2019-12-11   18:38:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Lajeittain: 110-vuotis juhlauinnit

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   50m PU N Kutsukilpailu PKO  Osallistujaluettelo
2 expand   50m PU M kutsukilpailu IIVARI MONONEN  Osallistujaluettelo
3 expand   50m VU N masters KARJALAINEN  Osallistujaluettelo
4 expand   50m VU M masters KARJALAINEN  Osallistujaluettelo
5 expand   200m Vapaauinti Naiset NANOCOMP  Osallistujaluettelo
6 expand   200m Vapaauinti Miehet NANOCOMP  Osallistujaluettelo
7 expand   50m Selkäuinti Naiset XEROX PARTNER JOENSUU  Osallistujaluettelo
8 expand   50m Selkäuinti Miehet KULJETUSLIIKE E MÄKINEN  Osallistujaluettelo
9 expand   50m SU N kutsukilpailu FABRIK  Osallistujaluettelo
10 expand   50m SU M kutsukilpailu INTERSPORT  Osallistujaluettelo
11 expand   100m Perhosuinti Naiset POHJOIS-KARJALAN KTK  Osallistujaluettelo
12 expand   100m Perhosuinti Miehet RAKENNUSLIIKE ANRES  Osallistujaluettelo
13 expand   50m Rintauinti Naiset POHJOIS-KARJALAN SÄHKÖ  Osallistujaluettelo
14 expand   50m Rintauinti Miehet LIEKSAN SAHA  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Vapaauinti Naiset JOKIKONE  Osallistujaluettelo
16 expand   100m Vapaauinti Miehet AUTOTALO LAAKKONEN  Osallistujaluettelo
17 expand   50m RU N kutsukilpailu VATUPASSI  Osallistujaluettelo
18 expand   50m RU M kutsukilpailu EURO-EXIME  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Sekauinti Naiset FYSIOS  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Sekauinti Miehet TRITANIUM FINLAND  Osallistujaluettelo
21 expand   100m Selkäuinti Naiset LVI-PALVELU KURKINEN  Osallistujaluettelo
22 expand   100m Selkäuinti Miehet JOEN TALO  Osallistujaluettelo
23 expand   50m VU N kutsukilpailu ITÄ-SUOMEN LIIKUNTAOPISTO  Osallistujaluettelo
24 expand   50m VU M kutsukilpailu KAIVOSPUU  Osallistujaluettelo
25 expand   50m Perhosuinti Naiset JOENSUUN LAIVAUS  Osallistujaluettelo
26 expand   50m Perhosuinti Miehet IF  Osallistujaluettelo
27 expand   100m Rintauinti Naiset HKK-KULJETUS  Osallistujaluettelo
28 expand   100m Rintauinti Miehet ASIANAJOTOIMISTO SURAKKA  Osallistujaluettelo
29 expand   50m Vapaauinti Naiset OP JASTO OY  Osallistujaluettelo
30 expand   50m Vapaauinti Miehet VARMA  Osallistujaluettelo
31 expand   200m SKU N kutsukilpailu JOENSUUN KAUPPA JA KONE  Osallistujaluettelo
32 expand   200m SKU M kutsukilpailu SCANPOLE  Osallistujaluettelo
33 expand   4X50m Sekauinti Naiset KARJALAINEN  Osallistujaluettelo
34 expand   4X50m Sekauinti Miehet PIHLAJALINNA ITE  Osallistujaluettelo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner