Heatlista |
Tävling | V.E.R Yngre Em | Utskriftsdatum | 01 april 2013 | |||
Tävlingsort | Vellinge | Utskriftstid | 14:46 | |||
Arrangör | VNSK | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 01 april 2013 |
Gren 22, 25m Frisim Fl. 9oy | Finaler (3) |
Tyréns |
Heat 1 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
22 | 2 | Vanessa Johansson | 2006 | AA4606 | POSEIDON | 25m | ||
12 | 3 | Alicia Sjögren | 2005 | AA8205 | TRELLEBORG | 25m | ||
52 | 4 | Emma Nilsson | 2004 | AB7404 | TRELLEBORG | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
45 | 2 | Ellen Westerblad | 2004 | VELLINGE-N | 25m | |||
23 | 3 | Mica Nolén | 2004 | AG1204 | POSEIDON | 25m | ||
44 | 4 | Anna Björkman | 2004 | VELLINGE-N | 25m | |||
58 | 5 | Sara Gäbel | 2004 | AC3604 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
6 |
Heat 3 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | 1 | Vilma Andersson | 2004 | AE5604 | TRELLEBORG | 25m | ||
56 | 2 | Julia Månsson | 2004 | AB2804 | SK TRITON | 25m | 26.48 | |
36 | 3 | Olga Kertzscher Erlandsso | 2004 | YSTADS SS | 25m | 20.69 | ||
35 | 4 | Anna Melgar | 2004 | AD6204 | YSTADS SS | 25m | 24.58 | |
26 | 5 | Anna Gerstenfeld | 2004 | MKK | 25m | |||
7 | 6 | Antonia Leidersdorff | 2005 | TRELLEBORG | 25m |
Gren 23, 25m Bröstsim Po. 9oy | Finaler (2) |
Procurator |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
27 | 2 | Hugo Lennartsson | 2004 | MKK | 25m | |||
46 | 3 | Erik Simonsson | 2004 | VELLINGE-N | 25m | 35.60 | ||
57 | 4 | Hugo Stoltz | 2004 | YSTADS SS | 25m | 36.39 | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
53 | 1 | Gabriel Olsson | 2004 | AA3704 | TRELLEBORG | 25m | 35.23 | |
47 | 2 | Olof Larsson | 2005 | VELLINGE-N | 25m | 31.60 | ||
54 | 3 | Ludvig Romare | 2004 | AA2704 | TRELLEBORG | 25m | 27.87 | |
11 | 4 | Max Ringström | 2004 | AA8304 | TRELLEBORG | 25m | 29.43 | |
9 | 5 | Cedrik Nilsson | 2004 | AA1704 | TRELLEBORG | 25m | 32.18 | |
6 |
Gren 24, 50m Ryggsim Fl. 10 | Finaler (3) |
SEB |
Heat 1 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
33 | 1 | Lisa Rydberg | 2003 | AU6203 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
13 | 2 | Nellie Svärd | 2003 | AE6203 | TRELLEBORG | 25m | ||
16 | 3 | Saga Gårdemark | 2003 | AG3403 | SK TRITON | 25m | 58.74 | |
14 | 4 | Ida Danielsson | 2003 | AG6403 | SK TRITON | 50m | 1:05.06 | |
5 | 5 | Vera Haraldsson | 2003 | AC7203 | TRELLEBORG | 25m | ||
6 |
Heat 2 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
40 | 1 | Elin Kjellberg | 2003 | AJ7803 | YSTADS SS | 25m | 54.49 | |
19 | 2 | Antonia Sandblom | 2003 | AG4603 | SK TRITON | 25m | 53.36 | |
37 | 3 | Elvira Eriksson | 2003 | AJ5803 | YSTADS SS | 25m | 52.15 | |
30 | 4 | Julia Andersson | 2003 | AP9803 | HÖGANÄS SS | 25m | 52.93 | |
38 | 5 | Alva Hansson | 2003 | YSTADS SS | 25m | 53.82 | ||
39 | 6 | Ellen Jespersen | 2003 | YSTADS SS | 25m | 55.43 |
Heat 3 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
17 | 1 | Filippa Jönsson | 2003 | AG9403 | SK TRITON | 25m | 48.94 | |
48 | 2 | Klara Rödin | 2003 | AE2603 | VELLINGE-N | 25m | 47.84 | |
24 | 3 | Ditte Oredsson | 2003 | AM9403 | POSEIDON | 25m | 44.46 | |
3 | 4 | Emma Feltberger | 2003 | AE2203 | TRELLEBORG | 25m | 44.52 | |
2 | 5 | Ester Eilertsson | 2003 | AE0203 | TRELLEBORG | 25m | 48.45 | |
34 | 6 | Alice Tufvesson | 2003 | AX5403 | HÖGANÄS SS | 25m | 51.59 |
Gren 25, 50m Fjärilsim Po. 10 | Finaler (1) |
Stabenfeldt |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
49 | 2 | Hugo Stenskepp | 2003 | AI6303 | VELLINGE-N | 25m | ||
15 | 3 | Linus Forsgren | 2003 | AA1103 | SK TRITON | 25m | 41.59 | |
50 | 4 | Lucas Örmon | 2003 | AF7303 | VELLINGE-N | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Gren 26, 25m Bröstsim Fl. 9oy | Finaler (3) |
Ångtvättbilen |
Heat 1 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
1 | 2 | Vilma Andersson | 2004 | AE5604 | TRELLEBORG | 25m | ||
23 | 3 | Mica Nolén | 2004 | AG1204 | POSEIDON | 25m | ||
58 | 4 | Sara Gäbel | 2004 | AC3604 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
26 | 2 | Anna Gerstenfeld | 2004 | MKK | 25m | |||
4 | 3 | Mathilda Feltberger | 2004 | AF3404 | TRELLEBORG | 25m | 44.25 | |
22 | 4 | Vanessa Johansson | 2006 | AA4606 | POSEIDON | 25m | ||
7 | 5 | Antonia Leidersdorff | 2005 | TRELLEBORG | 25m | |||
6 |
Heat 3 (3) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
52 | 1 | Emma Nilsson | 2004 | AB7404 | TRELLEBORG | 25m | 39.66 | |
56 | 2 | Julia Månsson | 2004 | AB2804 | SK TRITON | 25m | 31.35 | |
35 | 3 | Anna Melgar | 2004 | AD6204 | YSTADS SS | 25m | 29.01 | |
45 | 4 | Ellen Westerblad | 2004 | VELLINGE-N | 25m | 30.58 | ||
44 | 5 | Anna Björkman | 2004 | VELLINGE-N | 25m | 33.02 | ||
12 | 6 | Alicia Sjögren | 2005 | AA8205 | TRELLEBORG | 25m | 43.69 |
Gren 27, 25m Ryggsim Po. 9oy | Finaler (2) |
Mercedes-Benz |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
47 | 2 | Olof Larsson | 2005 | VELLINGE-N | 25m | |||
46 | 3 | Erik Simonsson | 2004 | VELLINGE-N | 25m | 31.27 | ||
27 | 4 | Hugo Lennartsson | 2004 | MKK | 25m | |||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
54 | 1 | Ludvig Romare | 2004 | AA2704 | TRELLEBORG | 25m | 30.47 | |
53 | 2 | Gabriel Olsson | 2004 | AA3704 | TRELLEBORG | 25m | 27.81 | |
57 | 3 | Hugo Stoltz | 2004 | YSTADS SS | 25m | 25.72 | ||
11 | 4 | Max Ringström | 2004 | AA8304 | TRELLEBORG | 25m | 27.03 | |
9 | 5 | Cedrik Nilsson | 2004 | AA1704 | TRELLEBORG | 25m | 29.15 | |
6 |
Gren 28, 50m Fjärilsim Fl. 10 | Finaler (2) |
Scania Revisorer |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
31 | 2 | Ella Persson | 2003 | AX2403 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
33 | 3 | Lisa Rydberg | 2003 | AU6203 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
3 | 4 | Emma Feltberger | 2003 | AE2203 | TRELLEBORG | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
30 | 1 | Julia Andersson | 2003 | AP9803 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
24 | 2 | Ditte Oredsson | 2003 | AM9403 | POSEIDON | 25m | ||
48 | 3 | Klara Rödin | 2003 | AE2603 | VELLINGE-N | 25m | 48.25 | |
2 | 4 | Ester Eilertsson | 2003 | AE0203 | TRELLEBORG | 25m | ||
34 | 5 | Alice Tufvesson | 2003 | AX5403 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
6 |
Gren 29, 50m Frisim Po. 10 | Finaler (2) |
Expodent |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
51 | 2 | Eddie Nilsson | 2003 | VELLINGE-N | 25m | 56.71 | ||
10 | 3 | Hampus Nilsson | 2003 | AA2703 | TRELLEBORG | 25m | 46.57 | |
29 | 4 | Emil Rasmusson | 2003 | MKK | 25m | 47.75 | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
25 | 1 | Nils Tired | 2003 | AH2903 | POSEIDON | 25m | 44.46 | |
50 | 2 | Lucas Örmon | 2003 | AF7303 | VELLINGE-N | 25m | 40.29 | |
15 | 3 | Linus Forsgren | 2003 | AA1103 | SK TRITON | 25m | 36.69 | |
49 | 4 | Hugo Stenskepp | 2003 | AI6303 | VELLINGE-N | 25m | 39.59 | |
55 | 5 | Gustav Conradsen | 2003 | VELLINGE-N | 25m | 44.14 | ||
6 | 6 | Jonatan Holmquist | 2003 | AA6503 | TRELLEBORG | 25m | 44.47 |
Gren 30, 25m Ryggsim Fl. 9oy | Finaler (2) |
Tyréns |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
22 | 1 | Vanessa Johansson | 2006 | AA4606 | POSEIDON | 25m | ||
44 | 2 | Anna Björkman | 2004 | VELLINGE-N | 25m | |||
23 | 3 | Mica Nolén | 2004 | AG1204 | POSEIDON | 25m | ||
26 | 4 | Anna Gerstenfeld | 2004 | MKK | 25m | |||
58 | 5 | Sara Gäbel | 2004 | AC3604 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
52 | 1 | Emma Nilsson | 2004 | AB7404 | TRELLEBORG | 25m | 33.38 | |
12 | 2 | Alicia Sjögren | 2005 | AA8205 | TRELLEBORG | 25m | 30.38 | |
1 | 3 | Vilma Andersson | 2004 | AE5604 | TRELLEBORG | 25m | 26.89 | |
45 | 4 | Ellen Westerblad | 2004 | VELLINGE-N | 25m | 30.08 | ||
35 | 5 | Anna Melgar | 2004 | AD6204 | YSTADS SS | 25m | 31.45 | |
7 | 6 | Antonia Leidersdorff | 2005 | TRELLEBORG | 25m |
Gren 32, 50m Frisim Fl. 10 | Finaler (4) |
SEB |
Heat 1 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
33 | 2 | Lisa Rydberg | 2003 | AU6203 | HÖGANÄS SS | 25m | ||
21 | 3 | Felicia Tollefsen | 2003 | AG5603 | SK TRITON | 25m | 57.90 | |
13 | 4 | Nellie Svärd | 2003 | AE6203 | TRELLEBORG | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
16 | 2 | Saga Gårdemark | 2003 | AG3403 | SK TRITON | 25m | 53.70 | |
14 | 3 | Ida Danielsson | 2003 | AG6403 | SK TRITON | 50m | 51.04 | |
39 | 4 | Ellen Jespersen | 2003 | YSTADS SS | 25m | 52.78 | ||
30 | 5 | Julia Andersson | 2003 | AP9803 | HÖGANÄS SS | 25m | 54.22 | |
6 |
Heat 3 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
38 | 1 | Alva Hansson | 2003 | YSTADS SS | 25m | 47.43 | ||
17 | 2 | Filippa Jönsson | 2003 | AG9403 | SK TRITON | 25m | 45.75 | |
31 | 3 | Ella Persson | 2003 | AX2403 | HÖGANÄS SS | 25m | 44.99 | |
37 | 4 | Elvira Eriksson | 2003 | AJ5803 | YSTADS SS | 25m | 45.66 | |
34 | 5 | Alice Tufvesson | 2003 | AX5403 | HÖGANÄS SS | 25m | 46.77 | |
40 | 6 | Elin Kjellberg | 2003 | AJ7803 | YSTADS SS | 25m | 47.47 |
Heat 4 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
48 | 1 | Klara Rödin | 2003 | AE2603 | VELLINGE-N | 25m | 41.14 | |
2 | 2 | Ester Eilertsson | 2003 | AE0203 | TRELLEBORG | 25m | 39.80 | |
24 | 3 | Ditte Oredsson | 2003 | AM9403 | POSEIDON | 25m | 36.76 | |
3 | 4 | Emma Feltberger | 2003 | AE2203 | TRELLEBORG | 25m | 38.91 | |
32 | 5 | Agnes Risholm | 2003 | AP7803 | HÖGANÄS SS | 25m | 40.14 | |
19 | 6 | Antonia Sandblom | 2003 | AG4603 | SK TRITON | 25m | 42.91 |
Gren 33, 50m Bröstsim Po. 10 | Finaler (2) |
Stabenfeldt |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
55 | 2 | Gustav Conradsen | 2003 | VELLINGE-N | 25m | |||
51 | 3 | Eddie Nilsson | 2003 | VELLINGE-N | 25m | 1:00.93 | ||
50 | 4 | Lucas Örmon | 2003 | AF7303 | VELLINGE-N | 25m | 1:03.13 | |
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
29 | 1 | Emil Rasmusson | 2003 | MKK | 25m | 59.90 | ||
10 | 2 | Hampus Nilsson | 2003 | AA2703 | TRELLEBORG | 25m | 56.05 | |
15 | 3 | Linus Forsgren | 2003 | AA1103 | SK TRITON | 25m | 45.89 | |
6 | 4 | Jonatan Holmquist | 2003 | AA6503 | TRELLEBORG | 25m | 50.11 | |
49 | 5 | Hugo Stenskepp | 2003 | AI6303 | VELLINGE-N | 25m | 58.89 | |
6 |
Gren 34, 25m Fjärilsim Fl. 9oy | Finaler (1) |
Ångtvättbilen |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
35 | 2 | Anna Melgar | 2004 | AD6204 | YSTADS SS | 25m | 29.16 | |
23 | 3 | Mica Nolén | 2004 | AG1204 | POSEIDON | 25m | 23.86 | |
22 | 4 | Vanessa Johansson | 2006 | AA4606 | POSEIDON | 25m | 27.36 | |
56 | 5 | Julia Månsson | 2004 | AB2804 | SK TRITON | 25m | ||
58 | 6 | Sara Gäbel | 2004 | AC3604 | HÖGANÄS SS | 25m |
Gren 35, 25m Frisim Po. 9oy | Finaler (2) |
Mercedes-Benz |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
27 | 2 | Hugo Lennartsson | 2004 | MKK | 25m | |||
46 | 3 | Erik Simonsson | 2004 | VELLINGE-N | 25m | 28.06 | ||
47 | 4 | Olof Larsson | 2005 | VELLINGE-N | 25m | 28.97 | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
11 | 1 | Max Ringström | 2004 | AA8304 | TRELLEBORG | 25m | 27.37 | |
53 | 2 | Gabriel Olsson | 2004 | AA3704 | TRELLEBORG | 25m | 25.44 | |
54 | 3 | Ludvig Romare | 2004 | AA2704 | TRELLEBORG | 25m | 23.50 | |
57 | 4 | Hugo Stoltz | 2004 | YSTADS SS | 25m | 24.24 | ||
9 | 5 | Cedrik Nilsson | 2004 | AA1704 | TRELLEBORG | 25m | 26.65 | |
6 |
Gren 36, 50m Bröstsim Fl. 10 | Finaler (4) |
Scania Revisorer |
Heat 1 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
5 | 2 | Vera Haraldsson | 2003 | AC7203 | TRELLEBORG | 25m | ||
21 | 3 | Felicia Tollefsen | 2003 | AG5603 | SK TRITON | 25m | ||
13 | 4 | Nellie Svärd | 2003 | AE6203 | TRELLEBORG | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
16 | 2 | Saga Gårdemark | 2003 | AG3403 | SK TRITON | 25m | 1:06.31 | |
19 | 3 | Antonia Sandblom | 2003 | AG4603 | SK TRITON | 25m | 1:02.65 | |
33 | 4 | Lisa Rydberg | 2003 | AU6203 | HÖGANÄS SS | 25m | 1:05.84 | |
39 | 5 | Ellen Jespersen | 2003 | YSTADS SS | 25m | 1:07.12 | ||
6 |
Heat 3 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
30 | 1 | Julia Andersson | 2003 | AP9803 | HÖGANÄS SS | 25m | 1:02.52 | |
34 | 2 | Alice Tufvesson | 2003 | AX5403 | HÖGANÄS SS | 25m | 57.65 | |
17 | 3 | Filippa Jönsson | 2003 | AG9403 | SK TRITON | 25m | 55.41 | |
31 | 4 | Ella Persson | 2003 | AX2403 | HÖGANÄS SS | 25m | 55.74 | |
38 | 5 | Alva Hansson | 2003 | YSTADS SS | 25m | 59.23 | ||
14 | 6 | Ida Danielsson | 2003 | AG6403 | SK TRITON | 25m | 1:02.59 |
Heat 4 (4) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
40 | 1 | Elin Kjellberg | 2003 | AJ7803 | YSTADS SS | 25m | 53.41 | |
48 | 2 | Klara Rödin | 2003 | AE2603 | VELLINGE-N | 25m | 50.41 | |
3 | 3 | Emma Feltberger | 2003 | AE2203 | TRELLEBORG | 25m | 47.85 | |
32 | 4 | Agnes Risholm | 2003 | AP7803 | HÖGANÄS SS | 25m | 48.49 | |
24 | 5 | Ditte Oredsson | 2003 | AM9403 | POSEIDON | 25m | 52.39 | |
37 | 6 | Elvira Eriksson | 2003 | AJ5803 | YSTADS SS | 25m | 54.10 |
Gren 37, 50m Ryggsim Po. 10 | Finaler (2) |
Expodent |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
29 | 2 | Emil Rasmusson | 2003 | MKK | 25m | 1:01.70 | ||
6 | 3 | Jonatan Holmquist | 2003 | AA6503 | TRELLEBORG | 25m | 53.11 | |
51 | 4 | Eddie Nilsson | 2003 | VELLINGE-N | 25m | 58.75 | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
55 | 1 | Gustav Conradsen | 2003 | VELLINGE-N | 25m | 50.71 | ||
10 | 2 | Hampus Nilsson | 2003 | AA2703 | TRELLEBORG | 25m | 48.23 | |
15 | 3 | Linus Forsgren | 2003 | AA1103 | SK TRITON | 25m | 42.09 | |
50 | 4 | Lucas Örmon | 2003 | AF7303 | VELLINGE-N | 25m | 47.75 | |
49 | 5 | Hugo Stenskepp | 2003 | AI6303 | VELLINGE-N | 25m | 48.29 | |
25 | 6 | Nils Tired | 2003 | AH2903 | POSEIDON | 25m | 51.95 |
Gren 38, 50m Frisim Fl. 9oy | Finaler (1) |
Tyréns |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
56 | 1 | Julia Månsson | 2004 | AB2804 | SK TRITON | 25m | 57.67 | |
22 | 2 | Vanessa Johansson | 2006 | AA4606 | POSEIDON | 25m | 53.83 | |
23 | 3 | Mica Nolén | 2004 | AG1204 | POSEIDON | 25m | 43.66 | |
58 | 4 | Sara Gäbel | 2004 | AC3604 | HÖGANÄS SS | 25m | 48.91 | |
26 | 5 | Anna Gerstenfeld | 2004 | MKK | 25m | 55.03 | ||
6 |
Gren 39, 50m Frisim Po. 9oy | Finaler (1) |
Procurator |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
9 | 2 | Cedrik Nilsson | 2004 | AA1704 | TRELLEBORG | 25m | 51.43 | |
27 | 3 | Hugo Lennartsson | 2004 | MKK | 25m | 45.66 | ||
53 | 4 | Gabriel Olsson | 2004 | AA3704 | TRELLEBORG | 25m | 50.09 | |
54 | 5 | Ludvig Romare | 2004 | AA2704 | TRELLEBORG | 25m | 53.92 | |
6 |
Gren 40, 100m Frisim Fl. 10 | Finaler (1) |
SEB |
Mercedes-Benz |
Heat 1 (1) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
3 | 1 | Emma Feltberger | 2003 | AE2203 | TRELLEBORG | 25m | ||
48 | 2 | Klara Rödin | 2003 | AE2603 | VELLINGE-N | 25m | 1:33.27 | |
24 | 3 | Ditte Oredsson | 2003 | AM9403 | POSEIDON | 25m | 1:26.42 | |
2 | 4 | Ester Eilertsson | 2003 | AE0203 | TRELLEBORG | 25m | 1:29.16 | |
17 | 5 | Filippa Jönsson | 2003 | AG9403 | SK TRITON | 25m | ||
14 | 6 | Ida Danielsson | 2003 | AG6403 | SK TRITON | 25m |
Gren 41, 100m Frisim Po. 10 | Finaler (2) |
Stabenfeldt |
Ångtvättbilen |
Heat 1 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
10 | 2 | Hampus Nilsson | 2003 | AA2703 | TRELLEBORG | 25m | ||
55 | 3 | Gustav Conradsen | 2003 | VELLINGE-N | 25m | |||
49 | 4 | Hugo Stenskepp | 2003 | AI6303 | VELLINGE-N | 25m | ||
5 | ||||||||
6 |
Heat 2 (2) |
ID | Bana | Namn | Född | Licens | Förening | Bassäng | Tid | |
1 | ||||||||
51 | 2 | Eddie Nilsson | 2003 | VELLINGE-N | 25m | |||
15 | 3 | Linus Forsgren | 2003 | AA1103 | SK TRITON | 25m | 1:21.38 | |
6 | 4 | Jonatan Holmquist | 2003 | AA6503 | TRELLEBORG | 50m | 1:58.60 | |
50 | 5 | Lucas Örmon | 2003 | AF7303 | VELLINGE-N | 25m | ||
6 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 01 april 2013 |
Licensierad till: Vellinge-Näsets Simklubb | Utskriftstid | 14:46 |