2018-11-15   07:18:29
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Pr. løb: Vestkyst Cup 2018

Her vises alle stævnets løb. Klik på startliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets program- og resultatlister.

# Løb Sponsor ProgramlisteResultat
1 expand   200m Medley Damer SydEnergi  Startliste
2 expand   200m Medley Herrer Det Faglige Hus  Startliste
3 expand   200m Brystsvømning Damer Comtec International  Startliste
4 expand   200m Brystsvømning Herrer Jysk Geoteknik  Startliste
5 expand   50m Frisvømning Damer Ekko Fisk  Startliste
6 expand   50m Frisvømning Herrer City Optik  Startliste
7 expand   200m Frisvømning Damer Fysio Danmark Varde  Startliste
8 expand   200m Frisvømning Herrer Dagli' Brugsen  Startliste
9 expand   50m Butterfly Damer T J Malerfirma  Startliste
10 expand   50m Butterfly Herrer Lesjöfors  Startliste
11 expand   100m Rygsvømning Damer Sigma Seafood  Startliste
12 expand   100m Rygsvømning Herrer Tourupgaard Mink  Startliste
13 expand   50m Brystsvømning Damer Telesikring  Startliste
14 expand   50m Brystsvømning Herrer 24-7 Tømrer & Snedker  Startliste
15 expand   200m Butterfly Damer TK Transport  Startliste
16 expand   200m Butterfly Herrer Semco Maritime  Startliste
17 expand   100m Frisvømning Damer Lægerne Havborgvej  Startliste
18 expand   100m Frisvømning Herrer 24-7 Tømrer & Snedker  Startliste
19 expand   4X50m Medley Mix J.T. Rustfri  Startliste
20 expand   4X100m Medley Mix 24-7 Tømrer & Snedker  Startliste
21 expand   400m Frisvømning Damer Telesikring  Startliste
22 expand   400m Frisvømning Herrer Malermester Klinkert  Startliste
23 expand   200m Rygsvømning Damer NOORD  Startliste
24 expand   200m Rygsvømning Herrer Bilka Esbjerg  Startliste
25 expand   100m Medley Damer Jette Kristine E727  Startliste
26 expand   100m Medley Herrer Malerfirma Kjøgx  Startliste
27 expand   100m Butterfly Damer Sønderjyllands Tagdækning  Startliste
28 expand   100m Butterfly Herrer Blomsterhuset  Startliste
29 expand   100m Brystsvømning Damer Telesikring  Startliste
30 expand   100m Brystsvømning Herrer Sønderjyllands Tagdækning  Startliste
31 expand   50m Rygsvømning Damer VVS Svend J. Schmidt  Startliste
32 expand   50m Rygsvømning Herrer City Optik  Startliste
33 expand   400m Medley Damer Fysio Danmark - Esbjerg  Startliste
34 expand   400m Medley Herrer SubC Partner  Startliste
35 expand   4X50m Frisvømning Mix De Blå Busser  Startliste
36 expand   4X100m Frisvømning Mix Esbjerg Galvanoindustri  Startliste

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark