Startliste for Rema 1000 Cup Horsens - indledende
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Middelfart Sparekasse |
Årg. 2001-2002: Rasmus Udbye (2000) 51.41 |
Årg. 2003-2004: Rasmus Udbye (2000) 53.58 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 57.64 |
Årg. 2007-2019: Jonas Kjær (2003) 1:07.33 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 49.82 | |
2 | 350 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 51.41 | |
3 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 51.42 | |
4 | 352 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 25 m | 51.58 | |
5 | 625 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | VEJLE | 0029AM | 25 m | 52.23 | |
6 | 368 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 52.55 | |
7 | 805 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 25 m | 52.55 | |
8 | 360 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 52.75 | |
9 | 761 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 53.11 | |
10 | 367 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 53.36 | |
11 | 799 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 53.82 | |
12 | 699 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 54.03 | |
13 | 743 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 54.27 | |
14 | 804 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 54.57 | |
15 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 54.67 | |
16 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 54.75 | |
17 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 55.29 | |
18 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 55.69 | |
19 | 649 | Ravn Philip Andersen | 2002 | VEJLE | 0241AL | 25 m | 56.27 | |
20 | 795 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 56.27 | |
21 | 492 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 56.44 | |
22 | 595 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 56.50 | |
23 | 359 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 57.20 | |
24 | 615 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 57.32 | |
25 | 553 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 57.41 | |
26 | 802 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 57.52 | |
27 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 57.94 | |
28 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 58.88 | |
29 | 539 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 59.25 | |
30 | 494 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 59.29 | |
31 | 529 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 59.42 | |
32 | 710 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 59.43 | |
33 | 358 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 59.45 | |
34 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 59.54 | |
35 | 380 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 59.61 | |
36 | 737 | Knudsen Emil | 1999 | HORSENS | 9975AO | 25 m | 59.71 | |
37 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:00.08 | |
38 | 734 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:00.83 | |
39 | 532 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:00.91 | |
40 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:01.08 | |
41 | 762 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:01.19 | |
42 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:01.84 | |
43 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:01.88 | |
44 | 526 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:02.05 | |
45 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:03.19 | |
46 | 445 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:03.22 | |
47 | 403 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:03.61 | |
48 | 719 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:04.10 | |
49 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:04.30 | |
50 | 396 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:04.53 | |
51 | 438 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:04.70 | |
52 | 530 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:04.71 | |
53 | 652 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:04.75 | |
54 | 420 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:05.62 | |
55 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:05.62 | |
56 | 393 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:05.67 | |
57 | 405 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:05.94 | |
58 | 416 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:06.30 | |
59 | 633 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:07.03 | |
60 | 655 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 25 m | 1:07.67 | |
61 | 531 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:08.26 | |
62 | 632 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:08.88 | |
63 | 518 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:09.42 | |
64 | 475 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:09.48 | |
65 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:09.73 | |
66 | 522 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:10.28 | |
67 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:10.32 | |
68 | 544 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:10.37 | |
69 | 373 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:11.07 | |
70 | 404 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:11.24 | |
71 | 411 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:11.50 | |
72 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:11.56 | ||
73 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:11.60 | |
74 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:11.73 | |
75 | 413 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:12.00 | |
76 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:12.53 | |
77 | 425 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 1:12.54 | |
78 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:12.59 | |
79 | 764 | Pedersen Christian R | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:13.62 | |
80 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:13.87 | |
81 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:13.91 | |
82 | 490 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:14.02 | |
83 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:14.06 | |
84 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:14.52 | |
85 | 541 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 1:16.15 | |
86 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:16.25 | |
87 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:16.70 | |
88 | 423 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | 1:16.76 | |
89 | 389 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:16.88 | |
90 | 451 | Gjelstrup Marcus Reinholt | 2003 | ODDER | 0349AM | 25 m | 1:19.26 | |
91 | 745 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:20.39 | |
92 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:20.64 | |
93 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:21.17 | |
94 | 524 | Skov Holger Schjemte | 2006 | SKANDERBOR | 0611AN | 25 m | 1:21.22 | |
95 | 408 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 1:21.51 | |
96 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:21.51 | |
97 | 750 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 1:22.73 | |
98 | 725 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:25.20 | |
99 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:25.41 | |
100 | 735 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:26.37 | |
101 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:26.99 | |
102 | 463 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:27.53 | |
103 | 437 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 1:28.75 | |
104 | 376 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:28.90 | |
105 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:30.02 | |
106 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | 1:30.16 | |
107 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:31.05 | |
108 | 552 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:32.62 | |
109 | 505 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:34.46 | |
110 | 738 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 1:36.21 | |
111 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:36.47 | |
112 | 787 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:36.49 | |
113 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:36.82 | |
114 | 554 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:40.37 | |
115 | 608 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 1:41.19 | |
116 | 752 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 1:42.79 | |
117 | 724 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:43.14 | |
118 | 495 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:44.95 | |
119 | 497 | Lundsfryd Marius Rosen | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:51.21 | |
120 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 2:00.32 | |
121 | 551 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 2:03.38 | |
122 | 502 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 2:10.36 | |
123 | 602 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 2:31.14 | |
124 | 545 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | ||
125 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
126 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | ||
127 | 639 | Padovan-Özdemir Antun | 2007 | VEJLE | 0741AL | 25 m | ||
128 | 653 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 25 m | |||
129 | 660 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | ||
130 | 664 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | ||
131 | 697 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
132 | 730 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
133 | 768 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
134 | 776 | Stengaard Christian Storm | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
135 | 786 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
136 | 791 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Autocentralen |
Årg. 2002-2003: Josefine Due Christensen (2001) 59.01 |
Årg. 2004-2005: Josephine Holm (1999) 1:00.29 |
Årg. 2006-2007: Svava Kj. Gregersen (2004) 1:10.19 |
Årg. 2008-2019: Svava Kj. Gregersen (2004) 1:24.44 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 351 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 57.64 | |
2 | 753 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 58.53 | |
3 | 713 | Due Josefine | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 58.62 | |
4 | 642 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 59.39 | |
5 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 59.49 | |
6 | 807 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 25 m | 59.75 | |
7 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 59.79 | |
8 | 591 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 1:00.41 | |
9 | 414 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:00.56 | |
10 | 801 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 1:00.80 | |
11 | 797 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 1:01.22 | |
12 | 347 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 1:01.33 | |
13 | 361 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:01.61 | |
14 | 362 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 1:01.61 | |
15 | 364 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:01.63 | |
16 | 754 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:01.76 | |
17 | 418 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:01.90 | |
18 | 771 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:02.18 | |
19 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:02.19 | |
20 | 777 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 1:02.56 | |
21 | 592 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:02.59 | |
22 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:02.91 | |
23 | 561 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:02.94 | |
24 | 708 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:03.04 | |
25 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:03.49 | |
26 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 1:04.35 | |
27 | 365 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:04.37 | |
28 | 534 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:04.45 | |
29 | 345 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:04.60 | |
30 | 831 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 1:04.83 | |
31 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 1:05.35 | |
32 | 379 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:05.57 | |
33 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:05.66 | |
34 | 790 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:05.72 | |
35 | 555 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 1:05.78 | |
36 | 535 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:05.92 | |
37 | 476 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:05.97 | |
38 | 395 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:06.20 | |
39 | 597 | Jensen Mitzi D. | 2002 | VEJLE | 0298AB | 25 m | 1:06.20 | |
40 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:06.30 | |
41 | 483 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:06.33 | |
42 | 484 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:06.45 | |
43 | 520 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:06.49 | |
44 | 511 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:06.58 | |
45 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:06.60 | |
46 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 25 m | 1:06.63 | |
47 | 441 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:06.66 | |
48 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 1:06.92 | |
49 | 346 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 1:07.14 | |
50 | 433 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:07.21 | |
51 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:07.36 | |
52 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:07.66 | |
53 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:07.97 | |
54 | 343 | Hoeven Helene van der | 2001 | Frisinn SK | 25 m | 1:08.14 | ||
55 | 394 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:09.11 | |
56 | 606 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:09.28 | |
57 | 442 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:09.80 | |
58 | 499 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:10.21 | |
59 | 525 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:10.29 | |
60 | 378 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:10.53 | |
61 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:10.77 | |
62 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:11.22 | |
63 | 700 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:11.43 | |
64 | 434 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:11.69 | |
65 | 715 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:11.87 | |
66 | 757 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:13.02 | |
67 | 387 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:13.20 | |
68 | 402 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:13.63 | |
69 | 726 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:13.83 | |
70 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:13.89 | |
71 | 458 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:14.26 | |
72 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:15.49 | |
73 | 778 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 1:16.06 | |
74 | 435 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 1:16.67 | |
75 | 392 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:16.75 | |
76 | 510 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:17.21 | |
77 | 616 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:17.54 | |
78 | 488 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:17.79 | |
79 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:18.06 | |
80 | 466 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:18.15 | |
81 | 399 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:18.28 | |
82 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:18.34 | |
83 | 523 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:18.40 | |
84 | 406 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:18.66 | |
85 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:19.32 | |
86 | 489 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:20.12 | |
87 | 624 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 1:20.15 | |
88 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:20.29 | |
89 | 789 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:20.94 | |
90 | 422 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:21.24 | |
91 | 444 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 1:21.33 | |
92 | 506 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:21.61 | |
93 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:21.93 | |
94 | 507 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:22.91 | |
95 | 583 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:23.14 | |
96 | 504 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:23.63 | |
97 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:23.63 | |
98 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:23.80 | |
99 | 467 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:24.50 | |
100 | 415 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 1:25.19 | |
101 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:25.64 | |
102 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:26.43 | |
103 | 711 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 1:28.36 | |
104 | 609 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | 1:29.23 | |
105 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:29.42 | |
106 | 454 | Heinsvig Loa Dam | 2006 | ODDER | 0612AR | 25 m | 1:29.66 | |
107 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:29.93 | |
108 | 593 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:29.99 | |
109 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:30.93 | |
110 | 779 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:30.95 | |
111 | 519 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:31.01 | |
112 | 758 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:31.53 | |
113 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:32.10 | |
114 | 517 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:32.69 | |
115 | 478 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:33.36 | |
116 | 781 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:33.98 | |
117 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:36.53 | |
118 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:38.23 | |
119 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:40.71 | |
120 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:41.15 | |
121 | 704 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:44.44 | |
122 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:45.52 | |
123 | 636 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 1:45.59 | |
124 | 621 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:48.45 | |
125 | 766 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:53.10 | |
126 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 2:00.94 | |
127 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 2:03.89 | |
128 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 2:05.19 | |
129 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:42.11 | |
130 | 424 | Jonasen Josefine | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
131 | 521 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 25 m | |||
132 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
133 | 575 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | ||
134 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
135 | 712 | Christophersen Ingebeth S | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
136 | 721 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
137 | 728 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
138 | 729 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
139 | 749 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
140 | 760 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
141 | 767 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
142 | 769 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
143 | 770 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
144 | 775 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
145 | 783 | Tomzak Frida Nielsen | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
146 | 784 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Audi Fredericia |
Årg. 2001-2002: Rasmus Udbye (2000) 26.86 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Nissen (2002) 27.62 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 29.75 |
Årg. 2007-2019: Anders Bredal Storgaard (2002) 36.05 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 26.27 | |
2 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 26.46 | |
3 | 802 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 27.03 | |
4 | 743 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 27.68 | |
5 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 28.09 | |
6 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 28.21 | |
7 | 761 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 28.22 | |
8 | 699 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 28.27 | |
9 | 799 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 28.34 | |
10 | 795 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 28.43 | |
11 | 805 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 25 m | 28.69 | |
12 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 28.88 | |
13 | 804 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 29.02 | |
14 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 29.43 | |
15 | 661 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 29.50 | |
16 | 830 | Jensen Alexander | 1999 | HORSENS | 9955AO | 25 m | 29.80 | |
17 | 349 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 30.36 | |
18 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 30.54 | |
19 | 538 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 31.14 | |
20 | 494 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 31.87 | |
21 | 635 | Nielsen Mathias M. | 2002 | VEJLE | 0233AL | 25 m | 31.99 | |
22 | 732 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 32.31 | |
23 | 426 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 32.46 | |
24 | 710 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 32.48 | |
25 | 620 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 33.19 | |
26 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 34.49 | |
27 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 34.62 | |
28 | 401 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 34.92 | |
29 | 404 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 36.04 | |
30 | 475 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 36.96 | |
31 | 420 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 37.15 | |
32 | 810 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 37.18 | |
33 | 632 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 37.19 | |
34 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 37.39 | |
35 | 425 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 37.95 | |
36 | 543 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 37.98 | |
37 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 38.01 | ||
38 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 38.19 | |
39 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 38.34 | |
40 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 38.63 | |
41 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 38.65 | |
42 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 38.72 | |
43 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 38.99 | |
44 | 651 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 38.99 | |
45 | 772 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 40.16 | |
46 | 698 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 40.32 | |
47 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 40.40 | |
48 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 41.47 | |
49 | 400 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 42.65 | |
50 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 42.80 | |
51 | 756 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 42.85 | |
52 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 43.35 | |
53 | 751 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 44.23 | |
54 | 463 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 46.02 | |
55 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 46.03 | |
56 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 46.74 | |
57 | 372 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 46.77 | |
58 | 787 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 47.13 | |
59 | 552 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 47.37 | |
60 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 47.75 | |
61 | 725 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 47.86 | |
62 | 735 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 48.13 | |
63 | 502 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 48.98 | |
64 | 709 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 49.52 | |
65 | 524 | Skov Holger Schjemte | 2006 | SKANDERBOR | 0611AN | 25 m | 50.15 | |
66 | 554 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 51.72 | |
67 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 52.04 | |
68 | 608 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 52.06 | |
69 | 752 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | 53.02 | |
70 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 53.42 | |
71 | 443 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 0717AJ | 25 m | 56.02 | |
72 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | 56.67 | |
73 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 56.83 | |
74 | 551 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 57.59 | |
75 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:02.03 | |
76 | 664 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 1:06.25 | |
77 | 569 | Elsborg Frederik Rau | 2005 | VEJLE | 0565AP | 25 m | ||
78 | 653 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 25 m | |||
79 | 660 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | ||
80 | 697 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
81 | 730 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
82 | 731 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 25 m | |||
83 | 768 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
84 | 776 | Stengaard Christian Storm | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
85 | 786 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
86 | 791 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: NEM Forsikring |
Årg. 2002-2003: Cecilie Grøndal (2002) 29.82 |
Årg. 2004-2005: Mille Kjær Jensen (2004) 32.22 |
Årg. 2006-2007: Sofie A. Wolf (2006) 35.19 |
Årg. 2008-2019: Lærke Jervelund (2007) 46.32 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 722 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 29.31 | |
2 | 612 | Knudsen Stine | 1999 | VEJLE | 9918AI | 25 m | 29.52 | |
3 | 585 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 29.53 | |
4 | 753 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 29.54 | |
5 | 656 | Skjerning Anna Emile | 1999 | VEJLE | 9912BF | 25 m | 29.87 | |
6 | 801 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 30.50 | |
7 | 702 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 30.54 | |
8 | 547 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 30.58 | |
9 | 736 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 30.59 | |
10 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 31.63 | |
11 | 797 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 31.80 | |
12 | 361 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 31.82 | |
13 | 707 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 31.97 | |
14 | 418 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 32.51 | |
15 | 755 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 32.66 | |
16 | 800 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 32.80 | |
17 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 32.82 | |
18 | 439 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 32.99 | |
19 | 587 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 33.28 | |
20 | 796 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 33.33 | |
21 | 744 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 33.39 | |
22 | 642 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 33.49 | |
23 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 33.58 | |
24 | 746 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 33.69 | |
25 | 537 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 33.93 | |
26 | 441 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 34.14 | |
27 | 534 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 34.31 | |
28 | 498 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 34.44 | |
29 | 597 | Jensen Mitzi D. | 2002 | VEJLE | 0298AB | 25 m | 34.53 | |
30 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 34.68 | |
31 | 720 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 35.05 | |
32 | 374 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 35.06 | |
33 | 348 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 35.16 | |
34 | 790 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 35.21 | |
35 | 343 | Hoeven Helene van der | 2001 | Frisinn SK | 25 m | 35.50 | ||
36 | 388 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 35.56 | |
37 | 395 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 35.91 | |
38 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 36.17 | |
39 | 391 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 36.31 | |
40 | 634 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 36.37 | |
41 | 387 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 36.56 | |
42 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 36.80 | |
43 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 36.81 | |
44 | 394 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 37.16 | |
45 | 421 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 37.45 | |
46 | 525 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 37.65 | |
47 | 757 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 37.68 | |
48 | 600 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 38.36 | |
49 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 38.45 | |
50 | 691 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 38.88 | |
51 | 397 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 39.08 | |
52 | 536 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 40.08 | |
53 | 377 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 40.12 | |
54 | 390 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 40.32 | |
55 | 583 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 40.75 | |
56 | 392 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 40.93 | |
57 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 41.29 | |
58 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 41.63 | |
59 | 398 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 41.71 | |
60 | 726 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 41.85 | |
61 | 499 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 41.91 | |
62 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 42.00 | |
63 | 501 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 25 m | 42.02 | |
64 | 454 | Heinsvig Loa Dam | 2006 | ODDER | 0612AR | 25 m | 42.21 | |
65 | 523 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 42.79 | |
66 | 714 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 43.48 | |
67 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 43.61 | |
68 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 43.74 | |
69 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 43.79 | |
70 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 43.85 | |
71 | 402 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 44.43 | |
72 | 507 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 44.53 | |
73 | 788 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 44.63 | |
74 | 444 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 45.31 | |
75 | 695 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 45.80 | |
76 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 45.84 | |
77 | 593 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 46.63 | |
78 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 47.04 | |
79 | 723 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 48.15 | |
80 | 781 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 48.60 | |
81 | 478 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 48.77 | |
82 | 758 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 49.15 | |
83 | 704 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 49.65 | |
84 | 611 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 50.01 | |
85 | 711 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 50.04 | |
86 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 51.14 | |
87 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 51.64 | |
88 | 766 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 52.43 | |
89 | 636 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 52.54 | |
90 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 52.92 | |
91 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 54.89 | |
92 | 703 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | 58.26 | |
93 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:02.33 | |
94 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:20.21 | |
95 | 456 | Hollesen Frida | 2005 | ODDER | 0596AW | 25 m | ||
96 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
97 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | ||
98 | 609 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | ||
99 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
100 | 712 | Christophersen Ingebeth S | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
101 | 721 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
102 | 729 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
103 | 749 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
104 | 760 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
105 | 767 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
106 | 769 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
107 | 770 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
108 | 775 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
109 | 783 | Tomzak Frida Nielsen | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
110 | 784 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
111 | 792 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: HusetNo10 |
Årg. 2001-2002: Viktor Bull Kramer (2000) 2:21.23 |
Årg. 2003-2004: Magnus V. Ancker (2001) 2:33.45 |
Årg. 2005-2006: Elias Marius Elsgaard (2004) 2:33.61 |
Årg. 2007-2019: Malthe Elkjær (2003) 3:19.63 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:19.30 | |
2 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:21.52 | |
3 | 358 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 2:21.73 | |
4 | 717 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 2:24.26 | |
5 | 739 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 2:24.81 | |
6 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 2:26.16 | |
7 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 2:27.63 | |
8 | 363 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:30.35 | |
9 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 2:30.98 | |
10 | 808 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:32.39 | |
11 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:32.62 | |
12 | 762 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 2:34.46 | |
13 | 734 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:37.32 | |
14 | 493 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 2:37.64 | |
15 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 2:40.35 | |
16 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:40.46 | |
17 | 633 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 2:45.00 | |
18 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:47.55 | |
19 | 417 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 2:54.46 | |
20 | 393 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 2:55.48 | |
21 | 487 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 3:12.35 | |
22 | 522 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:16.19 | |
23 | 531 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:19.91 | |
24 | 772 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 3:22.53 | |
25 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:24.51 | |
26 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 3:25.89 | ||
27 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 3:29.19 | |
28 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:58.70 | |
29 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 4:01.78 | |
30 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 4:06.83 | |
31 | 505 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | ||
32 | 551 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | ||
33 | 559 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | ||
34 | 569 | Elsborg Frederik Rau | 2005 | VEJLE | 0565AP | 25 m | ||
35 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | ||
36 | 608 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | ||
37 | 639 | Padovan-Özdemir Antun | 2007 | VEJLE | 0741AL | 25 m | ||
38 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: OK Plast |
Årg. 2002-2003: Julie Pavon Friis (1999) 2:38.56 |
Årg. 2004-2005: Christina Christensen (2000) 2:46.20 |
Årg. 2006-2007: Michelle Franow (2001) 3:06.41 |
Årg. 2008-2019: Laura Toftgaard (2007) 3:56.06 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 2:34.69 | |
2 | 409 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:39.62 | |
3 | 637 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 25 m | 2:41.29 | |
4 | 722 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:41.91 | |
5 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:42.77 | |
6 | 831 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 2:42.92 | |
7 | 346 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 2:43.87 | |
8 | 811 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:51.54 | |
9 | 353 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 2:51.61 | |
10 | 592 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:53.33 | |
11 | 702 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:53.75 | |
12 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:54.75 | |
13 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:55.49 | |
14 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 2:58.76 | |
15 | 561 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:59.01 | |
16 | 600 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 3:02.71 | |
17 | 700 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 3:02.80 | |
18 | 555 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 3:04.01 | |
19 | 486 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 3:04.41 | |
20 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 25 m | 3:05.53 | |
21 | 421 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 3:10.60 | |
22 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:11.37 | |
23 | 374 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 3:12.65 | |
24 | 412 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 3:13.92 | |
25 | 386 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 3:17.08 | |
26 | 696 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 3:17.81 | |
27 | 510 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 3:22.60 | |
28 | 624 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 3:24.34 | |
29 | 435 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 3:25.45 | |
30 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:25.87 | |
31 | 523 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 3:27.29 | |
32 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:28.78 | |
33 | 506 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 3:30.01 | |
34 | 789 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:30.03 | |
35 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:32.54 | |
36 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 3:32.92 | |
37 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 3:35.42 | |
38 | 606 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 3:41.15 | |
39 | 774 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 3:43.35 | |
40 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:43.47 | |
41 | 740 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 3:46.56 | |
42 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 3:46.92 | |
43 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 3:48.69 | |
44 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:52.47 | |
45 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 3:56.44 | |
46 | 723 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 3:59.22 | |
47 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 4:12.92 | |
48 | 622 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 4:21.76 | |
49 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 4:32.49 | |
50 | 433 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | ||
51 | 517 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | ||
52 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
53 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | ||
54 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | ||
55 | 609 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | ||
56 | 621 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | ||
57 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | ||
58 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
59 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 7, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordbyens Murerforretning |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 24.92 |
Årg. 2003-2004: Johannes Kjærgaard (1998) 27.49 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 28.71 |
Årg. 2007-2019: Anders Bredal Storgaard (2002) 33.48 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 24.06 | |
2 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 25.12 | |
3 | 805 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 25 m | 25.30 | |
4 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 25.34 | |
5 | 743 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 25.35 | |
6 | 802 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 25.47 | |
7 | 352 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 25 m | 25.51 | |
8 | 350 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 26.07 | |
9 | 625 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | VEJLE | 0029AM | 25 m | 26.32 | |
10 | 661 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 26.40 | |
11 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 26.66 | |
12 | 367 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 26.67 | |
13 | 804 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 26.81 | |
14 | 360 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 26.92 | |
15 | 795 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 27.04 | |
16 | 701 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 27.17 | |
17 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 27.36 | |
18 | 649 | Ravn Philip Andersen | 2002 | VEJLE | 0241AL | 25 m | 27.36 | |
19 | 615 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 27.37 | |
20 | 359 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 27.38 | |
21 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 27.45 | |
22 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 27.75 | |
23 | 739 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 27.76 | |
24 | 494 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 28.10 | |
25 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 28.24 | |
26 | 492 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 28.26 | |
27 | 595 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 28.39 | |
28 | 717 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 28.58 | |
29 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 28.67 | |
30 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 28.74 | |
31 | 539 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 28.83 | |
32 | 737 | Knudsen Emil | 1999 | HORSENS | 9975AO | 25 m | 28.87 | |
33 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 29.10 | |
34 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 29.29 | |
35 | 719 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 29.46 | |
36 | 529 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 29.72 | |
37 | 553 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 29.76 | |
38 | 810 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 29.91 | |
39 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 30.19 | |
40 | 380 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 30.29 | |
41 | 417 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 30.43 | |
42 | 426 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 30.99 | |
43 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 31.51 | |
44 | 635 | Nielsen Mathias M. | 2002 | VEJLE | 0233AL | 25 m | 31.70 | |
45 | 652 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 31.90 | |
46 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 31.94 | |
47 | 373 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 31.97 | |
48 | 526 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 32.24 | |
49 | 416 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 32.56 | |
50 | 396 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 32.61 | |
51 | 530 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 32.74 | |
52 | 405 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 32.86 | |
53 | 438 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 33.21 | |
54 | 620 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 33.34 | |
55 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 33.37 | |
56 | 487 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 33.43 | |
57 | 403 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 33.62 | |
58 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 33.67 | |
59 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 33.79 | |
60 | 425 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 34.48 | |
61 | 651 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 34.64 | |
62 | 411 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 34.81 | |
63 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 34.83 | |
64 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 35.02 | |
65 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 35.75 | ||
66 | 401 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 36.08 | |
67 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 36.23 | |
68 | 655 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 25 m | 37.31 | |
69 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 37.52 | |
70 | 518 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 37.64 | |
71 | 423 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | 37.74 | |
72 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 37.78 | |
73 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 37.85 | |
74 | 419 | Hansen Andreas Agger | 2005 | KOLDING | 0589AN | 25 m | 38.09 | |
75 | 543 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 39.08 | |
76 | 541 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 39.20 | |
77 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 40.25 | |
78 | 389 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 40.36 | |
79 | 764 | Pedersen Christian R | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 40.56 | |
80 | 490 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 40.85 | |
81 | 544 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 40.95 | |
82 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 41.52 | |
83 | 698 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 41.54 | |
84 | 413 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 41.86 | |
85 | 751 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 42.72 | |
86 | 745 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 43.25 | |
87 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 43.32 | |
88 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 43.79 | |
89 | 756 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 44.63 | |
90 | 750 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 44.66 | |
91 | 443 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 0717AJ | 25 m | 45.09 | |
92 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 45.14 | |
93 | 400 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 45.47 | |
94 | 408 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 45.86 | |
95 | 725 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 45.86 | |
96 | 376 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 46.59 | |
97 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 47.02 | |
98 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 51.53 | |
99 | 709 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 51.58 | |
100 | 738 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 51.77 | |
101 | 660 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 52.04 | |
102 | 608 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | 52.75 | |
103 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 53.02 | |
104 | 554 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 53.87 | |
105 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 55.22 | |
106 | 463 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 56.30 | |
107 | 664 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 58.60 | |
108 | 724 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:01.03 | |
109 | 639 | Padovan-Özdemir Antun | 2007 | VEJLE | 0741AL | 25 m | 1:01.08 | |
110 | 495 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:01.49 | |
111 | 372 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:05.79 | |
112 | 569 | Elsborg Frederik Rau | 2005 | VEJLE | 0565AP | 25 m | 1:05.90 | |
113 | 497 | Lundsfryd Marius Rosen | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:08.52 | |
114 | 602 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 1:29.59 | |
115 | 451 | Gjelstrup Marcus Reinholt | 2003 | ODDER | 0349AM | 25 m | ||
116 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | ||
117 | 524 | Skov Holger Schjemte | 2006 | SKANDERBOR | 0611AN | 25 m | ||
118 | 545 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | ||
119 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
120 | 559 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | ||
121 | 653 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 25 m | |||
122 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | ||
123 | 752 | Møller Patrick Dam | 2005 | HORSENS | 0531AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 8, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: JUAL |
Årg. 2002-2003: Emma H. Christiansen (1999) 29.40 |
Årg. 2004-2005: Alberte Ehrenreich-Birn (2003) 30.98 |
Årg. 2006-2007: Sofie A. Wolf (2006) 33.40 |
Årg. 2008-2019: Svava Kj. Gregersen (2004) 45.26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 753 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 27.95 | |
2 | 807 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 25 m | 28.21 | |
3 | 585 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 28.66 | |
4 | 796 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 29.06 | |
5 | 713 | Due Josefine | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 29.13 | |
6 | 414 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 29.23 | |
7 | 801 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 29.36 | |
8 | 547 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 29.42 | |
9 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 29.84 | |
10 | 351 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 29.87 | |
11 | 637 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 25 m | 29.87 | |
12 | 345 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 29.99 | |
13 | 597 | Jensen Mitzi D. | 2002 | VEJLE | 0298AB | 25 m | 30.02 | |
14 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 30.08 | |
15 | 591 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 30.11 | |
16 | 744 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 30.30 | |
17 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 30.47 | |
18 | 754 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 30.55 | |
19 | 612 | Knudsen Stine | 1999 | VEJLE | 9918AI | 25 m | 30.59 | |
20 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 30.71 | |
21 | 746 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 31.13 | |
22 | 755 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 31.18 | |
23 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 31.31 | |
24 | 365 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 31.56 | |
25 | 439 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 32.05 | |
26 | 364 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 32.09 | |
27 | 391 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 32.31 | |
28 | 362 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 32.40 | |
29 | 388 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 32.40 | |
30 | 379 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 32.57 | |
31 | 708 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 32.66 | |
32 | 484 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 32.74 | |
33 | 800 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 32.80 | |
34 | 720 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 32.81 | |
35 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 32.90 | |
36 | 366 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 33.10 | |
37 | 520 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 33.28 | |
38 | 736 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 33.30 | |
39 | 771 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 33.34 | |
40 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 33.41 | |
41 | 587 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 33.47 | |
42 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 33.48 | |
43 | 707 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 34.08 | |
44 | 434 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 34.34 | |
45 | 537 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 34.37 | |
46 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 34.48 | |
47 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 34.54 | |
48 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 34.71 | |
49 | 535 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 34.83 | |
50 | 483 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 34.96 | |
51 | 511 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 35.19 | |
52 | 525 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 35.58 | |
53 | 348 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 35.73 | |
54 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 36.14 | |
55 | 442 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 36.66 | |
56 | 378 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 36.67 | |
57 | 715 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 36.77 | |
58 | 488 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 36.78 | |
59 | 498 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 36.79 | |
60 | 474 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 36.82 | |
61 | 458 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 37.41 | |
62 | 634 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 37.41 | |
63 | 811 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 37.55 | |
64 | 778 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 38.21 | |
65 | 616 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 38.47 | |
66 | 397 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 38.48 | |
67 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 38.87 | |
68 | 489 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 40.03 | |
69 | 467 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 40.05 | |
70 | 399 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 40.08 | |
71 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 40.08 | |
72 | 435 | Langschwager Alberte Kirk | 2007 | KOLDING | 0788AA | 25 m | 40.12 | |
73 | 390 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 40.65 | |
74 | 536 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 40.70 | |
75 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 40.76 | |
76 | 486 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 41.20 | |
77 | 593 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 41.66 | |
78 | 422 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 41.70 | |
79 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 41.72 | |
80 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 42.57 | |
81 | 499 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 42.73 | |
82 | 504 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 43.09 | |
83 | 466 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 43.81 | |
84 | 454 | Heinsvig Loa Dam | 2006 | ODDER | 0612AR | 25 m | 43.98 | |
85 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 44.04 | |
86 | 398 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 44.51 | |
87 | 406 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 44.74 | |
88 | 415 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 44.75 | |
89 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 45.29 | |
90 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 45.66 | |
91 | 774 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 45.83 | |
92 | 386 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 46.14 | |
93 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 46.59 | |
94 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 46.75 | |
95 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 47.62 | |
96 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 47.90 | |
97 | 501 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 25 m | 48.98 | |
98 | 695 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 49.12 | |
99 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 49.34 | |
100 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 50.06 | |
101 | 779 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 50.12 | |
102 | 377 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 50.32 | |
103 | 609 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | 50.91 | |
104 | 519 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 52.71 | |
105 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 55.16 | |
106 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 55.79 | |
107 | 611 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 55.92 | |
108 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 56.33 | |
109 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 56.62 | |
110 | 636 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 58.07 | |
111 | 728 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 59.78 | |
112 | 703 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | 1:04.36 | |
113 | 622 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 1:05.08 | |
114 | 575 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 1:11.83 | |
115 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:13.63 | |
116 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:21.67 | |
117 | 424 | Jonasen Josefine | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
118 | 444 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | ||
119 | 500 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | ||
120 | 792 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 9, 400m Medley Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
Årg. 2001-2002: Peter Mandrup Madsen (1997) 4:43.92 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Nissen (2002) 4:35.39 |
Årg. 2005-2006: Viktor Lei Lamberg (2004) 5:19.22 |
Årg. 2007-2019: Malthe Elias Wolgast (2006) 6:29.58 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 4:37.65 | |
2 | 368 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 4:38.07 | |
3 | 799 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 4:46.21 | |
4 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 4:52.27 | |
5 | 538 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 5:19.40 | |
6 | 732 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 5:31.32 | |
7 | 445 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 5:46.97 | |
8 | 440 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 5:50.93 | |
9 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 6:16.85 | |
10 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 6:54.11 | |
11 | 552 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 10, 400m Medley Damer |
Sponsor: Protemp |
Årg. 2002-2003: Tine Petersen (2003) 5:02.11 |
Årg. 2004-2005: Mei Mei Dreyer (1998) 5:20.26 |
Årg. 2006-2007: Sara Sylvest (2000) 5:58.91 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 796 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 4:58.58 | |
2 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 5:17.96 | |
3 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 5:20.49 | |
4 | 366 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 5:27.64 | |
5 | 347 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 5:29.17 | |
6 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 5:33.06 | |
7 | 777 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 6:09.54 | |
8 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 7:18.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 11, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Den Lille Bager |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 1:50.91 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Nissen (2002) 1:59.41 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 2:06.22 |
Årg. 2007-2019: Esben F. Buchwaldt (2002) 2:29.18 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 1:47.87 | |
2 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 1:48.56 | |
3 | 360 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 1:52.41 | |
4 | 368 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 1:54.87 | |
5 | 799 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:54.99 | |
6 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 1:56.01 | |
7 | 661 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 1:56.54 | |
8 | 699 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 1:57.80 | |
9 | 803 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:59.80 | |
10 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:01.83 | |
11 | 761 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:03.22 | |
12 | 628 | Møller Johann Kristian | 2001 | VEJLE | 0159AK | 25 m | 2:03.62 | |
13 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:03.91 | |
14 | 804 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:04.05 | |
15 | 492 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 2:04.98 | |
16 | 380 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 2:06.44 | |
17 | 615 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 2:07.22 | |
18 | 349 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 2:07.24 | |
19 | 802 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:07.31 | |
20 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 2:08.15 | |
21 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:08.52 | |
22 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:09.25 | |
23 | 808 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:10.00 | |
24 | 493 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 2:10.04 | |
25 | 687 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:11.14 | |
26 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:11.48 | |
27 | 532 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:13.01 | |
28 | 445 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:15.21 | |
29 | 526 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:17.18 | |
30 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:18.93 | |
31 | 530 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:19.45 | |
32 | 732 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:21.08 | |
33 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:21.18 | |
34 | 635 | Nielsen Mathias M. | 2002 | VEJLE | 0233AL | 25 m | 2:23.23 | |
35 | 405 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 2:25.76 | |
36 | 475 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:26.02 | |
37 | 632 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 2:26.87 | |
38 | 440 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:28.22 | |
39 | 438 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 2:29.25 | |
40 | 651 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 2:31.27 | |
41 | 401 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 2:32.04 | |
42 | 404 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 2:35.03 | |
43 | 413 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 2:35.31 | |
44 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:36.49 | |
45 | 425 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 2:37.09 | |
46 | 655 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 25 m | 2:39.03 | |
47 | 518 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 2:40.45 | |
48 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 2:41.40 | |
49 | 764 | Pedersen Christian R | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 2:42.15 | |
50 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 2:46.74 | |
51 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 2:47.05 | |
52 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:47.46 | |
53 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 2:49.55 | |
54 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 2:52.84 | |
55 | 389 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 2:53.27 | |
56 | 524 | Skov Holger Schjemte | 2006 | SKANDERBOR | 0611AN | 25 m | 3:00.85 | |
57 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 3:07.19 | |
58 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:07.61 | |
59 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:08.38 | |
60 | 725 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 3:11.88 | |
61 | 463 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 3:16.48 | |
62 | 376 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 3:19.22 | |
63 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | 3:23.63 | |
64 | 552 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:25.04 | |
65 | 554 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:25.59 | |
66 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:39.13 | |
67 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:39.25 | |
68 | 582 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 4:00.21 | |
69 | 551 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 4:16.81 | |
70 | 443 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 0717AJ | 25 m | ||
71 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
72 | 639 | Padovan-Özdemir Antun | 2007 | VEJLE | 0741AL | 25 m | ||
73 | 641 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | ||
74 | 688 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 25 m | |||
75 | 730 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 12, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: PWC |
Årg. 2002-2003: Rikke Dehn (1999) 2:08.30 |
Årg. 2004-2005: Matilde Kjeldsen (1999) 2:16.09 |
Årg. 2006-2007: Clara Dreier (2004) 2:37.17 |
Årg. 2008-2019: Svava Kj. Gregersen (2004) 3:00.11 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 806 | Sol Snæfridur | 2000 | AGF | 0082AL | 25 m | 2:00.36 | |
2 | 713 | Due Josefine | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 2:04.67 | |
3 | 642 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 2:05.79 | |
4 | 722 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:07.97 | |
5 | 351 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 2:08.14 | |
6 | 612 | Knudsen Stine | 1999 | VEJLE | 9918AI | 25 m | 2:08.52 | |
7 | 801 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 2:09.36 | |
8 | 796 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 2:09.78 | |
9 | 347 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 2:09.87 | |
10 | 754 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 2:11.36 | |
11 | 547 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 2:11.82 | |
12 | 797 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 2:12.50 | |
13 | 418 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:13.03 | |
14 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:13.77 | |
15 | 561 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:14.47 | |
16 | 364 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 2:14.62 | |
17 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 2:15.06 | |
18 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 2:15.10 | |
19 | 807 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 25 m | 2:15.35 | |
20 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:17.16 | |
21 | 777 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 2:17.52 | |
22 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 2:18.47 | |
23 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:19.38 | |
24 | 537 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 2:19.62 | |
25 | 708 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:20.59 | |
26 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:21.35 | |
27 | 555 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:21.46 | |
28 | 379 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:23.91 | |
29 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:24.33 | |
30 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 2:24.53 | |
31 | 534 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:24.64 | |
32 | 441 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:25.50 | |
33 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 25 m | 2:25.91 | |
34 | 476 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 2:26.37 | |
35 | 442 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 2:26.58 | |
36 | 395 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 2:26.91 | |
37 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 2:27.06 | |
38 | 535 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 2:27.77 | |
39 | 511 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 2:27.79 | |
40 | 790 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:27.90 | |
41 | 746 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 2:28.71 | |
42 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:28.74 | |
43 | 394 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 2:28.89 | |
44 | 345 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 2:29.24 | |
45 | 483 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 2:29.67 | |
46 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 2:31.64 | |
47 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:33.18 | |
48 | 412 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 2:34.50 | |
49 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:36.44 | |
50 | 434 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:36.52 | |
51 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 2:38.29 | |
52 | 499 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 2:41.10 | |
53 | 778 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 2:41.75 | |
54 | 378 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:42.86 | |
55 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:42.88 | |
56 | 402 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 2:49.91 | |
57 | 616 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:50.02 | |
58 | 398 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 2:52.48 | |
59 | 523 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 2:56.06 | |
60 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 2:57.28 | |
61 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 2:58.78 | |
62 | 740 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 2:59.35 | |
63 | 714 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 2:59.78 | |
64 | 467 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 3:01.68 | |
65 | 415 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 3:02.80 | |
66 | 504 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 3:03.40 | |
67 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:05.47 | |
68 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 3:11.14 | |
69 | 406 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 3:11.91 | |
70 | 454 | Heinsvig Loa Dam | 2006 | ODDER | 0612AR | 25 m | 3:12.63 | |
71 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:14.74 | |
72 | 723 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 3:15.62 | |
73 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:19.34 | |
74 | 519 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 3:22.80 | |
75 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 3:28.50 | |
76 | 779 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 3:34.03 | |
77 | 711 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 3:36.27 | |
78 | 521 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 25 m | 3:37.06 | ||
79 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:37.78 | |
80 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 3:42.16 | |
81 | 636 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 3:50.88 | |
82 | 581 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:57.23 | |
83 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:58.12 | |
84 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 4:00.83 | |
85 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
86 | 594 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | ||
87 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
88 | 694 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Danske Bank |
Årg. 2001-2002: Tobias B. Bjerg (1998) 29.68 |
Årg. 2003-2004: Christian V. Rasmussen (1996) 31.93 |
Årg. 2005-2006: Elias Marius Elsgaard (2004) 33.52 |
Årg. 2007-2019: Anders Bredal Storgaard (2002) 39.91 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 28.94 | |
2 | 701 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 29.14 | |
3 | 803 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 29.32 | |
4 | 352 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 25 m | 29.37 | |
5 | 342 | Lagoni Henrik | 1991 | AGF | 9187AD | 25 m | 29.50 | |
6 | 717 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 29.76 | |
7 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 29.90 | |
8 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 29.90 | |
9 | 739 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 30.35 | |
10 | 737 | Knudsen Emil | 1999 | HORSENS | 9975AO | 25 m | 30.39 | |
11 | 358 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 30.49 | |
12 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 30.71 | |
13 | 620 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 30.83 | |
14 | 595 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 31.04 | |
15 | 493 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 31.47 | |
16 | 808 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 31.55 | |
17 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 31.68 | |
18 | 557 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 31.90 | |
19 | 350 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 31.91 | |
20 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 32.09 | |
21 | 762 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 32.50 | |
22 | 734 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 32.74 | |
23 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 33.61 | |
24 | 830 | Jensen Alexander | 1999 | HORSENS | 9955AO | 25 m | 33.65 | |
25 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 33.70 | |
26 | 539 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.82 | |
27 | 633 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 33.93 | |
28 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 34.24 | |
29 | 538 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 34.38 | |
30 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 34.99 | |
31 | 417 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 35.10 | |
32 | 494 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 35.20 | |
33 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 35.23 | |
34 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 35.52 | |
35 | 393 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 36.16 | |
36 | 529 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 36.83 | |
37 | 810 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 36.85 | |
38 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 36.93 | |
39 | 690 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 37.35 | |
40 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 37.43 | |
41 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 38.06 | |
42 | 426 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 38.39 | |
43 | 396 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 38.47 | |
44 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 39.50 | ||
45 | 772 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 39.88 | |
46 | 403 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 40.29 | |
47 | 411 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 40.55 | |
48 | 420 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 42.01 | |
49 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 43.07 | |
50 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 43.71 | |
51 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 43.79 | |
52 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 43.92 | |
53 | 425 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 44.40 | |
54 | 745 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 44.49 | |
55 | 544 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 44.51 | |
56 | 423 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | 45.20 | |
57 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 45.55 | |
58 | 756 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 46.01 | |
59 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 46.08 | |
60 | 558 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 46.38 | |
61 | 541 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 46.51 | |
62 | 689 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 47.12 | |
63 | 490 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 47.45 | |
64 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 47.53 | |
65 | 400 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 47.82 | |
66 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 48.11 | |
67 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 50.14 | |
68 | 750 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 50.14 | |
69 | 408 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 50.74 | |
70 | 698 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 51.02 | |
71 | 505 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 53.26 | |
72 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 54.02 | |
73 | 735 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 54.42 | |
74 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 54.52 | |
75 | 751 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 55.33 | |
76 | 787 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 55.45 | |
77 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 57.19 | |
78 | 524 | Skov Holger Schjemte | 2006 | SKANDERBOR | 0611AN | 25 m | 58.07 | |
79 | 559 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 58.36 | |
80 | 560 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 58.93 | |
81 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:01.61 | |
82 | 495 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:01.88 | |
83 | 724 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:02.31 | |
84 | 738 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 1:03.11 | |
85 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:03.96 | |
86 | 582 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:04.72 | |
87 | 502 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:05.26 | |
88 | 497 | Lundsfryd Marius Rosen | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:06.83 | |
89 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:07.11 | |
90 | 709 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 1:07.42 | |
91 | 664 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 1:13.87 | |
92 | 602 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 1:32.56 | |
93 | 373 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | ||
94 | 419 | Hansen Andreas Agger | 2005 | KOLDING | 0589AN | 25 m | ||
95 | 437 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | ||
96 | 451 | Gjelstrup Marcus Reinholt | 2003 | ODDER | 0349AM | 25 m | ||
97 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | ||
98 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | ||
99 | 545 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | ||
100 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
101 | 554 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | ||
102 | 639 | Padovan-Özdemir Antun | 2007 | VEJLE | 0741AL | 25 m | ||
103 | 653 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 25 m | |||
104 | 688 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 25 m | |||
105 | 697 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
106 | 731 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 25 m | |||
107 | 768 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
108 | 776 | Stengaard Christian Storm | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
109 | 786 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
110 | 791 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
Årg. 2002-2003: Julie Pavon Friis (1999) 33.51 |
Årg. 2004-2005: Sarah Kildahl (2004) 35.66 |
Årg. 2006-2007: Benedicte Them Jensen (2004) 39.99 |
Årg. 2008-2019: Alberte Kirk Langschwager (2007) 47.50 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 33.24 | |
2 | 362 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 33.52 | |
3 | 409 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 33.88 | |
4 | 637 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 25 m | 34.18 | |
5 | 744 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 34.49 | |
6 | 656 | Skjerning Anna Emile | 1999 | VEJLE | 9912BF | 25 m | 35.37 | |
7 | 348 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 35.54 | |
8 | 346 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 35.79 | |
9 | 353 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 35.82 | |
10 | 831 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 35.82 | |
11 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 36.09 | |
12 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 36.95 | |
13 | 692 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 37.86 | |
14 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 38.86 | |
15 | 771 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 38.98 | |
16 | 500 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 39.13 | |
17 | 715 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 39.27 | |
18 | 700 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 40.33 | |
19 | 374 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 40.39 | |
20 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 40.48 | |
21 | 606 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 40.77 | |
22 | 421 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 40.96 | |
23 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 40.96 | |
24 | 506 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 41.43 | |
25 | 486 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 41.99 | |
26 | 386 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 42.47 | |
27 | 789 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 42.50 | |
28 | 510 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 42.55 | |
29 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 42.88 | |
30 | 523 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 43.10 | |
31 | 696 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 43.34 | |
32 | 446 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 43.67 | |
33 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 43.93 | |
34 | 391 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 44.48 | |
35 | 536 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 44.65 | |
36 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 44.82 | |
37 | 392 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 44.85 | |
38 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 45.07 | |
39 | 624 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 45.36 | |
40 | 388 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 45.99 | |
41 | 458 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 46.09 | |
42 | 740 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 46.27 | |
43 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 46.29 | |
44 | 399 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 46.51 | |
45 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 46.55 | |
46 | 488 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 46.74 | |
47 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 46.76 | |
48 | 390 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 47.72 | |
49 | 444 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | 47.75 | |
50 | 781 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 49.23 | |
51 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 49.86 | |
52 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 50.12 | |
53 | 466 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 50.14 | |
54 | 723 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 50.64 | |
55 | 774 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 51.17 | |
56 | 593 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 51.28 | |
57 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 51.48 | |
58 | 758 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 52.53 | |
59 | 507 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 52.98 | |
60 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 53.67 | |
61 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 54.81 | |
62 | 504 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 55.60 | |
63 | 436 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 25 m | 55.91 | |
64 | 581 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 56.78 | |
65 | 704 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 57.32 | |
66 | 622 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 57.37 | |
67 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 57.93 | |
68 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 58.37 | |
69 | 621 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 59.11 | |
70 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 59.11 | |
71 | 478 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 59.50 | |
72 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:00.55 | |
73 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:02.37 | |
74 | 658 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 0854AL | 25 m | 1:03.03 | |
75 | 766 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:04.63 | |
76 | 594 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 1:05.56 | |
77 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:06.68 | |
78 | 517 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:09.33 | |
79 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:17.09 | |
80 | 410 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | |||
81 | 456 | Hollesen Frida | 2005 | ODDER | 0596AW | 25 m | ||
82 | 575 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | ||
83 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | ||
84 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
85 | 703 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | ||
86 | 712 | Christophersen Ingebeth S | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
87 | 721 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
88 | 728 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
89 | 729 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
90 | 749 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
91 | 760 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
92 | 767 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
93 | 769 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
94 | 770 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
95 | 775 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
96 | 783 | Tomzak Frida Nielsen | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
97 | 784 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
98 | 788 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | ||
99 | 792 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Protemp |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 2:08.90 |
Årg. 2003-2004: Nicolaj Løth Andersen (2001) 2:12.63 |
Årg. 2005-2006: Rasmus Udbye (2000) 2:27.26 |
Årg. 2007-2019: Artúr Jegesi (2002) 2:44.05 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 2:06.43 | |
2 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:14.67 | |
3 | 363 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:16.55 | |
4 | 349 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 2:17.46 | |
5 | 795 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:17.49 | |
6 | 553 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 2:18.39 | |
7 | 710 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 2:24.06 | |
8 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 2:24.61 | |
9 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:28.85 | |
10 | 628 | Møller Johann Kristian | 2001 | VEJLE | 0159AK | 25 m | 2:30.90 | |
11 | 687 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:32.48 | |
12 | 532 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:33.04 | |
13 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:39.45 | |
14 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:46.96 | |
15 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 2:47.69 | |
16 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:59.44 | |
17 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 2:59.67 | |
18 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 3:00.30 | |
19 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 3:01.74 | |
20 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:17.79 | |
21 | 372 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 3:34.67 | |
22 | 522 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 4:52.30 | |
23 | 551 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | ||
24 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | ||
25 | 641 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Middelfart Sparekasse |
Årg. 2002-2003: Amalie Østrup (1997) 2:21.16 |
Årg. 2004-2005: Cecilie Grøndal (2002) 2:27.67 |
Årg. 2006-2007: Sofie A. Wolf (2006) 2:43.23 |
Årg. 2008-2019: Lærke Jervelund (2007) 3:29.07 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 722 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:18.10 | |
2 | 585 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 2:20.71 | |
3 | 702 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:23.62 | |
4 | 361 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:23.63 | |
5 | 736 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 2:24.05 | |
6 | 806 | Sol Snæfridur | 2000 | AGF | 0082AL | 25 m | 2:26.15 | |
7 | 797 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 2:26.75 | |
8 | 587 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:27.13 | |
9 | 707 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 2:27.91 | |
10 | 439 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 2:29.32 | |
11 | 800 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:32.00 | |
12 | 498 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 2:32.17 | |
13 | 755 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:32.96 | |
14 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:34.25 | |
15 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 2:36.34 | |
16 | 592 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 2:36.64 | |
17 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:38.62 | |
18 | 433 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:40.28 | |
19 | 388 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 2:40.89 | |
20 | 555 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:43.89 | |
21 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:47.19 | |
22 | 811 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:47.68 | |
23 | 606 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 2:48.00 | |
24 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 2:48.17 | |
25 | 720 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:48.26 | |
26 | 387 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 2:49.99 | |
27 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 2:54.44 | |
28 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 2:55.09 | |
29 | 634 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 2:57.35 | |
30 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 2:58.19 | |
31 | 583 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 3:01.10 | |
32 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:01.66 | |
33 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 3:01.77 | |
34 | 691 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 3:02.23 | |
35 | 757 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 3:02.26 | |
36 | 422 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 3:05.81 | |
37 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:10.44 | |
38 | 397 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 3:16.65 | |
39 | 377 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 3:18.16 | |
40 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:23.27 | |
41 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 3:28.53 | |
42 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 4:03.16 | |
43 | 410 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | |||
44 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
45 | 611 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | ||
46 | 636 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | ||
47 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | ||
48 | 726 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | ||
49 | 740 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | ||
50 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 17, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Autocentralen |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 55.68 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Andersen (2002) 59.18 |
Årg. 2005-2006: Casper Eickhardt (1999) 1:05.15 |
Årg. 2007-2019: David Hjort (2000) 1:21.99 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 54.18 | |
2 | 802 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 56.15 | |
3 | 805 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 25 m | 57.30 | |
4 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 58.36 | |
5 | 625 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | VEJLE | 0029AM | 25 m | 58.64 | |
6 | 359 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 59.49 | |
7 | 799 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 59.61 | |
8 | 699 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 59.63 | |
9 | 804 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 59.90 | |
10 | 492 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:00.22 | |
11 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 1:00.81 | |
12 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 1:00.84 | |
13 | 795 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:00.85 | |
14 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 1:01.21 | |
15 | 649 | Ravn Philip Andersen | 2002 | VEJLE | 0241AL | 25 m | 1:01.68 | |
16 | 615 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 1:01.70 | |
17 | 761 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:02.31 | |
18 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:03.68 | |
19 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:03.73 | |
20 | 557 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 1:05.54 | |
21 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:06.90 | |
22 | 732 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:08.63 | |
23 | 719 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:09.09 | |
24 | 595 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:09.22 | |
25 | 652 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:13.23 | |
26 | 416 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:14.13 | |
27 | 405 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:17.77 | |
28 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:17.97 | |
29 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:18.43 | |
30 | 531 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:20.28 | |
31 | 440 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 1:20.60 | |
32 | 487 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:20.71 | |
33 | 690 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:21.37 | |
34 | 396 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:24.38 | |
35 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:26.41 | |
36 | 651 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 1:26.55 | |
37 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:27.51 | |
38 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:29.47 | |
39 | 543 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 1:32.29 | |
40 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 1:37.13 | |
41 | 518 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:46.24 | |
42 | 689 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:46.66 | |
43 | 463 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | ||
44 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | ||
45 | 522 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | ||
46 | 558 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | ||
47 | 559 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | ||
48 | 639 | Padovan-Özdemir Antun | 2007 | VEJLE | 0741AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 18, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Audi Fredericia |
Årg. 2002-2003: Cecilie Lykke Hansen (1999) 1:05.23 |
Årg. 2004-2005: Sascha Lausten (2002) 1:11.72 |
Årg. 2006-2007: Svava Kj. Gregersen (2004) 1:19.90 |
Årg. 2008-2019: Ann-Katrine Windfeld (2006) 1:47.16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 807 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 25 m | 1:01.65 | |
2 | 713 | Due Josefine | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:03.98 | |
3 | 585 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 1:04.49 | |
4 | 414 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:04.76 | |
5 | 796 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:05.32 | |
6 | 345 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:06.53 | |
7 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 1:07.58 | |
8 | 746 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 1:08.11 | |
9 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:08.19 | |
10 | 755 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:08.37 | |
11 | 353 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:08.59 | |
12 | 365 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 1:09.76 | |
13 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:10.73 | |
14 | 379 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:11.26 | |
15 | 364 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:12.44 | |
16 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:13.80 | |
17 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:16.54 | |
18 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:17.13 | |
19 | 484 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:17.42 | |
20 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:19.68 | |
21 | 612 | Knudsen Stine | 1999 | VEJLE | 9918AI | 25 m | 1:20.10 | |
22 | 446 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:21.43 | |
23 | 434 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:21.72 | |
24 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:24.83 | |
25 | 778 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 1:26.12 | |
26 | 488 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 1:28.53 | |
27 | 692 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:30.53 | |
28 | 489 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:34.66 | |
29 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:39.93 | |
30 | 593 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:44.43 | |
31 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:44.71 | |
32 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:46.28 | |
33 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:46.81 | |
34 | 694 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:49.65 | |
35 | 774 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 2:15.41 | |
36 | 454 | Heinsvig Loa Dam | 2006 | ODDER | 0612AR | 25 m | ||
37 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
38 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | ||
39 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | ||
40 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 19, 100m Medley Herrer |
Sponsor: NEM Forsikring |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 58.71 |
Årg. 2003-2004: Rasmus Udbye (2000) 1:03.73 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 1:03.71 |
Årg. 2007-2019: Anders Bredal Storgaard (2002) 1:19.82 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 56.35 | |
2 | 661 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 59.48 | |
3 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 59.62 | |
4 | 350 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 1:00.43 | |
5 | 625 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | VEJLE | 0029AM | 25 m | 1:00.82 | |
6 | 803 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 25 m | 1:01.19 | |
7 | 701 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:01.47 | |
8 | 367 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 1:01.60 | |
9 | 805 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 25 m | 1:02.02 | |
10 | 352 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 25 m | 1:02.31 | |
11 | 739 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 1:02.32 | |
12 | 363 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 1:02.71 | |
13 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 1:03.14 | |
14 | 737 | Knudsen Emil | 1999 | HORSENS | 9975AO | 25 m | 1:03.27 | |
15 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:03.59 | |
16 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:04.13 | |
17 | 717 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 1:04.45 | |
18 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:04.85 | |
19 | 808 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:05.11 | |
20 | 628 | Møller Johann Kristian | 2001 | VEJLE | 0159AK | 25 m | 1:05.22 | |
21 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:05.53 | |
22 | 359 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 1:05.56 | |
23 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:06.84 | |
24 | 553 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 1:07.29 | |
25 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:07.83 | |
26 | 358 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 1:07.90 | |
27 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 1:07.94 | |
28 | 620 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 1:07.98 | |
29 | 494 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:08.08 | |
30 | 734 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:08.09 | |
31 | 539 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:08.14 | |
32 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:08.23 | |
33 | 529 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:08.90 | |
34 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:09.16 | |
35 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:09.36 | |
36 | 538 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:09.86 | |
37 | 762 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:10.08 | |
38 | 403 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:10.83 | |
39 | 635 | Nielsen Mathias M. | 2002 | VEJLE | 0233AL | 25 m | 1:10.83 | |
40 | 393 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:11.47 | |
41 | 687 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:12.25 | |
42 | 532 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:12.32 | |
43 | 426 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:12.39 | |
44 | 633 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:12.70 | |
45 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:13.23 | |
46 | 719 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 1:13.80 | |
47 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:14.11 | |
48 | 438 | Nielsen Christopher V. | 2004 | KOLDING | 0469AP | 25 m | 1:14.54 | |
49 | 690 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:14.67 | |
50 | 530 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:15.05 | |
51 | 417 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:15.10 | |
52 | 810 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 1:15.15 | |
53 | 416 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 1:15.24 | |
54 | 487 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:16.01 | |
55 | 420 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:16.40 | |
56 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:17.48 | |
57 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:18.16 | |
58 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:19.37 | |
59 | 632 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:19.58 | |
60 | 411 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:19.99 | |
61 | 425 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 0455AO | 25 m | 1:20.49 | |
62 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:20.76 | |
63 | 475 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 1:20.85 | |
64 | 531 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:21.01 | |
65 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:21.25 | |
66 | 655 | Sivakumar Varjan | 2003 | VEJLE | 0393AM | 25 m | 1:21.28 | |
67 | 401 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:21.36 | |
68 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:21.71 | ||
69 | 543 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 1:22.04 | |
70 | 404 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:22.52 | |
71 | 541 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 1:22.72 | |
72 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:22.82 | |
73 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:23.03 | |
74 | 373 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:23.28 | |
75 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 1:23.73 | |
76 | 544 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:24.45 | |
77 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:24.61 | |
78 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:25.69 | |
79 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:26.13 | |
80 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:26.14 | |
81 | 419 | Hansen Andreas Agger | 2005 | KOLDING | 0589AN | 25 m | 1:26.66 | |
82 | 389 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 1:27.16 | |
83 | 413 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 1:27.49 | |
84 | 490 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:27.91 | |
85 | 423 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | 1:28.26 | |
86 | 772 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:28.50 | |
87 | 558 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:28.81 | |
88 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:30.92 | |
89 | 689 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:31.21 | |
90 | 745 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:31.76 | |
91 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:33.80 | |
92 | 751 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:34.07 | |
93 | 408 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 1:34.62 | |
94 | 698 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:34.81 | |
95 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:37.00 | |
96 | 764 | Pedersen Christian R | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:37.66 | |
97 | 400 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:38.47 | |
98 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:38.54 | |
99 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:39.44 | |
100 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:39.45 | |
101 | 756 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 1:40.47 | |
102 | 463 | Lisberg Kasper | 2007 | ODDER | 0793AF | 25 m | 1:41.11 | |
103 | 725 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 1:41.18 | |
104 | 750 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 1:41.48 | |
105 | 505 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:42.78 | |
106 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:42.78 | |
107 | 443 | Poulsen Kasper Nørby | 2007 | KOLDING | 0717AJ | 25 m | 1:44.55 | |
108 | 524 | Skov Holger Schjemte | 2006 | SKANDERBOR | 0611AN | 25 m | 1:44.89 | |
109 | 559 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 1:45.82 | |
110 | 552 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 1:45.84 | |
111 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:45.93 | |
112 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:48.36 | |
113 | 735 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:48.92 | |
114 | 787 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:49.74 | |
115 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:50.23 | |
116 | 554 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:51.50 | |
117 | 641 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:53.39 | |
118 | 376 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:53.63 | |
119 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | 1:53.64 | |
120 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:58.65 | |
121 | 495 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:59.50 | |
122 | 560 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 2:00.86 | |
123 | 497 | Lundsfryd Marius Rosen | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 2:02.22 | |
124 | 709 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 2:03.23 | |
125 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 2:03.77 | |
126 | 724 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 2:04.38 | |
127 | 502 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 2:09.18 | |
128 | 664 | Vangsgaard Gustav | 2007 | VEJLE | 0705AH | 25 m | 2:11.65 | |
129 | 582 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 2:12.28 | |
130 | 551 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 2:15.48 | |
131 | 602 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 2:47.51 | |
132 | 372 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | ||
133 | 451 | Gjelstrup Marcus Reinholt | 2003 | ODDER | 0349AM | 25 m | ||
134 | 545 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | ||
135 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
136 | 653 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 25 m | |||
137 | 688 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 25 m | |||
138 | 697 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
139 | 730 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
140 | 738 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | ||
141 | 768 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
142 | 776 | Stengaard Christian Storm | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
143 | 786 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
144 | 791 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 20, 100m Medley Damer |
Sponsor: HusetNo10 |
Årg. 2002-2003: Emma H. Christiansen (1999) 1:06.75 |
Årg. 2004-2005: Cecilie Grøndal (2002) 1:10.77 |
Årg. 2006-2007: Sara Sylvest (2000) 1:15.72 |
Årg. 2008-2019: Svava Kj. Gregersen (2004) 1:37.62 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 713 | Due Josefine | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 1:06.00 | |
2 | 801 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | AGF | 9918AC | 25 m | 1:06.80 | |
3 | 637 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 25 m | 1:07.58 | |
4 | 642 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 1:07.58 | |
5 | 656 | Skjerning Anna Emile | 1999 | VEJLE | 9912BF | 25 m | 1:07.69 | |
6 | 806 | Sol Snæfridur | 2000 | AGF | 0082AL | 25 m | 1:07.86 | |
7 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 1:07.87 | |
8 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:07.91 | |
9 | 351 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 1:08.10 | |
10 | 547 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 1:08.12 | |
11 | 753 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 1:08.19 | |
12 | 702 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:08.41 | |
13 | 744 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:08.63 | |
14 | 361 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:09.07 | |
15 | 591 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 1:09.27 | |
16 | 796 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:09.57 | |
17 | 418 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:10.15 | |
18 | 807 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 25 m | 1:10.36 | |
19 | 362 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 1:10.39 | |
20 | 409 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:11.08 | |
21 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 1:11.28 | |
22 | 439 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:11.44 | |
23 | 707 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:12.51 | |
24 | 771 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:13.41 | |
25 | 831 | Hougaard Maiken | 2002 | AGF | 0282AM | 25 m | 1:13.68 | |
26 | 348 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 1:13.84 | |
27 | 800 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:14.00 | |
28 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:14.36 | |
29 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:14.49 | |
30 | 379 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:14.99 | |
31 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:15.21 | |
32 | 366 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 1:15.38 | |
33 | 790 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:15.51 | |
34 | 346 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 1:15.88 | |
35 | 720 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:16.18 | |
36 | 476 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:16.82 | |
37 | 433 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:16.96 | |
38 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 1:16.96 | |
39 | 441 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:17.57 | |
40 | 708 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:17.65 | |
41 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:17.93 | |
42 | 811 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:18.01 | |
43 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:18.35 | |
44 | 692 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:18.43 | |
45 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 25 m | 1:18.45 | |
46 | 484 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:18.53 | |
47 | 520 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:18.61 | |
48 | 500 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:18.89 | |
49 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:19.01 | |
50 | 535 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:19.09 | |
51 | 511 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:19.12 | |
52 | 483 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:19.18 | |
53 | 374 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:19.22 | |
54 | 421 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:19.30 | |
55 | 395 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 1:19.36 | |
56 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:20.04 | |
57 | 394 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:20.21 | |
58 | 498 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:20.28 | |
59 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:20.45 | |
60 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:20.57 | |
61 | 446 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:21.51 | |
62 | 700 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:21.98 | |
63 | 412 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:22.22 | |
64 | 715 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:22.56 | |
65 | 387 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:22.83 | |
66 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:23.63 | |
67 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:24.18 | |
68 | 343 | Hoeven Helene van der | 2001 | Frisinn SK | 25 m | 1:24.48 | ||
69 | 458 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:25.49 | |
70 | 506 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:25.69 | |
71 | 634 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 1:25.85 | |
72 | 399 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:26.30 | |
73 | 486 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:26.32 | |
74 | 499 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:26.37 | |
75 | 726 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:26.41 | |
76 | 691 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:26.63 | |
77 | 616 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:26.74 | |
78 | 378 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:26.75 | |
79 | 789 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 1:28.28 | |
80 | 536 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:28.57 | |
81 | 386 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:28.80 | |
82 | 757 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:29.08 | |
83 | 583 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:29.12 | |
84 | 422 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:29.74 | |
85 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:30.13 | |
86 | 523 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:30.28 | |
87 | 392 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:31.05 | |
88 | 466 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:31.08 | |
89 | 467 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:31.14 | |
90 | 402 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:31.23 | |
91 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:31.88 | |
92 | 390 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:31.89 | |
93 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:32.42 | |
94 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:33.52 | |
95 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:33.71 | |
96 | 489 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:33.75 | |
97 | 696 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:33.89 | |
98 | 406 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 1:34.32 | |
99 | 398 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:34.38 | |
100 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 1:35.30 | |
101 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:35.91 | |
102 | 507 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:35.97 | |
103 | 694 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:35.97 | |
104 | 593 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:36.29 | |
105 | 397 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:36.71 | |
106 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:37.45 | |
107 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:38.38 | |
108 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:38.75 | |
109 | 714 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 1:39.96 | |
110 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:40.91 | |
111 | 501 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 25 m | 1:41.63 | |
112 | 377 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:41.86 | |
113 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:42.10 | |
114 | 504 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:42.41 | |
115 | 519 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:42.92 | |
116 | 781 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:43.78 | |
117 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:43.97 | |
118 | 454 | Heinsvig Loa Dam | 2006 | ODDER | 0612AR | 25 m | 1:44.73 | |
119 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:45.92 | |
120 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:46.91 | |
121 | 517 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:47.02 | |
122 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:47.29 | |
123 | 758 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:47.80 | |
124 | 521 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 25 m | 1:48.03 | ||
125 | 436 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 25 m | 1:48.09 | |
126 | 695 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 1:48.96 | |
127 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:49.23 | |
128 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:52.92 | |
129 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:53.08 | |
130 | 779 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:53.11 | |
131 | 711 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 1:54.55 | |
132 | 657 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:54.80 | |
133 | 636 | Nordstrøm Ida Kjær | 2008 | VEJLE | 0894AC | 25 m | 1:55.73 | |
134 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:56.02 | |
135 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:56.10 | |
136 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:58.00 | |
137 | 704 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:58.30 | |
138 | 622 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 1:59.91 | |
139 | 410 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 2:02.25 | ||
140 | 766 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 2:03.33 | |
141 | 478 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 2:03.85 | |
142 | 611 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 2:04.07 | |
143 | 621 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 2:05.55 | |
144 | 581 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 2:12.60 | |
145 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 2:19.27 | |
146 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:50.16 | |
147 | 456 | Hollesen Frida | 2005 | ODDER | 0596AW | 25 m | ||
148 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
149 | 575 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | ||
150 | 594 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | ||
151 | 658 | Strunge Karen Glejbjerg | 2008 | VEJLE | 0854AL | 25 m | ||
152 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
153 | 703 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | ||
154 | 712 | Christophersen Ingebeth S | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
155 | 721 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
156 | 728 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | ||
157 | 729 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
158 | 749 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
159 | 760 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
160 | 767 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
161 | 769 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
162 | 770 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
163 | 775 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
164 | 783 | Tomzak Frida Nielsen | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
165 | 784 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
166 | 792 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: OK Plast |
Årg. 2001-2002: Peter Mandrup Madsen (1997) 4:13.01 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Nissen (2002) 4:10.40 |
Årg. 2005-2006: Jens Sørensen (2001) 4:26.62 |
Årg. 2007-2019: Malthe Elias Wolgast (2006) 5:37.44 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 3:50.10 | |
2 | 360 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 3:59.53 | |
3 | 368 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 4:01.63 | |
4 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 4:04.16 | |
5 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 4:04.33 | |
6 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 4:09.67 | |
7 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 4:18.21 | |
8 | 380 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 4:32.34 | |
9 | 710 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 4:40.79 | |
10 | 445 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 4:49.97 | |
11 | 526 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 4:53.76 | |
12 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 4:58.56 | |
13 | 652 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 5:17.42 | |
14 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 5:20.39 | |
15 | 440 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 5:21.65 | |
16 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 5:58.09 | |
17 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 6:05.18 | |
18 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 6:27.30 | |
19 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 7:14.18 | |
20 | 552 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 22, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordbyens Murerforretning |
Årg. 2002-2003: Tine Petersen (2003) 4:28.67 |
Årg. 2004-2005: Josephine Holm (1999) 4:37.78 |
Årg. 2006-2007: Svava Kj. Gregersen (2004) 5:21.71 |
Årg. 2008-2019: Asta Sofia Lauridsen (2008) 7:46.96 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 4:34.70 | |
2 | 797 | Christensen Marie | 2002 | AGF | 0272AI | 25 m | 4:34.80 | |
3 | 414 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 4:37.68 | |
4 | 754 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 4:41.52 | |
5 | 561 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 4:41.74 | |
6 | 591 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 4:43.60 | |
7 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 4:44.64 | |
8 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 4:52.11 | |
9 | 592 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 4:52.32 | |
10 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 4:55.28 | |
11 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 4:55.62 | |
12 | 587 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 4:55.87 | |
13 | 736 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 4:58.77 | |
14 | 534 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 5:00.77 | |
15 | 777 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 5:02.37 | |
16 | 537 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 5:03.75 | |
17 | 520 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 5:07.92 | |
18 | 442 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 5:08.03 | |
19 | 474 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 5:14.72 | |
20 | 412 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 5:22.67 | |
21 | 391 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 5:40.00 | |
22 | 415 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 6:13.71 | |
23 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 6:37.64 | |
24 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 6:45.36 | |
25 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 7:07.79 | |
26 | 444 | Spangsberg Emilia | 2007 | KOLDING | 0778AK | 25 m | ||
27 | 624 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 25, 200m Medley Herrer |
Sponsor: JUAL |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 2:08.54 |
Årg. 2003-2004: Mads Sørensen (2001) 2:18.07 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 2:22.00 |
Årg. 2007-2019: Artúr Jegesi (2002) 2:53.06 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 625 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | VEJLE | 0029AM | 25 m | 2:07.49 | |
2 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 2:08.88 | |
3 | 368 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 2:11.56 | |
4 | 743 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 2:12.16 | |
5 | 661 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 2:12.77 | |
6 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 2:13.13 | |
7 | 352 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 25 m | 2:13.77 | |
8 | 360 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 2:14.15 | |
9 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:14.39 | |
10 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 2:16.05 | |
11 | 739 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 2:16.91 | |
12 | 363 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:16.98 | |
13 | 649 | Ravn Philip Andersen | 2002 | VEJLE | 0241AL | 25 m | 2:17.38 | |
14 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:18.42 | |
15 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:18.77 | |
16 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 2:19.43 | |
17 | 359 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 2:21.06 | |
18 | 761 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:21.32 | |
19 | 808 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:24.21 | |
20 | 557 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:25.40 | |
21 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:26.17 | |
22 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:26.25 | |
23 | 358 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 2:26.84 | |
24 | 529 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:26.98 | |
25 | 615 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 2:28.63 | |
26 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:29.10 | |
27 | 732 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:31.47 | |
28 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:31.66 | |
29 | 403 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:31.95 | |
30 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:35.84 | |
31 | 445 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:35.88 | |
32 | 380 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 2:36.70 | |
33 | 530 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:37.96 | |
34 | 396 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 2:41.27 | |
35 | 417 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 2:41.72 | |
36 | 526 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:42.54 | |
37 | 719 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 2:44.81 | |
38 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:44.91 | |
39 | 440 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:46.14 | |
40 | 487 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 2:47.77 | |
41 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:49.12 | |
42 | 416 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 2:50.43 | |
43 | 405 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 2:51.48 | |
44 | 651 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 2:51.51 | |
45 | 531 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:53.32 | |
46 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:55.87 | |
47 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:56.60 | |
48 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 2:57.13 | ||
49 | 543 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 3:01.96 | |
50 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:02.92 | |
51 | 373 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 3:05.21 | |
52 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 3:08.80 | |
53 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 3:10.00 | |
54 | 413 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 3:13.26 | |
55 | 389 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 3:16.54 | |
56 | 558 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 3:18.25 | |
57 | 518 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 3:18.75 | |
58 | 408 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | 3:25.11 | |
59 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 3:26.19 | |
60 | 698 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 3:29.18 | |
61 | 756 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 3:33.67 | |
62 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 3:41.62 | |
63 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:43.65 | |
64 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:44.98 | |
65 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:54.61 | |
66 | 544 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 26, 200m Medley Damer |
Sponsor: Den Lille Bager |
Årg. 2002-2003: Cecilie Grøndal (2002) 2:22.50 |
Årg. 2004-2005: Sofie Theophil Petersen (2003) 2:34.77 |
Årg. 2006-2007: Sofie A. Wolf (2006) 2:48.34 |
Årg. 2008-2019: Svava Kj. Gregersen (2004) 3:24.97 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 722 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:20.71 | |
2 | 591 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 2:27.91 | |
3 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 2:28.16 | |
4 | 361 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:29.82 | |
5 | 418 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:30.40 | |
6 | 353 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 2:30.90 | |
7 | 365 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 2:32.90 | |
8 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:33.87 | |
9 | 439 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 2:34.28 | |
10 | 347 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 2:35.83 | |
11 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:38.74 | |
12 | 587 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:39.07 | |
13 | 597 | Jensen Mitzi D. | 2002 | VEJLE | 0298AB | 25 m | 2:39.29 | |
14 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 2:39.39 | |
15 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 2:39.95 | |
16 | 379 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:39.98 | |
17 | 348 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 2:40.46 | |
18 | 366 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 2:40.61 | |
19 | 746 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 2:41.18 | |
20 | 409 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:42.16 | |
21 | 555 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 2:42.47 | |
22 | 433 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:43.33 | |
23 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:43.64 | |
24 | 790 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:43.84 | |
25 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 2:45.42 | |
26 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 25 m | 2:47.43 | |
27 | 534 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:49.06 | |
28 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:49.78 | |
29 | 720 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 2:51.19 | |
30 | 421 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 2:51.54 | |
31 | 434 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:51.95 | |
32 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 2:54.32 | |
33 | 395 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 2:55.15 | |
34 | 700 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 2:57.91 | |
35 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:58.47 | |
36 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 3:00.33 | |
37 | 616 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 3:07.25 | |
38 | 378 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 3:09.14 | |
39 | 634 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 3:10.14 | |
40 | 525 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 3:10.62 | |
41 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:17.44 | |
42 | 789 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 3:17.44 | |
43 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:18.03 | |
44 | 489 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 3:19.89 | |
45 | 488 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 3:22.06 | |
46 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 3:24.08 | |
47 | 406 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 3:25.36 | |
48 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:33.11 | |
49 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 3:35.38 | |
50 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 3:56.66 | |
51 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 4:02.19 | |
52 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 4:17.76 | |
53 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | ||
54 | 519 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | ||
55 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | ||
56 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | ||
57 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: PWC |
Årg. 2001-2002: Anton Borg Hjort (2000) 58.62 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Nissen (2002) 59.16 |
Årg. 2005-2006: Elias Marius Elsgaard (2004) 1:06.29 |
Årg. 2007-2019: Anders Bredal Storgaard (2002) 1:17.96 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 58.86 | |
2 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 59.88 | |
3 | 699 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 59.90 | |
4 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 1:00.75 | |
5 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 1:01.23 | |
6 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:02.11 | |
7 | 492 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:03.86 | |
8 | 595 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 1:03.86 | |
9 | 349 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 1:04.38 | |
10 | 553 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 1:05.13 | |
11 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:05.30 | |
12 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:05.76 | |
13 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:06.99 | |
14 | 687 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:07.89 | |
15 | 710 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 1:08.29 | |
16 | 628 | Møller Johann Kristian | 2001 | VEJLE | 0159AK | 25 m | 1:08.70 | |
17 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:10.53 | |
18 | 538 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:10.80 | |
19 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:11.70 | |
20 | 393 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:12.17 | |
21 | 539 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:12.25 | |
22 | 532 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:12.54 | |
23 | 426 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:14.60 | |
24 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:14.71 | |
25 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:14.73 | |
26 | 401 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 1:15.31 | |
27 | 420 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:17.41 | |
28 | 541 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 1:17.44 | |
29 | 633 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:18.40 | |
30 | 404 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:20.18 | |
31 | 632 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:21.44 | |
32 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:21.79 | |
33 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:22.74 | |
34 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:24.62 | |
35 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:27.42 | |
36 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:29.09 | |
37 | 772 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:29.80 | |
38 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:32.69 | |
39 | 522 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:33.19 | |
40 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 1:38.83 | |
41 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:41.09 | |
42 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:42.82 | |
43 | 372 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:42.84 | |
44 | 735 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 1:46.12 | |
45 | 709 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 1:46.99 | |
46 | 502 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:51.86 | |
47 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | 1:52.08 | |
48 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 2:00.62 | |
49 | 497 | Lundsfryd Marius Rosen | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 2:02.27 | |
50 | 660 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 2:05.01 | |
51 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 2:08.92 | |
52 | 569 | Elsborg Frederik Rau | 2005 | VEJLE | 0565AP | 25 m | 2:19.15 | |
53 | 451 | Gjelstrup Marcus Reinholt | 2003 | ODDER | 0349AM | 25 m | ||
54 | 582 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | ||
55 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | ||
56 | 693 | Damsgaard Mathias Høst | 2004 | KORAL | 25 m | |||
57 | 724 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | ||
58 | 730 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
59 | 738 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | ||
60 | 750 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Danske Bank |
Årg. 2002-2003: Cecilie Grøndal (2002) 1:04.84 |
Årg. 2004-2005: Cecilie Grøndal (2002) 1:09.11 |
Årg. 2006-2007: Sofie A. Wolf (2006) 1:16.78 |
Årg. 2008-2019: Sille Augustesen (2008) 1:44.06 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 722 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 1:03.10 | |
2 | 612 | Knudsen Stine | 1999 | VEJLE | 9918AI | 25 m | 1:03.59 | |
3 | 736 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 1:04.96 | |
4 | 656 | Skjerning Anna Emile | 1999 | VEJLE | 9912BF | 25 m | 1:05.28 | |
5 | 702 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:05.69 | |
6 | 707 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:07.58 | |
7 | 755 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:10.64 | |
8 | 439 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:10.95 | |
9 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:11.13 | |
10 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:11.31 | |
11 | 498 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 1:12.05 | |
12 | 414 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:12.56 | |
13 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:12.64 | |
14 | 364 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:13.19 | |
15 | 537 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:13.24 | |
16 | 754 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 1:14.13 | |
17 | 441 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:14.78 | |
18 | 484 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 1:15.06 | |
19 | 388 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 1:15.32 | |
20 | 790 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:15.33 | |
21 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:15.80 | |
22 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:15.92 | |
23 | 474 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 1:16.20 | |
24 | 747 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 1:16.27 | |
25 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:16.83 | |
26 | 720 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:17.05 | |
27 | 345 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 1:17.11 | |
28 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 1:17.34 | |
29 | 561 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 1:17.36 | |
30 | 374 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:17.45 | |
31 | 343 | Hoeven Helene van der | 2001 | Frisinn SK | 25 m | 1:18.76 | ||
32 | 511 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 1:19.06 | |
33 | 387 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 1:19.24 | |
34 | 442 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 1:19.28 | |
35 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:19.92 | |
36 | 811 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:20.04 | |
37 | 600 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 1:21.71 | |
38 | 708 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:21.83 | |
39 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:22.04 | |
40 | 757 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:22.29 | |
41 | 583 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 1:22.95 | |
42 | 520 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:23.35 | |
43 | 691 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:23.74 | |
44 | 397 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 1:24.85 | |
45 | 506 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:25.87 | |
46 | 486 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:26.13 | |
47 | 458 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:27.11 | |
48 | 377 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:27.45 | |
49 | 422 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:28.50 | |
50 | 466 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:28.81 | |
51 | 778 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 1:28.98 | |
52 | 446 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 1:29.10 | |
53 | 536 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:29.37 | |
54 | 398 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 1:29.97 | |
55 | 694 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 1:30.07 | |
56 | 714 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 1:30.12 | |
57 | 402 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 1:30.95 | |
58 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:31.11 | |
59 | 392 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 1:31.15 | |
60 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:31.34 | |
61 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:31.61 | |
62 | 501 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 25 m | 1:33.22 | |
63 | 740 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 1:33.36 | |
64 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:34.35 | |
65 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:35.16 | |
66 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:37.10 | |
67 | 467 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 1:38.59 | |
68 | 504 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:38.63 | |
69 | 517 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:40.67 | |
70 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:43.72 | |
71 | 696 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:44.77 | |
72 | 711 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 1:47.32 | |
73 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 1:48.01 | |
74 | 436 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 25 m | 1:48.12 | |
75 | 758 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 1:49.70 | |
76 | 788 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 1:50.03 | |
77 | 611 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:50.67 | |
78 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 1:50.75 | |
79 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:53.62 | |
80 | 478 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:54.83 | |
81 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 1:55.22 | |
82 | 779 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 2:06.88 | |
83 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 2:10.27 | |
84 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 2:11.30 | |
85 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:35.83 | |
86 | 521 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 25 m | |||
87 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
88 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | ||
89 | 581 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | ||
90 | 659 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | ||
91 | 695 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | ||
92 | 703 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
Årg. 2001-2002: Daniel Steen Andersen (1995) 23.74 |
Årg. 2003-2004: Christian V. Rasmussen (1996) 25.24 |
Årg. 2005-2006: Mads Peter Hansen (2004) 26.08 |
Årg. 2007-2019: Magne Christian Hansen (2006) 30.25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 22.81 | |
2 | 604 | Juul Jakob | 2000 | VEJLE | 0015AK | 25 m | 22.92 | |
3 | 785 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 25 m | 23.34 | |
4 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 23.62 | |
5 | 625 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | VEJLE | 0029AM | 25 m | 23.67 | |
6 | 352 | Burgaard Malthe | 2000 | H2Odense | 0071AA | 25 m | 23.71 | |
7 | 590 | Holme Magnus Dyg | 2002 | VEJLE | 0205AG | 25 m | 24.06 | |
8 | 743 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | HORSENS | 9987AB | 25 m | 24.27 | |
9 | 761 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 24.27 | |
10 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 24.52 | |
11 | 367 | Stahl Gustav | 2002 | H2Odense | 0245AM | 25 m | 24.68 | |
12 | 717 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 24.84 | |
13 | 360 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 25 m | 25.13 | |
14 | 482 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 25 m | 25.28 | |
15 | 661 | Sørensen Mads | 2001 | VEJLE | 0139AF | 25 m | 25.33 | |
16 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 25.35 | |
17 | 699 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 25.36 | |
18 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 25.37 | |
19 | 595 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 25.53 | |
20 | 493 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 25.63 | |
21 | 701 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 25.63 | |
22 | 494 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 25.85 | |
23 | 553 | Bjørn Alexander L. | 2003 | VEJLE | 0389AH | 25 m | 26.04 | |
24 | 687 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 26.04 | |
25 | 359 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 26.22 | |
26 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 26.25 | |
27 | 492 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 26.28 | |
28 | 461 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 26.35 | |
29 | 810 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 26.35 | |
30 | 566 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 26.45 | |
31 | 737 | Knudsen Emil | 1999 | HORSENS | 9975AO | 25 m | 26.67 | |
32 | 830 | Jensen Alexander | 1999 | HORSENS | 9955AO | 25 m | 26.67 | |
33 | 620 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 26.79 | |
34 | 649 | Ravn Philip Andersen | 2002 | VEJLE | 0241AL | 25 m | 26.82 | |
35 | 529 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 26.97 | |
36 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 26.99 | |
37 | 539 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
38 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 27.24 | |
39 | 762 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 27.25 | |
40 | 380 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 27.47 | |
41 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 27.52 | |
42 | 538 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 27.65 | |
43 | 710 | Christensen Nicklas B. | 2002 | HORSENS | 0205AR | 25 m | 27.75 | |
44 | 734 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 27.86 | |
45 | 526 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 28.25 | |
46 | 635 | Nielsen Mathias M. | 2002 | VEJLE | 0233AL | 25 m | 28.25 | |
47 | 542 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 28.80 | |
48 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 28.90 | |
49 | 690 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 28.92 | |
50 | 373 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 29.17 | |
51 | 403 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 29.27 | |
52 | 416 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 0419AO | 25 m | 29.40 | |
53 | 652 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 29.60 | |
54 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 29.63 | |
55 | 420 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 30.33 | |
56 | 651 | Sandal Simon | 2003 | VEJLE | 0325AQ | 25 m | 30.37 | |
57 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 30.62 | |
58 | 518 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 30.68 | |
59 | 405 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 30.82 | |
60 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 31.44 | |
61 | 638 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 31.63 | |
62 | 531 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 31.67 | |
63 | 503 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 31.69 | |
64 | 411 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 31.78 | |
65 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 31.86 | ||
66 | 632 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 32.01 | |
67 | 413 | Christensen Christian N. | 2006 | KOLDING | 0621AH | 25 m | 32.25 | |
68 | 543 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 32.47 | |
69 | 404 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 32.52 | |
70 | 481 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 32.90 | |
71 | 490 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 33.06 | |
72 | 423 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | 33.23 | |
73 | 764 | Pedersen Christian R | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 33.42 | |
74 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 33.46 | |
75 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 33.59 | |
76 | 491 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 33.73 | |
77 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 33.79 | |
78 | 389 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 0591AM | 25 m | 33.81 | |
79 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 34.09 | |
80 | 614 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 34.21 | |
81 | 558 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 34.30 | |
82 | 745 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 35.42 | |
83 | 698 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 35.44 | |
84 | 419 | Hansen Andreas Agger | 2005 | KOLDING | 0589AN | 25 m | 35.54 | |
85 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 35.75 | |
86 | 750 | Majewski Mateusz | 2005 | HORSENS | 0567AO | 25 m | 36.27 | |
87 | 689 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 36.28 | |
88 | 751 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 36.35 | |
89 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 36.95 | |
90 | 400 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 37.20 | |
91 | 437 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 37.37 | |
92 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 37.62 | |
93 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 37.68 | |
94 | 756 | Nissen Mikkel Stenkjær | 2007 | HORSENS | 0731AF | 25 m | 38.09 | |
95 | 451 | Gjelstrup Marcus Reinholt | 2003 | ODDER | 0349AM | 25 m | 38.23 | |
96 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 38.35 | |
97 | 725 | Hansen Andreas Visby | 2004 | HORSENS | 0481AQ | 25 m | 38.62 | |
98 | 735 | Jørgensen Thor Aaskoven | 2007 | HORSENS | 0755AD | 25 m | 38.97 | |
99 | 376 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 39.42 | |
100 | 505 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 40.47 | |
101 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 40.66 | |
102 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 40.94 | |
103 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 41.32 | |
104 | 787 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 41.39 | |
105 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 41.53 | |
106 | 738 | Knudsgaard Lasse | 2007 | HORSENS | 0781AK | 25 m | 41.73 | |
107 | 709 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 43.23 | |
108 | 469 | Sørensen Frey | 2007 | ODDER | 0755AH | 25 m | 43.37 | |
109 | 724 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 43.83 | |
110 | 495 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 44.29 | |
111 | 497 | Lundsfryd Marius Rosen | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 44.72 | |
112 | 372 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 44.76 | |
113 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 45.20 | |
114 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 45.46 | |
115 | 560 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 45.90 | |
116 | 693 | Damsgaard Mathias Høst | 2004 | KORAL | 25 m | 46.06 | ||
117 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 46.16 | |
118 | 545 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | 46.58 | |
119 | 660 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 47.60 | |
120 | 582 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 47.88 | |
121 | 569 | Elsborg Frederik Rau | 2005 | VEJLE | 0565AP | 25 m | 48.10 | |
122 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 48.30 | |
123 | 502 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 48.47 | |
124 | 586 | Henriksen Gustav Dalmose | 2008 | VEJLE | 0891AG | 25 m | 59.83 | |
125 | 666 | Villumsen Daniel | 2008 | VEJLE | 0847AE | 25 m | 1:03.91 | |
126 | 602 | Juel Asger | 2009 | VEJLE | 0939AB | 25 m | 1:04.48 | |
127 | 688 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 25 m | |||
128 | 697 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
129 | 718 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
130 | 730 | Ignat Alexandru | 2006 | HORSENS | 25 m | |||
131 | 731 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 25 m | |||
132 | 768 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
133 | 786 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
134 | 791 | Yde Anders | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 30, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Protemp |
Årg. 2002-2003: Line J. V. Hededal (2001) 27.21 |
Årg. 2004-2005: Alberte Ehrenreich-Birn (2003) 28.86 |
Årg. 2006-2007: Line J. V. Hededal (2001) 32.63 |
Årg. 2008-2019: Laura Toftgaard (2007) 37.32 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 585 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 26.10 | |
2 | 351 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 25 m | 26.63 | |
3 | 547 | Andersen Cecilie B. | 2001 | VEJLE | 0116AI | 25 m | 26.64 | |
4 | 753 | Nielsen Amalie Bach | 1999 | HORSENS | 9942AG | 25 m | 26.70 | |
5 | 637 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 25 m | 27.06 | |
6 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 27.25 | |
7 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 27.43 | |
8 | 713 | Due Josefine | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 27.46 | |
9 | 642 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 27.81 | |
10 | 744 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 27.85 | |
11 | 591 | Hvarre Louise | 2001 | VEJLE | 0156AN | 25 m | 27.93 | |
12 | 708 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 28.01 | |
13 | 418 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 28.08 | |
14 | 736 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | HORSENS | 0364AD | 25 m | 28.13 | |
15 | 362 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 28.41 | |
16 | 777 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 28.49 | |
17 | 754 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 25 m | 28.50 | |
18 | 771 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 28.70 | |
19 | 361 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 28.79 | |
20 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 28.81 | |
21 | 705 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 28.87 | |
22 | 520 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 28.89 | |
23 | 347 | Baraviec Cecilie | 2000 | H2Odense | 0016AB | 25 m | 28.95 | |
24 | 578 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 29.00 | |
25 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 29.21 | |
26 | 364 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 29.47 | |
27 | 692 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 29.54 | |
28 | 365 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 25 m | 29.59 | |
29 | 587 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 29.77 | |
30 | 483 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 29.88 | |
31 | 484 | Hansen Line Vestergaard | 2003 | RINGE | 0334AR | 25 m | 29.94 | |
32 | 574 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 25 m | 30.09 | |
33 | 395 | Hoffmann Julie | 2003 | HOLSTEBRO | 0384BF | 25 m | 30.22 | |
34 | 498 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 25 m | 30.26 | |
35 | 366 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 25 m | 30.28 | |
36 | 391 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 30.37 | |
37 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 30.39 | |
38 | 476 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 30.40 | |
39 | 508 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 25 m | 30.45 | |
40 | 343 | Hoeven Helene van der | 2001 | Frisinn SK | 25 m | 30.54 | ||
41 | 441 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 30.61 | |
42 | 534 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 30.64 | |
43 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 30.74 | |
44 | 748 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 30.83 | |
45 | 535 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 30.87 | |
46 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 30.90 | |
47 | 525 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 30.93 | |
48 | 511 | Sørensen Julie T. | 2003 | RINGE | 0354AC | 25 m | 31.05 | |
49 | 346 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 31.11 | |
50 | 474 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 25 m | 31.19 | |
51 | 446 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | 31.28 | |
52 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 31.42 | |
53 | 378 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 31.49 | |
54 | 394 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 31.63 | |
55 | 606 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 31.65 | |
56 | 715 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 31.66 | |
57 | 388 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 0514AN | 25 m | 31.80 | |
58 | 442 | Piihl Victoria Fræhr | 2005 | KOLDING | 0598AJ | 25 m | 32.05 | |
59 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 32.08 | |
60 | 500 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 32.08 | |
61 | 600 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 32.12 | |
62 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 32.37 | |
63 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 32.39 | |
64 | 434 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 32.43 | |
65 | 458 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 32.58 | |
66 | 634 | Nielsen Maja | 2001 | VEJLE | 0134AW | 25 m | 33.08 | |
67 | 778 | Sørensen Cecilie | 2003 | HORSENS | 0338AW | 25 m | 33.19 | |
68 | 726 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 33.48 | |
69 | 488 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 25 m | 33.57 | |
70 | 757 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 33.61 | |
71 | 549 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 33.77 | |
72 | 616 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 33.94 | |
73 | 691 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 34.02 | |
74 | 406 | Sønderby Andrea | 2004 | HOLSTEBRO | 0404BA | 25 m | 34.04 | |
75 | 402 | Nørfjand Katrine | 2004 | HOLSTEBRO | 0424BA | 25 m | 34.14 | |
76 | 392 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 0662AK | 25 m | 34.16 | |
77 | 536 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 34.20 | |
78 | 789 | Wienberg Amalie Marie | 2005 | HORSENS | 0538AB | 25 m | 34.30 | |
79 | 510 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 34.38 | |
80 | 740 | Kragh Emilie Fig | 2005 | HORSENS | 0534AQ | 25 m | 34.45 | |
81 | 390 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 34.52 | |
82 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 34.53 | |
83 | 397 | Pedersen Amalie Lind | 2005 | HOLSTEBRO | 0598AV | 25 m | 34.54 | |
84 | 387 | Bach Anna | 2006 | HOLSTEBRO | 0694AF | 25 m | 34.61 | |
85 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 34.64 | |
86 | 496 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 34.71 | |
87 | 399 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 34.80 | |
88 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 34.97 | |
89 | 459 | Johansen Nanna Vestergård | 2006 | ODDER | 0676AP | 25 m | 35.20 | |
90 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 35.40 | |
91 | 694 | Graversen Sara Høi | 2003 | KORAL | 0318AX | 25 m | 35.57 | |
92 | 377 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 35.69 | |
93 | 375 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 35.88 | |
94 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 35.95 | |
95 | 466 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 36.06 | |
96 | 398 | Rebouh Nora Louise | 2006 | HOLSTEBRO | 0626AQ | 25 m | 36.35 | |
97 | 485 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 36.48 | |
98 | 386 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 36.95 | |
99 | 695 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 0672AE | 25 m | 37.22 | |
100 | 788 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 37.53 | |
101 | 583 | Hansen Laura Vibe | 2006 | VEJLE | 0688AC | 25 m | 37.83 | |
102 | 714 | Duevig Bianca Truelsen | 2005 | HORSENS | 0558AY | 25 m | 37.83 | |
103 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 37.90 | |
104 | 521 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 25 m | 37.94 | ||
105 | 415 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 38.09 | |
106 | 629 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 38.42 | |
107 | 467 | Obert Freja | 2006 | ODDER | 0622AT | 25 m | 38.52 | |
108 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 38.59 | |
109 | 779 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 38.73 | |
110 | 507 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 38.81 | |
111 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 39.82 | |
112 | 599 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 39.97 | |
113 | 781 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 40.47 | |
114 | 758 | Olesen Julie Langberg | 2005 | HORSENS | 0592AW | 25 m | 40.49 | |
115 | 501 | Nielsen Maja Løve | 2006 | RINGE | 0676AG | 25 m | 40.51 | |
116 | 627 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 40.90 | |
117 | 723 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 41.00 | |
118 | 774 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 41.12 | |
119 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 41.41 | |
120 | 704 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 42.94 | |
121 | 782 | Thomsen Amalie | 2007 | HORSENS | 0708AJ | 25 m | 43.05 | |
122 | 548 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 43.16 | |
123 | 577 | Gregersen Idun Kjeldsmark | 2009 | VEJLE | 0924AB | 25 m | 43.97 | |
124 | 647 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 44.24 | |
125 | 436 | Møller Signe Magelund | 2006 | KOLDING | 0618AS | 25 m | 44.53 | |
126 | 478 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 44.55 | |
127 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 44.80 | |
128 | 410 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 44.87 | ||
129 | 581 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 48.41 | |
130 | 622 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 48.45 | |
131 | 611 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 49.11 | |
132 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 50.19 | |
133 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 50.51 | |
134 | 766 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 50.82 | |
135 | 728 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 51.53 | |
136 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 52.52 | |
137 | 594 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 52.81 | |
138 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 56.65 | |
139 | 575 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 58.77 | |
140 | 665 | Villumsen Caroline | 2005 | VEJLE | 0556AY | 25 m | 1:03.30 | |
141 | 659 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 1:03.84 | |
142 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 1:14.03 | |
143 | 424 | Jonasen Josefine | 2002 | KOLDING | 25 m | |||
144 | 456 | Hollesen Frida | 2005 | ODDER | 0596AW | 25 m | ||
145 | 624 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | ||
146 | 712 | Christophersen Ingebeth S | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
147 | 721 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
148 | 729 | Hermansen Vigga Nikoline | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
149 | 749 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
150 | 760 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
151 | 767 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
152 | 769 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
153 | 770 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
154 | 775 | Skytte Frida Nielsen | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
155 | 783 | Tomzak Frida Nielsen | 2009 | HORSENS | 25 m | |||
156 | 784 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
157 | 792 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 31, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Den Lille Bager |
Årg. 2001-2002: Andreas Rasmussen (2000) 2:13.12 |
Årg. 2003-2004: Jakob Strunge Nissen (2002) 2:14.25 |
Årg. 2005-2006: Andreas Hansen (2000) 2:39.53 |
Årg. 2007-2019: David Hjort (2000) 2:57.86 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 580 | Hansen Andreas | 2000 | VEJLE | 0089AH | 25 m | 2:03.73 | |
2 | 765 | Rasmussen Andreas | 2000 | HORSENS | 0045AQ | 25 m | 2:07.69 | |
3 | 368 | Sørensen Mads | 2000 | H2Odense | 0097AC | 25 m | 2:15.66 | |
4 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 2:21.97 | |
5 | 646 | Rasmussen Anders | 2001 | VEJLE | 0169AF | 25 m | 2:24.60 | |
6 | 615 | Kronborg Andreas | 2002 | VEJLE | 0229AS | 25 m | 2:25.48 | |
7 | 719 | Gregersen Andreas Egemose | 2003 | HORSENS | 0311AS | 25 m | 2:38.23 | |
8 | 557 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 2:41.39 | |
9 | 628 | Møller Johann Kristian | 2001 | VEJLE | 0159AK | 25 m | 2:52.77 | |
10 | 475 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 25 m | 2:54.77 | |
11 | 440 | Olsen Asger Als | 2004 | KOLDING | 0461AJ | 25 m | 2:55.59 | |
12 | 401 | Frøjk Joachim Norup | 2003 | HOLSTEBRO | 0311AP | 25 m | 3:03.97 | |
13 | 623 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 3:17.60 | |
14 | 607 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | VEJLE | 0101AQ | 25 m | 3:20.02 | |
15 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:21.95 | |
16 | 579 | Hansen Anders Bank | 2006 | VEJLE | 0657AG | 25 m | 3:30.91 | |
17 | 423 | Jonasen Johannes | 2004 | KOLDING | 0417AQ | 25 m | ||
18 | 584 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 32, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Middelfart Sparekasse |
Årg. 2002-2003: Cecilie Lykke Hansen (1999) 2:25.35 |
Årg. 2004-2005: Helena Rosendahl Bach (2000) 2:41.80 |
Årg. 2006-2007: Svava Kj. Gregersen (2004) 3:06.80 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:25.95 | |
2 | 597 | Jensen Mitzi D. | 2002 | VEJLE | 0298AB | 25 m | 2:26.77 | |
3 | 585 | Hededal Line J. V. | 2001 | VEJLE | 0186AG | 25 m | 2:27.43 | |
4 | 755 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:32.76 | |
5 | 345 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 25 m | 2:33.54 | |
6 | 746 | Fevre Sofie Le | 2004 | HORSENS | 0448AX | 25 m | 2:39.84 | |
7 | 642 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | VEJLE | 0312AH | 25 m | 2:45.95 | |
8 | 556 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | VEJLE | 0386AK | 25 m | 2:49.43 | |
9 | 561 | Christiansen Ella | 2003 | VEJLE | 0366AK | 25 m | 2:54.17 | |
10 | 596 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | VEJLE | 0322AG | 25 m | 2:55.43 | |
11 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 2:59.18 | |
12 | 433 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 3:01.48 | |
13 | 777 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | HORSENS | 0232BA | 25 m | 3:02.95 | |
14 | 555 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | VEJLE | 0324AN | 25 m | 3:09.90 | |
15 | 390 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 3:15.43 | |
16 | 412 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 3:18.12 | |
17 | 598 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | VEJLE | 0314AM | 25 m | 3:18.14 | |
18 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:28.02 | |
19 | 415 | Christensen Signe | 2008 | KOLDING | 0882AB | 25 m | 3:46.58 | |
20 | 592 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | ||
21 | 594 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | ||
22 | 626 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Danske Bank |
Årg. 2001-2002: Magnus Mikkelsen (2001) 1:06.42 |
Årg. 2003-2004: Emil Kragh (2001) 1:10.29 |
Årg. 2005-2006: Elias Marius Elsgaard (2004) 1:13.40 |
Årg. 2007-2019: Anders Bredal Storgaard (2002) 1:30.18 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 701 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:03.52 | |
2 | 727 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:04.15 | |
3 | 741 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:05.37 | |
4 | 358 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 25 m | 1:05.91 | |
5 | 737 | Knudsen Emil | 1999 | HORSENS | 9975AO | 25 m | 1:06.00 | |
6 | 739 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 1:06.00 | |
7 | 717 | Gelmark-Sørensen Krestian | 2001 | HORSENS | 0111AR | 25 m | 1:06.23 | |
8 | 613 | Kragh Emil | 2001 | VEJLE | 0197AL | 25 m | 1:07.65 | |
9 | 493 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 25 m | 1:07.94 | |
10 | 808 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:08.90 | |
11 | 620 | Leth Anton | 2002 | VEJLE | 0281AP | 25 m | 1:09.09 | |
12 | 571 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 25 m | 1:09.23 | |
13 | 363 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 1:09.47 | |
14 | 350 | Bui Andreas | 2000 | H2Odense | 0031AJ | 25 m | 1:09.97 | |
15 | 557 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 1:10.32 | |
16 | 734 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:11.41 | |
17 | 762 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:11.66 | |
18 | 633 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:13.16 | |
19 | 572 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:13.49 | |
20 | 477 | Andreasen Anders S. | 1998 | RINGE | 9849AD | 25 m | 1:13.87 | |
21 | 732 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:14.63 | |
22 | 349 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 1:16.21 | |
23 | 652 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:16.41 | |
24 | 462 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:16.53 | |
25 | 568 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 1:17.03 | |
26 | 417 | Frederiksen Lasse Skyt | 2002 | KOLDING | 0249AL | 25 m | 1:18.15 | |
27 | 393 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 0561AH | 25 m | 1:18.63 | |
28 | 460 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:19.69 | |
29 | 468 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:19.99 | |
30 | 532 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:21.49 | |
31 | 445 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:22.18 | |
32 | 570 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:23.52 | |
33 | 690 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:24.43 | |
34 | 487 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:24.70 | |
35 | 455 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 25 m | 1:24.89 | |
36 | 530 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:26.79 | |
37 | 780 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:27.14 | |
38 | 396 | Kjeldsen Gustav K | 2004 | HOLSTEBRO | 0447AQ | 25 m | 1:27.23 | |
39 | 772 | Schultz Mads Berthold | 2005 | HORSENS | 0543AJ | 25 m | 1:28.41 | |
40 | 426 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:28.74 | |
41 | 411 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 0583AK | 25 m | 1:29.28 | |
42 | 522 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:32.00 | |
43 | 685 | Graul Søren | 2007 | SALZGITTER | 25 m | 1:33.99 | ||
44 | 669 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:37.26 | |
45 | 716 | Franow Jannick | 2006 | HORSENS | 0687AG | 25 m | 1:38.39 | |
46 | 544 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:38.95 | |
47 | 509 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:39.19 | |
48 | 576 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 1:39.91 | |
49 | 764 | Pedersen Christian R | 2003 | HORSENS | 0395AQ | 25 m | 1:40.01 | |
50 | 558 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 1:40.27 | |
51 | 567 | Elkjær Marius Toustrup | 2007 | VEJLE | 0701AB | 25 m | 1:41.46 | |
52 | 457 | Holm Simon Kruse | 2004 | ODDER | 0413AL | 25 m | 1:41.56 | |
53 | 745 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:41.69 | |
54 | 689 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:42.01 | |
55 | 437 | Nielsen Bjørn W. H. | 2004 | KOLDING | 0481AS | 25 m | 1:42.59 | |
56 | 644 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:42.96 | |
57 | 490 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 25 m | 1:44.64 | |
58 | 505 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:54.46 | |
59 | 610 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 1:56.51 | |
60 | 452 | Halle Angus | 2007 | ODDER | 0745AH | 25 m | 1:56.96 | |
61 | 400 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 0741AC | 25 m | 1:59.37 | |
62 | 617 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 2:00.59 | |
63 | 643 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 2:02.90 | |
64 | 605 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 2:06.78 | |
65 | 654 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 2:09.84 | |
66 | 541 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 2:12.54 | |
67 | 603 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 2:12.72 | |
68 | 660 | Sørensen Benjamin Kolding | 2008 | VEJLE | 0857AE | 25 m | 2:13.77 | |
69 | 582 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 2:14.62 | |
70 | 560 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 2:19.56 | |
71 | 662 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 2:34.78 | |
72 | 408 | Batz Casper | 2006 | KOLDING | 0647AI | 25 m | ||
73 | 479 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | ||
74 | 495 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | ||
75 | 512 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | ||
76 | 545 | Akulov Fedor | 2007 | VEJLE | 0779AK | 25 m | ||
77 | 550 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
78 | 569 | Elsborg Frederik Rau | 2005 | VEJLE | 0565AP | 25 m | ||
79 | 586 | Henriksen Gustav Dalmose | 2008 | VEJLE | 0891AG | 25 m | ||
80 | 666 | Villumsen Daniel | 2008 | VEJLE | 0847AE | 25 m | ||
81 | 688 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 25 m | |||
82 | 718 | Gjørsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 25 m | |||
83 | 731 | Ignat Darius | 2010 | HORSENS | 25 m | |||
84 | 751 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | ||
85 | 787 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordbyens Murerforretning |
Årg. 2002-2003: Julie Pavon Friis (1999) 1:12.91 |
Årg. 2004-2005: Mathilde Hager (2001) 1:16.81 |
Årg. 2006-2007: Anna Bull Guldbrandsen (2004) 1:25.67 |
Årg. 2008-2019: Alberte Kirk Langschwager (2007) 1:45.61 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 565 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | VEJLE | 9804BC | 25 m | 1:12.00 | |
2 | 409 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:13.77 | |
3 | 362 | Nicholas Freja | 2000 | H2Odense | 0084AN | 25 m | 1:15.13 | |
4 | 637 | Olesen Helene | 2000 | VEJLE | 0044AP | 25 m | 1:15.19 | |
5 | 346 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 25 m | 1:16.12 | |
6 | 656 | Skjerning Anna Emile | 1999 | VEJLE | 9912BF | 25 m | 1:16.46 | |
7 | 744 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:16.72 | |
8 | 353 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:16.84 | |
9 | 480 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:17.46 | |
10 | 348 | Benediktson Malea | 2001 | H2Odense | 0104AM | 25 m | 1:18.73 | |
11 | 612 | Knudsen Stine | 1999 | VEJLE | 9918AI | 25 m | 1:19.02 | |
12 | 592 | Hülsen Kristine | 2002 | VEJLE | 0286AH | 25 m | 1:20.36 | |
13 | 702 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:20.43 | |
14 | 811 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:20.66 | |
15 | 707 | Berg Mille C. | 2001 | HORSENS | 0102AY | 25 m | 1:21.23 | |
16 | 706 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:21.88 | |
17 | 640 | Pedersen Mille Trier | 2003 | VEJLE | 0386AI | 25 m | 1:21.98 | |
18 | 692 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:23.78 | |
19 | 771 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:25.01 | |
20 | 715 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:25.29 | |
21 | 600 | Jespersen Jasmin | 2002 | VEJLE | 0268AL | 25 m | 1:25.90 | |
22 | 476 | Andersen Maria Bech | 2003 | RINGE | 0306AD | 25 m | 1:26.42 | |
23 | 667 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:26.99 | |
24 | 700 | Antonsen Amalie | 2003 | HORSENS | 0302AS | 25 m | 1:27.00 | |
25 | 421 | Heilmann Johanne | 2005 | KOLDING | 0558AI | 25 m | 1:27.09 | |
26 | 374 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:28.02 | |
27 | 486 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:29.02 | |
28 | 563 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | VEJLE | 0382AJ | 25 m | 1:29.16 | |
29 | 483 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 25 m | 1:29.38 | |
30 | 394 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 0548AM | 25 m | 1:29.55 | |
31 | 500 | Mortensen Maria | 1999 | RINGE | 9936AW | 25 m | 1:30.06 | |
32 | 606 | Keren-Klaris Sophia | 2004 | VEJLE | 0428AF | 25 m | 1:30.82 | |
33 | 391 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:31.29 | |
34 | 412 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:31.38 | |
35 | 535 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:31.95 | |
36 | 386 | Krabbe Karoline Andersen | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AQ | 25 m | 1:32.60 | |
37 | 506 | Rasmussen Maja | 2003 | RINGE | 0304AQ | 25 m | 1:32.83 | |
38 | 696 | Thorsgaard Freya | 2006 | KORAL | 0658AN | 25 m | 1:33.00 | |
39 | 763 | Petersen Thea Sofie Holm | 2005 | HORSENS | 0568AR | 25 m | 1:33.35 | |
40 | 645 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:33.48 | |
41 | 453 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:33.57 | |
42 | 464 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:33.78 | |
43 | 510 | Skjerning Bianca | 2001 | RINGE | 0176BE | 25 m | 1:33.87 | |
44 | 619 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:36.00 | |
45 | 422 | Højstrøm Nanna | 2007 | KOLDING | 0758AK | 25 m | 1:37.18 | |
46 | 588 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:38.30 | |
47 | 601 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:39.45 | |
48 | 726 | Hansen Emma Bergene | 2005 | HORSENS | 0518AQ | 25 m | 1:39.49 | |
49 | 759 | Olesen Mathilde | 2005 | HORSENS | 0526AT | 25 m | 1:41.21 | |
50 | 742 | Kristensen Signe | 2006 | HORSENS | 0624AK | 25 m | 1:41.45 | |
51 | 399 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 0524AM | 25 m | 1:41.50 | |
52 | 489 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:42.85 | |
53 | 774 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:44.36 | |
54 | 812 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | 1:45.25 | |
55 | 573 | Foldager Frida Høj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 25 m | 1:45.73 | |
56 | 781 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:48.30 | |
57 | 788 | Westphal Dicte | 2005 | HORSENS | 0548AY | 25 m | 1:48.38 | |
58 | 733 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:50.79 | |
59 | 410 | Boulund Emilie | 2006 | KOLDING | 25 m | 1:52.55 | ||
60 | 723 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:52.80 | |
61 | 648 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:53.10 | |
62 | 519 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 1:54.20 | |
63 | 507 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:55.19 | |
64 | 650 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:58.75 | |
65 | 622 | Madsen Ines Novosel | 2008 | VEJLE | 0808AE | 25 m | 2:00.11 | |
66 | 564 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 2:02.81 | |
67 | 589 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 2:03.79 | |
68 | 663 | Uhd Gabrielle Haahr | 2007 | VEJLE | 0796AF | 25 m | 2:06.72 | |
69 | 562 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 2:07.04 | |
70 | 581 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 2:07.34 | |
71 | 517 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 2:07.53 | |
72 | 630 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 2:13.40 | |
73 | 766 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 2:14.05 | |
74 | 711 | Christiansen Christina | 2004 | HORSENS | 0436AZ | 25 m | 2:21.54 | |
75 | 728 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 2:23.71 | |
76 | 668 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:43.62 | |
77 | 446 | Veiler Mille | 2005 | KOLDING | 0526AX | 25 m | ||
78 | 465 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | ||
79 | 521 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 25 m | |||
80 | 546 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | ||
81 | 575 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | ||
82 | 594 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | ||
83 | 624 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | ||
84 | 659 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | ||
85 | 665 | Villumsen Caroline | 2005 | VEJLE | 0556AY | 25 m | ||
86 | 670 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | ||
87 | 703 | Bentzen Astrid | 2007 | HORSENS | 0728AS | 25 m | ||
88 | 704 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | ||
89 | 792 | Aagaard Dicte Sundall | 2007 | HORSENS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 september 2018 |
Licens til Horsens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:54 |