Per gren: JDM/DM Skåne-Blekinge
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | junior | senior |
---|---|---|---|---|---|
1 | 100m Frisim Damer | Simrishamns Kommun | Startlista | Startlista | |
2 | 200m Frisim Herrar | DANONE | Startlista | Startlista | |
3 | 50m Bröstsim Damer | Ystads Kommun | Startlista | Startlista | |
4 | 100m Bröstsim Herrar | Handelsbanken | Startlista | Startlista | |
5 | 400m Medley Damer | Tandtekniska Laboratoriet | Startlista | Startlista | |
6 | 100m Fjärilsim Herrar | Sparbanken Skåne | Startlista | Startlista | |
7 | 100m Ryggsim Damer | Sparbanken Syd | Startlista | Startlista | |
8 | 50m Ryggsim Herrar | HP Holding AB | Startlista | Startlista | |
9 | 800m Frisim Damer | Österlens Kraft | Startlista | Startlista | |
10 | 4X200m Frisim Herrar | Teleservice | Startlista | Startlista | |
11 | 200m Fjärilsim Damer | Österlen Assistans | Startlista | Startlista | |
12 | 200m Medley Herrar | Bil Bengtsson | Startlista | Startlista | |
13 | 400m Frisim Damer | AWIMEX International AB | Startlista | Startlista | |
14 | 50m Frisim Herrar | arena | Startlista | Startlista | |
15 | 200m Bröstsim Damer | Mäklarna Ekström & Co | Startlista | Startlista | |
16 | 800m Frisim Herrar | KIVIKS Musteri | Startlista | Startlista | |
17 | 50m Fjärilsim Damer | Svenska Kyrkan | Startlista | Startlista | |
18 | 200m Ryggsim Herrar | Simrishamns Kommun | Startlista | Startlista | |
19 | 4X100m Frisim Damer | DANONE | Startlista | Startlista | |
20 | 4X100m Frisim Herrar | Ystads Kommun | Startlista | Startlista | |
21 | 100m Frisim Herrar | Handelsbanken | Startlista | Startlista | |
22 | 200m Frisim Damer | Tandtekniska Laboratoriet | Startlista | Startlista | |
23 | 50m Bröstsim Herrar | Sparbanken Skåne | Startlista | Startlista | |
24 | 100m Bröstsim Damer | Sparbanken Syd | Startlista | Startlista | |
25 | 400m Medley Herrar | HP Holding AB | Startlista | Startlista | |
26 | 100m Fjärilsim Damer | Österlens Kraft | Startlista | Startlista | |
27 | 100m Ryggsim Herrar | Teleservice | Startlista | Startlista | |
28 | 50m Ryggsim Damer | Österlen Assistans | Startlista | Startlista | |
29 | 1500m Frisim Herrar | Bil Bengtsson | Startlista | Startlista | |
30 | 4X200m Frisim Damer | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | Startlista | |
31 | 200m Fjärilsim Herrar | AWIMEX International AB | Startlista | Startlista | |
32 | 200m Medley Damer | arena | Startlista | Startlista | |
33 | 400m Frisim Herrar | Mäklarna Ekström & Co | Startlista | Startlista | |
34 | 50m Frisim Damer | KIVIKS Musteri | Startlista | Startlista | |
35 | 200m Bröstsim Herrar | Svenska Kyrkan | Startlista | Startlista | |
36 | 1500m Frisim Damer | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | Startlista | |
37 | 50m Fjärilsim Herrar | DANONE | Startlista | Startlista | |
38 | 200m Ryggsim Damer | Simrishamns Kommun | Startlista | Startlista | |
39 | 4X100m Medley Herrar | Ystads Kommun | Startlista | Startlista | |
40 | 4X100m Medley Damer | Sparbanken Skåne | Startlista | Startlista | |
41 | 100m Frisim Damer | ||||
42 | 200m Frisim Herrar | ||||
43 | 200m Frisim Damer | ||||
44 | 100m Frisim Herrar |