Program for Farum Cup 2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 4:05.09 | |
2 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 4:06.77 | |
3 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 4:08.12 | |
4 | 386 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 4:09.70 | |
5 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 4:13.67 | |
6 | 293 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 4:16.32 | |
7 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 4:18.24 | |
8 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 4:18.87 | |
9 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 4:19.13 | |
10 | 319 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 4:20.49 | |
11 | 405 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 50 m | 4:21.32 | |
12 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 4:23.89 | |
13 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 4:24.19 | |
14 | 209 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 4:26.04 | |
15 | 406 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 50 m | 4:27.26 | |
16 | 208 | Mortensen Emil K. | 1993 | GTI | 9333AE | 50 m | 4:27.45 | |
17 | 201 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 50 m | 4:28.84 | |
18 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 4:29.52 | |
19 | 218 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | GTI | 9249AA | 50 m | 4:29.74 | |
20 | 59 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 4:30.64 | |
21 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 4:31.32 | |
22 | 58 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 4:34.38 | |
23 | 360 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 50 m | 4:34.96 | |
24 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 4:36.73 | |
25 | 336 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 50 m | 4:40.55 | |
26 | 361 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 4:41.17 | |
27 | 318 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 50 m | 4:42.31 | |
28 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 4:42.87 | |
29 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | 4:42.96 | |
30 | 205 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 50 m | 4:43.68 | |
31 | 211 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 4:43.80 | |
32 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 4:50.67 | |
33 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 4:50.97 | ||
34 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 4:53.40 | |
35 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 4:54.26 | |
36 | 60 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 4:54.61 | |
37 | 96 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 4:56.10 | |
38 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 5:01.00 | |
39 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 5:03.16 | |
40 | 44 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 50 m | 5:03.17 | |
41 | 55 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 50 m | 5:03.34 | |
42 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 5:03.53 | |
43 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 5:06.53 | |
44 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 5:06.98 | |
45 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 5:12.79 | |
46 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 5:13.75 | |
47 | 63 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 5:17.89 | |
48 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | 5:20.34 | |
49 | 470 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 5:20.97 | |
50 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 5:22.46 | |
51 | 48 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 5:23.42 | |
52 | 438 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 50 m | 5:23.69 | |
53 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | 5:27.09 | |
54 | 42 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 5:29.19 | |
55 | 116 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 5:38.52 | |
56 | 472 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | 5:49.83 | |
57 | 364 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 5:57.58 | |
58 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 6:03.61 | |
59 | 487 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 50 m | 6:37.00 | |
60 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | ||
61 | 334 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | ||
62 | 469 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | ||
63 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | ||
64 | 269 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | ||
65 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | ||
66 | 483 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 2, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 4:34.64 | |
2 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 4:34.92 | |
3 | 307 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 4:42.76 | |
4 | 463 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 4:45.34 | |
5 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 4:48.69 | |
6 | 61 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 4:52.11 | |
7 | 333 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 4:52.66 | |
8 | 296 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 4:53.38 | |
9 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 4:58.74 | |
10 | 202 | Høj Sofie Kisbye | 1992 | GTI | 9268AB | 50 m | 4:59.25 | |
11 | 198 | Damberg Julie | 1992 | GTI | 9296AD | 50 m | 4:59.80 | |
12 | 216 | Stuhr Henriette | 1996 | GTI | 9644AB | 50 m | 5:00.55 | |
13 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 5:01.98 | |
14 | 194 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 5:03.43 | |
15 | 193 | Appelsø Johanne | 1994 | GTI | 9412AM | 50 m | 5:06.01 | |
16 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 5:07.11 | |
17 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 5:07.60 | |
18 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 5:10.30 | |
19 | 347 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 50 m | 5:12.36 | |
20 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 5:14.20 | |
21 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | 5:16.34 | |
22 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 5:16.88 | |
23 | 350 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 5:19.26 | |
24 | 443 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 50 m | 5:20.97 | |
25 | 332 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 50 m | 5:23.40 | |
26 | 221 | Willumsen Rikke | 1996 | GTI | 9644AL | 50 m | 5:23.50 | |
27 | 297 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 50 m | 5:25.18 | |
28 | 57 | Løsekraut Cecilia Lykke | 1994 | HELSINGE | 9422AI | 50 m | 5:26.46 | |
29 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 5:31.06 | |
30 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | 5:32.04 | |
31 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 5:44.04 | |
32 | 52 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 5:44.98 | |
33 | 445 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 5:46.38 | |
34 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 5:52.95 | |
35 | 320 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 5:58.25 | |
36 | 311 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 5:58.60 | |
37 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 6:15.78 | |
38 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 6:22.24 | |
39 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 6:25.47 | |
40 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 6:30.53 | |
41 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | 6:39.61 | |
42 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | ||
43 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | ||
44 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | ||
45 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | ||
46 | 485 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | ||
47 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | ||
48 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 343 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 2:09.65 | |
2 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:11.08 | |
3 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 2:14.29 | |
4 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 2:17.95 | |
5 | 212 | Petersen Christian | 1993 | GTI | 9373AB | 50 m | 2:20.18 | |
6 | 227 | Henriksen Kim | 1989 | SOLRØD | 8975AB | 50 m | 2:26.50 | |
7 | 337 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 2:26.68 | |
8 | 313 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 50 m | 2:26.82 | |
9 | 444 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 2:27.07 | |
10 | 360 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 50 m | 2:27.27 | |
11 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 2:27.80 | |
12 | 448 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 2:28.45 | |
13 | 115 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 50 m | 2:30.86 | |
14 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 2:32.13 | |
15 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | 2:39.47 | |
16 | 439 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 2:41.55 | |
17 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 2:42.56 | |
18 | 120 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 50 m | 2:44.83 | |
19 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 2:51.97 | |
20 | 364 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 2:52.41 | |
21 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:54.93 | |
22 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 3:01.39 | |
23 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 3:50.95 | |
24 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | ||
25 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | ||
26 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | ||
27 | 479 | Jespersen Christian Kragh | 1998 | HILLERØD | 9881AF | 50 m | ||
28 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 2:22.38 | |
2 | 399 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 2:22.75 | |
3 | 339 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 2:24.45 | |
4 | 400 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 50 m | 2:30.00 | |
5 | 238 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 50 m | 2:31.65 | |
6 | 402 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 2:33.00 | |
7 | 98 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 50 m | 2:34.26 | |
8 | 197 | Christiansen Pernille | 1995 | GTI | 9558AK | 50 m | 2:34.66 | |
9 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 2:35.00 | |
10 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 2:36.02 | |
11 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 2:36.41 | |
12 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 2:39.59 | |
13 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 2:44.12 | |
14 | 346 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 50 m | 2:46.21 | |
15 | 377 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 50 m | 2:47.01 | |
16 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 2:47.16 | |
17 | 99 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 50 m | 2:47.92 | |
18 | 316 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 50 m | 2:48.66 | |
19 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 2:50.28 | |
20 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 2:50.30 | |
21 | 442 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 50 m | 2:52.71 | |
22 | 484 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 3:00.90 | |
23 | 303 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 50 m | 3:01.89 | |
24 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 3:05.04 | |
25 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 3:09.84 | |
26 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 3:10.15 | |
27 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 3:10.78 | |
28 | 344 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 3:11.06 | |
29 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | 3:21.62 | |
30 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 3:21.82 | |
31 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 3:26.11 | |
32 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | 3:35.04 | |
33 | 379 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 3:41.60 | |
34 | 354 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 50 m | 3:55.39 | |
35 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | ||
36 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | ||
37 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | ||
38 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 5, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 2:11.33 | |
2 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 2:12.54 | |
3 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 2:16.43 | |
4 | 199 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 50 m | 2:19.70 | |
5 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 2:21.37 | |
6 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 2:22.56 | |
7 | 208 | Mortensen Emil K. | 1993 | GTI | 9333AE | 50 m | 2:23.25 | |
8 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:25.21 | |
9 | 319 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 2:31.40 | |
10 | 361 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 2:33.24 | |
11 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 2:37.64 | |
12 | 100 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 50 m | 2:40.95 | |
13 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 2:41.36 | |
14 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 2:45.22 | |
15 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 2:49.71 | |
16 | 483 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 50 m | 2:50.94 | |
17 | 212 | Petersen Christian | 1993 | GTI | 9373AB | 50 m | 2:53.11 | |
18 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 3:02.78 | |
19 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 4:20.00 | |
20 | 469 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | ||
21 | 306 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 6, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 489 | Hougård Julie | 1991 | OSLF | 9184AI | 50 m | 2:17.34 | |
2 | 349 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 2:28.05 | |
3 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:31.09 | |
4 | 197 | Christiansen Pernille | 1995 | GTI | 9558AK | 50 m | 2:33.34 | |
5 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 2:33.88 | |
6 | 363 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 2:36.44 | |
7 | 351 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 50 m | 2:43.13 | |
8 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 2:51.95 | |
9 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 2:59.04 | |
10 | 196 | Bonè Mie | 1996 | GTI | 9668AI | 50 m | 3:00.91 | |
11 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 3:06.61 | |
12 | 350 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 3:08.52 | |
13 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 3:10.55 | |
14 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 3:20.32 | |
15 | 484 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | ||
16 | 485 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | ||
17 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 2:30.12 | |
2 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 2:32.60 | |
3 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:32.66 | |
4 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 2:32.98 | |
5 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 2:39.40 | |
6 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 2:44.28 | |
7 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 2:46.56 | |
8 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 2:47.71 | |
9 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:48.64 | |
10 | 227 | Henriksen Kim | 1989 | SOLRØD | 8975AB | 50 m | 2:50.20 | |
11 | 454 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 50 m | 2:52.13 | |
12 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | 2:55.27 | |
13 | 440 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 2:55.47 | |
14 | 101 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 50 m | 2:58.35 | |
15 | 97 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 50 m | 3:03.41 | |
16 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 3:03.78 | |
17 | 470 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 3:05.50 | |
18 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 3:11.90 | |
19 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 3:19.40 | |
20 | 487 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 50 m | 3:26.74 | |
21 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 3:28.63 | |
22 | 472 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | 3:51.48 | |
23 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | ||
24 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 8, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 2:54.50 | |
2 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 2:56.17 | |
3 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 2:56.25 | |
4 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 2:56.92 | |
5 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 2:57.97 | |
6 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 2:59.17 | |
7 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 2:59.58 | |
8 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 3:03.68 | |
9 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | 3:04.53 | |
10 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 3:04.75 | |
11 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 3:06.47 | |
12 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 3:06.51 | |
13 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 3:08.02 | |
14 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 3:08.74 | |
15 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 3:09.27 | |
16 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 3:11.62 | |
17 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 3:14.20 | |
18 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 3:18.25 | |
19 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 3:19.34 | |
20 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 3:22.25 | |
21 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 3:25.11 | |
22 | 492 | Nielsen Nathalie | 1993 | SOLRØD | 9322AS | 50 m | 3:27.31 | |
23 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 3:31.06 | |
24 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | 3:32.42 | |
25 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 3:37.04 | |
26 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 3:46.81 | |
27 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 3:54.29 | |
28 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 3:57.20 | |
29 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 3:59.23 | |
30 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | ||
31 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | ||
32 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | ||
33 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Dufour Rasmus | 1993 | GTI | 9301AI | 50 m | 27.01 | |
2 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 27.41 | |
3 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 29.01 | |
4 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 29.75 | |
5 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 29.93 | |
6 | 293 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 30.16 | |
7 | 59 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 30.37 | |
8 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 30.56 | ||
9 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 32.22 | |
10 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 32.41 | |
11 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 32.98 | |
12 | 115 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 50 m | 33.01 | |
13 | 48 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 33.45 | |
14 | 439 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 33.63 | |
15 | 211 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 33.80 | |
16 | 60 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 33.89 | |
17 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 34.82 | |
18 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 35.77 | |
19 | 63 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 36.31 | |
20 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 36.41 | |
21 | 361 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 36.82 | |
22 | 42 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 36.98 | |
23 | 120 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 50 m | 37.41 | |
24 | 364 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 37.46 | |
25 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 39.00 | |
26 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 39.16 | |
27 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 42.63 | |
28 | 47 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 43.51 | |
29 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 44.07 | |
30 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 45.42 | |
31 | 419 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 50 m | 45.84 | |
32 | 479 | Jespersen Christian Kragh | 1998 | HILLERØD | 9881AF | 50 m | 47.09 | |
33 | 46 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 47.26 | |
34 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 48.77 | |
35 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 51.66 | |
36 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | ||
37 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | ||
38 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 30.15 | |
2 | 388 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 30.81 | |
3 | 333 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 31.76 | |
4 | 396 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 32.45 | |
5 | 349 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 33.30 | |
6 | 400 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 50 m | 33.38 | |
7 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 34.22 | |
8 | 436 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 34.48 | |
9 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 34.65 | |
10 | 377 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 50 m | 35.44 | |
11 | 296 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 35.78 | |
12 | 305 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 50 m | 35.91 | |
13 | 346 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 50 m | 36.80 | |
14 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 37.31 | |
15 | 350 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 37.42 | |
16 | 216 | Stuhr Henriette | 1996 | GTI | 9644AB | 50 m | 37.52 | |
17 | 442 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 50 m | 38.39 | |
18 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 38.54 | |
19 | 443 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 50 m | 38.56 | |
20 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 39.00 | |
21 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 39.05 | |
22 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 39.08 | |
23 | 52 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 39.42 | |
24 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 39.44 | |
25 | 344 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 39.51 | |
26 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 39.61 | |
27 | 57 | Løsekraut Cecilia Lykke | 1994 | HELSINGE | 9422AI | 50 m | 39.70 | |
28 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 39.89 | |
29 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 40.35 | |
30 | 347 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 50 m | 40.63 | |
31 | 54 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 40.77 | |
32 | 41 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 40.99 | |
33 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 41.14 | |
34 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 41.54 | |
35 | 484 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 41.56 | |
36 | 53 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 41.83 | |
37 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | 41.89 | |
38 | 445 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 42.37 | |
39 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 43.06 | |
40 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 43.18 | |
41 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | 43.27 | |
42 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | 43.50 | |
43 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | 43.95 | |
44 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 44.04 | |
45 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 44.20 | |
46 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 44.34 | |
47 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 44.44 | |
48 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 44.71 | |
49 | 62 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 50 m | 44.73 | |
50 | 221 | Willumsen Rikke | 1996 | GTI | 9644AL | 50 m | 44.96 | |
51 | 379 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 45.13 | |
52 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | 45.23 | |
53 | 375 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 45.30 | |
54 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 46.29 | |
55 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 46.97 | |
56 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 47.30 | |
57 | 354 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 50 m | 48.18 | |
58 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 48.92 | |
59 | 370 | Nooristani Lea | 1997 | FR.SUND | 9704AR | 50 m | 49.58 | |
60 | 238 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 50 m | 49.95 | |
61 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | 51.23 | |
62 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 51.54 | |
63 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | 52.97 | |
64 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | 56.64 | |
65 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 57.26 | |
66 | 251 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 50 m | 58.65 | ||
67 | 297 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 50 m | ||
68 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 23.39 | |
2 | 392 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | FARUM | 8875AC | 50 m | 23.47 | |
3 | 397 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 23.49 | |
4 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 24.63 | |
5 | 337 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 24.94 | |
6 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 25.10 | |
7 | 334 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 25.61 | |
8 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 26.05 | |
9 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 26.06 | |
10 | 103 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 26.60 | |
11 | 313 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 50 m | 26.72 | |
12 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 26.73 | |
13 | 338 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 50 m | 26.82 | |
14 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 26.90 | |
15 | 43 | Christensen Simon E. | 1992 | HELSINGE | 9243AA | 50 m | 27.07 | |
16 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 27.10 | |
17 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 27.20 | |
18 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 27.22 | |
19 | 406 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 50 m | 27.36 | |
20 | 58 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 27.36 | |
21 | 294 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 50 m | 27.51 | |
22 | 412 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 27.55 | |
23 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | 27.56 | |
24 | 405 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 50 m | 27.57 | |
25 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 27.81 | |
26 | 60 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 27.87 | |
27 | 205 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 50 m | 27.96 | |
28 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 28.03 | |
29 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 28.27 | |
30 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 28.39 | |
31 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | 28.43 | |
32 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | 28.46 | |
33 | 490 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 50 m | 28.52 | |
34 | 446 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 28.61 | |
35 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 28.83 | |
36 | 336 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 50 m | 28.87 | |
37 | 440 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 28.92 | |
38 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 28.99 | |
39 | 454 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 50 m | 29.07 | |
40 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 29.20 | |
41 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 29.21 | |
42 | 409 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 29.29 | |
43 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 29.38 | |
44 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 29.46 | |
45 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 29.59 | |
46 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 29.59 | |
47 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | 29.91 | |
48 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 29.99 | |
49 | 306 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 50 m | 30.11 | |
50 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | 30.22 | |
51 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 30.36 | |
52 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | 30.48 | |
53 | 42 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 30.49 | |
54 | 44 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 50 m | 30.79 | |
55 | 470 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 30.88 | |
56 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 30.89 | |
57 | 353 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 30.94 | |
58 | 63 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 31.05 | |
59 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 31.19 | |
60 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 31.32 | |
61 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 31.34 | |
62 | 299 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 50 m | 31.46 | |
63 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 31.67 | |
64 | 438 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 50 m | 31.87 | |
65 | 487 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 50 m | 32.20 | |
66 | 417 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 50 m | 32.82 | |
67 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 33.19 | |
68 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 33.28 | |
69 | 116 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 34.07 | |
70 | 472 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | 34.16 | |
71 | 483 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 50 m | 34.47 | |
72 | 47 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 34.53 | |
73 | 269 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | 34.89 | |
74 | 236 | Sørensen Mikkel Brandt | 1996 | SOLRØD | 50 m | 34.99 | ||
75 | 364 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 35.11 | |
76 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 35.47 | |
77 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 36.23 | |
78 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 36.30 | |
79 | 415 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 50 m | 36.48 | |
80 | 46 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 36.57 | |
81 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 37.04 | |
82 | 469 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 37.86 | |
83 | 244 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 50 m | 39.98 | |
84 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 40.07 | |
85 | 420 | Jakobsen Benjamin | 1998 | VÆRLØSE | 9883AM | 50 m | 42.82 | |
86 | 246 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 44.75 | |
87 | 422 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 50 m | 45.24 | |
88 | 419 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 50 m | 45.75 | |
89 | 245 | Elmholdt Mathias | 1999 | FARUM | 9961AH | 50 m | 46.18 | |
90 | 242 | Als-Nielsen Viktor | 1998 | FARUM | 9809AC | 50 m | 47.26 | |
91 | 247 | Hansen Christian Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | 48.45 | ||
92 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 48.91 | |
93 | 255 | Petersen Christoffer D. | 2001 | FARUM | 50 m | 54.95 | ||
94 | 366 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | ||
95 | 479 | Jespersen Christian Kragh | 1998 | HILLERØD | 9881AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 27.89 | |
2 | 390 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 27.91 | |
3 | 387 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 50 m | 28.14 | |
4 | 307 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 28.42 | |
5 | 404 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 28.44 | |
6 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 28.56 | |
7 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 28.79 | |
8 | 363 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 28.79 | |
9 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 28.81 | |
10 | 402 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 29.02 | |
11 | 441 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 50 m | 29.05 | |
12 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | 29.10 | |
13 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 29.23 | |
14 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 29.38 | |
15 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 29.40 | |
16 | 433 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 29.79 | |
17 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 29.87 | |
18 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 30.17 | |
19 | 447 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 50 m | 30.30 | |
20 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 30.72 | |
21 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 30.74 | |
22 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | 30.85 | |
23 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 31.01 | |
24 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 31.02 | |
25 | 305 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 50 m | 31.02 | |
26 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 31.08 | |
27 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 31.23 | |
28 | 351 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 50 m | 31.31 | |
29 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 31.44 | |
30 | 196 | Bonè Mie | 1996 | GTI | 9668AI | 50 m | 31.55 | |
31 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | 31.64 | |
32 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 31.74 | |
33 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 31.75 | |
34 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 31.90 | |
35 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 32.45 | |
36 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 32.48 | |
37 | 435 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 32.52 | |
38 | 437 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 32.79 | |
39 | 355 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 50 m | 33.08 | |
40 | 311 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 33.38 | |
41 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 33.42 | |
42 | 492 | Nielsen Nathalie | 1993 | SOLRØD | 9322AS | 50 m | 33.58 | |
43 | 54 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 33.62 | |
44 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | 33.64 | |
45 | 320 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 33.81 | |
46 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 33.91 | |
47 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 34.06 | |
48 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 34.08 | |
49 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 34.51 | |
50 | 52 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 34.55 | |
51 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 34.58 | |
52 | 302 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 34.62 | |
53 | 485 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 34.67 | |
54 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 34.69 | |
55 | 303 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 50 m | 34.74 | |
56 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | 34.74 | |
57 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 34.98 | |
58 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | 35.04 | |
59 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 35.10 | |
60 | 41 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 35.57 | |
61 | 53 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 50 m | 35.63 | |
62 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 35.66 | |
63 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 35.73 | |
64 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 35.89 | |
65 | 228 | Hjort Lærke | 1996 | SOLRØD | 9674AX | 50 m | 35.98 | |
66 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 36.48 | |
67 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 36.51 | |
68 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 36.91 | |
69 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | 37.01 | |
70 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 37.12 | |
71 | 379 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 37.15 | |
72 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | 37.28 | |
73 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 37.48 | |
74 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | 37.59 | |
75 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | 37.61 | |
76 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 37.77 | |
77 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 37.83 | |
78 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 37.89 | |
79 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 37.92 | |
80 | 62 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 50 m | 38.58 | |
81 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 39.89 | |
82 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 40.01 | |
83 | 354 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 50 m | 40.64 | |
84 | 375 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 40.85 | |
85 | 357 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 42.18 | |
86 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | 42.85 | |
87 | 238 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 50 m | 43.03 | |
88 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 44.70 | |
89 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 45.53 | |
90 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 46.34 | |
91 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 46.89 | |
92 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 46.97 | |
93 | 258 | Thuesen Alberte | 2001 | FARUM | 0126AA | 50 m | 48.62 | |
94 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | 49.27 | |
95 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 51.03 | |
96 | 259 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 51.85 | |
97 | 248 | Hansen Sarah Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | 52.42 | ||
98 | 257 | Sthude Thea | 1999 | FARUM | 9916AK | 50 m | 56.58 | |
99 | 254 | Michaelsen Lavanya | 2000 | FARUM | 50 m | 56.80 | ||
100 | 253 | Michaelsen Aparjita | 2000 | FARUM | 50 m | 1:00.43 | ||
101 | 243 | Duus Mia Steen | 2001 | FARUM | 50 m | 1:00.43 | ||
102 | 234 | Petersen Emely Freja | 1994 | SOLRØD | 9482AO | 50 m | ||
103 | 348 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | ||
104 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
105 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 13, 400m Medley Herrer |
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. |
Max 3 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 4:39.43 | |
2 | 209 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 4:40.62 | |
3 | 397 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 4:45.00 | |
4 | 208 | Mortensen Emil K. | 1993 | GTI | 9333AE | 50 m | 4:53.92 | |
5 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 4:56.84 | |
6 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 4:58.72 | |
7 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 5:04.72 | |
8 | 343 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 5:05.42 | |
9 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 5:07.12 | |
10 | 212 | Petersen Christian | 1993 | GTI | 9373AB | 50 m | 5:08.33 | |
11 | 405 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 50 m | 5:15.50 | |
12 | 218 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | GTI | 9249AA | 50 m | 5:18.20 | |
13 | 199 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 50 m | 5:40.39 | |
14 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 5:45.12 | |
15 | 444 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 5:52.83 | |
16 | 406 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 50 m | 6:10.52 | |
17 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 14, 400m Medley Damer |
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. |
Max 3 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 5:22.67 | |
2 | 463 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 5:26.92 | |
3 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 5:28.22 | |
4 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 5:32.22 | |
5 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 5:32.61 | |
6 | 197 | Christiansen Pernille | 1995 | GTI | 9558AK | 50 m | 5:36.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 15, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 50 m | 57.43 | |
2 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 58.84 | |
3 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 59.38 | |
4 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 59.45 | |
5 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 59.56 | |
6 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 1:02.74 | |
7 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 1:03.62 | |
8 | 337 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 1:03.76 | |
9 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 1:03.97 | |
10 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 1:04.00 | ||
11 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 1:05.77 | |
12 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 1:06.22 | |
13 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 1:08.13 | |
14 | 446 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 1:08.77 | |
15 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 1:08.87 | |
16 | 55 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 50 m | 1:09.30 | |
17 | 201 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 50 m | 1:09.59 | |
18 | 361 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 1:09.80 | |
19 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 1:09.85 | |
20 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 1:10.57 | |
21 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 1:12.39 | |
22 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 1:12.39 | |
23 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 1:12.89 | |
24 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 1:13.00 | |
25 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 1:13.21 | |
26 | 448 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 1:13.62 | |
27 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 1:16.45 | |
28 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 1:17.79 | |
29 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 1:17.80 | |
30 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 1:18.12 | |
31 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 1:18.22 | |
32 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 1:18.77 | |
33 | 48 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 1:19.51 | |
34 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | 1:19.99 | |
35 | 483 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 50 m | 1:20.28 | |
36 | 353 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 1:23.43 | |
37 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 1:24.46 | |
38 | 120 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 50 m | 1:25.96 | |
39 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 1:26.57 | |
40 | 299 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 50 m | 1:28.54 | |
41 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 1:29.08 | |
42 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 1:29.36 | |
43 | 469 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:36.83 | |
44 | 472 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | 1:47.51 | |
45 | 116 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 50 m | 1:48.85 | |
46 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 2:00.74 | |
47 | 58 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | ||
48 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | ||
49 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | ||
50 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | ||
51 | 115 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 16, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 1:02.19 | |
2 | 387 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 50 m | 1:03.58 | |
3 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 1:06.56 | |
4 | 388 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 1:06.99 | |
5 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 1:07.05 | |
6 | 404 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 1:08.15 | |
7 | 349 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 1:08.83 | |
8 | 198 | Damberg Julie | 1992 | GTI | 9296AD | 50 m | 1:09.28 | |
9 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 1:09.69 | |
10 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 1:09.98 | |
11 | 363 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 1:12.25 | |
12 | 296 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 1:12.60 | |
13 | 355 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 50 m | 1:14.31 | |
14 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 1:14.34 | |
15 | 61 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 1:14.70 | |
16 | 396 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 1:14.93 | |
17 | 436 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 1:15.22 | |
18 | 351 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 50 m | 1:15.70 | |
19 | 333 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 1:15.83 | |
20 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 1:15.92 | |
21 | 194 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 1:16.92 | |
22 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 1:16.98 | |
23 | 202 | Høj Sofie Kisbye | 1992 | GTI | 9268AB | 50 m | 1:17.20 | |
24 | 193 | Appelsø Johanne | 1994 | GTI | 9412AM | 50 m | 1:17.62 | |
25 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 1:18.24 | |
26 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 1:19.61 | |
27 | 377 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 50 m | 1:20.53 | |
28 | 221 | Willumsen Rikke | 1996 | GTI | 9644AL | 50 m | 1:20.63 | |
29 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 1:20.94 | |
30 | 435 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 1:21.21 | |
31 | 350 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 1:21.80 | |
32 | 196 | Bonè Mie | 1996 | GTI | 9668AI | 50 m | 1:23.38 | |
33 | 316 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 50 m | 1:23.45 | |
34 | 332 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 50 m | 1:24.23 | |
35 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 1:24.77 | |
36 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 1:25.47 | |
37 | 485 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 1:25.63 | |
38 | 484 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 1:26.13 | |
39 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | 1:26.19 | |
40 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | 1:26.79 | |
41 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 1:27.32 | |
42 | 228 | Hjort Lærke | 1996 | SOLRØD | 9674AX | 50 m | 1:32.58 | |
43 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 1:33.48 | |
44 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 1:34.70 | |
45 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 1:35.77 | |
46 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | 1:36.15 | |
47 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 1:37.63 | |
48 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 1:38.70 | |
49 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 17, 800m Frisvømning Herrer |
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. |
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 8:45.43 | |
2 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 8:56.73 | |
3 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 8:58.20 | |
4 | 319 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 9:08.85 | |
5 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 9:09.21 | |
6 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 9:12.28 | |
7 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 9:18.89 | |
8 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 9:19.81 | |
9 | 103 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 9:25.37 | |
10 | 306 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 50 m | 9:25.51 | |
11 | 205 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 50 m | 9:58.44 | |
12 | 440 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 10:02.89 | |
13 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 10:05.54 | |
14 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | 10:10.31 | |
15 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 10:22.90 | |
16 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | ||
17 | 211 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 18, 1500m Frisvømning Damer |
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. |
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 18:30.85 | |
2 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 18:51.73 | |
3 | 463 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 18:55.22 | |
4 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 19:15.22 | |
5 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | 20:33.61 | |
6 | 347 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 50 m | 20:43.81 | |
7 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 20:47.75 | |
8 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 21:12.80 | |
9 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 28:56.03 | |
10 | 216 | Stuhr Henriette | 1996 | GTI | 9644AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 19, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | GTI | 9249AA | 50 m | 1:04.66 | |
2 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 1:07.16 | |
3 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 1:07.87 | |
4 | 293 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 1:10.68 | |
5 | 343 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 1:10.76 | |
6 | 338 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 50 m | 1:11.97 | |
7 | 454 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 50 m | 1:14.14 | |
8 | 294 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 50 m | 1:14.72 | |
9 | 334 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 1:14.89 | |
10 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 1:15.31 | |
11 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 1:15.54 | |
12 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 1:15.86 | |
13 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 1:16.46 | |
14 | 490 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 50 m | 1:16.50 | |
15 | 439 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 1:17.26 | |
16 | 44 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 50 m | 1:17.47 | |
17 | 412 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 1:17.81 | |
18 | 55 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 50 m | 1:18.07 | |
19 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 1:18.64 | |
20 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | 1:19.94 | |
21 | 448 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 1:21.11 | |
22 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 1:21.52 | |
23 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | 1:21.87 | |
24 | 470 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 1:24.35 | |
25 | 361 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 50 m | 1:26.58 | |
26 | 438 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 50 m | 1:27.21 | |
27 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 1:27.81 | |
28 | 444 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 1:28.24 | |
29 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 1:28.66 | |
30 | 43 | Christensen Simon E. | 1992 | HELSINGE | 9243AA | 50 m | 1:29.08 | |
31 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 1:30.57 | |
32 | 417 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 50 m | 1:31.86 | |
33 | 487 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 50 m | 1:32.22 | |
34 | 409 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 1:35.05 | |
35 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 1:35.20 | |
36 | 48 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 1:35.76 | |
37 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:35.97 | |
38 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 1:36.42 | |
39 | 47 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 1:47.89 | |
40 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 1:51.88 | |
41 | 415 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 50 m | 1:55.76 | |
42 | 422 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 50 m | 1:58.15 | |
43 | 246 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 2:02.77 | |
44 | 419 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 50 m | 2:10.52 | |
45 | 366 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:11.10 | |
46 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | ||
47 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | ||
48 | 269 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 1:20.13 | |
2 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 1:20.79 | |
3 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 1:21.91 | |
4 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 1:22.39 | |
5 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 1:22.72 | |
6 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 1:22.97 | |
7 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | 1:23.05 | |
8 | 436 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 1:24.11 | |
9 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 1:24.98 | |
10 | 349 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 50 m | 1:25.09 | |
11 | 433 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 1:25.11 | |
12 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 1:26.46 | |
13 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 1:26.83 | |
14 | 477 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 50 m | 1:26.86 | |
15 | 344 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 1:26.96 | |
16 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 1:27.21 | |
17 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 1:27.45 | |
18 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 1:27.52 | |
19 | 471 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 1:27.84 | |
20 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 1:28.12 | |
21 | 481 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:29.84 | |
22 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 1:30.26 | |
23 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 1:31.92 | |
24 | 355 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 50 m | 1:32.23 | |
25 | 474 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | 1:32.87 | |
26 | 437 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 1:32.92 | |
27 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 1:34.89 | |
28 | 302 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 1:35.36 | |
29 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | 1:35.44 | |
30 | 492 | Nielsen Nathalie | 1993 | SOLRØD | 9322AS | 50 m | 1:37.06 | |
31 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 1:37.92 | |
32 | 485 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 50 m | 1:37.96 | |
33 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | 1:40.25 | |
34 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 1:40.43 | |
35 | 375 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 1:41.05 | |
36 | 435 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 1:41.30 | |
37 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 1:43.23 | |
38 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 1:43.30 | |
39 | 442 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 50 m | 1:43.74 | |
40 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 1:45.74 | |
41 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 1:47.73 | |
42 | 62 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 50 m | 1:52.25 | |
43 | 370 | Nooristani Lea | 1997 | FR.SUND | 9704AR | 50 m | 1:52.29 | |
44 | 447 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 50 m | 1:54.05 | |
45 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 2:04.69 | |
46 | 357 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:05.58 | |
47 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 2:10.77 | |
48 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 2:10.79 | |
49 | 354 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 50 m | 2:14.28 | |
50 | 234 | Petersen Emely Freja | 1994 | SOLRØD | 9482AO | 50 m | ||
51 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | ||
52 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 21, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 50.92 | |
2 | 386 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 51.21 | |
3 | 392 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | FARUM | 8875AC | 50 m | 52.39 | |
4 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 53.29 | |
5 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 53.36 | |
6 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 53.76 | |
7 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 53.84 | |
8 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 55.99 | |
9 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 56.76 | ||
10 | 200 | Dufour Rasmus | 1993 | GTI | 9301AI | 50 m | 56.94 | |
11 | 209 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 57.16 | |
12 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 57.18 | |
13 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 57.62 | |
14 | 218 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | GTI | 9249AA | 50 m | 57.67 | |
15 | 103 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 58.33 | |
16 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 58.53 | |
17 | 59 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 50 m | 58.64 | |
18 | 201 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 50 m | 58.70 | |
19 | 58 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 50 m | 58.80 | |
20 | 319 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 58.99 | |
21 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 59.24 | |
22 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 59.33 | |
23 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | 59.35 | |
24 | 313 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 50 m | 59.39 | |
25 | 208 | Mortensen Emil K. | 1993 | GTI | 9333AE | 50 m | 59.57 | |
26 | 412 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 1:00.13 | |
27 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 1:00.64 | |
28 | 205 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 50 m | 1:00.75 | |
29 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 1:00.84 | |
30 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 1:00.95 | |
31 | 211 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 1:01.04 | |
32 | 60 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 1:01.94 | |
33 | 199 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 50 m | 1:02.07 | |
34 | 212 | Petersen Christian | 1993 | GTI | 9373AB | 50 m | 1:02.12 | |
35 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 1:02.12 | |
36 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 1:02.51 | |
37 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 1:02.81 | |
38 | 336 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 50 m | 1:03.28 | |
39 | 454 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 50 m | 1:03.33 | |
40 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 1:03.36 | |
41 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 1:04.14 | |
42 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 1:04.39 | |
43 | 306 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 50 m | 1:04.58 | |
44 | 409 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 1:04.65 | |
45 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | 1:04.91 | |
46 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 1:05.49 | |
47 | 470 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 1:05.78 | |
48 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 1:05.88 | |
49 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 1:06.42 | |
50 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 1:06.49 | |
51 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 1:06.89 | |
52 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 1:07.05 | |
53 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 1:07.42 | |
54 | 42 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 1:07.51 | |
55 | 482 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 1:07.67 | |
56 | 353 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 1:07.92 | |
57 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | 1:08.22 | |
58 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 1:08.66 | |
59 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 1:08.97 | |
60 | 63 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 1:09.12 | |
61 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 1:10.59 | |
62 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 1:10.77 | |
63 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:12.50 | |
64 | 487 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 50 m | 1:12.51 | |
65 | 483 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 50 m | 1:13.85 | |
66 | 417 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 50 m | 1:14.41 | |
67 | 47 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 1:15.45 | |
68 | 472 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | 1:16.27 | |
69 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 1:16.72 | |
70 | 269 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | 1:18.69 | |
71 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 1:20.24 | |
72 | 364 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 50 m | 1:20.39 | |
73 | 46 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 50 m | 1:20.54 | |
74 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:20.64 | |
75 | 236 | Sørensen Mikkel Brandt | 1996 | SOLRØD | 50 m | 1:22.84 | ||
76 | 469 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:24.65 | |
77 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 1:26.24 | |
78 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 1:26.70 | |
79 | 415 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 50 m | 1:28.32 | |
80 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 1:32.30 | |
81 | 244 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 50 m | 1:33.27 | |
82 | 479 | Jespersen Christian Kragh | 1998 | HILLERØD | 9881AF | 50 m | 1:35.28 | |
83 | 366 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:35.43 | |
84 | 419 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 50 m | 1:36.04 | |
85 | 420 | Jakobsen Benjamin | 1998 | VÆRLØSE | 9883AM | 50 m | 1:43.69 | |
86 | 421 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 50 m | 1:47.40 | ||
87 | 245 | Elmholdt Mathias | 1999 | FARUM | 9961AH | 50 m | 1:49.98 | |
88 | 242 | Als-Nielsen Viktor | 1998 | FARUM | 9809AC | 50 m | 1:50.70 | |
89 | 247 | Hansen Christian Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | 1:53.72 | ||
90 | 255 | Petersen Christoffer D. | 2001 | FARUM | 50 m | |||
91 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 22, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 1:00.55 | |
2 | 387 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 50 m | 1:00.65 | |
3 | 307 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 1:00.70 | |
4 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 1:01.03 | |
5 | 400 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 50 m | 1:01.19 | |
6 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 1:01.21 | |
7 | 402 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 1:01.45 | |
8 | 198 | Damberg Julie | 1992 | GTI | 9296AD | 50 m | 1:02.38 | |
9 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 1:02.78 | |
10 | 363 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 50 m | 1:03.00 | |
11 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 1:03.72 | |
12 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 1:03.98 | |
13 | 193 | Appelsø Johanne | 1994 | GTI | 9412AM | 50 m | 1:04.01 | |
14 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 1:04.67 | |
15 | 61 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 50 m | 1:05.13 | |
16 | 197 | Christiansen Pernille | 1995 | GTI | 9558AK | 50 m | 1:05.14 | |
17 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 1:05.86 | |
18 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | 1:06.21 | |
19 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 1:07.60 | |
20 | 305 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 50 m | 1:07.97 | |
21 | 194 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 1:08.08 | |
22 | 351 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 50 m | 1:08.49 | |
23 | 216 | Stuhr Henriette | 1996 | GTI | 9644AB | 50 m | 1:09.20 | |
24 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 1:09.50 | |
25 | 350 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 50 m | 1:09.56 | |
26 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 1:10.06 | |
27 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 1:10.25 | |
28 | 443 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 50 m | 1:10.82 | |
29 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 1:10.96 | |
30 | 377 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 50 m | 1:11.13 | |
31 | 221 | Willumsen Rikke | 1996 | GTI | 9644AL | 50 m | 1:11.62 | |
32 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 1:11.69 | |
33 | 346 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 50 m | 1:12.06 | |
34 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 1:12.45 | |
35 | 478 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 1:12.60 | |
36 | 57 | Løsekraut Cecilia Lykke | 1994 | HELSINGE | 9422AI | 50 m | 1:12.65 | |
37 | 332 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 50 m | 1:13.32 | |
38 | 316 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 50 m | 1:13.54 | |
39 | 297 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 50 m | 1:13.80 | |
40 | 320 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 1:14.12 | |
41 | 311 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:14.22 | |
42 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 1:14.58 | |
43 | 54 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 1:14.82 | |
44 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 1:15.04 | |
45 | 475 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 50 m | 1:15.17 | |
46 | 303 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 50 m | 1:16.13 | |
47 | 488 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 50 m | 1:16.34 | |
48 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 1:16.53 | |
49 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | 1:16.77 | |
50 | 473 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 50 m | 1:17.00 | |
51 | 52 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 1:17.36 | |
52 | 41 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 1:17.97 | |
53 | 445 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 1:18.21 | |
54 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 1:18.50 | |
55 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | 1:18.69 | |
56 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 1:18.72 | |
57 | 484 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 1:18.87 | |
58 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | 1:19.14 | |
59 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 1:19.22 | |
60 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | 1:19.78 | |
61 | 492 | Nielsen Nathalie | 1993 | SOLRØD | 9322AS | 50 m | 1:20.07 | |
62 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 1:20.41 | |
63 | 476 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 50 m | 1:21.08 | |
64 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 1:21.77 | |
65 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 1:21.82 | |
66 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 1:23.11 | |
67 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | 1:23.42 | |
68 | 379 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 1:23.60 | |
69 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 1:24.15 | |
70 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 1:24.90 | |
71 | 480 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | 1:25.72 | |
72 | 486 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 50 m | 1:25.93 | |
73 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 1:26.39 | |
74 | 62 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 50 m | 1:26.96 | |
75 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | 1:27.79 | |
76 | 357 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:29.51 | |
77 | 228 | Hjort Lærke | 1996 | SOLRØD | 9674AX | 50 m | 1:29.80 | |
78 | 370 | Nooristani Lea | 1997 | FR.SUND | 9704AR | 50 m | 1:35.90 | |
79 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | 1:36.63 | |
80 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | 1:38.18 | |
81 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 1:38.96 | |
82 | 238 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 50 m | 1:39.36 | |
83 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 1:43.46 | |
84 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 1:43.77 | |
85 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | 1:47.91 | |
86 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 1:52.01 | |
87 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 1:56.05 | |
88 | 254 | Michaelsen Lavanya | 2000 | FARUM | 50 m | 2:07.95 | ||
89 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 2:10.95 | |
90 | 248 | Hansen Sarah Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | 2:15.24 | ||
91 | 253 | Michaelsen Aparjita | 2000 | FARUM | 50 m | 2:21.86 | ||
92 | 259 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | ||
93 | 348 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | ||
94 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | ||
95 | 234 | Petersen Emely Freja | 1994 | SOLRØD | 9482AO | 50 m | ||
96 | 243 | Duus Mia Steen | 2001 | FARUM | 50 m | |||
97 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
98 | 251 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 50 m | |||
99 | 258 | Thuesen Alberte | 2001 | FARUM | 0126AA | 50 m | ||
100 | 257 | Sthude Thea | 1999 | FARUM | 9916AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 23, 4X100m Medley Herrer |
Max 3 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 381 | Farum Guns 1 | 0 | FARUM | 50 m | 3:47.81 | ||
2 | 281 | Vat Herrer 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:05.79 | ||
3 | 282 | Vat Herrer 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:15.79 | ||
4 | 430 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 50 m | 4:44.10 | ||
5 | 279 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:59.90 | ||
6 | 464 | Psycko Drenge 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 5:05.00 | ||
7 | 280 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 50 m | 5:12.30 | ||
8 | 465 | Psycko Drenge 2 | 0 | HILLERØD | 50 m | 6:00.00 | ||
9 | 418 | Værløse Drenge2 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 8:00.00 | ||
10 | 413 | Værløse Drenge1 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 8:00.00 | ||
11 | 225 | Solrød Søløverne 1 | 2009 | SOLRØD | 50 m | |||
12 | 408 | Værløse Drenge 3 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 24, 4X100m Medley Damer |
Max 3 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Farum Ladies 1 | 0 | FARUM | 50 m | 4:23.90 | ||
2 | 277 | Vat Damer 1 | 0 | VAT | 50 m | 4:35.79 | ||
3 | 278 | Vat Damer 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:45.79 | ||
4 | 431 | Farum Piger Konk 1 | 0 | FARUM | 50 m | 4:50.68 | ||
5 | 358 | Piger 1 Frederikssund | 1992 | FR.SUND | 50 m | 4:51.00 | ||
6 | 432 | Farum Piger Konk 2 | 0 | FARUM | 50 m | 4:58.86 | ||
7 | 359 | Piger 2 Frederikssund | 1992 | FR.SUND | 50 m | 5:06.00 | ||
8 | 466 | Psycko Piger 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 5:15.00 | ||
9 | 467 | Psycko Piger 2 | 0 | HILLERØD | 50 m | 5:30.00 | ||
10 | 468 | Psycko Piger 3 | 0 | HILLERØD | 50 m | 5:45.00 | ||
11 | 423 | Værløse Piger | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 8:00.00 | ||
12 | 283 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 50 m | |||
13 | 284 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 50 m | |||
14 | 285 | Vat Piger 3 | 0 | VAT | 50 m | |||
15 | 224 | Solrød Sælerne 2 | 2009 | SOLRØD | 50 m | |||
16 | 223 | Solrød Sælerne 1 | 2009 | SOLRØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Andersen Mathias | 1991 | FARUM | 9163AF | 50 m | 28.88 | |
2 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 30.03 | |
3 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 30.60 | |
4 | 326 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 31.17 | |
5 | 343 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 31.53 | |
6 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 33.05 | |
7 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 33.62 | |
8 | 490 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 50 m | 33.64 | |
9 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 34.54 | |
10 | 412 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 35.18 | |
11 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 35.52 | |
12 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 36.58 | |
13 | 454 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 50 m | 36.74 | |
14 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 37.60 | |
15 | 440 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 37.65 | |
16 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | 37.98 | |
17 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | 37.99 | |
18 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 39.20 | |
19 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 40.13 | |
20 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 42.09 | |
21 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 42.53 | |
22 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 43.16 | |
23 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 43.38 | |
24 | 438 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 50 m | 43.82 | |
25 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 43.82 | |
26 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 44.20 | |
27 | 417 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 50 m | 45.49 | |
28 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 49.20 | |
29 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 49.52 | |
30 | 415 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 50 m | 50.90 | |
31 | 422 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 50 m | 54.50 | |
32 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 55.57 | |
33 | 420 | Jakobsen Benjamin | 1998 | VÆRLØSE | 9883AM | 50 m | 55.99 | |
34 | 246 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | 57.06 | |
35 | 247 | Hansen Christian Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | 57.06 | ||
36 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 57.18 | |
37 | 244 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 50 m | 58.99 | |
38 | 242 | Als-Nielsen Viktor | 1998 | FARUM | 9809AC | 50 m | 1:05.09 | |
39 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | ||
40 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | ||
41 | 245 | Elmholdt Mathias | 1999 | FARUM | 9961AH | 50 m | ||
42 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | ||
43 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 394 | Lensbjerg Marie | 1991 | FARUM | 9114AE | 50 m | 35.11 | |
2 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 37.18 | |
3 | 396 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 37.22 | |
4 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 37.50 | |
5 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 37.60 | |
6 | 333 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 37.97 | |
7 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 38.17 | |
8 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | 38.39 | |
9 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | 38.47 | |
10 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 38.75 | |
11 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 38.76 | |
12 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 39.51 | |
13 | 344 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 39.76 | |
14 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 39.81 | |
15 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 39.83 | |
16 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 39.90 | |
17 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | 40.29 | |
18 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 40.32 | |
19 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 40.49 | |
20 | 296 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 40.93 | |
21 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 42.10 | |
22 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 42.69 | |
23 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 42.83 | |
24 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 43.11 | |
25 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 43.22 | |
26 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 45.35 | |
27 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 45.54 | |
28 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 46.85 | |
29 | 237 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 50 m | 46.90 | |
30 | 302 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 47.77 | |
31 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 49.25 | |
32 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 50.13 | |
33 | 427 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 50 m | 51.16 | |
34 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 52.49 | |
35 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | 56.31 | |
36 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 57.71 | |
37 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 58.10 | |
38 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | 58.44 | |
39 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 59.53 | |
40 | 257 | Sthude Thea | 1999 | FARUM | 9916AK | 50 m | 1:02.30 | |
41 | 258 | Thuesen Alberte | 2001 | FARUM | 0126AA | 50 m | 1:03.01 | |
42 | 259 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:03.54 | |
43 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 1:04.07 | |
44 | 243 | Duus Mia Steen | 2001 | FARUM | 50 m | 1:04.08 | ||
45 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 1:06.69 | |
46 | 254 | Michaelsen Lavanya | 2000 | FARUM | 50 m | 1:06.99 | ||
47 | 253 | Michaelsen Aparjita | 2000 | FARUM | 50 m | 1:17.87 | ||
48 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | ||
49 | 248 | Hansen Sarah Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | |||
50 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
51 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | ||
52 | 251 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 27, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | 24.73 | |
2 | 200 | Dufour Rasmus | 1993 | GTI | 9301AI | 50 m | 25.47 | |
3 | 384 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 50 m | 26.16 | |
4 | 405 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 50 m | 26.40 | |
5 | 326 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 26.50 | |
6 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 27.80 | |
7 | 449 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 28.03 | |
8 | 334 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 28.14 | |
9 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 28.52 | |
10 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 28.58 | |
11 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 28.63 | |
12 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 28.73 | |
13 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 28.82 | |
14 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 29.19 | |
15 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 29.21 | |
16 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 30.26 | |
17 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 30.44 | |
18 | 313 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 50 m | 30.57 | |
19 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 30.62 | |
20 | 446 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 30.71 | |
21 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 30.94 | |
22 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 31.02 | |
23 | 448 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 31.28 | |
24 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 32.08 | |
25 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 32.30 | |
26 | 444 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 32.44 | |
27 | 328 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 50 m | 32.51 | |
28 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | 32.60 | |
29 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 32.69 | |
30 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | 32.70 | |
31 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 33.14 | |
32 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 34.49 | |
33 | 412 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 34.51 | |
34 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | 36.13 | |
35 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 36.34 | |
36 | 454 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 50 m | 36.50 | |
37 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 36.62 | |
38 | 409 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 36.82 | |
39 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 37.30 | |
40 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 39.39 | |
41 | 269 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | 39.82 | |
42 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 45.00 | |
43 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | 45.59 | |
44 | 374 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 50 m | 46.28 | |
45 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 46.73 | |
46 | 376 | Sondum Emil | 1999 | FR.SUND | 9925AE | 50 m | 50.29 | |
47 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 28, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 50 m | 27.95 | |
2 | 399 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 28.02 | |
3 | 388 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 29.70 | |
4 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 29.78 | |
5 | 404 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 30.41 | |
6 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 31.56 | |
7 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 31.82 | |
8 | 296 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 50 m | 32.63 | |
9 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 32.80 | |
10 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | 33.35 | |
11 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 33.36 | |
12 | 441 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 50 m | 33.40 | |
13 | 447 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 50 m | 33.58 | |
14 | 437 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 33.69 | |
15 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 33.76 | |
16 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 34.00 | |
17 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 34.20 | |
18 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | 34.37 | |
19 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 34.82 | |
20 | 305 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 50 m | 35.61 | |
21 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 35.73 | |
22 | 341 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 50 m | 36.24 | |
23 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | 36.54 | |
24 | 332 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 50 m | 36.55 | |
25 | 433 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 36.98 | |
26 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 37.05 | |
27 | 303 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 50 m | 38.84 | |
28 | 442 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 50 m | 39.22 | |
29 | 344 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 39.89 | |
30 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 40.81 | |
31 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 41.04 | |
32 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 41.23 | |
33 | 228 | Hjort Lærke | 1996 | SOLRØD | 9674AX | 50 m | 41.31 | |
34 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 41.47 | |
35 | 321 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 50 m | 42.73 | |
36 | 310 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 50 m | ||
37 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | ||
38 | 297 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 50 m | ||
39 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | ||
40 | 346 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 29, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 1:49.46 | |
2 | 395 | Lie Anders | 1991 | FARUM | 9105AF | 50 m | 1:53.43 | |
3 | 389 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 1:53.52 | |
4 | 386 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 1:54.76 | |
5 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 1:55.32 | |
6 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 1:55.86 | |
7 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 1:58.00 | |
8 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 1:58.80 | |
9 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 2:00.72 | |
10 | 209 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 2:02.42 | |
11 | 392 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | FARUM | 8875AC | 50 m | 2:02.61 | |
12 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 2:02.71 | |
13 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 2:05.08 | |
14 | 103 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 2:06.34 | |
15 | 319 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 2:06.63 | |
16 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 2:06.70 | |
17 | 201 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 50 m | 2:06.97 | |
18 | 208 | Mortensen Emil K. | 1993 | GTI | 9333AE | 50 m | 2:07.78 | |
19 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 2:08.07 | |
20 | 457 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 2:08.38 | |
21 | 218 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | GTI | 9249AA | 50 m | 2:08.72 | |
22 | 406 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 50 m | 2:08.91 | |
23 | 227 | Henriksen Kim | 1989 | SOLRØD | 8975AB | 50 m | 2:09.69 | |
24 | 337 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 2:10.00 | |
25 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 2:10.27 | ||
26 | 313 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 50 m | 2:10.34 | |
27 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 2:10.50 | |
28 | 205 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 50 m | 2:10.69 | |
29 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 2:11.71 | |
30 | 199 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 50 m | 2:12.39 | |
31 | 211 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 2:12.60 | |
32 | 405 | Norgren Laust | 1995 | HELSINGØR | 9581AB | 50 m | 2:13.51 | |
33 | 212 | Petersen Christian | 1993 | GTI | 9373AB | 50 m | 2:14.89 | |
34 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:15.14 | |
35 | 318 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 50 m | 2:16.76 | |
36 | 451 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 2:17.28 | |
37 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 2:17.52 | |
38 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 2:17.95 | |
39 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 2:21.66 | |
40 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 2:21.95 | |
41 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 2:22.18 | |
42 | 409 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 2:23.49 | |
43 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | 2:24.19 | |
44 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | 2:24.50 | |
45 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 2:24.56 | |
46 | 439 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 2:25.17 | |
47 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 2:25.23 | |
48 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 2:25.81 | |
49 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 2:26.68 | |
50 | 299 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 50 m | 2:31.79 | |
51 | 438 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 50 m | 2:32.69 | |
52 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 2:34.63 | |
53 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 2:35.58 | |
54 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 2:41.24 | |
55 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 2:47.67 | |
56 | 417 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 50 m | 2:48.77 | |
57 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 2:59.14 | |
58 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 3:05.31 | |
59 | 415 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 50 m | 3:07.71 | |
60 | 236 | Sørensen Mikkel Brandt | 1996 | SOLRØD | 50 m | 3:10.17 | ||
61 | 374 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 50 m | 3:10.29 | |
62 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 3:29.63 | |
63 | 420 | Jakobsen Benjamin | 1998 | VÆRLØSE | 9883AM | 50 m | 3:54.53 | |
64 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | ||
65 | 269 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | ||
66 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | ||
67 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 30, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 2:07.98 | |
2 | 402 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 2:10.47 | |
3 | 307 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 50 m | 2:10.63 | |
4 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 2:14.68 | |
5 | 436 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 2:15.63 | |
6 | 198 | Damberg Julie | 1992 | GTI | 9296AD | 50 m | 2:15.84 | |
7 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:16.07 | |
8 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 2:16.12 | |
9 | 404 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 2:17.61 | |
10 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 2:20.12 | |
11 | 197 | Christiansen Pernille | 1995 | GTI | 9558AK | 50 m | 2:21.82 | |
12 | 202 | Høj Sofie Kisbye | 1992 | GTI | 9268AB | 50 m | 2:22.66 | |
13 | 193 | Appelsø Johanne | 1994 | GTI | 9412AM | 50 m | 2:24.11 | |
14 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 2:26.61 | |
15 | 194 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 2:26.70 | |
16 | 435 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 50 m | 2:28.44 | |
17 | 347 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 50 m | 2:29.92 | |
18 | 221 | Willumsen Rikke | 1996 | GTI | 9644AL | 50 m | 2:30.48 | |
19 | 377 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 50 m | 2:32.14 | |
20 | 443 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 50 m | 2:33.46 | |
21 | 445 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 2:35.22 | |
22 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 2:35.50 | |
23 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 2:41.60 | |
24 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 2:42.07 | |
25 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 2:42.30 | |
26 | 320 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 2:43.17 | |
27 | 311 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 2:48.20 | |
28 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 2:51.99 | |
29 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 2:54.83 | |
30 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 2:55.93 | |
31 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 2:57.08 | |
32 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 2:57.36 | |
33 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | 3:00.86 | |
34 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 3:03.18 | |
35 | 291 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 50 m | 3:05.70 | |
36 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 3:44.38 | |
37 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | ||
38 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | ||
39 | 327 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 50 m | ||
40 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 31, 1500m Frisvømning Herrer |
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. |
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 50 m | 16:56.68 | |
2 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 17:08.27 | |
3 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 17:32.21 | |
4 | 103 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 17:59.48 | |
5 | 336 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 50 m | 18:49.13 | |
6 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 19:00.00 | |
7 | 306 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 50 m | ||
8 | 295 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 50 m | ||
9 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 32, 800m Frisvømning Damer |
HUSK vi har heatbegrænsning i dette løb. |
Max 2 heat. Svømmere rykker automatisk op i listen ved afmeldinger |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 314 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 50 m | 9:21.60 | |
2 | 339 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 9:49.32 | |
3 | 463 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 9:56.48 | |
4 | 462 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 50 m | 9:56.57 | |
5 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 9:57.49 | |
6 | 231 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | 10:03.57 | |
7 | 216 | Stuhr Henriette | 1996 | GTI | 9644AB | 50 m | 10:18.67 | |
8 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 10:30.00 | |
9 | 461 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 10:30.01 | |
10 | 459 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 10:30.22 | |
11 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 10:51.06 | |
12 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 10:55.65 | |
13 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 11:04.51 | |
14 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 11:05.98 | |
15 | 196 | Bonè Mie | 1996 | GTI | 9668AI | 50 m | 11:09.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 59.49 | |
2 | 450 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 1:03.01 | |
3 | 406 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 50 m | 1:03.78 | |
4 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 1:05.88 | |
5 | 227 | Henriksen Kim | 1989 | SOLRØD | 8975AB | 50 m | 1:08.20 | |
6 | 329 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 50 m | 1:09.21 | |
7 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 1:09.32 | |
8 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 1:09.45 | |
9 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 1:10.41 | |
10 | 313 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 50 m | 1:10.44 | |
11 | 439 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 50 m | 1:11.42 | |
12 | 201 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 50 m | 1:11.57 | |
13 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 1:12.53 | |
14 | 318 | Østergaard Nikolai | 1996 | VI39 | 9603AB | 50 m | 1:12.57 | |
15 | 323 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 50 m | 1:13.76 | |
16 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | 1:14.33 | |
17 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 1:15.11 | |
18 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 1:17.68 | |
19 | 299 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 50 m | 1:17.73 | |
20 | 264 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 50 m | 1:20.10 | |
21 | 104 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 50 m | 1:21.31 | |
22 | 409 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 1:23.12 | |
23 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 1:25.93 | |
24 | 230 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 9631AP | 50 m | 1:30.53 | |
25 | 268 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:38.83 | |
26 | 229 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 50 m | 1:39.68 | |
27 | 374 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 50 m | 1:41.27 | |
28 | 419 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 50 m | 1:46.76 | |
29 | 376 | Sondum Emil | 1999 | FR.SUND | 9925AE | 50 m | 1:47.46 | |
30 | 272 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 50 m | 1:50.44 | |
31 | 245 | Elmholdt Mathias | 1999 | FARUM | 9961AH | 50 m | 1:54.68 | |
32 | 421 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 50 m | 2:06.57 | ||
33 | 417 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 50 m | 2:07.19 | |
34 | 242 | Als-Nielsen Viktor | 1998 | FARUM | 9809AC | 50 m | 2:13.73 | |
35 | 422 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 50 m | 2:15.00 | |
36 | 276 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 50 m | ||
37 | 246 | Grundesen Magnus | 1998 | FARUM | 9807AL | 50 m | ||
38 | 324 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 50 m | ||
39 | 247 | Hansen Christian Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | |||
40 | 255 | Petersen Christoffer D. | 2001 | FARUM | 50 m | |||
41 | 274 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | ||
42 | 325 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 50 m | ||
43 | 244 | Eklund Peter | 1997 | FARUM | 9709AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 50 m | 1:05.72 | |
2 | 399 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 1:06.34 | |
3 | 396 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 1:08.47 | |
4 | 215 | Skarbaliute Dominyka | 1994 | GTI | 9452AB | 50 m | 1:11.97 | |
5 | 400 | Tvermoes Laura | 1993 | FARUM | 9324AC | 50 m | 1:12.35 | |
6 | 286 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 50 m | 1:12.46 | |
7 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 1:13.78 | |
8 | 393 | Johansson Malene | 1992 | FARUM | 9234AH | 50 m | 1:15.00 | |
9 | 197 | Christiansen Pernille | 1995 | GTI | 9558AK | 50 m | 1:15.79 | |
10 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 1:16.48 | |
11 | 456 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | HILLERØD | 9624AB | 50 m | 1:16.70 | |
12 | 433 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 1:16.70 | |
13 | 305 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 50 m | 1:16.81 | |
14 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 1:17.43 | |
15 | 109 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 50 m | 1:17.85 | |
16 | 377 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 50 m | 1:18.25 | |
17 | 346 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 50 m | 1:18.50 | |
18 | 426 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 50 m | 1:20.00 | |
19 | 443 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 50 m | 1:22.09 | |
20 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 1:23.92 | |
21 | 303 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 50 m | 1:23.95 | |
22 | 311 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:24.29 | |
23 | 297 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 50 m | 1:26.72 | |
24 | 458 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 1:27.49 | |
25 | 112 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 50 m | 1:27.59 | |
26 | 322 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 50 m | 1:28.50 | |
27 | 302 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 50 m | 1:30.84 | |
28 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | 1:31.81 | |
29 | 378 | Vilmand Line P. | 1995 | FR.SUND | 9576AK | 50 m | 1:33.29 | |
30 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | 1:37.47 | |
31 | 233 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 50 m | 1:41.72 | |
32 | 424 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 50 m | 1:44.59 | |
33 | 241 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 50 m | 1:44.77 | |
34 | 256 | Scharf Lærke | 1999 | FARUM | 9978AC | 50 m | 1:48.14 | |
35 | 250 | Jonsson Kathrine Kock | 1998 | FARUM | 9816AO | 50 m | 1:48.19 | |
36 | 271 | Nielsen Mia Ishøj | 2000 | FARUM | 0066AB | 50 m | 1:55.99 | |
37 | 257 | Sthude Thea | 1999 | FARUM | 9916AK | 50 m | 1:57.25 | |
38 | 425 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 50 m | 1:59.17 | |
39 | 251 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 50 m | 2:08.85 | ||
40 | 239 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 50 m | 2:10.12 | |
41 | 235 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 9726AX | 50 m | 2:14.31 | |
42 | 428 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 50 m | 2:15.00 | |
43 | 253 | Michaelsen Aparjita | 2000 | FARUM | 50 m | |||
44 | 258 | Thuesen Alberte | 2001 | FARUM | 0126AA | 50 m | ||
45 | 340 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 50 m | ||
46 | 275 | Sureshkumar Perriya | 1998 | FARUM | 9888AD | 50 m | ||
47 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | ||
48 | 110 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 50 m | ||
49 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | ||
50 | 243 | Duus Mia Steen | 2001 | FARUM | 50 m | |||
51 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | ||
52 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | ||
53 | 259 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | ||
54 | 252 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 50 m | ||
55 | 249 | Jacobsen Camilla | 1998 | FARUM | 50 m | |||
56 | 248 | Hansen Sarah Hvilshøj | 1998 | FARUM | 50 m | |||
57 | 254 | Michaelsen Lavanya | 2000 | FARUM | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 35, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 2:07.79 | |
2 | 386 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 2:09.42 | |
3 | 200 | Dufour Rasmus | 1993 | GTI | 9301AI | 50 m | 2:10.19 | |
4 | 209 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 2:13.12 | |
5 | 367 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 50 m | 2:15.30 | |
6 | 218 | Sørensen Thomas Dahl | 1992 | GTI | 9249AA | 50 m | 2:16.02 | |
7 | 343 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 50 m | 2:16.39 | |
8 | 210 | Mouritsen Magnus | 1992 | GTI | 9211AC | 50 m | 2:17.47 | |
9 | 208 | Mortensen Emil K. | 1993 | GTI | 9333AE | 50 m | 2:18.13 | |
10 | 220 | Westergaard Jonas | 1990 | GTI | 9001AC | 50 m | 2:18.50 | |
11 | 397 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 2:19.15 | |
12 | 392 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | FARUM | 8875AC | 50 m | 2:19.64 | |
13 | 217 | Sørensen Niels Wissing | 1993 | GTI | 9391AC | 50 m | 2:19.94 | |
14 | 401 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 2:21.75 | |
15 | 334 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 50 m | 2:21.81 | |
16 | 403 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 2:23.61 | |
17 | 338 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 50 m | 2:25.35 | |
18 | 490 | Bastiansen Martin | 1993 | FARUM | 9387AI | 50 m | 2:25.49 | |
19 | 213 | Pittioni Lasse | 1995 | GTI | 9577AI | 50 m | 2:25.95 | |
20 | 337 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 50 m | 2:26.42 | |
21 | 301 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 50 m | 2:26.51 | |
22 | 309 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 2:26.70 | |
23 | 212 | Petersen Christian | 1993 | GTI | 9373AB | 50 m | 2:26.88 | |
24 | 103 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 2:27.69 | |
25 | 319 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 50 m | 2:27.91 | |
26 | 227 | Henriksen Kim | 1989 | SOLRØD | 8975AB | 50 m | 2:28.44 | |
27 | 117 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:29.63 | |
28 | 412 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 2:30.79 | |
29 | 108 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | 2:30.81 | |
30 | 105 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 50 m | 2:31.13 | |
31 | 452 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 50 m | 2:31.93 | |
32 | 199 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 50 m | 2:32.00 | |
33 | 214 | Poulsen Steffen | 1994 | GTI | 50 m | 2:34.98 | ||
34 | 331 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 50 m | 2:36.18 | |
35 | 444 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 50 m | 2:36.53 | |
36 | 446 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 2:38.23 | |
37 | 448 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 50 m | 2:38.80 | |
38 | 113 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 50 m | 2:39.05 | |
39 | 362 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 50 m | 2:39.89 | |
40 | 207 | Merrildgaard Sebastian | 1995 | GTI | 9559AH | 50 m | 2:40.01 | |
41 | 106 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 50 m | 2:40.54 | |
42 | 289 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 50 m | 2:41.61 | |
43 | 211 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 50 m | 2:42.87 | |
44 | 315 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 2:43.12 | |
45 | 292 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 50 m | 2:43.25 | |
46 | 298 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 50 m | 2:45.78 | |
47 | 205 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 50 m | 2:46.12 | |
48 | 330 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 50 m | 2:46.45 | |
49 | 119 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 50 m | 2:47.42 | |
50 | 440 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 2:47.92 | |
51 | 114 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 50 m | 2:50.61 | |
52 | 410 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 50 m | 2:52.85 | |
53 | 345 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 50 m | 2:56.09 | |
54 | 260 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 50 m | 2:56.65 | |
55 | 240 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 50 m | 2:57.58 | |
56 | 438 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 50 m | 2:57.65 | |
57 | 304 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 50 m | 2:59.67 | |
58 | 232 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 3:14.11 | |
59 | 414 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 50 m | 4:00.00 | |
60 | 376 | Sondum Emil | 1999 | FR.SUND | 9925AE | 50 m | 4:56.99 | |
61 | 262 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 36, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 50 m | 2:30.24 | |
2 | 288 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 50 m | 2:30.29 | |
3 | 333 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 50 m | 2:31.12 | |
4 | 463 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 2:32.47 | |
5 | 388 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 2:33.20 | |
6 | 402 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 2:33.90 | |
7 | 308 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 50 m | 2:38.78 | |
8 | 202 | Høj Sofie Kisbye | 1992 | GTI | 9268AB | 50 m | 2:40.22 | |
9 | 198 | Damberg Julie | 1992 | GTI | 9296AD | 50 m | 2:40.32 | |
10 | 300 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 50 m | 2:42.25 | |
11 | 216 | Stuhr Henriette | 1996 | GTI | 9644AB | 50 m | 2:42.63 | |
12 | 356 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 2:43.99 | |
13 | 195 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 50 m | 2:44.03 | |
14 | 194 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 50 m | 2:44.85 | |
15 | 373 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 50 m | 2:45.00 | |
16 | 317 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 50 m | 2:45.86 | |
17 | 453 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 2:47.97 | |
18 | 437 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 50 m | 2:48.76 | |
19 | 222 | Zilmer Benedicte | 1997 | GTI | 9724AN | 50 m | 2:51.07 | |
20 | 193 | Appelsø Johanne | 1994 | GTI | 9412AM | 50 m | 2:53.43 | |
21 | 347 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 50 m | 2:53.78 | |
22 | 107 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 50 m | 2:54.53 | |
23 | 332 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 50 m | 2:55.76 | |
24 | 460 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 50 m | 2:55.78 | |
25 | 312 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 50 m | 2:55.83 | |
26 | 369 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 50 m | 2:56.17 | |
27 | 287 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 50 m | 2:56.18 | |
28 | 442 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 50 m | 2:56.44 | |
29 | 102 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 50 m | 2:57.61 | |
30 | 196 | Bonè Mie | 1996 | GTI | 9668AI | 50 m | 2:57.85 | |
31 | 118 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 50 m | 2:58.45 | |
32 | 221 | Willumsen Rikke | 1996 | GTI | 9644AL | 50 m | 2:59.87 | |
33 | 434 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 50 m | 3:01.82 | |
34 | 368 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 3:02.45 | |
35 | 226 | Feld Katrine | 1993 | SOLRØD | 9318AN | 50 m | 3:05.35 | |
36 | 445 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 50 m | 3:08.18 | |
37 | 320 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 3:10.45 | |
38 | 267 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 50 m | 3:16.21 | |
39 | 365 | Larsen Charlotte | 1994 | FR.SUND | 9408AL | 50 m | 3:25.45 | |
40 | 371 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 50 m | 3:35.57 | |
41 | 372 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 50 m | 3:37.31 | |
42 | 261 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 50 m | ||
43 | 265 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 50 m | ||
44 | 270 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | ||
45 | 273 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 50 m | ||
46 | 266 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 37, 4X100m Frisvømning Herrer |
Max 3 heat! |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Farum Herrer | 0 | FARUM | 50 m | 3:27.77 | ||
2 | 281 | Vat Herrer 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:34.79 | ||
3 | 282 | Vat Herrer 2 | 0 | VAT | 50 m | 3:45.79 | ||
4 | 430 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 50 m | 4:07.53 | ||
5 | 413 | Værløse Drenge1 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 7:30.00 | ||
6 | 418 | Værløse Drenge2 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 8:00.00 | ||
7 | 408 | Værløse Drenge 3 | 0 | VÆRLØSE | 50 m | |||
8 | 225 | Solrød Søløverne 1 | 2009 | SOLRØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |
Løb 38, 4X100m Frisvømning Damer |
Max 3 heat! |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Vat Damer 1 | 0 | VAT | 50 m | 3:58.79 | ||
2 | 383 | Farum Ladies 1 | 0 | FARUM | 50 m | 4:00.56 | ||
3 | 278 | Vat Damer 2 | 0 | VAT | 50 m | 4:12.79 | ||
4 | 431 | Farum Piger Konk 1 | 0 | FARUM | 50 m | 4:20.21 | ||
5 | 432 | Farum Piger Konk 2 | 0 | FARUM | 50 m | 4:26.49 | ||
6 | 358 | Piger 1 Frederikssund | 1992 | FR.SUND | 50 m | 4:30.00 | ||
7 | 223 | Solrød Sælerne 1 | 2009 | SOLRØD | 50 m | 5:32.76 | ||
8 | 423 | Værløse Piger | 0 | VÆRLØSE | 50 m | 8:00.00 | ||
9 | 285 | Vat Piger 3 | 0 | VAT | 50 m | |||
10 | 284 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 50 m | |||
11 | 283 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 50 m | |||
12 | 224 | Solrød Sælerne 2 | 2009 | SOLRØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 15 januar 2010 |
Licens til Farum Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:32 |