Lajeittain: Sydsim Swim Meet
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 400m Frisim Damer A | E.ON | Osallistujaluettelo | |
2 | 400m Frisim Damer B | E.ON | Osallistujaluettelo | |
3 | 400m Frisim Damer C | E.ON | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Frisim Herrar A | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
5 | 200m Frisim Herrar B | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
6 | 200m Frisim Herrar C | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Bröstsim Damer A | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Bröstsim Damer B | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Bröstsim Damer C | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Fjärilsim Herrar A | Beijer Byggmaterial AB | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Fjärilsim Herrar B | Beijer Byggmaterial AB | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Fjärilsim Herrar C | Beijer Byggmaterial AB | Osallistujaluettelo | |
13 | 200m Ryggsim Damer A | B o B VVS-Konsult AB | Osallistujaluettelo | |
14 | 200m Ryggsim Damer B | B o B VVS-Konsult AB | Osallistujaluettelo | |
15 | 200m Ryggsim Damer C | B o B VVS-Konsult AB | Osallistujaluettelo | |
16 | 200m Bröstsim Herrar A | Anderssons ICA, S Sandby | Osallistujaluettelo | |
17 | 200m Bröstsim Herrar B | Anderssons ICA, S Sandby | Osallistujaluettelo | |
18 | 200m Bröstsim Herrar C | Anderssons ICA, S Sandby | Osallistujaluettelo | |
19 | 200m Fjärilsim Damer A | Coop Forum | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Fjärilsim Damer B | Coop Forum | Osallistujaluettelo | |
21 | 200m Fjärilsim Damer C | Coop Forum | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Ryggsim Herrar A | ByggCompagniet i Malm | Osallistujaluettelo | |
23 | 100m Ryggsim Herrar B | ByggCompagniet i Malmö | Osallistujaluettelo | |
24 | 100m Ryggsim Herrar C | ByggCompagniet i Malmö | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Frisim Damer A | E.ON | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Frisim Damer B | E.ON | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Frisim Damer C | E.ON | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Medley Herrar A | New Line Arkitekter AB | Osallistujaluettelo | |
29 | 200m Medley Herrar B | New Line Arkitekter AB | Osallistujaluettelo | |
30 | 200m Medley Herrar C | New Line Arkitekter AB | Osallistujaluettelo | |
31 | 400m Medley Damer | Beijer Byggmaterial AB | Osallistujaluettelo | |
32 | 1500m Frisim Herrar | E.ON | Osallistujaluettelo | |
33 | 400m Frisim Herrar A | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
34 | 400m Frisim Herrar B | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
35 | 400m Frisim Herrar C | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
36 | 200m Frisim Damer A | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
37 | 200m Frisim Damer B | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
38 | 200m Frisim Damer C | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
39 | 100m Bröstsim Herrar A | E.ON | Osallistujaluettelo | |
40 | 100m Bröstsim Herrar B | E.ON | Osallistujaluettelo | |
41 | 100m Bröstsim Herrar C | E.ON | Osallistujaluettelo | |
42 | 100m Fjärilsim Damer A | Prenad | Osallistujaluettelo | |
43 | 100m Fjärilsim Damer B | Prenad | Osallistujaluettelo | |
44 | 100m Fjärilsim Damer C | Prenad | Osallistujaluettelo | |
45 | 200m Ryggsim Herrar A | Arkitektgruppen i Malmö | Osallistujaluettelo | |
46 | 200m Ryggsim Herrar B | Arkitektgruppen i Malmö | Osallistujaluettelo | |
47 | 200m Ryggsim Herrar C | Arkitektgruppen i Malmö | Osallistujaluettelo | |
48 | 200m Bröstsim Damer A | NAJ Byggservice | Osallistujaluettelo | |
49 | 200m Bröstsim Damer B | NAJ Byggservice | Osallistujaluettelo | |
50 | 200m Bröstsim Damer C | NAJ Byggservice | Osallistujaluettelo | |
51 | 200m Fjärilsim Herrar A | Anderssons ICA, S Sandby | Osallistujaluettelo | |
52 | 200m Fjärilsim Herrar B | Anderssons ICA, S Sandby | Osallistujaluettelo | |
53 | 200m Fjärilsim Herrar C | Anderssons ICA, S Sandby | Osallistujaluettelo | |
54 | 100m Ryggsim Damer A | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
55 | 100m Ryggsim Damer B | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
56 | 100m Ryggsim Damer C | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
57 | 100m Frisim Herrar A | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
58 | 100m Frisim Herrar B | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
59 | 100m Frisim Herrar C | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo | |
60 | 200m Medley Damer A | Burlövsbostäder | Osallistujaluettelo | |
61 | 200m Medley Damer B | Burlövsbostäder | Osallistujaluettelo | |
62 | 200m Medley Damer C | Burlövsbostäder | Osallistujaluettelo | |
63 | 400m Medley Herrar | Tyréns | Osallistujaluettelo | |
64 | 800m Frisim Damer | Danisco Sugar | Osallistujaluettelo |