- Vælg en funktion:
- Start
- Søg stævne
- Startliste
- Resultat
- Pr. løb
- Filarkiv
- LIVE
Pr. løb: Sum-Sim Region 2019, Sjöbo
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
- Vælg klasse:
- Alle
- Herrer individuelt
- Damer individuelt
- Herre holdkap
- Dame holdkap
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | 100m bröstsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m frisim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 1500m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m frisim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 400m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 400m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m medley flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 400m medley flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m medley pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 400m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim pojkar 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley flickor 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 800m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 800m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
1 | 200m medley pojkar 15-16 | TYR Sverige | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
2 | 200m fjärilsim flickor 15-16 | Teleservice | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
3 | 200m frisim pojkar 14 | Sparbanken Skåne | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
4 | 200m frisim flickor 14 | Per i Viken-Delikatess charkuterier | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
5 | 1500m frisim pojkar 15-16 | Sjöbo Plåt | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
6 | 200m frisim flickor 15-16 | MBAS - Stenhus | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
7 | 400m frisim pojkar 13 o y | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
8 | 200m medley flickor 13 o y | Ekelunds Byggservice HB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
9 | 200m bröstsim pojkar 15-16 | Hyrmaskiner | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
10 | 100m ryggsim flickor 15-16 | Sjöbo Gästgivaregård | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
11 | 100m fjärilsim pojkar 14 | LENY Fastighets AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
12 | 100m fjärilsim flickor 14 | TYR Sverige | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
13 | 4x100m medley pojkar 16 o y | Teleservice | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
14 | 4x100m frisim flickor 16 o y | Sparbanken Skåne | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
15 | 200m medley flickor 15-16 | Per i Viken-Delikatess charkuterier | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
16 | 200m fjärilsim pojkar 15-16 | Sjöbo Plåt | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
17 | 100m frisim flickor 13 o y | MBAS - Stenhus | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
18 | 100m ryggsim pojkar 13 o y | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
19 | 1500m frisim flickor 15-16 | Ekelunds Byggservice HB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
20 | 200m frisim pojkar 15-16 | Hyrmaskiner | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
21 | 400m medley flickor 14 | Sjöbo Gästgivaregård | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
22 | 400m medley pojkar 14 | LENY Fastighets AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
23 | 100m fjärilsim flickor 13 o y | TYR Sverige | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
24 | 100m bröstsim pojkar 13 o y | Teleservice | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
25 | 200m bröstsim flickor 15-16 | Sparbanken Skåne | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
26 | 100m ryggsim pojkar 15-16 | Per i Viken-Delikatess charkuterier | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
27 | 4x100m frisim flickor 14 o y | Sjöbo Plåt | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
28 | 4x100m medley pojkar 14 o y | MBAS - Stenhus | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
29 | 400m frisim pojkar 15-16 | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
30 | 100m frisim flickor 15-16 | Ekelunds Byggservice HB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
31 | 200m ryggsim pojkar 14 | Hyrmaskiner | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
32 | 200m medley flickor 14 | Sjöbo Gästgivaregård | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
33 | 200m ryggsim pojkar 15-16 | LENY Fastighets AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
34 | 100m bröstsim flickor 15-16 | TYR Sverige | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
35 | 200m medley pojkar 13 o y | Teleservice | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
36 | 400m frisim flickor 13 o y | Sparbanken Skåne | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
37 | 100m fjärilsim pojkar 15-16 | Per i Viken-Delikatess charkuterier | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
38 | 400m medley flickor 15-16 | Sjöbo Plåt | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
39 | 200m bröstsim pojkar 14 | MBAS - Stenhus | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
40 | 800m frisim flickor 14 | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
41 | 4x100m frisim pojkar 16 o y | Ekelunds Byggservice HB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
42 | 4x100m medley flickor 16 o y | Hyrmaskiner | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
43 | 400m frisim flickor 15-16 | Sjöbo Gästgivaregård | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
44 | 100m frisim pojkar 15-16 | LENY Fastighets AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
45 | 200m ryggsim flickor 14 | TYR Sverige | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
46 | 200m medley pojkar 14 | Teleservice | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
47 | 100m ryggsim flickor 13 o y | Sparbanken Skåne | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
48 | 100m frisim pojkar 13 o y | Per i Viken-Delikatess charkuterier | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
49 | 200m ryggsim flickor 15-16 | Sjöbo Plåt | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
50 | 100m bröstsim pojkar 15-16 | MBAS - Stenhus | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
51 | 200m bröstsim flickor 14 | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
52 | 800m frisim pojkar 14 | Ekelunds Byggservice HB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
53 | 100m bröstsim flickor 13 o y | Hyrmaskiner | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
54 | 100m fjärilsim pojkar 13 o y | Sjöbo Gästgivaregård | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
55 | 100m fjärilsim flickor 15-16 | LENY Fastighets AB | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
56 | 400m medley pojkar 15-16 | TYR Sverige | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
57 | 4x100m medley flickor 14 o y | Sparbanken Skåne | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
58 | 4x100m frisim pojkar 14 o y | Per i Viken-Delikatess charkuterier | Deltagerliste | |
Indledende | ||||
90 | 200m Extralopp flickor Final | Deltagerliste | ||
Indledende | ||||
91 | 200m Extralopp pojkar Final | Deltagerliste | ||
Indledende | ||||
92 | 200m Extralopp flickor Final | Deltagerliste | ||
Indledende | ||||
93 | 200m Extralopp pojkar Final | Deltagerliste | ||
Indledende |
RSS Feed | Kontakt | Integritetspolicy
© Copyright 2013 IC Control Media & Sport
Time: -0.136 | Qeueries: 6981