Program for UGP4-Eriksdalsbadet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:10.93 | |
2 | 154 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 25 m | 2:11.09 | |
3 | 162 | Sjöblom Olivia | 1997 | SÖDERTÄLJE | AX0497 | 25 m | 2:11.09 | |
4 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:11.48 | |
5 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:12.38 | |
6 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 2:13.10 | |
7 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 2:13.60 | |
8 | 393 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 2:13.96 | |
9 | 113 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 2:14.16 | |
10 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 2:15.15 | |
11 | 82 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 2:15.52 | |
12 | 126 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 2:16.16 | |
13 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:16.79 | |
14 | 338 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 2:17.01 | |
15 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 2:17.71 | |
16 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 2:18.69 | |
17 | 145 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 2:19.17 | |
18 | 183 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 2:19.37 | |
19 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 2:19.77 | |
20 | 90 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:20.29 | |
21 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:21.08 | |
22 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:21.16 | |
23 | 84 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 2:21.64 | |
24 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 2:22.28 | |
25 | 419 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 50 m | 2:22.29 | |
26 | 92 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 2:23.15 | |
27 | 349 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:23.20 | |
28 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:23.45 | |
29 | 99 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:23.46 | |
30 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:23.76 | |
31 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 2:24.19 | |
32 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 2:24.41 | |
33 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:25.98 | |
34 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 2:27.80 | |
35 | 137 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 2:29.96 | |
36 | 251 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:29.97 | |
37 | 337 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 2:29.97 | |
38 | 86 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 2:30.59 | |
39 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:31.09 | |
40 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 2:31.58 | |
41 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:32.37 | |
42 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 2:32.47 | |
43 | 189 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 2:32.78 | |
44 | 150 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:33.03 | |
45 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:33.06 | |
46 | 216 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 2:34.05 | |
47 | 155 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 2:34.27 | |
48 | 153 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 2:34.95 | |
49 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 2:34.96 | |
50 | 39 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 25 m | 2:34.99 | |
51 | 125 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 2:36.97 | |
52 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 2:37.22 | |
53 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 2:37.40 | |
54 | 169 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | BB7600 | 25 m | 2:37.47 | |
55 | 96 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:38.62 | |
56 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 2:38.68 | |
57 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 2:38.79 | |
58 | 3 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 2:39.58 | |
59 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:39.78 | |
60 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 50 m | 2:40.41 | |
61 | 134 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 2:40.53 | |
62 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 2:41.73 | |
63 | 297 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 2:43.68 | |
64 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | 2:44.87 | |
65 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 2:45.06 | |
66 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 2:45.48 | |
67 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 2:47.96 | |
68 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 2:49.15 | |
69 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 2:49.54 | |
70 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:49.75 | |
71 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 50 m | 2:50.39 | |
72 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 2:52.59 | |
73 | 111 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 25 m | 2:52.64 | |
74 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 2:53.35 | |
75 | 175 | Bothe Karlssom Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 50 m | 2:53.69 | |
76 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 50 m | 2:53.74 | |
77 | 47 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 2:55.06 | |
78 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 2:56.93 | |
79 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 2:57.40 | |
80 | 220 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | AN9202 | 25 m | 2:57.99 | |
81 | 409 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:58.88 | |
82 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:59.87 | |
83 | 197 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 3:00.77 | |
84 | 224 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 3:03.24 | |
85 | 132 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 3:04.40 | |
86 | 401 | Bentrari Stella | 1999 | VÄSTERÅS | BE5299 | 50 m | 3:04.78 | |
87 | 246 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 3:05.81 | |
88 | 293 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 3:06.66 | |
89 | 416 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 3:08.55 | |
90 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 3:10.50 | |
91 | 235 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 3:13.36 | |
92 | 52 | Mohimani Svärdell Roya | 2001 | SK NEPTUN | BC5201 | 50 m | 3:15.03 | |
93 | 17 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 3:15.68 | |
94 | 221 | Therkhildsen Frida | 1999 | SÖDERTÖRN | BO5299 | 50 m | 3:16.35 | |
95 | 16 | Hedlund Ida | 1999 | SALTSJÖB | BP4699 | 25 m | ||
96 | 29 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | ||
97 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | ||
98 | 66 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | ||
99 | 121 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | ||
100 | 135 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | ||
101 | 215 | Sehlström Sara | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8602 | 25 m | ||
102 | 231 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | ||
103 | 243 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | ||
104 | 247 | Engström Elsa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF8602 | 25 m | ||
105 | 277 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | ||
106 | 281 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | ||
107 | 285 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | ||
108 | 286 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | ||
109 | 287 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | ||
110 | 302 | Rydén Tove | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP5699 | 25 m | ||
111 | 315 | Törnblom Louise | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM3800 | 25 m | ||
112 | 322 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:00.86 | |
2 | 87 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 1:01.29 | |
3 | 59 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 1:02.93 | |
4 | 384 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 1:03.12 | |
5 | 69 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 1:03.25 | |
6 | 429 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 1:03.75 | |
7 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:04.11 | |
8 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 1:04.27 | |
9 | 143 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:05.09 | |
10 | 222 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 1:05.43 | |
11 | 95 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 50 m | 1:05.65 | |
12 | 180 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:05.99 | |
13 | 252 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:06.17 | |
14 | 217 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 1:06.21 | |
15 | 7 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:06.63 | |
16 | 98 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 50 m | 1:06.65 | |
17 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:08.22 | |
18 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:08.66 | |
19 | 427 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 25 m | 1:08.93 | |
20 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:09.01 | |
21 | 208 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 25 m | 1:09.06 | |
22 | 426 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 1:10.36 | |
23 | 299 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:10.70 | |
24 | 181 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 1:10.90 | |
25 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:11.27 | |
26 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:11.73 | |
27 | 32 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:12.07 | |
28 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 1:12.14 | |
29 | 194 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:13.44 | |
30 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:13.78 | |
31 | 51 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:13.83 | |
32 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:14.04 | |
33 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 25 m | 1:15.25 | |
34 | 187 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 50 m | 1:15.91 | |
35 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:17.98 | |
36 | 298 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 1:18.09 | |
37 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:18.23 | |
38 | 156 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 1:19.04 | |
39 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:19.54 | |
40 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 1:19.77 | |
41 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 1:20.42 | |
42 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 1:20.68 | |
43 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:23.26 | |
44 | 290 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:23.30 | |
45 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:24.45 | |
46 | 392 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:24.93 | |
47 | 200 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 1:26.51 | |
48 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:26.76 | |
49 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 50 m | 1:28.31 | |
50 | 417 | Laxbäck Anton | 2001 | VÄSTERÅS | AM4101 | 25 m | 1:31.92 | |
51 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 1:32.33 | |
52 | 37 | Hysing Elias | 2000 | SK NEPTUN | AR1500 | 50 m | 1:33.25 | |
53 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 1:33.54 | |
54 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:37.45 | |
55 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:39.60 | |
56 | 4 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 1:43.69 | |
57 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:43.83 | |
58 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 50 m | 1:46.43 | |
59 | 240 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:46.74 | |
60 | 317 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 50 m | 1:56.41 | |
61 | 6 | Szabo Ferenc | 2000 | ÖSMO SS | AI0900 | 25 m | ||
62 | 11 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | ||
63 | 104 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | ||
64 | 182 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | ||
65 | 185 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | ||
66 | 289 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | ||
67 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:14.17 | |
2 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:15.00 | |
3 | 419 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:15.80 | |
4 | 54 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 1:16.66 | |
5 | 145 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 1:17.13 | |
6 | 399 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | 1:18.00 | |
7 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:19.31 | |
8 | 348 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:19.44 | |
9 | 178 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:20.35 | |
10 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:20.43 | |
11 | 393 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:20.66 | |
12 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:22.06 | |
13 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:22.73 | |
14 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:22.76 | |
15 | 344 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:23.05 | |
16 | 67 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:23.22 | |
17 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:23.37 | |
18 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:23.39 | |
19 | 80 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:23.42 | |
20 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:23.85 | |
21 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:23.90 | |
22 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 1:25.04 | |
23 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:25.11 | |
24 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:25.54 | |
25 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:25.55 | |
26 | 346 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:25.88 | |
27 | 216 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:26.54 | |
28 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:27.81 | |
29 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 25 m | 1:27.93 | |
30 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:28.31 | |
31 | 227 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:28.36 | |
32 | 40 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 1:28.38 | |
33 | 3 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 1:28.43 | |
34 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:28.56 | |
35 | 268 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 1:28.61 | |
36 | 132 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 1:29.20 | |
37 | 46 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 25 m | 1:29.26 | |
38 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:29.86 | |
39 | 125 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:30.10 | |
40 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 1:30.29 | |
41 | 238 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:30.35 | |
42 | 328 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 1:30.48 | |
43 | 118 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:30.57 | |
44 | 30 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:30.61 | |
45 | 377 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:30.91 | |
46 | 335 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | 1:31.74 | |
47 | 39 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 25 m | 1:32.39 | |
48 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:33.10 | |
49 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:33.45 | |
50 | 255 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:33.58 | |
51 | 334 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | 1:34.00 | |
52 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:34.52 | |
53 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:34.69 | |
54 | 137 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:34.94 | |
55 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 1:35.05 | |
56 | 242 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:35.13 | |
57 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 1:35.16 | |
58 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:35.20 | |
59 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:35.44 | |
60 | 345 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | 1:35.54 | |
61 | 215 | Sehlström Sara | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8602 | 25 m | 1:35.80 | |
62 | 153 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:35.87 | |
63 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 1:36.61 | |
64 | 47 | Lundgren Fanny | 1999 | SK NEPTUN | AY0499 | 25 m | 1:36.75 | |
65 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:37.64 | |
66 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 1:37.73 | |
67 | 340 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 1:37.81 | |
68 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:38.31 | |
69 | 330 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 25 m | 1:38.99 | |
70 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:39.23 | |
71 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 1:39.64 | |
72 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:39.78 | |
73 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 1:39.87 | |
74 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:40.02 | |
75 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:40.09 | |
76 | 17 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 1:40.14 | |
77 | 301 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | 1:40.49 | |
78 | 401 | Bentrari Stella | 1999 | VÄSTERÅS | BE5299 | 25 m | 1:40.60 | |
79 | 416 | Johansson Nora | 2001 | VÄSTERÅS | AI1201 | 25 m | 1:41.54 | |
80 | 235 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:42.20 | |
81 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 1:42.62 | |
82 | 221 | Therkhildsen Frida | 1999 | SÖDERTÖRN | BO5299 | 25 m | 1:43.06 | |
83 | 409 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:43.43 | |
84 | 243 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:43.86 | |
85 | 133 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 1:43.88 | |
86 | 220 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | AN9202 | 25 m | 1:44.51 | |
87 | 138 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 1:44.74 | |
88 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 1:44.92 | |
89 | 277 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | 1:45.41 | |
90 | 231 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:45.49 | |
91 | 105 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:45.85 | |
92 | 52 | Mohimani Svärdell Roya | 2001 | SK NEPTUN | BC5201 | 25 m | 1:45.93 | |
93 | 189 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 1:45.99 | |
94 | 111 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 25 m | 1:46.47 | |
95 | 302 | Rydén Tove | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP5699 | 25 m | 1:47.40 | |
96 | 140 | Österberg Alice | 1999 | SKURU IK | BB1699 | 25 m | 1:49.20 | |
97 | 432 | Nettleton Moa | 1999 | SK NEPTUN | 25 m | 1:50.78 | ||
98 | 16 | Hedlund Ida | 1999 | SALTSJÖB | BP4699 | 25 m | 1:51.09 | |
99 | 293 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 1:51.64 | |
100 | 13 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:55.26 | |
101 | 197 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:55.50 | |
102 | 264 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:56.16 | |
103 | 287 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 2:01.65 | |
104 | 247 | Engström Elsa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF8602 | 25 m | 2:02.32 | |
105 | 29 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | ||
106 | 66 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | ||
107 | 79 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | ||
108 | 244 | Ekström Sofia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BR5201 | 25 m | ||
109 | 281 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | ||
110 | 285 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | ||
111 | 286 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | ||
112 | 322 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 2:40.72 | |
2 | 336 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:42.40 | |
3 | 184 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:45.19 | |
4 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:45.79 | |
5 | 428 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 2:48.97 | |
6 | 339 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 25 m | 2:49.79 | |
7 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:50.23 | |
8 | 415 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:51.31 | |
9 | 429 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 2:51.44 | |
10 | 93 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 2:53.13 | |
11 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 2:57.12 | |
12 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 2:57.46 | |
13 | 106 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:57.85 | |
14 | 411 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:58.81 | |
15 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 3:05.36 | |
16 | 127 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 3:05.78 | |
17 | 394 | Balkerud Felix | 2001 | NJURUNDA | AH1301 | 50 m | 3:07.10 | |
18 | 156 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 3:08.86 | |
19 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 50 m | 3:11.62 | |
20 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 3:12.40 | |
21 | 342 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 3:13.97 | |
22 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 3:14.80 | |
23 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 3:15.16 | |
24 | 398 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 50 m | 3:15.27 | |
25 | 431 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 3:20.00 | |
26 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 50 m | 3:27.31 | |
27 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 3:37.89 | |
28 | 317 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 3:38.42 | |
29 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 3:39.44 | |
30 | 240 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 3:49.86 | |
31 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 50 m | 4:00.21 | |
32 | 266 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 4:03.30 | |
33 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 4:04.24 | |
34 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 50 m | 4:17.58 | |
35 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | ||
36 | 104 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | ||
37 | 182 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | ||
38 | 185 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | ||
39 | 263 | Hanna Alexander | 1998 | SPÅRVÄGEN | AC9798 | 25 m | ||
40 | 271 | Hållberg Andreas | 1999 | SPÅRVÄGEN | AV5399 | 25 m | ||
41 | 274 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | ||
42 | 294 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | ||
43 | 310 | Surting Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AU9500 | 25 m | ||
44 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | ||
45 | 375 | Björkqvist Andersson Axel | 2000 | WISBY SS | AU0700 | 25 m | ||
46 | 376 | Chopuryan Suren | 1999 | WISBY SS | AW9399 | 25 m | ||
47 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 193 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 4:51.81 | |
2 | 72 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 5:15.58 | |
3 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 5:20.88 | |
4 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 5:26.16 | |
5 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 5:33.58 | |
6 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 5:43.24 | |
7 | 71 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 5:47.09 | |
8 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 5:50.60 | |
9 | 54 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 5:52.00 | |
10 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 5:55.90 | |
11 | 223 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 5:57.33 | |
12 | 333 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 5:59.52 | |
13 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 6:02.14 | |
14 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 6:05.56 | |
15 | 332 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 6:08.63 | |
16 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 6:10.16 | |
17 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 6:10.93 | |
18 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 6:17.11 | |
19 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 6:23.73 | |
20 | 102 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 6:23.99 | |
21 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 6:49.58 | |
22 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 7:01.93 | |
23 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 7:02.40 | |
24 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | ||
25 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | ||
26 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | ||
27 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | ||
28 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 384 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 17:00.35 | |
2 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 18:28.39 | |
3 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 19:10.21 | |
4 | 14 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 20:11.64 | |
5 | 324 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 20:48.42 | |
6 | 298 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 21:24.06 | |
7 | 404 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 22:36.62 | |
8 | 200 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 23:20.86 | |
9 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 23:51.69 | |
10 | 6 | Szabo Ferenc | 2000 | ÖSMO SS | AI0900 | 25 m | ||
11 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | ||
12 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 9:12.65 | |
2 | 343 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 9:34.87 | |
3 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 9:36.01 | |
4 | 143 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 9:48.83 | |
5 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 10:05.52 | |
6 | 415 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 10:07.21 | |
7 | 194 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 10:14.83 | |
8 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 10:20.00 | |
9 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 10:20.00 | |
10 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 10:22.60 | |
11 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 10:30.00 | |
12 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 10:35.34 | |
13 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 10:40.00 | |
14 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 50 m | 10:48.32 | |
15 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 50 m | 10:51.64 | |
16 | 78 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 11:20.75 | |
17 | 195 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 12:06.22 | |
18 | 257 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 12:07.42 | |
19 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 12:40.60 | |
20 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 13:03.43 | |
21 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 13:46.18 | |
22 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 13:58.83 | |
23 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | ||
24 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | ||
25 | 241 | Clevö Oscar | 2001 | SPÅRVÄGEN | AQ9901 | 25 m | ||
26 | 263 | Hanna Alexander | 1998 | SPÅRVÄGEN | AC9798 | 25 m | ||
27 | 310 | Surting Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AU9500 | 25 m | ||
28 | 313 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | ||
29 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:25.37 | |
2 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 50 m | 2:26.45 | |
3 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:30.17 | |
4 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 2:37.57 | |
5 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 2:42.58 | |
6 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 2:42.85 | |
7 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 2:43.47 | |
8 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:43.63 | |
9 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:47.01 | |
10 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:58.98 | |
11 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 3:00.49 | |
12 | 337 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 3:01.20 | |
13 | 251 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 3:03.95 | |
14 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 3:05.92 | |
15 | 351 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 3:07.00 | |
16 | 297 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 3:24.96 | |
17 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | ||
18 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | ||
19 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | ||
20 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | ||
21 | 419 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 2:14.81 | |
2 | 48 | Lusys Dominykas | 1995 | SK NEPTUN | BC4795 | 25 m | 2:15.33 | |
3 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:18.13 | |
4 | 59 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 2:21.76 | |
5 | 252 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 2:25.76 | |
6 | 1 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 2:26.84 | |
7 | 343 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:27.17 | |
8 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:29.95 | |
9 | 95 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:30.61 | |
10 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 2:30.90 | |
11 | 180 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 2:31.03 | |
12 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 2:31.96 | |
13 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:32.57 | |
14 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 2:33.10 | |
15 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 2:34.39 | |
16 | 429 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 2:34.50 | |
17 | 428 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 2:35.97 | |
18 | 299 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 2:36.21 | |
19 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 2:37.72 | |
20 | 415 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:37.88 | |
21 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 2:38.22 | |
22 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:38.35 | |
23 | 426 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 2:38.93 | |
24 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:39.50 | |
25 | 158 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:39.63 | |
26 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 2:40.12 | |
27 | 181 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 2:41.17 | |
28 | 127 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 2:42.58 | |
29 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 50 m | 2:42.70 | |
30 | 324 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 2:43.11 | |
31 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 25 m | 2:44.78 | |
32 | 38 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 25 m | 2:46.06 | |
33 | 290 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 2:46.90 | |
34 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 2:47.45 | |
35 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 2:47.80 | |
36 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 2:47.88 | |
37 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 2:48.37 | |
38 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 2:49.14 | |
39 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 2:49.89 | |
40 | 14 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 2:50.51 | |
41 | 156 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 2:51.27 | |
42 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 2:51.84 | |
43 | 289 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 2:53.58 | |
44 | 263 | Hanna Alexander | 1998 | SPÅRVÄGEN | AC9798 | 25 m | 2:55.44 | |
45 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 2:57.16 | |
46 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 2:57.99 | |
47 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:59.06 | |
48 | 257 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 3:00.23 | |
49 | 392 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 3:02.41 | |
50 | 398 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 25 m | 3:02.41 | |
51 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 3:02.80 | |
52 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 3:05.25 | |
53 | 313 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 50 m | 3:07.05 | |
54 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 50 m | 3:10.20 | |
55 | 411 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 3:11.63 | |
56 | 12 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 3:13.81 | |
57 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | 3:14.85 | |
58 | 282 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 3:15.85 | |
59 | 237 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 3:17.20 | |
60 | 129 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 3:19.96 | |
61 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 3:20.18 | |
62 | 241 | Clevö Oscar | 2001 | SPÅRVÄGEN | AQ9901 | 50 m | 3:22.22 | |
63 | 4 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 50 m | 3:23.70 | |
64 | 240 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 3:25.89 | |
65 | 81 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 3:26.23 | |
66 | 177 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 3:26.35 | |
67 | 291 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 3:27.24 | |
68 | 317 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 50 m | 3:29.08 | |
69 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 3:30.15 | |
70 | 294 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 50 m | 3:31.68 | |
71 | 266 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 3:36.71 | |
72 | 274 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 50 m | 3:37.47 | |
73 | 6 | Szabo Ferenc | 2000 | ÖSMO SS | AI0900 | 25 m | ||
74 | 11 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | ||
75 | 21 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | ||
76 | 37 | Hysing Elias | 2000 | SK NEPTUN | AR1500 | 25 m | ||
77 | 171 | Adolfsson Gabriel | 2001 | SÖDERTÖRN | AO0501 | 25 m | ||
78 | 271 | Hållberg Andreas | 1999 | SPÅRVÄGEN | AV5399 | 25 m | ||
79 | 318 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | ||
80 | 350 | Thor Pontus | 1999 | SS04 | AL2999 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 4:36.30 | |
2 | 159 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 4:39.27 | |
3 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 4:39.65 | |
4 | 393 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 4:40.29 | |
5 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 4:40.46 | |
6 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 4:42.98 | |
7 | 338 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 4:45.14 | |
8 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 4:46.33 | |
9 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 4:48.30 | |
10 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 4:50.14 | |
11 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 4:51.32 | |
12 | 154 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 25 m | 4:54.85 | |
13 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 4:57.00 | |
14 | 92 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 4:57.56 | |
15 | 84 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 4:57.66 | |
16 | 99 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 4:59.94 | |
17 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 5:02.51 | |
18 | 86 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:04.01 | |
19 | 399 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | 5:05.76 | |
20 | 333 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 5:06.33 | |
21 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 5:08.00 | |
22 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 5:09.01 | |
23 | 120 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 25 m | 5:12.42 | |
24 | 223 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 5:15.13 | |
25 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 5:15.57 | |
26 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 5:17.00 | |
27 | 102 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 5:22.56 | |
28 | 29 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 5:22.94 | |
29 | 137 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 5:23.19 | |
30 | 229 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 5:23.68 | |
31 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 5:24.62 | |
32 | 151 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 5:24.90 | |
33 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 5:26.10 | |
34 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 5:26.36 | |
35 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 5:29.60 | |
36 | 344 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 5:31.03 | |
37 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 5:32.22 | |
38 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 5:36.12 | |
39 | 169 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | BB7600 | 50 m | 5:36.85 | |
40 | 331 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 5:45.10 | |
41 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 5:46.12 | |
42 | 135 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 5:47.41 | |
43 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 25 m | 5:48.37 | |
44 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 5:48.44 | |
45 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 5:49.27 | |
46 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 5:52.43 | |
47 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 5:53.19 | |
48 | 189 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 5:54.19 | |
49 | 226 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 5:55.92 | |
50 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 5:56.10 | |
51 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 6:00.07 | |
52 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 6:00.77 | |
53 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 6:01.52 | |
54 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 6:02.43 | |
55 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 6:02.51 | |
56 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 6:06.15 | |
57 | 409 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 6:06.80 | |
58 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 6:08.00 | |
59 | 311 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 6:09.43 | |
60 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 6:09.80 | |
61 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 6:17.75 | |
62 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 6:19.51 | |
63 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 6:24.45 | |
64 | 219 | Söderberg Erika | 1999 | SÖDERTÖRN | BM6899 | 25 m | 6:46.82 | |
65 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 7:02.34 | |
66 | 170 | Adolfsson Emelie | 1999 | SÖDERTÖRN | BL3699 | 25 m | ||
67 | 174 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 25 m | ||
68 | 231 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | ||
69 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | ||
70 | 302 | Rydén Tove | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP5699 | 25 m | ||
71 | 334 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | ||
72 | 335 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | ||
73 | 353 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | ||
74 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 1:01.71 | |
2 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:01.99 | |
3 | 1 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 1:02.50 | |
4 | 45 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 25 m | 1:04.15 | |
5 | 123 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 1:04.21 | |
6 | 143 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:04.40 | |
7 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:04.54 | |
8 | 211 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:04.96 | |
9 | 77 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 1:05.46 | |
10 | 166 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:06.60 | |
11 | 124 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:07.42 | |
12 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:08.18 | |
13 | 252 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:08.30 | |
14 | 161 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:08.32 | |
15 | 250 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:08.49 | |
16 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 1:09.04 | |
17 | 76 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:09.72 | |
18 | 167 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 1:10.94 | |
19 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:11.11 | |
20 | 427 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 25 m | 1:11.91 | |
21 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:12.23 | |
22 | 32 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:12.75 | |
23 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:12.77 | |
24 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:13.11 | |
25 | 163 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:13.25 | |
26 | 51 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:13.55 | |
27 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 1:13.95 | |
28 | 299 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:14.47 | |
29 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:15.52 | |
30 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 1:15.84 | |
31 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:15.90 | |
32 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 1:16.28 | |
33 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 1:17.25 | |
34 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 1:17.70 | |
35 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:18.74 | |
36 | 290 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:18.80 | |
37 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:20.57 | |
38 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:20.74 | |
39 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:20.84 | |
40 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:20.99 | |
41 | 417 | Laxbäck Anton | 2001 | VÄSTERÅS | AM4101 | 25 m | 1:21.05 | |
42 | 257 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:22.18 | |
43 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:22.20 | |
44 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:23.11 | |
45 | 38 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 25 m | 1:23.27 | |
46 | 289 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:23.69 | |
47 | 342 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 50 m | 1:24.03 | |
48 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 1:24.12 | |
49 | 313 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:24.76 | |
50 | 12 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 1:25.97 | |
51 | 411 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:26.33 | |
52 | 282 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:27.31 | |
53 | 200 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 1:28.66 | |
54 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 1:28.90 | |
55 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 1:29.32 | |
56 | 317 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 1:29.42 | |
57 | 195 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:31.89 | |
58 | 266 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 1:32.84 | |
59 | 177 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:32.93 | |
60 | 171 | Adolfsson Gabriel | 2001 | SÖDERTÖRN | AO0501 | 50 m | 1:33.38 | |
61 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 1:33.85 | |
62 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:33.89 | |
63 | 270 | Hurkmans Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AV2300 | 25 m | 1:33.95 | |
64 | 274 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:35.32 | |
65 | 185 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | 1:36.43 | |
66 | 294 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:36.82 | |
67 | 240 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:36.86 | |
68 | 6 | Szabo Ferenc | 2000 | ÖSMO SS | AI0900 | 25 m | 1:37.04 | |
69 | 182 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:37.98 | |
70 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:38.19 | |
71 | 375 | Björkqvist Andersson Axel | 2000 | WISBY SS | AU0700 | 25 m | 1:39.90 | |
72 | 316 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:40.38 | |
73 | 414 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | 1:43.09 | |
74 | 75 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 1:44.05 | |
75 | 323 | Wikman Mårten | 2002 | SPÅRVÄGEN | AL0902 | 25 m | 1:44.93 | |
76 | 11 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 1:53.42 | |
77 | 21 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | ||
78 | 97 | Ryott Julian | 2003 | SKK | AG5903 | 25 m | ||
79 | 236 | Berhanu Birke Jacob | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9102 | 25 m | ||
80 | 259 | Gullers-Henry David | 2002 | SPÅRVÄGEN | AR3902 | 25 m | ||
81 | 300 | Pålsson Jonathan | 2002 | SPÅRVÄGEN | AR5902 | 25 m | ||
82 | 376 | Chopuryan Suren | 1999 | WISBY SS | AW9399 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 2:23.86 | |
2 | 94 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 2:28.47 | |
3 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 2:28.77 | |
4 | 162 | Sjöblom Olivia | 1997 | SÖDERTÄLJE | AX0497 | 25 m | 2:29.39 | |
5 | 349 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:32.28 | |
6 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:34.40 | |
7 | 90 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 2:34.53 | |
8 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 2:34.72 | |
9 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:34.98 | |
10 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:36.90 | |
11 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:37.76 | |
12 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:39.24 | |
13 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:41.19 | |
14 | 332 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:42.65 | |
15 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 2:43.14 | |
16 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:43.60 | |
17 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 2:45.62 | |
18 | 150 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:45.96 | |
19 | 340 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 2:46.35 | |
20 | 419 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:46.80 | |
21 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 2:49.16 | |
22 | 96 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:49.28 | |
23 | 164 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 2:54.77 | |
24 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 2:57.57 | |
25 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 2:57.58 | |
26 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:57.70 | |
27 | 331 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 2:59.50 | |
28 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:01.74 | |
29 | 238 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 3:01.90 | |
30 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 3:03.94 | |
31 | 226 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 3:04.17 | |
32 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:04.95 | |
33 | 297 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 3:05.50 | |
34 | 255 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 3:05.70 | |
35 | 8 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 3:07.39 | |
36 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 3:07.52 | |
37 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 3:08.31 | |
38 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 3:08.81 | |
39 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 3:09.73 | |
40 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 50 m | 3:09.92 | |
41 | 174 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 25 m | 3:10.45 | |
42 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 3:10.48 | |
43 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 3:10.70 | |
44 | 175 | Bothe Karlssom Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 3:10.82 | |
45 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 3:13.89 | |
46 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 3:14.39 | |
47 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:16.02 | |
48 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 3:21.69 | |
49 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 3:25.44 | |
50 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 3:26.77 | |
51 | 170 | Adolfsson Emelie | 1999 | SÖDERTÖRN | BL3699 | 50 m | 3:29.30 | |
52 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 3:31.21 | |
53 | 39 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 25 m | 3:42.02 | |
54 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 3:50.59 | |
55 | 13 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | ||
56 | 121 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | ||
57 | 264 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | ||
58 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 77 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 55.15 | |
2 | 218 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 55.25 | |
3 | 7 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 55.43 | |
4 | 143 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 55.95 | |
5 | 48 | Lusys Dominykas | 1995 | SK NEPTUN | BC4795 | 25 m | 56.01 | |
6 | 208 | Persson Andreas | 1996 | SÖDERTÖRN | AK2596 | 25 m | 56.10 | |
7 | 1 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 56.40 | |
8 | 384 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 56.69 | |
9 | 87 | Lönn Ossian | 1996 | SKK | AX2996 | 25 m | 57.00 | |
10 | 59 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 57.02 | |
11 | 69 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 57.17 | |
12 | 45 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 25 m | 57.63 | |
13 | 217 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 57.93 | |
14 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 58.46 | |
15 | 123 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 58.67 | |
16 | 252 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 58.90 | |
17 | 250 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 59.09 | |
18 | 222 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 59.31 | |
19 | 211 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 59.67 | |
20 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 59.76 | |
21 | 426 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 59.81 | |
22 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 59.94 | |
23 | 95 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:00.09 | |
24 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 1:00.54 | |
25 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:00.64 | |
26 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:00.73 | |
27 | 98 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:00.76 | |
28 | 187 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:00.87 | |
29 | 161 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:01.11 | |
30 | 76 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:01.13 | |
31 | 124 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:01.15 | |
32 | 180 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:01.30 | |
33 | 428 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 1:01.55 | |
34 | 194 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:01.60 | |
35 | 158 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:02.29 | |
36 | 51 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 1:02.31 | |
37 | 32 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 25 m | 1:02.57 | |
38 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:02.57 | |
39 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:03.21 | |
40 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:03.30 | |
41 | 181 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 1:03.32 | |
42 | 93 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:03.89 | |
43 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:03.96 | |
44 | 184 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:04.20 | |
45 | 166 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:04.38 | |
46 | 14 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 1:04.66 | |
47 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 1:04.72 | |
48 | 167 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 1:04.98 | |
49 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:05.16 | |
50 | 38 | Härmark Hugo | 1998 | SK NEPTUN | AQ3998 | 25 m | 1:05.23 | |
51 | 299 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 50 m | 1:05.31 | |
52 | 324 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 1:05.54 | |
53 | 427 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 25 m | 1:05.56 | |
54 | 127 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:05.63 | |
55 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 50 m | 1:06.43 | |
56 | 163 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:06.56 | |
57 | 263 | Hanna Alexander | 1998 | SPÅRVÄGEN | AC9798 | 25 m | 1:06.61 | |
58 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 50 m | 1:06.79 | |
59 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 1:06.96 | |
60 | 106 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:07.20 | |
61 | 298 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:07.30 | |
62 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:07.49 | |
63 | 78 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:07.52 | |
64 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:08.38 | |
65 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 50 m | 1:08.46 | |
66 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:08.57 | |
67 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:09.15 | |
68 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:09.96 | |
69 | 417 | Laxbäck Anton | 2001 | VÄSTERÅS | AM4101 | 25 m | 1:10.02 | |
70 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 1:10.14 | |
71 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:10.57 | |
72 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:10.68 | |
73 | 257 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:10.97 | |
74 | 156 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 1:11.08 | |
75 | 195 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:11.22 | |
76 | 290 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 1:11.26 | |
77 | 204 | Murmester Mathias | 1998 | SÖDERTÖRN | AW6798 | 50 m | 1:11.70 | |
78 | 185 | From Erik | 1996 | SÖDERTÖRN | AW6996 | 25 m | 1:11.76 | |
79 | 411 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:12.10 | |
80 | 289 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 1:12.66 | |
81 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:12.67 | |
82 | 200 | Manea David | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ8199 | 25 m | 1:13.20 | |
83 | 398 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 25 m | 1:13.66 | |
84 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:13.80 | |
85 | 392 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:14.31 | |
86 | 271 | Hållberg Andreas | 1999 | SPÅRVÄGEN | AV5399 | 25 m | 1:15.00 | |
87 | 313 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:15.08 | |
88 | 350 | Thor Pontus | 1999 | SS04 | AL2999 | 50 m | 1:15.10 | |
89 | 394 | Balkerud Felix | 2001 | NJURUNDA | AH1301 | 25 m | 1:15.91 | |
90 | 270 | Hurkmans Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AV2300 | 25 m | 1:15.94 | |
91 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:16.09 | |
92 | 37 | Hysing Elias | 2000 | SK NEPTUN | AR1500 | 50 m | 1:16.94 | |
93 | 4 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 1:17.42 | |
94 | 342 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 50 m | 1:17.66 | |
95 | 152 | Ljung Mattias | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4399 | 25 m | 1:17.67 | |
96 | 431 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 1:18.00 | |
97 | 282 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:18.49 | |
98 | 291 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:19.58 | |
99 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 1:19.60 | |
100 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | 1:20.24 | |
101 | 81 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 1:21.81 | |
102 | 240 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:22.48 | |
103 | 414 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | 1:22.81 | |
104 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:22.85 | |
105 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 1:22.90 | |
106 | 317 | Wahlberg Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR3100 | 25 m | 1:23.00 | |
107 | 318 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 1:23.39 | |
108 | 177 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:23.65 | |
109 | 129 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:23.77 | |
110 | 274 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:23.81 | |
111 | 375 | Björkqvist Andersson Axel | 2000 | WISBY SS | AU0700 | 25 m | 1:24.64 | |
112 | 294 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 50 m | 1:26.31 | |
113 | 104 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:26.89 | |
114 | 6 | Szabo Ferenc | 2000 | ÖSMO SS | AI0900 | 50 m | 1:27.55 | |
115 | 266 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 1:28.28 | |
116 | 241 | Clevö Oscar | 2001 | SPÅRVÄGEN | AQ9901 | 25 m | 1:28.69 | |
117 | 21 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 1:29.89 | |
118 | 316 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 1:30.81 | |
119 | 323 | Wikman Mårten | 2002 | SPÅRVÄGEN | AL0902 | 25 m | 1:33.06 | |
120 | 100 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:34.21 | |
121 | 75 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 1:36.45 | |
122 | 376 | Chopuryan Suren | 1999 | WISBY SS | AW9399 | 25 m | 1:37.54 | |
123 | 11 | Can Köymen Baris | 2002 | SALTSJÖB | AI1302 | 25 m | 1:39.29 | |
124 | 97 | Ryott Julian | 2003 | SKK | AG5903 | 25 m | ||
125 | 171 | Adolfsson Gabriel | 2001 | SÖDERTÖRN | AO0501 | 25 m | ||
126 | 236 | Berhanu Birke Jacob | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9102 | 25 m | ||
127 | 259 | Gullers-Henry David | 2002 | SPÅRVÄGEN | AR3902 | 25 m | ||
128 | 300 | Pålsson Jonathan | 2002 | SPÅRVÄGEN | AR5902 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 202 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 2:00.92 | |
2 | 48 | Lusys Dominykas | 1995 | SK NEPTUN | BC4795 | 25 m | 2:02.12 | |
3 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:02.20 | |
4 | 384 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 2:03.54 | |
5 | 1 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 2:04.01 | |
6 | 404 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 2:05.02 | |
7 | 7 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:05.12 | |
8 | 45 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 25 m | 2:06.30 | |
9 | 407 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 2:06.61 | |
10 | 59 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 2:06.83 | |
11 | 336 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:08.22 | |
12 | 217 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 25 m | 2:08.39 | |
13 | 218 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 2:08.91 | |
14 | 252 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 2:10.11 | |
15 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:10.24 | |
16 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 2:10.54 | |
17 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 2:11.60 | |
18 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:12.02 | |
19 | 426 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 2:12.98 | |
20 | 428 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 2:13.25 | |
21 | 123 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 2:13.54 | |
22 | 429 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 2:13.85 | |
23 | 187 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 2:14.15 | |
24 | 180 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 2:14.58 | |
25 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 2:14.81 | |
26 | 76 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:15.14 | |
27 | 161 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:15.18 | |
28 | 158 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:16.61 | |
29 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 2:17.91 | |
30 | 14 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 2:19.73 | |
31 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 2:19.80 | |
32 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 50 m | 2:20.05 | |
33 | 124 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 2:20.13 | |
34 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:20.79 | |
35 | 51 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 25 m | 2:20.91 | |
36 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 50 m | 2:21.58 | |
37 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 50 m | 2:22.51 | |
38 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 2:22.84 | |
39 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 2:24.55 | |
40 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 50 m | 2:25.22 | |
41 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:25.71 | |
42 | 167 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 2:25.78 | |
43 | 163 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 2:26.79 | |
44 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 2:28.73 | |
45 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 2:29.52 | |
46 | 427 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 25 m | 2:29.93 | |
47 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 2:29.97 | |
48 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 2:30.23 | |
49 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 2:30.80 | |
50 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 2:32.74 | |
51 | 257 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 2:33.13 | |
52 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 2:33.45 | |
53 | 12 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 2:34.15 | |
54 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 25 m | 2:34.85 | |
55 | 263 | Hanna Alexander | 1998 | SPÅRVÄGEN | AC9798 | 25 m | 2:35.32 | |
56 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 2:37.44 | |
57 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 2:38.74 | |
58 | 398 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 50 m | 2:39.35 | |
59 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 50 m | 2:39.69 | |
60 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:43.71 | |
61 | 282 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 2:45.68 | |
62 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | 2:47.07 | |
63 | 392 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | 2:49.22 | |
64 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 2:50.04 | |
65 | 313 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 50 m | 2:50.16 | |
66 | 4 | Eriksson Marcus | 2000 | ÖSMO SS | AK8500 | 25 m | 2:50.66 | |
67 | 81 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 3:00.00 | |
68 | 291 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 3:02.01 | |
69 | 271 | Hållberg Andreas | 1999 | SPÅRVÄGEN | AV5399 | 25 m | 3:03.11 | |
70 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 3:05.58 | |
71 | 18 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 25 m | 3:07.31 | |
72 | 203 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 3:09.19 | |
73 | 350 | Thor Pontus | 1999 | SS04 | AL2999 | 25 m | 3:11.35 | |
74 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 3:13.86 | |
75 | 274 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 3:13.87 | |
76 | 294 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 3:15.66 | |
77 | 237 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 3:18.19 | |
78 | 266 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 3:18.93 | |
79 | 262 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 3:20.76 | |
80 | 376 | Chopuryan Suren | 1999 | WISBY SS | AW9399 | 25 m | 3:44.90 | |
81 | 21 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | ||
82 | 36 | Huss Mattias | 1999 | SK NEPTUN | AV8999 | 25 m | ||
83 | 152 | Ljung Mattias | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4399 | 25 m | ||
84 | 179 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | ||
85 | 192 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | ||
86 | 270 | Hurkmans Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AV2300 | 25 m | ||
87 | 306 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | ||
88 | 327 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | ||
89 | 375 | Björkqvist Andersson Axel | 2000 | WISBY SS | AU0700 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 1:03.97 | |
2 | 82 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:05.38 | |
3 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:05.92 | |
4 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 50 m | 1:05.97 | |
5 | 159 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 1:05.97 | |
6 | 190 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 1:06.02 | |
7 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:06.06 | |
8 | 89 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:06.45 | |
9 | 72 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 1:06.50 | |
10 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:08.59 | |
11 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:09.27 | |
12 | 419 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:09.29 | |
13 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:09.51 | |
14 | 205 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:09.74 | |
15 | 119 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:10.62 | |
16 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 1:10.72 | |
17 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 1:10.83 | |
18 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:11.13 | |
19 | 160 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:11.90 | |
20 | 183 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:11.98 | |
21 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 1:12.36 | |
22 | 338 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:12.59 | |
23 | 408 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:14.21 | |
24 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:14.62 | |
25 | 142 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:14.87 | |
26 | 351 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:15.03 | |
27 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:15.38 | |
28 | 346 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:16.90 | |
29 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:16.93 | |
30 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 1:17.42 | |
31 | 258 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:17.68 | |
32 | 251 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:18.15 | |
33 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 1:19.35 | |
34 | 377 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:19.68 | |
35 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 1:20.27 | |
36 | 242 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 1:20.66 | |
37 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:20.78 | |
38 | 134 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:21.43 | |
39 | 345 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | 1:21.79 | |
40 | 146 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:25.10 | |
41 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:25.28 | |
42 | 155 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:26.19 | |
43 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:26.77 | |
44 | 353 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | 1:26.84 | |
45 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:27.28 | |
46 | 153 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:28.15 | |
47 | 210 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:28.16 | |
48 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 1:28.22 | |
49 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 1:28.42 | |
50 | 268 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 1:28.56 | |
51 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:28.72 | |
52 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 1:29.58 | |
53 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 1:30.43 | |
54 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 1:30.50 | |
55 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 1:31.62 | |
56 | 135 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:32.15 | |
57 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:32.20 | |
58 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:32.73 | |
59 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:33.50 | |
60 | 246 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 1:34.14 | |
61 | 334 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 1:34.43 | |
62 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 1:35.20 | |
63 | 311 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:35.89 | |
64 | 150 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:35.91 | |
65 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:36.99 | |
66 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:37.35 | |
67 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:42.63 | |
68 | 176 | Calming Katia | 1998 | SÖDERTÖRN | BJ4298 | 50 m | 1:42.71 | |
69 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 50 m | 1:43.17 | |
70 | 401 | Bentrari Stella | 1999 | VÄSTERÅS | BE5299 | 25 m | 1:43.76 | |
71 | 197 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 1:49.45 | |
72 | 56 | Sandahl Johanna | 2000 | SK NEPTUN | AW3400 | 25 m | ||
73 | 191 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | ||
74 | 219 | Söderberg Erika | 1999 | SÖDERTÖRN | BM6899 | 25 m | ||
75 | 220 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | AN9202 | 25 m | ||
76 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 1:09.52 | |
2 | 202 | Marijanovic Denis | 1996 | SÖDERTÖRN | AP3596 | 25 m | 1:09.57 | |
3 | 250 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:13.44 | |
4 | 336 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:14.30 | |
5 | 59 | Svalander William | 1998 | SK NEPTUN | AQ6998 | 25 m | 1:15.34 | |
6 | 407 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 1:15.53 | |
7 | 339 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 25 m | 1:16.31 | |
8 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 1:16.90 | |
9 | 148 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:17.12 | |
10 | 184 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:17.58 | |
11 | 428 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 1:17.63 | |
12 | 93 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:18.88 | |
13 | 181 | de Andrade Cristian | 1996 | SÖDERTÖRN | AT6796 | 25 m | 1:20.01 | |
14 | 187 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:20.12 | |
15 | 127 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:20.74 | |
16 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | 1:20.83 | |
17 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:20.91 | |
18 | 426 | Kranenbarg Jelle | 1996 | HÄRNÖSAND | AW0196 | 25 m | 1:21.49 | |
19 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 50 m | 1:22.37 | |
20 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:24.14 | |
21 | 158 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:24.19 | |
22 | 411 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:25.31 | |
23 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | 1:25.62 | |
24 | 394 | Balkerud Felix | 2001 | NJURUNDA | AH1301 | 50 m | 1:27.34 | |
25 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 1:27.49 | |
26 | 163 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:27.67 | |
27 | 398 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 25 m | 1:28.18 | |
28 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 25 m | 1:28.35 | |
29 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:28.50 | |
30 | 263 | Hanna Alexander | 1998 | SPÅRVÄGEN | AC9798 | 25 m | 1:28.85 | |
31 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:30.78 | |
32 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 1:31.17 | |
33 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:31.29 | |
34 | 78 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:31.74 | |
35 | 203 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 1:32.40 | |
36 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:32.82 | |
37 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:34.49 | |
38 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:34.64 | |
39 | 431 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 1:35.00 | |
40 | 282 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | 1:35.06 | |
41 | 182 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 50 m | 1:35.13 | |
42 | 350 | Thor Pontus | 1999 | SS04 | AL2999 | 25 m | 1:35.55 | |
43 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 50 m | 1:35.79 | |
44 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 1:35.91 | |
45 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 1:37.72 | |
46 | 342 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 1:38.45 | |
47 | 271 | Hållberg Andreas | 1999 | SPÅRVÄGEN | AV5399 | 25 m | 1:38.50 | |
48 | 306 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 1:39.24 | |
49 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:40.58 | |
50 | 192 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:41.74 | |
51 | 418 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | 1:42.10 | |
52 | 152 | Ljung Mattias | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4399 | 25 m | 1:44.47 | |
53 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | 1:45.99 | |
54 | 270 | Hurkmans Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AV2300 | 25 m | 1:46.08 | |
55 | 81 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:47.08 | |
56 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:47.16 | |
57 | 375 | Björkqvist Andersson Axel | 2000 | WISBY SS | AU0700 | 25 m | 1:48.02 | |
58 | 240 | Brodin Samuel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO3900 | 25 m | 1:48.37 | |
59 | 104 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:48.73 | |
60 | 266 | Henrikssen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 1:50.22 | |
61 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 1:50.25 | |
62 | 179 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 25 m | 1:51.89 | |
63 | 274 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 1:52.96 | |
64 | 12 | Gipperth Elias | 2000 | SALTSJÖB | AF9900 | 25 m | 1:53.39 | |
65 | 262 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:54.02 | |
66 | 294 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 1:54.40 | |
67 | 100 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:55.94 | |
68 | 21 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 25 m | 1:57.66 | |
69 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 25 m | 1:58.30 | |
70 | 18 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 25 m | 2:00.68 | |
71 | 36 | Huss Mattias | 1999 | SK NEPTUN | AV8999 | 25 m | ||
72 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | ||
73 | 327 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | ||
74 | 376 | Chopuryan Suren | 1999 | WISBY SS | AW9399 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 2:41.59 | |
2 | 54 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 2:46.29 | |
3 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 2:50.68 | |
4 | 145 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 2:53.08 | |
5 | 399 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | 2:54.21 | |
6 | 344 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:57.35 | |
7 | 67 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 2:57.72 | |
8 | 348 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:59.13 | |
9 | 80 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 3:00.11 | |
10 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 3:02.26 | |
11 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 3:03.51 | |
12 | 268 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 3:08.32 | |
13 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 3:08.52 | |
14 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 3:10.18 | |
15 | 227 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 3:11.38 | |
16 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 3:12.18 | |
17 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 3:12.34 | |
18 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 3:16.16 | |
19 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 50 m | 3:17.82 | |
20 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 3:20.47 | |
21 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 3:20.90 | |
22 | 238 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 3:21.41 | |
23 | 242 | Dagberg Rebecka | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI9600 | 25 m | 3:21.42 | |
24 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 3:25.06 | |
25 | 347 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 3:25.64 | |
26 | 40 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | BG2400 | 25 m | 3:25.95 | |
27 | 377 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 3:26.68 | |
28 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 3:27.33 | |
29 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 3:27.68 | |
30 | 46 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 25 m | 3:29.08 | |
31 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 3:30.79 | |
32 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 3:31.76 | |
33 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:34.27 | |
34 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:34.81 | |
35 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 50 m | 3:37.68 | |
36 | 17 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 3:38.92 | |
37 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 3:41.59 | |
38 | 235 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 3:44.05 | |
39 | 191 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 3:44.14 | |
40 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 3:53.47 | |
41 | 176 | Calming Katia | 1998 | SÖDERTÖRN | BJ4298 | 50 m | 3:55.55 | |
42 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | ||
43 | 175 | Bothe Karlssom Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | ||
44 | 219 | Söderberg Erika | 1999 | SÖDERTÖRN | BM6899 | 25 m | ||
45 | 243 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | ||
46 | 244 | Ekström Sofia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BR5201 | 25 m | ||
47 | 284 | Lindström Michaela | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM1800 | 25 m | ||
48 | 301 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | ||
49 | 337 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | ||
50 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Weidlitz Filip | 1997 | SK NEPTUN | AP4397 | 25 m | 4:51.70 | |
2 | 404 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 4:52.52 | |
3 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 4:53.89 | |
4 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 4:58.50 | |
5 | 343 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 5:10.54 | |
6 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 5:16.19 | |
7 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 5:27.84 | |
8 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 5:31.95 | |
9 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 5:35.66 | |
10 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 5:41.66 | |
11 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 5:48.41 | |
12 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 50 m | 5:48.77 | |
13 | 106 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 5:49.30 | |
14 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 6:10.42 | |
15 | 324 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 25 m | 6:11.67 | |
16 | 156 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 6:41.33 | |
17 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | ||
18 | 48 | Lusys Dominykas | 1995 | SK NEPTUN | BC4795 | 25 m | ||
19 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | ||
20 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | ||
21 | 234 | Berglund Alexander | 2000 | SPÅRVÄGEN | AO4900 | 25 m | ||
22 | 257 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 393 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 18:05.51 | |
2 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 18:49.38 | |
3 | 349 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 19:10.91 | |
4 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 21:26.58 | |
5 | 223 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 21:39.94 | |
6 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 22:17.78 | |
7 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 22:26.62 | |
8 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 23:51.01 | |
9 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 26:34.09 | |
10 | 333 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | ||
11 | 340 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 20, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 193 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 9:04.45 | |
2 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 9:32.18 | |
3 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 9:54.37 | |
4 | 196 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 9:57.86 | |
5 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 10:01.09 | |
6 | 84 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 50 m | 10:10.42 | |
7 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 10:11.27 | |
8 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 10:18.35 | |
9 | 92 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 10:20.43 | |
10 | 90 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 10:29.09 | |
11 | 160 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 10:29.58 | |
12 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 10:37.04 | |
13 | 99 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 10:37.13 | |
14 | 251 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 11:02.17 | |
15 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 11:02.58 | |
16 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 11:04.20 | |
17 | 120 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 50 m | 11:04.26 | |
18 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 11:10.00 | |
19 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 11:10.00 | |
20 | 149 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 11:15.03 | |
21 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 11:18.12 | |
22 | 113 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 11:19.10 | |
23 | 142 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 11:26.36 | |
24 | 155 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 11:31.47 | |
25 | 150 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 11:35.21 | |
26 | 102 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 11:36.85 | |
27 | 153 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 11:41.68 | |
28 | 96 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 11:51.15 | |
29 | 164 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 11:52.40 | |
30 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 12:23.00 | |
31 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 12:50.07 | |
32 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 12:55.30 | |
33 | 191 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 50 m | 13:23.17 | |
34 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 13:32.18 | |
35 | 159 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | ||
36 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | ||
37 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | ||
38 | 337 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | ||
39 | 348 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | ||
40 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:16.57 | |
2 | 404 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 2:18.47 | |
3 | 429 | Norén-Vosveldt Gustav | 1996 | HÄRNÖSAND | AL0396 | 25 m | 2:18.52 | |
4 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:28.43 | |
5 | 343 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:29.10 | |
6 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:29.72 | |
7 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 2:30.47 | |
8 | 98 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 2:31.81 | |
9 | 269 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 2:34.51 | |
10 | 222 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 2:35.93 | |
11 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:37.52 | |
12 | 252 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 2:49.47 | |
13 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 2:49.70 | |
14 | 225 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:53.01 | |
15 | 156 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÄLJE | AP4799 | 25 m | 2:57.05 | |
16 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:57.61 | |
17 | 298 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 2:58.39 | |
18 | 392 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 50 m | 3:10.86 | |
19 | 129 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 3:28.39 | |
20 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | ||
21 | 232 | Arnebjer Rikard | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8300 | 25 m | ||
22 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:24.82 | |
2 | 190 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:25.27 | |
3 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:28.42 | |
4 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 2:29.34 | |
5 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 2:30.88 | |
6 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:31.37 | |
7 | 72 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 2:32.24 | |
8 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:34.94 | |
9 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:36.24 | |
10 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 2:36.99 | |
11 | 393 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 2:37.62 | |
12 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 2:38.14 | |
13 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:38.27 | |
14 | 178 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 2:39.89 | |
15 | 54 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 2:40.10 | |
16 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:40.34 | |
17 | 332 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:40.99 | |
18 | 183 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 2:42.09 | |
19 | 71 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:42.29 | |
20 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 2:42.62 | |
21 | 399 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | 2:42.91 | |
22 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 2:45.29 | |
23 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 2:45.43 | |
24 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 2:45.60 | |
25 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 2:46.03 | |
26 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:46.70 | |
27 | 251 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:47.36 | |
28 | 351 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 2:47.72 | |
29 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:48.70 | |
30 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 2:48.86 | |
31 | 134 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 2:49.03 | |
32 | 67 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 2:49.27 | |
33 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:49.28 | |
34 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 2:49.30 | |
35 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:50.11 | |
36 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 2:50.58 | |
37 | 227 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 2:50.83 | |
38 | 377 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 2:51.69 | |
39 | 216 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 2:51.92 | |
40 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:52.42 | |
41 | 142 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 2:52.79 | |
42 | 102 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 2:56.41 | |
43 | 151 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 2:57.25 | |
44 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:57.87 | |
45 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 2:58.14 | |
46 | 118 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 2:58.18 | |
47 | 146 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 2:58.54 | |
48 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 2:58.61 | |
49 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 2:59.35 | |
50 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 2:59.42 | |
51 | 268 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 2:59.58 | |
52 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 3:00.05 | |
53 | 153 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 3:00.08 | |
54 | 135 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 3:03.33 | |
55 | 210 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 3:04.24 | |
56 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 3:04.42 | |
57 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 3:04.61 | |
58 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 3:05.00 | |
59 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 3:05.19 | |
60 | 346 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 3:05.64 | |
61 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 3:06.05 | |
62 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 3:06.61 | |
63 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 3:06.74 | |
64 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 50 m | 3:07.06 | |
65 | 132 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 3:07.12 | |
66 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 3:07.47 | |
67 | 169 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | BB7600 | 25 m | 3:08.16 | |
68 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:09.41 | |
69 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 3:10.29 | |
70 | 3 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 50 m | 3:10.46 | |
71 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 3:10.71 | |
72 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 3:11.26 | |
73 | 175 | Bothe Karlssom Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 50 m | 3:12.03 | |
74 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 3:13.57 | |
75 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 3:15.65 | |
76 | 311 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 3:15.84 | |
77 | 111 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 25 m | 3:16.45 | |
78 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 3:17.00 | |
79 | 131 | Nuhic Tina | 1999 | SKURU IK | BE8699 | 25 m | 3:21.57 | |
80 | 255 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 3:22.21 | |
81 | 17 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 3:24.11 | |
82 | 52 | Mohimani Svärdell Roya | 2001 | SK NEPTUN | BC5201 | 25 m | 3:24.71 | |
83 | 224 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 3:24.73 | |
84 | 246 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 3:24.81 | |
85 | 197 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 3:26.98 | |
86 | 235 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 3:39.49 | |
87 | 56 | Sandahl Johanna | 2000 | SK NEPTUN | AW3400 | 25 m | ||
88 | 117 | Fors Moa | 2001 | SKURU IK | AO8601 | 25 m | ||
89 | 121 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | ||
90 | 141 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | ||
91 | 215 | Sehlström Sara | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8602 | 25 m | ||
92 | 329 | Asp Josefin | 2000 | SS04 | BG6400 | 25 m | ||
93 | 345 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 384 | Persson Oskar | 1995 | WISBY SS | AL7595 | 25 m | 4:17.68 | |
2 | 48 | Lusys Dominykas | 1995 | SK NEPTUN | BC4795 | 25 m | 4:20.39 | |
3 | 404 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 4:22.82 | |
4 | 1 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 4:24.27 | |
5 | 7 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 4:29.87 | |
6 | 321 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 4:36.67 | |
7 | 397 | Björklund Johan | 1999 | NJURUNDA | AE7199 | 25 m | 4:41.16 | |
8 | 187 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 4:49.19 | |
9 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 4:53.56 | |
10 | 158 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 4:54.52 | |
11 | 14 | Gipperth Simon | 1998 | SALTSJÖB | AF1798 | 25 m | 4:54.59 | |
12 | 381 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 4:55.32 | |
13 | 225 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | 4:55.73 | |
14 | 406 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 4:59.60 | |
15 | 382 | Niklasson Emrik | 1998 | WISBY SS | AP9798 | 25 m | 5:05.31 | |
16 | 33 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 5:06.69 | |
17 | 324 | Voigt Fredrik | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK9198 | 50 m | 5:06.93 | |
18 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 5:08.12 | |
19 | 65 | Zalomski Kaspar | 2000 | SK NEPTUN | AK7100 | 25 m | 5:09.27 | |
20 | 391 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 5:09.51 | |
21 | 106 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 5:10.44 | |
22 | 420 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 50 m | 5:14.47 | |
23 | 78 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 5:14.92 | |
24 | 427 | Lindh Pontus | 1996 | HÄRNÖSAND | AU3996 | 50 m | 5:14.97 | |
25 | 400 | Ulin Rasmus | 2000 | NJURUNDA | AD1700 | 25 m | 5:18.23 | |
26 | 41 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 25 m | 5:21.74 | |
27 | 25 | Broberg Karl | 1999 | SK NEPTUN | AM6399 | 25 m | 5:25.31 | |
28 | 390 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 50 m | 5:26.56 | |
29 | 298 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 50 m | 5:28.56 | |
30 | 163 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 5:37.94 | |
31 | 290 | Moummi Adam | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR9199 | 25 m | 5:38.79 | |
32 | 198 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 5:45.68 | |
33 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 5:47.32 | |
34 | 394 | Balkerud Felix | 2001 | NJURUNDA | AH1301 | 50 m | 5:52.59 | |
35 | 411 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 5:54.51 | |
36 | 398 | Engström Elias | 2001 | NJURUNDA | AB0501 | 25 m | 5:56.27 | |
37 | 374 | Appelqvist Anton | 2001 | WISBY SS | AL7301 | 25 m | 6:03.29 | |
38 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 6:09.73 | |
39 | 291 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 6:11.07 | |
40 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 6:26.64 | |
41 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 6:38.20 | |
42 | 18 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 25 m | ||
43 | 55 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | ||
44 | 57 | Schreck Klaudius | 2001 | SK NEPTUN | AN2701 | 25 m | ||
45 | 104 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | ||
46 | 237 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | ||
47 | 310 | Surting Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AU9500 | 25 m | ||
48 | 341 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:06.62 | |
2 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 1:06.85 | |
3 | 113 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 1:06.91 | |
4 | 126 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:07.12 | |
5 | 205 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:07.24 | |
6 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:07.65 | |
7 | 119 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:08.27 | |
8 | 162 | Sjöblom Olivia | 1997 | SÖDERTÄLJE | AX0497 | 25 m | 1:08.52 | |
9 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:08.89 | |
10 | 136 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:09.48 | |
11 | 90 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:09.93 | |
12 | 338 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:10.00 | |
13 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 1:10.15 | |
14 | 160 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:10.19 | |
15 | 258 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:12.67 | |
16 | 337 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | 1:13.47 | |
17 | 332 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:14.26 | |
18 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:15.15 | |
19 | 157 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 1:15.23 | |
20 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:15.29 | |
21 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:16.01 | |
22 | 125 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:16.96 | |
23 | 137 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:17.27 | |
24 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:17.47 | |
25 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:17.77 | |
26 | 96 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:17.90 | |
27 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:18.85 | |
28 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:18.86 | |
29 | 226 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:19.42 | |
30 | 229 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:19.52 | |
31 | 134 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:19.82 | |
32 | 230 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:20.23 | |
33 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 1:20.98 | |
34 | 155 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:21.08 | |
35 | 164 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:21.81 | |
36 | 297 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:23.19 | |
37 | 238 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:23.67 | |
38 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:23.77 | |
39 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | 1:24.00 | |
40 | 377 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:24.11 | |
41 | 118 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:24.44 | |
42 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:24.77 | |
43 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 1:24.82 | |
44 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:25.13 | |
45 | 141 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | 1:25.17 | |
46 | 347 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 1:25.19 | |
47 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:26.25 | |
48 | 149 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:26.45 | |
49 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:26.84 | |
50 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:27.04 | |
51 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:27.43 | |
52 | 215 | Sehlström Sara | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8602 | 25 m | 1:27.84 | |
53 | 30 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:29.43 | |
54 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:29.53 | |
55 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 1:29.58 | |
56 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 1:30.09 | |
57 | 133 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 1:30.15 | |
58 | 233 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:30.50 | |
59 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:30.72 | |
60 | 328 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 1:31.06 | |
61 | 117 | Fors Moa | 2001 | SKURU IK | AO8601 | 25 m | 1:31.69 | |
62 | 197 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:31.96 | |
63 | 199 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 1:32.61 | |
64 | 231 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:32.95 | |
65 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 1:33.38 | |
66 | 17 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 1:33.47 | |
67 | 301 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | 1:33.48 | |
68 | 293 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 1:33.71 | |
69 | 13 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:33.79 | |
70 | 246 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 1:34.02 | |
71 | 311 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:34.93 | |
72 | 401 | Bentrari Stella | 1999 | VÄSTERÅS | BE5299 | 25 m | 1:35.38 | |
73 | 131 | Nuhic Tina | 1999 | SKURU IK | BE8699 | 25 m | 1:35.63 | |
74 | 264 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 1:36.11 | |
75 | 58 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 25 m | 1:36.30 | |
76 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 1:36.75 | |
77 | 207 | Olsson Helena | 2001 | SÖDERTÖRN | AU3201 | 25 m | 1:37.08 | |
78 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:37.45 | |
79 | 108 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:37.63 | |
80 | 315 | Törnblom Louise | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM3800 | 25 m | 1:38.23 | |
81 | 249 | Ergon Lova | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ3601 | 25 m | 1:38.24 | |
82 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 1:39.14 | |
83 | 172 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:39.64 | |
84 | 186 | From Julia | 1999 | SÖDERTÖRN | BR2499 | 25 m | 1:39.86 | |
85 | 138 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 1:40.67 | |
86 | 284 | Lindström Michaela | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM1800 | 25 m | 1:40.68 | |
87 | 188 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 1:40.74 | |
88 | 209 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:41.99 | |
89 | 121 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | 1:43.07 | |
90 | 221 | Therkhildsen Frida | 1999 | SÖDERTÖRN | BO5299 | 25 m | 1:43.47 | |
91 | 235 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 25 m | 1:44.56 | |
92 | 56 | Sandahl Johanna | 2000 | SK NEPTUN | AW3400 | 25 m | 1:44.88 | |
93 | 105 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:45.31 | |
94 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:59.54 | |
95 | 140 | Österberg Alice | 1999 | SKURU IK | BB1699 | 25 m | 2:00.89 | |
96 | 109 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 2:01.15 | |
97 | 29 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | ||
98 | 244 | Ekström Sofia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BR5201 | 25 m | ||
99 | 272 | Hägerdal Tove | 2002 | SPÅRVÄGEN | BJ3602 | 25 m | ||
100 | 277 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | ||
101 | 308 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 7 | Altman Elias | 1998 | SALTSJÖB | AH6998 | 25 m | 2:16.40 | |
2 | 116 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:16.70 | |
3 | 1 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 2:17.69 | |
4 | 45 | Lind Alexander | 1997 | SK NEPTUN | AI0397 | 25 m | 2:18.14 | |
5 | 305 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 2:19.79 | |
6 | 123 | Jareman Martin | 1996 | SKURU IK | AN9396 | 25 m | 2:20.99 | |
7 | 211 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 2:21.34 | |
8 | 115 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:23.72 | |
9 | 124 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 2:25.80 | |
10 | 76 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:30.47 | |
11 | 166 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 2:30.55 | |
12 | 24 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:31.06 | |
13 | 396 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 2:31.55 | |
14 | 276 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 2:32.53 | |
15 | 161 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:32.89 | |
16 | 167 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 2:34.51 | |
17 | 163 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 2:39.92 | |
18 | 386 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 50 m | 2:50.50 | |
19 | 412 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 2:53.20 | |
20 | 417 | Laxbäck Anton | 2001 | VÄSTERÅS | AM4101 | 25 m | 2:55.28 | |
21 | 405 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 50 m | 2:57.20 | |
22 | 298 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 2:58.35 | |
23 | 107 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 3:03.53 | |
24 | 289 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 25 m | 3:12.10 | |
25 | 237 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 3:12.65 | |
26 | 83 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 50 m | 3:13.21 | |
27 | 378 | Frid Alfons | 2001 | WISBY SS | AL9301 | 50 m | 3:22.12 | |
28 | 291 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 3:25.16 | |
29 | 85 | Ljungquist Edvin | 2000 | SKK | AR4700 | 25 m | 3:26.36 | |
30 | 262 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 3:33.57 | |
31 | 18 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 25 m | ||
32 | 206 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | ||
33 | 310 | Surting Gustav | 2000 | SPÅRVÄGEN | AU9500 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 25 m | 59.41 | |
2 | 162 | Sjöblom Olivia | 1997 | SÖDERTÄLJE | AX0497 | 25 m | 59.74 | |
3 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 59.75 | |
4 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 1:00.06 | |
5 | 205 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:00.32 | |
6 | 160 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:00.61 | |
7 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:00.69 | |
8 | 94 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:00.78 | |
9 | 113 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 1:00.82 | |
10 | 89 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:00.93 | |
11 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:00.93 | |
12 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:01.04 | |
13 | 126 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:01.07 | |
14 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:01.46 | |
15 | 183 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:01.58 | |
16 | 82 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:01.72 | |
17 | 154 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 25 m | 1:01.80 | |
18 | 72 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 1:01.99 | |
19 | 136 | von Sydow Sofia | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:02.22 | |
20 | 119 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:02.40 | |
21 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:02.68 | |
22 | 338 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:02.87 | |
23 | 145 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 1:03.69 | |
24 | 147 | Fridman Linnea | 1995 | SÖDERTÄLJE | BH6895 | 25 m | 1:04.55 | |
25 | 256 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 50 m | 1:04.73 | |
26 | 54 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 1:04.75 | |
27 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 1:04.99 | |
28 | 150 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:05.27 | |
29 | 178 | Carlbom Amanda | 2000 | SÖDERTÖRN | BB8200 | 25 m | 1:05.51 | |
30 | 99 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:05.70 | |
31 | 399 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | 1:05.75 | |
32 | 92 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 50 m | 1:05.90 | |
33 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:06.03 | |
34 | 314 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:06.04 | |
35 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:06.25 | |
36 | 139 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:06.27 | |
37 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 1:06.27 | |
38 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:06.31 | |
39 | 71 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:06.32 | |
40 | 80 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:06.97 | |
41 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:07.01 | |
42 | 251 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 1:07.07 | |
43 | 227 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:07.31 | |
44 | 155 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 1:07.42 | |
45 | 253 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:07.56 | |
46 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:07.81 | |
47 | 351 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:07.99 | |
48 | 137 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:08.11 | |
49 | 146 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 25 m | 1:08.56 | |
50 | 258 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:08.58 | |
51 | 229 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:08.59 | |
52 | 42 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:08.60 | |
53 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 25 m | 1:08.95 | |
54 | 226 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:09.37 | |
55 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:09.61 | |
56 | 142 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:09.75 | |
57 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 1:09.77 | |
58 | 216 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:09.78 | |
59 | 67 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:09.80 | |
60 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 1:09.83 | |
61 | 157 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 25 m | 1:09.89 | |
62 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:10.02 | |
63 | 169 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | BB7600 | 25 m | 1:10.13 | |
64 | 377 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:10.14 | |
65 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:10.53 | |
66 | 210 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:10.71 | |
67 | 153 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 1:11.01 | |
68 | 149 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 1:11.07 | |
69 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 1:11.22 | |
70 | 125 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:11.28 | |
71 | 29 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 1:11.37 | |
72 | 3 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 1:11.49 | |
73 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 1:11.79 | |
74 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:11.86 | |
75 | 134 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:11.95 | |
76 | 151 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 1:12.11 | |
77 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 1:12.18 | |
78 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 1:12.40 | |
79 | 347 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 1:12.49 | |
80 | 46 | Lindahl Linnea | 1999 | SK NEPTUN | BG0899 | 25 m | 1:12.51 | |
81 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:12.61 | |
82 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 1:12.72 | |
83 | 353 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | 1:12.83 | |
84 | 238 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:13.29 | |
85 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 1:13.61 | |
86 | 30 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 1:13.78 | |
87 | 345 | Kjellin Elsa | 2001 | SS04 | BD3201 | 25 m | 1:14.05 | |
88 | 346 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:14.05 | |
89 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:14.21 | |
90 | 132 | Pakhomova Eva | 2000 | SKURU IK | AL5800 | 25 m | 1:14.23 | |
91 | 164 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 1:14.30 | |
92 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | 1:14.57 | |
93 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:14.77 | |
94 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 1:14.79 | |
95 | 20 | Modée Linn | 2000 | SALTSJÖB | BN7400 | 25 m | 1:15.02 | |
96 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 1:15.23 | |
97 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 1:15.66 | |
98 | 141 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | 1:15.80 | |
99 | 301 | Qvist Hannah | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE8801 | 25 m | 1:16.07 | |
100 | 268 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 25 m | 1:16.31 | |
101 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:16.55 | |
102 | 133 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | AL6800 | 25 m | 1:16.84 | |
103 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 1:17.25 | |
104 | 311 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 1:17.35 | |
105 | 111 | Eklund Klara | 1998 | SKURU IK | AY3298 | 25 m | 1:17.39 | |
106 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:17.45 | |
107 | 135 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:17.48 | |
108 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | 1:17.57 | |
109 | 224 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 50 m | 1:17.97 | |
110 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 50 m | 1:18.29 | |
111 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 1:18.53 | |
112 | 131 | Nuhic Tina | 1999 | SKURU IK | BE8699 | 25 m | 1:18.94 | |
113 | 63 | Wåhlén Cecilia | 1999 | SK NEPTUN | AY3499 | 25 m | 1:19.11 | |
114 | 255 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 1:19.28 | |
115 | 17 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 1:19.37 | |
116 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:19.59 | |
117 | 197 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:20.04 | |
118 | 121 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | 1:20.08 | |
119 | 401 | Bentrari Stella | 1999 | VÄSTERÅS | BE5299 | 25 m | 1:20.62 | |
120 | 328 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 50 m | 1:20.75 | |
121 | 277 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | 1:20.81 | |
122 | 207 | Olsson Helena | 2001 | SÖDERTÖRN | AU3201 | 50 m | 1:21.55 | |
123 | 264 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:21.61 | |
124 | 246 | Elgh Rebecca | 1999 | SPÅRVÄGEN | BL0499 | 25 m | 1:22.17 | |
125 | 329 | Asp Josefin | 2000 | SS04 | BG6400 | 25 m | 1:23.34 | |
126 | 221 | Therkhildsen Frida | 1999 | SÖDERTÖRN | BO5299 | 25 m | 1:23.59 | |
127 | 188 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 1:23.72 | |
128 | 58 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | AY1499 | 25 m | 1:23.83 | |
129 | 293 | Norlander Mathilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BO2299 | 25 m | 1:23.97 | |
130 | 243 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 1:24.01 | |
131 | 138 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 1:24.46 | |
132 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 1:24.54 | |
133 | 315 | Törnblom Louise | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM3800 | 25 m | 1:26.01 | |
134 | 235 | Berhanu Leia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BI8600 | 50 m | 1:26.25 | |
135 | 209 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:27.11 | |
136 | 231 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:27.11 | |
137 | 108 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:27.18 | |
138 | 186 | From Julia | 1999 | SÖDERTÖRN | BR2499 | 25 m | 1:28.39 | |
139 | 13 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:28.49 | |
140 | 199 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 1:29.09 | |
141 | 352 | Thörn Daphne | 1998 | SS04 | BO4698 | 25 m | 1:29.66 | |
142 | 284 | Lindström Michaela | 2000 | SPÅRVÄGEN | BM1800 | 25 m | 1:30.46 | |
143 | 117 | Fors Moa | 2001 | SKURU IK | AO8601 | 25 m | 1:30.49 | |
144 | 249 | Ergon Lova | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ3601 | 25 m | 1:31.34 | |
145 | 140 | Österberg Alice | 1999 | SKURU IK | BB1699 | 25 m | 1:31.71 | |
146 | 56 | Sandahl Johanna | 2000 | SK NEPTUN | AW3400 | 25 m | 1:31.97 | |
147 | 172 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:32.76 | |
148 | 105 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:33.98 | |
149 | 109 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 1:51.44 | |
150 | 79 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | ||
151 | 272 | Hägerdal Tove | 2002 | SPÅRVÄGEN | BJ3602 | 25 m | ||
152 | 308 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |