2018-11-21   15:02:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   100frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   100m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m frisim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m frisim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   100m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   1500m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m frisim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m frisim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m medley flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   200m medley flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m medley flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m medley pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   200m medley pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m medley pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   200m ryggsim pojkar 15-16p prisutdelning   
0 expand   400m frisim flickor 13 o y prisutdelning   
0 expand   400m frisim flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning   
0 expand   400m frisim pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m medley flickor 14 prisutdelning   
0 expand   400m medley flickor 15-16 prisutdelning   
0 expand   400m medley pojkar 14 prisutdelning   
0 expand   400m medley pojkar 15-16 prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim flickor 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim pojkar 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m frisim pojkar 16 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley flickor 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley flickor 16 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley pojkar 14 o y prisutdelning   
0 expand   4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning   
0 expand   800m frisim flickor 14 prisutdelning   
0 expand   800m frisim pojkar 14 prisutdelning   
1 expand   200m medley pojkar 15-16 IC Control Media & Sport  Startlista
2 expand   200m fjärilsim flickor 15-16 Ditec  Startlista
3 expand   200m frisim pojkar 14 PEAB  Startlista
4 expand   200m frisim flickor 14 Kunskapsporten  Startlista
5 expand   1500m frisim pojkar 15-16 Vattnets Hus  Startlista
6 expand   200m frisim flickor 15-16 Polymount  Startlista
7 expand   400m frisim pojkar 13 o y Freker sport  Startlista
8 expand   200m medley flickor 13 o y Engelholms Glass och speedo  Startlista
9 expand   200m bröstsim pojkar 15-16 JAKED/Daitalia  Startlista
10 expand   100m ryggsim flickor 15-16 Bosses utetjänst  Startlista
11 expand   100m fjärilsim pojkar 14 Unisport Sweden AB  Startlista
12 expand   100m fjärilsim flickor 14 NP Nilsson i Ängelholm - en del av XL-BYGG  Startlista
13 expand   4x100m medley pojkar 16 o y Öresundskraft  Startlista
14 expand   4x100m frisim flickor 16 o y Ängelholms Kommun  Startlista
15 expand   200m medley flickor 15-16 IC Control Media & Sport  Startlista
16 expand   200m fjärilsim pojkar 15-16 Vattnets Hus  Startlista
17 expand   100m frisim flickor 13 o y Kunskapsporten  Startlista
18 expand   100m ryggsim pojkar 13 o y PEAB  Startlista
19 expand   1500m frisim flickor 15-16 J & R Entrepenad  Startlista
20 expand   200m frisim pojkar 15-16 Ängelholmshem  Startlista
21 expand   400m medley flickor 14 Ernst & Young  Startlista
22 expand   400m medley pojkar 14 Engelholms Glass och speedo  Startlista
23 expand   100m fjärilsim flickor 13 o y JAKED/Daitalia  Startlista
24 expand   100m bröstsim pojkar 13 o y Unisport Sweden AB  Startlista
25 expand   200m bröstsim flickor 15-16 Stiftelsen Gripen  Startlista
26 expand   100m ryggsim pojkar 15-16 Stiftelsen Gripen  Startlista
27 expand   4x100m frisim flickor 14 o y Cityforum  Startlista
28 expand   4x100m medley pojkar 14 o y Ditec  Startlista
29 expand   400m frisim pojkar 15-16 IC Control Media & Sport  Startlista
30 expand   100m frisim flickor 15-16 Vattnets Hus  Startlista
31 expand   200m ryggsim pojkar 14 PEAB  Startlista
32 expand   200m medley flickor 14 JAKED/Daitalia  Startlista
33 expand   200m ryggsim pojkar 15-16 J & R Entrepenad  Startlista
34 expand   100m bröstsim flickor 15-16 Ängelholmshem  Startlista
35 expand   200m medley pojkar 13 o y Cityforum  Startlista
36 expand   400m frisim flickor 13 o y Freker sport  Startlista
37 expand   100m fjärilsim pojkar 15-16 Öresundskraft  Startlista
38 expand   400m medley flickor 15-16 Stiftelsen Gripen  Startlista
39 expand   200m bröstsim pojkar 14 TG Maskinteknik AB  Startlista
40 expand   800m frisim flickor 14 Höja Bygg och Inredning AB  Startlista
41 expand   4x100m frisim pojkar 16 o y Unisport Sweden AB  Startlista
42 expand   4x100m medley flickor 16 o y NP Nilsson i Ängelholm - en del av XL-BYGG  Startlista
43 expand   400m frisim flickor 15-16 Ditec  Startlista
44 expand   100m frisim pojkar 15-16 Kunskapsporten  Startlista
45 expand   200m ryggsim flickor 14 Polymount  Startlista
46 expand   200m medley pojkar 14 J & R Entrepenad  Startlista
47 expand   100m ryggsim flickor 13 o y Ängelholmshem  Startlista
48 expand   100m frisim pojkar 13 o y speedo  Startlista
49 expand   200m ryggsim flickor 15-16 BBS Accounting  Startlista
50 expand   100m bröstsim pojkar 15-16 Bosses utetjänst  Startlista
51 expand   200m bröstsim flickor 14 TG Maskinteknik AB  Startlista
52 expand   800m frisim pojkar 14 Höja Bygg och Inredning AB  Startlista
53 expand   100m bröstsim flickor 13 o y Ernst & Young  Startlista
54 expand   100m fjärilsim pojkar 13 o y NP Nilsson i Ängelholm - en del av XL-BYGG  Startlista
55 expand   100m fjärilsim flickor 15-16 Länsförsäkringar Skåne  Startlista
56 expand   400m medley pojkar 15-16 JAKED/Daitalia  Startlista
57 expand   4x100m medley flickor 14 o y Cityforum  Startlista
58 expand   4x100m frisim pojkar 14 o y Ängelholms Kommun  Startlista
59 expand   200m Extralopp pojkar Final ICA Supermarket Munka Ljungby  Startlista
60 expand   200m Extralopp flickor Final Konditori Centrum Munka Ljungby  Startlista
61 expand   200m Extralopp pojkar Final Polymount  Startlista
62 expand   200m Extralopp flickor Final Konditori Centrum Munka Ljungby  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner