Program for Västerås Meet 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 471 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 1:07.46 | |
2 | 417 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:09.92 | |
3 | 245 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 1:10.61 | |
4 | 581 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:12.11 | |
5 | 517 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:12.20 | |
6 | 479 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 1:12.26 | |
7 | 154 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:12.67 | |
8 | 464 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:12.80 | |
9 | 510 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:13.24 | |
10 | 157 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:13.30 | |
11 | 95 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:13.34 | |
12 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:13.99 | |
13 | 522 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 1:14.81 | |
14 | 159 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:14.85 | |
15 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:14.90 | |
16 | 180 | Wikström Tove | 2001 | SUNDSVALL | AC0201 | 25 m | 1:15.19 | |
17 | 271 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:15.28 | |
18 | 69 | Holmström Moa | 2001 | FALUN | AD0201 | 25 m | 1:15.54 | |
19 | 270 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 1:15.55 | |
20 | 299 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 1:15.85 | |
21 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 1:15.95 | |
22 | 179 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:15.95 | |
23 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:16.35 | |
24 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:16.40 | |
25 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 1:16.80 | |
26 | 278 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:17.27 | |
27 | 490 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:18.55 | |
28 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:18.76 | |
29 | 41 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:18.82 | |
30 | 556 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:19.02 | |
31 | 66 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:19.04 | |
32 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 1:19.42 | |
33 | 554 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:19.44 | |
34 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 1:19.64 | |
35 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 1:19.71 | |
36 | 333 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:20.63 | |
37 | 48 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:20.94 | |
38 | 318 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:21.79 | |
39 | 281 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:22.35 | |
40 | 541 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:22.36 | |
41 | 302 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | AF0204 | 50 m | 1:22.42 | |
42 | 414 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:22.88 | |
43 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:22.98 | |
44 | 574 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 1:23.06 | |
45 | 27 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 25 m | 1:23.45 | |
46 | 433 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:23.52 | |
47 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:23.81 | |
48 | 300 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 1:23.82 | |
49 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:23.83 | |
50 | 53 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:24.21 | |
51 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:24.39 | |
52 | 529 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:24.66 | |
53 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:24.81 | |
54 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:25.31 | |
55 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:25.54 | |
56 | 289 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 1:25.57 | |
57 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:25.79 | |
58 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:26.10 | |
59 | 332 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:26.31 | |
60 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 1:26.44 | |
61 | 458 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:26.76 | |
62 | 537 | Mühr Alma | 2005 | ÖSA | BI0405 | 25 m | 1:26.87 | |
63 | 308 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | 1:27.00 | |
64 | 139 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:27.09 | |
65 | 356 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:27.16 | |
66 | 143 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:27.21 | |
67 | 526 | Åkerlund Soobin | 2004 | VÄSTERÅS | BL2604 | 25 m | 1:27.25 | |
68 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:27.34 | |
69 | 261 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:27.57 | |
70 | 184 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 1:27.65 | |
71 | 135 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:28.60 | |
72 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:28.63 | |
73 | 91 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 1:28.65 | |
74 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:28.75 | |
75 | 384 | Punga Olivia | 2005 | UPSALA S | BA9405 | 25 m | 1:29.63 | |
76 | 499 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:29.83 | |
77 | 408 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:30.14 | |
78 | 253 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:30.16 | |
79 | 319 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 1:30.64 | |
80 | 62 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:30.81 | |
81 | 263 | Davies Alice | 2004 | TÄBY SIM | BH5404 | 25 m | 1:31.72 | |
82 | 259 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 1:31.74 | |
83 | 44 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 1:31.91 | |
84 | 545 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | AQ0205 | 25 m | 1:32.31 | |
85 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:33.84 | |
86 | 279 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 1:33.87 | |
87 | 293 | Lingham Maja | 2004 | TÄBY SIM | BC8204 | 25 m | 1:34.11 | |
88 | 345 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:34.37 | |
89 | 137 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 1:34.47 | |
90 | 342 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:34.80 | |
91 | 205 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 25 m | 1:34.92 | |
92 | 527 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 25 m | 1:35.46 | |
93 | 315 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 1:35.54 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 576 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 54.68 | |
2 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 55.73 | |
3 | 516 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 55.88 | |
4 | 493 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 56.10 | |
5 | 204 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 56.25 | |
6 | 306 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 57.03 | |
7 | 161 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 57.75 | |
8 | 225 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 58.00 | |
9 | 251 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 58.10 | |
10 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 58.11 | |
11 | 160 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 58.89 | |
12 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 58.91 | |
13 | 579 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 59.26 | |
14 | 166 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 59.30 | |
15 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 59.77 | |
16 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 59.77 | |
17 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:00.00 | |
18 | 226 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:00.37 | |
19 | 128 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:00.64 | |
20 | 188 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 1:00.65 | |
21 | 249 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:00.82 | |
22 | 267 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:00.93 | |
23 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:01.06 | |
24 | 250 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 1:01.12 | |
25 | 562 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 1:01.20 | |
26 | 428 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 1:01.37 | |
27 | 559 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:01.62 | |
28 | 589 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 25 m | 1:02.11 | |
29 | 296 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:02.42 | |
30 | 151 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:02.56 | |
31 | 304 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:02.56 | |
32 | 96 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:02.76 | |
33 | 77 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 1:02.85 | |
34 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:02.85 | |
35 | 169 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 25 m | 1:02.92 | |
36 | 557 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 1:03.09 | |
37 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:03.16 | |
38 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:03.32 | |
39 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:03.35 | |
40 | 120 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:03.40 | |
41 | 303 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:03.55 | |
42 | 191 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 1:03.78 | |
43 | 592 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 1:03.83 | |
44 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:04.00 | |
45 | 106 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 25 m | 1:04.25 | |
46 | 167 | Boström Anton | 2001 | SUNDSVALL | AK0501 | 25 m | 1:04.26 | |
47 | 168 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 1:04.36 | |
48 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:04.39 | |
49 | 97 | Hill Lukas | 1999 | LUDVIKA SS | AH6999 | 25 m | 1:04.69 | |
50 | 248 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:04.73 | |
51 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:05.23 | |
52 | 548 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:05.40 | |
53 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:05.43 | |
54 | 189 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 1:06.21 | |
55 | 305 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:06.22 | |
56 | 298 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:06.26 | |
57 | 451 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:06.27 | |
58 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:06.94 | |
59 | 586 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 25 m | 1:07.04 | |
60 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:07.08 | |
61 | 583 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:07.70 | |
62 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 1:08.03 | |
63 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:08.11 | |
64 | 484 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:08.80 | |
65 | 590 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 1:08.83 | |
66 | 237 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:09.20 | |
67 | 371 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:09.27 | |
68 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 1:10.20 | |
69 | 341 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:10.35 | |
70 | 98 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:10.77 | |
71 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:10.97 | |
72 | 578 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 1:11.12 | |
73 | 147 | Randqvist Charles | 2001 | SKURU IK | AY0701 | 25 m | 1:12.07 | |
74 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:12.34 | |
75 | 99 | Söderholm Emil | 1999 | LUDVIKA SS | AG5599 | 25 m | 1:13.74 | |
76 | 390 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:13.78 | |
77 | 86 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:14.12 | |
78 | 116 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 1:14.53 | |
79 | 511 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:14.57 | |
80 | 257 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 1:14.73 | |
81 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:14.87 | |
82 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 50 m | 1:14.98 | |
83 | 210 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:15.70 | |
84 | 297 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:16.21 | |
85 | 301 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:16.35 | |
86 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:16.68 | |
87 | 322 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:16.73 | |
88 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 1:16.97 | |
89 | 9 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 1:17.66 | |
90 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:19.30 | |
91 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:19.39 | |
92 | 8 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 1:19.44 | |
93 | 355 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:19.83 | |
94 | 182 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:22.20 | |
95 | 346 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 1:22.39 | |
96 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:23.64 | |
97 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:24.33 | |
98 | 287 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:24.33 | |
99 | 274 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 50 m | 1:24.79 | |
100 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:28.20 | |
101 | 343 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:29.62 | |
102 | 334 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:30.15 | |
103 | 366 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:30.42 | |
104 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:32.93 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 3, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:17.43 | |
2 | 175 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 2:19.15 | |
3 | 196 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 2:20.84 | |
4 | 72 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 2:22.66 | |
5 | 159 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:23.97 | |
6 | 202 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:24.00 | |
7 | 239 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 2:24.23 | |
8 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 2:24.54 | |
9 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:24.57 | |
10 | 447 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:24.58 | |
11 | 427 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:26.40 | |
12 | 299 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 2:26.56 | |
13 | 80 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 2:27.05 | |
14 | 256 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 2:27.96 | |
15 | 20 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:28.66 | |
16 | 513 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:28.85 | |
17 | 154 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 2:29.43 | |
18 | 581 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 2:29.54 | |
19 | 464 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:30.06 | |
20 | 558 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 2:31.38 | |
21 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:31.58 | |
22 | 284 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 2:31.75 | |
23 | 185 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:31.85 | |
24 | 271 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:32.09 | |
25 | 157 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 2:32.56 | |
26 | 266 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:32.75 | |
27 | 87 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 2:32.79 | |
28 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:32.81 | |
29 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:33.06 | |
30 | 176 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 25 m | 2:33.37 | |
31 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:33.49 | |
32 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:33.54 | |
33 | 572 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 2:33.63 | |
34 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 2:33.80 | |
35 | 200 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:33.82 | |
36 | 42 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:34.74 | |
37 | 417 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:34.74 | |
38 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:34.97 | |
39 | 554 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:35.51 | |
40 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:36.34 | |
41 | 165 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 2:36.81 | |
42 | 270 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 2:37.14 | |
43 | 152 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:37.48 | |
44 | 430 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 2:38.06 | |
45 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:38.42 | |
46 | 66 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:38.53 | |
47 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 2:39.03 | |
48 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:39.53 | |
49 | 512 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:39.63 | |
50 | 68 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 2:39.84 | |
51 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 2:40.17 | |
52 | 414 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:40.41 | |
53 | 495 | Klarbo Egan Tara | 2005 | VÄSTERÅS | AQ6605 | 25 m | 2:40.46 | |
54 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:40.62 | |
55 | 16 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:40.70 | |
56 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:41.28 | |
57 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 2:41.57 | |
58 | 150 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 2:41.82 | |
59 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 2:41.83 | |
60 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:42.10 | |
61 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:42.52 | |
62 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 2:43.06 | |
63 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:43.51 | |
64 | 141 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 2:43.59 | |
65 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:43.92 | |
66 | 485 | Gyoni Estelle | 2004 | VÄSTERÅS | AS0204 | 25 m | 2:44.57 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 4, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 195 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 4:02.14 | |
2 | 577 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 25 m | 4:05.37 | |
3 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 4:05.49 | |
4 | 142 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 4:07.19 | |
5 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 4:09.37 | |
6 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 4:10.70 | |
7 | 173 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 25 m | 4:12.01 | |
8 | 188 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 4:12.52 | |
9 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 4:13.49 | |
10 | 106 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 25 m | 4:14.82 | |
11 | 248 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 4:18.66 | |
12 | 549 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 4:19.34 | |
13 | 77 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 4:20.17 | |
14 | 451 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 4:21.14 | |
15 | 567 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 25 m | 4:21.26 | |
16 | 247 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 4:21.54 | |
17 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 4:22.98 | |
18 | 158 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 4:23.10 | |
19 | 555 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 4:23.75 | |
20 | 304 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 4:25.12 | |
21 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 4:25.74 | |
22 | 557 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 4:26.21 | |
23 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 4:30.56 | |
24 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 4:32.96 | |
25 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 4:33.31 | |
26 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 4:33.93 | |
27 | 172 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 4:37.20 | |
28 | 548 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 4:37.89 | |
29 | 532 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 4:38.21 | |
30 | 160 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 4:38.36 | |
31 | 189 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 4:38.70 | |
32 | 410 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 4:40.27 | |
33 | 113 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 4:41.64 | |
34 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 4:44.39 | |
35 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 4:46.51 | |
36 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 4:47.31 | |
37 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 4:47.63 | |
38 | 531 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 4:47.70 | |
39 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 4:48.72 | |
40 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 4:48.83 | |
41 | 592 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 4:51.37 | |
42 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 4:55.92 | |
43 | 578 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 4:57.55 | |
44 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 4:59.92 | |
45 | 468 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 5:00.15 | |
46 | 216 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 5:01.06 | |
47 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 50 m | 5:01.80 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 5, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 181 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 25 m | 2:16.72 | |
2 | 491 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:18.30 | |
3 | 213 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:19.71 | |
4 | 524 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:21.42 | |
5 | 284 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 2:22.27 | |
6 | 517 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:23.15 | |
7 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 2:23.40 | |
8 | 209 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:24.93 | |
9 | 47 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:26.71 | |
10 | 282 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:26.78 | |
11 | 202 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:26.90 | |
12 | 101 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:27.27 | |
13 | 490 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:27.77 | |
14 | 90 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 2:28.16 | |
15 | 20 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:28.31 | |
16 | 75 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:29.65 | |
17 | 347 | Gabot Salma | 2001 | UPSALA S | AN1801 | 25 m | 2:29.99 | |
18 | 572 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 2:30.05 | |
19 | 314 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:30.86 | |
20 | 200 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:31.00 | |
21 | 266 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:31.87 | |
22 | 552 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 2:32.49 | |
23 | 48 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 2:32.62 | |
24 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:32.71 | |
25 | 302 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | AF0204 | 25 m | 2:33.27 | |
26 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:33.65 | |
27 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:34.67 | |
28 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 2:34.84 | |
29 | 121 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 2:35.31 | |
30 | 171 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 25 m | 2:35.89 | |
31 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:36.41 | |
32 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 2:36.64 | |
33 | 72 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 2:36.91 | |
34 | 430 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 2:37.30 | |
35 | 7 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 2:37.65 | |
36 | 289 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 2:37.72 | |
37 | 56 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:37.82 | |
38 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:39.45 | |
39 | 78 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 2:39.47 | |
40 | 44 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 2:41.22 | |
41 | 68 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 2:42.22 | |
42 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 2:42.30 | |
43 | 114 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 2:42.31 | |
44 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:42.70 | |
45 | 46 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:43.35 | |
46 | 472 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:43.90 | |
47 | 62 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 2:44.33 | |
48 | 18 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 2:44.42 | |
49 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:44.67 | |
50 | 345 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 2:46.68 | |
51 | 153 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 2:47.06 | |
52 | 547 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 2:47.38 | |
53 | 541 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 2:48.39 | |
54 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 2:48.88 | |
55 | 374 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 2:49.16 | |
56 | 137 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 2:49.43 | |
57 | 317 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 2:49.98 | |
58 | 499 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 2:50.23 | |
59 | 253 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 2:50.74 | |
60 | 184 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 2:53.07 | |
61 | 342 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 2:53.07 | |
62 | 107 | Grönlund Isabelle | 2004 | NJURUNDA | AR7604 | 25 m | 2:55.49 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 6, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 25 m | 2:11.07 | |
2 | 306 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:13.15 | |
3 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:20.94 | |
4 | 477 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:21.58 | |
5 | 566 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 2:21.67 | |
6 | 249 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 2:22.40 | |
7 | 162 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:25.92 | |
8 | 64 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:26.07 | |
9 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:27.62 | |
10 | 251 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:27.69 | |
11 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:27.73 | |
12 | 466 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 2:30.09 | |
13 | 161 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 2:30.68 | |
14 | 163 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 2:31.03 | |
15 | 94 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:31.77 | |
16 | 310 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:32.14 | |
17 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:33.61 | |
18 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 2:34.68 | |
19 | 298 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:35.83 | |
20 | 523 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 2:36.21 | |
21 | 151 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:36.66 | |
22 | 579 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 2:37.88 | |
23 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:37.91 | |
24 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:38.46 | |
25 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:39.49 | |
26 | 86 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 2:40.47 | |
27 | 267 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 2:41.03 | |
28 | 146 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 2:41.45 | |
29 | 528 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 2:41.66 | |
30 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 2:42.22 | |
31 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 2:42.39 | |
32 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 2:42.60 | |
33 | 305 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:42.96 | |
34 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:43.25 | |
35 | 174 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 2:43.40 | |
36 | 322 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 2:43.63 | |
37 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 2:43.69 | |
38 | 544 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:43.91 | |
39 | 484 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:46.26 | |
40 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:47.15 | |
41 | 371 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 2:47.16 | |
42 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 2:49.94 | |
43 | 583 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 2:51.10 | |
44 | 147 | Randqvist Charles | 2001 | SKURU IK | AY0701 | 25 m | 2:51.67 | |
45 | 355 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:54.09 | |
46 | 127 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:54.87 | |
47 | 93 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 2:56.07 | |
48 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:59.90 | |
49 | 378 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 3:00.66 | |
50 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 3:00.97 | |
51 | 3 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 3:03.13 | |
52 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 3:07.86 | |
53 | 83 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 3:07.89 | |
54 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 3:10.29 | |
55 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 3:13.32 | |
56 | 292 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 50 m | 3:20.43 | |
57 | 255 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 3:23.25 | |
58 | 287 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 50 m | 3:23.42 | |
59 | 301 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 50 m | 3:28.65 | |
60 | 350 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 3:31.31 | |
61 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 3:33.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 7, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 427 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 9:03.81 | |
2 | 313 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 9:21.20 | |
3 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 9:32.91 | |
4 | 152 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 9:33.81 | |
5 | 488 | Hellgren Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | BC5601 | 25 m | 9:36.84 | |
6 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 9:37.78 | |
7 | 87 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 9:44.90 | |
8 | 75 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 9:51.75 | |
9 | 361 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 9:54.67 | |
10 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 9:56.20 | |
11 | 552 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 9:56.46 | |
12 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 9:58.13 | |
13 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 10:00.64 | |
14 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 10:03.80 | |
15 | 165 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 10:08.87 | |
16 | 569 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 10:13.36 | |
17 | 450 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 10:14.12 | |
18 | 436 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 10:15.20 | |
19 | 433 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 10:16.03 | |
20 | 584 | Lilljequist Alida | 1998 | SPIF SF | BP5898 | 25 m | 10:19.10 | |
21 | 114 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 10:19.72 | |
22 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 10:24.55 | |
23 | 178 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 10:25.68 | |
24 | 56 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 10:27.45 | |
25 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 10:31.85 | |
26 | 10 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 10:34.13 | |
27 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 10:36.37 | |
28 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 10:36.78 | |
29 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 10:37.02 | |
30 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 10:38.52 | |
31 | 115 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 10:42.46 | |
32 | 78 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 10:46.41 | |
33 | 18 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 10:50.81 | |
34 | 153 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 10:57.06 | |
35 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 10:59.62 | |
36 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 11:02.60 | |
37 | 53 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 11:08.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Sponsor: Rydahls Elektriska |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:01.15 | |
2 | 213 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:03.33 | |
3 | 427 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:03.57 | |
4 | 170 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 25 m | 2:05.11 | |
5 | 175 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 2:05.79 | |
6 | 471 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 2:06.07 | |
7 | 196 | Christiansen Emilia | 1999 | SÖDERTÄLJE | AL8499 | 25 m | 2:06.20 | |
8 | 284 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 2:06.43 | |
9 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 2:06.81 | |
10 | 479 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 2:07.78 | |
11 | 447 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:08.70 | |
12 | 72 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 2:08.96 | |
13 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 2:09.30 | |
14 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:09.45 | |
15 | 256 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 2:09.66 | |
16 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:11.14 | |
17 | 552 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 2:11.79 | |
18 | 313 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 2:11.94 | |
19 | 47 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:12.29 | |
20 | 185 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:12.57 | |
21 | 87 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 2:12.84 | |
22 | 171 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 25 m | 2:12.86 | |
23 | 159 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:13.14 | |
24 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:13.34 | |
25 | 488 | Hellgren Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
26 | 433 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 2:13.74 | |
27 | 254 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 2:14.37 | |
28 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 2:14.41 | |
29 | 490 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:14.50 | |
30 | 152 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:14.56 | |
31 | 417 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:14.77 | |
32 | 462 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 2:14.85 | |
33 | 75 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:15.04 | |
34 | 165 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 2:15.68 | |
35 | 522 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 2:15.77 | |
36 | 282 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:16.21 | |
37 | 101 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:16.27 | |
38 | 450 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:16.46 | |
39 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:16.70 | |
40 | 154 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 2:17.08 | |
41 | 178 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 2:17.09 | |
42 | 495 | Klarbo Egan Tara | 2005 | VÄSTERÅS | AQ6605 | 25 m | 2:17.12 | |
43 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:17.43 | |
44 | 299 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 2:17.77 | |
45 | 569 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:17.93 | |
46 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:18.21 | |
47 | 266 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:18.38 | |
48 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:18.52 | |
49 | 90 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 2:18.80 | |
50 | 27 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 25 m | 2:19.06 | |
51 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:19.37 | |
52 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:19.50 | |
53 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:19.51 | |
54 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 2:19.82 | |
55 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 2:20.47 | |
56 | 114 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 2:21.01 | |
57 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:21.06 | |
58 | 30 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:21.12 | |
59 | 269 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 2:21.36 | |
60 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:21.71 | |
61 | 46 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:21.92 | |
62 | 78 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 2:22.40 | |
63 | 291 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:22.40 | |
64 | 66 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:22.53 | |
65 | 512 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:22.53 | |
66 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 2:22.68 | |
67 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:23.45 | |
68 | 472 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:23.68 | |
69 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 2:23.72 | |
70 | 332 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:23.76 | |
71 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:23.82 | |
72 | 16 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 2:23.88 | |
73 | 347 | Gabot Salma | 2001 | UPSALA S | AN1801 | 25 m | 2:24.16 | |
74 | 430 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 2:24.58 | |
75 | 115 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 2:25.08 | |
76 | 91 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 2:25.10 | |
77 | 288 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 2:25.33 | |
78 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:25.34 | |
79 | 307 | Sandberg Amanda | 2003 | TÄBY SIM | CC3403 | 25 m | 2:25.43 | |
80 | 10 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 2:25.46 | |
81 | 11 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 2:25.79 | |
82 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 2:26.65 | |
83 | 139 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 2:26.67 | |
84 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 2:26.86 | |
85 | 18 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 2:27.22 | |
86 | 260 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 2:27.99 | |
87 | 408 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:28.30 | |
88 | 14 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 50 m | 2:28.54 | |
89 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:28.86 | |
90 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 2:28.90 | |
91 | 253 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 2:29.02 | |
92 | 110 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 50 m | 2:30.15 | |
93 | 107 | Grönlund Isabelle | 2004 | NJURUNDA | AR7604 | 25 m | 2:30.70 | |
94 | 82 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 2:31.07 | |
95 | 44 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 2:32.28 | |
96 | 317 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 2:32.59 | |
97 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 2:33.23 | |
98 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 2:34.42 | |
99 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 2:34.74 | |
100 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:35.26 | |
101 | 300 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 2:36.63 | |
102 | 279 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 2:38.84 | |
103 | 345 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 2:39.06 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 9, 200m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Fruktjuicen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 516 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:01.41 | |
2 | 306 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:02.17 | |
3 | 466 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 2:02.68 | |
4 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:05.29 | |
5 | 195 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 2:05.57 | |
6 | 579 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 2:09.14 | |
7 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:09.63 | |
8 | 576 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 2:09.77 | |
9 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:11.90 | |
10 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:11.97 | |
11 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:15.12 | |
12 | 250 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:15.25 | |
13 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:15.53 | |
14 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:19.87 | |
15 | 267 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 50 m | 2:22.39 | |
16 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:23.16 | |
17 | 305 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:23.50 | |
18 | 562 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 2:24.72 | |
19 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 2:26.01 | |
20 | 548 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:26.77 | |
21 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:28.37 | |
22 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:29.53 | |
23 | 120 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:29.81 | |
24 | 304 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 2:32.68 | |
25 | 592 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 2:34.53 | |
26 | 294 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 2:35.40 | |
27 | 583 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 2:35.41 | |
28 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:36.83 | |
29 | 586 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 50 m | 2:38.81 | |
30 | 142 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 2:40.12 | |
31 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:40.13 | |
32 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:44.36 | |
33 | 511 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 2:44.72 | |
34 | 116 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 2:49.79 | |
35 | 182 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 3:06.53 | |
36 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 3:15.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 10, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: ICA Maxi Erikslund |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:03.38 | |
2 | 239 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:03.84 | |
3 | 181 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 25 m | 1:03.87 | |
4 | 517 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:05.11 | |
5 | 209 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:05.71 | |
6 | 101 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:07.05 | |
7 | 90 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:07.09 | |
8 | 284 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:07.10 | |
9 | 20 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:07.17 | |
10 | 80 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 1:07.65 | |
11 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:07.88 | |
12 | 47 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:07.89 | |
13 | 467 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 1:08.48 | |
14 | 560 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 1:08.55 | |
15 | 282 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:08.62 | |
16 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:08.76 | |
17 | 554 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:08.86 | |
18 | 299 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 1:08.90 | |
19 | 269 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 1:08.93 | |
20 | 180 | Wikström Tove | 2001 | SUNDSVALL | AC0201 | 25 m | 1:09.45 | |
21 | 302 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | AF0204 | 25 m | 1:09.69 | |
22 | 29 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:09.80 | |
23 | 572 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 1:10.00 | |
24 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:10.10 | |
25 | 314 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:10.36 | |
26 | 558 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 1:10.37 | |
27 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:10.50 | |
28 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.58 | |
29 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:10.59 | |
30 | 200 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:10.69 | |
31 | 75 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:10.85 | |
32 | 347 | Gabot Salma | 2001 | UPSALA S | AN1801 | 25 m | 1:11.08 | |
33 | 48 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:11.28 | |
34 | 7 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:11.95 | |
35 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:12.17 | |
36 | 433 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:12.18 | |
37 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:12.18 | |
38 | 176 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 25 m | 1:12.21 | |
39 | 430 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:12.24 | |
40 | 157 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:12.28 | |
41 | 87 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:12.38 | |
42 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:12.44 | |
43 | 266 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:12.85 | |
44 | 121 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 1:12.97 | |
45 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:13.00 | |
46 | 289 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 1:13.16 | |
47 | 345 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:13.23 | |
48 | 62 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:13.30 | |
49 | 288 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:14.28 | |
50 | 581 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:14.31 | |
51 | 16 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:14.40 | |
52 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:14.45 | |
53 | 281 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:14.48 | |
54 | 68 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:14.64 | |
55 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 1:14.80 | |
56 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 1:14.89 | |
57 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:14.92 | |
58 | 135 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:14.96 | |
59 | 44 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 1:15.19 | |
60 | 278 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:15.25 | |
61 | 18 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:15.26 | |
62 | 417 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:15.38 | |
63 | 547 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 1:15.53 | |
64 | 56 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:15.73 | |
65 | 14 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:15.94 | |
66 | 332 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:16.18 | |
67 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:16.18 | |
68 | 41 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:16.47 | |
69 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:16.64 | |
70 | 153 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:16.99 | |
71 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:17.22 | |
72 | 114 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 1:17.28 | |
73 | 273 | Gustavsson Agnes | 2005 | TÄBY SIM | AV3405 | 25 m | 1:17.42 | |
74 | 260 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:17.59 | |
75 | 150 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 1:17.69 | |
76 | 374 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:18.07 | |
77 | 308 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | 1:18.13 | |
78 | 276 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | 1:18.16 | |
79 | 141 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:18.22 | |
80 | 184 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 1:18.54 | |
81 | 91 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 1:18.62 | |
82 | 137 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 1:18.72 | |
83 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:18.83 | |
84 | 272 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:19.44 | |
85 | 300 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 1:19.48 | |
86 | 408 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:19.59 | |
87 | 541 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:19.76 | |
88 | 317 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:19.91 | |
89 | 342 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:20.14 | |
90 | 24 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 1:20.39 | |
91 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:20.47 | |
92 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:20.57 | |
93 | 499 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:20.62 | |
94 | 259 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 1:20.65 | |
95 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 1:20.84 | |
96 | 534 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:21.08 | |
97 | 261 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 1:21.73 | |
98 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:22.03 | |
99 | 400 | Wahlström Hilma | 2006 | UPSALA S | AB8806 | 25 m | 1:22.55 | |
100 | 107 | Grönlund Isabelle | 2004 | NJURUNDA | AR7604 | 25 m | 1:22.63 | |
101 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:22.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 11, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 474 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 48.86 | |
2 | 204 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 49.87 | |
3 | 177 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 25 m | 51.07 | |
4 | 493 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 51.84 | |
5 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 52.08 | |
6 | 225 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 52.76 | |
7 | 161 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 53.83 | |
8 | 589 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 25 m | 54.04 | |
9 | 160 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 54.20 | |
10 | 158 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 54.24 | |
11 | 577 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 25 m | 54.31 | |
12 | 166 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 54.40 | |
13 | 251 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 54.45 | |
14 | 226 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 54.50 | |
15 | 579 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 54.53 | |
16 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 54.76 | |
17 | 555 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 54.86 | |
18 | 106 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 25 m | 55.17 | |
19 | 188 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 55.38 | |
20 | 96 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 55.41 | |
21 | 549 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 55.48 | |
22 | 249 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 55.53 | |
23 | 559 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 55.59 | |
24 | 173 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 50 m | 55.70 | |
25 | 128 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 55.77 | |
26 | 304 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 55.79 | |
27 | 67 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 55.90 | |
28 | 428 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 55.93 | |
29 | 247 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 55.95 | |
30 | 248 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 56.09 | |
31 | 94 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 56.11 | |
32 | 566 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 56.13 | |
33 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 56.17 | |
34 | 553 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 56.26 | |
35 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 56.49 | |
36 | 77 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 56.51 | |
37 | 168 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 56.55 | |
38 | 167 | Boström Anton | 2001 | SUNDSVALL | AK0501 | 25 m | 56.87 | |
39 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 56.91 | |
40 | 113 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 57.07 | |
41 | 97 | Hill Lukas | 1999 | LUDVIKA SS | AH6999 | 25 m | 57.30 | |
42 | 303 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 57.30 | |
43 | 146 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 57.43 | |
44 | 310 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 57.43 | |
45 | 189 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 57.49 | |
46 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 57.52 | |
47 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 57.60 | |
48 | 469 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 57.62 | |
49 | 562 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 57.70 | |
50 | 250 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 57.85 | |
51 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 57.87 | |
52 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 57.89 | |
53 | 98 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 58.04 | |
54 | 138 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 58.04 | |
55 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 58.05 | |
56 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 58.20 | |
57 | 191 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 58.45 | |
58 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 58.50 | |
59 | 592 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 25 m | 58.53 | |
60 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 58.66 | |
61 | 169 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 25 m | 58.69 | |
62 | 86 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 59.12 | |
63 | 567 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 25 m | 59.15 | |
64 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 59.17 | |
65 | 590 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 25 m | 59.32 | |
66 | 484 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 59.35 | |
67 | 532 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 59.45 | |
68 | 163 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 59.66 | |
69 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 59.68 | |
70 | 531 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 59.68 | |
71 | 151 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 59.72 | |
72 | 298 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 59.74 | |
73 | 120 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 59.90 | |
74 | 390 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 59.90 | |
75 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:00.05 | |
76 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:00.22 | |
77 | 477 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:00.47 | |
78 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:00.78 | |
79 | 324 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:00.79 | |
80 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:00.87 | |
81 | 410 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:00.98 | |
82 | 162 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:01.09 | |
83 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:01.15 | |
84 | 172 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 1:01.84 | |
85 | 174 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 1:02.02 | |
86 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:02.05 | |
87 | 3 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:02.16 | |
88 | 578 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 50 m | 1:02.31 | |
89 | 528 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:02.54 | |
90 | 341 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:02.65 | |
91 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:02.84 | |
92 | 301 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:02.88 | |
93 | 237 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:03.02 | |
94 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:03.05 | |
95 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 1:03.13 | |
96 | 149 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:03.22 | |
97 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:04.24 | |
98 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:04.37 | |
99 | 294 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 1:04.69 | |
100 | 322 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:04.79 | |
101 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:04.79 | |
102 | 127 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:04.86 | |
103 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:05.03 | |
104 | 583 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 25 m | 1:05.06 | |
105 | 116 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 1:05.48 | |
106 | 117 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:05.73 | |
107 | 468 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:06.22 | |
108 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:07.02 | |
109 | 287 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:07.72 | |
110 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:07.74 | |
111 | 274 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 1:07.84 | |
112 | 297 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:08.26 | |
113 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:08.28 | |
114 | 182 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:08.30 | |
115 | 542 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 1:08.95 | |
116 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:09.30 | |
117 | 187 | Koivumäki Hugo | 2004 | SÄFFLE SS | AT2904 | 25 m | 1:09.54 | |
118 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:09.84 | |
119 | 285 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:09.95 | |
120 | 334 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:10.09 | |
121 | 83 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 1:11.31 | |
122 | 366 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:12.20 | |
123 | 343 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:12.52 | |
124 | 378 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:12.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 12, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 4:53.24 | |
2 | 524 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 4:57.99 | |
3 | 72 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 5:01.17 | |
4 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 5:04.70 | |
5 | 32 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 5:05.41 | |
6 | 159 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 5:07.55 | |
7 | 256 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 5:10.21 | |
8 | 513 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 5:14.25 | |
9 | 185 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 5:22.35 | |
10 | 572 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 25 m | 5:25.63 | |
11 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 5:26.52 | |
12 | 179 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 5:28.33 | |
13 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 5:28.45 | |
14 | 361 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 5:29.16 | |
15 | 490 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 5:29.59 | |
16 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 5:29.87 | |
17 | 512 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 5:30.86 | |
18 | 436 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 5:33.36 | |
19 | 42 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 5:33.70 | |
20 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 5:36.03 | |
21 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 5:40.81 | |
22 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 5:44.73 | |
23 | 414 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 5:47.03 | |
24 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 5:48.48 | |
25 | 546 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 5:52.17 | |
26 | 110 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 25 m | 5:52.51 | |
27 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 5:54.46 | |
28 | 41 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 5:55.21 | |
29 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 5:57.80 | |
30 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 5:58.60 | |
31 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 6:01.17 | |
32 | 7 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 6:02.62 | |
33 | 374 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 6:12.41 | |
34 | 342 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 6:23.33 | |
35 | 281 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 6:28.91 | |
36 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 50 m | 6:35.81 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 13, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 16:01.07 | |
2 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 16:20.28 | |
3 | 142 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 16:20.29 | |
4 | 166 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 16:21.67 | |
5 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 16:26.51 | |
6 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 16:40.50 | |
7 | 428 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | AP7300 | 25 m | 17:04.72 | |
8 | 481 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 17:07.38 | |
9 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 17:08.01 | |
10 | 296 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 17:08.21 | |
11 | 451 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 17:08.43 | |
12 | 591 | Norberg Christian | 1998 | SPIF SF | AD6398 | 25 m | 17:18.54 | |
13 | 173 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 25 m | 17:32.87 | |
14 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 17:47.96 | |
15 | 557 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 50 m | 18:03.70 | |
16 | 324 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 18:14.01 | |
17 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 18:25.55 | |
18 | 172 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 18:34.09 | |
19 | 328 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 18:34.69 | |
20 | 523 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 18:54.44 | |
21 | 138 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 19:06.98 | |
22 | 322 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 20:32.44 | |
23 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 21:07.33 | |
24 | 149 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 21:12.49 | |
25 | 337 | Delvenne Samuel | 2003 | UPSALA S | AU8903 | 25 m | 21:49.49 | RES |
26 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 22:20.80 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 516 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:49.48 | |
2 | 445 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 1:53.07 | |
3 | 242 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:53.16 | |
4 | 456 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:53.20 | |
5 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:54.28 | |
6 | 420 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:54.36 | |
7 | 225 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:54.80 | |
8 | 577 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 25 m | 1:55.53 | |
9 | 425 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 1:55.67 | |
10 | 166 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 1:56.11 | |
11 | 466 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:56.55 | |
12 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:57.15 | |
13 | 173 | Näslund Viktor | 2001 | SUNDSVALL | AF1301 | 25 m | 1:57.19 | |
14 | 142 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 1:57.79 | |
15 | 566 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 1:58.78 | |
16 | 160 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 1:59.00 | |
17 | 106 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 25 m | 1:59.08 | |
18 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:59.12 | |
19 | 441 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:59.16 | |
20 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 1:59.51 | |
21 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:59.57 | |
22 | 188 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 1:59.84 | |
23 | 444 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:59.92 | |
24 | 555 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:00.47 | |
25 | 192 | Aldrin John | 2001 | SÖDERTÄLJE | AI8101 | 25 m | 2:00.83 | |
26 | 158 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 2:00.88 | |
27 | 161 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 2:01.85 | |
28 | 128 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:02.16 | |
29 | 559 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:03.07 | |
30 | 67 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:03.26 | |
31 | 77 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 2:03.50 | |
32 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:03.65 | |
33 | 463 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:04.24 | |
34 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:05.12 | |
35 | 553 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 2:05.18 | |
36 | 191 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 2:05.55 | |
37 | 451 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:05.71 | |
38 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:05.71 | |
39 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:06.02 | |
40 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 2:06.51 | |
41 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:06.72 | |
42 | 563 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:06.79 | |
43 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:06.84 | |
44 | 562 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 2:08.00 | |
45 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 2:08.47 | |
46 | 531 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 2:09.09 | |
47 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:09.12 | |
48 | 64 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:10.05 | |
49 | 532 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 2:10.16 | |
50 | 98 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:10.32 | |
51 | 189 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 2:10.52 | |
52 | 484 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:10.78 | |
53 | 94 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:11.20 | |
54 | 201 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 2:11.39 | |
55 | 324 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:11.46 | |
56 | 120 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:11.55 | |
57 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:12.54 | |
58 | 410 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:12.79 | |
59 | 595 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 2:12.83 | |
60 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 2:13.28 | |
61 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:13.64 | |
62 | 163 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 2:13.74 | |
63 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:13.80 | |
64 | 162 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:14.52 | |
65 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:14.90 | |
66 | 390 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 2:15.11 | |
67 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 2:15.56 | |
68 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:16.35 | |
69 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:17.09 | |
70 | 328 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:18.69 | |
71 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:19.00 | |
72 | 235 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:19.36 | |
73 | 257 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:19.38 | |
74 | 99 | Söderholm Emil | 1999 | LUDVIKA SS | AG5599 | 25 m | 2:19.64 | |
75 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:20.38 | |
76 | 341 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 2:20.80 | |
77 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 2:21.81 | |
78 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:22.58 | |
79 | 511 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 2:22.63 | |
80 | 116 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 2:22.95 | |
81 | 212 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 50 m | 2:23.28 | |
82 | 9 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 25 m | 2:23.37 | |
83 | 210 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:23.47 | |
84 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:23.85 | |
85 | 117 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 2:25.46 | |
86 | 468 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 2:25.83 | |
87 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:26.00 | |
88 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 2:26.46 | |
89 | 386 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 50 m | 2:26.98 | |
90 | 108 | Hansson Anton | 2003 | NJURUNDA | AO7103 | 25 m | 2:27.53 | |
91 | 297 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 2:29.46 | |
92 | 187 | Koivumäki Hugo | 2004 | SÄFFLE SS | AT2904 | 25 m | 2:30.00 | |
93 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 2:31.46 | |
94 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 2:31.55 | |
95 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:32.72 | |
96 | 275 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 2:33.26 | |
97 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 2:33.52 | |
98 | 274 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 2:33.65 | |
99 | 83 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 2:33.82 | |
100 | 301 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 50 m | 2:34.01 | |
101 | 334 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 2:35.31 | |
102 | 542 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 2:35.64 | |
103 | 236 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 2:38.92 | |
104 | 65 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 2:39.20 | |
105 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 2:39.77 | |
106 | 366 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 2:40.25 | |
107 | 346 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 2:42.06 | |
108 | 378 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 2:42.07 | |
109 | 255 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 2:48.09 | |
110 | 343 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 2:48.10 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 15, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:12.62 | |
2 | 435 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 2:16.41 | |
3 | 80 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 2:20.79 | |
4 | 185 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:22.80 | |
5 | 442 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:24.27 | |
6 | 220 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 2:27.58 | |
7 | 422 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:27.87 | |
8 | 157 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 2:28.92 | |
9 | 558 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 2:29.22 | |
10 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:29.43 | |
11 | 569 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 2:31.24 | |
12 | 450 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:31.60 | |
13 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:34.94 | |
14 | 42 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:35.35 | |
15 | 299 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 2:35.98 | |
16 | 446 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:38.14 | |
17 | 436 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 2:38.23 | |
18 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:38.84 | |
19 | 464 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:39.27 | |
20 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:39.67 | |
21 | 408 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:41.03 | |
22 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 50 m | 2:42.46 | |
23 | 283 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 2:43.11 | |
24 | 361 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:43.85 | |
25 | 17 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 2:45.64 | |
26 | 325 | Gustafsson Astrid | 2003 | UMEÅ SS | AV9603 | 25 m | 2:46.81 | |
27 | 110 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 25 m | 2:47.69 | |
28 | 580 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 2:50.90 | |
29 | 194 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:51.75 | |
30 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:51.97 | |
31 | 115 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 2:55.33 | |
32 | 260 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 2:55.98 | |
33 | 279 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 2:59.21 | |
34 | 41 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 3:00.00 | |
35 | 374 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 3:06.54 | |
36 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 3:10.97 | |
37 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 3:14.57 | |
38 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 3:19.30 | |
39 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 50 m | 3:40.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 588 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 53.67 | |
2 | 493 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 54.64 | |
3 | 242 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 54.89 | |
4 | 474 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 55.27 | |
5 | 241 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 57.16 | |
6 | 158 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 58.85 | |
7 | 463 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 58.86 | |
8 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 59.23 | |
9 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 59.23 | |
10 | 226 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 59.24 | |
11 | 192 | Aldrin John | 2001 | SÖDERTÄLJE | AI8101 | 25 m | 59.26 | |
12 | 469 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:00.30 | |
13 | 248 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:00.59 | |
14 | 198 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:01.30 | |
15 | 310 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:01.37 | |
16 | 97 | Hill Lukas | 1999 | LUDVIKA SS | AH6999 | 25 m | 1:01.91 | |
17 | 567 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 25 m | 1:02.27 | |
18 | 113 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 1:02.51 | |
19 | 553 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 1:02.60 | |
20 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:02.67 | |
21 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:03.00 | |
22 | 167 | Boström Anton | 2001 | SUNDSVALL | AK0501 | 25 m | 1:03.59 | |
23 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:03.62 | |
24 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 1:03.94 | |
25 | 67 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:04.05 | |
26 | 549 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:04.38 | |
27 | 267 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:04.45 | |
28 | 168 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 1:04.49 | |
29 | 160 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 1:04.90 | |
30 | 138 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 1:06.01 | |
31 | 268 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:06.39 | |
32 | 324 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:06.43 | |
33 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:07.33 | |
34 | 163 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:07.42 | |
35 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:07.66 | |
36 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:07.89 | |
37 | 424 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 50 m | 1:07.93 | |
38 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:07.99 | |
39 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:08.13 | |
40 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:08.56 | |
41 | 98 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:08.91 | |
42 | 453 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:09.25 | |
43 | 562 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 1:09.64 | |
44 | 390 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:09.84 | |
45 | 328 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:10.11 | |
46 | 191 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 1:10.12 | |
47 | 233 | Falk Shane | 2002 | TYRESÖ SS | AP8502 | 25 m | 1:10.32 | |
48 | 468 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:11.44 | |
49 | 410 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:11.80 | |
50 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:11.84 | |
51 | 544 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:11.85 | |
52 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:11.90 | |
53 | 484 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:12.00 | |
54 | 355 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:12.04 | |
55 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:12.17 | |
56 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:12.33 | |
57 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:12.47 | |
58 | 587 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 1:12.65 | |
59 | 224 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:12.78 | |
60 | 285 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:13.07 | |
61 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:13.11 | |
62 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:13.30 | |
63 | 341 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:13.70 | |
64 | 120 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:13.76 | |
65 | 174 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 1:14.12 | |
66 | 210 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:14.81 | |
67 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:14.87 | |
68 | 149 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 1:15.14 | |
69 | 127 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:15.21 | |
70 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:15.22 | |
71 | 257 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:15.40 | |
72 | 162 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:15.75 | |
73 | 3 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:15.77 | |
74 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 1:15.89 | |
75 | 520 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:15.95 | |
76 | 594 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 1:16.07 | |
77 | 322 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:16.69 | |
78 | 182 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 1:16.71 | |
79 | 274 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 1:16.87 | |
80 | 297 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:17.26 | |
81 | 116 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 1:17.49 | |
82 | 366 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 1:17.92 | |
83 | 117 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:18.22 | |
84 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:18.33 | |
85 | 542 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 1:18.78 | |
86 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:18.90 | |
87 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:18.92 | |
88 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:18.96 | |
89 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:20.36 | |
90 | 280 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 1:22.77 | |
91 | 343 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:22.82 | |
92 | 496 | Kokki Lucas | 2003 | VÄSTERÅS | AZ3303 | 25 m | 1:23.05 | |
93 | 334 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:23.42 | |
94 | 236 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:24.00 | |
95 | 287 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:25.04 | |
96 | 123 | Larsson Malte | 2003 | SALA SS | AU2503 | 25 m | 1:25.95 | |
97 | 378 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:26.27 | |
98 | 83 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 1:26.96 | |
99 | 346 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 1:27.17 | |
100 | 108 | Hansson Anton | 2003 | NJURUNDA | AO7103 | 25 m | 1:27.54 | |
101 | 187 | Koivumäki Hugo | 2004 | SÄFFLE SS | AT2904 | 25 m | 1:27.88 | |
102 | 350 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:28.31 | |
103 | 65 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 1:28.51 | |
104 | 255 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 1:28.98 | |
105 | 507 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 1:29.80 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 17, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 435 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 54.52 | |
2 | 71 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 55.40 | |
3 | 170 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 25 m | 55.84 | |
4 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 57.51 | |
5 | 175 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 57.93 | |
6 | 412 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 57.96 | |
7 | 238 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 58.49 | |
8 | 442 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 58.75 | |
9 | 411 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 58.98 | |
10 | 517 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 59.30 | |
11 | 582 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 59.33 | |
12 | 447 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 59.36 | |
13 | 234 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 59.51 | |
14 | 47 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 59.84 | |
15 | 181 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 25 m | 1:00.02 | |
16 | 80 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 1:00.03 | |
17 | 313 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:00.12 | |
18 | 554 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:00.34 | |
19 | 488 | Hellgren Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | BC5601 | 25 m | 1:00.45 | |
20 | 200 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:00.53 | |
21 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:00.64 | |
22 | 283 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:00.65 | |
23 | 171 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 25 m | 1:00.68 | |
24 | 254 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:00.79 | |
25 | 479 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 1:01.03 | |
26 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:01.07 | |
27 | 596 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 25 m | 1:01.18 | |
28 | 159 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:01.20 | |
29 | 165 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 1:01.21 | |
30 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 1:01.23 | |
31 | 450 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:01.25 | |
32 | 462 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:01.34 | |
33 | 29 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:01.59 | |
34 | 27 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 25 m | 1:01.60 | |
35 | 20 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:01.61 | |
36 | 422 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 1:01.64 | |
37 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:01.69 | |
38 | 433 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:01.73 | |
39 | 73 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:01.91 | |
40 | 490 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:01.92 | |
41 | 101 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:01.96 | |
42 | 281 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:01.96 | |
43 | 180 | Wikström Tove | 2001 | SUNDSVALL | AC0201 | 25 m | 1:02.01 | |
44 | 176 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 25 m | 1:02.03 | |
45 | 16 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:02.13 | |
46 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:02.27 | |
47 | 291 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:02.55 | |
48 | 157 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:02.62 | |
49 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:02.74 | |
50 | 90 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:02.75 | |
51 | 75 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:02.83 | |
52 | 446 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:02.85 | |
53 | 593 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:02.86 | |
54 | 154 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:02.95 | |
55 | 302 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | AF0204 | 25 m | 1:02.96 | |
56 | 510 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:02.99 | |
57 | 178 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 1:03.01 | |
58 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:03.13 | |
59 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:03.16 | |
60 | 464 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:03.17 | |
61 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:03.18 | |
62 | 560 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 1:03.36 | |
63 | 288 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.40 | |
64 | 335 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:03.59 | |
65 | 179 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:03.69 | |
66 | 266 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:03.70 | |
67 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:03.83 | |
68 | 495 | Klarbo Egan Tara | 2005 | VÄSTERÅS | AQ6605 | 25 m | 1:03.85 | |
69 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:03.93 | |
70 | 150 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 1:03.95 | |
71 | 243 | Sköld Vera | 2001 | TYRESÖ SS | AT2401 | 25 m | 1:04.09 | |
72 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:04.11 | |
73 | 585 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 25 m | 1:04.19 | |
74 | 467 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 1:04.40 | |
75 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 1:04.55 | |
76 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:04.61 | |
77 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 1:04.64 | |
78 | 430 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:04.69 | |
79 | 30 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:04.71 | |
80 | 102 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 1:04.80 | |
81 | 141 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:04.89 | |
82 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:04.94 | |
83 | 110 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 25 m | 1:05.06 | |
84 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:05.20 | |
85 | 56 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:05.21 | |
86 | 35 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 1:05.27 | |
87 | 114 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 1:05.32 | |
88 | 240 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:05.37 | |
89 | 269 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 25 m | 1:05.44 | |
90 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:05.49 | |
91 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:05.54 | |
92 | 217 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:05.70 | |
93 | 11 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:05.71 | |
94 | 347 | Gabot Salma | 2001 | UPSALA S | AN1801 | 25 m | 1:05.73 | |
95 | 564 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 1:05.76 | |
96 | 332 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:05.77 | |
97 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 1:05.79 | |
98 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:05.95 | |
99 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:06.08 | |
100 | 436 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:06.08 | |
101 | 7 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:06.09 | |
102 | 260 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:06.12 | |
103 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:06.24 | |
104 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:06.50 | |
105 | 580 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 1:06.50 | |
106 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:06.70 | |
107 | 139 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:06.74 | |
108 | 91 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 1:06.78 | |
109 | 10 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 1:06.85 | |
110 | 18 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:07.02 | |
111 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:07.04 | |
112 | 408 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:07.05 | |
113 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:07.21 | |
114 | 153 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:07.35 | |
115 | 143 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:07.65 | |
116 | 78 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:07.73 | |
117 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 1:07.75 | |
118 | 253 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:07.77 | |
119 | 308 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | 1:07.79 | |
120 | 547 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 1:07.94 | |
121 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:08.05 | |
122 | 115 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 1:08.10 | |
123 | 82 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:08.19 | |
124 | 68 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:08.53 | |
125 | 135 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:08.55 | |
126 | 276 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | 1:08.98 | |
127 | 107 | Grönlund Isabelle | 2004 | NJURUNDA | AR7604 | 25 m | 1:09.02 | |
128 | 345 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:09.03 | |
129 | 272 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:09.21 | |
130 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:09.52 | |
131 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:09.95 | |
132 | 44 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 1:10.01 | |
133 | 300 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 1:10.18 | |
134 | 319 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 1:10.43 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 211 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 4:33.88 | |
2 | 445 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 4:34.80 | |
3 | 456 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:35.26 | |
4 | 161 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 4:38.16 | |
5 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 4:40.29 | |
6 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 4:40.47 | |
7 | 441 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 4:43.92 | |
8 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 4:44.94 | |
9 | 444 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 4:46.35 | |
10 | 463 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 4:46.99 | |
11 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 4:48.36 | |
12 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 4:48.61 | |
13 | 296 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 4:49.35 | |
14 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 4:52.53 | |
15 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 4:55.99 | |
16 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 4:58.24 | |
17 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 4:58.68 | |
18 | 64 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 4:58.71 | |
19 | 453 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 4:58.76 | |
20 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 4:58.85 | |
21 | 169 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 25 m | 5:02.29 | |
22 | 305 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 5:02.72 | |
23 | 96 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 5:03.12 | |
24 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 5:04.57 | |
25 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 5:07.23 | |
26 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 5:07.81 | |
27 | 523 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 5:08.30 | |
28 | 172 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 5:09.30 | |
29 | 548 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 5:10.61 | |
30 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 5:12.40 | |
31 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 5:14.70 | |
32 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 5:19.22 | |
33 | 563 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 5:25.67 | |
34 | 127 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 5:33.30 | |
35 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 5:41.62 | |
36 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 5:43.31 | |
37 | 182 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 5:52.85 | |
38 | 520 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 5:58.35 | |
39 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 6:30.77 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 152 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 18:14.72 | |
2 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 18:47.78 | |
3 | 512 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 18:55.27 | |
4 | 513 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 18:56.29 | |
5 | 522 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 18:56.68 | |
6 | 313 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 18:58.86 | |
7 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 19:06.27 | |
8 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 19:11.38 | |
9 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 19:44.78 | |
10 | 246 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 20:02.92 | |
11 | 121 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 50 m | 20:47.13 | |
12 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 20:48.51 | |
13 | 25 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 20:49.14 | |
14 | 547 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 21:09.73 | |
15 | 36 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 21:12.66 | |
16 | 56 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 21:18.82 | |
17 | 53 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 21:19.69 | |
18 | 302 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | AF0204 | 25 m | 21:57.84 | |
19 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 22:10.71 | |
20 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 22:31.32 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Kansliet AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | AH8595 | 25 m | 57.90 | |
2 | 426 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 1:00.75 | |
3 | 424 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:01.94 | |
4 | 445 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 1:01.98 | |
5 | 198 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:03.80 | |
6 | 477 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:03.99 | |
7 | 444 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:04.71 | |
8 | 226 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:05.37 | |
9 | 463 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:06.20 | |
10 | 566 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 25 m | 1:06.32 | |
11 | 235 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:07.31 | |
12 | 94 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:07.95 | |
13 | 163 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:08.05 | |
14 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:08.38 | |
15 | 169 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SUNDSVALL | AH1300 | 25 m | 1:08.49 | |
16 | 555 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:08.51 | |
17 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:08.56 | |
18 | 212 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 1:08.59 | |
19 | 310 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:08.65 | |
20 | 160 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 25 m | 1:08.86 | |
21 | 162 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 1:09.48 | |
22 | 559 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 1:09.88 | |
23 | 151 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:09.98 | |
24 | 211 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 1:10.22 | |
25 | 67 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:10.45 | |
26 | 595 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:10.63 | |
27 | 128 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:10.73 | |
28 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:11.02 | |
29 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:11.11 | |
30 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:11.23 | |
31 | 456 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:11.39 | |
32 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 1:11.88 | |
33 | 453 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:11.92 | |
34 | 544 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:12.45 | |
35 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 1:12.53 | |
36 | 441 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:12.55 | |
37 | 267 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:12.64 | |
38 | 563 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:12.83 | |
39 | 98 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:12.89 | |
40 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 1:12.96 | |
41 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 1:13.29 | |
42 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:13.58 | |
43 | 420 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:13.64 | |
44 | 172 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 1:13.89 | |
45 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:14.23 | |
46 | 322 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:14.49 | |
47 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 1:14.92 | |
48 | 371 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:14.95 | |
49 | 174 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 1:15.37 | |
50 | 528 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:15.53 | |
51 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:15.65 | |
52 | 594 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 1:15.85 | |
53 | 147 | Randqvist Charles | 2001 | SKURU IK | AY0701 | 25 m | 1:16.37 | |
54 | 484 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:16.87 | |
55 | 523 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 1:17.77 | |
56 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 1:17.83 | |
57 | 257 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:18.28 | |
58 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:18.47 | |
59 | 301 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:18.68 | |
60 | 355 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:19.46 | |
61 | 93 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 1:20.37 | |
62 | 127 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:21.03 | |
63 | 227 | Tapia Danér Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 25 m | 1:21.19 | |
64 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 50 m | 1:21.34 | |
65 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 1:21.67 | |
66 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:21.98 | |
67 | 99 | Söderholm Emil | 1999 | LUDVIKA SS | AG5599 | 25 m | 1:22.07 | |
68 | 341 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:22.17 | |
69 | 532 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 50 m | 1:22.27 | |
70 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:22.45 | |
71 | 378 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 25 m | 1:22.50 | |
72 | 3 | Henry Örtlund Leo | 2001 | BORLÄNGE | AY9701 | 25 m | 1:22.71 | |
73 | 386 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:23.36 | |
74 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:23.79 | |
75 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 1:24.24 | |
76 | 292 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:24.50 | |
77 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:24.61 | |
78 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 1:24.66 | |
79 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:24.72 | |
80 | 83 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 1:26.81 | |
81 | 287 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:27.17 | |
82 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:27.45 | |
83 | 520 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:27.54 | |
84 | 255 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 1:27.83 | |
85 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 1:28.02 | |
86 | 117 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:28.86 | |
87 | 108 | Hansson Anton | 2003 | NJURUNDA | AO7103 | 25 m | 1:30.77 | |
88 | 334 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 1:31.13 | |
89 | 350 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 25 m | 1:33.71 | |
90 | 285 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:33.78 | |
91 | 280 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 1:33.79 | |
92 | 501 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 1:34.68 | |
93 | 496 | Kokki Lucas | 2003 | VÄSTERÅS | AZ3303 | 25 m | 1:36.72 | |
94 | 236 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 1:40.96 | |
95 | 343 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:41.33 | |
96 | 346 | Furuhall Axel | 2004 | UPSALA S | AZ9504 | 25 m | 1:41.75 | |
97 | 483 | Fägerblad Arvid | 2004 | VÄSTERÅS | AT1304 | 25 m | 1:42.13 | |
98 | 65 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 1:44.84 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 71 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 58.20 | |
2 | 435 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 59.58 | |
3 | 26 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 1:02.22 | |
4 | 442 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:04.02 | |
5 | 171 | Muzito Joyce | 2001 | SUNDSVALL | BT4401 | 25 m | 1:04.70 | |
6 | 175 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 1:04.81 | |
7 | 185 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:04.91 | |
8 | 447 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:05.23 | |
9 | 47 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:05.25 | |
10 | 157 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:05.53 | |
11 | 558 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 1:05.58 | |
12 | 181 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 25 m | 1:05.61 | |
13 | 220 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:06.13 | |
14 | 517 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:06.22 | |
15 | 29 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:06.37 | |
16 | 80 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 1:06.56 | |
17 | 596 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 25 m | 1:06.75 | |
18 | 412 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:06.98 | |
19 | 266 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:07.08 | |
20 | 422 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 1:07.16 | |
21 | 582 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 1:07.37 | |
22 | 283 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:07.39 | |
23 | 450 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:07.39 | |
24 | 299 | Nyblom Jennifer | 2003 | TÄBY SIM | AC1603 | 25 m | 1:07.67 | |
25 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:08.05 | |
26 | 176 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 25 m | 1:08.12 | |
27 | 464 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:08.17 | |
28 | 512 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:08.19 | |
29 | 569 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:08.36 | |
30 | 72 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 1:08.68 | |
31 | 554 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:08.72 | |
32 | 551 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:08.95 | |
33 | 42 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:09.26 | |
34 | 513 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:09.33 | |
35 | 564 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 1:09.35 | |
36 | 411 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 1:09.44 | |
37 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:09.47 | |
38 | 179 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 1:09.57 | |
39 | 217 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:09.57 | |
40 | 141 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:09.73 | |
41 | 335 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:09.79 | |
42 | 556 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:10.04 | |
43 | 154 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:10.39 | |
44 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:10.71 | |
45 | 39 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.83 | |
46 | 17 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:11.03 | |
47 | 361 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:11.14 | |
48 | 446 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:11.29 | |
49 | 436 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:11.34 | |
50 | 408 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:11.41 | |
51 | 585 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | BG4801 | 50 m | 1:11.71 | |
52 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:11.99 | |
53 | 593 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 1:11.99 | |
54 | 73 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:12.33 | |
55 | 102 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 1:12.50 | |
56 | 30 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:12.59 | |
57 | 165 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 1:12.78 | |
58 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:12.80 | |
59 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | 1:12.89 | |
60 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:12.93 | |
61 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:13.13 | |
62 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:13.14 | |
63 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:13.44 | |
64 | 240 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:13.55 | |
65 | 194 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:13.78 | |
66 | 472 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:13.88 | |
67 | 46 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:13.93 | |
68 | 110 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 25 m | 1:14.09 | |
69 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:14.19 | |
70 | 90 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:14.46 | |
71 | 580 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 1:14.52 | |
72 | 271 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:15.04 | |
73 | 139 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:15.18 | |
74 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:15.28 | |
75 | 430 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:15.29 | |
76 | 462 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:15.34 | |
77 | 260 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 25 m | 1:15.44 | |
78 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:15.53 | |
79 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 1:15.61 | |
80 | 546 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:15.65 | |
81 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 1:16.14 | |
82 | 279 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 25 m | 1:16.33 | |
83 | 78 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 1:16.40 | |
84 | 522 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 1:16.55 | |
85 | 18 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:16.56 | |
86 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:16.68 | |
87 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:17.13 | |
88 | 7 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 25 m | 1:17.47 | |
89 | 82 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:17.54 | |
90 | 35 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 1:17.63 | |
91 | 547 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 1:17.68 | |
92 | 307 | Sandberg Amanda | 2003 | TÄBY SIM | CC3403 | 25 m | 1:17.78 | |
93 | 414 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:18.22 | |
94 | 219 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:18.34 | |
95 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 1:18.36 | |
96 | 68 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:18.60 | |
97 | 290 | Liljeblad Emelie | 2002 | TÄBY SIM | BM5802 | 25 m | 1:18.62 | |
98 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:19.39 | |
99 | 253 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:19.57 | |
100 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:19.70 | |
101 | 300 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 1:19.94 | |
102 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:20.24 | |
103 | 115 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 1:20.52 | |
104 | 281 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 25 m | 1:20.62 | |
105 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:20.67 | |
106 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 1:21.17 | |
107 | 600 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | al2404 | 25 m | 1:21.41 | |
108 | 41 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:21.61 | |
109 | 394 | Sundqvist Joanna | 2005 | UPSALA S | AH7605 | 25 m | 1:21.97 | |
110 | 374 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:22.73 | |
111 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:22.77 | |
112 | 485 | Gyoni Estelle | 2004 | VÄSTERÅS | AS0204 | 25 m | 1:22.94 | |
113 | 143 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:22.95 | |
114 | 331 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:23.33 | |
115 | 345 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:23.87 | |
116 | 276 | Haux Hannah | 2004 | TÄBY SIM | BC3804 | 25 m | 1:23.92 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 22, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 493 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 1:57.53 | |
2 | 211 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 2:04.49 | |
3 | 597 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 25 m | 2:05.61 | |
4 | 22 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:06.45 | |
5 | 466 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 2:06.58 | |
6 | 445 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 2:07.49 | |
7 | 516 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:07.56 | |
8 | 444 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:08.80 | |
9 | 161 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 2:10.22 | |
10 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:11.72 | |
11 | 424 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:13.05 | |
12 | 456 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 2:13.25 | |
13 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:14.40 | |
14 | 164 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:15.23 | |
15 | 166 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 2:15.68 | |
16 | 225 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:15.95 | |
17 | 431 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:16.07 | |
18 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:16.31 | |
19 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:16.47 | |
20 | 158 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 2:16.66 | |
21 | 296 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:17.43 | |
22 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 2:17.92 | |
23 | 575 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:19.49 | |
24 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:19.50 | |
25 | 420 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 2:19.75 | |
26 | 156 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 2:19.77 | |
27 | 188 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 2:20.15 | |
28 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:21.47 | |
29 | 429 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:21.97 | |
30 | 67 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:22.02 | |
31 | 561 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:22.04 | |
32 | 563 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:22.82 | |
33 | 453 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:23.04 | |
34 | 106 | Borgström Filip | 2001 | NJURUNDA | AK5101 | 25 m | 2:23.24 | |
35 | 562 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 2:23.37 | |
36 | 77 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 2:24.04 | |
37 | 305 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:24.46 | |
38 | 151 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:24.47 | |
39 | 548 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:24.66 | |
40 | 193 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:24.75 | |
41 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:25.45 | |
42 | 324 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:25.64 | |
43 | 235 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:26.29 | |
44 | 162 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 25 m | 2:26.56 | |
45 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:26.85 | |
46 | 98 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:27.05 | |
47 | 84 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 2:27.52 | |
48 | 595 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 2:27.61 | |
49 | 477 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:27.85 | |
50 | 191 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 2:28.98 | |
51 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:29.71 | |
52 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:29.86 | |
53 | 531 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 2:31.43 | |
54 | 523 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 2:32.53 | |
55 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:33.41 | |
56 | 494 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:33.70 | |
57 | 197 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:35.37 | |
58 | 449 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:36.48 | |
59 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:37.35 | |
60 | 478 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:37.83 | |
61 | 301 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 2:37.85 | |
62 | 37 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:38.18 | |
63 | 34 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 25 m | 2:39.37 | |
64 | 79 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 2:41.49 | |
65 | 416 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:42.06 | |
66 | 511 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 2:42.61 | |
67 | 117 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 2:47.47 | |
68 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:47.48 | |
69 | 31 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 2:48.02 | |
70 | 83 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 2:51.38 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 23, 400m Frisim Damer |
Sponsor: Mälardalens BostadsrättsF |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 72 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 4:25.76 | |
2 | 471 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 4:26.51 | |
3 | 504 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 4:27.15 | |
4 | 491 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 4:29.01 | |
5 | 411 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 4:29.68 | |
6 | 447 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 4:31.64 | |
7 | 256 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 4:32.95 | |
8 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 4:33.92 | |
9 | 155 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 4:34.26 | |
10 | 185 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 4:34.35 | |
11 | 283 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 4:35.78 | |
12 | 412 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 4:36.62 | |
13 | 442 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 4:36.92 | |
14 | 313 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 4:37.20 | |
15 | 214 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 4:39.88 | |
16 | 152 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 4:40.90 | |
17 | 75 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 4:43.19 | |
18 | 488 | Hellgren Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | BC5601 | 25 m | 4:43.73 | |
19 | 433 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 4:44.52 | |
20 | 190 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 4:45.20 | |
21 | 450 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 4:45.46 | |
22 | 552 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 4:46.36 | |
23 | 490 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 4:46.43 | |
24 | 200 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 4:46.55 | |
25 | 159 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 4:47.08 | |
26 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 4:47.68 | |
27 | 569 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 4:47.69 | |
28 | 462 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 4:48.32 | |
29 | 406 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 4:49.34 | |
30 | 165 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 4:49.80 | |
31 | 495 | Klarbo Egan Tara | 2005 | VÄSTERÅS | AQ6605 | 25 m | 4:50.03 | |
32 | 459 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 4:51.11 | |
33 | 150 | Åhlen Wilma | 2005 | SKURU IK | AO8205 | 25 m | 4:51.32 | |
34 | 90 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 4:51.59 | |
35 | 63 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 4:52.05 | |
36 | 570 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 4:53.07 | |
37 | 476 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 4:54.38 | |
38 | 246 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 4:55.31 | |
39 | 354 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 4:56.08 | |
40 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 4:56.51 | |
41 | 78 | Bakken Joline | 2005 | KARLSTAD | AC1405 | 25 m | 5:00.49 | |
42 | 114 | Persson Saga | 2003 | NJURUNDA | AI1203 | 25 m | 5:00.79 | |
43 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 5:01.25 | |
44 | 423 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 5:01.37 | |
45 | 10 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 5:02.11 | |
46 | 91 | Wahlstedt Miranda | 2006 | KARLSTAD | AA1606 | 25 m | 5:02.17 | |
47 | 11 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 5:03.15 | |
48 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 5:04.13 | |
49 | 115 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 5:09.83 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 24, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 588 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 25 m | 1:59.00 | |
2 | 158 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 2:06.24 | |
3 | 198 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 2:10.51 | |
4 | 105 | Björklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 2:11.05 | |
5 | 553 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 2:11.67 | |
6 | 469 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:11.95 | |
7 | 310 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:12.51 | |
8 | 555 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:13.28 | |
9 | 97 | Hill Lukas | 1999 | LUDVIKA SS | AH6999 | 25 m | 2:13.44 | |
10 | 248 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:13.76 | |
11 | 567 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 25 m | 2:13.94 | |
12 | 129 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:14.79 | |
13 | 104 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 2:15.63 | |
14 | 167 | Boström Anton | 2001 | SUNDSVALL | AK0501 | 25 m | 2:16.20 | |
15 | 518 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:19.23 | |
16 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:20.04 | |
17 | 96 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:20.35 | |
18 | 168 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 2:20.43 | |
19 | 113 | Näslund David | 2001 | NJURUNDA | AC2901 | 25 m | 2:21.16 | |
20 | 208 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:21.42 | |
21 | 324 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:22.37 | |
22 | 438 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:23.27 | |
23 | 268 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:24.43 | |
24 | 163 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 2:25.18 | |
25 | 138 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 2:25.20 | |
26 | 328 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:26.89 | |
27 | 489 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:27.44 | |
28 | 519 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:28.40 | |
29 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:30.02 | |
30 | 390 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 2:31.17 | |
31 | 224 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:31.22 | |
32 | 410 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:31.98 | |
33 | 587 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 25 m | 2:34.61 | |
34 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 2:36.18 | |
35 | 23 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:37.41 | |
36 | 355 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:40.20 | |
37 | 127 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:40.35 | |
38 | 520 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 2:40.61 | |
39 | 149 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 2:41.25 | |
40 | 468 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 2:42.94 | |
41 | 116 | Utterström Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 2:46.30 | |
42 | 338 | Do Felix | 2004 | UPSALA S | AF4304 | 25 m | 2:48.67 | |
43 | 257 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 2:49.30 | |
44 | 542 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 2:50.90 | |
45 | 366 | Loklint Rasmus | 2005 | UPSALA S | AD2105 | 25 m | 2:50.96 | |
46 | 297 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 2:51.68 | |
47 | 275 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 2:52.10 | |
48 | 236 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 25 m | 2:53.59 | |
49 | 404 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 50 m | 2:54.05 | |
50 | 182 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 25 m | 2:54.64 | |
51 | 434 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:57.94 | |
52 | 108 | Hansson Anton | 2003 | NJURUNDA | AO7103 | 25 m | 3:00.59 | |
53 | 274 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 50 m | 3:03.22 | |
54 | 343 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 3:15.40 | |
55 | 378 | Parekh Ravi | 2005 | UPSALA S | AL7705 | 50 m | 3:20.76 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 25, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 479 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 2:33.27 | |
2 | 154 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 2:36.01 | |
3 | 510 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:36.38 | |
4 | 418 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:37.18 | |
5 | 180 | Wikström Tove | 2001 | SUNDSVALL | AC0201 | 25 m | 2:40.08 | |
6 | 464 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:40.33 | |
7 | 422 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:40.51 | |
8 | 442 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:42.09 | |
9 | 271 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:42.50 | |
10 | 565 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 25 m | 2:42.62 | |
11 | 524 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:43.16 | |
12 | 206 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:44.61 | |
13 | 179 | Tolf Sofie | 2002 | SUNDSVALL | AN1402 | 25 m | 2:44.84 | |
14 | 130 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:44.98 | |
15 | 71 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:45.24 | |
16 | 270 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 2:46.17 | |
17 | 465 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:46.90 | |
18 | 485 | Gyoni Estelle | 2004 | VÄSTERÅS | AS0204 | 25 m | 2:47.15 | |
19 | 70 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:48.26 | |
20 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 2:48.99 | |
21 | 66 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:50.13 | |
22 | 152 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:50.33 | |
23 | 41 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 2:52.86 | |
24 | 556 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:52.94 | |
25 | 59 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:53.48 | |
26 | 291 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:53.53 | |
27 | 85 | Lindberg Linnea | 2005 | KARLSTAD | AJ2205 | 25 m | 2:54.42 | |
28 | 509 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 2:55.77 | |
29 | 240 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 2:57.07 | |
30 | 318 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:57.90 | |
31 | 307 | Sandberg Amanda | 2003 | TÄBY SIM | CC3403 | 25 m | 2:58.00 | |
32 | 414 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:58.08 | |
33 | 415 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 3:00.20 | |
34 | 302 | Pettersson Tove | 2004 | TÄBY SIM | AF0204 | 25 m | 3:00.41 | |
35 | 53 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:00.84 | |
36 | 593 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 25 m | 3:01.58 | |
37 | 264 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 3:02.06 | |
38 | 541 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 3:02.22 | |
39 | 333 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 3:02.24 | |
40 | 512 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 3:02.34 | |
41 | 344 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 3:02.48 | |
42 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 3:02.60 | |
43 | 480 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 3:02.78 | |
44 | 540 | Pietsch Julia | 2005 | ÖSA | AB0605 | 25 m | 3:03.66 | |
45 | 458 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 3:04.74 | |
46 | 332 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 3:04.84 | |
47 | 356 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 3:05.27 | |
48 | 289 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 3:06.02 | |
49 | 231 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 3:06.04 | |
50 | 529 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 3:06.59 | |
51 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 3:06.74 | |
52 | 539 | Näsén Josefina | 2005 | ÖSA | AF7805 | 25 m | 3:06.74 | |
53 | 184 | Bruce-Holm Linnéa | 2005 | SÄFFLE SS | AH4205 | 25 m | 3:07.14 | |
54 | 381 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 3:07.48 | |
55 | 143 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 3:07.51 | |
56 | 68 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 3:09.00 | |
57 | 258 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 3:10.86 | |
58 | 300 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 25 m | 3:10.87 | |
59 | 261 | Borgfors Amanda | 2004 | TÄBY SIM | AS1804 | 25 m | 3:11.20 | |
60 | 547 | Umbaeva Alina | 2005 | ÖSA | AG4605 | 25 m | 3:12.25 | |
61 | 353 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 3:13.47 | |
62 | 21 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 3:14.34 | |
63 | 281 | Håbro Karjanmaa Tindra | 2004 | TÄBY SIM | BA2204 | 50 m | 3:14.82 | |
64 | 135 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 3:17.85 | |
65 | 499 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 50 m | 3:18.36 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |
Gren 26, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 349 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 8:25.79 | |
2 | 441 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 8:25.99 | |
3 | 425 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 8:33.62 | |
4 | 577 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 25 m | 8:35.25 | |
5 | 142 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 8:36.02 | |
6 | 397 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 8:39.04 | |
7 | 420 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 8:57.10 | |
8 | 597 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | AE6198 | 50 m | 8:58.33 | |
9 | 365 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 9:01.87 | |
10 | 77 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 9:08.12 | |
11 | 481 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 9:08.94 | |
12 | 549 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 9:16.22 | |
13 | 557 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 25 m | 9:16.45 | |
14 | 385 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 9:21.49 | |
15 | 33 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 9:23.85 | |
16 | 268 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 9:28.24 | |
17 | 413 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 9:38.82 | |
18 | 305 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 9:40.26 | |
19 | 312 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 9:41.44 | |
20 | 548 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 9:42.37 | |
21 | 328 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 9:46.06 | |
22 | 386 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 9:58.37 | |
23 | 357 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 9:58.57 | |
24 | 532 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 9:58.61 | |
25 | 309 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 9:59.65 | |
26 | 391 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 25 m | 10:07.54 | |
27 | 410 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 10:18.92 | |
28 | 341 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 10:33.94 | |
29 | 292 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 10:41.13 | |
30 | 187 | Koivumäki Hugo | 2004 | SÄFFLE SS | AT2904 | 25 m | 10:54.55 | |
31 | 334 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 25 m | 11:15.85 | |
32 | 297 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 12:27.19 | |
33 | 65 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 13:10.85 | |
34 | 536 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 13:49.24 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 07:05 |