2020-12-02   22:59:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Inställd: Sum-Sim Regionfinal 5 (Sandared), Västsvenska 2020

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
1 expand   200m medley flickor 15-16 år Final  Startlista
2 expand   200m frisim flickor 14 år Final  Startlista
3 expand   1500m frisim flickor 15-16 år Final  Startlista
4 expand   400m frisim flickor 13 år och yngre Final  Startlista
5 expand   200m bröstsim flickor 15-16 år Final  Startlista
6 expand   100m fjärilsim flickor 14 år Final  Startlista
7 expand   200m fjärilsim flickor 15-16 år Final  Startlista
8 expand   100m ryggsim flickor 13 år och yngre Final  Startlista
9 expand   200m frisim flickor 15-16 år Final  Startlista
10 expand   400m medley flickor 14 år Final  Startlista
11 expand   100m bröstsim flickor 13 år o yngre Final  Startlista
12 expand   100m ryggsim flickor 15-16 år Final  Startlista
13 expand   400m frisim flickor 15-16 år Final  Startlista
14 expand   200m ryggsim flickor 14 år Final  Startlista
15 expand   200m ryggsim flickor 15-16 år Final  Startlista
16 expand   200m medley flickor 13 år och yngre Final  Startlista
17 expand   100m fjärilsim flickor 15-16 år Final  Startlista
18 expand   200m bröstsim flickor 14 år Final  Startlista
19 expand   100m frisim flickor 15-16 år Final  Startlista
20 expand   200m medley flickor 14 år Final  Startlista
21 expand   100m frisim flickor 13 år och yngre Final  Startlista
22 expand   100m bröstsim flickor 15-16 år Final  Startlista
23 expand   800m frisim flickor 14 år Final  Startlista
24 expand   100m fjärilsim flickor 13 år och yngre Final  Startlista
25 expand   400m medley flickor 15-16 år Final  Startlista
26 expand   200m medley pojkar 15-16 år Final  Startlista
27 expand   200m frisim pojkar 14 år Final  Startlista
28 expand   1500m frisim pojkar 15-16 år Final  Startlista
29 expand   400m frisim pojkar 13 år och yngre Final  Startlista
30 expand   200m bröstsim pojkar 15-16 år Final  Startlista
31 expand   100m fjärilsim pojkar 14 år Final  Startlista
32 expand   200m fjärilsim pojkar 15-16 år Final  Startlista
33 expand   100m ryggsim pojkar 13 år och yngre Final  Startlista
34 expand   200m frisim pojkar 15-16 år Final  Startlista
35 expand   400m medley pojkar 14 år Final  Startlista
36 expand   100m bröstsim pojkar 13 år och yngre Final  Startlista
37 expand   100m ryggsim pojkar 15-16 år Final  Startlista
38 expand   400m frisim pojkar 15-16 år Final  Startlista
39 expand   200m ryggsim pojkar 14 år Final  Startlista
40 expand   200m ryggsim pojkar 15-16 år Final  Startlista
41 expand   200m medley pojkar 13 år och yngre Final  Startlista
42 expand   100m fjärilsim pojkar 15-16 år Final  Startlista
43 expand   200m bröstsim pojkar 14 år Final  Startlista
44 expand   100m frisim pojkar 15-16 år Final  Startlista
45 expand   200m medley pojkar 14 år Final  Startlista
46 expand   100m frisim pojkar 13 år och yngre Final  Startlista
47 expand   100m bröstsim pojkar 15-16 år Final  Startlista
48 expand   800m frisim pojkar 14 år Final  Startlista
49 expand   100m fjärilsim pojkar 13 år och yngre Final  Startlista
50 expand   400m medley pojkar 15-16 år Final  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner