Per gren: Höstsimiaden 2015, Stenungsund
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 4X50m Frisim Mixed 11-12 | Celab | Startlista | |
2 | 200m Medley Fl 12 | Helanders måleri AB | Startlista | |
3 | 200m Medley Po 12 | Öbergen Bygg AB | Startlista | |
4 | 100m Medley Fl 11 | GOBIS | Startlista | |
5 | 100m Medley Po 11 | Jones Engineering | Startlista | |
6 | 100m Bröstsim Fl 12 | Kährs golv | Startlista | |
7 | 100m Bröstsim Po 12 | Olofssons Bygg AB | Startlista | |
8 | 100m Bröstsim Fl 11 | Västkustens Tak & Bygg | Startlista | |
9 | 100m Bröstsim Po 11 | Jones Engineering | Startlista | |
10 | 100m Frisim Fl 12 | Miele | Startlista | |
11 | 100m Frisim Po 12 | Aspenbad | Startlista | |
12 | 100m Frisim Fl 11 | Västkustens Tak & Bygg | Startlista | |
13 | 100m Frisim Po 11 | HM-Hus | Startlista | |
14 | 4X50m Medley Fl 11-12 | Helanders måleri AB | Startlista | |
15 | 4X50m Medley Po 11-12 | Olofssons Bygg AB | Startlista | |
16 | 400m Frisim Fl 12 | Reell Säljutveckling AB | Startlista | |
17 | 400m Frisim Po 12 | Derome | Startlista | |
18 | 200m Frisim Fl 11 | Dooria Dörrar | Startlista | |
19 | 200m Frisim Po 11 | Infront | Startlista | |
20 | 100m Fjärilsim Fl 12 | Celab | Startlista | |
21 | 100m Fjärilsim Po 12 | Jones Engineering | Startlista | |
22 | 50m Fjärilsim Fl 11 | GOBIS | Startlista | |
23 | 50m Fjärilsim Po 11 | Västkustens Tak & Bygg | Startlista | |
24 | 100m Ryggsim Fl 12 | Celab | Startlista | |
25 | 100m Ryggsim Po 12 | Helanders måleri AB | Startlista | |
26 | 100m Ryggsim Fl 11 | Infront | Startlista | |
27 | 100m Ryggsim Po 11 | HM-Hus | Startlista | |
28 | 4X50m Frisim Fl 11-12 | Derome | Startlista | |
29 | 4X50m Frisim Po 11-12 | Moelven Limträ | Startlista | |
30 | 4X50m Frisim Mixed 10 o y | Infront | Startlista | |
31 | 25m Fjärilsim Fl 9 o y | Reell Säljutveckling AB | Startlista | |
32 | 25m Fjärilsim Po 9 o y | Celab | Startlista | |
33 | 25m Fjärilsim Fl 10 | Infront | Startlista | |
34 | 25m Fjärilsim Po 10 | Olofssons Bygg AB | Startlista | |
35 | 50m Bröstsim Fl 9 o y | Handelsbanken | Startlista | |
36 | 50m Bröstsim Po 9 o y | Olfossons Bygg AB | Startlista | |
37 | 50m Bröstsim Fl 10 | Helanders måleri AB | Startlista | |
38 | 50m Bröstsim Po 10 | GOBIS | Startlista | |
39 | 50m Frisim Fl 9 o y | Jones Engineering | Startlista | |
40 | 50m Frisim Po 9 o y | Derome | Startlista | |
41 | 50m Frisim Fl 10 | Elitfönster | Startlista | |
42 | 50m Frisim Po 10 | Derome | Startlista | |
43 | 4X50m Medley Fl 10 o y | GOBIS | Startlista | |
44 | 4X50m Medley Po 10 o y | Västkustens Tak & Bygg | Startlista | |
45 | 100m Medley Fl 9 o y | Infront | Startlista | |
46 | 100m Medley Po 9 o y | Celab | Startlista | |
47 | 100m Medley Fl 10 | Prospero | Startlista | |
48 | 100m Medley Po 10 | Helanders måleri AB | Startlista | |
49 | 50m Ryggsim Fl 9 o y | GOBIS | Startlista | |
50 | 50m Ryggsim Po 9 o y | Olofssons Bygg AB | Startlista | |
51 | 50m Ryggsim Fl 10 | Miele | Startlista | |
52 | 50m Ryggsim Po 10 | Derome | Startlista | |
53 | 4X50m Frisim Fl 10 o y | Västkustens Tak & Bygg | Startlista | |
54 | 4X50m Frisim Po 10 o y | Jones Engineering | Startlista |