2020-09-24   03:53:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Wadköpingsdoppet 2020

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   Paus   
1 expand   100m Frisim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
2 expand   100m Frisim Flickor C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
3 expand   200m Frisim Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista
4 expand   200m Frisim Pojkar C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
5 expand   50m Bröstsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
6 expand   100m Bröstsim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
7 expand   50m Bröstsim Pojkar C-D Final Bra Assistans  Startlista
8 expand   400m Medley Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
9 expand   200m Medley Flickor C-D Final Bra Assistans  Startlista
10 expand   100m Fjärilsim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
11 expand   50m Frisim Pojkar C-D Final Bra Assistans  Startlista
12 expand   100m Ryggsim Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
13 expand   50m Ryggsim Flickor C-D Final Bra Assistans  Startlista
14 expand   50m Ryggsim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
15 expand   200m Fjärilsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
16 expand   100m Fjärilsim Flickor C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
17 expand   25m Frisim Damer Öppen Final Clarion Hotel Örebro  Startlista
17 expand   25m Frisim Damer Öppen Försök Clarion Hotel Örebro  Startlista
17 expand   25m Frisim Damer Öppen Semifinal Clarion Hotel Örebro  Startlista
18 expand   25m Frisim Herrar Öppen Final Clarion Hotel Örebro  Startlista
18 expand   25m Frisim Herrar Öppen Försök Clarion Hotel Örebro  Startlista
18 expand   25m Frisim Herrar Öppen Semifinal Clarion Hotel Örebro  Startlista
19 expand   200m Medley Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista
20 expand   100m Medley Pojkar C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
21 expand   400m Frisim Herrar A-B Final Travelpoint  Startlista
22 expand   400m Frisim Flickor C-D Final Travelpoint  Startlista
23 expand   50m Frisim Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista
24 expand   200m Bröstsim Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
25 expand   100m Bröstsim Flickor C-D Final Bra Assistans  Startlista
26 expand   800m Frisim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
27 expand   50m Fjärilsim Pojkar C-D Final Bra Assistans  Startlista
28 expand   100m Medley Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
29 expand   200m Ryggsim Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista
30 expand   100m Ryggsim Pojkar C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
31 expand   50m Fjärilsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
32 expand   100m Frisim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
33 expand   100m Frisim Pojkar C-D Final Alntorp AB  Startlista
34 expand   200m Frisim Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
35 expand   200m Frisim Flickor C-D Final Bra Assistans  Startlista
36 expand   50m Bröstsim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
37 expand   100m Bröstsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
38 expand   50m Bröstsim Flickor C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
39 expand   400m Medley Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista
40 expand   200m Medley Pojkar C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
41 expand   100m Fjärilsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
42 expand   50m Frisim Flickor C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
43 expand   100m Ryggsim Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista
44 expand   50m Ryggsim Pojkar C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
45 expand   50m Ryggsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
46 expand   200m Fjärilsim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
47 expand   100m Fjärilsim Pojkar C-D Final Bra Assistans  Startlista
48 expand   200m Medley Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
49 expand   100m Medley Flickor C-D Final Bra Assistans  Startlista
50 expand   400m Frisim Damer A-B Final Travelpoint  Startlista
51 expand   400m Frisim Pojkar C-D Final Travelpoint  Startlista
52 expand   50m Frisim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
53 expand   200m Bröstsim Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
54 expand   100m Bröstsim Pojkar C-D Final Bra Assistans  Startlista
55 expand   1500m Frisim Herrar A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
56 expand   50m Fjärilsim Flickor C-D Final Bra Assistans  Startlista
57 expand   100m Medley Damer A-B Final Gustavsviksbadet  Startlista
58 expand   200m Ryggsim Herrar A-B Final Bra Assistans  Startlista
59 expand   100m Ryggsim Flickor C-D Final Gustavsviksbadet  Startlista
60 expand   50m Fjärilsim Damer A-B Final Bra Assistans  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner