Ohjelma Køge Open 2015 Herfølge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Årg. 2003-2016: Thyra Jørgensen (2002) 4:52.99 2013-11-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:01.87 | |
2 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:12.57 | |
3 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 5:20.67 | |
4 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:34.59 | |
5 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:43.29 | |
6 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 6:01.83 | |
7 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 6:16.38 | |
8 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 6:20.20 | |
9 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 6:22.10 | |
10 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 6:22.49 | |
11 | 37 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 6:26.80 | |
12 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 6:27.60 | |
13 | 373 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 6:33.33 | |
14 | 329 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 6:39.82 | |
15 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 6:50.39 | |
16 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 6:58.35 | |
17 | 374 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 7:14.27 | |
18 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 7:22.01 | |
19 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 7:24.47 | |
20 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 7:34.72 | |
21 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | ||
22 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | ||
23 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | ||
24 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
Årg. 2002-2016: Johan Müller (1998) 4:28.87 2011-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:36.13 | |
2 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 4:46.70 | |
3 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 4:56.82 | |
4 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 5:01.91 | |
5 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:04.44 | |
6 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 5:06.58 | |
7 | 7 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 5:07.93 | |
8 | 128 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 5:07.93 | |
9 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 5:09.32 | |
10 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 5:12.48 | |
11 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 5:17.72 | |
12 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 5:19.06 | |
13 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:19.74 | |
14 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 5:24.53 | |
15 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:33.59 | |
16 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 5:34.89 | |
17 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 5:36.46 | |
18 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 5:37.74 | |
19 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 5:37.77 | |
20 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 5:39.31 | |
21 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 5:43.08 | |
22 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 5:49.54 | |
23 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 5:51.29 | |
24 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 5:54.52 | |
25 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 5:57.44 | |
26 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 5:58.39 | |
27 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 6:00.66 | |
28 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 6:01.43 | |
29 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 6:04.09 | |
30 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 6:06.72 | |
31 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 6:08.67 | RES |
32 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 6:08.77 | RES |
33 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 6:08.90 | RES |
34 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 6:10.57 | RES |
35 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 6:11.98 | RES |
36 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 6:15.69 | RES |
37 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 6:24.12 | RES |
38 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 6:25.80 | RES |
39 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 6:26.32 | RES |
40 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 6:27.99 | RES |
41 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 6:33.72 | RES |
42 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 6:35.20 | RES |
43 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 6:56.85 | RES |
44 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | RES | |
45 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | RES | |
46 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | RES | |
47 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | RES | |
48 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
Årg. 2005-2016: Sofie Høvring (2004) 1:26.14 2013-11-15 |
Årg. 2003-2004: Amanda Duus (2000) 1:14.16 2011-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:16.18 | |
2 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:17.50 | |
3 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:19.49 | |
4 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:20.07 | |
5 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:20.08 | |
6 | 170 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:21.11 | |
7 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:22.15 | |
8 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:22.19 | |
9 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:22.38 | |
10 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:22.54 | |
11 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:22.87 | |
12 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:23.08 | |
13 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 1:24.47 | |
14 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:24.50 | |
15 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:24.55 | |
16 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:25.27 | |
17 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:25.55 | |
18 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:26.10 | |
19 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:26.34 | |
20 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 1:26.60 | |
21 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:26.76 | |
22 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:26.84 | |
23 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:26.94 | |
24 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:28.15 | |
25 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:28.27 | |
26 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:28.83 | |
27 | 323 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:28.99 | |
28 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 1:29.53 | |
29 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:30.22 | |
30 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:34.28 | |
31 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:34.46 | |
32 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:34.73 | |
33 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:35.39 | |
34 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:35.45 | |
35 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:35.86 | |
36 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:36.59 | |
37 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:37.35 | |
38 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:38.76 | |
39 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:39.05 | ||
40 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:39.57 | |
41 | 37 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:40.03 | |
42 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 1:40.10 | |
43 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 1:40.70 | |
44 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:41.15 | |
45 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 1:41.37 | |
46 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:41.57 | |
47 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 1:42.15 | |
48 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:42.96 | ||
49 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 1:43.26 | |
50 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 1:43.92 | |
51 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 1:46.10 | |
52 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 1:46.26 | |
53 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:46.47 | |
54 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 1:47.38 | |
55 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:49.15 | |
56 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:49.43 | |
57 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:50.21 | |
58 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:50.62 | |
59 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:50.65 | |
60 | 301 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 1:51.38 | |
61 | 334 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 1:51.69 | |
62 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:53.37 | |
63 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 1:54.60 | |
64 | 338 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:54.69 | |
65 | 326 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:55.39 | |
66 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:55.45 | |
67 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 1:59.35 | |
68 | 270 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | 2:00.65 | |
69 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 2:05.39 | |
70 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 2:08.80 | |
71 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:13.36 | |
72 | 2 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
73 | 3 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | ||
74 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
75 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | ||
76 | 265 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | ||
77 | 273 | Elmgren Filippa | 2005 | SK LAXEN | 25 m | |||
78 | 278 | Gustavsson Leia | 2007 | SK LAXEN | AF4407 | 25 m | ||
79 | 285 | Johansson Nellie | 2004 | SK LAXEN | BO7204 | 25 m | ||
80 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | ||
81 | 294 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | ||
82 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | ||
83 | 312 | Wahlbeck Saga | 2006 | SK LAXEN | AP3206 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
Årg. 2004-2015: Rasmus Ejby Nyeland (1995) 1:07.70 2008-10-25 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 1:02.41 2014-11-21 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:07.08 | |
2 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:07.68 | |
3 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:08.57 | |
4 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.82 | |
5 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:09.84 | |
6 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:13.69 | |
7 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:14.32 | |
8 | 328 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:15.05 | |
9 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:16.08 | |
10 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 1:17.08 | |
11 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:17.22 | |
12 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 1:18.49 | |
13 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 1:18.51 | |
14 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:18.73 | |
15 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:18.96 | |
16 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:19.39 | |
17 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:19.96 | |
18 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 1:20.53 | |
19 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 1:20.77 | |
20 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:21.33 | |
21 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:21.42 | |
22 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 1:21.60 | |
23 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:21.73 | |
24 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:21.96 | |
25 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:22.04 | |
26 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:22.34 | |
27 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 1:23.07 | |
28 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 1:23.66 | |
29 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:23.90 | |
30 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:24.39 | |
31 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:24.63 | |
32 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:27.50 | |
33 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:27.51 | |
34 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:28.22 | |
35 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:28.40 | |
36 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 1:29.17 | |
37 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:29.63 | |
38 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:29.80 | |
39 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:30.09 | |
40 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 1:30.13 | |
41 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:30.80 | ||
42 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:31.22 | |
43 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:31.29 | |
44 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 1:31.93 | |
45 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:32.97 | |
46 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 1:33.05 | ||
47 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 1:34.14 | |
48 | 6 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:34.88 | |
49 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:35.04 | |
50 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 1:35.87 | |
51 | 299 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 1:35.90 | |
52 | 277 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 1:36.14 | |
53 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:36.37 | |
54 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:36.71 | |
55 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 1:37.57 | |
56 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:37.77 | |
57 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 1:40.82 | |
58 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 1:40.86 | |
59 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 1:41.25 | |
60 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:41.78 | ||
61 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:41.94 | |
62 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 1:44.17 | |
63 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 1:45.05 | |
64 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:45.27 | |
65 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 1:45.31 | ||
66 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:46.06 | |
67 | 335 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:47.22 | |
68 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:47.23 | |
69 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 1:47.55 | |
70 | 5 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:47.85 | |
71 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:48.07 | |
72 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 1:49.11 | |
73 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 1:53.13 | |
74 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | 1:54.90 | |
75 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 2:01.39 | |
76 | 307 | Rosdahl Linus | 2003 | SK LAXEN | AW7503 | 25 m | 2:26.84 | |
77 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | ||
78 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | |||
79 | 297 | Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | ||
80 | 306 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Sofie Høvring (2004) 3:06.01 2013-11-15 |
Årg. 2003-2004: Cecilie Elkjær (2001) 2:25.10 2012-11-30 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:30.48 | |
2 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:41.85 | |
3 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:47.70 | |
4 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:49.86 | |
5 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:50.72 | |
6 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:51.97 | |
7 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:54.05 | |
8 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:54.26 | |
9 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:55.89 | |
10 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:01.91 | |
11 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 3:02.98 | |
12 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 3:05.00 | |
13 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 3:07.24 | |
14 | 324 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 3:08.27 | |
15 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:09.49 | |
16 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:09.79 | |
17 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 3:12.48 | |
18 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 3:14.15 | |
19 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 3:14.57 | |
20 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 3:18.03 | |
21 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:23.31 | |
22 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:24.20 | |
23 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:32.20 | |
24 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:34.92 | |
25 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:44.07 | |
26 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:46.47 | |
27 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:47.02 | |
28 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 3:50.84 | |
29 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 3:54.74 | |
30 | 326 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 3:55.88 | |
31 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:57.02 | |
32 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 4:06.54 | |
33 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 4:14.11 | |
34 | 338 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 4:14.11 | |
35 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 4:14.34 | |
36 | 334 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 4:14.88 | |
37 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 4:27.73 | |
38 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | ||
39 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | ||
40 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | ||
41 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | ||
42 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | ||
43 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | ||
44 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
45 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | ||
46 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | ||
47 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | ||
48 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | ||
49 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Marcus Heurlin Lunding (1999) 2:32.94 2010-12-06 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 2:18.81 2014-11-21 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:28.15 | |
2 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:31.48 | |
3 | 351 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:34.12 | |
4 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:36.51 | |
5 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 2:40.53 | |
6 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:41.19 | |
7 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:42.13 | |
8 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:47.18 | |
9 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 2:49.73 | |
10 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 2:51.01 | |
11 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:52.61 | |
12 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:56.77 | |
13 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:56.97 | |
14 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:57.07 | |
15 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 2:57.27 | |
16 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:00.05 | |
17 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:01.39 | |
18 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:01.95 | |
19 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:02.45 | |
20 | 4 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 3:04.60 | |
21 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 3:08.24 | |
22 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:09.15 | |
23 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:11.54 | |
24 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 3:12.75 | |
25 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:14.89 | |
26 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 3:15.04 | |
27 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 3:19.80 | |
28 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 3:23.46 | |
29 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:26.31 | |
30 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:28.36 | |
31 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 3:28.89 | |
32 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 3:31.14 | |
33 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 3:38.98 | |
34 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 3:40.01 | ||
35 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 3:42.77 | |
36 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 3:46.83 | |
37 | 335 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 3:47.55 | |
38 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 3:52.00 | |
39 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 4:29.91 | |
40 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
41 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | ||
42 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | ||
43 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | ||
44 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
45 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
46 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | |||
47 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | ||
48 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | ||
49 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | ||
50 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | ||
51 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 7, 400m Medley Damer |
Årg. 2003-2016: Mathilde Nielsen (2001) 5:37.82 2012-12-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:53.72 | |
2 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 5:56.16 | |
3 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 6:03.50 | |
4 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 6:04.26 | |
5 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 6:10.03 | |
6 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 6:11.46 | |
7 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 6:21.59 | |
8 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 6:22.47 | |
9 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 6:49.19 | |
10 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 7:00.89 | |
11 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 7:33.12 | |
12 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 8:51.18 | |
13 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 6:35.00 | RES |
14 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 8, 400m Medley Herrer |
Årg. 2002-2016: Marcus Mantzius Mosegaard (2001) 4:58.91 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 5:12.34 | |
2 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 5:16.63 | |
3 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 5:17.15 | |
4 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:52.00 | |
5 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 5:52.52 | |
6 | 328 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 6:02.08 | |
7 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 6:41.91 | |
8 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 6:48.15 | |
9 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 7:12.00 | |
10 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | ||
11 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | ||
12 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 9, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 344 | Hvidover Mix B 1 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:08.99 | ||
2 | 34 | Triton Talent Mix | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:16.00 | ||
3 | 205 | Hvem Fanden Er Lars | 2002 | KØGE | 25 m | 2:18.00 | ||
4 | 345 | Hvidover Mix B 2 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:18.00 | ||
5 | 346 | Hvidover Mix C 1 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:19.00 | ||
6 | 206 | Hvem Fanden Er Merl | 2002 | KØGE | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 82 | Holbæk Mix | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:21.00 | ||
8 | 347 | Hvidover Mix C 2 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:26.00 | ||
9 | 320 | Mixed SK Laxen Lag 1 | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 2:27.00 | ||
10 | 203 | Fan af Lars | 2002 | KØGE | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 348 | Hvidover Mix C 3 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 321 | Mixed SK Laxen Lag 2 | 2003 | SK LAXEN | 25 m | 2:37.00 | ||
13 | 204 | Fan af Merl | 2002 | KØGE | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 207 | Lars Er Gud | 2002 | KØGE | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 208 | Merl Er Gud | 2002 | KØGE | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 83 | Holbæk Mix 2 | 2003 | HOLBÆK | 25 m | 2:56.00 | ||
17 | 256 | Fs Færøerne | 2002 | Fuglafjar | 25 m | |||
18 | 371 | Nyborg Mix1 | 2003 | NYBORG | 25 m | |||
19 | 372 | Nyborg Mix2 | 2003 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 10, 50m Butterfly Damer |
Årg. 2005-2016: Karoline Barrett (2002) 36.92 2011-11-26 |
Årg. 2003-2004: Thyra Jørgensen (2002) 31.99 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 31.50 | |
2 | 155 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 32.02 | |
3 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 33.90 | |
4 | 201 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 34.17 | |
5 | 136 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 35.22 | |
6 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 35.40 | |
7 | 21 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 35.43 | |
8 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 35.62 | |
9 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 35.90 | |
10 | 138 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 35.93 | |
11 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 36.00 | |
12 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 36.02 | |
13 | 133 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 36.20 | |
14 | 383 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 36.40 | |
15 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 36.42 | |
16 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 36.75 | |
17 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 36.85 | |
18 | 139 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 37.03 | |
19 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 37.10 | |
20 | 329 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 37.24 | |
21 | 33 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 37.39 | |
22 | 163 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 37.58 | |
23 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 37.61 | |
24 | 161 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 37.72 | |
25 | 186 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 38.02 | |
26 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 38.03 | |
27 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 38.88 | |
28 | 15 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 39.22 | |
29 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 39.61 | |
30 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 39.92 | |
31 | 16 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 40.26 | |
32 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 40.97 | |
33 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 41.56 | |
34 | 159 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 41.95 | |
35 | 73 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 42.18 | |
36 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 42.55 | |
37 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 42.70 | |
38 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 42.80 | |
39 | 157 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 42.81 | |
40 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 43.29 | |
41 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 43.77 | |
42 | 142 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 43.85 | |
43 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 44.22 | |
44 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 44.56 | |
45 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 44.96 | |
46 | 10 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 45.06 | |
47 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 45.50 | |
48 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 45.71 | |
49 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 46.00 | ||
50 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 46.07 | |
51 | 160 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 46.16 | |
52 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 46.34 | |
53 | 197 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 46.44 | |
54 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 46.59 | |
55 | 134 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 46.83 | |
56 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 46.90 | |
57 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 47.52 | |
58 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 47.92 | |
59 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 47.95 | |
60 | 153 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 48.46 | |
61 | 25 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 48.60 | |
62 | 301 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 48.97 | |
63 | 60 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 49.19 | |
64 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 49.27 | |
65 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 49.43 | |
66 | 27 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 49.86 | |
67 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 49.88 | |
68 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 49.95 | |
69 | 145 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 25 m | 50.00 | |
70 | 152 | Pagh Pawarisa | 2004 | GENTOFTE | 0462AU | 25 m | 50.00 | |
71 | 164 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 50.00 | |
72 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 50.38 | |
73 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 51.22 | |
74 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 51.40 | |
75 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 51.97 | |
76 | 80 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 52.34 | |
77 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 53.11 | |
78 | 137 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 55.02 | |
79 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 55.60 | |
80 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 55.63 | |
81 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 56.20 | |
82 | 74 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 56.27 | |
83 | 77 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 56.68 | |
84 | 188 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 57.60 | |
85 | 374 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 57.79 | |
86 | 334 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 58.68 | |
87 | 338 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 58.99 | |
88 | 42 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:16.20 | |
89 | 3 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | ||
90 | 9 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | ||
91 | 65 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | ||
92 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | ||
93 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
94 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | ||
95 | 174 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | ||
96 | 176 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | ||
97 | 181 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | ||
98 | 182 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | ||
99 | 214 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
100 | 239 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | ||
101 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 11, 50m Butterfly Herrer |
Årg. 2004-2016: Jóhan Heôinsson (1995) 30.08 2008-10-25 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 27.96 2014-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 28.42 | |
2 | 351 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 28.49 | |
3 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 28.52 | |
4 | 130 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 29.85 | |
5 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 30.63 | |
6 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 30.72 | |
7 | 193 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 31.05 | |
8 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 31.28 | |
9 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 31.78 | |
10 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 31.89 | |
11 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 31.92 | |
12 | 7 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 32.44 | |
13 | 328 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 32.78 | |
14 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 32.92 | |
15 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 33.09 | |
16 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 33.39 | |
17 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 33.46 | |
18 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 33.48 | |
19 | 195 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 33.64 | |
20 | 148 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 33.79 | |
21 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 33.99 | |
22 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 34.09 | |
23 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 34.21 | |
24 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 34.41 | |
25 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 34.51 | |
26 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 34.67 | |
27 | 128 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 34.89 | |
28 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 34.93 | |
29 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 35.00 | |
30 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 35.07 | |
31 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 35.49 | |
32 | 185 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 35.61 | |
33 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 35.64 | |
34 | 202 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 36.05 | |
35 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 36.09 | |
36 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 36.14 | |
37 | 162 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 36.31 | |
38 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 36.40 | |
39 | 187 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 36.40 | |
40 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 36.71 | |
41 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 36.85 | |
42 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 36.93 | |
43 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 36.96 | |
44 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 37.00 | |
45 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 37.41 | |
46 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 37.51 | |
47 | 24 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 37.67 | |
48 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 37.67 | |
49 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 37.78 | |
50 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 37.83 | |
51 | 146 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 38.20 | |
52 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 38.53 | |
53 | 12 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 38.54 | |
54 | 4 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 38.64 | |
55 | 198 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 38.64 | |
56 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 38.71 | |
57 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 38.74 | |
58 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 39.04 | |
59 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 39.25 | |
60 | 150 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 39.41 | |
61 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 39.55 | ||
62 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 39.56 | |
63 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 39.74 | |
64 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 39.91 | |
65 | 200 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 39.97 | |
66 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 40.13 | |
67 | 143 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 40.27 | |
68 | 196 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 40.30 | |
69 | 151 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 40.44 | |
70 | 57 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 40.94 | |
71 | 141 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 40.98 | |
72 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 41.42 | |
73 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 41.47 | |
74 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 41.51 | |
75 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 41.80 | |
76 | 70 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 41.96 | |
77 | 277 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 42.05 | |
78 | 184 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 42.56 | |
79 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 42.63 | |
80 | 64 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 42.82 | |
81 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 42.89 | |
82 | 154 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 43.49 | |
83 | 29 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 44.26 | |
84 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 44.31 | |
85 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 44.67 | |
86 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 44.94 | |
87 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 45.04 | |
88 | 140 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 45.06 | |
89 | 299 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 45.71 | |
90 | 62 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 45.86 | |
91 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 47.28 | |
92 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 47.44 | |
93 | 335 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 47.81 | |
94 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 48.10 | |
95 | 192 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 48.19 | |
96 | 5 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 48.79 | |
97 | 63 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 48.87 | |
98 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 50.01 | |
99 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 51.95 | |
100 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 52.41 | |
101 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 53.11 | |
102 | 13 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 53.31 | |
103 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 54.07 | |
104 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 54.08 | |
105 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 54.44 | ||
106 | 22 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 54.77 | |
107 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 54.77 | |
108 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 54.86 | |
109 | 36 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 55.07 | |
110 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 55.28 | |
111 | 234 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 56.39 | |
112 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 57.71 | |
113 | 68 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 57.77 | |
114 | 72 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 1:00.33 | |
115 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | 1:00.60 | |
116 | 240 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:00.71 | |
117 | 59 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:00.93 | |
118 | 226 | Gravad Sebastian Eli | 2006 | KØGE | 0675AE | 25 m | 1:07.30 | |
119 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:09.22 | |
120 | 384 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:12.54 | |
121 | 23 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | ||
122 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
123 | 67 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | ||
124 | 76 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
125 | 79 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | ||
126 | 81 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
127 | 215 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 25 m | |||
128 | 230 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 25 m | |||
129 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Josefine Mølgaard (2002) 48.92 2011-11-26 |
Årg. 2003-2004: Ida Bull Guldbrandsen (2002) 38.88 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 36.65 | |
2 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 38.12 | |
3 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 39.06 | |
4 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 39.62 | |
5 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 39.79 | |
6 | 129 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 39.89 | |
7 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 39.99 | |
8 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 40.11 | |
9 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 41.73 | |
10 | 323 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 41.75 | |
11 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 41.86 | |
12 | 161 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 42.30 | |
13 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 42.60 | |
14 | 183 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 42.60 | |
15 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 42.78 | |
16 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 42.82 | |
17 | 139 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 42.87 | |
18 | 170 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 42.98 | |
19 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 44.07 | |
20 | 32 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 44.72 | |
21 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 44.85 | |
22 | 136 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 44.95 | |
23 | 138 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 45.16 | |
24 | 20 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 45.23 | |
25 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 45.42 | |
26 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 45.84 | |
27 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 45.91 | |
28 | 19 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 45.94 | |
29 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 45.98 | |
30 | 157 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 46.11 | |
31 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 46.73 | |
32 | 159 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 47.32 | |
33 | 134 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 47.36 | |
34 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 47.37 | ||
35 | 189 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 47.97 | |
36 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 48.00 | |
37 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 48.00 | |
38 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 48.10 | |
39 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 48.19 | |
40 | 179 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 49.33 | |
41 | 153 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 49.46 | |
42 | 152 | Pagh Pawarisa | 2004 | GENTOFTE | 0462AU | 25 m | 50.00 | |
43 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 51.00 | |
44 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 51.07 | |
45 | 163 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 51.13 | |
46 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 51.37 | |
47 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 51.71 | |
48 | 265 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 52.30 | |
49 | 181 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 52.36 | |
50 | 160 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 52.42 | |
51 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 52.87 | |
52 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 53.00 | |
53 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 53.04 | |
54 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 53.05 | |
55 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 53.09 | |
56 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 53.53 | |
57 | 188 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 53.63 | |
58 | 174 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 53.91 | |
59 | 145 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 25 m | 54.18 | |
60 | 142 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 54.61 | |
61 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 54.72 | |
62 | 164 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 55.00 | |
63 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 55.11 | ||
64 | 194 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 55.26 | |
65 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 55.27 | |
66 | 278 | Gustavsson Leia | 2007 | SK LAXEN | AF4407 | 25 m | 55.50 | |
67 | 177 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 55.60 | |
68 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 55.62 | |
69 | 14 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 55.89 | |
70 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 56.79 | |
71 | 60 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 56.93 | |
72 | 137 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 57.06 | |
73 | 28 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 58.22 | |
74 | 301 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 58.73 | |
75 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 58.89 | |
76 | 31 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 25 m | 59.33 | |
77 | 326 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 59.71 | |
78 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:00.69 | |
79 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 1:01.37 | |
80 | 178 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:01.57 | |
81 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:01.95 | |
82 | 294 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 1:01.97 | |
83 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 1:02.15 | |
84 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:02.32 | |
85 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | 1:02.34 | |
86 | 77 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:02.58 | |
87 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:02.97 | |
88 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | 1:03.50 | |
89 | 273 | Elmgren Filippa | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:04.00 | ||
90 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:04.52 | |
91 | 270 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | 1:04.93 | |
92 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 1:05.15 | |
93 | 285 | Johansson Nellie | 2004 | SK LAXEN | BO7204 | 25 m | 1:05.28 | |
94 | 312 | Wahlbeck Saga | 2006 | SK LAXEN | AP3206 | 25 m | 1:07.44 | |
95 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:08.24 | |
96 | 180 | Petersen Frida | 2004 | FR.VÆRK | 0488AT | 25 m | 1:08.54 | |
97 | 47 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:11.98 | |
98 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:13.16 | |
99 | 42 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:15.60 | |
100 | 235 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:18.98 | |
101 | 168 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:36.45 | |
102 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | ||
103 | 172 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | ||
104 | 214 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
105 | 236 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 25 m | |||
106 | 243 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 25 m | |||
107 | 254 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 25 m | |||
108 | 284 | Isaksson Stella | 2007 | SK LAXEN | AG7407 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Julius Gastavsen (2002) 38.99 2013-11-16 |
Årg. 2002-2003: Dennis Dukic (2000) 32.62 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 33.94 | |
2 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 34.23 | |
3 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 36.71 | |
4 | 185 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 37.95 | |
5 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 38.30 | |
6 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 38.78 | |
7 | 187 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 40.10 | |
8 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 40.16 | |
9 | 154 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 41.08 | |
10 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 41.20 | |
11 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 41.37 | |
12 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 41.49 | |
13 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 41.60 | |
14 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 41.99 | |
15 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 42.18 | |
16 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 42.20 | |
17 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 42.61 | |
18 | 11 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 42.83 | |
19 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 43.00 | |
20 | 202 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 44.02 | |
21 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 44.20 | |
22 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 44.45 | ||
23 | 148 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 44.53 | |
24 | 146 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 44.85 | |
25 | 140 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 45.30 | |
26 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 47.03 | |
27 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 48.08 | |
28 | 141 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 48.17 | |
29 | 196 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 48.33 | |
30 | 8 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | 48.54 | ||
31 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 49.30 | |
32 | 17 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 49.32 | |
33 | 64 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 49.83 | |
34 | 299 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 49.86 | |
35 | 143 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 49.89 | |
36 | 68 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 50.38 | |
37 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 50.82 | |
38 | 150 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 51.11 | |
39 | 62 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 51.13 | |
40 | 151 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 51.25 | |
41 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 51.43 | |
42 | 200 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 51.54 | |
43 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 51.69 | |
44 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 51.76 | ||
45 | 162 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 52.06 | |
46 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 52.08 | |
47 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 52.11 | |
48 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 52.95 | |
49 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 52.97 | ||
50 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 53.27 | ||
51 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 53.52 | |
52 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 54.21 | ||
53 | 70 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 54.50 | |
54 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 54.51 | |
55 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 55.18 | |
56 | 306 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 55.47 | |
57 | 26 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 57.59 | |
58 | 72 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 57.61 | |
59 | 184 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 57.62 | |
60 | 30 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 57.68 | |
61 | 297 | Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 1:00.54 | |
62 | 210 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 1:01.70 | |
63 | 216 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:07.25 | |
64 | 234 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:08.32 | |
65 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 1:08.97 | |
66 | 217 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 1:11.42 | |
67 | 36 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:13.29 | |
68 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:26.39 | |
69 | 225 | Gravad Mathias Eli | 2007 | KØGE | 0711AB | 25 m | 1:26.65 | |
70 | 6 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
71 | 59 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
72 | 67 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | ||
73 | 212 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 25 m | |||
74 | 226 | Gravad Sebastian Eli | 2006 | KØGE | 0675AE | 25 m | ||
75 | 230 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 25 m | |||
76 | 237 | Kristensen Peder Toft | 2004 | KØGE | 25 m | |||
77 | 240 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | ||
78 | 244 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 15, 200m Medley Herrer |
Årg. 2004-2016: Marcus Mantzius Mosegaard (2001) 2:33.63 2012-12-02 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 2:18.59 2014-11-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:22.94 | |
2 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:27.85 | |
3 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:28.39 | |
4 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:30.41 | |
5 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:30.66 | |
6 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:31.52 | |
7 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:35.34 | |
8 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:38.80 | |
9 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:40.85 | |
10 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:41.47 | |
11 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:42.22 | |
12 | 195 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:43.72 | |
13 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:43.84 | |
14 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:44.47 | |
15 | 193 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:44.67 | |
16 | 328 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:45.32 | |
17 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 2:47.18 | |
18 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 2:47.57 | |
19 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:48.04 | |
20 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:48.06 | |
21 | 128 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:48.07 | |
22 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:48.46 | |
23 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:48.84 | |
24 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 2:50.23 | |
25 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 2:50.27 | |
26 | 24 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:50.74 | |
27 | 11 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 2:53.01 | |
28 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 2:53.30 | |
29 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:53.31 | |
30 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:55.19 | |
31 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:56.31 | |
32 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 2:57.61 | |
33 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:00.08 | |
34 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:01.50 | |
35 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 3:04.06 | |
36 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 3:04.46 | |
37 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 3:04.56 | |
38 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 3:05.04 | |
39 | 140 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 3:05.74 | |
40 | 154 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 3:05.85 | |
41 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 3:06.56 | |
42 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:07.13 | |
43 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 3:07.65 | |
44 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:07.73 | |
45 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 3:08.22 | |
46 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 3:09.11 | |
47 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:10.68 | |
48 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 3:16.70 | |
49 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:17.17 | |
50 | 151 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 3:19.65 | |
51 | 143 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 3:19.76 | |
52 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:20.67 | |
53 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 3:22.56 | |
54 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 3:23.66 | |
55 | 29 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 3:25.30 | |
56 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 3:30.20 | |
57 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:30.86 | |
58 | 13 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 3:38.11 | |
59 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 3:44.38 | |
60 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 3:46.51 | |
61 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 3:46.69 | RES |
62 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 3:47.71 | RES |
63 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:48.01 | RES |
64 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 3:48.19 | RES |
65 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 3:48.86 | RES |
66 | 57 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 3:51.54 | RES |
67 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 3:51.90 | RES |
68 | 23 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 3:52.61 | RES |
69 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 4:03.98 | RES |
70 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 4:50.73 | RES |
71 | 8 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | RES | ||
72 | 26 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | RES | |
73 | 30 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | RES | |
74 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | RES | |
75 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | RES | |
76 | 216 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | RES | |
77 | 224 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 25 m | RES | ||
78 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 16, 100m Rygsvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Julie Laugesen (2003) 1:32.05 2012-12-01 |
Årg. 2003-2004: Lærke Rask Sander (2002) 1:15.03 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:11.15 | |
2 | 350 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:11.18 | |
3 | 383 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:17.32 | |
4 | 133 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:17.42 | |
5 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:17.62 | |
6 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:17.70 | |
7 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:17.96 | |
8 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:18.61 | |
9 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:19.11 | |
10 | 201 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:19.47 | |
11 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:20.83 | |
12 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 1:21.56 | |
13 | 16 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:21.68 | |
14 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:22.07 | |
15 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:22.59 | |
16 | 134 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 1:22.76 | |
17 | 33 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:24.22 | |
18 | 10 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:24.38 | |
19 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:24.46 | |
20 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:24.62 | |
21 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:25.00 | |
22 | 21 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:25.21 | |
23 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:25.77 | |
24 | 32 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:26.13 | |
25 | 324 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:28.84 | |
26 | 19 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:28.88 | |
27 | 169 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:28.93 | |
28 | 186 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:28.93 | |
29 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:29.00 | |
30 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:29.39 | |
31 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 1:29.75 | |
32 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:29.87 | |
33 | 142 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 1:30.06 | |
34 | 25 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:30.28 | |
35 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:30.30 | |
36 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:30.69 | |
37 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:31.17 | |
38 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:31.28 | |
39 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:32.06 | |
40 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:32.49 | |
41 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:35.08 | |
42 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:35.80 | |
43 | 28 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 1:35.93 | |
44 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:36.10 | |
45 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:37.04 | |
46 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:37.13 | ||
47 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:37.38 | |
48 | 373 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:37.80 | |
49 | 189 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:38.69 | |
50 | 73 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:39.36 | |
51 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 1:39.36 | |
52 | 74 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:39.57 | |
53 | 27 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 1:39.60 | |
54 | 15 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:41.11 | |
55 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 1:41.16 | |
56 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:42.33 | |
57 | 194 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:42.34 | |
58 | 65 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:42.65 | |
59 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:42.97 | |
60 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:43.02 | |
61 | 145 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 25 m | 1:43.74 | |
62 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 1:44.53 | |
63 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:44.56 | |
64 | 374 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:44.64 | |
65 | 47 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:45.66 | |
66 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:45.80 | |
67 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:46.50 | |
68 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:46.84 | |
69 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 1:47.72 | |
70 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:48.20 | |
71 | 164 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:48.45 | |
72 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 1:49.26 | |
73 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 1:49.28 | |
74 | 197 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:50.45 | |
75 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 1:50.60 | |
76 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 1:51.16 | |
77 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:52.10 | |
78 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:54.00 | |
79 | 31 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 25 m | 1:55.10 | |
80 | 177 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:56.90 | |
81 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 1:57.30 | |
82 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | 2:05.74 | |
83 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 2:06.58 | |
84 | 180 | Petersen Frida | 2004 | FR.VÆRK | 0488AT | 25 m | 2:06.84 | |
85 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:08.45 | |
86 | 270 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | 2:09.47 | |
87 | 220 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 2:10.73 | |
88 | 235 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 2:11.79 | |
89 | 239 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 2:13.88 | |
90 | 2 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
91 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
92 | 236 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 25 m | |||
93 | 243 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 25 m | |||
94 | 254 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 25 m | |||
95 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | ||
96 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Rasmus Birkedal (1997) 1:09.28 2011-05-12 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 1:03.55 2014-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:05.45 | |
2 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:08.10 | |
3 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:09.24 | |
4 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.37 | |
5 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:09.55 | |
6 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:10.87 | |
7 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 1:11.08 | |
8 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:12.33 | |
9 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:14.89 | |
10 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:14.99 | |
11 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:16.21 | |
12 | 12 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:16.86 | |
13 | 195 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:17.12 | |
14 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:17.62 | |
15 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:18.25 | |
16 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:18.70 | |
17 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:22.45 | |
18 | 18 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:22.68 | |
19 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:23.54 | |
20 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 1:23.70 | |
21 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:24.30 | |
22 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:24.79 | |
23 | 187 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:25.73 | |
24 | 146 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 1:26.56 | |
25 | 192 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:28.30 | |
26 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:28.68 | ||
27 | 198 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:28.79 | |
28 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:30.88 | |
29 | 22 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:31.48 | |
30 | 79 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:32.10 | |
31 | 57 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:32.23 | |
32 | 184 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:32.54 | |
33 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 1:33.46 | |
34 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:33.74 | |
35 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:35.21 | |
36 | 63 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:35.96 | |
37 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 1:36.26 | ||
38 | 384 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:40.67 | |
39 | 5 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:41.64 | |
40 | 335 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:42.44 | |
41 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 1:42.84 | |
42 | 76 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:43.81 | |
43 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:44.56 | |
44 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | 1:47.66 | |
45 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:53.55 | |
46 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 1:55.29 | |
47 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 1:55.50 | |
48 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 1:56.15 | |
49 | 297 | Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 2:00.84 | |
50 | 234 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:01.48 | |
51 | 225 | Gravad Mathias Eli | 2007 | KØGE | 0711AB | 25 m | 2:08.19 | |
52 | 81 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
53 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | ||
54 | 212 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 25 m | |||
55 | 215 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 25 m | |||
56 | 217 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | ||
57 | 244 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 25 m | |||
58 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | |||
59 | 307 | Rosdahl Linus | 2003 | SK LAXEN | AW7503 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Laura Andersen (2001) 3:39.33 2010-10-24 |
Årg. 2003-2004: Astrid Bruun Fejfer (2001) 2:55.11 2012-12-01 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:52.63 | |
2 | 156 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:54.92 | |
3 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:56.71 | |
4 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:58.23 | |
5 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:07.73 | |
6 | 129 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 3:08.37 | |
7 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:09.11 | |
8 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 3:09.26 | |
9 | 323 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 3:09.74 | |
10 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 3:11.03 | |
11 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 3:12.95 | |
12 | 139 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 3:19.19 | |
13 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:19.20 | |
14 | 183 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:21.44 | |
15 | 161 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 3:23.57 | |
16 | 373 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:25.64 | |
17 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:27.53 | |
18 | 20 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 3:35.29 | |
19 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 3:35.48 | |
20 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 3:38.71 | |
21 | 138 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 3:40.00 | |
22 | 157 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 3:40.00 | |
23 | 159 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 3:40.00 | |
24 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:42.86 | |
25 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:44.65 | |
26 | 136 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 3:45.00 | |
27 | 163 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 3:45.00 | |
28 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 3:45.36 | |
29 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 3:46.08 | ||
30 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 3:46.36 | |
31 | 179 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:54.60 | |
32 | 153 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 3:56.93 | |
33 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 4:00.06 | |
34 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 4:00.66 | |
35 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 4:03.75 | |
36 | 182 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 4:08.53 | |
37 | 9 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 4:15.56 | |
38 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 4:20.02 | |
39 | 176 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 4:22.25 | |
40 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 4:31.12 | |
41 | 334 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 4:31.19 | |
42 | 160 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 4:35.35 | |
43 | 14 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | ||
44 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | ||
45 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Dennis Dukic (2000) 3:10.17 2011-11-26 |
Årg. 2002-2003: Daniel Skaaning (1993) 2:35.65 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:41.67 | |
2 | 149 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:45.46 | |
3 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:55.78 | |
4 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:58.09 | |
5 | 18 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 3:04.12 | |
6 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 3:05.19 | |
7 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 3:06.18 | |
8 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:08.61 | |
9 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 3:12.67 | |
10 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 3:14.06 | |
11 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:15.35 | |
12 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:18.54 | |
13 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 3:21.82 | |
14 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 3:25.31 | |
15 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 3:26.50 | |
16 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 3:29.86 | ||
17 | 17 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 3:35.23 | |
18 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 3:36.81 | |
19 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:37.67 | |
20 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:41.36 | |
21 | 196 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:44.63 | |
22 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 3:45.73 | |
23 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:46.18 | |
24 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 3:48.44 | |
25 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 4:19.32 | |
26 | 141 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 4:21.54 | |
27 | 150 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 4:32.21 | |
28 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 4:36.45 | |
29 | 7 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | ||
30 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | ||
31 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | ||
32 | 210 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | ||
33 | 216 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | ||
34 | 224 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 25 m | |||
35 | 237 | Kristensen Peder Toft | 2004 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 20, 100m Frisvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Sofie Høvring (2004) 1:17.60 2013-11-16 |
Årg. 2003-2004: Thyra Jørgensen (2002) 1:04.24 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:04.58 | |
2 | 156 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:06.79 | |
3 | 201 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:07.28 | |
4 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:07.41 | |
5 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:08.54 | |
6 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 1:08.65 | |
7 | 133 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:09.60 | |
8 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:09.76 | |
9 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:10.29 | |
10 | 170 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:10.66 | |
11 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:10.67 | |
12 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:10.87 | |
13 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:11.28 | |
14 | 129 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:11.48 | |
15 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 1:11.68 | |
16 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:11.73 | |
17 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:12.60 | |
18 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:12.85 | |
19 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:13.00 | |
20 | 383 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 1:13.02 | |
21 | 329 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:13.22 | |
22 | 21 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 25 m | 1:13.43 | |
23 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:13.50 | |
24 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 1:13.73 | |
25 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:14.26 | |
26 | 33 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:14.51 | |
27 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:14.93 | |
28 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 1:15.61 | |
29 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:16.16 | |
30 | 189 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:16.25 | |
31 | 10 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:16.33 | |
32 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:16.51 | |
33 | 19 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:16.79 | |
34 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:16.80 | |
35 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:17.14 | |
36 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:17.19 | |
37 | 25 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:17.22 | |
38 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:17.47 | |
39 | 324 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 1:17.74 | |
40 | 186 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:17.84 | |
41 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:18.33 | |
42 | 15 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:18.55 | |
43 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:19.33 | |
44 | 183 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:20.87 | |
45 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:21.55 | |
46 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:21.59 | |
47 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:21.73 | ||
48 | 9 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:21.79 | |
49 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:22.23 | |
50 | 181 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:22.54 | |
51 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 1:22.61 | |
52 | 20 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:22.84 | |
53 | 169 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:23.51 | |
54 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:23.58 | |
55 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:23.92 | |
56 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:24.00 | |
57 | 28 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 1:24.08 | |
58 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:24.17 | |
59 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.23 | |
60 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:24.27 | |
61 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 1:25.21 | |
62 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:25.27 | |
63 | 27 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 25 m | 1:25.33 | |
64 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 1:25.69 | |
65 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 1:25.73 | |
66 | 73 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:26.46 | |
67 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:26.65 | |
68 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:26.74 | |
69 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:26.85 | |
70 | 194 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:26.95 | |
71 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:27.08 | |
72 | 174 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:28.21 | |
73 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:28.49 | |
74 | 31 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 25 m | 1:28.88 | |
75 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:29.02 | |
76 | 374 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:29.02 | |
77 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 1:29.67 | |
78 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 1:29.94 | |
79 | 74 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 1:30.16 | |
80 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:30.17 | |
81 | 179 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:30.26 | |
82 | 65 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:31.20 | |
83 | 137 | Ellermann-Kingombe Asta | 2004 | GENTOFTE | 0496AC | 25 m | 1:31.58 | |
84 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 1:32.03 | |
85 | 77 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:32.18 | |
86 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:32.35 | |
87 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:32.45 | |
88 | 60 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:32.47 | |
89 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 1:32.71 | |
90 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:32.76 | |
91 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 1:32.90 | |
92 | 14 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:32.99 | |
93 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 1:33.04 | |
94 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:33.47 | |
95 | 301 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 1:33.73 | |
96 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:34.36 | |
97 | 188 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:34.39 | |
98 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 1:34.91 | |
99 | 270 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | 1:35.09 | |
100 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:35.72 | |
101 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:37.42 | |
102 | 47 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 1:37.85 | |
103 | 152 | Pagh Pawarisa | 2004 | GENTOFTE | 0462AU | 25 m | 1:38.00 | |
104 | 278 | Gustavsson Leia | 2007 | SK LAXEN | AF4407 | 25 m | 1:38.39 | |
105 | 285 | Johansson Nellie | 2004 | SK LAXEN | BO7204 | 25 m | 1:38.93 | |
106 | 3 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:39.22 | |
107 | 197 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:39.27 | |
108 | 326 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:39.57 | |
109 | 42 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:39.58 | |
110 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:40.59 | |
111 | 80 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:41.01 | |
112 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 1:41.94 | |
113 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 1:42.52 | |
114 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:43.02 | |
115 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 1:43.92 | |
116 | 338 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:44.49 | |
117 | 239 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 1:47.92 | |
118 | 294 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 1:48.99 | |
119 | 182 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:49.20 | |
120 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 1:49.92 | |
121 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 1:51.91 | |
122 | 177 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:53.38 | |
123 | 284 | Isaksson Stella | 2007 | SK LAXEN | AG7407 | 25 m | 1:54.00 | |
124 | 265 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 1:54.24 | |
125 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | 1:55.98 | |
126 | 243 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 25 m | 1:57.42 | ||
127 | 178 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:59.81 | |
128 | 214 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:01.41 | |
129 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:06.97 | |
130 | 312 | Wahlbeck Saga | 2006 | SK LAXEN | AP3206 | 25 m | 2:08.78 | |
131 | 235 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 2:17.30 | |
132 | 2 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | ||
133 | 168 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | ||
134 | 172 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | ||
135 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | ||
136 | 180 | Petersen Frida | 2004 | FR.VÆRK | 0488AT | 25 m | ||
137 | 220 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | ||
138 | 254 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 25 m | |||
139 | 273 | Elmgren Filippa | 2005 | SK LAXEN | 25 m | |||
140 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 21, 100m Frisvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Rasmus Nickelsen (2003) 1:03.02 2014-11-22 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 56.48 2014-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 57.94 | |
2 | 130 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 58.04 | |
3 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 58.37 | |
4 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 59.30 | |
5 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:00.57 | |
6 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:01.27 | |
7 | 149 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:02.72 | |
8 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 1:02.90 | |
9 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:03.32 | |
10 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | 1:03.78 | |
11 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 1:03.89 | |
12 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:04.62 | |
13 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 1:04.83 | |
14 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:05.22 | |
15 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:05.34 | |
16 | 128 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 1:05.87 | |
17 | 193 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:06.20 | |
18 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:06.91 | |
19 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:06.94 | |
20 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:07.28 | |
21 | 24 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:07.50 | |
22 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 1:07.57 | |
23 | 185 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:07.82 | |
24 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:07.85 | |
25 | 11 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:08.44 | |
26 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:08.63 | |
27 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:08.90 | |
28 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:09.75 | |
29 | 148 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:10.32 | |
30 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:10.36 | |
31 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:10.52 | |
32 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:10.58 | |
33 | 202 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:10.69 | |
34 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:11.18 | |
35 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 1:11.98 | |
36 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:11.99 | |
37 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 1:12.02 | |
38 | 162 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:12.79 | |
39 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:12.82 | |
40 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:12.84 | |
41 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:12.98 | |
42 | 8 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 25 m | 1:13.12 | ||
43 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:13.52 | |
44 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:14.32 | |
45 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:14.53 | |
46 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:14.55 | |
47 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:15.11 | |
48 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 1:16.00 | |
49 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 1:16.25 | |
50 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 1:16.51 | |
51 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 1:16.64 | |
52 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:16.74 | |
53 | 4 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:17.66 | |
54 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:18.19 | |
55 | 299 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 1:18.28 | |
56 | 200 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:18.54 | |
57 | 57 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:18.57 | |
58 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:19.02 | |
59 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:19.16 | |
60 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 1:19.28 | ||
61 | 17 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 1:19.51 | |
62 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 1:19.68 | |
63 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:19.69 | |
64 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:19.98 | |
65 | 6 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:20.01 | |
66 | 22 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:20.55 | |
67 | 64 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:20.70 | |
68 | 62 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:20.91 | |
69 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:21.09 | |
70 | 198 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:21.43 | |
71 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 1:21.63 | |
72 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 1:21.72 | |
73 | 277 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 1:22.02 | |
74 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 1:22.23 | |
75 | 29 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:22.65 | |
76 | 192 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 1:22.93 | |
77 | 13 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:23.07 | |
78 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 1:23.17 | |
79 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:23.28 | |
80 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 1:24.02 | |
81 | 79 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:24.16 | |
82 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:24.57 | |
83 | 70 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:26.22 | |
84 | 63 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:26.77 | |
85 | 30 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 1:26.86 | |
86 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:26.93 | ||
87 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 1:27.00 | ||
88 | 26 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 1:27.24 | |
89 | 23 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:27.28 | |
90 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:28.20 | ||
91 | 335 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:28.46 | |
92 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:29.42 | |
93 | 67 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:29.48 | |
94 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:29.64 | |
95 | 72 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 1:29.66 | |
96 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 1:30.48 | |
97 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:32.21 | |
98 | 384 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:32.31 | |
99 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 1:32.90 | |
100 | 68 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:33.10 | |
101 | 306 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 1:33.30 | |
102 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:33.75 | |
103 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 1:35.25 | |
104 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 1:35.36 | |
105 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 1:36.41 | |
106 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 1:37.09 | |
107 | 59 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:37.53 | |
108 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | 1:37.57 | |
109 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:38.39 | |
110 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:38.61 | |
111 | 76 | Nyegaard Joanathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:40.67 | |
112 | 307 | Rosdahl Linus | 2003 | SK LAXEN | AW7503 | 25 m | 1:41.29 | |
113 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 1:43.55 | |
114 | 36 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:43.91 | |
115 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:44.18 | |
116 | 210 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 1:45.85 | |
117 | 224 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 25 m | 1:48.12 | ||
118 | 226 | Gravad Sebastian Eli | 2006 | KØGE | 0675AE | 25 m | 1:48.14 | |
119 | 240 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:51.17 | |
120 | 234 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:51.18 | |
121 | 225 | Gravad Mathias Eli | 2007 | KØGE | 0711AB | 25 m | 1:51.73 | |
122 | 81 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
123 | 212 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 25 m | |||
124 | 215 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 25 m | |||
125 | 217 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | ||
126 | 230 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 25 m | |||
127 | 244 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 25 m | |||
128 | 297 | Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Rasmus Nickelsen (2003) 32.44 2014-11-23 |
Årg. 2002-2003: Arthur Dalén Ellegaard (2001) 29.88 2014-11-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 31.83 | |
2 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 32.52 | |
3 | 149 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 32.99 | |
4 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 33.52 | |
5 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 33.68 | |
6 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 33.82 | |
7 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 34.25 | |
8 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 34.54 | |
9 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 34.55 | |
10 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 34.66 | |
11 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 34.70 | |
12 | 148 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 34.76 | |
13 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 35.37 | |
14 | 193 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 36.12 | |
15 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 36.37 | |
16 | 162 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 36.42 | |
17 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 36.62 | |
18 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 36.88 | |
19 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 36.92 | |
20 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 36.94 | |
21 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 37.14 | |
22 | 128 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 37.55 | |
23 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 37.71 | |
24 | 185 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 38.06 | |
25 | 143 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 38.21 | |
26 | 150 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 38.24 | |
27 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 38.38 | |
28 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 38.54 | |
29 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 39.39 | |
30 | 202 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 39.47 | |
31 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 39.56 | |
32 | 198 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 39.67 | |
33 | 147 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 39.79 | |
34 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 39.79 | |
35 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 39.79 | |
36 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 39.91 | |
37 | 158 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 39.92 | |
38 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 40.13 | |
39 | 187 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 40.32 | |
40 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 40.35 | |
41 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 40.46 | ||
42 | 146 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 40.87 | |
43 | 154 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 40.97 | |
44 | 141 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 41.02 | |
45 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 41.10 | |
46 | 140 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 41.29 | |
47 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 41.59 | |
48 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 41.74 | |
49 | 199 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 42.02 | |
50 | 192 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 42.44 | |
51 | 151 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 43.13 | |
52 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 43.62 | ||
53 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 43.66 | |
54 | 277 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 43.74 | |
55 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 43.76 | |
56 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 43.80 | ||
57 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 43.85 | |
58 | 196 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 43.87 | |
59 | 79 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 44.16 | |
60 | 70 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 44.52 | |
61 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 44.54 | |
62 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 44.57 | |
63 | 200 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 44.58 | |
64 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 44.61 | |
65 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 44.70 | |
66 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 44.93 | |
67 | 64 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 44.97 | |
68 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 45.01 | |
69 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 45.40 | |
70 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 45.47 | |
71 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 45.85 | |
72 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 45.87 | ||
73 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 45.93 | |
74 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 46.08 | |
75 | 59 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 46.22 | |
76 | 5 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 46.96 | |
77 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 47.06 | |
78 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 47.13 | |
79 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 47.26 | ||
80 | 67 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 47.30 | |
81 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 48.00 | |
82 | 62 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 48.06 | |
83 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 49.16 | |
84 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 49.23 | |
85 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 49.83 | |
86 | 306 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 49.86 | |
87 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 49.95 | |
88 | 68 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 51.18 | |
89 | 72 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 51.20 | |
90 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 51.27 | |
91 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 51.66 | |
92 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 52.29 | |
93 | 210 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 52.87 | |
94 | 217 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 53.32 | |
95 | 63 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 53.41 | |
96 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 53.78 | |
97 | 234 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 54.73 | |
98 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 55.28 | |
99 | 307 | Rosdahl Linus | 2003 | SK LAXEN | AW7503 | 25 m | 56.05 | |
100 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 56.32 | |
101 | 225 | Gravad Mathias Eli | 2007 | KØGE | 0711AB | 25 m | 56.50 | |
102 | 216 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 57.41 | |
103 | 244 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 25 m | 58.99 | ||
104 | 240 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 1:00.29 | |
105 | 215 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 25 m | 1:03.18 | ||
106 | 36 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:07.49 | |
107 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | ||
108 | 81 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
109 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | ||
110 | 212 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 25 m | |||
111 | 226 | Gravad Sebastian Eli | 2006 | KØGE | 0675AE | 25 m | ||
112 | 230 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Julie Laugesen (2003) 41.17 2012-12-02 |
Årg. 2003-2004: Lærke Rask Sander (2002) 34.07 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 132 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 33.69 | |
2 | 350 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 34.43 | |
3 | 155 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 34.50 | |
4 | 156 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 34.58 | |
5 | 139 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 35.66 | |
6 | 201 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 35.74 | |
7 | 133 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 35.99 | |
8 | 157 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 37.41 | |
9 | 129 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 37.49 | |
10 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 37.69 | |
11 | 136 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 38.03 | |
12 | 134 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 39.00 | |
13 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 39.04 | |
14 | 161 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 39.14 | |
15 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 39.29 | |
16 | 138 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 39.99 | |
17 | 186 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 40.50 | |
18 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 40.50 | |
19 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 40.68 | |
20 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 40.85 | |
21 | 324 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 41.07 | |
22 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 41.18 | |
23 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 41.22 | |
24 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 42.27 | |
25 | 164 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 42.35 | |
26 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 42.56 | |
27 | 163 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 42.65 | |
28 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 42.86 | |
29 | 159 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 43.01 | |
30 | 153 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 43.17 | |
31 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 43.22 | |
32 | 169 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 43.74 | |
33 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 43.82 | |
34 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 43.96 | |
35 | 160 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 44.79 | |
36 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 44.91 | |
37 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 45.01 | ||
38 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 45.01 | ||
39 | 179 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 45.19 | |
40 | 145 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 25 m | 45.23 | |
41 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 45.37 | |
42 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 46.02 | |
43 | 65 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 46.22 | |
44 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 46.57 | |
45 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 46.83 | |
46 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 47.06 | |
47 | 194 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 47.19 | |
48 | 74 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 47.30 | |
49 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 47.66 | |
50 | 73 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 48.07 | |
51 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 48.08 | |
52 | 177 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 48.29 | |
53 | 47 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 48.93 | |
54 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 48.99 | |
55 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 49.10 | |
56 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 49.69 | |
57 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 50.13 | |
58 | 60 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 50.15 | |
59 | 197 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 50.18 | |
60 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 50.38 | |
61 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 50.41 | |
62 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 50.44 | |
63 | 188 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 50.82 | |
64 | 326 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 50.87 | |
65 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 51.12 | |
66 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 51.17 | |
67 | 80 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 52.15 | |
68 | 338 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 52.47 | |
69 | 42 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 52.52 | |
70 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 52.56 | |
71 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 52.58 | |
72 | 270 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | 52.71 | |
73 | 294 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 53.25 | |
74 | 2 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 53.46 | |
75 | 334 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 53.47 | |
76 | 77 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 53.55 | |
77 | 312 | Wahlbeck Saga | 2006 | SK LAXEN | AP3206 | 25 m | 53.84 | |
78 | 285 | Johansson Nellie | 2004 | SK LAXEN | BO7204 | 25 m | 54.38 | |
79 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 54.76 | |
80 | 239 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 55.09 | |
81 | 265 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 55.09 | |
82 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 56.83 | |
83 | 278 | Gustavsson Leia | 2007 | SK LAXEN | AF4407 | 25 m | 57.84 | |
84 | 3 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 58.32 | |
85 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 1:00.45 | |
86 | 235 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:01.06 | |
87 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:01.36 | |
88 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | 1:01.53 | |
89 | 220 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 1:01.97 | |
90 | 214 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:03.31 | |
91 | 273 | Elmgren Filippa | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 1:04.00 | ||
92 | 284 | Isaksson Stella | 2007 | SK LAXEN | AG7407 | 25 m | 1:04.37 | |
93 | 171 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:10.72 | |
94 | 168 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:15.12 | |
95 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | ||
96 | 236 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 25 m | |||
97 | 243 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 25 m | |||
98 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | ||
99 | 254 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Rasmus Nickelsen (2003) 28.20 2014-11-23 |
Årg. 2002-2003: William Textor Broch (2001) 26.37 2014-11-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 26.40 | |
2 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 26.44 | |
3 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 26.65 | |
4 | 130 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 27.53 | |
5 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 27.94 | |
6 | 7 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 28.55 | |
7 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | 28.55 | |
8 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 28.56 | |
9 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 28.61 | |
10 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 28.76 | |
11 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 29.17 | |
12 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 29.25 | |
13 | 195 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 29.53 | |
14 | 185 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 29.85 | |
15 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 29.85 | |
16 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 30.08 | |
17 | 193 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 30.15 | |
18 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 30.59 | |
19 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 30.65 | |
20 | 18 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 30.70 | |
21 | 12 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 30.77 | |
22 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 30.77 | |
23 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 30.77 | |
24 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 31.06 | |
25 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 31.10 | |
26 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 31.18 | |
27 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 31.26 | |
28 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 31.40 | |
29 | 148 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 31.41 | |
30 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 31.48 | |
31 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 31.50 | |
32 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 31.55 | |
33 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 31.57 | |
34 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 31.62 | |
35 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 31.69 | |
36 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 31.82 | |
37 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 31.84 | |
38 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 31.90 | |
39 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 31.93 | |
40 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 32.24 | |
41 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 32.37 | |
42 | 4 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 32.47 | |
43 | 202 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 32.56 | |
44 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 32.71 | |
45 | 187 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 32.75 | |
46 | 162 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 32.92 | |
47 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 33.06 | |
48 | 140 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 33.09 | |
49 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 33.13 | |
50 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 33.13 | |
51 | 154 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 33.18 | |
52 | 146 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 33.24 | |
53 | 151 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 33.24 | |
54 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 33.36 | |
55 | 141 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 33.37 | |
56 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 33.54 | |
57 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 33.60 | |
58 | 150 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 33.73 | |
59 | 147 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 33.74 | |
60 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 34.06 | |
61 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 34.25 | |
62 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 34.29 | |
63 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 34.36 | |
64 | 165 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 34.49 | |
65 | 199 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 34.53 | |
66 | 124 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 34.66 | |
67 | 299 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 34.74 | |
68 | 158 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 34.75 | |
69 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 34.93 | ||
70 | 143 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 34.97 | |
71 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 35.06 | ||
72 | 6 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 35.20 | |
73 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 35.66 | |
74 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 35.86 | |
75 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 35.94 | |
76 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 35.98 | ||
77 | 200 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 36.00 | |
78 | 62 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 36.01 | |
79 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 36.03 | |
80 | 192 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 36.05 | |
81 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 36.17 | |
82 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 36.43 | |
83 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 36.51 | |
84 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 36.61 | |
85 | 64 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 36.68 | |
86 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 36.77 | |
87 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 36.77 | |
88 | 198 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 36.95 | |
89 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 36.99 | |
90 | 79 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 37.01 | |
91 | 277 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 37.07 | |
92 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 37.32 | |
93 | 63 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 37.59 | |
94 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 37.60 | |
95 | 196 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 37.65 | |
96 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 38.15 | |
97 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 38.21 | |
98 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 38.53 | |
99 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 38.75 | |
100 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 38.91 | |
101 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 38.95 | |
102 | 306 | Rosdahl Hampus | 2005 | SK LAXEN | AM4105 | 25 m | 39.14 | |
103 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 39.22 | ||
104 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 39.39 | |
105 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 39.79 | ||
106 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 39.83 | |
107 | 70 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 40.02 | |
108 | 72 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 40.21 | |
109 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 40.97 | |
110 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | 41.11 | |
111 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 41.17 | |
112 | 67 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 41.41 | |
113 | 59 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 41.85 | |
114 | 307 | Rosdahl Linus | 2003 | SK LAXEN | AW7503 | 25 m | 41.92 | |
115 | 226 | Gravad Sebastian Eli | 2006 | KØGE | 0675AE | 25 m | 42.52 | |
116 | 297 | Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | 42.76 | |
117 | 68 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 42.78 | |
118 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 43.12 | |
119 | 36 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 43.36 | |
120 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 43.53 | |
121 | 234 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 43.71 | |
122 | 217 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | 43.72 | |
123 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 44.64 | |
124 | 224 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 25 m | 45.46 | ||
125 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 46.47 | |
126 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | 46.74 | |
127 | 240 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | 52.74 | |
128 | 244 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 25 m | 53.57 | ||
129 | 175 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 56.17 | |
130 | 215 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 25 m | 59.06 | ||
131 | 212 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 25 m | 1:05.53 | ||
132 | 81 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
133 | 225 | Gravad Mathias Eli | 2007 | KØGE | 0711AB | 25 m | ||
134 | 230 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 25 m | |||
135 | 237 | Kristensen Peder Toft | 2004 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Sofie Høvring (2004) 35.93 2013-11-17 |
Årg. 2003-2004: Thyra Jørgensen (2002) 29.51 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 132 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 29.71 | |
2 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 30.20 | |
3 | 16 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 30.22 | |
4 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 30.59 | |
5 | 201 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 30.97 | |
6 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 31.24 | |
7 | 170 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 31.65 | |
8 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 32.12 | |
9 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 32.20 | |
10 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 32.23 | |
11 | 32 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 32.35 | |
12 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 32.40 | |
13 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 32.44 | |
14 | 329 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 32.53 | |
15 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 32.53 | |
16 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 32.54 | |
17 | 136 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 32.64 | |
18 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 32.65 | |
19 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 32.66 | |
20 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 32.66 | |
21 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 32.74 | |
22 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 32.90 | |
23 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 33.15 | |
24 | 139 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 33.21 | |
25 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 33.46 | |
26 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 33.50 | |
27 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 33.81 | |
28 | 161 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 33.82 | |
29 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 33.83 | |
30 | 157 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 33.84 | |
31 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 34.02 | |
32 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 34.26 | |
33 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 34.35 | |
34 | 189 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 34.67 | |
35 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 34.68 | |
36 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 34.78 | |
37 | 186 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 34.81 | |
38 | 159 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 34.97 | |
39 | 163 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 35.03 | |
40 | 134 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 35.07 | |
41 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 35.10 | ||
42 | 324 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 35.26 | |
43 | 153 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 35.48 | |
44 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 35.59 | |
45 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 35.79 | |
46 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 35.94 | ||
47 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 36.36 | |
48 | 183 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 36.37 | |
49 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 36.49 | |
50 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 36.54 | |
51 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 36.93 | |
52 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 37.16 | |
53 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 37.17 | |
54 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 37.44 | |
55 | 142 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 37.50 | |
56 | 37 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 37.59 | |
57 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 37.81 | |
58 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 37.88 | |
59 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 38.08 | |
60 | 160 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 38.11 | |
61 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 38.56 | |
62 | 194 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 38.62 | |
63 | 65 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 38.65 | |
64 | 323 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 38.77 | |
65 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 38.78 | |
66 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 38.79 | |
67 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 38.91 | |
68 | 74 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 39.11 | |
69 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 39.15 | |
70 | 174 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 39.21 | |
71 | 181 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 39.36 | |
72 | 2 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 39.58 | |
73 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 39.58 | |
74 | 285 | Johansson Nellie | 2004 | SK LAXEN | BO7204 | 25 m | 39.80 | |
75 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 39.98 | |
76 | 301 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 40.01 | |
77 | 270 | Björklund Ebba | 2004 | SK LAXEN | BD9204 | 25 m | 40.03 | |
78 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 40.16 | |
79 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 40.40 | |
80 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 40.50 | |
81 | 145 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 25 m | 40.57 | |
82 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 40.64 | |
83 | 42 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 41.10 | |
84 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 41.39 | |
85 | 164 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 41.50 | |
86 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 41.88 | |
87 | 77 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 42.09 | |
88 | 60 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 42.16 | |
89 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 42.22 | |
90 | 278 | Gustavsson Leia | 2007 | SK LAXEN | AF4407 | 25 m | 42.33 | |
91 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 42.84 | |
92 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 42.86 | |
93 | 3 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 42.98 | |
94 | 188 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 43.02 | |
95 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | 43.19 | |
96 | 80 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 43.39 | |
97 | 294 | Ljungdahl Maja | 2006 | SK LAXEN | AO9606 | 25 m | 43.76 | |
98 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 44.09 | |
99 | 197 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 44.36 | |
100 | 177 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 44.51 | |
101 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 45.20 | |
102 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 45.40 | |
103 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 45.50 | |
104 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | 45.68 | |
105 | 169 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 45.78 | |
106 | 243 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 25 m | 47.55 | ||
107 | 312 | Wahlbeck Saga | 2006 | SK LAXEN | AP3206 | 25 m | 47.87 | |
108 | 47 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 48.01 | |
109 | 265 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | 48.45 | |
110 | 239 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 50.09 | |
111 | 284 | Isaksson Stella | 2007 | SK LAXEN | AG7407 | 25 m | 50.47 | |
112 | 273 | Elmgren Filippa | 2005 | SK LAXEN | 25 m | 51.18 | ||
113 | 171 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 51.27 | |
114 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 51.73 | |
115 | 214 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 55.40 | |
116 | 220 | Engblom Theresia | 2006 | KØGE | 0668AH | 25 m | 55.40 | |
117 | 235 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 55.40 | |
118 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 59.96 | |
119 | 260 | Højbro Margit | 2007 | Fuglafjar | 25 m | 1:12.75 | ||
120 | 172 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 1:23.06 | |
121 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
122 | 236 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 25 m | |||
123 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | ||
124 | 254 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 31, 200m Medley Damer |
Årg. 2005-2016: Karoline Barrett (2002) 3:14.15 2011-11-27 |
Årg. 2003-2004: Josefine Brosbøl Olsen (2001) 2:41.51 2012-12-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:34.57 | |
2 | 132 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:42.76 | |
3 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:44.81 | |
4 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:49.63 | |
5 | 133 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:50.83 | |
6 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:51.20 | |
7 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 2:53.59 | |
8 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 2:54.35 | |
9 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:56.10 | |
10 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 2:56.46 | |
11 | 129 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:58.85 | |
12 | 139 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:59.51 | |
13 | 275 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | BB5603 | 25 m | 3:03.34 | |
14 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 3:06.62 | |
15 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:06.76 | |
16 | 183 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:07.02 | |
17 | 189 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:08.12 | |
18 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:09.85 | |
19 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:11.88 | |
20 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 3:15.31 | |
21 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 3:17.01 | |
22 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:17.71 | |
23 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:20.51 | |
24 | 37 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:22.68 | |
25 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:24.03 | |
26 | 373 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 3:27.26 | |
27 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:27.56 | |
28 | 160 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 3:28.90 | |
29 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 3:31.09 | |
30 | 73 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:32.75 | |
31 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 3:34.95 | |
32 | 179 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:38.34 | |
33 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 3:39.76 | |
34 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 3:42.68 | |
35 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:44.57 | |
36 | 174 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 3:44.76 | |
37 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:45.20 | |
38 | 181 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 3:45.67 | |
39 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 3:49.29 | |
40 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 3:51.00 | |
41 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:51.13 | |
42 | 301 | Ottosson Emmalina | 2005 | SK LAXEN | AP3405 | 25 m | 3:52.91 | |
43 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 3:53.10 | |
44 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 3:54.15 | |
45 | 80 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 4:08.72 | |
46 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 4:09.33 | |
47 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 4:09.37 | |
48 | 374 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 4:09.68 | |
49 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 4:14.75 | |
50 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | ||
51 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | ||
52 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | ||
53 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Årg. 2004-2016: Rasmus Nickelsen (2003) 1:08.85 2014-11-23 |
Årg. 2002-2003: Dennis Dukic (2000) 1:03.74 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:05.46 | |
2 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:05.63 | |
3 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:07.54 | |
4 | 353 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:08.07 | |
5 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:09.15 | |
6 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:10.84 | |
7 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:11.36 | |
8 | 193 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:12.26 | |
9 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:13.41 | |
10 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:13.82 | |
11 | 304 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | AS8302 | 25 m | 1:14.38 | |
12 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:14.97 | |
13 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:15.20 | |
14 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:16.00 | |
15 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:16.25 | |
16 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:16.46 | |
17 | 328 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:16.59 | |
18 | 309 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 25 m | 1:17.00 | |
19 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:17.62 | |
20 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 1:17.70 | |
21 | 18 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:18.72 | |
22 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:20.04 | |
23 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:20.33 | |
24 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 1:21.27 | |
25 | 148 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:21.49 | |
26 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:21.57 | |
27 | 12 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:21.64 | |
28 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 1:24.86 | |
29 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:24.90 | |
30 | 89 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:25.17 | |
31 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:25.33 | |
32 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:26.41 | |
33 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:26.73 | |
34 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:29.28 | |
35 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:29.49 | |
36 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:29.49 | |
37 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 1:30.70 | |
38 | 198 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:31.05 | |
39 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:31.95 | |
40 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:33.59 | |
41 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:35.16 | |
42 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:35.41 | |
43 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 1:36.15 | |
44 | 4 | Jensen Christoffer | 2002 | NAKSKOV | 0209AE | 25 m | 1:41.36 | |
45 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 1:41.56 | |
46 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:42.44 | |
47 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:44.55 | |
48 | 340 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:44.77 | |
49 | 140 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 1:45.00 | |
50 | 165 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:47.76 | |
51 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:49.58 | |
52 | 70 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:51.61 | |
53 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:51.64 | |
54 | 5 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:54.70 | |
55 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 1:55.12 | |
56 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:59.02 | |
57 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:00.35 | |
58 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 2:08.60 | |
59 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:15.83 | |
60 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | ||
61 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | ||
62 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | ||
63 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | ||
64 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
65 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 33, 100m Butterfly Damer |
Årg. 2005-2016: Sofie Høvring (2004) 1:27.91 2013-11-17 |
Årg. 2003-2004: Amanda Duus (2000) 1:11.79 2011-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:08.91 | |
2 | 155 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:11.55 | |
3 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:17.00 | |
4 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:17.65 | |
5 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:18.60 | |
6 | 45 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:19.05 | |
7 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:21.55 | |
8 | 359 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:22.86 | |
9 | 317 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 1:23.05 | |
10 | 360 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:25.54 | |
11 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:25.83 | |
12 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:25.87 | |
13 | 279 | Hedman Emilia | 2003 | SK LAXEN | BE6803 | 25 m | 1:26.44 | |
14 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:27.67 | |
15 | 329 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:28.41 | |
16 | 16 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:28.48 | |
17 | 186 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:28.94 | |
18 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:30.22 | |
19 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:30.23 | |
20 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:30.24 | |
21 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 1:31.39 | |
22 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:31.83 | |
23 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:32.28 | |
24 | 161 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:32.95 | |
25 | 159 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 1:36.29 | |
26 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:38.97 | |
27 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 1:41.91 | |
28 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:44.66 | |
29 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:44.90 | |
30 | 163 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:45.00 | |
31 | 157 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:45.29 | |
32 | 167 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:45.89 | |
33 | 197 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:50.72 | |
34 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 1:56.14 | |
35 | 80 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:00.74 | |
36 | 60 | Andersen Juliane | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:10.95 | |
37 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 2:13.48 | |
38 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Dennis Dukic (2000) 1:27.35 2011-11-27 |
Årg. 2002-2003: Dennis Dukic (2000) 1:12.79 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:13.61 | |
2 | 149 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:17.26 | |
3 | 185 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:20.48 | |
4 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | 1:22.78 | |
5 | 190 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:23.05 | |
6 | 276 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | AL9502 | 25 m | 1:23.45 | |
7 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 1:23.91 | |
8 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:24.30 | |
9 | 351 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:25.47 | |
10 | 369 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:25.48 | |
11 | 126 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:25.61 | |
12 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:25.97 | |
13 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:27.06 | |
14 | 271 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 1:28.48 | |
15 | 187 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:29.72 | |
16 | 332 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 1:30.09 | |
17 | 368 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:31.12 | |
18 | 287 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | AH3103 | 25 m | 1:31.58 | |
19 | 154 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:31.93 | |
20 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:32.33 | |
21 | 195 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:33.40 | |
22 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:34.47 | |
23 | 313 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 25 m | 1:35.56 | |
24 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:36.42 | |
25 | 202 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:37.53 | |
26 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:37.84 | |
27 | 94 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:38.52 | |
28 | 262 | Nón Bjartur | 2002 | Fuglafjar | 25 m | 1:38.86 | ||
29 | 7 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 1:40.47 | |
30 | 120 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:41.53 | |
31 | 124 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:41.62 | |
32 | 196 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:42.12 | |
33 | 64 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:44.03 | |
34 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:45.59 | |
35 | 147 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:46.67 | |
36 | 339 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:47.73 | |
37 | 330 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:49.33 | |
38 | 299 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | AM2703 | 25 m | 1:49.52 | |
39 | 341 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:49.53 | |
40 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 1:49.72 | |
41 | 62 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:50.07 | |
42 | 259 | Højbro Bjarti | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:53.56 | ||
43 | 68 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:55.80 | |
44 | 143 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:56.88 | |
45 | 257 | Olsen Ísakur E. | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 2:00.37 | ||
46 | 72 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 0581AF | 25 m | 2:00.97 | |
47 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:03.52 | |
48 | 67 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:03.84 | |
49 | 354 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 2:05.26 | |
50 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 2:06.49 | |
51 | 151 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 0291AH | 25 m | 2:12.23 | |
52 | 216 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:18.31 | |
53 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:22.22 | |
54 | 6 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 2:40.97 | |
55 | 36 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:44.20 | |
56 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | ||
57 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | ||
58 | 81 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
59 | 175 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | ||
60 | 210 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | ||
61 | 212 | Broløs Tobias | 2006 | KØGE | 25 m | |||
62 | 215 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 25 m | |||
63 | 217 | Christensen Philip Nøhr | 2004 | KØGE | 0447AN | 25 m | ||
64 | 224 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 25 m | |||
65 | 225 | Gravad Mathias Eli | 2007 | KØGE | 0711AB | 25 m | ||
66 | 226 | Gravad Sebastian Eli | 2006 | KØGE | 0675AE | 25 m | ||
67 | 230 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 25 m | |||
68 | 237 | Kristensen Peder Toft | 2004 | KØGE | 25 m | |||
69 | 240 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KØGE | 0623AA | 25 m | ||
70 | 297 | Márkus Bence | 2005 | SK LAXEN | AM5105 | 25 m | ||
71 | 315 | Wannem Emil | 2006 | SK LAXEN | AG8906 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Laura Andersen (2001) 1:43.82 2010-12-05 |
Årg. 2003-2004: Josefine Brosløs Olsen (2001) 1:24.17 2012-12-02 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:21.10 | |
2 | 55 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:23.41 | |
3 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:23.45 | |
4 | 231 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:25.07 | |
5 | 352 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:27.11 | |
6 | 375 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:27.26 | |
7 | 40 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:27.31 | |
8 | 183 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:27.63 | |
9 | 129 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:28.91 | |
10 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:28.95 | |
11 | 250 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:29.06 | |
12 | 323 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:30.48 | |
13 | 118 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:31.10 | |
14 | 32 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:33.98 | |
15 | 373 | ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:35.42 | |
16 | 114 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:35.79 | |
17 | 337 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:36.20 | |
18 | 121 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 1:37.00 | |
19 | 367 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:37.06 | |
20 | 138 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:38.83 | |
21 | 349 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:39.14 | |
22 | 229 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:39.73 | |
23 | 99 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:39.76 | |
24 | 286 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN0404 | 25 m | 1:42.18 | |
25 | 123 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:42.20 | |
26 | 134 | Crosskey Isobel | 2003 | GENTOFTE | 0302BB | 25 m | 1:42.69 | |
27 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:45.06 | |
28 | 274 | Eriksson Saga | 2003 | SK LAXEN | BE4803 | 25 m | 1:45.08 | |
29 | 363 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:45.65 | |
30 | 179 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:45.66 | |
31 | 280 | Hero Thea | 2004 | SK LAXEN | AN6204 | 25 m | 1:46.91 | |
32 | 264 | Vang Katrina | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 1:46.97 | ||
33 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:47.73 | |
34 | 65 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:49.15 | |
35 | 289 | Kanth Elsa | 2004 | SK LAXEN | AN9204 | 25 m | 1:51.23 | |
36 | 51 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:51.28 | |
37 | 318 | Wollentz Andrea | 2004 | SK LAXEN | BC3404 | 25 m | 1:52.02 | |
38 | 105 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | HOLBÆK | 0624AA | 25 m | 1:52.79 | |
39 | 166 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:53.91 | |
40 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:54.41 | |
41 | 52 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:54.47 | |
42 | 319 | Zivanovic Erixon Andjela | 2004 | SK LAXEN | BD1404 | 25 m | 1:55.64 | |
43 | 174 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:58.61 | |
44 | 177 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:58.82 | |
45 | 336 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:59.02 | |
46 | 181 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:59.15 | |
47 | 107 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:59.73 | |
48 | 188 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:59.89 | |
49 | 47 | Nielson Petrine | 2003 | TRITON B | 0316AS | 25 m | 2:01.22 | |
50 | 258 | Feilberg Sesilia | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 2:02.37 | ||
51 | 85 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:03.20 | |
52 | 342 | Skikkild Filippa Jasmia | 2005 | HVIDOVRE | 0508AH | 25 m | 2:03.55 | |
53 | 194 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:03.92 | |
54 | 376 | Høst Cathrine | 2004 | NYBORG | 0406AM | 25 m | 2:07.68 | |
55 | 171 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 2:22.95 | |
56 | 377 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 2:24.87 | |
57 | 331 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 2:25.13 | |
58 | 239 | Michaelsen Ida-Marie | 2005 | KØGE | 0564AO | 25 m | 2:33.37 | |
59 | 142 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 2:35.63 | |
60 | 42 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | ||
61 | 168 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | ||
62 | 172 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | ||
63 | 173 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | ||
64 | 214 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | ||
65 | 243 | Petersen Mathilde Stuhr | 2004 | KØGE | 25 m | |||
66 | 249 | Søndergaar Filippa Krüger | 2004 | KØGE | 0448AT | 25 m | ||
67 | 254 | Nielsen Marie Sejersdal | 2006 | KØGE | 25 m | |||
68 | 265 | Andersson Beatrice | 2005 | SK LAXEN | BB3205 | 25 m | ||
69 | 285 | Johansson Nellie | 2004 | SK LAXEN | BO7204 | 25 m | ||
70 | 291 | Laaksonen Olivia | 2006 | SK LAXEN | AO5606 | 25 m | ||
71 | 302 | Persson Isa | 2006 | SK LAXEN | AO4806 | 25 m | ||
72 | 312 | Wahlbeck Saga | 2006 | SK LAXEN | AP3206 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 36, 200m Frisvømning Herrer |
Årg. 2004-2016: Marcus Mantzius Mosegaard (2001) 2:18.37 2012-12-02 |
Årg. 2002-2003: Laust Norgren (1995) 2:08.58 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:08.92 | |
2 | 86 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:10.29 | |
3 | 127 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:10.87 | |
4 | 149 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:12.82 | |
5 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:13.14 | |
6 | 366 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:13.36 | |
7 | 35 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:14.78 | |
8 | 247 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:17.54 | |
9 | 135 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:18.55 | |
10 | 314 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 25 m | 2:19.69 | |
11 | 101 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:20.03 | |
12 | 41 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:20.37 | |
13 | 343 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:20.50 | |
14 | 111 | Castro Alessandro De | 2002 | VEST | 0265AS | 25 m | 2:21.74 | |
15 | 90 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:21.88 | |
16 | 195 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 2:22.11 | |
17 | 128 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:22.93 | |
18 | 38 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:22.94 | |
19 | 281 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | AR9102 | 25 m | 2:25.20 | |
20 | 327 | Ejrnæs Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 25 m | 2:25.27 | |
21 | 221 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:25.52 | |
22 | 162 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:31.33 | |
23 | 365 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:31.48 | |
24 | 117 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:31.70 | |
25 | 328 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:32.11 | |
26 | 222 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:32.81 | |
27 | 43 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:33.18 | |
28 | 357 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 2:33.34 | |
29 | 61 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:33.49 | |
30 | 238 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:34.55 | |
31 | 362 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 2:35.61 | |
32 | 104 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:37.18 | |
33 | 103 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:37.24 | |
34 | 115 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:37.91 | |
35 | 87 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:38.01 | |
36 | 69 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:38.34 | |
37 | 146 | Lange Andreas Holst | 2002 | GENTOFTE | 0213AH | 25 m | 2:38.39 | |
38 | 245 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:39.41 | |
39 | 272 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 2:39.79 | |
40 | 58 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:40.30 | |
41 | 56 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:40.44 | |
42 | 358 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:40.68 | |
43 | 150 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 0315AD | 25 m | 2:41.66 | |
44 | 110 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:42.69 | |
45 | 199 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:43.30 | |
46 | 141 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:44.84 | |
47 | 253 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:45.89 | |
48 | 261 | Højbro Jóhann J | 2004 | Fuglafjar | 25 m | 2:46.40 | ||
49 | 381 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 2:46.74 | |
50 | 248 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:47.53 | |
51 | 370 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 2:48.02 | |
52 | 300 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | AI0504 | 25 m | 2:48.68 | |
53 | 93 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:49.42 | |
54 | 158 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:51.24 | |
55 | 268 | Bjering Marcus | 2002 | SK LAXEN | AS1302 | 25 m | 2:51.30 | |
56 | 108 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:51.33 | |
57 | 124 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 2:51.41 | |
58 | 266 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 2:51.99 | |
59 | 131 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:53.41 | |
60 | 6 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 2:53.96 | |
61 | 165 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 2:56.97 | RES |
62 | 75 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:57.85 | RES |
63 | 325 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:58.26 | RES |
64 | 144 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 0311AK | 25 m | 2:58.74 | RES |
65 | 379 | Pedersen Andreas | 2003 | NYBORG | 0331AH | 25 m | 2:59.12 | RES |
66 | 200 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 3:00.03 | RES |
67 | 48 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:00.90 | RES |
68 | 277 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | AH7304 | 25 m | 3:01.63 | RES |
69 | 310 | Swedblom Simon | 2004 | SK LAXEN | AN9504 | 25 m | 3:02.30 | RES |
70 | 192 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 0539AC | 25 m | 3:03.99 | RES |
71 | 382 | Thomsen Jacob | 2003 | NYBORG | 0397AG | 25 m | 3:07.89 | RES |
72 | 218 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:12.63 | RES |
73 | 100 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:14.49 | RES |
74 | 66 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 3:14.60 | RES |
75 | 79 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 3:15.59 | RES |
76 | 88 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 3:16.54 | RES |
77 | 269 | Bjering Oscar | 2004 | SK LAXEN | AN6504 | 25 m | 3:17.72 | RES |
78 | 63 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 3:17.81 | RES |
79 | 295 | Lundvall Lucas | 2002 | SK LAXEN | AS6302 | 25 m | 3:21.07 | RES |
80 | 44 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:21.10 | RES |
81 | 308 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 3:24.69 | RES |
82 | 263 | Torsteinsson Jákup | 2003 | Fuglafjar | 25 m | 3:25.38 | RES | |
83 | 91 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 3:32.16 | RES |
84 | 298 | Meuller Joel | 2004 | SK LAXEN | AN1704 | 25 m | 3:34.21 | RES |
85 | 216 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:34.71 | RES |
86 | 322 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 3:36.80 | RES |
87 | 267 | Bjarme Isak | 2004 | SK LAXEN | AN5504 | 25 m | 3:37.51 | RES |
88 | 303 | Poghosian Erik | 2004 | SK LAXEN | AN2704 | 25 m | 3:40.80 | RES |
89 | 95 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | HOLBÆK | 0783AA | 25 m | 3:40.94 | RES |
90 | 283 | Isaksson Lukas | 2005 | SK LAXEN | AF5705 | 25 m | 3:41.02 | RES |
91 | 311 | Wahlbeck Axel | 2004 | SK LAXEN | AH4504 | 25 m | 3:44.80 | RES |
92 | 59 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:48.38 | RES |
93 | 50 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 3:51.70 | RES |
94 | 210 | Bengtsén Jeppe | 2003 | KØGE | 0343AP | 25 m | 4:05.55 | RES |
95 | 39 | Clement Gustav | 2003 | TRITON B | 0371AN | 25 m | 4:08.47 | RES |
96 | 92 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | RES | |
97 | 224 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |
Løb 37, 200m Frisvømning Damer |
Årg. 2005-2016: Sofie Høvring (2004) 2:46.25 2013-11-17 |
Årg. 2003-2004: Thyra Jørgensen (2002) 2:19.38 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:24.75 | |
2 | 209 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:26.80 | |
3 | 201 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:26.96 | |
4 | 133 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:29.28 | |
5 | 364 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:30.09 | |
6 | 242 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:33.47 | |
7 | 170 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 2:34.24 | |
8 | 219 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:37.17 | |
9 | 98 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:38.50 | |
10 | 136 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:39.02 | |
11 | 329 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:39.15 | |
12 | 233 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:41.42 | |
13 | 213 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:43.08 | |
14 | 138 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:43.59 | |
15 | 361 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 2:43.82 | |
16 | 290 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 2:44.94 | |
17 | 333 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 2:47.95 | |
18 | 112 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:48.30 | |
19 | 323 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:49.13 | |
20 | 189 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:50.43 | |
21 | 142 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 2:53.84 | |
22 | 324 | Bruhn Emma | 2003 | HVIDOVRE | 0334AP | 25 m | 2:53.86 | |
23 | 84 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 2:54.87 | |
24 | 169 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 2:55.89 | |
25 | 153 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 2:56.58 | |
26 | 223 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:57.70 | |
27 | 232 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:57.96 | |
28 | 292 | Lindblad Cazzandra | 2003 | SK LAXEN | AQ5803 | 25 m | 2:58.10 | |
29 | 122 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 2:58.63 | |
30 | 53 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:58.74 | |
31 | 71 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:01.62 | |
32 | 119 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:05.09 | |
33 | 37 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 3:05.34 | |
34 | 293 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | AP2804 | 25 m | 3:05.96 | |
35 | 355 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 3:06.18 | |
36 | 113 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:08.67 | |
37 | 73 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:12.91 | |
38 | 380 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 25 m | 3:13.84 | |
39 | 228 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:13.87 | |
40 | 211 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:14.17 | |
41 | 102 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:15.42 | |
42 | 78 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:17.94 | |
43 | 145 | Krantz Ester | 2004 | GENTOFTE | 0428AU | 25 m | 3:20.00 | |
44 | 74 | Nelkop Julie | 2004 | ROSKILDE | 0452AJ | 25 m | 3:22.62 | |
45 | 164 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 3:25.00 | |
46 | 97 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:25.59 | |
47 | 241 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:26.18 | |
48 | 96 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:27.66 | |
49 | 288 | Kalitta Filippa | 2004 | SK LAXEN | BF6204 | 25 m | 3:28.60 | |
50 | 305 | Reljanovic Nikita | 2004 | SK LAXEN | BD4404 | 25 m | 3:29.01 | |
51 | 252 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:34.67 | |
52 | 334 | Kruse Gaia | 2005 | HVIDOVRE | 0584AI | 25 m | 3:38.44 | |
53 | 77 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 3:38.96 | |
54 | 326 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 3:38.99 | |
55 | 378 | Nielsen Chelsea | 2004 | NYBORG | 0432AF | 25 m | 3:40.19 | |
56 | 282 | Hägerroth Rebecca | 2004 | SK LAXEN | BF9204 | 25 m | 3:44.50 | |
57 | 251 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 3:47.64 | |
58 | 316 | Westergren Tilda | 2004 | SK LAXEN | AN4404 | 25 m | 3:47.67 | |
59 | 338 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 3:57.51 | |
60 | 246 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 4:25.63 | |
61 | 235 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 4:38.73 | RES |
62 | 2 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | RES | |
63 | 3 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 november 2015 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:05 |