Deltagarlista Gren 1-38 |
Tävling | Tureberg knatte cup 2017 | Utskriftsdatum | 28 september 2017 | |||
Tävlingsort | Sollentuna | Utskriftstid | 14:19 | |||
Arrangör | Turebergs simklubb | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 07 oktober 2017 |
Gren 1, 50 m frisim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 27.30 | |
2 | 534 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 27.80 | |
3 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 28.74 | |
4 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 28.86 | |
5 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 29.38 | |
6 | 603 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 29.44 | |
7 | 361 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 50 m | 29.61 | |
8 | 362 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 30.16 | |
9 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 30.48 | |
10 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 30.48 | |
11 | 344 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 30.85 | |
12 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 50 m | 31.13 | |
13 | 438 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 31.27 | |
14 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 32.29 | |
15 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 32.46 | |
16 | 468 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 32.59 | |
17 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 32.71 | |
18 | 371 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 32.79 | |
19 | 467 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 32.88 | |
20 | 589 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 50 m | 33.00 | |
21 | 679 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 33.75 | |
22 | 370 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 33.83 | |
23 | 456 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 33.94 | |
24 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 34.17 | |
25 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 34.96 | |
26 | 587 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 35.24 | |
27 | 441 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 35.38 | |
28 | 428 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 35.45 | |
29 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 35.58 | |
30 | 436 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 36.15 | |
31 | 638 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 25 m | 39.74 | |
32 | 583 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 40.08 | |
33 | 649 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | 40.39 | |
34 | 548 | Wettergren Vincent | 2005 | TUREBERG | AG9905 | 25 m | 40.67 | |
35 | 400 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 41.70 | |
36 | 490 | Holm Alexander | 2005 | TUREBERG | AP9905 | 25 m | 48.43 | |
37 | 391 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | 57.20 | |
38 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | ||
39 | 464 | Abrander Melvin | 2005 | TUREBERG | AP1705 | 25 m | ||
40 | 511 | Moradpour Daniel | 2005 | TUREBERG | AV3505 | 25 m | ||
41 | 568 | Bergman Love | 2004 | TÄBY SIM | AU4704 | 25 m | ||
42 | 569 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | ||
43 | 592 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | ||
44 | 599 | Norlin Filip | 2005 | TÄBY SIM | AV5505 | 25 m | ||
45 | 608 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | 25 m | |||
46 | 610 | Stein Erik | 2005 | TÄBY SIM | AV7505 | 25 m | ||
47 | 619 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 25 m | ||
48 | 667 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | ||
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 29.36 | |
2 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 29.50 | |
3 | 547 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 30.18 | |
4 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 30.27 | |
5 | 455 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 30.32 | |
6 | 543 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 30.35 | |
7 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 30.63 | |
8 | 457 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 30.64 | |
9 | 451 | Pettersson Ester | 2005 | SKK | AD6405 | 25 m | 31.65 | |
10 | 431 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 50 m | 32.12 | |
11 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 32.52 | |
12 | 577 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 32.53 | |
13 | 372 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 32.75 | |
14 | 493 | Iwarsson Kajsa | 2003 | TUREBERG | BA9403 | 25 m | 32.85 | |
15 | 640 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 33.05 | |
16 | 677 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 25 m | 33.08 | |
17 | 445 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 25 m | 33.09 | |
18 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 33.11 | |
19 | 581 | Gustavsson Agnes | 2005 | TÄBY SIM | AV3405 | 25 m | 33.41 | |
20 | 432 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 25 m | 33.42 | |
21 | 446 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 33.50 | |
22 | 453 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 33.72 | |
23 | 413 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 34.06 | |
24 | 430 | Björlin Millie | 2003 | SKK | CB8203 | 25 m | 34.08 | |
25 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 34.17 | |
26 | 454 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 34.29 | |
27 | 651 | Gilbert Gabriella | 2004 | SS04 | BP4204 | 25 m | 34.61 | |
28 | 690 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 34.71 | |
29 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 34.93 | |
30 | 486 | Guzman Lorena | 2004 | TUREBERG | BO3804 | 25 m | 35.29 | |
31 | 673 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 25 m | 35.50 | |
32 | 674 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 35.75 | |
33 | 657 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 35.88 | |
34 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 35.96 | |
35 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 35.96 | |
36 | 617 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 36.01 | |
37 | 442 | Herlitz Alva | 2005 | SKK | BF4805 | 25 m | 36.23 | |
38 | 644 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 36.37 | |
39 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 36.39 | |
40 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 36.47 | |
41 | 632 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 36.72 | |
42 | 647 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 37.14 | |
43 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 37.16 | |
44 | 669 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 37.53 | |
45 | 663 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | 37.79 | |
46 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 38.07 | |
47 | 612 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 38.17 | |
48 | 444 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 38.25 | |
49 | 354 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 38.33 | |
50 | 615 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 50 m | 39.09 | |
51 | 662 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | 39.55 | |
52 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 39.70 | |
53 | 472 | Blomqvist Tea | 2005 | TUREBERG | BE4805 | 25 m | 40.39 | |
54 | 614 | Svärd Tilda | 2005 | TÄBY SIM | BB9405 | 25 m | 40.62 | |
55 | 650 | Fritioff Torun | 2004 | SS04 | BP5204 | 50 m | 40.87 | |
56 | 645 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 41.45 | |
57 | 601 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 50 m | 41.46 | |
58 | 628 | Andersson Hultgren Vera | 2005 | ÅKERSBERGA | AM3805 | 25 m | 41.58 | |
59 | 506 | Lundwall Lager Isabelle | 2004 | TUREBERG | AX4804 | 25 m | 42.04 | |
60 | 390 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 42.16 | |
61 | 596 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 42.56 | |
62 | 537 | Svensson Elinor | 2004 | TUREBERG | BG7604 | 25 m | 42.57 | |
63 | 648 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 43.04 | |
64 | 631 | Isaksson Julia | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5605 | 25 m | 44.11 | |
65 | 403 | Nilsson Nina | 2005 | SKURU IK | BL5205 | 25 m | 44.13 | |
66 | 623 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 25 m | 45.00 | |
67 | 542 | Tiselius Matilda | 2005 | TUREBERG | BM1205 | 25 m | 53.72 | |
68 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | ||
69 | 466 | Araya Pimentel Emelie | 2005 | TUREBERG | BL9805 | 25 m | ||
70 | 505 | Ljunggren Majken | 2005 | TUREBERG | BS6405 | 25 m | ||
71 | 519 | Pihl Ebba | 2005 | TUREBERG | BM4405 | 25 m | ||
72 | 605 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | ||
73 | 613 | Svensson Eleonora | 2005 | TÄBY SIM | BS9405 | 25 m | ||
74 | 624 | Warglo Alice | 2004 | TÄBY SIM | BZ2204 | 25 m | ||
75 | 660 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | ||
76 | 672 | Sandell Alexandra | 2003 | SS04 | 25 m | |||
Gren 3, 50 m ryggsim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 582 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 36.47 | |
2 | 500 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 37.54 | |
3 | 440 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 50 m | 39.69 | |
4 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 40.61 | |
5 | 576 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 41.39 | |
6 | 567 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 50 m | 42.61 | |
7 | 571 | Danovskij Jan | 2007 | TÄBY SIM | AD8307 | 25 m | 43.33 | |
8 | 620 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 43.36 | |
9 | 607 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | 45.64 | |
10 | 450 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 46.57 | |
11 | 410 | Eriksson Brian | 2007 | SPÅRVÄGEN | AF1907 | 25 m | 46.84 | |
12 | 586 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 47.95 | |
13 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 48.33 | |
14 | 625 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 48.80 | |
15 | 633 | Kling Vide | 2007 | ÅKERSBERGA | AA8907 | 25 m | 49.72 | |
16 | 411 | Georgiadis Thriskos Konstantinos | 2007 | SPÅRVÄGEN | AC2307 | 25 m | 52.05 | |
17 | 422 | Wickbom Axel | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE8507 | 25 m | 53.51 | |
18 | 425 | Öst Rasmus | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE3507 | 25 m | 54.41 | |
19 | 418 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR1506 | 50 m | 55.03 | |
20 | 416 | Karlström Vidar | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK7107 | 50 m | 57.15 | |
21 | 426 | Östling Hugo | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK8107 | 25 m | 1:01.78 | |
22 | 380 | Andersson Jakob | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC7508 | 25 m | ||
23 | 384 | Hillborg Emil | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD2308 | 25 m | ||
24 | 397 | Klinge Casper | 2008 | SKURU IK | 25 m | |||
25 | 409 | Bernhardsson Gustav | 2009 | SPÅRVÄGEN | AB6509 | 25 m | ||
26 | 420 | Shewa Japheth | 2007 | SPÅRVÄGEN | AL1507 | 25 m | ||
27 | 478 | Dinelli Noel | 2008 | TUREBERG | AG2508 | 25 m | ||
28 | 551 | Önen Emrihan | 2007 | TUREBERG | AG1107 | 25 m | ||
29 | 578 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | ||
30 | 600 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | ||
31 | 618 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | ||
Gren 4, 50 m ryggsim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 435 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 36.60 | |
2 | 570 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 37.85 | |
3 | 399 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 50 m | 38.87 | |
4 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 40.47 | |
5 | 675 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 50 m | 41.33 | |
6 | 588 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 42.16 | |
7 | 448 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 42.52 | |
8 | 369 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 43.29 | |
9 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 43.40 | |
10 | 676 | Utgren Cornelia | 2007 | SS04 | AL6207 | 25 m | 43.54 | |
11 | 402 | Mårtensson Louise | 2006 | SKURU IK | AL6606 | 25 m | 43.57 | |
12 | 564 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 44.53 | |
13 | 497 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 44.59 | |
14 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 50 m | 44.85 | |
15 | 392 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | 44.92 | |
16 | 597 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 45.06 | |
17 | 429 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 45.85 | |
18 | 634 | Korent Tyra | 2006 | ÅKERSBERGA | AC2206 | 25 m | 46.08 | |
19 | 680 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 25 m | 46.85 | |
20 | 661 | Lingman Emilia | 2006 | SS04 | BI3806 | 25 m | 46.95 | |
21 | 415 | Hellenius Engla | 2008 | SPÅRVÄGEN | AA2808 | 25 m | 47.37 | |
22 | 475 | Buchgeister Emilia | 2006 | TUREBERG | AQ5406 | 25 m | 47.58 | |
23 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 48.17 | |
24 | 389 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 48.30 | |
25 | 643 | Danielsson Wilma | 2006 | SS04 | AJ1206 | 25 m | 48.40 | |
26 | 653 | Hörberg Amanda | 2006 | SS04 | BB8806 | 25 m | 48.92 | |
27 | 646 | Deilert Lova | 2006 | SS04 | BB7806 | 25 m | 49.07 | |
28 | 641 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | 49.17 | |
29 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 49.25 | |
30 | 510 | Molin Emma | 2006 | TUREBERG | AI2206 | 25 m | 49.28 | |
31 | 562 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 49.28 | |
32 | 609 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 49.32 | |
33 | 530 | Spoormaker Tencie | 2006 | TUREBERG | BC3406 | 25 m | 49.60 | |
34 | 666 | Nietzsche Olivia | 2006 | SS04 | BI2806 | 25 m | 49.79 | |
35 | 538 | Söderlund Ida | 2006 | TUREBERG | AQ2406 | 25 m | 49.91 | |
36 | 350 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 49.93 | |
37 | 520 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 49.95 | |
38 | 469 | Arnö Emma | 2008 | TUREBERG | AB6608 | 25 m | 50.04 | |
39 | 417 | Palmborg Smilla | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR9807 | 25 m | 50.26 | |
40 | 395 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | AC6408 | 25 m | 50.29 | |
41 | 580 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 50.39 | |
42 | 393 | Farrar Linnea | 2006 | SKURU IK | BK8206 | 25 m | 51.09 | |
43 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 51.64 | |
44 | 664 | Muhic Ida | 2007 | SS04 | AP8607 | 25 m | 52.25 | |
45 | 408 | Widhe Amanda | 2007 | SKURU IK | AR5607 | 25 m | 52.82 | |
46 | 658 | Klingh Emma | 2006 | SS04 | BL0606 | 25 m | 52.92 | |
47 | 423 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 50 m | 52.96 | |
48 | 465 | Andersson Isabell | 2007 | TUREBERG | AG3407 | 25 m | 53.16 | |
49 | 414 | Hellberg Julia | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR8607 | 25 m | 53.36 | |
50 | 585 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 53.47 | |
51 | 670 | Revsäter Asta | 2007 | SS04 | AP4607 | 25 m | 53.97 | |
52 | 652 | Gomez Anna | 2007 | SS04 | AW0807 | 25 m | 54.08 | |
53 | 419 | Rosenholm Lea | 2006 | SPÅRVÄGEN | BH0606 | 25 m | 54.93 | |
54 | 518 | Omazic Ella | 2007 | TUREBERG | AG2407 | 25 m | 56.07 | |
55 | 405 | Pinho Aurora | 2006 | SKURU IK | BJ3206 | 25 m | 56.31 | |
56 | 496 | Klingenstierna Maria | 2006 | TUREBERG | AS7606 | 25 m | 56.37 | |
57 | 401 | Mueller Signe | 2007 | SKURU IK | AZ5207 | 25 m | 56.56 | |
58 | 483 | Forsell Edith | 2007 | TUREBERG | AR3407 | 25 m | 59.77 | |
59 | 424 | Yavuz Elin | 2007 | SPÅRVÄGEN | AW9807 | 25 m | 1:01.16 | |
60 | 412 | Granhällen Emelie | 2008 | SPÅRVÄGEN | AF1608 | 25 m | 1:15.78 | |
61 | 381 | Andersson Jessica | 2007 | JÄRFÄLLA S | AR0807 | 25 m | ||
62 | 404 | Papantoni Vera | 2007 | SKURU IK | AY5607 | 25 m | ||
63 | 406 | Stenmark Li | 2007 | SKURU IK | AY6207 | 25 m | ||
64 | 421 | Slättegård Moa | 2006 | SPÅRVÄGEN | BL8406 | 25 m | ||
65 | 474 | Broms Klara | 2006 | TUREBERG | BC8206 | 25 m | ||
66 | 501 | Larsson Moa | 2007 | TUREBERG | AR0407 | 25 m | ||
67 | 526 | Ruin Tyra | 2006 | TUREBERG | BI2406 | 25 m | ||
68 | 540 | Terander Joanna | 2007 | TUREBERG | AO9607 | 25 m | ||
69 | 544 | Vasquez Fernanda | 2007 | TUREBERG | AO5807 | 25 m | ||
70 | 655 | Jeansson Alice | 2008 | SS04 | AI7408 | 25 m | ||
71 | 656 | Jönsson Vilma | 2006 | SS04 | BM0206 | 25 m | ||
Gren 5, 100 m bröstsim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:14.60 | |
2 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:17.52 | |
3 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:20.42 | |
4 | 603 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:21.32 | |
5 | 679 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 1:22.55 | |
6 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:23.53 | |
7 | 361 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:27.62 | |
8 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 1:29.41 | |
9 | 437 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:31.46 | |
10 | 456 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 1:32.00 | |
11 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 1:33.23 | |
12 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:34.54 | |
13 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:35.23 | |
14 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:35.44 | |
15 | 587 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 1:35.68 | |
16 | 441 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 1:36.86 | |
17 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:38.49 | |
18 | 370 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:38.57 | |
19 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:38.97 | |
20 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 1:41.82 | |
21 | 485 | Gustafsson Hugo | 2005 | TUREBERG | AR0905 | 25 m | 1:48.95 | |
22 | 536 | Svanfeldt Leo | 2002 | TUREBERG | AG7102 | 25 m | 1:51.33 | |
23 | 579 | Gabrielsson Louie | 2005 | TÄBY SIM | AE9705 | 25 m | 1:51.93 | |
24 | 569 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | 1:51.95 | |
25 | 467 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 1:51.97 | |
26 | 642 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:53.38 | |
27 | 686 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 1:59.49 | |
28 | 428 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 2:06.70 | |
29 | 464 | Abrander Melvin | 2005 | TUREBERG | AP1705 | 25 m | ||
30 | 498 | Krejci Matyas | 2003 | TUREBERG | AX3303 | 25 m | ||
31 | 568 | Bergman Love | 2004 | TÄBY SIM | AU4704 | 25 m | ||
32 | 608 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | 25 m | |||
33 | 610 | Stein Erik | 2005 | TÄBY SIM | AV7505 | 25 m | ||
34 | 638 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 25 m | ||
Gren 6, 100 m bröstsim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 547 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 1:20.27 | |
2 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:20.37 | |
3 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:25.38 | |
4 | 453 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 1:25.99 | |
5 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:26.93 | |
6 | 427 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:27.61 | |
7 | 447 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 1:28.04 | |
8 | 413 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 1:31.57 | |
9 | 452 | Sandquist Matilda | 2005 | SKK | AG1805 | 25 m | 1:31.71 | |
10 | 605 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | 1:31.82 | |
11 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:32.23 | |
12 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:33.03 | |
13 | 690 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 1:33.65 | |
14 | 640 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:34.68 | |
15 | 669 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 1:35.29 | |
16 | 454 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 50 m | 1:37.10 | |
17 | 660 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 1:37.16 | |
18 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 1:37.66 | |
19 | 372 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:39.64 | |
20 | 566 | Bailey Darcey | 2004 | TÄBY SIM | BC7204 | 25 m | 1:39.96 | |
21 | 612 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 1:40.26 | |
22 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 1:41.20 | |
23 | 606 | Schibbye Matilda | 2004 | TÄBY SIM | BC5204 | 25 m | 1:41.59 | |
24 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 1:41.67 | |
25 | 442 | Herlitz Alva | 2005 | SKK | BF4805 | 25 m | 1:41.85 | |
26 | 595 | Lindgren Junie | 2004 | TÄBY SIM | BO2604 | 25 m | 1:42.25 | |
27 | 648 | Emanuelsson Linn | 2004 | SS04 | BO8804 | 25 m | 1:42.58 | |
28 | 486 | Guzman Lorena | 2004 | TUREBERG | BO3804 | 25 m | 1:42.62 | |
29 | 537 | Svensson Elinor | 2004 | TUREBERG | BG7604 | 25 m | 1:42.67 | |
30 | 663 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | 1:42.67 | |
31 | 506 | Lundwall Lager Isabelle | 2004 | TUREBERG | AX4804 | 25 m | 1:42.90 | |
32 | 650 | Fritioff Torun | 2004 | SS04 | BP5204 | 25 m | 1:43.68 | |
33 | 617 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 1:44.82 | |
34 | 616 | Taberman Clara | 2004 | TÄBY SIM | BC9204 | 25 m | 1:45.31 | |
35 | 671 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 1:45.35 | |
36 | 662 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | 1:45.43 | |
37 | 632 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 1:45.80 | |
38 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 1:46.23 | |
39 | 346 | Bergenstein Fransson Elina | 2004 | DANDERYD | BJ7604 | 25 m | 1:46.92 | |
40 | 659 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 1:47.81 | |
41 | 629 | Bonorden Filippa | 2005 | ÅKERSBERGA | AH5805 | 25 m | 1:48.01 | |
42 | 623 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 50 m | 1:49.16 | |
43 | 645 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 1:51.00 | |
44 | 601 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 50 m | 1:51.06 | |
45 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | 1:51.08 | |
46 | 596 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 1:53.88 | |
47 | 657 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:55.72 | |
48 | 519 | Pihl Ebba | 2005 | TUREBERG | BM4405 | 25 m | 1:59.93 | |
49 | 628 | Andersson Hultgren Vera | 2005 | ÅKERSBERGA | AM3805 | 25 m | 2:00.66 | |
50 | 466 | Araya Pimentel Emelie | 2005 | TUREBERG | BL9805 | 25 m | 2:00.92 | |
51 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 2:01.37 | |
52 | 613 | Svensson Eleonora | 2005 | TÄBY SIM | BS9405 | 25 m | ||
Gren 7, 50 m bröstsim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 567 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 43.74 | |
2 | 620 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 45.72 | |
3 | 440 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 45.84 | |
4 | 573 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 46.32 | |
5 | 668 | Olsson Filip | 2006 | SS04 | AM4506 | 25 m | 46.35 | |
6 | 576 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 47.25 | |
7 | 398 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 50.68 | |
8 | 433 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 52.89 | |
9 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 25 m | 53.99 | |
10 | 625 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 54.44 | |
11 | 627 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 54.77 | |
12 | 450 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 56.33 | |
13 | 586 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 56.41 | |
14 | 600 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 59.04 | |
15 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 59.24 | |
16 | 611 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 50 m | 59.33 | |
17 | 411 | Georgiadis Thriskos Konstantinos | 2007 | SPÅRVÄGEN | AC2307 | 25 m | 1:01.11 | |
18 | 425 | Öst Rasmus | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE3507 | 25 m | 1:02.34 | |
19 | 633 | Kling Vide | 2007 | ÅKERSBERGA | AA8907 | 25 m | 1:03.03 | |
20 | 426 | Östling Hugo | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK8107 | 25 m | 1:07.21 | |
21 | 416 | Karlström Vidar | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK7107 | 50 m | 1:08.80 | |
22 | 397 | Klinge Casper | 2008 | SKURU IK | 25 m | |||
23 | 409 | Bernhardsson Gustav | 2009 | SPÅRVÄGEN | AB6509 | 25 m | ||
24 | 410 | Eriksson Brian | 2007 | SPÅRVÄGEN | AF1907 | 25 m | ||
25 | 418 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR1506 | 25 m | ||
26 | 420 | Shewa Japheth | 2007 | SPÅRVÄGEN | AL1507 | 25 m | ||
27 | 478 | Dinelli Noel | 2008 | TUREBERG | AG2508 | 25 m | ||
28 | 618 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | ||
Gren 8, 50 m bröstsim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 439 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 42.45 | |
2 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 25 m | 44.07 | |
3 | 443 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 44.81 | |
4 | 635 | Tylets Karolina | 2006 | ÅKERSBERGA | BA9806 | 25 m | 45.03 | |
5 | 626 | Wiberg Linnea | 2006 | TÄBY SIM | AV1406 | 25 m | 46.21 | |
6 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 46.28 | |
7 | 643 | Danielsson Wilma | 2006 | SS04 | AJ1206 | 25 m | 47.18 | |
8 | 369 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 47.37 | |
9 | 680 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 25 m | 47.63 | |
10 | 676 | Utgren Cornelia | 2007 | SS04 | AL6207 | 25 m | 47.73 | |
11 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 49.03 | |
12 | 350 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 49.60 | |
13 | 423 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 50 m | 49.65 | |
14 | 402 | Mårtensson Louise | 2006 | SKURU IK | AL6606 | 50 m | 49.69 | |
15 | 655 | Jeansson Alice | 2008 | SS04 | AI7408 | 25 m | 50.17 | |
16 | 429 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 50.33 | |
17 | 580 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 50.85 | |
18 | 585 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 51.09 | |
19 | 407 | Ståhlberg Alicia | 2007 | SKURU IK | AS5207 | 25 m | 51.75 | |
20 | 474 | Broms Klara | 2006 | TUREBERG | BC8206 | 25 m | 51.80 | |
21 | 501 | Larsson Moa | 2007 | TUREBERG | AR0407 | 25 m | 52.15 | |
22 | 593 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 52.47 | |
23 | 602 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 52.53 | |
24 | 419 | Rosenholm Lea | 2006 | SPÅRVÄGEN | BH0606 | 25 m | 52.60 | |
25 | 670 | Revsäter Asta | 2007 | SS04 | AP4607 | 25 m | 52.75 | |
26 | 520 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 52.91 | |
27 | 564 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 53.07 | |
28 | 572 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 50 m | 53.22 | |
29 | 562 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 53.48 | |
30 | 594 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 50 m | 53.56 | |
31 | 653 | Hörberg Amanda | 2006 | SS04 | BB8806 | 25 m | 53.72 | |
32 | 646 | Deilert Lova | 2006 | SS04 | BB7806 | 25 m | 53.94 | |
33 | 393 | Farrar Linnea | 2006 | SKURU IK | BK8206 | 25 m | 54.14 | |
34 | 510 | Molin Emma | 2006 | TUREBERG | AI2206 | 25 m | 54.23 | |
35 | 515 | Norén Carolina | 2006 | TUREBERG | AO5206 | 25 m | 54.31 | |
36 | 496 | Klingenstierna Maria | 2006 | TUREBERG | AS7606 | 25 m | 54.34 | |
37 | 597 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 54.58 | |
38 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 54.78 | |
39 | 652 | Gomez Anna | 2007 | SS04 | AW0807 | 25 m | 55.40 | |
40 | 389 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 55.59 | |
41 | 528 | Solén Amanda | 2007 | TUREBERG | AX8807 | 25 m | 55.62 | |
42 | 609 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 55.65 | |
43 | 483 | Forsell Edith | 2007 | TUREBERG | AR3407 | 25 m | 55.74 | |
44 | 415 | Hellenius Engla | 2008 | SPÅRVÄGEN | AA2808 | 25 m | 55.85 | |
45 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 55.91 | |
46 | 395 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | AC6408 | 25 m | 55.92 | |
47 | 664 | Muhic Ida | 2007 | SS04 | AP8607 | 25 m | 55.92 | |
48 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 56.45 | |
49 | 641 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | 57.68 | |
50 | 465 | Andersson Isabell | 2007 | TUREBERG | AG3407 | 25 m | 58.73 | |
51 | 417 | Palmborg Smilla | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR9807 | 50 m | 59.48 | |
52 | 414 | Hellberg Julia | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR8607 | 50 m | 59.54 | |
53 | 666 | Nietzsche Olivia | 2006 | SS04 | BI2806 | 25 m | 59.60 | |
54 | 401 | Mueller Signe | 2007 | SKURU IK | AZ5207 | 25 m | 1:01.95 | |
55 | 424 | Yavuz Elin | 2007 | SPÅRVÄGEN | AW9807 | 25 m | 1:03.03 | |
56 | 408 | Widhe Amanda | 2007 | SKURU IK | AR5607 | 25 m | 1:03.96 | |
57 | 488 | Holfve Lilian | 2007 | TUREBERG | AC3207 | 25 m | 1:07.45 | |
58 | 381 | Andersson Jessica | 2007 | JÄRFÄLLA S | AR0807 | 25 m | ||
59 | 404 | Papantoni Vera | 2007 | SKURU IK | AY5607 | 25 m | ||
60 | 405 | Pinho Aurora | 2006 | SKURU IK | BJ3206 | 25 m | ||
61 | 406 | Stenmark Li | 2007 | SKURU IK | AY6207 | 25 m | ||
62 | 412 | Granhällen Emelie | 2008 | SPÅRVÄGEN | AF1608 | 25 m | ||
63 | 421 | Slättegård Moa | 2006 | SPÅRVÄGEN | BL8406 | 25 m | ||
64 | 529 | Solén Matilda | 2007 | TUREBERG | AX9807 | 25 m | ||
65 | 563 | Allert Olivia | 2007 | TÄBY SIM | AZ3407 | 25 m | ||
66 | 575 | Enbom Astrid | 2006 | TÄBY SIM | BL4806 | 25 m | ||
67 | 622 | Wahlqvist Emma | 2007 | TÄBY SIM | AZ3807 | 25 m | ||
68 | 656 | Jönsson Vilma | 2006 | SS04 | BM0206 | 25 m | ||
69 | 658 | Klingh Emma | 2006 | SS04 | BL0606 | 25 m | ||
Gren 9, 100 m ryggsim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 1:07.21 | |
2 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:07.95 | |
3 | 362 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:12.09 | |
4 | 534 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 1:14.45 | |
5 | 589 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:16.53 | |
6 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:18.98 | |
7 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:19.49 | |
8 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 1:19.61 | |
9 | 468 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 1:21.87 | |
10 | 437 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:21.90 | |
11 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:22.20 | |
12 | 344 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:22.26 | |
13 | 438 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 1:23.53 | |
14 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:24.76 | |
15 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 1:25.05 | |
16 | 467 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 1:26.46 | |
17 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:29.07 | |
18 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 1:29.78 | |
19 | 370 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:31.89 | |
20 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:33.58 | |
21 | 400 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:34.15 | |
22 | 583 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 1:34.47 | |
23 | 371 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 1:34.61 | |
24 | 642 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:35.26 | |
25 | 536 | Svanfeldt Leo | 2002 | TUREBERG | AG7102 | 25 m | 1:42.21 | |
26 | 436 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 1:44.76 | |
27 | 649 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | 1:45.03 | |
28 | 619 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 50 m | 1:47.63 | |
29 | 485 | Gustafsson Hugo | 2005 | TUREBERG | AR0905 | 25 m | ||
30 | 590 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | ||
31 | 599 | Norlin Filip | 2005 | TÄBY SIM | AV5505 | 25 m | ||
32 | 638 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 25 m | ||
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 543 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:11.91 | |
2 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:12.36 | |
3 | 457 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:13.06 | |
4 | 347 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 1:14.73 | |
5 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:16.96 | |
6 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:17.26 | |
7 | 677 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 25 m | 1:17.51 | |
8 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:18.19 | |
9 | 356 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 1:19.61 | |
10 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:20.01 | |
11 | 577 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:20.33 | |
12 | 640 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:21.29 | |
13 | 581 | Gustavsson Agnes | 2005 | TÄBY SIM | AV3405 | 50 m | 1:23.07 | |
14 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:24.07 | |
15 | 427 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:24.71 | |
16 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 1:25.68 | |
17 | 598 | Malmström Irma | 2004 | TÄBY SIM | BH0604 | 25 m | 1:25.87 | |
18 | 445 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 50 m | 1:26.97 | |
19 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 1:27.81 | |
20 | 432 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 25 m | 1:28.34 | |
21 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 1:28.52 | |
22 | 644 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:29.14 | |
23 | 629 | Bonorden Filippa | 2005 | ÅKERSBERGA | AH5805 | 25 m | 1:29.68 | |
24 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 1:30.60 | |
25 | 431 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 50 m | 1:30.92 | |
26 | 674 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 1:31.06 | |
27 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 1:31.10 | |
28 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 1:32.69 | |
29 | 657 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:35.68 | |
30 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 1:37.42 | |
31 | 444 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 1:38.39 | |
32 | 614 | Svärd Tilda | 2005 | TÄBY SIM | BB9405 | 25 m | 1:43.42 | |
33 | 671 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 1:44.83 | |
34 | 645 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 1:46.43 | |
35 | 631 | Isaksson Julia | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5605 | 25 m | 1:52.47 | |
36 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | ||
37 | 466 | Araya Pimentel Emelie | 2005 | TUREBERG | BL9805 | 25 m | ||
38 | 624 | Warglo Alice | 2004 | TÄBY SIM | BZ2204 | 25 m | ||
39 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | ||
Gren 11, 50 m fjärilsim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 582 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 50 m | 36.17 | |
2 | 571 | Danovskij Jan | 2007 | TÄBY SIM | AD8307 | 50 m | 38.10 | |
3 | 500 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 40.31 | |
4 | 630 | Bosson Melvin | 2006 | ÅKERSBERGA | AD7906 | 25 m | 41.95 | |
5 | 567 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 25 m | 42.56 | |
6 | 450 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 43.34 | |
7 | 573 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 43.86 | |
8 | 449 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 44.20 | |
9 | 578 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 50 m | 45.72 | |
10 | 620 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 47.49 | |
11 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 48.14 | |
12 | 633 | Kling Vide | 2007 | ÅKERSBERGA | AA8907 | 25 m | 1:03.89 | |
13 | 398 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | ||
14 | 586 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | ||
15 | 625 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | ||
16 | 627 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | ||
Gren 12, 50 m fjärilsim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 399 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 25 m | 35.59 | |
2 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 50 m | 36.60 | |
3 | 435 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 50 m | 36.90 | |
4 | 570 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 50 m | 37.95 | |
5 | 439 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 39.88 | |
6 | 369 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 41.44 | |
7 | 675 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 25 m | 41.50 | |
8 | 676 | Utgren Cornelia | 2007 | SS04 | AL6207 | 25 m | 41.65 | |
9 | 392 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 50 m | 41.73 | |
10 | 588 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 50 m | 41.91 | |
11 | 448 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 43.01 | |
12 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 43.53 | |
13 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 25 m | 44.32 | |
14 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 44.91 | |
15 | 597 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 45.05 | |
16 | 516 | Näsvall Ebba | 2006 | TUREBERG | AW7406 | 25 m | 45.44 | |
17 | 520 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 45.82 | |
18 | 443 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 47.28 | |
19 | 634 | Korent Tyra | 2006 | ÅKERSBERGA | AC2206 | 25 m | 47.33 | |
20 | 507 | Marklund Julia | 2006 | TUREBERG | AO4206 | 25 m | 47.41 | |
21 | 572 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 25 m | 48.74 | |
22 | 497 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 49.98 | |
23 | 594 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 50 m | 50.30 | |
24 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 51.09 | |
25 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 52.54 | |
26 | 429 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 52.70 | |
27 | 626 | Wiberg Linnea | 2006 | TÄBY SIM | AV1406 | 25 m | 54.17 | |
28 | 593 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 54.53 | |
29 | 585 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 50 m | 58.76 | |
30 | 401 | Mueller Signe | 2007 | SKURU IK | AZ5207 | 25 m | ||
31 | 469 | Arnö Emma | 2008 | TUREBERG | AB6608 | 25 m | ||
32 | 528 | Solén Amanda | 2007 | TUREBERG | AX8807 | 25 m | ||
33 | 529 | Solén Matilda | 2007 | TUREBERG | AX9807 | 25 m | ||
34 | 580 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | ||
35 | 635 | Tylets Karolina | 2006 | ÅKERSBERGA | BA9806 | 25 m | ||
36 | 653 | Hörberg Amanda | 2006 | SS04 | BB8806 | 25 m | ||
Gren 13, 100 m medley po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:07.81 | |
2 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 1:09.47 | |
3 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 1:14.81 | |
4 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 1:15.14 | |
5 | 534 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 1:15.61 | |
6 | 603 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:16.64 | |
7 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:18.68 | |
8 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:18.71 | |
9 | 438 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 1:19.11 | |
10 | 361 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:20.60 | |
11 | 344 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 1:20.88 | |
12 | 437 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:22.51 | |
13 | 589 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:22.77 | |
14 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:23.22 | |
15 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:23.62 | |
16 | 370 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 1:23.95 | |
17 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 1:24.12 | |
18 | 679 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 1:24.12 | |
19 | 467 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 1:24.26 | |
20 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 1:24.87 | |
21 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:26.12 | |
22 | 456 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 1:26.53 | |
23 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:27.70 | |
24 | 441 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 1:28.38 | |
25 | 428 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 1:31.42 | |
26 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 1:31.58 | |
27 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 1:31.86 | |
28 | 371 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 1:32.03 | |
29 | 642 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:34.99 | |
30 | 583 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 1:35.55 | |
31 | 569 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | 1:37.41 | |
32 | 587 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 1:40.18 | |
33 | 536 | Svanfeldt Leo | 2002 | TUREBERG | AG7102 | 25 m | 1:40.87 | |
34 | 400 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:42.74 | |
35 | 436 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 1:44.66 | |
36 | 686 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 1:46.32 | |
37 | 667 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | 1:49.18 | |
38 | 579 | Gabrielsson Louie | 2005 | TÄBY SIM | AE9705 | 25 m | 2:02.72 | |
39 | 590 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | ||
40 | 638 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 25 m | ||
41 | 649 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | ||
Gren 14, 100m medley po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 500 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 1:25.91 | |
2 | 630 | Bosson Melvin | 2006 | ÅKERSBERGA | AD7906 | 25 m | 1:31.15 | |
3 | 433 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:38.45 | |
4 | 449 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:39.78 | |
5 | 578 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | 1:42.62 | |
6 | 668 | Olsson Filip | 2006 | SS04 | AM4506 | 25 m | 1:44.02 | |
7 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 1:52.33 | |
8 | 422 | Wickbom Axel | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE8507 | 25 m | 1:59.49 | |
9 | 411 | Georgiadis Thriskos Konstantinos | 2007 | SPÅRVÄGEN | AC2307 | 25 m | 2:02.07 | |
10 | 425 | Öst Rasmus | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE3507 | 25 m | 2:06.74 | |
11 | 398 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | ||
12 | 410 | Eriksson Brian | 2007 | SPÅRVÄGEN | AF1907 | 25 m | ||
13 | 416 | Karlström Vidar | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK7107 | 25 m | ||
14 | 418 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR1506 | 25 m | ||
15 | 420 | Shewa Japheth | 2007 | SPÅRVÄGEN | AL1507 | 25 m | ||
16 | 426 | Östling Hugo | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK8107 | 25 m | ||
17 | 600 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | ||
18 | 607 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | ||
19 | 627 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | ||
20 | 633 | Kling Vide | 2007 | ÅKERSBERGA | AA8907 | 25 m | ||
21 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 25 m | ||
Gren 15, 200m medley fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 547 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 2:40.84 | |
2 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 2:44.18 | |
3 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 2:44.39 | |
4 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 2:45.40 | |
5 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 2:45.40 | |
6 | 434 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 25 m | 2:46.43 | |
7 | 347 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 2:49.92 | |
8 | 445 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 25 m | 2:50.92 | |
9 | 431 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 2:55.97 | |
10 | 356 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 2:56.02 | |
11 | 447 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 2:56.20 | |
12 | 454 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 3:03.59 | |
13 | 427 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 3:04.91 | |
14 | 413 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 3:07.03 | |
15 | 577 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 3:09.88 | |
16 | 674 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 3:10.72 | |
17 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 3:10.93 | |
18 | 605 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 50 m | 3:11.27 | |
19 | 432 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 50 m | 3:14.51 | |
20 | 346 | Bergenstein Fransson Elina | 2004 | DANDERYD | BJ7604 | 25 m | 3:16.63 | |
21 | 566 | Bailey Darcey | 2004 | TÄBY SIM | BC7204 | 25 m | 3:17.56 | |
22 | 598 | Malmström Irma | 2004 | TÄBY SIM | BH0604 | 25 m | 3:20.67 | |
23 | 644 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 3:22.42 | |
24 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 3:23.74 | |
25 | 617 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 3:26.01 | |
26 | 595 | Lindgren Junie | 2004 | TÄBY SIM | BO2604 | 25 m | 3:27.22 | |
27 | 606 | Schibbye Matilda | 2004 | TÄBY SIM | BC5204 | 50 m | 3:34.32 | |
28 | 444 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 3:34.42 | |
29 | 616 | Taberman Clara | 2004 | TÄBY SIM | BC9204 | 25 m | 3:40.07 | |
30 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | ||
31 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | ||
32 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | ||
33 | 612 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | ||
34 | 629 | Bonorden Filippa | 2005 | ÅKERSBERGA | AH5805 | 25 m | ||
35 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | ||
36 | 673 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 25 m | ||
Gren 16, 100m frisim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 582 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 50 m | 1:10.83 | |
2 | 440 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:16.76 | |
3 | 571 | Danovskij Jan | 2007 | TÄBY SIM | AD8307 | 25 m | 1:21.33 | |
4 | 576 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 50 m | 1:22.03 | |
5 | 398 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | 1:22.55 | |
6 | 449 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:22.87 | |
7 | 578 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 50 m | 1:23.26 | |
8 | 573 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 50 m | 1:24.13 | |
9 | 433 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:24.66 | |
10 | 630 | Bosson Melvin | 2006 | ÅKERSBERGA | AD7906 | 25 m | 1:26.51 | |
11 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 1:27.12 | |
12 | 600 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 50 m | 1:35.30 | |
13 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 1:40.79 | |
14 | 422 | Wickbom Axel | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE8507 | 25 m | 1:42.98 | |
15 | 607 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | ||
Gren 17, 100m frisim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 435 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 50 m | 1:13.68 | |
2 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 1:15.75 | |
3 | 369 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 1:15.76 | |
4 | 399 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 25 m | 1:16.95 | |
5 | 439 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:17.61 | |
6 | 570 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 1:17.61 | |
7 | 448 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:20.21 | |
8 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 1:20.48 | |
9 | 675 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 25 m | 1:22.52 | |
10 | 392 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | 1:23.23 | |
11 | 588 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 50 m | 1:25.01 | |
12 | 593 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 1:25.89 | |
13 | 497 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:26.76 | |
14 | 520 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 1:26.96 | |
15 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 1:27.71 | |
16 | 507 | Marklund Julia | 2006 | TUREBERG | AO4206 | 25 m | 1:29.08 | |
17 | 634 | Korent Tyra | 2006 | ÅKERSBERGA | AC2206 | 25 m | 1:29.37 | |
18 | 572 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 50 m | 1:30.29 | |
19 | 661 | Lingman Emilia | 2006 | SS04 | BI3806 | 50 m | 1:30.56 | |
20 | 443 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 1:30.99 | |
21 | 516 | Näsvall Ebba | 2006 | TUREBERG | AW7406 | 25 m | 1:31.00 | |
22 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 25 m | 1:31.41 | |
23 | 626 | Wiberg Linnea | 2006 | TÄBY SIM | AV1406 | 50 m | 1:31.43 | |
24 | 423 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 1:31.54 | |
25 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 1:32.86 | |
26 | 594 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:33.13 | |
27 | 475 | Buchgeister Emilia | 2006 | TUREBERG | AQ5406 | 25 m | 1:33.71 | |
28 | 653 | Hörberg Amanda | 2006 | SS04 | BB8806 | 50 m | 1:35.37 | |
29 | 395 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | AC6408 | 50 m | 1:35.65 | |
30 | 564 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 1:36.27 | |
31 | 680 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 25 m | 1:39.22 | |
32 | 393 | Farrar Linnea | 2006 | SKURU IK | BK8206 | 25 m | 1:40.94 | |
33 | 350 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 1:41.18 | |
34 | 538 | Söderlund Ida | 2006 | TUREBERG | AQ2406 | 25 m | 1:41.44 | |
35 | 424 | Yavuz Elin | 2007 | SPÅRVÄGEN | AW9807 | 25 m | 1:41.45 | |
36 | 419 | Rosenholm Lea | 2006 | SPÅRVÄGEN | BH0606 | 25 m | 1:42.20 | |
37 | 646 | Deilert Lova | 2006 | SS04 | BB7806 | 25 m | 1:43.13 | |
38 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 1:44.53 | |
39 | 421 | Slättegård Moa | 2006 | SPÅRVÄGEN | BL8406 | 25 m | 1:44.65 | |
40 | 512 | Najafzadeh Tina | 2006 | TUREBERG | BI3406 | 25 m | 1:44.84 | |
41 | 415 | Hellenius Engla | 2008 | SPÅRVÄGEN | AA2808 | 25 m | 1:46.98 | |
42 | 417 | Palmborg Smilla | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR9807 | 50 m | 1:49.49 | |
43 | 496 | Klingenstierna Maria | 2006 | TUREBERG | AS7606 | 25 m | 1:50.74 | |
44 | 405 | Pinho Aurora | 2006 | SKURU IK | BJ3206 | 25 m | 1:50.87 | |
45 | 414 | Hellberg Julia | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR8607 | 25 m | 1:54.17 | |
46 | 401 | Mueller Signe | 2007 | SKURU IK | AZ5207 | 25 m | ||
47 | 469 | Arnö Emma | 2008 | TUREBERG | AB6608 | 25 m | ||
48 | 488 | Holfve Lilian | 2007 | TUREBERG | AC3207 | 25 m | ||
49 | 501 | Larsson Moa | 2007 | TUREBERG | AR0407 | 25 m | ||
50 | 518 | Omazic Ella | 2007 | TUREBERG | AG2407 | 25 m | ||
51 | 540 | Terander Joanna | 2007 | TUREBERG | AO9607 | 25 m | ||
52 | 635 | Tylets Karolina | 2006 | ÅKERSBERGA | BA9806 | 25 m | ||
53 | 641 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | ||
Gren 18, 4X50m frisim po A B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 559 | Tureberg Herrar 1 [2003] | 2003 | TUREBERG | 25 m | 1:55.09 | ||
2 | 378 | Gustavsberg Lag1 [2002] | 2002 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
3 | 379 | Gustavsberg Lag2 [2002] | 2002 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
Gren 19, 4X50m frisim po B C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 560 | Tureberg Herrar 1 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 2:04.69 | ||
2 | 461 | Skk Pojkar 1 [2005] | 2005 | SKK | 25 m | 2:10.34 | ||
3 | 462 | Skk Pojkar 2 [2005] | 2005 | SKK | 25 m | 2:22.48 | ||
4 | 561 | Tureberg Herrar 2 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 684 | SS04 Herrar [2004] | 2004 | SS04 | 25 m | 2:32.01 | ||
6 | 687 | Spårvägen Herrar Lag 1 | 2005 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 3:00.00 | ||
7 | 363 | Danderyd Herrar [2005] | 2005 | DANDERYD | 25 m | |||
Gren 20, 50m frisim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 588 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 33.80 | |
2 | 399 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 50 m | 33.89 | |
3 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 33.92 | |
4 | 435 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 50 m | 34.35 | |
5 | 635 | Tylets Karolina | 2006 | ÅKERSBERGA | BA9806 | 25 m | 35.37 | |
6 | 439 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 35.40 | |
7 | 564 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | 35.68 | |
8 | 448 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 36.16 | |
9 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 36.50 | |
10 | 675 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 50 m | 36.70 | |
11 | 676 | Utgren Cornelia | 2007 | SS04 | AL6207 | 25 m | 36.88 | |
12 | 402 | Mårtensson Louise | 2006 | SKURU IK | AL6606 | 25 m | 37.39 | |
13 | 507 | Marklund Julia | 2006 | TUREBERG | AO4206 | 25 m | 37.59 | |
14 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 25 m | 38.61 | |
15 | 392 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | 38.85 | |
16 | 626 | Wiberg Linnea | 2006 | TÄBY SIM | AV1406 | 50 m | 39.01 | |
17 | 572 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 50 m | 39.17 | |
18 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 39.27 | |
19 | 429 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 39.76 | |
20 | 593 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 39.86 | |
21 | 443 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 40.37 | |
22 | 597 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 41.05 | |
23 | 641 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | 41.14 | |
24 | 395 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | AC6408 | 25 m | 41.32 | |
25 | 594 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 50 m | 41.93 | |
26 | 602 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | 41.97 | |
27 | 580 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | 42.19 | |
28 | 407 | Ståhlberg Alicia | 2007 | SKURU IK | AS5207 | 25 m | 42.21 | |
29 | 488 | Holfve Lilian | 2007 | TUREBERG | AC3207 | 25 m | 42.38 | |
30 | 530 | Spoormaker Tencie | 2006 | TUREBERG | BC3406 | 25 m | 42.50 | |
31 | 389 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 43.27 | |
32 | 609 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 25 m | 43.58 | |
33 | 469 | Arnö Emma | 2008 | TUREBERG | AB6608 | 25 m | 43.59 | |
34 | 562 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | 43.68 | |
35 | 658 | Klingh Emma | 2006 | SS04 | BL0606 | 25 m | 43.85 | |
36 | 496 | Klingenstierna Maria | 2006 | TUREBERG | AS7606 | 25 m | 44.03 | |
37 | 520 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 44.05 | |
38 | 350 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 44.08 | |
39 | 497 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 44.20 | |
40 | 664 | Muhic Ida | 2007 | SS04 | AP8607 | 25 m | 44.64 | |
41 | 527 | Sjödin Selma | 2006 | TUREBERG | AQ3406 | 25 m | 45.01 | |
42 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 45.40 | |
43 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 45.41 | |
44 | 585 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 46.26 | |
45 | 465 | Andersson Isabell | 2007 | TUREBERG | AG3407 | 25 m | 46.33 | |
46 | 415 | Hellenius Engla | 2008 | SPÅRVÄGEN | AA2808 | 50 m | 47.20 | |
47 | 474 | Broms Klara | 2006 | TUREBERG | BC8206 | 25 m | 47.52 | |
48 | 515 | Norén Carolina | 2006 | TUREBERG | AO5206 | 25 m | 47.55 | |
49 | 538 | Söderlund Ida | 2006 | TUREBERG | AQ2406 | 25 m | 48.00 | |
50 | 670 | Revsäter Asta | 2007 | SS04 | AP4607 | 25 m | 48.11 | |
51 | 419 | Rosenholm Lea | 2006 | SPÅRVÄGEN | BH0606 | 25 m | 48.38 | |
52 | 685 | Berg Elisia | 2006 | SKURU IK | AL4606 | 25 m | 48.78 | |
53 | 528 | Solén Amanda | 2007 | TUREBERG | AX8807 | 25 m | 48.83 | |
54 | 523 | Roman Alicia | 2006 | TUREBERG | BC9206 | 25 m | 49.28 | |
55 | 529 | Solén Matilda | 2007 | TUREBERG | AX9807 | 25 m | 49.43 | |
56 | 414 | Hellberg Julia | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR8607 | 50 m | 49.60 | |
57 | 518 | Omazic Ella | 2007 | TUREBERG | AG2407 | 25 m | 50.22 | |
58 | 417 | Palmborg Smilla | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR9807 | 25 m | 50.60 | |
59 | 423 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 52.39 | |
60 | 381 | Andersson Jessica | 2007 | JÄRFÄLLA S | AR0807 | 25 m | 52.91 | |
61 | 652 | Gomez Anna | 2007 | SS04 | AW0807 | 25 m | 53.05 | |
62 | 544 | Vasquez Fernanda | 2007 | TUREBERG | AO5807 | 25 m | 53.22 | |
63 | 412 | Granhällen Emelie | 2008 | SPÅRVÄGEN | AF1608 | 25 m | 1:02.15 | |
64 | 385 | Lindegren Hedvig | 2008 | JÄRFÄLLA S | AG2208 | 25 m | ||
65 | 386 | Sjöblom Sterne Elsa | 2009 | JÄRFÄLLA S | AB4209 | 25 m | ||
66 | 387 | Stjernelund Klara | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC1608 | 25 m | ||
67 | 421 | Slättegård Moa | 2006 | SPÅRVÄGEN | BL8406 | 25 m | ||
68 | 477 | Curstedt Ella | 2007 | TUREBERG | AZ5407 | 25 m | ||
69 | 483 | Forsell Edith | 2007 | TUREBERG | AR3407 | 25 m | ||
70 | 508 | Mellin Alicia | 2009 | TUREBERG | AE4409 | 25 m | ||
71 | 514 | Noe Sara | 2008 | TUREBERG | AN0608 | 25 m | ||
72 | 524 | Rosjö Selma | 2007 | TUREBERG | AU5807 | 25 m | ||
73 | 526 | Ruin Tyra | 2006 | TUREBERG | BI2406 | 25 m | ||
74 | 531 | Steinmetz Wilma | 2007 | TUREBERG | 25 m | |||
75 | 535 | Sundqvist Julia | 2007 | TUREBERG | AW5207 | 25 m | ||
76 | 539 | Söderman Molly | 2008 | TUREBERG | AN2608 | 25 m | ||
77 | 550 | Wänman Elvira | 2008 | TUREBERG | AN3608 | 25 m | ||
78 | 565 | Atran Jessica | 2006 | TÄBY SIM | BL5806 | 25 m | ||
79 | 574 | Elofsson Matilda | 2007 | TÄBY SIM | AZ4407 | 25 m | ||
80 | 604 | Samuelsson Elsa | 2006 | TÄBY SIM | BM1406 | 25 m | ||
81 | 621 | Törnqvist Tyra | 2006 | TÄBY SIM | 25 m | |||
82 | 622 | Wahlqvist Emma | 2007 | TÄBY SIM | AZ3807 | 25 m | ||
83 | 655 | Jeansson Alice | 2008 | SS04 | AI7408 | 25 m | ||
Gren 21, 50m frisim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 582 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 50 m | 31.45 | |
2 | 500 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 50 m | 34.87 | |
3 | 440 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 35.27 | |
4 | 571 | Danovskij Jan | 2007 | TÄBY SIM | AD8307 | 25 m | 36.14 | |
5 | 433 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 37.33 | |
6 | 576 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 37.33 | |
7 | 449 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 37.35 | |
8 | 573 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 38.35 | |
9 | 620 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 25 m | 38.37 | |
10 | 625 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 25 m | 38.48 | |
11 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 25 m | 38.82 | |
12 | 450 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 50 m | 39.63 | |
13 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 39.77 | |
14 | 607 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 50 m | 42.04 | |
15 | 586 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 25 m | 43.34 | |
16 | 600 | Olsson Carl | 2008 | TÄBY SIM | AE5708 | 25 m | 43.50 | |
17 | 418 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR1506 | 25 m | 44.03 | |
18 | 410 | Eriksson Brian | 2007 | SPÅRVÄGEN | AF1907 | 25 m | 44.55 | |
19 | 425 | Öst Rasmus | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE3507 | 25 m | 45.59 | |
20 | 611 | SUN Yichen | 2007 | TÄBY SIM | AK8707 | 25 m | 45.73 | |
21 | 549 | Wu Daniel | 2007 | TUREBERG | AC7307 | 25 m | 45.87 | |
22 | 359 | Salamon Aron Leon | 2006 | DANDERYD | AL2706 | 25 m | 45.93 | |
23 | 633 | Kling Vide | 2007 | ÅKERSBERGA | AA8907 | 25 m | 45.94 | |
24 | 627 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 25 m | 48.53 | |
25 | 411 | Georgiadis Thriskos Konstantinos | 2007 | SPÅRVÄGEN | AC2307 | 25 m | 49.02 | |
26 | 416 | Karlström Vidar | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK7107 | 50 m | 50.99 | |
27 | 426 | Östling Hugo | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK8107 | 25 m | 52.15 | |
28 | 380 | Andersson Jakob | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC7508 | 25 m | ||
29 | 382 | Augustsson Spets Algot | 2008 | JÄRFÄLLA S | AC8508 | 25 m | ||
30 | 383 | Demirian David | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD4908 | 25 m | ||
31 | 384 | Hillborg Emil | 2008 | JÄRFÄLLA S | AD2308 | 25 m | ||
32 | 388 | Watanabe Anders | 2008 | JÄRFÄLLA S | AF7108 | 25 m | ||
33 | 397 | Klinge Casper | 2008 | SKURU IK | 25 m | |||
34 | 398 | Klinge Gabriel | 2006 | SKURU IK | AS0506 | 25 m | ||
35 | 409 | Bernhardsson Gustav | 2009 | SPÅRVÄGEN | AB6509 | 25 m | ||
36 | 420 | Shewa Japheth | 2007 | SPÅRVÄGEN | AL1507 | 25 m | ||
37 | 422 | Wickbom Axel | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE8507 | 25 m | ||
38 | 471 | Bernström Otto | 2009 | TUREBERG | AB8909 | 25 m | ||
39 | 473 | Broms Erik | 2009 | TUREBERG | AB7909 | 25 m | ||
40 | 478 | Dinelli Noel | 2008 | TUREBERG | AG2508 | 25 m | ||
41 | 499 | Körberg Ted | 2008 | TUREBERG | AG5508 | 25 m | ||
42 | 521 | Regnander Max | 2006 | TUREBERG | AS3706 | 25 m | ||
43 | 522 | Renvall Henrik | 2008 | TUREBERG | AG2908 | 25 m | ||
44 | 541 | Teslenko Michael | 2006 | TUREBERG | AS8706 | 25 m | ||
45 | 545 | Westas Olof | 2007 | TUREBERG | AL3907 | 25 m | ||
46 | 578 | Fransson Eric | 2006 | TÄBY SIM | AN0506 | 25 m | ||
47 | 584 | Hjertèn Liam | 2008 | TÄBY SIM | 25 m | |||
48 | 591 | Larsson Gideon | 2008 | TÄBY SIM | AG6508 | 25 m | ||
49 | 618 | Thermaenius Theo | 2007 | TÄBY SIM | AL5907 | 25 m | ||
Gren 22, 50m ryggsim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 457 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 33.34 | |
2 | 543 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 33.81 | |
3 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 35.09 | |
4 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 35.24 | |
5 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 35.32 | |
6 | 347 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 35.76 | |
7 | 677 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 36.40 | |
8 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 36.49 | |
9 | 356 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 37.43 | |
10 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 37.57 | |
11 | 577 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 50 m | 38.38 | |
12 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 39.17 | |
13 | 581 | Gustavsson Agnes | 2005 | TÄBY SIM | AV3405 | 25 m | 39.33 | |
14 | 647 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 39.73 | |
15 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 40.93 | |
16 | 533 | Stjernholm Daniella | 2004 | TUREBERG | BG7204 | 50 m | 41.50 | |
17 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 41.53 | |
18 | 644 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 41.72 | |
19 | 432 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 25 m | 41.79 | |
20 | 674 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 41.83 | |
21 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 41.91 | |
22 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 42.34 | |
23 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 42.70 | |
24 | 566 | Bailey Darcey | 2004 | TÄBY SIM | BC7204 | 25 m | 42.94 | |
25 | 651 | Gilbert Gabriella | 2004 | SS04 | BP4204 | 25 m | 43.01 | |
26 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 43.02 | |
27 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 43.34 | |
28 | 657 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 43.48 | |
29 | 403 | Nilsson Nina | 2005 | SKURU IK | BL5205 | 25 m | 43.70 | |
30 | 663 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | 43.88 | |
31 | 669 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 43.92 | |
32 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 44.00 | |
33 | 481 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 44.27 | |
34 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 45.00 | |
35 | 354 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 45.07 | |
36 | 659 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 45.31 | |
37 | 645 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 45.85 | |
38 | 632 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 46.02 | |
39 | 390 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 47.19 | |
40 | 506 | Lundwall Lager Isabelle | 2004 | TUREBERG | AX4804 | 25 m | 47.61 | |
41 | 444 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 47.67 | |
42 | 601 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 47.87 | |
43 | 431 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 48.18 | |
44 | 596 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 50 m | 48.18 | |
45 | 519 | Pihl Ebba | 2005 | TUREBERG | BM4405 | 25 m | 48.35 | |
46 | 396 | Heldeskog Elwira | 2005 | SKURU IK | BM0405 | 25 m | 48.76 | |
47 | 466 | Araya Pimentel Emelie | 2005 | TUREBERG | BL9805 | 25 m | 49.28 | |
48 | 689 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 49.68 | |
49 | 486 | Guzman Lorena | 2004 | TUREBERG | BO3804 | 25 m | 52.15 | |
50 | 631 | Isaksson Julia | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5605 | 25 m | 54.06 | |
51 | 542 | Tiselius Matilda | 2005 | TUREBERG | BM1205 | 25 m | 58.03 | |
52 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | ||
53 | 494 | Khoury Weissmann Yael | 2004 | TUREBERG | BP2604 | 25 m | ||
54 | 505 | Ljunggren Majken | 2005 | TUREBERG | BS6405 | 25 m | ||
55 | 605 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | ||
56 | 613 | Svensson Eleonora | 2005 | TÄBY SIM | BS9405 | 25 m | ||
Gren 23, 50m ryggsim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 32.96 | |
2 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 33.21 | |
3 | 534 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 34.58 | |
4 | 362 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 50 m | 35.41 | |
5 | 589 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 35.73 | |
6 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 35.75 | |
7 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 36.56 | |
8 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 37.48 | |
9 | 468 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 37.69 | |
10 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 50 m | 38.27 | |
11 | 438 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 38.34 | |
12 | 437 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 38.71 | |
13 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 38.76 | |
14 | 504 | Liu Leo | 2004 | TUREBERG | AR7904 | 25 m | 39.53 | |
15 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 40.05 | |
16 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 40.78 | |
17 | 498 | Krejci Matyas | 2003 | TUREBERG | AX3303 | 25 m | 41.75 | |
18 | 441 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 41.78 | |
19 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 41.88 | |
20 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 41.93 | |
21 | 456 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 41.93 | |
22 | 463 | Abel Kristoffer | 2002 | TUREBERG | AX6502 | 25 m | 42.02 | |
23 | 587 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 42.16 | |
24 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 42.30 | |
25 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 42.98 | |
26 | 667 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 50 m | 43.00 | |
27 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 43.30 | |
28 | 642 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 44.67 | |
29 | 400 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 44.90 | |
30 | 583 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 45.70 | |
31 | 371 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 45.99 | |
32 | 649 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 25 m | 47.84 | |
33 | 619 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 50 m | 47.92 | |
34 | 686 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 48.95 | |
35 | 548 | Wettergren Vincent | 2005 | TUREBERG | AG9905 | 25 m | 49.81 | |
36 | 436 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 50.09 | |
37 | 464 | Abrander Melvin | 2005 | TUREBERG | AP1705 | 25 m | 53.27 | |
38 | 490 | Holm Alexander | 2005 | TUREBERG | AP9905 | 25 m | 54.00 | |
39 | 579 | Gabrielsson Louie | 2005 | TÄBY SIM | AE9705 | 25 m | 55.33 | |
40 | 569 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | ||
41 | 592 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | ||
42 | 599 | Norlin Filip | 2005 | TÄBY SIM | AV5505 | 25 m | ||
43 | 608 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | 25 m | |||
Gren 24, 100m bröstsim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 439 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:33.36 | |
2 | 570 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 1:33.83 | |
3 | 443 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 1:37.23 | |
4 | 675 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 50 m | 1:40.67 | |
5 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 1:41.25 | |
6 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 50 m | 1:41.49 | |
7 | 350 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 1:47.50 | |
8 | 585 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 50 m | 1:47.83 | |
9 | 402 | Mårtensson Louise | 2006 | SKURU IK | AL6606 | 25 m | 1:48.47 | |
10 | 680 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 25 m | 1:48.63 | |
11 | 588 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 50 m | 1:48.66 | |
12 | 626 | Wiberg Linnea | 2006 | TÄBY SIM | AV1406 | 25 m | 1:48.87 | |
13 | 407 | Ståhlberg Alicia | 2007 | SKURU IK | AS5207 | 25 m | 1:50.72 | |
14 | 475 | Buchgeister Emilia | 2006 | TUREBERG | AQ5406 | 25 m | 1:50.97 | |
15 | 597 | Lundberg Tuva | 2006 | TÄBY SIM | AJ6406 | 25 m | 1:51.28 | |
16 | 593 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 1:51.71 | |
17 | 429 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 1:52.27 | |
18 | 634 | Korent Tyra | 2006 | ÅKERSBERGA | AC2206 | 25 m | 1:52.81 | |
19 | 594 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:53.65 | |
20 | 572 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 50 m | 1:53.72 | |
21 | 474 | Broms Klara | 2006 | TUREBERG | BC8206 | 25 m | 1:55.00 | |
22 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 1:59.73 | |
23 | 609 | Sommar Hannah | 2007 | TÄBY SIM | AV9407 | 50 m | 1:59.87 | |
24 | 395 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | AC6408 | 25 m | 2:00.17 | |
25 | 527 | Sjödin Selma | 2006 | TUREBERG | AQ3406 | 25 m | 2:01.34 | |
26 | 389 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 2:21.24 | |
27 | 515 | Norén Carolina | 2006 | TUREBERG | AO5206 | 25 m | ||
28 | 526 | Ruin Tyra | 2006 | TUREBERG | BI2406 | 25 m | ||
29 | 562 | Ahlberg Linnea | 2007 | TÄBY SIM | AN3807 | 25 m | ||
30 | 564 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | ||
31 | 580 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | ||
32 | 635 | Tylets Karolina | 2006 | ÅKERSBERGA | BA9806 | 25 m | ||
33 | 652 | Gomez Anna | 2007 | SS04 | AW0807 | 25 m | ||
34 | 655 | Jeansson Alice | 2008 | SS04 | AI7408 | 25 m | ||
35 | 676 | Utgren Cornelia | 2007 | SS04 | AL6207 | 25 m | ||
Gren 25, 100m bröstsim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 567 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 50 m | 1:33.42 | |
2 | 620 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 50 m | 1:40.17 | |
3 | 630 | Bosson Melvin | 2006 | ÅKERSBERGA | AD7906 | 25 m | 1:41.10 | |
4 | 500 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 1:42.14 | |
5 | 571 | Danovskij Jan | 2007 | TÄBY SIM | AD8307 | 50 m | 1:43.26 | |
6 | 573 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 25 m | 1:44.82 | |
7 | 627 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 50 m | 1:55.29 | |
8 | 625 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 50 m | 1:56.10 | |
9 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 1:57.29 | |
10 | 433 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:58.11 | |
11 | 586 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 50 m | 2:00.09 | |
12 | 359 | Salamon Aron Leon | 2006 | DANDERYD | AL2706 | 25 m | 2:04.99 | |
13 | 449 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | ||
14 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | ||
Gren 26, 50m bröstsim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 37.53 | |
2 | 447 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 39.72 | |
3 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 39.86 | |
4 | 427 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 40.64 | |
5 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 41.02 | |
6 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 42.91 | |
7 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 42.98 | |
8 | 690 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 43.13 | |
9 | 669 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 43.14 | |
10 | 454 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 43.85 | |
11 | 660 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 43.92 | |
12 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 44.44 | |
13 | 486 | Guzman Lorena | 2004 | TUREBERG | BO3804 | 25 m | 45.31 | |
14 | 673 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 25 m | 45.61 | |
15 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 50 m | 45.88 | |
16 | 651 | Gilbert Gabriella | 2004 | SS04 | BP4204 | 25 m | 46.79 | |
17 | 617 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 46.98 | |
18 | 647 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 46.98 | |
19 | 606 | Schibbye Matilda | 2004 | TÄBY SIM | BC5204 | 25 m | 47.00 | |
20 | 442 | Herlitz Alva | 2005 | SKK | BF4805 | 25 m | 47.08 | |
21 | 537 | Svensson Elinor | 2004 | TUREBERG | BG7604 | 25 m | 47.15 | |
22 | 533 | Stjernholm Daniella | 2004 | TUREBERG | BG7204 | 50 m | 47.21 | |
23 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 47.40 | |
24 | 662 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | 47.78 | |
25 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 48.21 | |
26 | 678 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 48.32 | |
27 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 48.35 | |
28 | 354 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 48.42 | |
29 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 48.42 | |
30 | 671 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 48.56 | |
31 | 657 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 50.30 | |
32 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 50.40 | |
33 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 50.70 | |
34 | 645 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | 50.77 | |
35 | 628 | Andersson Hultgren Vera | 2005 | ÅKERSBERGA | AM3805 | 25 m | 51.32 | |
36 | 494 | Khoury Weissmann Yael | 2004 | TUREBERG | BP2604 | 25 m | 51.37 | |
37 | 612 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 51.59 | |
38 | 519 | Pihl Ebba | 2005 | TUREBERG | BM4405 | 25 m | 51.87 | |
39 | 481 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 51.93 | |
40 | 614 | Svärd Tilda | 2005 | TÄBY SIM | BB9405 | 25 m | 52.05 | |
41 | 689 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 52.09 | |
42 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 52.59 | |
43 | 444 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 52.65 | |
44 | 598 | Malmström Irma | 2004 | TÄBY SIM | BH0604 | 25 m | 52.88 | |
45 | 601 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 54.74 | |
46 | 403 | Nilsson Nina | 2005 | SKURU IK | BL5205 | 25 m | 58.18 | |
47 | 390 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 58.92 | |
48 | 542 | Tiselius Matilda | 2005 | TUREBERG | BM1205 | 25 m | 1:00.29 | |
49 | 396 | Heldeskog Elwira | 2005 | SKURU IK | BM0405 | 25 m | 1:04.02 | |
50 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | ||
51 | 453 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | ||
52 | 476 | Chappell Saskia | 2005 | TUREBERG | BP2605 | 25 m | ||
53 | 505 | Ljunggren Majken | 2005 | TUREBERG | BS6405 | 25 m | ||
54 | 605 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | ||
55 | 615 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 25 m | ||
56 | 624 | Warglo Alice | 2004 | TÄBY SIM | BZ2204 | 25 m | ||
57 | 672 | Sandell Alexandra | 2003 | SS04 | 25 m | |||
Gren 27, 50m bröstsim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 35.62 | |
2 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 37.03 | |
3 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 38.49 | |
4 | 603 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 38.74 | |
5 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 39.14 | |
6 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 39.50 | |
7 | 679 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 39.58 | |
8 | 437 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 40.08 | |
9 | 361 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 40.68 | |
10 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 41.61 | |
11 | 456 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 41.96 | |
12 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 42.67 | |
13 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 44.25 | |
14 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 44.50 | |
15 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 44.74 | |
16 | 589 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 44.85 | |
17 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 45.38 | |
18 | 504 | Liu Leo | 2004 | TUREBERG | AR7904 | 25 m | 45.66 | |
19 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 46.45 | |
20 | 587 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 47.07 | |
21 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 47.17 | |
22 | 468 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 47.95 | |
23 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 48.75 | |
24 | 485 | Gustafsson Hugo | 2005 | TUREBERG | AR0905 | 25 m | 49.49 | |
25 | 667 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 50 m | 53.39 | |
26 | 686 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 55.23 | |
27 | 548 | Wettergren Vincent | 2005 | TUREBERG | AG9905 | 25 m | 55.48 | |
28 | 649 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 50 m | 59.02 | |
29 | 490 | Holm Alexander | 2005 | TUREBERG | AP9905 | 25 m | 1:02.02 | |
30 | 484 | Grejs Fabian | 2005 | TUREBERG | AN0105 | 25 m | 1:02.22 | |
31 | 391 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | ||
32 | 568 | Bergman Love | 2004 | TÄBY SIM | AU4704 | 25 m | ||
33 | 590 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | ||
34 | 592 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 25 m | ||
35 | 608 | Shabaltas Stanislav | 2005 | TÄBY SIM | 25 m | |||
36 | 610 | Stein Erik | 2005 | TÄBY SIM | AV7505 | 25 m | ||
Gren 28, 100m ryggsim fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 435 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 1:22.94 | |
2 | 570 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 50 m | 1:24.14 | |
3 | 399 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 50 m | 1:26.60 | |
4 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 1:27.62 | |
5 | 448 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:30.12 | |
6 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 1:30.80 | |
7 | 497 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:34.63 | |
8 | 593 | Li Rose | 2006 | TÄBY SIM | AV1806 | 25 m | 1:37.97 | |
9 | 626 | Wiberg Linnea | 2006 | TÄBY SIM | AV1406 | 25 m | 1:38.86 | |
10 | 602 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 50 m | 1:39.27 | |
11 | 392 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | 1:39.78 | |
12 | 680 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 50 m | 1:47.08 | |
13 | 538 | Söderlund Ida | 2006 | TUREBERG | AQ2406 | 25 m | 1:49.07 | |
14 | 527 | Sjödin Selma | 2006 | TUREBERG | AQ3406 | 25 m | 1:50.64 | |
15 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 1:53.27 | |
16 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 1:54.13 | |
17 | 424 | Yavuz Elin | 2007 | SPÅRVÄGEN | AW9807 | 25 m | 1:56.09 | |
18 | 488 | Holfve Lilian | 2007 | TUREBERG | AC3207 | 25 m | ||
19 | 564 | Alsén Emma | 2007 | TÄBY SIM | AJ5207 | 25 m | ||
20 | 580 | Gong Hanna | 2007 | TÄBY SIM | AN2807 | 25 m | ||
21 | 641 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | ||
Gren 29, 100m ryggsim po C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 582 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 50 m | 1:21.86 | |
2 | 500 | Larsson Henrik | 2006 | TUREBERG | AF4106 | 25 m | 1:23.02 | |
3 | 440 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:27.57 | |
4 | 576 | Ersson Sixten | 2007 | TÄBY SIM | AD5307 | 25 m | 1:30.59 | |
5 | 620 | Todorovac Hallongren Benjamin | 2006 | TÄBY SIM | AM7706 | 50 m | 1:30.63 | |
6 | 567 | Bebenek Daniel | 2006 | TÄBY SIM | AC4706 | 50 m | 1:30.76 | |
7 | 449 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:33.20 | |
8 | 639 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 1:33.54 | |
9 | 573 | Degerbalkan Elvin | 2006 | TÄBY SIM | AH6106 | 50 m | 1:34.78 | |
10 | 450 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 1:38.89 | |
11 | 410 | Eriksson Brian | 2007 | SPÅRVÄGEN | AF1907 | 25 m | 1:39.04 | |
12 | 630 | Bosson Melvin | 2006 | ÅKERSBERGA | AD7906 | 25 m | 1:39.20 | |
13 | 433 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:39.40 | |
14 | 586 | Holmgren Albin | 2009 | TÄBY SIM | AA9309 | 50 m | 1:41.19 | |
15 | 625 | Watson Edward | 2008 | TÄBY SIM | AC8108 | 50 m | 1:42.20 | |
16 | 627 | Zhao William | 2006 | TÄBY SIM | AN8306 | 50 m | 1:45.45 | |
17 | 359 | Salamon Aron Leon | 2006 | DANDERYD | AL2706 | 25 m | 1:50.19 | |
18 | 416 | Karlström Vidar | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK7107 | 25 m | 1:51.83 | |
19 | 509 | Mickelsson Axel | 2006 | TUREBERG | AC4506 | 25 m | 1:53.71 | |
20 | 420 | Shewa Japheth | 2007 | SPÅRVÄGEN | AL1507 | 25 m | 1:53.89 | |
21 | 422 | Wickbom Axel | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE8507 | 25 m | 1:54.53 | |
22 | 418 | Riisgaard Wilmer | 2006 | SPÅRVÄGEN | AR1506 | 25 m | 1:59.03 | |
23 | 411 | Georgiadis Thriskos Konstantinos | 2007 | SPÅRVÄGEN | AC2307 | 25 m | 2:02.90 | |
24 | 425 | Öst Rasmus | 2007 | SPÅRVÄGEN | AE3507 | 25 m | 2:07.73 | |
25 | 426 | Östling Hugo | 2007 | SPÅRVÄGEN | AK8107 | 25 m | ||
26 | 607 | Sevonen Troy | 2008 | TÄBY SIM | AE6708 | 25 m | ||
Gren 30, 50m fjärilsim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 32.03 | |
2 | 455 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 32.67 | |
3 | 434 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 50 m | 32.77 | |
4 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 33.23 | |
5 | 457 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 33.51 | |
6 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 33.66 | |
7 | 454 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 33.74 | |
8 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 34.05 | |
9 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 34.43 | |
10 | 431 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 50 m | 34.68 | |
11 | 427 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 35.18 | |
12 | 445 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 25 m | 35.28 | |
13 | 543 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 35.29 | |
14 | 533 | Stjernholm Daniella | 2004 | TUREBERG | BG7204 | 25 m | 35.63 | |
15 | 446 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 36.51 | |
16 | 432 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 25 m | 36.72 | |
17 | 430 | Björlin Millie | 2003 | SKK | CB8203 | 25 m | 37.05 | |
18 | 690 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 37.08 | |
19 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 37.71 | |
20 | 451 | Pettersson Ester | 2005 | SKK | AD6405 | 25 m | 37.80 | |
21 | 674 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 50 m | 38.18 | |
22 | 372 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 38.64 | |
23 | 660 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 38.81 | |
24 | 577 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 38.82 | |
25 | 581 | Gustavsson Agnes | 2005 | TÄBY SIM | AV3405 | 25 m | 38.87 | |
26 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 39.59 | |
27 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 39.86 | |
28 | 651 | Gilbert Gabriella | 2004 | SS04 | BP4204 | 25 m | 41.15 | |
29 | 647 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 41.26 | |
30 | 678 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 41.87 | |
31 | 617 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 42.41 | |
32 | 444 | Högfeldt Klara | 2005 | SKK | AL0205 | 25 m | 42.63 | |
33 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 42.68 | |
34 | 644 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 42.79 | |
35 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 42.84 | |
36 | 623 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 50 m | 42.88 | |
37 | 506 | Lundwall Lager Isabelle | 2004 | TUREBERG | AX4804 | 25 m | 43.24 | |
38 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 43.30 | |
39 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 43.53 | |
40 | 612 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 45.84 | |
41 | 442 | Herlitz Alva | 2005 | SKK | BF4805 | 25 m | 46.21 | |
42 | 689 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 46.76 | |
43 | 481 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 47.14 | |
44 | 632 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 47.26 | |
45 | 595 | Lindgren Junie | 2004 | TÄBY SIM | BO2604 | 50 m | 48.16 | |
46 | 396 | Heldeskog Elwira | 2005 | SKURU IK | BM0405 | 25 m | 48.57 | |
47 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 51.39 | |
48 | 616 | Taberman Clara | 2004 | TÄBY SIM | BC9204 | 50 m | 54.36 | |
49 | 631 | Isaksson Julia | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5605 | 25 m | 1:01.32 | |
50 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | ||
51 | 390 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | ||
52 | 466 | Araya Pimentel Emelie | 2005 | TUREBERG | BL9805 | 25 m | ||
53 | 662 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | ||
54 | 672 | Sandell Alexandra | 2003 | SS04 | 25 m | |||
Gren 31, 50m fjärilsim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 534 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 30.17 | |
2 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 30.59 | |
3 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 31.14 | |
4 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 31.84 | |
5 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 32.34 | |
6 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 33.18 | |
7 | 438 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 33.76 | |
8 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 34.87 | |
9 | 603 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 50 m | 34.92 | |
10 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 36.52 | |
11 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 36.65 | |
12 | 468 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 37.11 | |
13 | 467 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 37.27 | |
14 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 37.97 | |
15 | 428 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 39.49 | |
16 | 679 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 40.16 | |
17 | 371 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 40.31 | |
18 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 41.19 | |
19 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 41.48 | |
20 | 436 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 41.57 | |
21 | 583 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 41.57 | |
22 | 504 | Liu Leo | 2004 | TUREBERG | AR7904 | 25 m | 41.94 | |
23 | 456 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 41.98 | |
24 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 42.15 | |
25 | 569 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | 42.58 | |
26 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 42.59 | |
27 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 43.88 | |
28 | 642 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 44.73 | |
29 | 587 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 50 m | 47.36 | |
30 | 686 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 50.41 | |
31 | 484 | Grejs Fabian | 2005 | TUREBERG | AN0105 | 25 m | 57.52 | |
32 | 463 | Abel Kristoffer | 2002 | TUREBERG | AX6502 | 25 m | ||
Gren 32, 100m medley fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:15.77 | |
2 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:16.11 | |
3 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:16.60 | |
4 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:17.02 | |
5 | 455 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:17.13 | |
6 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:19.23 | |
7 | 445 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 25 m | 1:19.77 | |
8 | 453 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 1:20.76 | |
9 | 452 | Sandquist Matilda | 2005 | SKK | AG1805 | 25 m | 1:22.33 | |
10 | 640 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:22.41 | |
11 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:24.41 | |
12 | 446 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:26.21 | |
13 | 451 | Pettersson Ester | 2005 | SKK | AD6405 | 25 m | 1:26.21 | |
14 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 1:26.66 | |
15 | 677 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 25 m | 1:26.72 | |
16 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 1:26.74 | |
17 | 673 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 25 m | 1:26.94 | |
18 | 372 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:27.66 | |
19 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 1:28.03 | |
20 | 674 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 25 m | 1:31.02 | |
21 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 25 m | 1:31.48 | |
22 | 442 | Herlitz Alva | 2005 | SKK | BF4805 | 25 m | 1:33.09 | |
23 | 651 | Gilbert Gabriella | 2004 | SS04 | BP4204 | 25 m | 1:33.63 | |
24 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 1:34.35 | |
25 | 486 | Guzman Lorena | 2004 | TUREBERG | BO3804 | 25 m | 1:36.52 | |
26 | 663 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | 1:36.57 | |
27 | 669 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 1:38.16 | |
28 | 354 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 1:38.53 | |
29 | 595 | Lindgren Junie | 2004 | TÄBY SIM | BO2604 | 25 m | 1:38.85 | |
30 | 623 | Wang Anna | 2005 | TÄBY SIM | BK1805 | 25 m | 1:39.94 | |
31 | 481 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 1:40.34 | |
32 | 689 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 1:41.65 | |
33 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 1:42.74 | |
34 | 596 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 1:44.70 | |
35 | 628 | Andersson Hultgren Vera | 2005 | ÅKERSBERGA | AM3805 | 25 m | 1:49.27 | |
36 | 632 | Kanhamn Alexandra | 2005 | ÅKERSBERGA | AN5405 | 25 m | 1:49.48 | |
37 | 390 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 1:50.08 | |
38 | 403 | Nilsson Nina | 2005 | SKURU IK | BL5205 | 25 m | 1:51.22 | |
39 | 466 | Araya Pimentel Emelie | 2005 | TUREBERG | BL9805 | 25 m | ||
40 | 533 | Stjernholm Daniella | 2004 | TUREBERG | BG7204 | 25 m | ||
41 | 605 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 25 m | ||
42 | 645 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | ||
43 | 659 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 25 m | ||
44 | 660 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | ||
45 | 671 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | ||
46 | 672 | Sandell Alexandra | 2003 | SS04 | 25 m | |||
Gren 33, 100m medley fl C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 570 | Björklund Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AF1606 | 25 m | 1:25.48 | |
2 | 435 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 1:25.70 | |
3 | 399 | Kovacs Nora | 2006 | SKURU IK | AP8406 | 25 m | 1:26.79 | |
4 | 394 | Furingsten Alva | 2006 | SKURU IK | AH5806 | 25 m | 1:26.98 | |
5 | 439 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:27.39 | |
6 | 448 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:31.11 | |
7 | 345 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | 1:31.50 | |
8 | 402 | Mårtensson Louise | 2006 | SKURU IK | AL6606 | 25 m | 1:33.87 | |
9 | 675 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 25 m | 1:34.12 | |
10 | 676 | Utgren Cornelia | 2007 | SS04 | AL6207 | 25 m | 1:34.30 | |
11 | 588 | Hällkvist Emmy | 2008 | TÄBY SIM | AF0208 | 25 m | 1:34.46 | |
12 | 392 | Bäckström Linnea | 2006 | SKURU IK | AH8806 | 25 m | 1:35.88 | |
13 | 572 | Degerbalkan Deniz | 2006 | TÄBY SIM | AP3406 | 25 m | 1:38.88 | |
14 | 654 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 25 m | 1:39.67 | |
15 | 423 | Wik Iris | 2006 | SPÅRVÄGEN | BC8406 | 25 m | 1:40.27 | |
16 | 429 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 1:40.75 | |
17 | 680 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 25 m | 1:41.35 | |
18 | 497 | Krejci Maria | 2006 | TUREBERG | AC6606 | 25 m | 1:41.85 | |
19 | 520 | Popova Vera | 2006 | TUREBERG | AN9406 | 25 m | 1:43.66 | |
20 | 343 | Anttila Julia | 2006 | DANDERYD | BA9606 | 25 m | 1:44.29 | |
21 | 407 | Ståhlberg Alicia | 2007 | SKURU IK | AS5207 | 25 m | 1:44.40 | |
22 | 348 | Bolinder Hanna | 2006 | DANDERYD | BD4206 | 25 m | 1:44.68 | |
23 | 350 | Erneholm Mikaela | 2006 | DANDERYD | BA7606 | 25 m | 1:46.32 | |
24 | 351 | Fang Ziyi | 2006 | DANDERYD | AX1806 | 25 m | 1:49.17 | |
25 | 469 | Arnö Emma | 2008 | TUREBERG | AB6608 | 25 m | 1:50.15 | |
26 | 389 | Araskog Boel | 2007 | SKURU IK | AH9207 | 25 m | 1:50.47 | |
27 | 585 | Hlawatsch Beatrice | 2007 | TÄBY SIM | AN1807 | 25 m | 1:50.91 | |
28 | 594 | Lindberg Amanda | 2006 | TÄBY SIM | AP7206 | 25 m | 1:53.87 | |
29 | 415 | Hellenius Engla | 2008 | SPÅRVÄGEN | AA2808 | 25 m | 1:56.13 | |
30 | 685 | Berg Elisia | 2006 | SKURU IK | AL4606 | 25 m | 1:58.83 | |
31 | 395 | Furingsten Tilde | 2008 | SKURU IK | AC6408 | 25 m | ||
32 | 414 | Hellberg Julia | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR8607 | 25 m | ||
33 | 417 | Palmborg Smilla | 2007 | SPÅRVÄGEN | AR9807 | 25 m | ||
34 | 419 | Rosenholm Lea | 2006 | SPÅRVÄGEN | BH0606 | 25 m | ||
35 | 421 | Slättegård Moa | 2006 | SPÅRVÄGEN | BL8406 | 25 m | ||
36 | 424 | Yavuz Elin | 2007 | SPÅRVÄGEN | AW9807 | 25 m | ||
37 | 496 | Klingenstierna Maria | 2006 | TUREBERG | AS7606 | 25 m | ||
38 | 523 | Roman Alicia | 2006 | TUREBERG | BC9206 | 25 m | ||
39 | 538 | Söderlund Ida | 2006 | TUREBERG | AQ2406 | 25 m | ||
40 | 602 | Pedersen Stina | 2007 | TÄBY SIM | AN5807 | 25 m | ||
41 | 641 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | ||
Gren 34, 200m medley po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 2:26.74 | |
2 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 2:34.31 | |
3 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 2:37.00 | |
4 | 525 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 2:42.39 | |
5 | 361 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 2:45.96 | |
6 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 2:53.16 | |
7 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 2:55.23 | |
8 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 2:59.12 | |
9 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 3:02.79 | |
10 | 438 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 3:07.01 | |
11 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 3:08.17 | |
12 | 353 | Gvozdev Leon | 2004 | DANDERYD | AV7104 | 25 m | 3:17.76 | |
13 | 441 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 3:17.77 | |
14 | 428 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 3:32.13 | |
15 | 436 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 3:38.29 | |
Gren 35, 100m frisim fl A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:02.97 | |
2 | 479 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:05.30 | |
3 | 543 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:05.37 | |
4 | 455 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:05.53 | |
5 | 513 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:08.08 | |
6 | 492 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:08.28 | |
7 | 431 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 1:08.45 | |
8 | 356 | Montan Sofia | 2004 | DANDERYD | BJ2804 | 25 m | 1:09.84 | |
9 | 434 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 50 m | 1:10.24 | |
10 | 640 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:10.37 | |
11 | 347 | Blomqvist Louise | 2004 | DANDERYD | BD2204 | 25 m | 1:10.78 | |
12 | 445 | Kärvestedt Elsa | 2005 | SKK | AG9605 | 50 m | 1:10.91 | |
13 | 470 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 1:11.22 | |
14 | 447 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 1:11.64 | |
15 | 577 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:12.23 | |
16 | 372 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:13.82 | |
17 | 446 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 50 m | 1:13.97 | |
18 | 432 | Bäck Amanda | 2005 | SKK | BM9205 | 50 m | 1:14.43 | |
19 | 481 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 1:14.46 | |
20 | 533 | Stjernholm Daniella | 2004 | TUREBERG | BG7204 | 25 m | 1:14.73 | |
21 | 495 | Klingenstierna Johanna | 2005 | TUREBERG | AS1405 | 25 m | 1:15.94 | |
22 | 427 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:16.01 | |
23 | 452 | Sandquist Matilda | 2005 | SKK | AG1805 | 25 m | 1:16.27 | |
24 | 657 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:16.56 | |
25 | 502 | Lidgren Ebbalisa | 2005 | TUREBERG | AH9405 | 50 m | 1:16.83 | |
26 | 454 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 50 m | 1:17.37 | |
27 | 690 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | 1:17.60 | |
28 | 376 | Tjernqvist Lova | 2003 | GUSTAVSBER | AP4403 | 25 m | 1:17.66 | |
29 | 644 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | 1:18.42 | |
30 | 566 | Bailey Darcey | 2004 | TÄBY SIM | BC7204 | 25 m | 1:18.69 | |
31 | 430 | Björlin Millie | 2003 | SKK | CB8203 | 50 m | 1:19.13 | |
32 | 355 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 1:19.67 | |
33 | 617 | Thermaenius Ella | 2005 | TÄBY SIM | BB7405 | 25 m | 1:19.94 | |
34 | 651 | Gilbert Gabriella | 2004 | SS04 | BP4204 | 25 m | 1:20.15 | |
35 | 349 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 1:20.53 | |
36 | 629 | Bonorden Filippa | 2005 | ÅKERSBERGA | AH5805 | 25 m | 1:20.78 | |
37 | 598 | Malmström Irma | 2004 | TÄBY SIM | BH0604 | 25 m | 1:21.42 | |
38 | 358 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 1:21.46 | |
39 | 660 | Lindström Isabelle | 2003 | SS04 | CA7203 | 25 m | 1:21.88 | |
40 | 614 | Svärd Tilda | 2005 | TÄBY SIM | BB9405 | 25 m | 1:22.00 | |
41 | 636 | Westberg Magda | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5805 | 25 m | 1:22.22 | |
42 | 503 | Liu Julia | 2004 | TUREBERG | BG6204 | 25 m | 1:22.51 | |
43 | 487 | Hansson Jade | 2005 | TUREBERG | AR1405 | 25 m | 1:22.98 | |
44 | 486 | Guzman Lorena | 2004 | TUREBERG | BO3804 | 25 m | 1:23.15 | |
45 | 612 | Sundberg Nora | 2005 | TÄBY SIM | AP4205 | 25 m | 1:23.36 | |
46 | 669 | Pettersson klara | 2004 | SS04 | BP9204 | 25 m | 1:25.49 | |
47 | 616 | Taberman Clara | 2004 | TÄBY SIM | BC9204 | 25 m | 1:26.30 | |
48 | 678 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 25 m | 1:26.32 | |
49 | 689 | Belic Alice | 2005 | SKURU IK | AU7605 | 25 m | 1:27.35 | |
50 | 606 | Schibbye Matilda | 2004 | TÄBY SIM | BC5204 | 25 m | 1:27.83 | |
51 | 662 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | 1:29.93 | |
52 | 354 | Hammargren Wilma | 2005 | DANDERYD | BH0805 | 25 m | 1:29.97 | |
53 | 390 | Bergman Filippa | 2005 | SKURU IK | AU6605 | 25 m | 1:30.26 | |
54 | 615 | Söderholm Ellie | 2005 | TÄBY SIM | BR1405 | 50 m | 1:30.54 | |
55 | 601 | Olsson Sande Emma | 2005 | TÄBY SIM | AU5205 | 25 m | 1:31.52 | |
56 | 396 | Heldeskog Elwira | 2005 | SKURU IK | BM0405 | 25 m | 1:33.48 | |
57 | 628 | Andersson Hultgren Vera | 2005 | ÅKERSBERGA | AM3805 | 25 m | 1:33.73 | |
58 | 596 | Lindqvist Ida | 2005 | TÄBY SIM | BH5205 | 25 m | 1:34.41 | |
59 | 403 | Nilsson Nina | 2005 | SKURU IK | BL5205 | 25 m | 1:35.33 | |
60 | 665 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | 1:35.61 | |
61 | 671 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | 1:38.74 | |
62 | 519 | Pihl Ebba | 2005 | TUREBERG | BM4405 | 25 m | 1:44.65 | |
63 | 352 | Gustafsson Beatrice | 2005 | DANDERYD | BN5605 | 25 m | ||
64 | 613 | Svensson Eleonora | 2005 | TÄBY SIM | BS9405 | 25 m | ||
65 | 624 | Warglo Alice | 2004 | TÄBY SIM | BZ2204 | 25 m | ||
66 | 631 | Isaksson Julia | 2005 | ÅKERSBERGA | AT5605 | 25 m | ||
Gren 36, 100m frisim po A, B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 58.36 | |
2 | 480 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 1:00.88 | |
3 | 534 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 1:02.67 | |
4 | 532 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 1:02.85 | |
5 | 361 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:03.40 | |
6 | 362 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:03.41 | |
7 | 603 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:05.76 | |
8 | 368 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:06.29 | |
9 | 377 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 1:07.35 | |
10 | 546 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:08.16 | |
11 | 373 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:09.21 | |
12 | 468 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 1:09.85 | |
13 | 371 | Halvardsson Emil | 2004 | GUSTAVSBER | AS1704 | 25 m | 1:10.52 | |
14 | 357 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 1:11.27 | |
15 | 360 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 1:11.53 | |
16 | 467 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 1:12.18 | |
17 | 437 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 50 m | 1:13.68 | |
18 | 589 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:14.01 | |
19 | 367 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:14.49 | |
20 | 679 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | 1:14.58 | |
21 | 374 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:16.99 | |
22 | 428 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 1:18.85 | |
23 | 441 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 50 m | 1:20.30 | |
24 | 463 | Abel Kristoffer | 2002 | TUREBERG | AX6502 | 25 m | 1:20.31 | |
25 | 375 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:20.43 | |
26 | 583 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 50 m | 1:26.08 | |
27 | 569 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | 1:26.23 | |
28 | 400 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 1:27.95 | |
29 | 667 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | 1:28.71 | |
30 | 579 | Gabrielsson Louie | 2005 | TÄBY SIM | AE9705 | 25 m | 1:28.87 | |
31 | 642 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | 1:30.92 | |
32 | 686 | Malmfors Isak | 2005 | SKURU IK | AI8705 | 25 m | 1:30.97 | |
33 | 482 | Farahmandi Adrian | 2005 | TUREBERG | AG7905 | 25 m | 1:32.68 | |
34 | 592 | Lenstad Kevin | 2005 | TÄBY SIM | AU3905 | 50 m | 1:33.58 | |
35 | 619 | Thoresson Arvid | 2005 | TÄBY SIM | AS5505 | 50 m | 1:35.03 | |
36 | 568 | Bergman Love | 2004 | TÄBY SIM | AU4704 | 25 m | 1:35.26 | |
37 | 485 | Gustafsson Hugo | 2005 | TUREBERG | AR0905 | 25 m | 1:37.30 | |
38 | 490 | Holm Alexander | 2005 | TUREBERG | AP9905 | 25 m | 1:37.33 | |
39 | 517 | Olgar Mattias | 2005 | TUREBERG | AQ5105 | 25 m | 1:49.46 | |
40 | 464 | Abrander Melvin | 2005 | TUREBERG | AP1705 | 25 m | ||
41 | 498 | Krejci Matyas | 2003 | TUREBERG | AX3303 | 25 m | ||
42 | 590 | Ladis Alexandros | 2005 | TÄBY SIM | AV0505 | 25 m | ||
43 | 599 | Norlin Filip | 2005 | TÄBY SIM | AV5505 | 25 m | ||
44 | 610 | Stein Erik | 2005 | TÄBY SIM | AV7505 | 25 m | ||
Gren 37, 4X50m frisim fl A B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 552 | Tureberg Damer 1 [2003] | 2003 | TUREBERG | 25 m | 2:00.30 | ||
2 | 458 | Skk Damer | 2002 | SKK | 25 m | 2:04.35 | ||
3 | 681 | SS04 Damer Lag 1 | 2004 | SS04 | 25 m | 2:20.80 | ||
4 | 637 | Åkersberga Damer [2002] | 2002 | ÅKERSBERGA | 25 m | 2:37.78 | ||
5 | 682 | SS04 Damer Lag 2 | 2004 | SS04 | 25 m | |||
Gren 38, 4X50m frisim fl B C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 553 | Tureberg Damer 1 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 2:07.30 | ||
2 | 459 | Skk Damer [2005] | 2005 | SKK | 25 m | 2:08.21 | ||
3 | 460 | Skk Flickor Lag 2 [2005] | 2005 | SKK | 25 m | 2:12.93 | ||
4 | 554 | Tureberg Damer 2 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 2:23.01 | ||
5 | 681 | SS04 Damer Lag 1 | 2004 | SS04 | 25 m | 2:24.71 | ||
6 | 682 | SS04 Damer Lag 2 | 2004 | SS04 | 25 m | 2:31.35 | ||
7 | 555 | Tureberg Damer 3 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 2:38.81 | ||
8 | 683 | SS04 Damer Lag 3 | 2004 | SS04 | 25 m | 2:49.05 | ||
9 | 556 | Tureberg Damer 4 [2006] | 2006 | TUREBERG | 25 m | 2:52.50 | ||
10 | 557 | Tureberg Damer 5 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 2:59.59 | ||
11 | 688 | Spårvägen Damer Lag 1 | 2005 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 558 | Tureberg Damer 6 [2005] | 2005 | TUREBERG | 25 m | 3:11.90 | ||
13 | 364 | Danderyd Lag 1[2005] | 2005 | DANDERYD | 25 m | |||
14 | 365 | Danderyd Lag 2 [2005] | 2005 | DANDERYD | 25 m | |||
15 | 366 | Danderyd Lag 3 [2005] | 2005 | DANDERYD | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2017 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 14:19 |