Pr. løb: Jubileumscupen 2019
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Prisutdelnig gren 9-12 | |||
0 | Prisutdelning gren 13-14 | |||
0 | Paus | |||
0 | Prisutdelning gren 1-4 | |||
0 | Prisutdelning gren 15-18 | |||
0 | Prisutdelning gren 19-22 | |||
0 | Prisutdelning gren 23-24 | |||
0 | Prisutdelning gren 5-8 | |||
1 | 200m Medley Damer A, B Final | Hüllert Maskin AB | Deltagerliste | |
2 | 200m Medley Herrar A, B Final | LRF Konsult AB | Deltagerliste | |
3 | 100m Medley Damer C, E Final | Sporttorget Cykelcentralen | Deltagerliste | |
4 | 100m Medley Herrar C, E Final | Lekextra Håkans Leksaker | Deltagerliste | |
5 | 100m Bröstsim Damer, A, B, C Final | Götenehus | Deltagerliste | |
6 | 100m Bröstsim Herrar A, B, C Final | Grahns konfektyr | Deltagerliste | |
7 | 50m Bröstsim Damer D, E Final | Kvänum Energi | Deltagerliste | |
8 | 50m Bröstsim Herrar D, E Final | Flexus Balasystem | Deltagerliste | |
9 | 100m Ryggsim Damer A, B, C Final | PELLE - Per Larsson Lantbruk & Entreprenad | Deltagerliste | |
10 | 100m Ryggsim Herrar A, B, C Final | Toveks Bil | Deltagerliste | |
11 | 50m Ryggsim Damer, D, E Final | Träningskonsulten AB | Deltagerliste | |
12 | 50m Ryggsim Herrar D, E Final | Kraftstaden fastigheter Trollhättan AB | Deltagerliste | |
13 | 4x50m Medley Mixed A-B Final | Hüllert Maskin AB | Deltagerliste | |
14 | 4x50m Medley Mixed C-E Final | LRF Konsult AB | Deltagerliste | |
15 | 50m Fjärilsim Damer A, B, C Final | Sporttorget Cykelcentralen | Deltagerliste | |
16 | 50m Fjärilsim Herrar A, B, C Final | Lekextra Håkans Leksaker | Deltagerliste | |
17 | 25m Fjärilsim Damer D, E Final | Götenehus | Deltagerliste | |
18 | 25m Fjärilsim Herrar D, E Final | Grahns konfektyr | Deltagerliste | |
19 | 100m Frisim Damer A, B, C Final | Kvänum Energi | Deltagerliste | |
20 | 100m Frisim Herrar A, B, C Final | Flexus Balasystem | Deltagerliste | |
21 | 50m Frisim Damer D, E Final | PELLE - Per Larsson Lantbruk & Entreprenad | Deltagerliste | |
22 | 50m Frisim Herrar D, E Final | Toveks Bil | Deltagerliste | |
23 | 4x50m Frisim Mixed A-B Final | Träningskonsulten AB | Deltagerliste | |
24 | 4x50m Frisim Mixed C-E Final | Kraftstaden fastigheter Trollhättan AB | Deltagerliste | |
103 | Extralopp Damer Final | |||
104 | Extralopp Herrar Final |