Lajeittain: Vestkyst Cup 2015
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Herrer | TJ Malerfirma | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Medley Damer | HTA Byg | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Frisvømning Herrer | Odin Seafoods | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Frisvømning Damer | City Optik | Osallistujaluettelo | |
5 | 200m Brystsvømning Herrer | Varde Fysioterapi | Osallistujaluettelo | |
6 | 200m Brystsvømning Damer | Blaaholm | Osallistujaluettelo | |
7 | 400m Frisvømning Herrer | Jysk Kloakentreprise | Osallistujaluettelo | |
8 | 400m Frisvømning Damer | Sigma Seafood | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Frisvømning Herrer | Sasti | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Frisvømning Damer | Special Læge Hans Lund | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Butterfly Herrer | Tandreguleringshuset | Osallistujaluettelo | |
12 | 50m Butterfly Damer | City Optik | Osallistujaluettelo | |
13 | 400m Medley Herrer | Varde Fysioterapi | Osallistujaluettelo | |
14 | 400m Medley Damer | Danibo - Fanø sommerhus | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Rygsvømning Herrer | Aloe Vera Huset | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Rygsvømning Damer | TK Transport | Osallistujaluettelo | |
17 | 50m Brystsvømning Herrer | Semco Maritime | Osallistujaluettelo | |
18 | 50m Brystsvømning Damer | Keratech Wheels | Osallistujaluettelo | |
19 | 200m Butterfly Herrer | Saxo Privatbank | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Butterfly Damer | Semco Maritime | Osallistujaluettelo | |
21 | 100m Frisvømning Herrer | Granly Diesel | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Frisvømning Damer | John Josefsen | Osallistujaluettelo | |
23 | 4X50m Medley Mix | Fiber Visions | Osallistujaluettelo | |
24 | 4X100m Medley Mix | Vestjysk Autodele | Osallistujaluettelo | |
25 | 10x50m Esbjerg Mix | Det Faglige Hus | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Butterfly Herrer | GPA Flowsystem | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Butterfly Damer | Ekko Fisk | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Rygsvømning Herrer | Slagter Erik Jensen | Osallistujaluettelo | |
29 | 200m Rygsvømning Damer | Tourupgaard Mink | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Medley Herrer | ALT Pack | Osallistujaluettelo | |
31 | 100m Medley Damer | Blue Water Shipping | Osallistujaluettelo | |
32 | 100m Brystsvømning Herrer | Spar Nord Bank Esbjerg | Osallistujaluettelo | |
33 | 100m Brystsvømning Damer | Sigma Seafood | Osallistujaluettelo | |
34 | 50m Rygsvømning Herrer | HTA Byg | Osallistujaluettelo | |
35 | 50m Rygsvømning Damer | Martinsen Revisionspartne | Osallistujaluettelo | |
36 | 4X50m Frisvømning Mix | Fiber Visions | Osallistujaluettelo | |
37 | 4X100m Frisvømning Mix | Lund Skilte | Osallistujaluettelo |