | GÖTEBORG | AA9274 | 25 m | 1:17.28 | |
2 | 3321 | Vilhelmsson Anna-Lena | 1970 | MKK | AB5270 | 25 m | 1:18.14 | |
3 | 3489 | Thuv Mariann | 1976 | RO-MA | 25 m | 1:19.61 | ||
4 | 3278 | Ambjørn Sara | 1992 | KU-SVØM | 9202AL | 25 m | 1:21.71 | |
5 | 3459 | Jacobsen Maria | 1977 | GÖTEBORG | AA6277 | 25 m | 1:22.10 | |
6 | 3256 | Fröberg Anette | 1977 | HS | AB0777 | 25 m | 1:23.77 | |
7 | 2664 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | AA7264 | 25 m | 1:26.80 | |
8 | 1821 | Hallerstedt Katarina | 1966 | S 77 | AA0666 | 25 m | 1:32.00 | |
9 | 3408 | Nilsen Gro Jørrstad | 1967 | Bergen OM | 25 m | 1:37.00 | ||
10 | 2764 | Lund Kristin Tangen | 1965 | Oslo IL | 25 m | 1:42.00 | ||
11 | 1404 | Foldvik Kirsten Sundby | 1958 | Larvik SK | 25 m | 1:45.28 | ||
12 | 3146 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 1:45.81 | |
13 | 3159 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 1:53.00 | |
14 | 241 | Hjertnes Hilde Margrethe | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:58.00 | ||
15 | 3515 | Puustjärvi Eveliina | 1985 | SiWa | 85A181 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3557 | Klingberg Emil | 1987 | VORDINGB | 8705AB | 25 m | 1:05.50 | |
2 | 3170 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 25 m | 1:06.42 | |
3 | 3283 | Christensen Christian | 1991 | KU-SVØM | 9181AB | 25 m | 1:09.00 | |
4 | 3399 | Henriksen Jonas | 1975 | ALLERØD | 7581AB | 25 m | 1:11.00 | |
5 | 2741 | Frederiksen Christian A. | 1981 | NÆSTVED | 8155AA | 25 m | 1:11.12 | |
6 | 3475 | Kaspersen Odd Roar | 1971 | Bærum | 25 m | 1:11.50 | ||
7 | 3358 | Reux Thomas | 1991 | KARLSTAD | BA8791 | 25 m | 1:15.11 | |
8 | 3090 | Holmsteen Peter | 1963 | BIRKERØD | 6361AA | 50 m | 1:16.08 | |
9 | 2424 | Ahlgren Peter | 1968 | SK TRITON | AB3368 | 25 m | 1:16.71 | |
10 | 3473 | Palmqvist Hans | 1962 | VARBERG | AA2362 | 25 m | 1:17.20 | |
11 | 3393 | Villarroel Nicolas | 1985 | CL-H2O | 105116 | 25 m | 1:19.00 | |
12 | 3449 | Zillmer Frank | 1969 | TSS | 342023 | 25 m | 1:20.00 | |
13 | 2380 | Gertmo Daniel | 1973 | S 77 | AA2973 | 25 m | 1:20.76 | |
14 | 3525 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 1:21.09 | |
15 | 3397 | Madsen Mads | 1973 | BIRKERØD | 7389AA | 25 m | 1:21.32 | |
16 | 3304 | Bundgaard Christian | 1971 | KU-SVØM | 7103AA | 25 m | 1:22.00 | |
17 | 3491 | Andreassen Rune O. | 1965 | RO-MA | 25 m | 1:22.00 | ||
18 | 3142 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 1:22.65 | |
19 | 3309 | Lorenzen Gert | 1965 | KU-SVØM | 6539AA | 25 m | 1:23.00 | |
20 | 3506 | Mindemann Florian | 1988 | RM | 244791 | 25 m | 1:24.42 | |
21 | 1965 | Sletbakk Cato | 1957 | RO-MA | 25 m | 1:25.80 | ||
22 | 3176 | Bergh Torbjørn Hiis | 1959 | Bergen OM | 25 m | 1:28.50 | ||
23 | 3297 | Harning Morten | 1966 | KU-SVØM | 6695AA | 25 m | 1:28.90 | |
24 | 2194 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 25 m | 1:30.00 | |
25 | 3432 | Marcussen Erling | 1951 | Sandefjord | 25 m | 1:30.79 | ||
26 | 3416 | Kalecik Lubomir | 1949 | VSKUK | 25 m | 1:35.00 | ||
27 | 3553 | Rusin Jan Stefan | 1982 | VEST | 25 m | 1:40.00 | ||
28 | 3365 | Thomasson Björn | 1988 | KUNGSBACKA | 25 m | 1:44.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 18, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3350 | Åberg Helena | 1971 | HS | AA2271 | 25 m | 28.70 | |
2 | 218 | Skou Sophia | 1975 | KVIK | 7582AA | 25 m | 30.00 | |
3 | 3441 | Larsson Nathalie | 1985 | SK TRITON | AA8885 | 25 m | 30.30 | |
4 | 3103 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 30.92 | |
5 | 3279 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | KU-SVØM | 9354AF | 25 m | 31.00 | |
6 | 3546 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 25 m | 31.00 | |
7 | 1824 | Lundeholm Sara | 1980 | S 77 | AA0280 | 25 m | 31.32 | |
8 | 3377 | Eriksson Sofie | 1986 | MKK | AJ2686 | 25 m | 31.32 | |
9 | 3378 | Johansson Sofia | 1989 | MKK | 25 m | 31.33 | ||
10 | 3460 | Nilsson Malin | 1973 | GÖTEBORG | AA6273 | 25 m | 31.54 | |
11 | 3310 | Nyström Emma Festirstein | 1996 | KU-SVØM | 9632BA | 25 m | 31.55 | |
12 | 2873 | Månsson Natalie | 1979 | SK TRITON | AA8279 | 25 m | 31.79 | |
13 | 3458 | Smith Helen | 1964 | GÖTEBORG | AA2664 | 25 m | 32.18 | |
14 | 3065 | Thorrstensen Janne | 1966 | Sørlandet | 25 m | 32.50 | ||
15 | 2664 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | AA7264 | 25 m | 32.72 | |
16 | 3348 | Nilsson Suzanne | 1966 | HS | AA9466 | 25 m | 32.95 | |
17 | 1959 | Sekkesæter Trine Aa | 1967 | RO-MA | 25 m | 33.50 | ||
18 | 3156 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 8958AB | 25 m | 33.50 | |
19 | 3372 | Högfeldt Helena Gällerdal | 1975 | LASS | AB657 | 25 m | 33.50 | |
20 | 2872 | Kullman Pernilla | 1978 | SK TRITON | AA0278 | 25 m | 33.59 | |
21 | 3003 | Schmidt Sophie | 1991 | KVIK | 9166AG | 25 m | 34.00 | |
22 | 3555 | Borglin Sofia | 1981 | POSEIDON | AB9881 | 25 m | 34.85 | |
23 | 3538 | Lønne Mie | 1992 | KU-SVØM | 9238AB | 25 m | 35.00 | |
24 | 896 | Bergesen Torill | 1957 | Bergen OM | 25 m | 35.50 | ||
25 | 3401 | Jacobsen Signe Kjær | 1994 | GSK | 9406AD | 25 m | 35.94 | |
26 | 3044 | Möller Anna | 1965 | SKURU IK | AA2865 | 25 m | 36.12 | |
27 | 3155 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 8376AA | 25 m | 37.00 | |
28 | 3373 | Eldh Zarah | 1980 | LASS | 25 m | 37.00 | ||
29 | 3524 | Andersen Kirstine B. | 1997 | HØRSHOLM | 9746BC | 25 m | 37.00 | |
30 | 3559 | Inde Åsa | 1960 | SS04 | AA7260 | 25 m | 37.45 | |
31 | 3068 | Prestbakmo Heidi | 1966 | Sørlandet | 25 m | 37.97 | ||
32 | 3081 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 38.00 | |
33 | 3360 | Johansson Helen | 1968 | KUNGSBACKA | AA5468 | 25 m | 40.20 | |
34 | 3139 | Damberg Inge-Lise | 1957 | STT | 5762AA | 25 m | 41.00 | |
35 | 3515 | Puustjärvi Eveliina | 1985 | SiWa | 85A181 | 25 m | 43.14 | |
36 | 3359 | Gustafsson Malin | 1968 | KUNGSBACKA | AA7468 | 25 m | 44.00 | |
37 | 2579 | Adolfsson Ilze | 1972 | LASS | AA9672 | 25 m | 48.08 | |
38 | 3364 | Örne Lotte | 1959 | KUNGSBACKA | AA0459 | 25 m | 50.00 | |
39 | 3357 | Møller Else | 1958 | HOVEDSTAD | 5812AA | 25 m | 58.00 | |
40 | 3172 | Lennheden Ann-Marie | 1957 | SK LAXEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 19, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3558 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 24.32 | |
2 | 3442 | Fagerstrand Ola | 1977 | SK TRITON | AA3177 | 25 m | 25.31 | |
3 | 3105 | Frandsen Henrik | 1980 | ALLERØD | 8005AA | 50 m | 26.36 | |
4 | 3031 | Kilen Anders | 1975 | GLADSAXE | 7531AA | 25 m | 27.00 | |
5 | 3422 | Gadding Kimmo | 1982 | Cetus | 82A094 | 25 m | 27.18 | |
6 | 3557 | Klingberg Emil | 1987 | VORDINGB | 8705AB | 25 m | 27.50 | |
7 | 3505 | Sauerstein Andre | 1973 | RM | 184149 | 25 m | 27.79 | |
8 | 3490 | Neumann Lukas | 1989 | RO-MA | 25 m | 27.89 | ||
9 | 3087 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 27.99 | |
10 | 3502 | Naethbohm Henry | 1967 | RM | 8244 | 25 m | 28.00 | |
11 | 3503 | Hinneburg Lars | 1965 | RM | 167632 | 25 m | 28.00 | |
12 | 3284 | Vestergaard Thomas | 1989 | KU-SVØM | 8997AB | 25 m | 28.08 | |
13 | 1521 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 25 m | 28.11 | |
14 | 3382 | Rodriguez Andres | 1987 | MKK | AN9787 | 25 m | 28.31 | |
15 | 3479 | Svrsek Sebastian | 1992 | GLADSAXE | 9201AM | 25 m | 28.50 | |
16 | 3097 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 50 m | 28.93 | |
17 | 3175 | Sem-Olsen Alf Roar | 1970 | Bergen OM | 25 m | 29.00 | ||
18 | 3403 | Nielsen Tue Vestergaard | 1976 | GSK | 7615AA | 25 m | 29.00 | |
19 | 3533 | Hofgaard Johan | 1998 | KU-SVØM | 9897AV | 25 m | 29.00 | |
20 | 3056 | Nielsen Lars | 1979 | NÆSTVED | 7973AB | 25 m | 29.29 | |
21 | 2821 | Olofsson Joakim | 1970 | ÄNGELHOLM | AB9170 | 25 m | 29.45 | |
22 | 3475 | Kaspersen Odd Roar | 1971 | Bærum | 25 m | 29.50 | ||
23 | 3098 | Nissen Ole Garm | 1978 | BIRKERØD | 7841AB | 25 m | 29.85 | |
24 | 2365 | Mentor Lennart | 1960 | GÖTEBORG | AB0360 | 25 m | 29.90 | |
25 | 3319 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 29.90 | |
26 | 3395 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 50 m | 29.93 | |
27 | 3436 | Andersen Bjørn Sigmund | 1963 | Sandefjord | 25 m | 30.00 | ||
28 | 3482 | Thomsen Michael | 1960 | GLADSAXE | 6061AA | 25 m | 30.00 | |
29 | 3483 | Østberg Søren | 1962 | GLADSAXE | 6297AA | 25 m | 30.00 | |
30 | 1181 | Nissen Klaus | 1964 | KVIK | 6481AA | 25 m | 30.30 | |
31 | 2240 | Wahlberg Magnus | 1966 | MKK | AB3566 | 25 m | 30.80 | |
32 | 3295 | Jeppesen Henrik | 1966 | KU-SVØM | 6623AA | 25 m | 30.80 | |
33 | 3402 | Hansen Kaj Mantzius | 1974 | GSK | 7461AA | 25 m | 31.00 | |
34 | 2967 | Larsen Mads Bo | 1964 | KØGE | 6465AA | 25 m | 31.07 | |
35 | 3398 | Gydesen Jes | 1961 | ALLERØD | 6111AA | 25 m | 31.11 | |
36 | 3259 | Johansson Björn | 1958 | HS | AA8958 | 25 m | 31.31 | |
37 | 3447 | Pudschun Ulrich | 1967 | TSS | 110614 | 25 m | 31.60 | |
38 | 3491 | Andreassen Rune O. | 1965 | RO-MA | 25 m | 31.80 | ||
39 | 3338 | Starcke Bjørn | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 50 m | 31.86 | |
40 | 2334 | Meurling Johan | 1973 | S 77 | AB2373 | 25 m | 32.00 | |
41 | 3504 | Raab Peter | 1967 | RM | 162970 | 25 m | 32.00 | |
42 | 3506 | Mindemann Florian | 1988 | RM | 244791 | 25 m | 32.30 | |
43 | 3519 | Kristiansen Lars Einar | 1995 | Kongsten | 25 m | 32.32 | ||
44 | 2583 | Lindahl David | 1982 | LASS | AE5182 | 25 m | 32.50 | |
45 | 3404 | Schmidt Peter | 1979 | GSK | 7935AA | 25 m | 32.68 | |
46 | 3174 | Lien Øivind | 1956 | Bergen OM | 25 m | 33.00 | ||
47 | 3425 | Hajek Thomas | 1956 | SPHOR | 25 m | 33.00 | ||
48 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 33.36 | ||
49 | 2031 | Holm-Olsen Ole Richard | 1972 | Haldens SK | 25 m | 33.37 | ||
50 | 3517 | Sjøblom Rune | 1957 | Kongsten | 25 m | 33.50 | ||
51 | 1951 | Rodrigues Antonio | 1954 | SK RAN | AA9154 | 25 m | 34.00 | |
52 | 3294 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 34.00 | |
53 | 3380 | Ek Robert | 1961 | MKK | AB4161 | 25 m | 34.38 | |
54 | 3523 | Juul Claus Bobjerg | 1972 | HØRSHOLM | 7259AA | 25 m | 36.00 | |
55 | 3342 | Hansen Peter | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 25 m | 36.32 | |
56 | 3448 | Kircher Bernd | 1968 | TSS | 328573 | 25 m | 36.80 | |
57 | 1405 | Røed Øyvind | 1963 | Larvik SK | 25 m | 37.99 | ||
58 | 1722 | Lund Arve | 1958 | Oslo IL | 25 m | 39.00 | ||
59 | 3455 | Lyngbo Sofus | 1960 | STT | 6097AA | 25 m | 40.34 | |
60 | 3384 | Fransson Robert | 1961 | MKK | AB4161 | 25 m | 40.36 | |
61 | 3177 | Sandberg Magnus | 1974 | ÄNGELHOLM | ab6974 | 25 m | 42.26 | |
62 | 3126 | Birch Jørn | 1959 | SVØMKORSØR | 5903AA | 25 m | 43.98 | |
63 | 3129 | Hvilsom Anders | 1971 | SVØMKORSØR | 7141AB | 25 m | ||
64 | 3344 | Odgaard Tommy | 1986 | HILLERØD | 8699AA | 25 m | ||
65 | 3426 | Alves Rodrigo Martins | 1980 | Asker SK | 25 m | |||
66 | 3562 | Lodeby-Josefson Kåre | 1973 | MASS | AC3773 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3279 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | KU-SVØM | 9354AF | 25 m | 1:10.00 | |
2 | 3441 | Larsson Nathalie | 1985 | SK TRITON | AA8885 | 25 m | 1:10.74 | |
3 | 3456 | Lindborg Caroline | 1966 | GÖTEBORG | AA1466 | 25 m | 1:11.89 | |
4 | 3277 | Hansen Laura Smidt | 1992 | KU-SVØM | 9268AK | 25 m | 1:11.99 | |
5 | 2266 | Sørensen Margit | 1972 | KØGE | 7216AA | 25 m | 1:16.00 | |
6 | 3096 | Maunsbach Cecilia | 1964 | BIRKERØD | 6464AA | 25 m | 1:23.22 | |
7 | 3429 | Løken Mette Louvise | 1975 | Sandefjord | 25 m | 1:24.00 | ||
8 | 3565 | Molin Kicki | 1964 | SS04 | AA1664 | 25 m | 1:27.30 | |
9 | 3158 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | HOVEDSTAD | 4322AA | 25 m | 1:29.04 | |
10 | 3418 | Oszlánszki Tünde | 1972 | SZ.U.E. | 25 m | 1:30.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3102 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 57.43 | |
2 | 3424 | Korkka Ville-Mikko | 1980 | Cetus | 80A123 | 25 m | 1:03.70 | |
3 | 3477 | Vogel Mark | 1970 | GLADSAXE | 7091AA | 25 m | 1:04.40 | |
4 | 3322 | Persson Lenny | 1977 | MKK | AA2577 | 25 m | 1:07.30 | |
5 | 3287 | Solvang Rune | 1980 | KU-SVØM | 8065AA | 25 m | 1:08.00 | |
6 | 3463 | Wolffram Thorbjørn | 1964 | GÖTEBORG | AA0164 | 25 m | 1:09.12 | |
7 | 3381 | Nordanger Jan | 1959 | MKK | AA8559 | 25 m | 1:14.44 | |
8 | 3404 | Schmidt Peter | 1979 | GSK | 7935AA | 25 m | 1:15.50 | |
9 | 3289 | Andersen Morten | 1990 | KU-SVØM | 9001AD | 25 m | 1:17.00 | |
10 | 3504 | Raab Peter | 1967 | RM | 162970 | 25 m | 1:17.00 | |
11 | 3501 | Münch Holger | 1972 | RM | 208814 | 25 m | 1:18.00 | |
12 | 3525 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 1:18.90 | |
13 | 3189 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 6917AA | 25 m | 1:20.00 | |
14 | 3419 | Haakonsen Jan Monteverde | 1955 | Oslo IL | 25 m | 1:23.55 | ||
15 | 3002 | Brink Jess | 1966 | GSK | 6651AA | 25 m | 1:24.00 | |
16 | 3453 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | STT | 6201AA | 25 m | 1:28.57 | |
17 | 3293 | Rasmussen Ebbe | 1949 | KU-SVØM | 4901AA | 25 m | 1:29.06 | |
18 | 3416 | Kalecik Lubomir | 1949 | VSKUK | 25 m | 1:30.00 | ||
19 | 3532 | Schiess Erik Sandberg | 1997 | KU-SVØM | 9759AQ | 25 m | 1:30.00 | |
20 | 1958 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 25 m | 1:38.29 | |
21 | 3561 | Gonzales-Aranda Maurice | 1993 | HOVEDSTAD | 520661 | 25 m | ||
22 | 3562 | Lodeby-Josefson Kåre | 1973 | MASS | AC3773 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3392 | Purple Ladies | 166 | MKK | 25 m | 1:58.35 | ||
2 | 3537 | Havets Hurtige Hunfisk | 107 | KU-SVØM | 25 m | 1:59.00 | ||
3 | 3443 | SK Triton Ladies 160 | 163 | SK TRITON | 25 m | 2:01.00 | ||
4 | 3467 | Göteborg Sim | 171 | GÖTEBORG | 25 m | 2:02.10 | ||
5 | 3352 | Hs Damer | 196 | HS | 25 m | 2:04.50 | ||
6 | 2329 | Kvik Masters Damer 1 | 160 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 3507 | Rostock Masters | 225 | RM | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 2577 | Lass Damer | 183 | LASS | 25 m | 2:15.60 | ||
9 | 3119 | Sigma C | 173 | SIGMA | 25 m | 2:17.08 | ||
10 | 2889 | Bom | 228 | Bergen OM | 25 m | 2:22.00 | ||
11 | 3275 | Stt Damer E | 242 | STT | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 3369 | Kbss Vsop | 170 | KUNGSBACKA | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 3471 | Hermes Old Ladies E | 240 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:36.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3122 | Sigma D | 203 | SIGMA | 25 m | 1:42.50 | ||
2 | 3391 | Purple Scouts | 167 | MKK | 25 m | 1:43.95 | ||
3 | 3539 | Rekordjægerne | 171 | KU-SVØM | 25 m | 1:45.00 | ||
4 | 3120 | Sigma B | 146 | SIGMA | 25 m | 1:46.31 | ||
5 | 3440 | Sas | 208 | Sandefjord | 25 m | 1:48.50 | ||
6 | 3509 | Rostock Masters | 204 | RM | 25 m | 1:49.00 | ||
7 | 3121 | Sigma C | 172 | SIGMA | 25 m | 1:49.87 | ||
8 | 3485 | Gsc Young Boys | 158 | GLADSAXE | 25 m | 1:49.90 | ||
9 | 3487 | Gsc Oldies | 213 | GLADSAXE | 25 m | 1:50.50 | ||
10 | 2028 | Bom | 227 | Bergen OM | 25 m | 1:56.00 | ||
11 | 3540 | Stilfuld Svømning | 168 | KU-SVØM | 25 m | 1:56.00 | ||
12 | 3370 | Kbss Oldboys | 191 | KUNGSBACKA | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 3390 | Purple Seniors | 229 | MKK | 25 m | 2:04.21 | ||
14 | 3520 | Kongsten | 193 | Kongsten | 25 m | 2:05.00 | ||
15 | 3145 | Stt Herrer D | 229 | STT | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 2994 | Vest-Brøndby | 121 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
17 | 2356 | Haldens Svømmeklub 1 | 210 | Haldens SK | 25 m | 2:10.42 | ||
18 | 1036 | Haldens Svømmeklub 2 | 207 | Haldens SK | 25 m | |||
19 | 3548 | Hørsholm Herrer | 176 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2875 | SK Triton Mix 160 | 167 | SK TRITON | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 2671 | Varbergs Sim | 214 | VARBERG | 25 m | 1:53.00 | ||
3 | 3513 | Sigma D | 201 | SIGMA | 25 m | 1:53.88 | ||
4 | 3541 | de Unge Og Frie | 88 | KU-SVØM | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 3494 | Roma Mix | 179 | RO-MA | 25 m | 1:55.13 | ||
6 | 3354 | Hs Mix | 189 | HS | 25 m | 1:55.30 | ||
7 | 3469 | Göteborg Sim | 200 | GÖTEBORG | 25 m | 1:56.08 | ||
8 | 2745 | Næstved | 185 | NÆSTVED | 25 m | 1:57.97 | ||
9 | 3451 | Tri-Sport Schwerin E.v. | 194 | TSS | 25 m | 2:01.50 | ||
10 | 3510 | Rostock Masters 1 | 204 | RM | 25 m | 2:02.00 | ||
11 | 3511 | Rostock Masters 2 | 244 | RM | 25 m | 2:03.00 | ||
12 | 3117 | Sigma C | 191 | SIGMA | 25 m | 2:04.86 | ||
13 | 3412 | Bom Mix 200 | 207 | Bergen OM | 25 m | 2:06.00 | ||
14 | 3413 | Bom Mix 240 | 246 | Bergen OM | 25 m | 2:12.00 | ||
15 | 3183 | Hørsholm Masters | 177 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 02 november 2019 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 12:51 |